2019. július 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> A pofám leszakad!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-29 10:56   
Szerintem ide illikaz alabbi cikk. A temetök helyzete Kolozsvaron
Cikk

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-28 12:58   
Mint máshol igértem és ide tartozik:

Börtönkörülmények Németországban

A minap olvastam kedvenc publicistám Henryk M. Broder(1) tollából egy nagyszerű glosszát arról, hogy felszólították, legkésőbb 2008. július 28-ig jelenjen meg háromnapos börtönbüntetését letöltendő a Berlin-Plötzsensee-i büntetés-végrehajtási intézetben. Erre 2008. május 2-ikán ítéltetett jogerősen, mert 2006. októbere óta folyamatosan elmulasztott eleget tenni annak a felszólításnak, hogy fizessen 0,00 € büntetést közlekedési kihágás okán (2). Különben, mint mondja, speciel Plötzensee-nek nagyon örül. Ez a büntetés-végrehajtási intézetek között toplistás luxushely, a börtöntöltelékek, úgymond, Hotel Waldorf Astoriája. ...

Tovább itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=761&forum=26

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-24 18:50   
2008-07-24 12:27, Pompéry Berlin:

Zsófi egy egész diplomamunkányi tanulmányt szánt ennek a témának, illetve csak egy szegmenségenk, az "event"-kultúrának

Ugy tunik, hogy ennek a MATISZ-nak a profilja a digitalis tartalom minosegenek javitasa, ugy altalaban, es foleg jogi, etikai meg egyeb szemponkra tekintettel leve. Bar nagyon bonyolultan probaljak megmagyarazni, hogy mit is csinalnak, de nem promocio/marketing a fokusz elsosorban. Meg ugy tunik, hogy a tavoktatas terulete is resze a profiljuknak valahogyan.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-24 12:27   
2008-07-22 14:28, poe:
-
Jaaaj gyerekek mit találtam az imént.

Magyar Tartalomipari Szövetség (MATISZ) valami multimédiás kutyafüle. Tehát a kultúra mára ipari termékké vált.

------
Zsófi egy egész diplomamunkányi tanulmányt szánt ennek a témának, illetve csak egy szegmenségenk, az "event"-kultúrának

Egyrészt ma már csak akkar adható el jól egy lultúresemény, ha "event"-ként kezelik, lásd MOMA Berlinben, Van Gogh Budapesten, Reichstag becsomagolása, stb. Másrészt a reklám felhasználja az alkotóművészetet "event"-nek feltyúnolt pl. sportesemények (foci VB), termékbemutató (AUDI-Autószalon, Louis-Vitton-Táskakollekció), egyéb ipari bármi cirkuszos bemutatója kapcsán.

Megjegyzem, szerényebb kereteken bbelül ez már 80-100 évvel ezelőtt is működött: jelentős grafikusok, festők, dolgoztak a reklámpiacon, mint ahogyan íróink legjobbjai is "leereszkedtek" a napilapokban karcolatokkal, glosszákkal napi és a széleskörű nagyérdemű által is konzumálható írásokkal a mindennapok szintjére. Helyesebben inkább emelni kívánták azokat: á la Karinthy, Márai, stb.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-23 10:20   
2008-07-23 10:09, hunor:

Azért a fogalmakkal nem ártana tisztába lennie.

Láttam.
Az a baj, hogy Erzsike nyugdíjasan belecsöppent a multilevelmarketing kánaánba. A hiányzó fogalmakat a meglevö határtalan naivitásával pótolja.
Megjegyzem többségben rájuk épitenek a Kaffeefahrt szervezöi is.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-23 10:09   
Ma reggelre megint valami MLMes beszabadult, töröltem szépen, megírtam, ne itt spammeljen, erre válaszolt is, íme.

"Tisztelt Cim ! úgy látom Ön még mindig nem tekinti az internetes távmunkát elfogadhatónak, pedig én pont azt hallottam hogy nyugaton ez már működik. Éppen a napokban hallottam a tvben hogy egyre inkább ez fog előtérbe kerülni, mivel nagyon sok munkahely megszünőben van. Bizonyára nem szokta olvasni Tonk Emil és Mátrai Szilárd írásait az MLM módszerekről. Egyébbként köszönöm a tájékoztatást."

Azért a fogalmakkal nem ártana tisztába lennie.

Hunor

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-22 21:07   
Az itteni középfoki szakiskolán van egy olyan tanulmány is, hogy "kultúra-tevékenykedö" szakember lehet az, aki ezt a tanfolyamot elvégzi.

Egy, a zenekultúrát támogató egyesület vezetöségi gyülésére meghívtunk egy ilyen "kultúra-tevékenykedö" szakembert, de nem nagyon boldogultunk vele. Tölunk kérdezte, hogy hogyan fejlessze a (zene)kultúránkat.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-22 14:28   
Jaaaj gyerekek mit találtam az imént.

Magyar Tartalomipari Szövetség (MATISZ) valami multimédiás kutyafüle. Tehát a kultúra mára ipari termékké vált. De legalább lenne erre is 2 év garancia

http://www.matisz.hu/

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-21 08:31   
Az egyik napilapban azt írja a cikkíró (Petra Klister), hogy aki a környezetet kímélni akarja, az a szabadságot otthon tölti. Az se lett volna sokkal cinikusabb, ha azt írta volna: - Ha környezetét kímélni akarja, legyen öngyilkos!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-20 15:25   
Faltehnikus = szobafestö
logisztikai intendáns = raktármunkas
Konszult = bérelt szakmunkas (modern rabszolgasag, ket munkaadonak fizetsz, hogy dolgozhass )

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-20 10:39   
2008-07-20 08:34, hunor:
-

Takarítónéni?

(Hamarosan lesz néhány kép Homoródszentpéterről, amint letudom a munkát.)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-20 08:34   
Egy fórumprofilban találtam, vajon mi lehet ez így?

"tisztasági meneger Budapest"

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-03 15:33   
A Csiki Hírlap olvasói levelek rovatából:

Meg szeretném kérdezni a csíkszeredai tűzoltókat, hogy vasárnap, amikor kigyúlt az állomás melletti bód, miért a riasztás után 20-25 perccel értek ki? Addigra két úr és egy hölgy nem sajnálták a fáradságot, és vedrekkel eloltották a külső lángot. Le a kalappal előttük. A tűzoltók ne ilyenkor töltsék fel az autóikba a vízkészletet. Vagy ha az előző akció alkalmával annyira kimerültek, akkor is volt idejük bőven. Ez a tűzoltóság.

Valaki, aki látta a történteket

Tisztelt túros szentimrei! Tudnia kellene, hogy a legeltetés a közbirtokossághoz tartozik és nem a polgármester a hibás, hogy még mindig itt vannak a seregek. Illene tudni, hogy mi hova tartozik, és nem terjeszteni valótlan dolgokat!

Egy MPP-s
Szondy Zoltán úr! A Pár sor egy balegyenesről cím alatt megjelentetett mosakodó írása olyan „újabb érdekes incidensnek” tünteti fel a Daradics kávézójának teraszán történt nem mindennapi - valójában szégyenteljes – eseményt, amely „színezi Csíkszereda közéletét”. Szondy úr! Az Ön véres cirkuszi bemutatója nemhogy színezi, de egyenesen mérgezi kisvárosunk nyugodt közéletét. Ami pedig a történteket, azaz a bemutatót illeti, ahhoz az Ön által megfogalmazott „Mit tesz Isten” kijelentésének az égvilágon semmi köze. Ön most szánalmas módon mosakodni akar, s még az Istent is belekavarja a saját lapjában, azaz a Hargita Népe napilapunkban megírt igazába. Igen, Ön az igazságról beszél, amely viszont csak a vallomásokat követően derülhet ki, ám valójában az igazságnak vélt maga igazát hajtja, az értesítőjét magyarázza.

Egy arcul csapott választó

Megkérem Ráduly Róbert polgármestert, hogy ha már újraválasztottuk, mint Csíkszereda polgármestere azért valamit tegyen az ifjúság szórakoztatásáért is a városnapok alkalmából, és ne csak az itteni népi egygyütteseket hívja meg, vagy olyanokat, akikért nem kell fizetni, mer ha visszamegyünk a 2000-2004-es évekre, amikor volt pénz a városnapi rendezvényekre is, és volt pénz a város költségvetésére is, mert akkor lehetett azt mondani, hogy városnapok zajlanak és van értelme részt venni, mert minden este minimum három külföldi és három belföldi együttes lépett fel, és voltak köztük sztárvendégek is, sőt nem is egy, ami nem került kis összegbe az biztos, és meg is volt a jó szórakoztatás mindenki számára. De most mi van? Jobb, ha az ember hazamegy és alszik egyet, mert annyira pocsék az egész műsor. Vagy a mostani embereknek csak a mindennapi rohangálás jut? Reggeltől estig dolgozzon, és nem érdemel meg egy kis szórakozást? Mert az biztos, hogy nagyszüleink régebb jobban szórakoztak, mint most mi, fiatalok.

Ismeretlen
Üzenem a Vizik utcájába kiülő hölgyikéknek, hogy ne a más problémáját búsúlják! Kapjanak dolgot a kapun belül! Mert szerintem van!

Egy ismeretlen személy
Üzenem az Orientál főnökének, hogy válogassa meg a kiszolgálókat, mert a barátokkal 45 percet vártunk, s nem volt hajlandó arra, hogy kiszolgáljon. Amúgy a hely szuper.

Ismeretlen
A tireseknek a törvényt meg lehet szegni, a tábla fölöslegen van kirakva a Fürdő utcába, csináljanak már valamit, miért kell úgy hajtani?

Tünde
Tiszelt Csíki Hírlap! A Petőfi Sándor utcában a Sooters foto melletti fagyizóban, milyen dolog, hogy 50 banin aluli pénznemet nem fogadnak el!!!

Ismeretlen
Tisztelt megyei útügyesek: fel szeretném hívni a figyelmüket arra, hogy az 578 útszakasz mellett, amely megy Csíkszeredától Madéfalva felé, a fű mindjárt 1,5 méteres és balesetveszélyes. Kire várnak, ki kaszálja le??? Arra oda tudnak, figyelni tisztelt mérnök urak, hogy az út mellett és fölött lévő táblákat, bannereket leszedjék, hogy jól megadóztassák.

Máriusz
A zöldségpiaci Korall „Kiadós” már nem is olyan kiadós. Növelték az árakat, a szendvicsek felére csökkentek. Régebb mindent beletettek, ami az étlapon rajta van, ma már csak azt, ami van. Jó lenne figyelni, hogy mit írnak ki, és mit adnak el. Amúgy a pizzák előtt le a kalappal, nagyon finomak!

Ismeretlen

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-01 12:10   
Valaki borzasztóan vicces kedvében volt.
De ez új szófordulat (legalábbis számomra): "várom, hogy valaki felszedjen mint a parkettát"

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-01 07:57   
Olvasói levél - leszakad a pofám.

CSAK ERDEKELNE HOGY EZ AZ EREDETI VAGY VALAKI PEDIG JOPOFIZASBOL TERJESZTI
EZT.... Rögtön a felhivásnál feltünt hogy nem ugyanaz a szöveg mint az IWIW
en terjesztett hirdetés..... Eléggé nem ide tartozó az illetö elferditett
össze kutyult pajzán szövege majd utána a témakrökben is be lett iktatva
egy egy sex hirdetés..kérem megtekinteni és ha szükséges korrigálni a
hibát...ha van hiba ..mert lehet hogy ez szándékos feltüntetés lenne?
Az E-mail felado ismeretlen számomra.....
Kszönettel...Adam L West Austaralia
Alul a melléklet továbbitva...Jóska Pista aláirással.... Valós ez?
============================================================================
============

-----Original Message-----

Sent: Monday, 30 June 2008 10:18 PM
From: Jennifer P [mailto:dd2@theinterex.com]
To: alorincz
Subject: Web oldalak

MON Fórum - Kárpát-medencén kivül vagy belül élő magyarok fóruma:
http://www.magyaronline.net/forum/
Apartmanok, villák, panziók, szállodák a horvát tengerparton -
http://www.adriagate.hu Csokrok, virágtálak, különlegességek Magyarországon
bárhova:
http://www.viragposta.hu/index.php?referer=15

---------------------------------------------
FELHÍVÁS
Nyugati magyar weboldalak feltérképezése valamint partner kapcsolatok
alkalmi és tartós szerelmi találkozások intim alapon. Most fogtunk hozzá a
nyugati magyar internetes jelenlét feltérképezéséhez. Ezzel hasznos
információt tudnánk nyújtani az olvasóink számára, akiknek így lehetőségük
nyílik megismerni környezetükben azokat akik alkalmi partner kapcsolatokat
keresnek lakhelyük magyar közösségeit, helyi szolgáltatásait valamint sex
partner kapcsolataikat.

Ez ügyben kérnénk segítséget, ha ismernek bármilyen nyugati magyar
vonatkozású honlapot vagy levelezőlistát, hírlevelet,partner keresö web
oldalakat (szervezetek, közösségek, média, egyház,homoszexuális klubbok
szolgáltatások, mint például éttermek, üzletek, ügyvédi- és
fordítóirodák,bordélyházak stb.) küldjék el számunkra, hogy közölhessük az
sz folyamán megújuló honlapunkon. Cím:
szerkesztoseg@magyaronline.net

A MagyarOnline.net beszélgető fórumán naponta találkoznak magyarok
Ausztráliától Finnországig, hogy többszáz olyan komoly és könnyebb témáról
csevegjenek, mint beilleszkedés az új kultúrába, nyelv- és hagyományőrzés,
fényképezés, színház, magyar vonatkozású események, helyi különlegességek,
főzés vagy éppen kertészkedés.

Barangoljon Ön is a fórumon, olvasgasson a hozzászólások között. Bármilyen
téma is áll közel a szívéhez, a MON Fórumán találkozhat olyanokkal, akik
szívesen beszélgetnének Önnel. Csatlakozzon, és szóljon hozzá Ön is, vagy
írja meg véleményét szerkesztőségünk e-mail címére, és mi közöljük a
megfelelő rovatunkban!

TÉMAKÖREINK - számos téma sex vagy homoszexuális érdekeltség is felmerület
az adott szituációban valamennyi ország alatt, ahol helyi magyarokkal
válthat szót, valamint állandó témaköreink alatt:

Magyar Világkapcsolat - Nyugati magyar jelenlét. - Hogyan maradjunk
magyarok? - Magyarként külföldön, külföldiként otthon!
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=75&78 43

Család, szabadidő, érdekességek - Mindenkinek az érdeklődési területe.
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=27&29 188

Sex és egyéb parázna gondolatok és pajzánságok ismerkedés alkalmi partner
kapcsolatok:
Na az itt nincs.
http://www.magyaronline.net/viewforum.php.semmisex.azaminincsitt

Csevegés - Kötetlen csevegés fiatalkoruakkal is intim dolgokrol. Csak itt!
- Csiki Médiaművek! - Champagne jakuzzi - A pofám leszakad! - Elckerlyck
Toszkánai Kifőzdéje - Ki gyön csattogni paráználkodni? - Kis Kerti Pad - Itt
vagyok várom hogy valaki felszedjen mint a parkettát! - Delfin Jósda -
Maya's caffee - MONbuli...
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=23&33 778

Kapcsolatok, (Intim is!!) segítség, vélemény - Kérje a MagyarOnline.net
olvasóinak kapcsolatait, segítségét, véleményét! Bármilyen témában várjuk
kérdéseit.
Keresi régi ismerőseit? Annak szintén itt a helye!
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=31&39 19

Kultúra - Minden, ami kultúra! Könyvek, filmek, színészek, Sex -Homo sex!!
művészek, helyesírás, stb.
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=26&13 439

Mi vagyunk! - Bemutatkozunk. Mi a MagyarOnline.net és a fórum, a chat
olvasói, tagjai vagyunk. Mesélj Te is magadról, hol élsz, mit szeretsz
csinálni, stb. Beszélgessünk!
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=29&16 630

Üdvözlettel, Jóska Pista...... szerkesztoseg@magyaronline.net

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-30 22:58   
Bovi, poe, ti hogyan döntenétek el akkor egy meccs eredményét, amely döntetlenre végzödik? Hiszen hosszabbítani se lehet akármeddig, vagy azt mondani, jó akkor játszunk holnap is, ha az is döntetlen akkor azután is...

Különben én is eltakarom a szemem a 11-eseknél

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-26 05:58   
Végre valami, amivel százszázalékosan egyetértek.
A román audiovizuális bizottság hatalmas bírságokat rótt ki azokra a tévéadókra, amelyekben nyelvileg helytelen megfogalmazások hangzottak el a szerkesztők, bemondók, riporterek szájából.
Ezt a magyarországiak is bevezethetnék.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-21 09:10   
2008-06-20 23:37, poe:

Poe, veled tartottam, amikor a 11-esek következtek, elmentem aludni.

Ez lesz egy mészárlás, németek a törökök ellen

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-20 23:37   
Borzasztóan utálom, amikor egy meccs eredményét 11-esekkel döntik el A horvátokat most nagyon sajnáltam. Utolsó erejükkel az utolsó percben rúgtak egy hihetetlen, nagyszerü gólt. Egy sportoló, aki két vesetranszplantáción van túl, ez a gól volt a csodálatos visszatérése. Fél perc múlva, az utolsó másodpercben kavarták be a törökök az egyenlítést, innen már nem lehetett felállni. Láttátok azt a zokogó srácot?
Nem, a 11-eseket nem vagyok hajlandó nézni. Akár a krimiben, becsukom a szemem, mikor lesújt a gyilkos.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-20 09:43   
Ma reggel cseresznyét akartam vásárolni a piacon. Hát minden árus kiírta a maga standján azt, hogy: Cseresznye, hús nélkül.
Ami a bukaresti humor szerint azt jelenti, nincs benne kukac.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-19 18:54   
Ma 25 percet ácsorogtam egy villamosmegállóban (17-es, Óbuda irányában), amíg észrevettem a tőlem két méterre levő feliratot, hogy felújítás miatt nem közlekedik.
Mondjuk feltűnt, hogy milyen kevesen várják, mondhatni rajtam kivül senki, de nem gyanakodtam, soha nem volt egy zsúfolt járat.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-17 13:12   
2008-06-17 08:38, Fredi:

Egy piktogramm hiányzik, a mobiltelefoné
Szólj nekik, fessék oda!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-17 11:38   
Na igen, valószínüleg esetedben csak kedvességről volt szó, de a szektáknál, Scientologynál, stb. óvatosnak kell lenni, mert a látszatkedvesség után rögtön kezdődik a masszív és sokszor agresszív hittérítés!

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-17 11:09   
2008-06-17 08:38, Fredi:
-
Hát igen . Bár az is igaz, ha kevesebbet járnak az emberek templomba, az újabb generációknak nincs feltétlenül alkalmuk megtanulni az idősebbek példáján még ezeket az alapvető illemszabályokat sem.

A nagy tiltó tábláról eszembe jutott egy gyökeresen más megközelítés is. Néhány éve a kíváncsiság bevitt egy román ortodox templomba (Magyarországon). Az ajtóba érve láttam, hogy hamarosan kezdődik a mise/istentisztelet, így aztán nem is mentem beljebb. Erre aztán az egyik jelenlevő odajött és kedvesen beinvitált. Nem akartam zavarni, így nem mentem be, de az eset pozitív emléket hagyott.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-17 08:38   
Egy néhány napja fényképeztem egy templombejáratnál:
Photobucket

Leszakad a pofám, hogy milyen emberek vannak. Régen azért senkinek nem kellett mondani, hogy ha atemplomba bemegy ne cigarettázzon, a kalapját vegye le és kutyáját, lovát ne vigye be!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-13 19:07   
Ma olvastam: "Leszavazták az írek az EU reformját"
Ez az egész európai únió (szándékosan kisbetűvel írva) egy nagy kabaré, a rosszabbik fajtából. Mi az, hogy leszavazták? Akinek nem tetszik le is út, fel is út! (Lengyeleket angolokat, stb. beleértve) Vagy talán most mindenki sz. össze magát az ír testvérek miatt?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-04 11:41   
Ennél azért a zaftos magyar b.m.a csak szebben hangzik!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-04 11:00   
kedves Zsuzsa!

Ezt a kifejezest vilagszerte ismerik.
Elmondok egy törtenetet, igerem rövid lesz. Egy erdelyi csalad itt kert menedekjogot, es amig az ügyüket targyalta a bevandorlasi hivatal, taborban laktak. Amikor taborba kerültek, a kislanyuk 1 eves volt, az elsö amit megtanult pontosan ez a kifejezes volt. Ö még a közepsö ujjat is emelte hozza. Tehat ne csodalkozz azon, hogy a lanyod honnan tudta utcan filmekben ovodaban iskolaban stb lehet hallani lepten nyomon.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-04 09:45   
Jó pár esztendővel ezelőtt egy állomáson vásároltam Jutka lányomnak egy feliratos pólót, rohantam, ment a vonatom, sajnos csak odahaza vettem észre, mi a szöveg rajta: I f..ck you.
Akkor még nagyon harmatos kislányom nevetőgörcsöt kapott. Csak azt nem tudom, honnan ismerte a kifejezést?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 21:08   
Az enyém is leszakad. 83 hozzászóló, némelyik elég trágár, de egy se veszi észre, hogy a mellékelt dobozon az M méret látható. Ez pedig férfiméret, ha kicsi is. Tehát nem gyerekalsót árultak ilyen mintával, hanem felnőttet. Most vagy ennyire hülye a Homár, vagy megvette a poén kedvéért, bízva abban, hogy a tömegek nem látnak csak néznek

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó