2019. november 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> A pofám leszakad!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 17:12   
akinek 20 az IQ-ja az mar nem el az vegeta vagy vegetal? mindegy zölcség. De 75 alatt mar lehet megkerdöjelezni az intelligenciat. Es meg egy kerdes ? hany evesekröl van szo?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 14:42   
2004-12-05 13:28, espa:
-
Tegye fel a kezét virtuálisan az, aki a saját IQ-ját 20-nál kevesebbre becsüli

-

Az nem tud olvasni, ugyhogy hiaba varod a valaszt

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 13:30   
Mi az az IQ???

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 13:28   
Tegye fel a kezét virtuálisan az, aki a saját IQ-ját 20-nál kevesebbre becsüli

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 00:43   
2004-12-04 08:19, Zuloaga:
-
Hétközben alig birok kimászni reggel az ágyból és egész nap ébredezem ... most hétvége van, aludhatnék, de már 6 óra óta fenn vagyok.Frissen!
MIÉRT???????????

-

Azert, hogy el tudd vegezni a haz koruli munkat.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 19:02   
2004-12-04 13:30, Perec:
-
"bkhgokönö" = "broken" mármint tört (angol)

Sorry, írásban nem tudok jobban raccsolni

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 18:35   
2004-12-04 18:29, bobe:

Mit kapjon aki megfejti?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 18:29   
ezen en is gondolkodtam

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 13:30   
2004-12-03 22:23, Pompéry Berlin:
-
"bkhgokönö"

Ez micsoda? Próbálgattam kiejteni, de nem bírok rájönni.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 08:26   
2004-12-04 08:19, Zuloaga:
-
mert alig vartad, hogy hetvege legyen, es minden percet ki akarsz elvezni!Ehhez nem lehet eleg koran felkelni!

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 08:22   
2004-12-03 22:23, Pompéry Berlin

Egy szakállas vicc jut az eszembe:

Két rendőr áll az út mentén. Egy olasz áll meg mellettük, valamit kérdez. A két rendőr csak a vállát rángatja. Az olasz megismétli a kérdését angolul, németül, franciául, de a két rendőr csak a fejét rázza. Az olasz továbbhajt.

Az egyik rendőr elszégyenli magát:

- Látod komám, azért legalább egy világnyelvet megtanulhatnánk. Mire a másik:
- Minek, látod ez mennyi nyelvet tudott, mégsem jutott semmire!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 08:19   
Hétközben alig birok kimászni reggel az ágyból és egész nap ébredezem ... most hétvége van, aludhatnék, de már 6 óra óta fenn vagyok.Frissen!
MIÉRT???????????

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 06:58   
2004-12-03 22:23, Pompéry Berlin:

Megvallom még sohasem beszéltem franciával angolul. De most, hogy fonetikusan irtál, pontosan igy hangzott, a szavak vége tele volt ö - vel Meg a kedvenc szava az volt (fonetikusan): kompanyíí
(company ).

Volt nekem egyszer egy főnököm a Nemzeti bankban, amikor még igen fiatal voltam, tehát bőven 15 évvel ezelőtti időben. Aki nem igazán szerette a franciákat, ma és itt le nem irható francia város neve és az azzal kapcsolatos események miatt.

Igen éleseszű, nagyon okos ember volt. 3-5 nyelven beszélt, tárgyalt.
Küldtek hozzá egy franciát, akit nem szivesen fogadott. A fülem hallatára a következő párbeszéd hangzott el:

Jó napot, beszél angolul? (Ez a főnököm volt)
Nem. (franciául)
Németül?
Nem,
Oroszul?
Nem.
spanyolul?
Nem.

Akkor sajnos nem tudunk tárgyalni.

És otthagyta!!
A levegő megfagyott, a francia csak bámult, majd kitántorgott. A következményeket nem ismerem, de a főnököm maradt
Egyébként a gazfickó beszélt franciául is

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 22:23   
2004-12-03 06:36, espa:
-
... egy francia hapsit, aki "beszél angolul". ...

Férjem mindig sikert arató története egy nemzetközi tudományos konferenciáról, ahol a belga küldött a következőket mondta - a jobb élvezhetőség kedvéért magyar fonetikával idézem:
"Dzö offisziálö lánguázsö izö bkhgokönö inglisö"
Szemben a franciával ő tudott angolul.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 21:23   
2004-12-03 06:59, Fredi:
-
Kedves Espa,

a Te francia ismerősöd nekem rendkívűl rokonszenves!
---------------
Jajajaj !
Nem értem a poént
Miért rokonszenves? Vagy mit rontottam el?
Esetleg francia vagy?

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 10:41   
2004-12-03 06:36, espa:
-
"Namármost: hallottam már, hogy a franciák Isten tudja milyen meggondolásból, azt hiszik, hogy a nyelvük világnyelv, ezért nekik nem kell megtanulni semmilyen nyelvet, ám mindenki tanulja meg a franciát, akik beszélni akarnak velük."

Azert ha visszatekintunk a regmult, a mult es kozelmult tortenelmere, nem mondhato, hogy alaptalanul tekintik magukat nagyhatalomnak es ezert nem alaptalan az a velemenyuk sem, hogy kijar nekik a vilagnyelv jogcime. Igaz, hogy ma (mar) a vilagnak kisebb reszen beszelik Franciaorszagon kivul a franciat, mint mondjuk akar a spanyolt, azert nem keves ezen embereknek a szama.

Az EU munkanyelve is a francia - az angol es nemet mellett - s megkockaztatom, hogy a harom kozul az elso.

Ami viszont a francia embereket illeti egyenenkent tekintve, magam is "kisse" idegesitonek talatam, hogy jartamban-keltemben egy parizsi uzletben senkivel sem sikerult szot ertenem, mert egy par kommersz francia szon kivul nem ismerem a nyelvet.

Ugyhogy, szemely szerint neked orulnod kell, hogy az az illeto legalabb megprobalt angolul beszelni. Bar lehet, hogy o vegig azt gondolta, hogy akkor is francialul beszelt es mar te is kapizsgalod a franciat...
Frimi

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 06:59   
Kedves Espa,

a Te francia ismerősöd nekem rendkívűl rokonszenves!

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 06:36   
2004-12-02 22:48, fellegvar:
-
2004-12-02 22:44, frimi:
- As you like it... Ahogy a muvelt franciak mondjak, akik beszelnek nemetul...
_________

Hát erről jut eszembe, talán nem vagyok itt off, pár napja fel kellett hivnom egy francia hapsit, aki "beszél angolul".

Namármost: hallottam már, hogy a franciák Isten tudja milyen meggondolásból, azt hiszik, hogy a nyelvük világnyelv, ezért nekik nem kell megtanulni semmilyen nyelvet, ám mindenki tanulja meg a franciát, akik beszélni akarnak velük.

Ez a teremtés francia koronája elképesztő volt. Hihetetlen gyengén, francia szavakkal keverve, lélegzetelállító nyelvtannal, az angol szavakat tökéletesen franciául kiejtve beszélt.

Sokkal jobb lett volna, ha csendben marad...

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 22:48   
2004-12-02 22:44, frimi:
- As you like it... Ahogy a muvelt franciak mondjak, akik beszelnek nemetul...
_________

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 22:44   
2004-12-02 18:36, espa:
-
As you like it... Ahogy a muvelt franciak mondjak, akik beszelnek nemetul...
Frimi

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 18:36   
2004-12-02 10:22, frimi:
mint a koromviragkenocs... (Nem tudom, hogy hol szerezted be, de mivel eppen a gyogynovenyekkel gondok vannak, ki tudja, hogy a megvett - es nem ellenorzott - koromviragkenocsbe mi kerult bele - mar ha a beszerzesi forras bizonytalan.
Frimi
--------------
Ráadásul képzeld el Frimi, hogy Norvégiában kutyulta a családból valaki.

Hát nem tudom....

De túléltem az már biztos

Én egyébként általában azon az állásponton vagyok, hogy amig nincs baj, jöhetnek a ráolvasások, (szoktam is mondani: magamraolvasok ) de ha baj van, akkor ágyuval (azaz gyógyszerrel lövök magamra)

Hála Istennek ritkán.

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 10:48   
2004-11-30 17:19, espa:
-
"tudjátok nekem az a gyanús, hogy nem gyártó a hibás, hanem az elárusítóhely. Mindegy, hogy kinek a terméke, lényeg az, hogy a patikában kell venni."

Nem errol van szo, de egy hibas termek forgalmazasaert nem csak a gyarto felel, hanem a forgalmazo is.

Meg egyszer felhivnam a figyelmedet, hogy egy patikus egeszen mas szemlelettel forgalmaz gyogyszereket - es gyogyhatasu keszitmenyeket, kozmetikumokat - mint egy kiskereskedo. A ket szakma kozott nagy presztizsbeli kulonbseg van! Mar csak azert is, mert holnap a kiskereskedo legfeljebb kolbaszt fog arulni, ha ugy alakul a helyzet...

"Számomra nagyon kilóg a lóláb. Akkor meg kell mondani, hogy kié a megbizható, és ezt a patikában lehet kapni. Vagy: melyik termelő termékében találták a kuya...rt.
Valamit kell mondani! Nem csak azt, hogy ezentúl csak a patikában tessenek venni."

Elvileg tokeletesen igazad van. De most mi a fontosabb, hogy egy hosszu listaval jarjal adott esetben egy fitotekaban es egyeztessed a listadat a polcon levo aruval (raadasul a "gyogyteak" fene tudja hanyszazfele termeket jelentenek), vagy az a fontos, hogyha egy ilyen uzletbe belepsz vasarlasi szandekkal, akkor a legteljesebb bizalommal elhess azzal az aruval szemben, amit kezhez kapsz?

En az utobbira szavazok.

Masfelol egy akarmilyen uzletben arusitott, akarmilyen termeket a forgalmazo akarhonnan beszerezheti. Nincs a hatosagnak modja, hogy ott alljon minden egyes uzletben azt ellenorizni, hogy az az aru megfelel-e, amit a forgalmazo beszerzett. Sajnos, mint ahogy szamos pleda volt mar arra, hogy zugarustol szalitott szszesitalokat arusitottak, ugyanez elofordulhat akar egy fitotekaban is.

Patikaban ez kizart, mert oda zart gyarto-nagykereskedo lancon kerul mindaz, amit ott talalsz.

A hatosagok persze nem csak a forgalmazoval szemben fognak eljarni, hanem elsodlegesen a gyartoval szemben, de a lakossaggal szemben viszont az elsodleges kotelezettseg az o tajekoztatasuk. S a tobbi majd ezutan jon...

Volt egy regi reklam, amelyet nagyon sokszor kifiguraztak hulyesege miatt: "Cipot a cipoboltbol!" Nagy marhasag volt ez alapjaban veve, mert hol is vehetett (akkor) az ember masutt cipot, mint ott...

No, de ma? Ma mar e szlogen megallja a helyet es magam ugy vagyok, mint a kolto :"Csak tiszta forrasbol"

Gyogyarut a patikabol.
Frimi

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 10:22   
2004-12-02 08:14, espa:
-
A haztartasok vezetnek a baleseti statisztikakban. A haztartas "veszelyes uzem". (Nekem is, mert neha mosogatnom kell... )

Vigyazz magadra es legkozelebb inkabb az orvos, mint a koromviragkenocs... (Nem tudom, hogy hol szerezted be, de mivel eppen a gyogynovenyekkel gondok vannak, ki tudja, hogy a megvett - es nem ellenorzott - koromviragkenocsbe mi kerult bele - mar ha a beszerzesi forras bizonytalan.
Frimi

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 08:14   
Hát semmi baj, ki ennek hisz, ki annak!
Töbek között ettől vagyunk eyéniségek, hogy másként viszonyulunk a dolgokhoz.

Én szivesen iszom különböző teákat, nekem a fekete tea nem szimpi. És az izüket is szeretem többnyire. Hát mennyi vegyület van bennük??? Nem tudom. azt hiszem nem több mint egy "ízű" csokiban. Azt is megeszem.

Viszont a körömvirág krém: hírül adtam itt is pár hete, hogy egy mixer bekapcsolt állapotban való mosogatásával darabokra szagattam egyik mutatóujamat. Ez vasárnap volt. Csütörtökön levehetem róla a kötést.
Én először használtam életemben körömvirág kenőcsöt. !
(Pedig senki nem fizet a reklámért
)

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 02:35   
2004-12-02 00:35, frimi:
- Eljen a bekes egymasmellett eles! Akarom mondani a bekes egymasmellett ivas!!!

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 00:35   
2004-12-01 22:35, fellegvar:
-
Nem tudok mit mondani, csak felteszem mindket kezem. Megadtam magam!
Nezeted vilagos es ertheto!

Remelem, hogy az enyem is, noha - bar ezt senki nem mondta - akar egy kisse hipochondernek is (vagy minek) hat!

Eljen a bekes egymasmellett eles! Akarom mondani a bekes egymasmellett ivas!!!
Frimi

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-02 00:31   
2004-12-01 22:06, Zuloaga:
Kedves Zuloaga!

"a gyógyteákban tudtommal nincs thein (ami a kávé koffeinjéhez hasonló vegyület)."

Igen csak jol tudod!

"Némelyek íze azonban valóban kellemetlen, de azt lehet egy filter gyümölcsteával kompenzálni..."

Izles dolga... A vegyuletfajtak mennyisege egyebkent csak novekszik...En inkabb nem kompenzalok!

"Jómagam "allergiás" vagyok az -ienekre - egy kávé vagy (nem gyógy!!) tea délután és nekem annyi az alvás."

Ezek a vegyuletek vernyomasfokozo hatasuak. A thein lassan hat, de tovabb tart, a koffein viszont gyorsan "feldob", de gyorsan le is "ejt".

"Két filteres gyógyteát: az egyik hársfa és a másik is. "

Gyeremkkoromban sokat itatott velem Nagyanyam. Mezzel, megfazas ellen. Biztos hatott. Most nem kedvelem az izet...

"Ja, az Earl Grey, az nem gyógy, hanem fekete tea. Ízé. Azért hívják feketének mert theinnel van teli!!!"

En "valodi" teanak neveztem es eddig azt hittem, hogy megkulonboztetendo a zold teatol, hivjak feketenek. Vagy forditva? Nem tudom, mert a zold is tele van theinnel. Jobban talan, mint a fekete... No, de mindegy. Magam amugy is kavezok. Ritkan, de akkor nyomas a koffeinnel!!!

"Szép estét!"
Neked is!
Frimi

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 22:35   
2004-12-01 21:08, frimi:
- Ez az en filozofiam a gyogyteakrol es hasonlokrol, amit inkabb csak mesekent vezettem elo es semmikeppen sem peldamutatasra.
Eszem agaban sem volt meggyozni senkit (es foleg egy vegyeszt nem ) arrol , hogy a gyogyteakat orvossag helyett hasznalja , hiszen en magam is orvoshoz megyek , ha szukseges . Attol pedig Isten orizzen , hogy anyosod-fele kenocsoket ajanlgassak valakinek , amikor en sem hasznalnam . Az en artatlan gyogytea hasznalatom abban nyilvanul meg , hogy kamillatea van keznel , ha kell , mentha tea , harsfavirag , cseresznyeszartea , bodzavirag es a leggyakrabban (mert en nem kavezom ) csipkebogyo teat iszom . Ezekben az en tudtommal , semmi karos vegyi anyag nincs , ezt az orvosok is ajanljak fertotlenitokent , gyulladas csokkentesre , gyomorgorcsokre , veseproblemakra es kohoges ellen . Ha neked a kave izlik , amely szinten dolgot ad a majnak- , epenek , hat azt igyad ! Nekem egy csipkebogyo tea is megteszi . De ha a csaladban valaki meghul , kohog , akkor egy forro citromos -mezes tea mellett dontok az orvossagok mellett . Ez az en filozofiam ... Es nem foglalkozom kuruzslassal , kedves Frimi ! Ezek a teak legtobb europai haztartasban megtalalhatok .

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 22:06   
2004-12-01 21:08, frimi:
-
Kedves Frimi, a gyógyteákban tudtommal nincs thein (ami a kávé koffeinjéhez hasonló vegyület). Némelyek íze azonban valóban kellemetlen, de azt lehet egy filter gyümölcsteával kompenzálni ugyanabban a pohárban, csészében, bögrében...mivel azok sem tartalmaznak theint. (Kedvencem a hibiszkusz málnával, rózsalevéllel és rooibosszal.)
Jómagam "allergiás" vagyok az -ienekre - egy kávé vagy (nem gyógy!!) tea délután és nekem annyi az alvás.
Most viszont tudod mit fogok inni? Két filteres gyógyteát: az egyik hársfa és a másik is.

Ja, az Earl Grey, az nem gyógy, hanem fekete tea. Ízé. Azért hívják feketének mert theinnel van teli!!!

Szép estét!

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 21:08   
Kedves espa es fellegvar (vagy forditva )!

Nekem a gyogyteakrol - vegyeszkent - elegge sajatsagos nezetem van. Elmeselem, de ez egy pillanatig, akarom mondani egy kortyig se befolyasoljon benneteket fogyasztasaban.

Nem vagyok hive a gyogyteaknak - meg akkor sem, ha volt eset, amikor segitett.

A teakban sok ezerfele vegyulet van - igaz nagyon kis mennyisegben - es igaz az is, hogy alkalmasint ha megiszunk egy bogrevel, akkor sem viszunk be a szervezetunkbe jelentos mennyisegeket. Megis - ha belegondolunk - egy "normal" Earl Grey tea is kepes befolyasolni szervezetunk mukodeset. Ez az un. thein alkaloidanak koszonheto (de talan meg egy-ket masnak is, esetleg ezek egymast erosito kolcsonhatasanak). Megis megisszuk azt a tobbi ezernyi mas vegyultet, amely benne van, amelyrol tk. semmit nem tudunk, de feltetlezzuk, hogy artalmatlanok. Mindegy, a majunk akkor is "elszorakozik" veluk. Megisszuk az Earl Gray-t - elvezeti erteke miatt...

Mas.

Az orvostudomany mai allasa szerint szamos olyan gyogyszer van (sot akar egy bajra tobb tucatnyi), amely celzottan arra a betegsegre iranyul es ha mellekhatas mutatkozik, akkor mod van a valtasra. Ezek egy-ket jol ismert es hatasaban - karos hatasabn is(!) - pontosan ismert vegyuletek. Testsulyunkhoz kepest nem is mondhato, hogy nagy dozisban szedjuk. (A teahoz kepest azonban igen.)

Az elso dolog, amit nagyon-nagyon helytelenitek ennek alapjan az az, ha gyogyszer helyett gyogyteakhoz (kremekhez, kenocsokhoz, bedorzsoloszerekhez stb.,) nyulunk. Nem biztos ugyanis, hogy egy adott egyen esetben az a sokezernyi vegyulet kozul melyik mikent foig hatni? Hatasos lesz-e vagy eppen ellenkezoleg? Es mikent fog ram ahtni - fuggetlenul attol, hogy rad jo hatassal volt?...

Az altalam kiprobalt gyogyteakban - legalabbis esetemben - semmifele elvezeti erteket nem tudtam felfedezni (no, vadkender teaval meg nem probalkoztam ) Egytol egyig kellemtelen, esetenekent kifejezetten rossz izueknek talatam. Igaz, a "normal" teakert sem vagyok oda... ha mar "kell", akkor kavet iszom...

Szoval, ha beteg vagyok, akkor irany az orvos es beszedem azt a pirulat, amit felir s ha gond van, akkor jon a csere-bere - amire azert nagyon ritkan kerul sor... Ami az orvos felkeszultseget es a gyogyszer hatekonysagat dicseri...

Ha meg egeszseges vagyok, akkor meg miert is igyam kulonfele teakat, miert is farasszam a majamat teljesen felesleges vegyuletek feldolgozasaval?

Mondtam,, hogy megis hasznaltam es hatasos volt.

Nos, ez a kiveteles eset akkor fordult elo, amikor nem kaptam, nem jutottam hozza megfelelo gyogyszerhez.

Nekem (kedves fellegvar!)nem magas, hanem eppenseggel nagyon alacsony a vernyomasom. Viszont, ha felmegy masok altal normalisnak velt ertekre, akkor pulzal a fejem es voros. Kulonosen akkor fordul ez elo, ha valakikkel szobeli vitaba keveredem s az illeto az ervek elol becsukja a fulet... (Nem kell igazat adni nekem, de a meghallgatas kotelezo. Nekem is...) Ilyenkor nagyon fel tud menni a "pumpa"...

Nos, "nyugalmi allapotban" hiaba mentem orvoshoz, az mindig felvetette, hogy mifenet akarok is tulajdonkeppen? Igyak inkabb egy feketet, hogy ne legyen olyan alacsony a vernyomasom... Vagy idegnyugtatot akart felirni. Persze azt nem kapkodhatja elo az ember uton-utfelen. Az ugralo vernyomast kell kezelni valamivel...

Ekkor folymadtam Anyosom tanacsara a galagonyavirag-level teakeverekhez. Es egy ket hetes kura valoban hosszabb idore rendbe is hozott.

Azota viszont sikerult meggyoznom orvosomat, hogy megis... Kardiologushoz kuldott s az valoban irt is fel tablettakat. Fel evi rendszers szedes utan mar tobb eve szuksegtelen magamat kezeltetni...

A masik ellenkezo veglet Anyosom, aki eskuszik a koromvirag kenocs csodateteleben. Mindenre! Es ez emlekzetet engem a szalonna felsore, amely keso tavaszra marad a spajzban a felakasztott fustoltszalonnabol. Ez az avas valami azutan mindenre jo: ehseg csillapitasra eppen ugy, mint - allitolag - vernyomas kezelesere, de a talyigatengely kenesere is...

Ez szerintem kifejezett kuruzslas! Gyogyszer helyett valaminek a hasznalata, ami tenyleg jo valamire, de gyogyszer helyett mindenre nem! Semmikeppen sem!!! Es errol meggyozni az Istennek sem lehet, mindenkinek mindenre teljes joszandekkal ajanlgatja a maga keszitette koromvirga kenocsot.

Szoval e hatalmas kurfli utan vissza terve...

Szerintem igyunk teat, ha van elvezeti erteke es erdemes ezert megdolgoztatni a majat.. De szerintem sose igyunk, vigyunk be a szervezetunkbe feleslegesen sok ezer vegyuletet. Es ha betegek vagyunk, akkor meg szedjunk gyogyszert. Celiranyos gyogyszert...

Ez az en filozofiam a gyogyteakrol es hasonlokrol, amit inkabb csak mesekent vezettem elo es semmikeppen sem peldamutatasra.
Frimi

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó