2019. július 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 07:13   
2005-01-31 23:27, Em:
-

Szivesen, maskor is.

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 23:27   
Kedves Hunor!

Köszönöm szépen .Sikerült bejutnom.
A baj ott vólt mikor reá kattintottam a belépésre nem akart kinyilni
Miután irtam neked úgylártszik megijedt és kinyilt

Üdv
Em.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 21:05   
2005-01-31 18:37, Em:
-
Kedves EM,

megneztem, minden rendben mukodik... Sikerult azota bejutnod? Mik a hiba tunetei?

Udv,

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 18:37   
Kedves Hunor!

Kérlek nem tudod miért nem leheta chatira bemenni?
Töbször probáltam ma és nem enged be.

Köszönöm a választ.

Üdv
Em

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 08:16   
Igen, elfelejtettem beirni, tehat tegnap este ota mukodik ismet a chat. Kis technikai gubanc volt a szerveren, de ahogyan jeleztem, megoldottak rogton.

Ha nem jeleztek, nem vettem volna eszre en sem, nem tudtam volna szolni a keszitoknek - tehat kerlek, barmikor barmilyen gubanc van, mindig irjatok privatban/ emailben is, hiszen elkepzelheto, hogy maskepp kesve veszem eszre.

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 03:01   
Probaltam a Chat-et , most ebben az oraban bejott ... Lehet , hogy nektek mar nem ujsag ...

rika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 22:03   
Sziasztok gyerekek!
Nekem bajom volt a gépemmel egy ideje és azt hittem azért nem müködik a CHAT. De valóban nem müködik mert én is csak egy üres ablakig jutok el. Azonkivül minden más CHAT-ra kijutok gond nélkül.
High Tech. Erika =)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 15:04   
2005-01-12 11:34, bobe:
-
Vajon kire gondoltal?

Nalad fiatalabbra.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 14:46   
2005.01.12. Hunor.

Bocsánat a chati nem jön be.
Csak fehér oldal jelenik meg és úgy marad. Mi lehet az oka?

Üdv
Em

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 11:34   
2005-01-11 23:07, hunor:
-
Apropo, chat: az uj MON-al a forum alatt lesz a chat is. Addig neha lehetnek gondok: ebben az esetben jelezze mindenki a nyolcvaneves tagunknak, illetve a MONos josnonek (messengeren pl.) - ok tudjak, hogy mi a teendo ilyen esetben, foleg, ha en sem vagyok ott.

Udv,

Hunor
-
Vajon kire gondoltal?

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 08:59   
2005-01-12 08:53, hunor:
-

Kedves Hunor, íme az üres lap tartalma:

<html><body></body></html>

Valami el van szállva valahol.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 08:53   
Udv!

Tobben is jeleztek - a chat menupontra kattintva csupan egy feher mezo jon be, nem jelenik meg semmi. Ellenoriztem, nalam is ez a helyzet, de kerdesem: mindenki masnal is, vagy van, aki azert latja rendesen?

Akinel ez a problema van: mar jeleztem a webmasternek, aki ugyan Salt Lake Cityben el, tehat leghamarabb eropai ido szerint csak ejszaka varhato intezkedes.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 23:07   
Apropo, chat: az uj MON-al a forum alatt lesz a chat is. Addig neha lehetnek gondok: ebben az esetben jelezze mindenki a nyolcvaneves tagunknak, illetve a MONos josnonek (messengeren pl.) - ok tudjak, hogy mi a teendo ilyen esetben, foleg, ha en sem vagyok ott.

Udv,

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 12:47   
Kefves Hunor!

Mikor lesz a chat buli??
Remélem én sem maradok ki hisz szilveszterkor is nagyon jól éreztem magam köztetek .Igaz néha el kellet tünjek mert közben önkéntes munkába vóltam az idösek mellet.
Nagyon várom bulit jó köztetek lenni.

Üdv
Em.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 11:21   
Azt hiszem, lassan aktualis lesz egy nagyszabasu chatbuli is - az atalakitas oromere. No, nem a koltoztetesek, tartalmi valtoztatas kapcsan ertem - hanem a mindjart megujulo Forum oromere.
Az uj szoftver tartalmaz olyan funkciot is, hogy emai kuldese reszemrol valamennyi tag reszere - igy garantalt, hogy sokan leszunk, regi, uj tagok egyarant, hiszen valamennyi forumtagunk megkapja a meghivot (kiveve persze, akiknek menetkozben megvaltozott a cimuk, stb.).

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-18 22:26   
Ma este senki sem akar csevegni ?

Marcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-01 13:43   
Kedves Elcky,

sajnos laptopilag nem igazán vagyunk itt eleresztve, szóval azt hiszem ez a megoldás nem fog működni. De ha végre hazajön a genya admin a nyaralásból, zaklatom kicsit, milyen lehetőségeim vannak:))
Addig marad az otthoni nézelődés, de ha jól vettem észre, napközben egyébként sincs nyüzsgés a chaten, úgyhogy talán ez nem olyan nagy gond..
Szép hétvégét!
üdv, Marcsi

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-01 13:14   
Kedves Marcsi,
a lényeg a céges LAN, de az ördög - mint mindig - a részletekben bujkál. Ha cégednek nincs ellenére, hogy a rendszerükböl chat-elj, egy hozzáértö megtalálhatja a beállítást, ami megendendé, hogy éppen a MON-chat-re is bejuss, ne csak máshová. Hogy ez a beállítás milyen és mekkora biztonsági rizikókat rejt a cégednek, azt nekik kell tudniuk.
Egy lehetséges megoldás: két férfi kollégám, akik nem tudnak egy bizonyos chatroom nélkül egy percet se meglenni, magukkal cipelnek mindenhova a Gucci-ridiküljükben egy laptopot, ami egy mobiltelefon szolgáltatón keresztül, nem a cég LAN-ján lapcsolódik a netre
Üdv: elcky

Marcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-01 10:07   
2004-10-01 01:06, elckerlyck:

Kedves Elckerlyck (van a nevednek rövidítése?:))

Igyekszem összeszedni, milyen rendszer is van nálunk:
szóval munkahelyről netezünk, az op. rendszer win XP, céges LAN, és tűzfal véd.

Remélem nagy hülyeségeket nem írtam le:((
Miben különbözik a MON chat-e a www.chat.hu-tól? Mert ott megy...

Előre is nagyon köszönöm, üdv
Marcsi

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-01 01:06   
2004-09-30 17:19, Marcsi:

-
ööööööööö, mik piszkítanak bele?
-
Az "admin" a legveszélyesebb baktérium a neccen, sokszor nevezi magát rencergaszda-nak

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-01 01:03   
Marcsi, kedves!
Hogy össze tudjuk az eröinket szedni, árulj el egy kicsit többet! Operációs rendszer : windaz, MacOs, linux -; kapcsolat : modem, kabel, DSL, otthon, cégnél et cetera. Most otthonról benéztem, a munkahelyen valami miatt nem megy, de sajna egyedül voltam.

Marcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 17:19   
2004-09-30 17:11, elckerlyck:
-
Ha melóból próbálod, lehet, hogy az adminok belepiszkítanak a levesbe, akkor szakad meg azonnal a kapcsolat.
-
ööööööööö, mik piszkítanak bele? (hallottam már ezt a szót, de a jelenlegi helyzetemben nem tudom hová tenni)
És hogyan tudok tenni ellene?
És a chat.hu-n miért nem piszkítanak bele?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 17:11   
Ha melóból próbálod, lehet, hogy az adminok belepiszkítanak a levesbe, akkor szakad meg azonnal a kapcsolat.

Marcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 16:55   
2004-09-30 16:48, hunor:
-
Kedves Hunor!

Biztos nagyon unjátok már a nyavajgásom, de annyira lelkesen chatelnék:)))
A helyzet az, hogy a www.chat.hu -n is kipróbáltam magam, és szó nélkül ment a dolog. Más kérdés, hogy nem szeretnék ott chatelni. A www.kleinezeitung.at -n szintén próbálkozom egy ideje, és a rendszer szerint chatelek, de ott is feljön egy ablak, de nem látom, kik vannak a szobában, nem tudok írni, és nem látom, ha nekem írnak. Ott viszont kapcsolat bontási gondom nincs. Pont az a két fórum nem működik, amit szeretnék. Na de nem adom fel, egyszer csak összejön!
Üdv, Marcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 16:48   
Kedves Marcsi,

azt hiszem (Ubu, megerositesz?), hogy a halozat lehet ebben az esetben gond, vagyis Nalad az internet - nem folyamatos a kapcsolat, ezert bont. De probald meg, hatha megoldodik. Nekem ezek a tunetek peldaul nagyszulonel jelentkeztek, amikor dialup-on keresztul kapcsolodtam, a vonal neha meg-megszakadt, vagy nem ment rendesen, es akkor ez a felirat jelent meg nekem is.

Udv,

Hunor

Marcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 15:59   
megtettem...
kész katasztrófa vagyok, beírtam, entert nyomtam, eltűnt a szöveg a csíkból, de a nagy ablakban fent csak megy tovább: "kapcsolódás, kapcsolat lebontva, kapcsolódá, kapcsolat lebontva...
Ja, bocsánat, "besenyi" én vagyok..
Jobb érzés a keresztnevem látni, mint a vezetéket.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 15:14   
2004-09-30 15:01, besenyi:
-

Írj az ablak alján található mezőbe, majd nyomj Enter-t, ne kattints. Az a gomb jobboldalt a kapcsolat lebontására szolgál, nem az üzeneted továbbítására

besenyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 15:01   
Segítség!
Települtem javailag, bejelentkeztem, feljön a szürke ablak,azután csak kapcsolódás, kapcsolat lebontva, kapcsolódás, kapcsolat lebontva...
MIACSUDÁT csinálok rosszul?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-20 10:01   
2004-09-19 20:55, fellegvar:
-

Nálam déli 12 volt mikor ezt olvastam, bementem, és szokás szerint voltak a chaten többen.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-19 20:55   
2004-09-19 17:36, andi_usa:
-

Es 20:55 -kor ????

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó