2019. július 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> A pofám leszakad!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
 fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-04 03:09   
Tacskót evett a harcsa

Szabadon garázdálkodik egy óriás harcsa egy németországi tavacskában Frankurt közelében. A harcsa a szemtanúk szerint közel két és fél méteres és az elmúlt év során felfalta a tó halállományának nagy részét, de most egy kistermetű tacskó esett áldozatául. A halat lassan egy éve próbálják elfogni, de eddig a háló, a puska és az elektromos sokkkoló sem vezetett eredményre.

Forrás: Berliner Kurier, 2004. szeptember 3.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 20:58   
2004-09-03 19:36, rigojanos:
-
Látod ez is egy image kép, én arra a megjegyzésre emlékszem, amit olvastam hogy Dean rikácsolása Hitlerre emlékeztetett.

Van olyan, aki "tuléli" a negativ sárdobálást az ellenféltöl, Schwarzeneggert hiába probálta a Los Angeles Times is mocskolni, mégis megnyerte a governori választást! A választok nem hittek az ujságnak?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 19:36   
2004-09-03 19:00, andi_usa:
-
Pár hete olvastam egy egyetem által történt ilyen vizsgálat eredményét miszerint több sikere van az olyan embernek, aki rokonszenvesnek néz ki a tömegnek.

Ez nyilvanvalo.

Igen, Dean kiesett, ahogy irták, rikácsolása Hitlerre emlékeztetett, Clark is kiesett.

Nem Hitlerre emlekeztetett, egyszeruen az a reakcio nem egy jozan, beszamithato ember benyomasat keltette, es egy masodperc alatt nevetsegesse valt tole. Ez eppen ezert kituno pelda arra, hogy ilyen kulsosegek mennyit szamitanak abban, ahogy a tomeg velekedik valakirol, es hogy milyen ereje van az elektronikus medianak, amikor arrol van szo, hogy egy olyan nevetseges par percet, mint amibe Dean hozta magat, ne tudjanak elfelejteni az emberek. Meg Dean sem. Holott az egesznek semmi koze ahhoz, hogy o valoban kompetens, vagy nem, es hozzateszem, hogy akik jelen voltak, mikor ez tortent, nem tartottak furcsanak a megnyilvanulast, mondvan, hogy az atmoszfera eppen ilyen jellegu volt a teremben. A televizion keresztul persze, kontextusbol kiragadva, humoros kommentarokkal koritve csak egy nevetseges, "tok eges" pillanat marad orokre.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 19:00   
2004-09-03 14:52, rigojanos:
-
Pár hete olvastam egy egyetem által történt ilyen vizsgálat eredményét miszerint több sikere van az olyan embernek, aki rokonszenvesnek néz ki a tömegnek. Igen, Dean kiesett, ahogy irták, rikácsolása Hitlerre emlékeztetett, Clark is kiesett.

Engem az is érdekelne, hogy hány százaléka a szavazoknak olvassa el az apro betüs szavazo könyvet amit kiküldenek, vagy figyelemmel kiséri végig a beszédeket elötte a TV-n és hányan szavaznak csak ugy képröl, vagy csak azért mert pártjuk azt jelölte ki.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 18:54   
2004-09-03 14:45, fellegvar:
-
Nekem is feltünt a csinos öltözéke, de még jobban a jo sminkje mikor láttam Laura Bush-t a Bill O'Reilly interviewn. Mondtam is lányomnak, kár hogy nem látta, szeretném, ha engem ugy sminkelne, olyan szinekkel! Lányom Labor Dayn jön hozzánk a sminkelö kofferával, majd megprobálok a weben keresni képet és kinyomtatni. Amiota lányom ezt tanulja, jobban érdekel engem is az ilyesmi s mindig nézem a make-upot.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 14:52   
2004-09-03 02:46, fellegvar:
-
A szonoklatok , a nyakkendok nem fontosak mar.

Oh, ne becsuld ala egy pillanatra sem az ilyen felszinesnek tuno dolgokat. Egyetlen rossz szo, furcsa megnyilvanulas a szinpadon, rossz smink, elonytelen ruha hatratolhat valakit a sorban egy perc alatt.

Lad pl. Howard Dean, akinek talan tulzas nelkul allithatjuk, hogy a jelolese ment ra arra az idiota "sikitasra" a szinpadon nehany honapja.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 14:45   
2004-09-03 07:15, andi_usa:
- Laura Bush ma este tetszett nekem a narancsárga kosztümben.
-
Laura Bush mindig izlesesen oltozkodik . Szerda este is csinos volt abban az almazold kosztumben .

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 07:15   
2004-09-03 02:46, fellegvar:
-
A szonoklatok , a nyakkendok nem fontosak mar .
-
Én is ugy látom. De ma (nálunk) este mikor megjelent Bush elnök az uj podiumon amit külön épitettek neki, eszembe jutott a MON üzenet és mégis odanéztem direkt a nyakkendöre, középkék volt! Amugy nem vettem volna tudatosan észre. Bill O'Reillyt megszolták egyszer egy rozsaszines-lilás nyakkendö miatt.

Talán a szakmám miatt is, de én inkább a hölgyek öltözékére nézek, Laura Bush ma este tetszett nekem a narancsárga kosztümben.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-03 02:46   
2004-09-02 22:36, andi_usa:
-
Ebben a terrorizmussal teli vilagban nagyon sok embernek mar csak tettekkel tudjak a jeloltek bebizonyitani , hogy jo vezetok lennenek vagy sem . A szonoklatok , a nyakkendok nem fontosak mar.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 22:58   
Ma hallgattam egy hosszú beszámolót helyszíni több részlet bevágásával a republikánus elnökjelölő naggyűléséről. Cheney beszédét kommentálták. Itteni mérce szerint elképesztően demagógnak tűnik a dolog. Ha úgy igaz, ahogy a riporter mondta - mellesleg az újságokban is ugyenez áll -, akkor a színvonal sekélyességével párhuzamos demagóg szöveg, az aktuális problémák teljes mellőzése, egyben a biztos publikus hatások teljeskörű alkalmazása, ... - szóval sokaknak mindez itt riasztó európai történelmi párhuzamokat idéz.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 22:36   
2004-09-02 22:02, kaytee:
-
Létezik ember, akit egy hupikék nyakkendő befolyásol majd az Egyesült Államok elnökére való szavazáskor?
-
Engem nem zavar a nyakkendö hanem az illetö arckifejezése. Clintonra akkor sem szavaztam volna, ha republikánus lett volna! Manapság egész más lett a választás a sok elövita és az ellenfél bemocsokolása miatt, mint régen volt.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 22:08   
2004-09-02 22:02, kaytee:
-
Létezik ember, akit egy hupikék nyakkendő befolyásol majd az Egyesült Államok elnökére való szavazáskor?

Bizony letezik. Egyebkent emlekezz vissza (na nem szemelyes elmeny alapjan persze, mert azt csak Bobe tudna) a JFK/Nixon debate-re. JFK oltonyenek a szine sokkal jobban ervenyesult a kepernyon, mint Nixone, sokkal markansabbnak tunt, Nixon izzadt, igy csillogott az arca, borostas volt, ami sotetnek tunt nagyon a fekete-feher TV-n, stb stb. Akik a radioban hallottak a vitat, Nixont tartottak kompetensebbnek, akik viszont a TV-ben neztek, JFK mellett voksoltak.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 22:02   
Politika, de nem az.
Előzmények:
most van folyamatban New Yorkban a Republikánus Párt elnökjelölő naggyülése. Bush elnök ma este fogja hivatalosan is elfogadni az újabb terminusra a jelölést.
Financiális TV adón befolyásosabb egyéneket interjúvolnak minderről. Utóvégre a választások kimenete befolyásolhatja az ország és a szavazók gazdasági, anyagi helyzetét.
Egyszercsak ezt hallom - "Nagyon fontos, hogy fog kinézni. Én Bush elnököt nagyon sötét öltönybe öltöztetném, hófehér inggel, hogy erős legyen a kontraszt, és világoskék nyakkendőt adnék rá, mert az olyan jól áll neki."
Imidzs - vagy imázs, esetleg image - konzultánst interjúvoltak
Talán inkább meztelenül kéne megnézni a két nagy esélyest. Ezt javasolni is fogom.
Sokkal érdekesebb lenne, mint a nyakkendőjük méretét, izé, szinét elemezni.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-01 18:49   
2004-09-01 09:13, etelka:
-
Lehet, hogy elkerültelek, tegnap 2x is benéztem 0 találat

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-01 10:01   
2004-08-31 12:07, espa:
-
Ez nem csak magyar jelenség. Mikor a kis foto könyvet segitettem forditani itt, egy hivatásos francia tolmács kezdte angolrol németre forditani, az iro is beszélt valamennyit németül és ezért nem volt megelégedve honfitársa munkájával és engem kért meg rá. Mikor belenéztem a leforditott részbe, nekem is feltünt mennyire nem stimmel, látszott hogy idegen nyelvü valaki forditotta szorol szora! Elöbb probáltam javitgatni de nem ment, igy teljesen ujbol kezdtem. Nagyon fáraszto volt mert nem vagyok hegymászo!

Még Svájcban is megesik: a Toyota overlock gépem használati utasitásán nevettem ami németre lett forditva hogy ott is forgalmazhassák. Tünödtem, mit jelent az a szo hogy "Nabuts" egy idö után rájöttem hogy "Nähguts"-rol volt szo Még jo hogy van elég rajz is benne, amelett azota vettem egy amerikai overlock könyvet ahol több mindent elmagyaráznak a kezeléshez.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-01 09:13   
Bovi, szia!
Hétfön 30.-án abba, mismas és rj voltak a chaton meg micimaci.
Kedden 31.-én opa volt ott meg micimaci. Opa nem szólt egy hangot se, micimaci erre bejelentette, hogy elbrummog.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 19:22   
A pofám leszakad, valahányszor benézek a chatra. Mintha kisöpörték volna, mindenki itt ücsörög a Fórumon

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 12:07   
2004-08-31 10:57, Pimpa:
Tudod Pimpa sorolhatnám!

Megérkezik az ember Ferihegyre (elég sürün teszem, már a hideg ráz, mikor rázenditenek)
és egy magnóról jön az üdvözlő szöveg angolul, és valami elképesztő rossz kiejtéssel.
Hogy a Malévnak, Ferihegynek, nincs annyi esze, hogy megkérjen egy angolt, ugyan mondja már rá ezt a 3 mondatot.

És egy csomó un. nemzetközi cégnek, a telefonban. Vár az ember valakire, és még azzal is büntetik, hogy elképesztő kiejtéssel angolul (biztos németül is) kénytelen hallgatni ezt a dumát.

Másik: Szentendréről jöttünk haza hajóval a nyáron vendégekkel. Az út kb. másfél óra.
A hajón egy magnó valami helyes kis anekdótát mesélt egész úton 6 nyelven (angol,német,francia,olasz, spanyol,magyar)

HIHETTLENÜL ROSSZ kiejtéssel. Másfél órán keresztül hallgathattuk, ahelyett, hogy szintén megkértek volna anyanyelvűt, vagy netalán odaillő zenével csalogattak volna vissza. Megfogadtam, ha mégegyszer ezt előadják, szólok, hogy állitsák le.

Nem sorolom tovább

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 11:44   
2004-08-31 10:57, Pimpa:
-
...ˇ"Èn mint vendég kifejeztem csodálkozásomat és a felháborodásommal keveredet szomorúságom, hiszen azt gondolná az ember fia, ha egy Magyar nemzeti természeti kincsröl van szó akkor talán nem kéne engedni, hogy egy nem magyar anyanyelvü idegenvezetövel azt az ide érkezö turistáknak bemutassa!!"...

Megértem szomorúságodat. Azt viszont a magam részéről sokkal rémesebb szegénységi bizonyítványnak tartom, ha az idegenvezető az általa beszélt idegen nyelvet nem tudja. Különben ez a gyakoribb eset. Továbbá rendszeresen megüt a guta a külföldnek készült, M.o.-ot reklámozni szándékozó, külföldön osztogatott prospektusok botrányosan rossz fordításán. Mármint, ha németeknek szánt német nyelvű tájékoztató tele van nyelvhelyességi és helyesírási hibával, ha a 2. mondat után látható, hogy magyar anyanyelvű írta, fordította és a kiadó nem vette magának a fáradtságot, hogy anyanyelvi lektorral ellenőriztesse.

Már máshol sok szó esett róla, de ezt a rendszeres szegénységi bizonyítványt a még mindig élő és hülye állami nyelvvizsgarendszernek tulajdonítom. Aki innen hoz egy papírt, az jogosítva érzi magát - többek között - fordításra is. Sajnos a megbízó is gyakran megelégszik ezzel. Milyen gyakran hallom reklamációm esetén a választ: „nyelvvizsgával rendelkezett a fordító”. És mert a megbízó gyakran maga nem beszél semmilyen nyelvet, nem érzi az anyanyelvi lektor szükségességét, fel sem fogja, hogy a „hochglanz” prospektus sz..t sem ér, ha a tartalom ilyen hibás. Ettől a jelenségtől sajnos hazánk hivatalos külképviseletei sem mentesek. Ismét más téma, de dühítő, hogy mennyire még mindig ott tartunk, hogy csikós, gulyás, Puszta, herendi porcelán, Balaton, stb. Mitől szűnjenek meg a klisék, ha a „hivatalosok” is ezeket táplálják. Hibás prospektusokkal.

Visszatérve gondolatodra, a mi tokajhegyaljai objektumunkat egy fiatal francia házaspár üzemelteti, akik 13 év után még mindig hibásan beszélnek magyarul. A franciás magyarhoz közben hozzászoktak a látogatók. Nehezen, de végül mégis. Franciáink ma ezáltal inkább kuriózumnak számítanak, sem mint akadályozó tényezőnek. Ezalatt ugyanis többet tettek a környék színvonalas idegenforgalmáért, mint a legtöbb helybeli „bennszülött” kolléga.

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 11:18   
Bocs, az általam írtak nem az általános "Ómagyar siralom" kategóriába kívánnak tartozni. Egyszerűen és tárgyilagosan van néhány dolog, amit mint tendenciát lehet (KELL) észlelni és megbeszélni. Hangsúlyosan ezt itt kell orvosolni (mármint a keletkezés helyén, és saját erőből)! Mint minden kiragadott példa ez is lehet egyedi.
Számtalan igen pozitív dolog tapasztalható itthon, én az uniós dolgot kifejezetten ennek élem meg, de ez a Topic erről szól, hát ide írtam. Ettől én még tudok és akarok is optimistán nézni kifelé a fejemből.
GTL
Mentjük ami menthető!

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 11:08   
2004-08-31 09:48, espa:
-
Erősen csatlakozom!!!!

De ne feledd, hogy ugyanez a helyzet a hagymával, fokhagymával is. Makó átment kinai hagyma CSOMAGOLÓ városba!!!

Ismerek egy makói családot, akik a kedvező agrárpolitikai helyzet miatt úgy voltak kénytelenek otthagyni a makói hagymaföldjeiket, mint Szent Pál az ..., Mindenüket felszámolták, jelenleg albérletben élnek, elkezdtek építkezni, nem kapták meg a beígért építési hitelt, építkezés megállt, a férj villanyszerelő válllalkozónál dolgozik, a feleség bolti eladó.

Namost az építkezések előbb utóbb leállnak, mármint a jelenlegi puffasztott dömping szintről. Az üzleti eladók előbb utóbb már csak egymásnak adnak el, kérdés mit, ha senki sem lesz aki termeljen?!
Mentsük ami még menthető!!
GTL

Pimpa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 10:57   
A "paprika ügy" talán nem is áll nagyon messze a legutóbbi felháborodásom okához:

A barátom és én otthon voltunk nyaralni. Mivel én Borsod megyében születtem, ö pedig Fejér megyében, gondoltam ha eljön hozzánk ellátogatunk közösen a nagy Hortobágyra, hiszen nincs is annyira messze az én szülövárosomtól, na meg ö még nem járt arra felé. Megálltunk a Hortobágyi Nemzeti Parknál és a parkolóban egy igen kedves parkolóör kérdésünkre felvilágositást adott az úgy nevezett "kocsis kirándulás"-ról a Pusztában. Be is fizettünk egyböl és siettünk is, mert az volt az utolsó aznap. Be kell valljam, még én sem voltam addig a Hortobágyon, csupán átutazóban, de nagyon kiváncsi voltam. Szóval a parkör elmagyarázta az utat. Az elsö az volt, hogy nem nagyon találtunk azt a bizonyos parkolót, ahol találkoznunk kellett volna, mert sehol sem volt kitáblázva! Se magyarul se máshogyan. Igy vagy 2 szer meg kellett kérdezni. (Még jó hogy tudtunk magyarul!) Na, amikor megtaláltuk már jöttek is a lovaskocsik. Felültünk, majd elindult a menet. Közben azon találgattunk, hogy vajon milyen nyelveken fog menni az egész túra.
Na, itt jött a nagy pofon amikor elször állt meg a kocsi! Egy középkorú hölgy volt az idegenvezetö, aki alig tudott magyarul! Bár folyékonyan beszélt, de törte rendesen a magyart, semmi ragozás! Nem nagyon lehetett érteni amit mondott. Persze az egészet a magyar után elmondta németül is, amit bizony jobban értettem mint a magyar szöveget elötte!! A kocsit vezetö bácsi kérdésemre elmondta, hogy a hölgy német származású és úgy tanulta meg a magyart. Èn mint vendég kifejeztem csodálkozásomat és a felháborodásommal keveredet szomorúságom, hiszen azt gondolná az ember fia, ha egy Magyar nemzeti természeti kincsröl van szó akkor talán nem kéne engedni, hogy egy nem magyar anyanyelvü idegenvezetövel azt az ide érkezö turistáknak bemutassa!! Ezzel a bácsi is egyetértett és elmondta: az intézmény egyszerüen nem talál embert erre a munkára! Nincs senki akit érdekelné. Kevés a fizettség, rossz körülmények.
Öszintén szólva, tudom otthon milyen nagy a munkanélküliség és ezzel együtt nehezen tudom elképzelni, hogy nincs egy olyan magyar anyanyelvü ember sem, aki esetleg még németül is beszélne és ezt a munkát nem végezné el. Itt gondolok mondjuk a föiskolákon végzett népmüvelökre vagy képzömüvészetis hallgatókra, akik mondjuk felváltva tudnák elvégezni a nyári hónapokban a munkát. Vagy akár valamilyen hasonló érdekeltségü társaság, aki az egészet támogatná, akár államilag is. Napi 4 alkalommal van bemutatás, a legutólsó 16h-kor. 17h-kor már vége is van a munkaidönek. Bár nem tudom, hogy mennyit lehet keresni, de hiszem hogy talán lennének emberek akik ezt a munkát nem annyira a pénzért mintsem a jelentöségéért, fontosságáért végeznék el. Egyébként a jegy fejenként 1800 Forintba került.
Lehet, nem vagyok tisztában egyes dolgokkal, de mégis nagyon elkeseritett engem ez az eset.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 09:48   
2004-08-31 09:10, GTL:

Erősen csatlakozom!!!!

Nekem is a szivem szakad meg már attól a ténytől is, hogy egy ilyen hires és jó termék, mint a magyar paprika ilyen sorsra jut. A fejét keéne annak venni, aki ezért felelős ugy hosszú időre visszamenőleg. Akik nem tettek meg régóta mindent (illetve semmit sem tettek) hogy fennmaradjon és virágozzon ez a termék és exportáljuk a világ minden sarkába és hiresek legyünk.

De ne feledd, hogy ugyanez a helyzet a hagymával, fokhagymával is. Makó átment kinai hagyma CSOMAGOLÓ városba!!!

Ettől is vérzik a szivem

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 09:10   
Ez már mindennek a teteje!
60 tonna Brazil és Spanyol fűszerpaprikát foglaltak le Magyarországon, mert a megengedett határérték TÍZSZERESE!!!! volt benne a rákkeltő méreganyag! Ezt a mennyiséget akarták hozzákeverni a magyar paprikához. Ami a csúcs, hogy fogalmuk sincs, mennyi került ki a piacra a már feldolgozott méregből!
Most akkor mitől magyar a magyar termék,és kell nekünk még mérget importálnunk? Nincs elég amúgy is?
Hosszú ideje ezen akadtam ki először ennyire...

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 15:24   
2004-08-30 13:34, bovi:
-
Kedves Karácsonyvárók,

a jelenségnek semmi köze a hőmérséklethez. Inkább a naptárhoz:

aug-dec: előrenyújtott ádventi időszak: mézeskalács, csokimikulás, stb.
Közben nov: halloween. Vonatkozó nemzeti hagyomány teljese hiánya ellenére sikerült már néhány év alatt édesiparilag hasznosítható eredményeket elérni.
Karácsony-Újév közötti hét: Újévi malac, 4-levelű lóhere, pezsgő marcipános csokoládéból.
febr. 14: Valentinnapi díszítésű édességek
jan-márc(április): húsvéti nyúl és társai
Május eleje: anyák napja (az édesipar itt eddig sajnos gyér helyezést ért el a virágüzletek és éttermek mögött, de kitartóan próbálkozik.)

DE MI VAN MÁJUSTÓL AUGUSZTUSIG?

Ezt a lyukat a naptárban eddig még nem sikerült betömni. (Ha a német édesipar Magyarországon lenne, már biztosan hasznosította volna Szentistvánt, hisz naptárilag előnyös az illeszkedés. Igy aug.20. hiányában nehéz a helyzet. Az ugyancsak kedvező fekvésű Mária mennybemenetele viszont csak a fél országban ünnep, így nem jön számításba.) Bízom viszont benne, hogy a fejlődő marketing-PR-promotion-reklám- ... stb. technikák mellett ez is hamarosan sikerülni fog.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 13:34   
2004-08-30 11:47, Mary:

Nem tévedtél Mary, augusztus van, bár nyugodtan nevezhetnénk novembernek, ha a höméröre nézünk
Aug.22-én Heidelbergben láttam a kirakatban csoki mikulásokat!!!
Ök már tudták, hogy nincs nyár

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 11:47   
Ma reggel betértem egy üzletbe és mit látnak szemeim? Tele minden Lebkuchennel, Pfefferkuchennel és egyéb karácsonyi specialitással! Tévedek, ma nem aug. 30.-a van, hanem esetleg novemberben volnánk? A pofám leszakad!

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 16:49   
Espa,

"vicces" uzenet maris kitorolve...
Szives elnezest kerek mindenkitol, barkitol aki felreertette.

Kulonben is, mingyan irok egy uj hulyeseget mashova.

Megjegyzes: nem kell mindent annyira komolyan venni. Foleg amit en mondok...
Ket evvel ezelott amikor - legutobb... - meghaltam, az ujraelesztes utan megkerdezte a nover, hogy milyen erzes volt. Mondtam neki: "IT WAS FUN!" /mulatsagos volt/

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 06:20   
Ez nem annyira vicces annak akinek rák miatt nincs nyelve és álkapocsa.

Szerintem nagyon örülne, ha azt is kitalálnák.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 00:12   

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó