2019. május 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> 50+!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 11:33   
Kedves Frimi,

az ELET EUropa tenyleg jo temakor, nagyon szeretem utolag is olvasgatni, es sok helyen is szerepelt - DunaTV Hiradoja, Petofi Radio, Klub Radio (ez utobbi kettoben Judit nyiltakozott, tobbek kozott eme temakor kapcsan), es meg tobb tucat ujsag irt rola.

A keretein belul egy egyeni kezdemenyezes is, OMGI otlete kapcsan - osszeirni az arakat.

Ime, altalaban ez az iras jelent meg:

"ÉLET EUrópában

Segíteni az Európai Unióban szerencsét próbálni készülő, csatlakozó honfitársaknak. Ez a cél vezeti a MagyarOnline.net ( http://www.magyaronline.net ), a Kárpát-medencén kívül élő magyarok internetes portáljának használóit, amikor hasznos és személyes tapasztalataikat megosztják az otthoniakkal.

A Nyugaton élő magyarok külön rovatot indítottak ÉLET EUrópában címmel a MagyarOnline.net Fórumán - hívja fel a figyelmet Simon Hunor, a portál főszerkesztője. Az EU országaiban élő magyarság életét bemutató fórum napi találkozóhelye a világ különböző pontjain élő értelmiségieknek, üzletembereknek, diákoknak, nyugdíjasoknak. Megosztják tapasztalataikat - a jókat és a rosszakat - a Magyarországon élő honfitársakkal, s igyekeznek válaszolni az EU iránt érdeklődő hazai olvasók kérdéseire.

Abból pedig máris van bőven. Ilyenekre kíváncsiak például a mostani látogatók: Mennyi a fizetése egy uniós tanárnak, orvosnak, számitógépes szakembernek? Melyik tagállamban keres legjobban egy mérnök? Hol a legjobbak az ingatlanárak? Melyik foglalkozási ág a legjövedelmezőbb ma Magyarországon, és mondjuk Belgiumban? Mit jelentenek az elmosódott határok, illetve a bekerülés a nyugati közösségbe munkánk, családunk, hagyományaink, nyelvünk szempontjából? Megváltozik-e egy magyar kapcsolata egy más uniós országbeli polgáréval? Hogyan kell spanyol tortillat csinálni? Mennyi a belépő a Louvre-ba? Hogyan lehet ösztöndíjakat megpályázni az EU-n belül?

Bárki bekapcsolódhat, kérdezhet a nyugaton élő magyaroktól."

Ilyen kozeleti temakorok nagyon, kesobbiekben is erdemes gondolkodni, uj otleteken... Ugy gondolom, ez a temakorunk elsosorban szinten kozeleti volt, es jot tett az indulaskori meghatarozas, marmint:

"Miképpen?

Az ÉLET EUrópában MON fórum nem vitafórum, nem az Igen/ Nem melletti érvek megvitatására szolgál, es csak politikamentes hozzászólások részére áll fenn.

Egyetlen célja, hogy a fórum hozzájáruljon Magyarországnak az Európai Unióhoz, illetve ezen túlmenően a nyugati közösséghez történő csatlakozása kapcsán jelentkező, az elsősorban a hétköznapokat, a mindennapi teendőket, mentalitást érintő (szükséges) változások, információk megismeréséhez, hozzáféréséhez."

Kedves Poesje,

Tenyleg sok olyan tema van abban a forumban, de azert eleg sok erdekes es jo is. En is peldaul gyakran olvasgatok egy-ket temat.

Kedves Espa,

a Trianon topik kapcsan nem erzem annyira rossznak a helyzetet, sot, ugy gondolom, sok olyan erdekes irast lehetett olvasni, amiert mar megerte. Es ugyanakkor nem arrol szolt a topik, mint sok helyen, mashol: vagyis neten terjedo hamis/ stb. korlevelek bemasolasa, es propaganda, hanem tenyleg igazi parbeszed volt.

Udv,

Hunor

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 11:13   
Igen elismerem a megszólalásom félreérthető volt, és ez nem utólagos belemagyarázás, nem hiszem, hogy szükségem lenne rá.
az újbóli megnyitást úgy értettem, hogy a 72 óra alatt elfojtott megnyilvánulások vulkánszerűen törnek elő és oda a fórum jó hangulata.

Azt hiszem ha nincs semmilyen választás, még a trianon topic is egészen kellemes.
Most majd megnézheted ha megnyilik...
A mai nap végeredményét én is boritékoltam.

Ezzel részemről a választási cirkuszt befejzettnek tekintem.
Poesjenek nagyon-nagyon igaza van.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 10:40   
Kedves Frimi

azért mert nem az index vagy az origó fórumán tájékozódunk, még nem vagyunk érdektelenek vagy müveletlenek. Szerencsére vannak más újságok, weblapok, tv, rádió , telefon is.

A politikai vitatkozó hajlamait mindenkinek lehetösége van kiélni máshol, a MON szerintem is megmaradhat e "tiltott gyümölcs" nélkül, nem azért, mert Hunor mondja, vagy mert borítékolja a választ, hanem azért, mert ez a sok ember nem politizálni, hanem müvelödni, szórakozni, uram bocsá' nevetni és fecsegni jár ide. Remélem, ez a jövöben is így marad.

Benéztem az index-re és a következö szavazási tanácsot találtam:

A szavazókörbe lépve ne felejtsen el köszönni

A fórumon pedig szemelgettem kicsit a témákból:

elemberiesedett, lefogadom

őrület és szabadság Lé(le)k

csajok a villamoson

Szeretnek egy nagy topikot!

Mi a f...zt csinálsz most?

Teljesen értelmetlen hozzászólások

saját versek és vélemények

A nők büdösebbek ( tündértakony nicknéven!)

Angolul van és jól hangzik

miért írta az előző, amit leírt?

kocsma

Buták, ide!

ellenszenves emberek ide!

Lányok a fonóban

Grafomán Nikotinisták

Enyém az utolsó szó!

....és a szexrovatról még nem is szóltam....

Nos ezekböl nekem a MON-on személy szerint semmi sem hiányzik, ha égetö vágyat éreznék, tudom hol keressem e gyöngyszemeit a kultúrának.

Az igazsághoz tartozik, hogy találtam persze normális rovatokat is - bár egyesek ott sem tudnak trágárkodás nélkül önkifejezni - viszont ha egy nagy rakás szemétben kell igazgyöngyöt vadásszak, én inkább ékszer nélkül maradok .

üdv és remélem, harag nincs

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 09:07   
2004-12-04 17:53, espa:
-
Nem csak neked szolt, amit irtam, de tobbeknek...

Ezzel az ellenerzessel nem csak most talalkoztam, hanem egy evvel ezelott is. Eppen Erdely kapcsan...

S most azt mondtad a Trianonrol szolo topic ujboli megnyitasara, hogy "Kar." Nem csak neked valaszolok, amikor azt irom most, hogy ha "Kar.", akkor hogyan fog hozzatok eljutni (ha nem itt eltek) egy targyilagossagra igyekvo tajekoztatas? Es hogyan alakulhat ki valami targyilagossagra torekvo eszmecsere?

Nem tudom, hogy olvastok-e elektronikus ujsagokat, amely az itthoni napi tortenesekkel foglalkoznak, vagy mindjart azt is partpolitikanak itelitek es ezert messze el is kerulitek ezeket? Feltehetoleg az Index Forumba be sem neztek be, pont azert, ami miatt tiltakoztok: a szelsoseges megnyilvanulasok miatt... Pedig ott is lehet azert kulturalt velemenyeket olvasni, csak hat nagyon kell keresgelni. Egyebkent pedig meg az is elofordulhat, hogy szelsoseges velemenyeknek komoly es megfontolando igazsagtartalmuk van....

Hogyan fogtok tajekozodni peldaul a fejlemenyekrol holnap reggeltol, hiszen a nepszavazas akar Igen-re, akar Nem-re vegzodik, annak konzekvenciai honapokra (evekre?) elorevetiti a hazai politika mozgasanak iranyait...

Masfelol mas topicokban is voltak kifejezetten politikai jellegu eszmecserek. Pl. az EU-rol, annak Magyarorszagra hato kovetkezmenyeirol, Schengenrol es egyebekrol. Ez is politika, olykor napi politika, amelynek europai dimenzioi vannak.
Csak legfeljebb nem vettetek eszre...

Nem eroltettem volna a temat, ha meg lennek arrol gyozodve, hogy a messzesegben elok a ma Magyarorszagat nem evtizedekkel ezelotti tapasztalatokbol, meggyozodesbol itelik meg. Ami semmikeppen nem jo!

De nem eroltetem, mar csak azert sem, mert Hunor boritekolta a Mon-os "nepszavazas" eredmenyet, mint ahogy en is boritekolom a mait. (Ezzel remelem nem bontok kampanycsendet. )

A MON eddig is jol megvolt (latszolag) politika nelkul, bizonyara jol meglesz a jovoben is...

Nem sajat vitatkozo kedvemet akarom/akartam itt kielni, azt megteszem evek ota masutt - ott sajat velemenyemet is elmondom - es hasznomra is valt. Tobb tekinteben alakultak /atalakultak nezeteim. Es ezt olykor nem is szegyelltem bevallani. S ez vontakozik felemas tekintetben a mostani nepszavazast illetoen is.

Magam itt, a jovoben, ezt a kenyes temat - minden sertodottseg nelkul - mindenesetre kerulni fogom.
Frimi

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 08:24   
Balsors akit régen tép,
Hozz rá víg esztendőt,.............

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 07:28   
Ma, Vasárnap reggel a Himnusz elsö sora jutott az eszembe:
Isten áldd meg a magyart !

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 18:20   
2004-12-04 17:53, espa:
-
"mert ha esetleg a Hunor úgy dönt, hogy politizálunk"

---

Igazabol ez az az eset, melyben Hunor nem fog egyedul donteni, hanem csak a MON Forum kozossege egyutt. Egyutt szavaztunk annak idejen Nemet, ezt is csak szavazassal lehetne feloldani.

De addig is szigoru leszek, eddig is az voltam ezen a teren?

Szoval jelenleg en sem erzem idoszerunek a kerdest (leghamarabb, mert elfoglaltsagok felujitassal, unnepekkel, stb.), de mint mindig is mondtam, eziranyu felvetest nyugodtan barki majd beirhat a Forum topikba, es ezt megbeszelheti a kozosseg. Ezt evek ota hangoztattam egyebkent, noha en boritekolnam az ujabb szavazas eredmenyet is, de ettol fuggetlenul az esely/ lehetoseg persze megvan mindenkinek a tema felvetesere.

De en igazabol nem is akartam hozzaszolni a temahoz jelenleg, csak ez a "Hunor dontes" miatt volt.

Egyebkent a Trianon alatt sikerult tavoltartani a magyarorszagi politikai partok melletti ervelest, ez igy jo volt.

Es most a vitajaban sem vennek reszt, de erdekekessegkepp meselek el egy tortenetet, hogy mivel vezethet a moderalas nelkuliseg - anno, meg a MON indulasa elott letezett egy kulfoldi, kanadai magyar oldal, forum. Gyakran olvasgattam, nagyon jopofa es erdekes oldal, bizony, gyakran megfordult a fejemben, ha en inditok majd honlapot, lesz-e lehetoseg egyaltalan megelozni oket (mert nem tagadom, azert ezt is szeretem, marmint a MON elsoseget ). Na szoval, ez a moderalas nelkuliseg, es politikai vitak vezettek oda, hogy a vegen a tagok egymas fenyegettek feljelentessel a hatosagok elott, perrel, feltortek a forum rendszeret, korlevelek mentek a tagsagnak, egeszen igy, amig meg nem szunt az oldal teljesen, illetve a ket tars nem inditott kulon-kulon egy ujabb forumot (vigasz nekem, a MON mar ama oldal megszunte elott elso lett ). Es itt ismet bonyolodik a kep, az egyik ujabb oldalnal tovabbra sem moderaltak, stb., mig a tarsasag ott is teljesen megoszlott politikai beallitottsag teren, es kulon mentek - tehat ujabb forumot inditottak az egyik oldal kepviseloi.

Tehat ez egy szomoru tortenet, egy jol indulo oldal mikeppen esett szet harom reszre, es mik tortentek veluk.

De ezt nem ervkent, stb. mondtam, hiszen a MON van moderator.

Hunor

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 17:53   
2004-12-04 15:56, frimi:
-
. Amit azonban ott nagyon kifogasolok, az a durva es stilustalan hangnem. Hianyolok egy kulturalt eszmecserenek lehetoseget biztosito helyet.
------------------------------
Ugy tapasztalom, hogy a MON-on a barati hangnem adott es ez megalapozhatna eszervekkel operalo politika forum mukodeset is.

Ez szigoru moderacioval megoldhato lenne.

akik akar a politikat, akar a politizalast utaljak, azoknak meg nem kellene odalatogatniuk...
---------------------
Kedves Frimi értem én, hogy nekem válaszoltál.

Azért idéztem hozzászólásodból ezt a pár mondatot, mert ha esetleg a Hunor úgy dönt, hogy politizálunk, meglátod mi lesz a fórumból rövid időn belül.

A szigorú moderáció nagyjából 24 órás ügyeletet jelent. Hát nem tudom, hogy erre vállalkozik-e Hunor, vagy valaki más, ennek hiányában viszont felteszem a lottó ötösömet, hogy meddig lesz "moderált" a fórum (a multkor erre 5 percet adtam valahol, most legyen 24 óra)

Persze nekem mindegy, ahogy a többség akarja.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 16:51   
2004-12-04 15:56, frimi:
-

Kedves Frimi,

magam most a kampanycsend betartasa kapcsan szeretnek reagalni - mert gondolkodtam en is magam ezen.

"Ez jogszabalyi kotelezettseg, amit nem csak illik, de kotelezo is betartani."

Ez tenyleg igy van, es ha jol olvastam valahol, lesznek figyeloi is a betartasanak - mind a valos fizikai kornyezetben, mind pedig a neten. Ezert is (!) oda kell figyelni, de fokent azert is, mert barmilyen gubanc lenne, nem az en felelossegem, hanem Apu kapna az ajandekot.

"A kampanycsend elotti korabbi hiradasok (pl. a 4 parti vita, ill. a htm vezetokkel tartott vita) azert most is fennt van az altalam korabban jelzett siteokon, de ez elhatarozas kerdese, amivel egyet is lehet erteni, de az azert nem egyenlo a vita tovabbi folytatasaval..."

Hm, ez erdekes helyzet. Az en megitelesemben az idezett torvenycikk vonatkozik erre is, hiszen onmagaban egy ilyen vitarol keszulo objektiv tudositas is alkalmas velemenyek befolyasolasara, es ugyanakkor az index errol igy irt:

"A kampánycsend ideje alatt az Indexen két kattintásnyi távolságon belül garantáltan nem fog találkozni a népszavazással kapcsolatos hírekkel, információkkal, ha mégis, küldjön egy levelet ide."

Tehat a cikkeiket elrejtettek.

Az index foruma kapcsan teljesen igazad van, amikor en neztem, teljesen elerhetok voltak (bar nem teszteltem, hogy lehet-e odairni). Ez az en ertelmezesem szerint (nem jogaszi ) szinten alkalmas velemenyek befolyasolasara, bar ezzel lehet vitatkozni is. De ami kettosseg, ugyanaz a torveny a kampanycsendre mind a "rendes" valasztasok eseten, mind pedig a nepszavazas kapcsan (tudomasom szerint), de ennek ellenere az index most nem, viszont az orszaggyulesi valasztasok kapcsan lezarta az egesz politikai szekciojat. Hm.

Egyebkent a nepszavas es forum kapcsan ok ezt irtak be magyaraztkeppen:

"Az Index közterületének számító fórumban ugyancsak tilos lesz kampánycsendet sérteni, de, hogy ez valóban megtörténik-e, kizárólag Önön múlik majd. Mi csupán jól látható betűkkel felhívjuk a figyelmet, hogy tilos az agitálás, éljenezés és pfújolás. Ha mégis, a fórum moderátorai bevetésre készek."

Hunor

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 15:56   
Csak egy "aprocska" megjegyzest szeretnek tenni...

Nagyon egyetertek azzal, hogy a kampanycsend idejen nem beszelunk a szobanforgo valasztasi esemennyel kapcsolatosan ilyen nyilvanossagot biztosito helyeken. Ez jogszabalyi kotelezettseg, amit nem csak illik, de kotelezo is betartani. Aki meg nem tudta elmondani ez alatt a par het alatt a velemenyet, az most mar tartsa meg maganak...

A kampanycsend elotti korabbi hiradasok (pl. a 4 parti vita, ill. a htm vezetokkel tartott vita) azert most is fennt van az altalam korabban jelzett siteokon, de ez elhatarozas kerdese, amivel egyet is lehet erteni, de az azert nem egyenlo a vita tovabbi folytatasaval...

Az Index Forumokon a leghevesebb vitakat kivalto topicok most is elerhetok - bar nem tudom, hogy lehet-e vajon odairni? Magam tobbszor is megcselekedtem ezt az elmult hetekben, de tegnap ejfel ota nem is kiserletezem vele. Mert tiszteltben tartom a kampanycsend jogszabalyi kotelezeset.

Mindezeken tul azonban van egy altalanos megjegyzesem, ami a MON egeszere vonatkozik es arra szeretnek reagalni, amit e topicban is kinyilvanitottak, es ez pedig az, hogy a politika altalaban (kovetkezeskeppen meg Trianon eseteben sem) nem kivanatos a MON-on, a - Hunor altal partpolitikanak - magam reszerol napi politikanak nevezett pedig egyaltalan nem.

Ezzel a velemennyel messze nem ertek egyet es szivesen elinditanek egy ezzel kapcsolatos vitat. Megfelelo idoben!

Elozetesen nekem az a velemenyem, hogy nem lehet helyes kepet nyerni a ma Magyarorszagarol, ha nem beszelunk a napi politikarol. Azert, mert a politikai szinten hozott dontesek - ide ertve a Parlamentet is, amely a legfontosabb poltikai kuzdoter ket valasztas kozott - adnak keretet mindennapi eltunknek itthon.

Es sokan vannak tavol e hazatol es talan lennekis tobben, akiket kozelebbrol erdekelnenek az itt elok velemenyei egyes dolgokrol.

Termeszetesen van mas siteon politikaiforum es ott, aki akarja "kielheti magat". Magam is
szoktam elni a lehetoseggel. Amit azonban ott nagyon kifogasolok, az a durva es stilustalan hangnem. Hianyolok egy kulturalt eszmecserenek lehetoseget biztosito helyet.

Ugy tapasztalom, hogy a MON-on a barati hangnem adott es ez megalapozhatna eszervekkel operalo politika forum mukodeset is.

Tudom, hogy sokan irtoznak a politikatol, sot, mar magatol a szotol is. Ha a durva hangnemre gondolok, akkor melyen egyetertek az ellenzokkel. Ez szigoru moderacioval megoldhato lenne.

Akik magat a politikat, a politizalast nem kedvelik, azokkal is egyet tudok erteni. Magam is csak egy-ket topicot latogatok alkalmasint masutt, es az Indexen, ahol tobb ezer topic es tizezret is meghalado levelezo van, ott is szamtalan olyan topic talalhato, amelyben nyoma sincs a politikanak.

Bar tudom, hogy itt az "alapszabaly" szerint tilos a napi (es nem part!) politika, ugy gondolom, hogy a keretek kibovitesevel a MON ezzel gazdagabba teheto lenne. S mindazok, akik akar a politikat, akar a politizalast utaljak, azoknak meg nem kellene odalatogatniuk...

Egy polforum, bekes egymasmellett elesben mukodhetne akar egy konyhamuveszeti forummal, hiszen aki politizalni szeretne, az nem szol bele a sutemenyek keszitesebe - politikat talan csak annyiban lehetne belevinni, hogy nem foglalkoznak ott a piros szinu mazakkal - a politikai forumban meg a konyhamuveszet legfeljebb a tortadobalas formajaban kerulhetne elo.

E kerdesrol mar korabban is meditaltam, masokkal is megosztottam ez iranyu gondolataimat es elo sem hozakodtam volna vele most sem, ha nem olvasom, hogy Trianon nagyon tavoli vonzatakent elo nem kerul az, hogy Vasarnap estetol ujra elerheto lesz itt, elokerul ujra a pancelszekrenybol e tema. Es ez ellenrzest valt ki...

Ugy gondolom, hogy attol, hogy nem beszelnuk arrol, ami a szonyeg alatt van, attol meg az ott van! S aki meg nem szeretene arrol beszelni, annak talan nem kellene megszolalnia, de talan nem kellene meggatolni abban masokat.

Tisztaban vagyok azal is, hogy mindenki igenyet nem lehet kielegiteni es a szerkesztok elhatarozasa a donto.

Talan nem is celszeru most felvetesemmel komolyabban foglalkozni, nem is biztos, hogy most ez a legaktualisabb dolog a MON eleteben. Szandekom inkabb az, hogy gondolkodjunk el ezen egy kicsit, es ha majd esetleg aktualis lesz, akkor ne elhamarkodva mondjunk velemenyt, hanem legyen egy majdnem kialakult, de azert masok velemenye altal esetleg meg formalhato allaspontunk.
Frimi

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 11:31   
Na nem lehet engem olyan könnyen átverni, biztosan az usw. vagy az etc. fedönév alá dugtad
Egyébként nem a tiltott gyümölcsöt hanem a stb témát keresem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 11:19   

Ha megtalalod, es olvashato, akkor nem banom, betehetsz barmit a stb topikba.
De kivaloan elrejtettem, annyira hogy elsore en sem talaltam meg. Ugyanakkor adminisztratori jelszoval vedett feluleten van.

Egyebkent szerencse, hogy nem felejtettem el, a napokban gondoltam ra, aztan kiment teljesen a fejembol, de este raneztem az indexre, az o hasonlo kozlemenyuk olvastan jutott eszembe.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 11:11   
Jaj neee, hát most szerettem volna a stb témájában egy hosszú-hosszú hozzászólást betenni
Most betegyem? vagy mégsem?
Tanácstalan vagyok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 10:56   
Igy kellett.
Hiszen egyreszt fizikailag is Magyarorszagon van a MON (bar nemsokara majd koltozik a szerver is, egeszen USAig), masreszrol a szerzodesek kapcsan szinten budapesti a jogi hatter, tehat vonatkozik rank mindenkeppen a rendelkezes. Igaz, ha nem vonatkozna, etikai szempontok miatt akkor is igy jartam volna el, de igy meg kotelezo is.
Felszabaditas - az lejarta utan, de akkor mar a tema is lezarult, hiszen meglesz, aminek meg kell lennie.

De partpolitika, stb. tenyleg nem engedelyezett.

Udv,

Hunor

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 07:12   
Egy egy pirospontos ötlet volt Hunor.
Végre pihenhetek.
Vasárnap este felszabaditod? Kár.

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 23:47   
OMGI

Oho! Neked hát marad MINDEN MON-os, itt a fórumon, egy szép üzenet erejéig. Igaz?
-
Így igaz, OMGI-Minden szépet és jót kívánok nektek, és élvezettel olvasom, ahogy repdesnek a csomaghordó angyalkák köztetek!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 18:58   
2004-12-03 13:00, zitazita:
-
Nem találom, hol írtatok Zalatnayról?

Zituska, a 3.oldalon van!

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 15:02   
Szia Hunor!
Írtam neked-ha lehet, még szivesen csatlakozom-legfeljebb újévi ajándék lesz belöle

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 13:00   
Nem találom, hol írtatok Zalatnayról?

http://www.mimi.hu/sztarok/zalatnay sarolta html

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 12:47   
2004-11-30 18:07, espa:
szia espa, örülök, hogy izlett a kaki, van a jegszekrenyben egy egesz csomag, megosztanam veled!
A bicaj az nem tema, az müködik sok kerdezes nelkül, csak tudni kell a 3/4 orat raszanni! En jol vagyok, sajnos ferjemet megint 3 napja bevonultattak korhazba... Dehat ez az elet.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 11:07   
Kedves Sadia,

olvasol ma is minket? Ha igen, jelezz, van meg, aki kimaradt az ajandekozasbol, legalabbis csak a napokban irta, hogy resztvenne ( http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1150&forum=71&11 ), picassojr, megprobalok neki is jelezni, hatha meg osszehozhato a dolog.

Udv,

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 10:37   
2004-12-02 19:49, sadia:
-

"Sajnálom, hogy már lezárult a karácsonyi ajándéklánc."

Oho! Neked hát marad MINDEN MON-os, itt a fórumon, egy szép üzenet erejéig. Igaz?

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 19:49   
Szia Espa!
Így már OKÉ! Nem ismerem, de majd kipróbálom.
Visszajöttem, szerencsére megemberelte magát a gépünk, most élvezettel böngészem, amiből kimaradtam.
Sajnálom, hogy már lezárult a karácsonyi ajándéklánc. Remélem, lesz jövőre is!!!Üdvözlet mindenkinek!

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 18:22   
Van aki figyeli mi megy itt vegbe ???Komoly panaszom van !!! bobe gunyolodik velem,hogy kinyit new yorkban egy KELKAPOSZTA BAR-t. Na most vagy gunyolodik vagy valoban kinyitja de ha kinyitja garantalom lessz kaki is !!!Ha van valami hazafias erzes itt, a bobet rakenyszerititek,hogy valoban nyissa ki!!!ne virgonckodjon nekem ifju titannak, 87 eves fejjel.( de azert nem akarom,hogy bobe haragudjon ram mert talan tenyleg kinyitja, azt akor akkaszthatom a URES szam egy fogasra)

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 07:32   
A kakiról kedves Sadia!

Mielőtt elájulnál van egy egzotikus gyümölcs (99 Ft/ db) azt eszegetünk itt békésen és internacionálisan.

Hát az este megettük családilag.
Finom. Ha 99 Ft/kiló lenne vennék sokat és máskor is. De igy elég volt a kakiból, mert drága.

Egyébként Velkommen tilbake! mondanám norvégul, de inkább: örülünk, hogy visszajöttél Maradj, ha tudsz !

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 22:38   
Hogy mi minden történik itt,mióta nem jártam erre??!
Sürgős tájékoztatást kérek, hogy MIRŐL beszéltek?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 21:25   
2004-11-30 20:59, kaytee:
-
Ejnye, hogy egyeseknek milyen mocskos a fantáziája

En csak olvasom amit masok irnak, es arra reagalok, ami ott van feheren-feketen.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 20:59   
Ejnye, hogy egyeseknek milyen mocskos a fantáziája
Én a persimmonként is ismert gyümölcsről irtam. Hogy rigó mire csücsöritett, azt tőle kérdezd.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 20:39   
Vigyázz Katya, ma keménykedik a cenzúra! Nyiss egy HUSZ-topikot ilyesmikhez

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 20:16   
2004-11-30 20:10, kaytee:
-

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó