2019. július 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> 50+!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
 bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-15 09:15   
Lizike!
Garantáltan fogynál a somlói galuskától is, ha 3 hétig SEMMI mást nem ehetnél!!!
Ebben a levesben az rejlik, hogy vitamindús, sok a folyadék és szerintem meglehet enni. Ha annyira nem birja valaki az egyik hozzávalót, akkor azt kilehet hagyni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-15 00:06   
2004-01-14 18:58, rigojanos:
-
2004-01-14 18:25, bobe:
-
De olyan budos es rosszizu!

Ismetelnem kell magamat olvass utanna, nagyon hasznos, ferjemnek gyakran fözök mert nem csak neki nekem is jot tesz

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 23:18   
2004-01-14 22:57, Pompéry Berlin:
-

Most szamolok....

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 22:57   
2004-01-14 16:15, bovi:
-
Itt a garantált fogyókúra!

... napi másfél kilót lehet fogyni.

-
6 hét múlva lennék minuszban.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 21:52   
Ez az janika! Errol van itt nagyban szo!Tele van vitaminnal.Gusztusos nagyon.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 18:58   
2004-01-14 18:25, bobe:
-
De olyan budos es rosszizu!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 18:58   
A selery = zeller de sokkal finomabb es enyhebb szagu mint a magyar testverkeje.Rigojani en viszont imadom! Minden husleves gyonygyszeme a selery.
Judittal melysegesen egyetertek.Azt kene mar feltalalni,hogy mivel lehetne a farkasetvagyat csokkenteni.Bovi a receptet maris kinyomtattam de olyan etel kellene inkabb ami finom is meg laktato is meg fogyna is az ember tole.Mint peldaul a somloi galuska,palacsinta,szekelykaposzta,kolbaszos bableves sok csipetkevel.Tolem a Nobel dijat az kapja meg aki ezeket az eteleket ajanlja mint fogyokuras etelek,es tenyleg fogyni is lehetne tole.
Az erdekes az,hogy 42 eves koromig 59-65 kgr kozott ingadoztam.Aztan ahogy mentek az evek a kilok meg jottek.
Tudom en mit kellene csinalni!Nem enni.Vagy legalabb is nem zabalni.De fizikai fajdalmat erzek akkor es ideges leszek.Pedig a cigirol pont ket eve le tudtam szokni!Az sem volt konnyu mit mondjak.De elhataroztam,es egyik naprol a masikra kitoroltem a cigit az eletembol.Az evest nem lehet kitorolni.Most egyebkent 76kg vagyok.De legalabb a ferjem megnyugtat.O azt mondja,hogy szeret igy mert
cuddle vagyok.(Jo olelni.Van mit fogni rajtam)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 18:54   
2004-01-13 18:15, liz:
-
Mi ebbol a tanulsag?

Hogy ruhafogasnak hasznosabb az ilyesmi

Majd' megorulok az edessegert!Kerek tanacsot! Mit csinaljak?

Cipot es edesseget nem szabad megvonnod magadtol!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 18:25   
Rigo a zeller az egy nagyon hasznos zöldseg jarj utanna nezz körul olvass kicsit es akkor megtudod milyen fontos

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 17:02   
2004-01-14 16:43, kaytee:
-
A celery-re gondolsz?

Annal gusztustalanabb etellel meg nem talalkoztam. Szinte erzem a szagat, ahogy ragondolok. Meg a halat is elobb megennem, mint azt, pedig nekem a halhoz is nagyon kene eheznem.

Most ki kell vernem a fejembol ezt valahogyan, ugyhogy turotortara fogok koncentralni 5 percig.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 16:43   
Bovikám, már ez a recept is fogyasztó hatású! Különösen a zellerszárat (USAban ezt hivják zellernek)utálom belőle.
Állitólag rengeteg viz ivása is fogyaszt.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 16:15   
Itt a garantált fogyókúra!

Csodaleves

3 nagy hagyma
1 nagy doboz hámozott paradicsom
1 kis fej káposzta
2 zöldpaprika
1 köteg száras zeller (németül Stangensellerie nem a normál zeller, hanem speziál csak kis gumóval nagy levelekkel, sajnos magyarul nem tudom mi a neve, vagy van e.egyáltalán, a lényeg az, hogy ne normál zeller legyen))
3-4 nagyobb sárgarépa
1 csomag hagymalaves (zacskós)

Mindent kicsire vágunk és 3 liter vizben jó egy órát fözzük. Lehet esetleg sojaszósszal izesiteni.

Ezt a levest naponta többször lehet enni, valahányszor éhes az ember. A lényeg, hogy MÁST ne együnk, állitólag napi másfél kilót lehet fogyni.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 11:39   
Az ötletek, animáció kitűnő. Magam is tudom, hogy
a.) le kellene fogyni
b.) mik az eredményes módszerek
de
alapvetően utálom őket. Ki tud olyat, amely esetén nem kell hozzá mozogni és lehessen közben enni?

Megjegyzem, a jó dolgok az életben vagy tilosak, vagy erkölcstelenek vagy hízlalnak. Az utóbbi években tett megfigyeléseim szerint főleg hízlalnak. Ez viszont erkölcstelen, ezt azonnal meg kellene tiltani.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 11:13   
Kaytee mit mondjak?Gyonyoru!!!!
Most aztan olyan irigy lettem,hogy csuda.
Imadok uszni is.(allitolag az a leghatasosabb fogyozas)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 01:22   
2004-01-13 22:13, liz:
Kaytee mondod,hogy kong a fitness terem annak ellenere,hogy ingyen van?Itt olyan draga,hogy egyszer-ketszer megengedheti az ember maganak de akkor mi az ertelme?Rendszeresen kene jarni azt meg sokan nem birjak anyagilag.

Ez az átka az ingyendolgoknak. Nem becsüljük eléggé.

Itt megnézheted:

http://www.solivita.com/2001/fitness.asp

A reklámfotóhoz biztos pénzért, a golfpályáról toborozták oda a népet.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 22:13   
Bobe bocsika,amikor leirtam,tudtam,hogy valami nem stimmel.Jol ereztem.Nem mindegy,hogy valaki 78 vagy 87 bar a kulombseg csak 9 ev.61 eves koromtol en 16 eves leszek.
Kaytee mondod,hogy kong a fitness terem annak ellenere,hogy ingyen van?Itt olyan draga,hogy egyszer-ketszer megengedheti az ember maganak de akkor mi az ertelme?Rendszeresen kene jarni azt meg sokan nem birjak anyagilag.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 21:11   
2004-01-13 19:05, liz:
-
LIZ!!!!!
tevedes en 87 vagyok nem 78 kikerem magamnak a fiatalitast

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 19:19   
Én bejárónőt tartanék, poroljon ő.
A gyaloglógépem nem futószalagos. Sőt, most jöttem rá, hogy nem is gyalogló, hanem taposó(malom)gép.
Ahol lakom, vagy egy hatalmas, kiválóan felszerelt fitness központ. Használata ingyenes. Illetve benne van a közös költségekben.
Már többször megnéztem. Nagyon szép. És rendszerint kong.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 19:05   
Jol megnevettettel katy.(tudom,hogy nem igy irod)En meg nem vagyok 78 eves,viszont van itt egy kedves forumozonk aki bizony mar annyi. (kerdezd csak meg a bobet)
Visszaterve az eredeti temara jo,hogy megemlitetted a gyaloglo-masinadat,mert meggyozodesem,hogy a biciklizes nem fogyaszt,sokkal jobb a futoszalag?Nem gondolod?Azt mar nem akarok venni mert nincs helyem hozza.De olyan szepen neznek ki a katalogusban ezek a szerkentyuk.Ha egyszer milliomos leszek foltetlen lesz egy nagy edzotermem,mindenfele geppel.Aztan bemennek hetente egyszer leporolni oket.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 18:36   
2004-01-13 18:15, liz:
Majd' megorulok az edessegert!Kerek tanacsot! Mit csinaljak?
-
Igaz történet: apósomék látogatóban voltak nálunk Magyarországról. Apósom rengeteget evett, ami aggasztó volt, mert az orvos jelentős fogyást irt elő neki. Térdét operálták előtte, és a nagy súlya hátráltatta a felépülést.
Próbáltunk finoman utalni a diétára, de nem használt. Nem tudtuk, miként lehetne úgy figyelmeztetni, hogy ne vegye rossz néven - mármint hogy sajnáljuk tőle a kaját.
Végül családi összeröffenésen megkértem egy bölcs rokonomat, ő vesse fel a kényes témát. A beszélgetés, egy szép torontói magyar étteremben, malacsült mellett a következőképp folyt le:
Unokabátyám: Mondd, János, dohányzol?
Após: Jaj, dehogyis, Zolikám. Tiz évvel ezelőtt abba kellett hagynom, a szivem miatt.
Unokabratyó: De azért inni, mondjuk bort, azt ihatsz?
Após: Már nem ihatok. Amikor az epémmel volt baj, megtiltotta az orvos. Pedig régebben hogy szerettem, és mindig mértékkel ittam, de most már nem szabad.
Unokabratyó.: Hát Jánosom, lóversenyre jársz-e?
Após: Húsz éves koromban voltam először és utoljára.
Unokabratyó: Kártya? Szeretsz ultizni?
Após: Szerettem, de meghalt a szegény Kálmán már vagy 8 éve, és nélküle nem tudok elképzelni ultipartit. Szóval 8 éve nem..
Unokabratyó: Na és mi a helyzet a nőkkel?
Após: Zolikám, 5o éve vagyok hüséges férje a mamának. Meg aztán már elmúltam 78, és a prosztata is...
Unokabátyám: TUDOD MIT, JÁNOS? EGYÉL NYUGODTAN!

Liz, ha még nem vagy 78, akkor küldd át nekem az édességeket. Nemcsak szobabiciklim van, de szobagyaloglóm is. Kicsit porosak, de biztos müködnek még.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 18:15   
Szervusztok otvenesek!
Leulok egy kicsit pihenni,mert alig kapok levegot!Karacsonyra vettem magamnak egy nagyon komoly szobabiciklit.Van azon minden.Kaloria-szamolas,sebesseg,pulzus,merfold,mindent amit akarsz.Azota is biciklizem minden nap szorgalmasan,de a nagy banatom az,hogy egy merfold(1.68km)utan mar ugy elfaradok.(Pedig a legkonnyebb fokozatra van allitva)
Tiz evvel ezelott a regi kerekparral 5-6 merfoldet is siman lekerekeztem.Mi ebbol a tanulsag?Manapsag mar a biciklik sem a regiek
Eros szandek vezetett idaig,de a masik nagy bajom az,hogy ma is dupla milanoi makaronit ettem,mint altalaban.Majd' megorulok az edessegert!Kerek tanacsot! Mit csinaljak?

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-12 10:29   
2004-01-11 20:54, Buska:

Szia Buska!
Az én bejelentkezésem ugyan ott van, ahol Te jelentkeztél be, csak már szept.28-án.
Láthatod, még én sem vagyok rég itt, de már ismerek sok kedves Fórumtársat.
Hidd el, nem kell itt útmutató, csak szorgalmasan olvsd a beirásokat, magad is rájössz, hogy ki kicsoda és mi az érdeklödi köre.
Nekem a könnyü, kötetlen témák mennek, mivel az életem tele van komoly problémákkal, igy itt csak szórakozni szeretnék.
Ha valakit jobban megszeretnél ismerni, klikkelj a beirás profil-jára, ott van egy kicsit bövebb ismertetö (ha van)
A leg fontosabb, hogy tudja az ember ki melyik országban él, azután lehet következteni, miután az idöeltolódást is respektálni kell, ha válszra vársz.
Bztos vagyok benn, hogy jól fogod magad itt érezni.

Buska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 20:54   
2004-01-11 19:23, bovi:
-
Kedvs Buska!

Ez az a topik, amit a bejelnetkezésednél többen ajánlanak, itt feltalálod magad 50+ feltt is !!! Ha elolvasod az én beirásom amikor bejelentkeztem, akkor Te mindjárt tininek érzed magad
Isten hozott oldalainkon!

Szia Bovi
Köszönöm, hogy irtál. Az a helyzet, hogy még nem bukkantam rá a bejelentkezésedre, de majd kitartóan keresni fogom. Nekem még viszonylag ujdonság a masina, de kitartóan-ha időm engedi- ülök elötte és ismerkedem.Már AZ Is valami, hogy rátok bukkantam és valamit már kapisgálok. Ami a koromat illeti, én ha nem is tininek, de késő bakfisnak érzem magam. Ennek az is az oka, hogy társaságom lényegesen fiatalabbakból tevődik ki, meg aztán én egy olyan munkahelyen dolgoztam 32 évig, ahol nem volt különbség fiatal és még fiatalabb között. Igy aztán az öreg szót számüztük a szókészletből.
Probálom olvasni a többiek remekeit ebben az 50-sek topikban, csak nem értek belőle semmit, mert ti már régebbóta leveleztek egymással és énnekem fogalmam sincs ki mire reagál egy- egy válaszában. Ez persze nem dráma, majd kitalálok valamit, vagy magam is kezdeményezek egy-egy témát, bár nem igazán tudom, mi az amiről ti ily módón cseverészni szoktatok. Ha ez a remekmü odaért, megköszönném a válaszodban, ha kis segitséget kaphatnék, mit hol keressek, vagy kinek válaszoljak úgy, hogy ne keltsem a teljes debil lady látszatát.,Most akkor a legközelebiig.l szióka.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 19:23   
Kedvs Buska!

Ez az a topik, amit a bejelnetkezésednél többen ajánlanak, itt feltalálod magad 50+ feltt is !!! Ha elolvasod az én beirásom amikor bejelentkeztem, akkor Te mindjárt tininek érzed magad
Isten hozott oldalainkon!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 22:07   
Töredelmesen bevallom,hogy a fogyókúra helyett inkább közös szakácskönyvet kreáltam leánykámmal. Igaz, hogy a receptek tőle származnak - neki nincsenek (egyelőre) súlybeli gondjai. Az én kísérő szövegeimben viszont annál gyakrabban fordul elő, hogy tulajdonképpen le kellene fogyni ...

Készséggel aláírom azt az előbbi véleményt, miszerint már a fogyókúra sem a régi. Nekem is vannak a romló időkkel párhuzamos szintén romló idevonatkozó tapasztalataim. Talán, majd ha elmúlik az általános recesszió?!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 15:50   
2004-01-10 14:57, bovi:
-

Bovi mintha magamat hallanam jajgatni

Holnap meg vasárnap lesz, akkor sem illik fogyókúrázni, az Ùr napján!

Etelka mindenki szeretne lefogyni de senki nemtudja hol kezdje en sem pedig azt ami nem izlik ugysem eszem meg.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 15:38   
Sziasztok Lányok!

Megjöttem!
Ma jöttem és már itt is vagyok. Boldogan, kicsit fáradtan, és iszonyatosan kövéren.

én is szobabiciklizem, de már holnaptól!
Képzeljétek az urammal megvetettem egy nadrágot, 40-es és szuk. De mondtam, nem kell a 42-es mert bele fogok fogyni. És úgy is lesz. Majd jelentem, ha már fel tudom venni. Utálom magam ilyen kövéren.

A Szilvesztert -28 fokban töltöttük, ugyan nem a szabadban, de éjfélkor kimentünk.
A többi türhetQ volt. És nagyon szép

A csodaleves recept is érdekel. minden ami megszabadit ettQl a sok hájtól.

Úgy egészen mellesleg szívembQl kivánok mindenkinek boldog új évet. Maradjunk együtt, legyen mindenkinek a magánélete olyan, vagy jobb mint tavaly. ha segítségre van szüksége valakinek, próbáljuk meg. És világbékét!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 14:57   
2004-01-10 14:03, etelka:
-
Hallo, hallo! Mit csináltok ötvenesek így az év elején? Talán mindenki fogyókúrázik??

Sajnos a fogyókúra sem az már, mint régen volt Valamikor egy hét alatt leszaladt 2 kg, ha nagyon akartam, de most jó, ha már nem megy feljebb a mérleg
Ma pl szülinapra vagyunk meghivva estére, nem sérthetjük meg a vendéglátót, hogy ne együnk. Holnap meg vasárnap lesz, akkor sem illik fogyókúrázni, az Ùr napján! Hétfön az elsö esti kimenö az asszonyoknak a karácsonyi szünet után, mit tehetünk a pizériában, nézzük, ha más ropogtatja a frissensült finom dolgokat? Szegény pizásnak is élni kell valamiböl Kedden mi jön közbe, azt még nem tudom, de biztosan nem a csodaleves. Ismeritek???

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 14:03   
Hallo, hallo! Mit csináltok ötvenesek így az év elején? Talán mindenki fogyókúrázik??
Nálam az év nagy hidegekkel indult, most a minusz 10 fok egész kellemesnek tünik- szél nélkül.
Résztveszünk-e a húsvéti nyuszi akcióban?
Akar-e valaki egy jó sárgarépás kuglóf receptet?
Irjatok, jelentkezzetek:
Mindnyájunkat szeretettel üdvözölve:
Etelka

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-05 08:16   
Amint Böbe irja, úgy van nálunk is. N.oban két-három tartomány ünnepel, a többiek dolgoznak. Van aztán mindez forditva is,
attól függ hol mennyi a katolokus az az evengálikus. Holnap mehetnénk mi, Frankfurtba üzleteket böngészni, de sajnos nagyon csúszós az út, igy maradunk itthon.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó