2019. május 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> 50+!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
 ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 18:34   
Mivel eleg gyakran jarok haza tapasztalataim ugy pozitiv mint negativ jellegelüek.
Irasaitokban nagyon sokat olvastam amit en is igy vagy hasonloan latok.
Etelka sokmindent es mint velem alapvetö dolgot megfogalmazott ezet ezeket nem ismetlem.
Magyarorszag az Eu csatlakozas kapcsan a Turizmus fejleszteset egy fö es nagy celnak tüzte maga ele.
Nagyon jo ismeröseim es ök nem az egyedüli peldak erre a mult heten jöttek haza egy 28 napos Magyarorszagi körutjukrol. Egy a mi korumkban levö hazaspar, akik szivesen es sokat utaznak. Utukat elöre tervezik olvasnak a orszag törtenelmereöl kulturajarol. Nagy gyakorlatuk van az ilyen utak megszervezeseben is.
Az elöre megrendelt szinhazjegyek ket esetben vagy nem a visszazigazolt napra szoltak vagy nem a szinten visszaigazolt helyre.
Hogy csak harom esetben stimmelt a szamla amit a pincer elejük tett ez nagyon elrontotta az amugy kellemes elmenyeiket.
28 nap es szinte naponta ketszer haromszor becsapnak vagy legalabb is megprobaljak ez szerintük es szerintem is rablas
Tudom ez egy kemeny kifejezes, de az erintett igy erzi.
A problema köztudott es nem uj , de valoszinü senki az egesz orszagban nemlatja szüksegesseget ezen valtoztatni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 18:23   
2003-09-17 22:12, liz:
-
Otthon a jelszo : Minel gyorsabban meggazdagodni!Barmi aron!

Bizony igy tünik, kedves Liz, és az ott folyó rongyrázás is pocsék egy dolog.
Ami engem külön bosszantott, mikor utóljára Magyországon jártam, azok a vagyonba kerülő, és teljesen fölösleges keritések voltak, na meg az állandó panaszkodás olyanok részéről, akiknek tényleg nem volt okuk rá.
Ezek az emberek meglepődtek, hogy én nem járok hetente fodászhoz, kozmetikushoz, maniküröshöz, pediküröshöz, szoláriumba, nincs takaritónőm, és hogy a házunkban magunk festünk, szerelünk. Azt hiszem, kicsit le is néztek midezek miatt.
De ami az idősekkel való bánásmódon kivül borzasztóan felháboritott még, az a fizikai munkát végzők lenézése volt.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 17:44   
2003-09-18 16:54, Zuloaga:
-
Most megvárjam, hogy 50 éves legyek vagy elmondjam, amit akarok ?!
-

Jobb, mintha azt várnád, hogy én legyek 5o, mert visszafelé haladva ezt a számot átugrottam

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 17:23   
Draga Zulo! Termeszetesen ajto ablak nyitva all elotted.Gyere be! es meselj!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 16:54   
Most megvárjam, hogy 50 éves legyek vagy elmondjam, amit akarok ?!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 16:38   
Liz, tudod én egyszerüen nem értem, hogy hogyan lehet Mo.-on meggazdagodni becsületes úton? Örülnék, ha valaki megmagyarázná nekem ezt.
A fizetések alacsonyak, minden drága az ottani fizetésekhez képest. A mercik és a villák meg csak úgy szaporodnak. Amióta szorosabban követem a magyar eseményeket és látom, hogy a vezetö politikusok tekintélyes része érdekelt az állami vagyon magánkézbe való sibolásában és a pénzmosásban is, arra meggyözödésre jutottam, hogy becsületes úton meggazdagodni Magyarországon nem lehetett és nem is lehet.
Más lapra tartozik az, hogy az un. rongyrázás- azaz a takarón túl való nyujtózkodás régi ,rossz magyar szokás. Mindig túl kell licitálni az szomszédot és sokakat ugye már gyerekkorukban is az asztal körül kergettek, ha nem a Kanári szigeteken töltötték az iskolai nyári szünetet.
Az én generációm éhezett a háború után és a nagymamám kiforditott télikabátjába jártam évekig. Nekem ez a pazarlás érthetetlen.
Nekem vannak ismeröseim, akik a nyugdijukkal hazamentek. Most majdnem megfulladnak abban a légkörben. Ezt nem annak lehet köszönni, hogy pénzéhesek az orvosok............
Amikor utoljára Bpesten jártam egy velem egyidös nénitöl megvettem az összes virágot amit a Körtéren árult, annyira sajnáltam a remegö kezét. Amikor nekem akart kezetcsókolni, elsirtam magamat.
Nekem azóta egy pillanatig sincs honvágyam a szülöföldemre.

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 13:19   
2003-09-18 12:55, Zsu:
-
Mar jobban is erzem magamat a ferjem etkezesi szokasai miatt!!
. . mert ami nem hagymas-paprikas-szaftos, az mar nem is lehet jo!

Fene jól érzem itt magam köztetek
Lehet mindenröl beszélni, mindig akad valaki, akit pont az érdekli!

Lizike!
Megkeresem majd azt az oldalt, tudom, ennek a támának már szakála van, de amikor az embert ujra és ujra csalódás éri, akkor jó valahol elpanaszolni.

A hazatéséssel kapcsolatban, voltak nekünk is ilyen terveink, de kizárólag az orvosi erkölcsök miatt nem valósitható meg.
Amig pénzt éreznek valakinél,addig "kezelnek"
Sajnos az öregedés idejében viszont, mindgyakrabban van szükség orvosra.

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 12:55   
2003-09-17 10:37, bovarine:
-
Nem eszi ám meg csak a polirizott fehér rizst, mig én a naturt szeretem. Sehogyan sem tetszett neki, az sem, hogy olyan fehér a szósz, paprikával kellene mindent szinezni!
Szóval nem egyszerü az élet, amikor nincs gondunk
-
Mar jobban is erzem magamat a ferjem etkezesi szokasai miatt!!
. . mert ami nem hagymas-paprikas-szaftos, az mar nem is lehet jo!

Az az igazsag, sokat alkalmazkodott a ferjem az en etkezesi szokasaimhoz, de nem valt szokasava az "egeszseges" taplalkozas O csak "ugy" egeszseges, minden etkezesi szokas nelkul!!!

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-18 11:53   
Sziasztok ! Koszonom, hogy irtok errol, nagyon nagyon erdekel, es raadasul, most annyira el vagyok foglalval, hogy nem tudok erdemben reagalni. Pedig sok mindennel egyetertek itthonrol is. Majd ha visszajovok Pecsrol akkor valaszolok rajuk. Persze ki tudja akkor mar mirol beszeltek!
Egyre azert muszaly reagalnom: Az a sok merci amirol beszelsz, mi egyszruen ugy hivjuk oket, hogy "merdzso" Es egy tipikus mai magyar gazdagot jelent, aki buta, sotet, es meg a penze is lehet, hogy feketen lett. A szo a Mercedes es a jogging szobol tevodik ossze, mert ugye Merciben joggingban volt par evvel ezelott a divat. De egyebkent folytassatok, mert nagyon erkedes.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 22:12   
Otthon a jelszo : Minel gyorsabban meggazdagodni!Barmi aron!Igy a lancreakcio elindul.Agyonhajszolt napok,honapok,evek,ingerult magatartas. Az isten penze nem eleg senkinek sem.Mindig mindenki tobbet es megtobbet akar.(Nem a nyugdijasokrol beszelek,hanem azokrol akik dolgoznak)
Ami nekem mar idegen:mindenki joval de joval magasabb eletszinvonalat akar mint ami modjaban all.Igy vagy kolcsonokon vergodnek,vagy ejt nappaalla teve dolgoznak,hogy elerjek az elerhetetlent.
Itt Angliaban senki sem szegyelli ha egy second hand kocsit vesz parszaz £-ert.Otthon a legtobben csak es csakis uj kocsit tudnak elkepzelni.Annyi mercedest Nemetorszagon kivul sehol sem lattam mint otthon.Azt hinne az ember,hogy na lam milyen jol is elnek a nagyarok hal istennek.Aztan a feneket.A legtobb ember akinek mercedes van a feneke alatt agyon dolgozza magat,vagy kolcsonokon el.Persze mindenhol vannak kivetelek itt is,de a nagy altalanossag ez.
Europatol meg nagyon-de nagyon messze van Magyarorszag.Legeloszor a szemlelet megvaltoztatasa lenne a legfontosabb.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 21:33   
Nem is illik idegeneknek "kibeszélni" a szülőföldünket. Az olyan lenne, mintha családi szennyest teregetnénk. De itt egymásközött vagyunk, és ami igaz, igaz.
A negativumok esetében sokkal gyorsabban sikerül a felzárkózás - azok begyürüznek, ahogy mondani szokás - miért?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 21:31   
bovarine!
Szeretnem,ha megkeresned a "Csalad,szabadido, erdekessegek" cimu topikban az en elmenybeszamolomat Magyarorszagrol.(Nagyon elol van,tehat ra kell kattintanod egy masik oldalra)
Na szoval akkoriban egy par forumostol jol "kikaptam"(Amit es ahogy irtam) De nekem ezek voltak a tapasztalataim nem tehetek rola.Ettol meg szerethetem a hazamat es szeretem is.
En nem elek olyan regen Angliaban mit te bovarine Nemetorszagban,de a majdnem 14 ev sem kismiska azt hiszem.Sokat gondolkodtam rajta,hogy most,hogy nyugdijas lett a ferjem mi lenne,ha hazakoltoznenk,itt eladni mindent,a havi nyugdijbol ott siman kijonnenk.A ferjem hallani sem akar rola (56-os)Aztan en is rajottem,hogy a nyugalmunk a bekenk sokkal fontosabb mint az,hogy otthon egy kicsit jobb korulmenyek kozott elnenk az itt kapott penzbol.De mi ugy dontottunk,hogy maradunk.Itt szoktunk meg mar mindent.Az itteni nyugalom mindennel tobbet er!

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 21:20   
2003-09-17 21:01, etelka:
-
Olvastam a Magyar Nemzetben, hogy a felzárkózás több mint 30 évbe telik !

Akkor én már nem leszek itt

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 21:01   
2003-09-17 20:52, bovarine:
-
Azt is tudatnom kell még veletek, hogy csak köztetek mondok el ilyeneket, mert magyar vagyok minden izületemben! SOHA nem mesélnék el ilyen eseteket, a németeknek.
Ameddig élek, mindig magyar leszek, de meglátom a különbséget és sajnálom, hogy nem tudnak teljesen felzárkózni Európához.

-
Olvastam a Magyar Nemzetben, hogy a felzárkózás több mint 30 évbe telik !

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 20:52   
Azt is tudatnom kell még veletek, hogy csak köztetek mondok el ilyeneket, mert magyar vagyok minden izületemben! SOHA nem mesélnék el ilyen eseteket, a németeknek.
Ameddig élek, mindig magyar leszek, de meglátom a különbséget és sajnálom, hogy nem tudnak teljesen felzárkózni Európához.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 20:33   
Magyarország a szülőföldem, Kanada a hazám és az Egyesült Államokban lakom.

hope  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 19:47   
2003-09-17 17:18, Mili:
- Eltudjatok kepzelni micsoda tragedia ez a sehovasem tartozas? ......... Tudatosan valasztottam magamnak uj hazat.
-
2003-09-17 19:09, Fredi:
- ....Erdély a szülo˝földem, Németország a hazám.
--------
Csatlakozom hozzatok. Jo erzes ilyen gondolatokat olvasni. Koszi.
Tehat: Erdély a szülo˝földem, Kanada a hazám. -csudajolhangzik.
Ma kulonben is csudajokedvem vagyon!!

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 19:11   
Bocsanat az alabbi nagy semmi nem a velemenyemet ilusztralta.
Szoval: csatlakozom Bovarine velemenyehez.
2002ben feliratkoztunk innen telefonon egy IBUSZ Olaszorszagi utra. Ne tudjatok meg hogy mennyire komplikalt volt. 2 heten keresztul NAPONTA telefonaltam a pecsi IBUSZhoz mert meg mindeg es meg mindeg nem volt meg a szukseges informacio. Ugyvolt hogy a busz Pestrol indul, minket felvitt volna egy IBUSZ alkalmazott Pestre ejszaka hogy ra uljunk egy buszra ami majd visszafele jon. Az utolso nap estejen kiderult hogy ezt megoldottak es Pecsen szalltunk a buszra. Volt olyan akinek nem volt ekkora szerncseje, nem szoltak neki es egy hatarmenti kisfalubol felutazott Pestre ott felszalt a buszra aztan utban Olaszorszag fele a busz keresztul ment a bizonyos falun.Ennek az utasnak mar akkor elment a kedve az uttol.Ezen kivul rendkivul kellemes volt, jol megszervezett, az idegenvezetono jolfelkeszult, perfekt olasz tudassal, jo humoru. A nagy meglepetes a 2 sofor volt . Megvartak a csoportot mindenhol a parkoloba a helyett hogy jottek volna velunk mert oket NEM ERDEKELTE . Szomoru.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 19:09   
Kedves Mili,
a Te dilemmád, az enyém is, csak én már megoldottam magamban. Én német is vagyok, meg magyar is, de mindenek előtt ERDÉLYI.
Erdély a szülőföldem, Németország a hazám.
Próbáld meg, hátha nálad is működik.

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 19:00   

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 17:45   
2003-09-17 15:03, espa:
-
2003-09-17 13:38, bovarine:
-
:
Mi voltunk a nyáron 2 hetet otthon, szép volt, de elég volt.

Ha tényleg érdekel, irhatok néhány dolgot, nem kizárólag magánügy.
Német- és Magyarország között túl nagy a különbség, ami a rendet, megbizhatóságot illeti. Itt élünk már annyira régen, hogy ezt szoktuk meg és ezek az elvárásaink.
Egy példa. Baján rendeltem hónapokkal elötte egy szobát egy szállodában. Vissza is igazolták, mégis amikor odaártünk a szoba kivolt adva. Nem azért, hogy túllettvolna zsúfolva, mivel 3 másik szobát mutattak meg mindjárt, hogy az szabad. Csalódottak voltunk, mivel, ha Baján jártunk, mindig abban a szobában laktunk. Másnap láttam a többi rendellenességet, piszok, pókháló, a balkonon a hamutartó csikkel,még az elözö vendégtöl és igy tovább. Végül nem tudtunk maradni, mert gusztustalan WC volt....
Ugyancsak ott egy Supermarktban kiirva a Pickszalámi egyedi ára 2500 Ft, a kasszánál nem tudnak az árengedményröl, reklamáltam és vén süketnek néztek, hogy ilyesmin kiakadok.
Az ország évröl-évre elhanyagoltabb látszatra és amint irtam ez csak azért tünik fel, mivel itt túlon túl nagy a rend.
Az ismeretség, rokonság java alkoholista. Nincs rossz soruk, de nincs igényük ami nagyon elkeserit.
Hirtelen nem tudok mit irni, de talán megérted, hogy miért elég a 2 hét. Ja, a határon befelé 4 órába telt a beutazás, mert marticát nem lehet csak a hátár után venni, nem úgy, mint Ausztriában, vagy Svejcben, hogy az autoklubbok is árulják itt nálunk.
Mégis szeretek hazamenni, de tényleg 2 hét után tele a hócipöm a sok hanyagsággal.

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 17:18   
Eltudjatok kepzelni micsoda tragedia ez a sehovasem tartozas? Nemetorszagban szulettem , magyar szulok gyermekenek es Romaniaban Nagyvaradon, apam szulovarosaban eltem masfel eves koromtol 35 eves koromig. Termeszetesen nemet nem vagyok, hiaba 2 genereacioval lejebb csak svabul tudtak a rokonok, roman nem vagyok , magyarnak vallom magam de soha semmi nem kotott az anyaorszaghoz mint gondolom a tobbi erdelyi magyart sem.Tudatosan valasztottam magamnak uj hazat.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 15:03   
2003-09-17 13:38, bovarine:
-
:

- Na ez erdekelne! Mi az ami az elszakadtakat idegesiti itthon. Persze, ha nem maganugy. Mert erzem es tudom, hogy aki hazajon, hiaba vagyik elotte haza, egy ido utan menne mar vissza. Van egy olyan norveg ismerosom, akinek az apja 56-os magyar, norveg az anyja, a szulok idekoltoztek par eve (gondolom az apanak honvagya volt) es a 40 eves lanyuk is jott veluk. Majd kb 3 ev mulva visszament egyedul, es azt mondta, most aztan sehol sincs otthon. Valami elszakadt. Beszel jol magyarul, de nem tudott sok mindent megszokni, viszont Norvegiabol is azert jott a szulokkel, mert ott is tele volt a bal zsebe.

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 13:38   
2003-09-17 11:25, espa:
- Es te vagy az, aki jon most az Alfoldre szuretelni ugye?

Sajnos nem nekem lesz olyan szerencsém!

Az én férjem magyar és ami idegesit, hogy régen nem volt ilyen válogatós. Már 45 éves házasok vagyunk, de a fözés az utóbbi idöben vállt problémává. Valószinü az öregség hozza ezt magával, mindketten önzöbbek lettünk.
Még annyit kitudok harcolni, hogy csak minden másnap van hús. Tésztaételeket inkább megeszik, mint fözelékeket, pedig okosabb lenne forditva.
Mégcsak nemis tarthatok neki elöadást az egészséges konyháról, mert ö makk egészséges,
hála Istennek.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 11:25   
2003-09-17 10:37, bovarine:
-
Kedves Ötvenesek!
Nagyon nagy a csend, valahogy nem tudom elhinni, hogy kifogytunk a szóbol
Hogy van ez nálatok?
Majd belenditjuk kedves Bovarine!
A gond hasonlo nalunk, azzal a kulonbseggel, hogy ugye az en ferjem norveg, tehat itt a magyaros etkeknek nincs preferenciajuk. Illetve szivesen megeszi, mert hogy ha en fozok, nem kap mast. Viszont folyton hust kell fozni sutni, anelkul nem mehet le a nap, es ezt nem szeretem. A magyar halat nem szivesen eszi, kicsit piszkosak a vizeink a norveghoz kepest. Viszont sokszor mondom, hogy rajta a sor, lehet kitalalni es el is kesziteni a vacsorat. De nem mindig vagyok tole boldog, mert pl. a paradicsomsalatat annyi (oliva)olajjal csinalja, hogy ugy kell belole kipecazni a salatat. Aztan az olaj persze mehet a WC-be, de duplan karos igy csinalni. Viszont szinte csa pulykamell es csirke mell-comb johet szamitasba, ebbol nem engedek, de egyet is ert velem.

Es te vagy az, aki jon most az Alfoldre szuretelni ugye?
Valami nagy tarsasaggal:(
Mi meg negyen megyunk hetvegen Pecs-Villany borkostolo turara, az ido gyonyoru, jo szorakozast mindannyionknak;-)

bovarine  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 10:37   
Kedves Ötvenesek!
Nagyon nagy a csend, valahogy nem tudom elhinni, hogy kifogytunk a szóbol
Hogy van ez nálatok?
Mi ketten vagyunk, de, ha nem valami hagyományos kosztot készitek, nem igen izlik férjuramnak. Ilyenkor kettönkre kétfélét kell föznöm! Nekem jobban izlenek a modern, mai ételek, imádom a fözelékféléket sajtömlettel stb... Akkor kénytelen vagyok bablevest, paprikásokat mindeféle változatban, rántotthúst meg hasonlókat fözni.
Mint házasszony, felelösnek érzem magam, hogy aránylag egészségesen táplálkozzunk, de ki tud a mi korabeli férjeinknek egészségesen fözni?
Tegnap pujkából volt Sveizer Geschnezeltes. Ezen van egy szósz, amihhez rizst föztem. Nem eszi ám meg csak a polirizott fehér rizst, mig én a naturt szeretem. Sehogyan sem tetszett neki, az sem, hogy olyan fehér a szósz, paprikával kellene mindent szinezni!
Szóval nem egyszerü az élet, amikor nincs gondunk

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-15 23:41   
En meg soha nem jartam ott SAJNOS, de hallottam hogy sokat esik az eso de azt hiszem ez nem riaszthat vissza senkit. Itt meg piszok hidegek a telek de ezt te is jol tudod. A letezo legkedvezobb klimaju reszet valasztottad Kanadanak. Jobb mar nincs. Kanadaban ezt nem lehet fokozni. Maskulomben a paras levelgo hasznal az arcbornek ! Mili

hope  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-15 19:31   
2003-09-15 19:16, kaytee:

Ha ez vigasz: az ottaniaknak nem volt kopoltyújuk és uszonyaik.
---
Megnyugtattal, kedves Kaytee! Igy hat bizonyossagot szereztem, hogy fogok tudni elni ott szarazfoldi eletet...
Koszi!

-

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-15 19:16   
2003-09-15 17:36, hope:
-
2003-09-15 17:27, kaytee:
-
Szia, Kaytee! Van egy olyan erzesem, hogy Te a nyugati partokrol irogatsz.. (?) Ha igen, lennel szives, oszinten megirni, hogy a Grater Vancouver Region-ban valoban annyira elrettento-e a sok esozes? Egyszer valaki itt a chatben gunyolodott velem e teren. Remelem toled valos valaszt kapok. Kerlek!

Párezer km-rel arrébbról irok, Floridából. Vancouverben és környékén csak egyszer jártam életemben, viszont nagyon szuper helynek találtam. Vancouver igazi világváros.
Ha ez vigasz: az ottaniaknak nem volt kopoltyújuk és uszonyaik. Hogy mennyit esik arrafelé, nem tudom, de kevesebbet, mint Hawaiiban - gondolod, kinevetne valaki, ha azt mondanád, Hawaiiba akarsz költözni?

hope  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-15 19:08   
2003-09-14 18:29, fetra:
Akkor ezek szerint Prince George kornyekere igyekszel.
----
Jaj, nem! Azt tudom, hogy ott is hideg lenne!
GVR = Grater Vancouver Region
-

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó