2019. május 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 10:26   
Europai ido szerint 22.00 oratol?

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 00:35   
na akkor keszitem a baliruhamat

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 00:27   
Termeszetesen helyszini tudositas is lesz

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 22:04   
Jo otlet. Hanytol? Kikuldom hirlevelben, es beirnam a Chat udvozlo szovegebe is, amit belepeskor lehet latni.

Hunor

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 21:46   
szilveszter este egy tracs partit szervezünk a chat en.
Mindenkit szeretettel varunk aki othon szilveszterez es azokat is akik nem,
George külön örülne ha Miki-d is jelentkezne egy kocintasra.

Szoval üdvözöljük együtt az Uj Evet

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-11 19:07   
Köszönöm Bimbinek a szüreti bál-t , amit megszervezett, és dolgozott rajta, hogy összejöhessünk és vígadhassunk a Mon

pusszzzz

Husi

Orsolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-10 10:06   
Bocsi hogy nem voltam de a cslád nem engedet leülni a géphez nekik kellet! Sajnos pedig ugy jöttem volna egy kicsit dumálni! Majd legközelebb! Sziasztok

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-09 06:06   
Hát... lekéstem a kezdetét, csak román éjfél fele léptem be, nagyon jó volt. Ne haragudjatok, hogy olyan furán eltűntem: nem dobott ki a cseti, de áramszünet lett.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-08 23:40   
Cunibaba,

sikerult bejutnod? En most erkeztem, mar sokan elmentek, de azt meselik nekem eppen, hogy jo sokan voltak.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-08 16:12   
Kedves Cunibaba,

ime, a Java honlapja:

http://www.java.com/en/index.jsp

Nem tudom, hogy melyik nyelv megy Neked konnyebben, de van valasztasi lehetoseged francia, nemet, angol kozott is. Ugyanakkor kinal ingyenes letoltesi lehetoseget is (Free Download).

Talan ez megoldja a belepest. Ha nem, akkor nyomozunk tovabb. Ha jol tudom, korabban Bimbi ismerte azt a linket, melyen szinten le lehetett tolteni a hianyzo programot.

Remelem, sikerul belepned.

Udv,

Hunor

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-08 09:22   
2003-11-08 07:58, Zuloaga:
-
Ez egy nagyon jo ötlet! ... Csak az a gyanum hogy abbol csak kortyolgatàs lenne iràs nem igen sok...

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-08 07:58   
Cuni, én nem értek a technikai dolgokhoz, de van egy ötletem.
Ha most kocsiba ülsz, estére ideérsz ... ZuloCuni néven belépünk a csetre ... egy sort Te írsz, egy sort én, egy kortyot Te iszol, egyet én ...

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-06 19:59   
Sajnálom Cuni. Norton nem lehet gond, mert nekem is Norton van ujra, mert probálkoztam Freedom-mal( alias Freeworld antivirus) és nekem nem engedte a bejövetelem a chatre. Ez volt még Szeptemberben. De most már ujra Norton van, azzal nincsen gondom.
Husi

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-06 17:09   
Sajnos minden "security" minimumra àllitva legyen az az Internet Explorer vagy a Nortonban akkor sem müködik! Szerintem valami hiànyzik a gépemröl a chathoz!

Két lehetöség van! vagy csoda történik és valaki ràjön mi a probléma, vagy nem chattelek itt többé veletek

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-05 20:52   
Cuni,

Menjél be az Internet Explorer-ba, nyistd ki a MON-t, onnan menjél a:
1)Tools-ba
2)Internet Options-ba
3)Security-ba

Ott a Security-ba nézd meg hogy milyen erôsségre van állitva. Nekem például Medium-ra van állitva. Probáld meg kisebbre huzni. Nyomd meg az Apply gombot, és probáld azzal.

Probáld ki hátha segit

Husi:)

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-05 14:19   
Cuni!
A beallitasoknal nezz körul,marmint a NOrtonnal lehet hogy maximalis vedelemre van beallitva es akkor semmit nem enged sem be sem ki.

Orsolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-05 11:20   
Sziasztok!
Megprobálok benézni ha a háziaknak nem kell a gép!

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-05 09:51   
Én még mindig nem tudom hogy hogyan leszek ott? Annyi biztos hogy nem a Norton miatt nem tudok belépni (mert kiprobàltam anélkül)! Segitsetek màr!
Egy éve ugyan ilyen problémàm volt! Akkor talàltam valamijen "virtuàlis javàt" de màr én sem emlékszem hol! Most mikor utànna kerestem arra az eredményre jutottam hogy az XP-vel és az "Updeat"jével a "service pack 1a" val mindenem meg kellene legyen! Nekem mégsem megy! Hol a bibi akkor?

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-04 18:06   
Ott leszek
Husi

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-04 03:37   

FIGYELEM , FIGYELEM !!! A MON CHAT SZOBABA BULI LESZ!!!!

SZOMBATON , NOVEMBER 8 - ikan CYBER SZURETRE HIVOM MEG AZ OSZES FORUM TAGOKAT A CHAT SZOBABA!!!!

TEKERD LEJEB A LAPOT ES OLVASS TOBBET A BULI PROGRAMJAROL!

============================================

Szombatra a cyber szuretre keressunk:

-legalabb 40 par talpot szolo osze tapicskazasra

- izmos fiukat akar csak Svarzi mikor fiatal volt ahoz hogy korbe nyomjak erovel a pres rudat.Ha nincs izmos fiu jo lesz a pocakos ferfiak is majd hasijuk csak el nyomjak azt a rudat.

-15 fiatal aszonyt ki ert lab obliteshez, es ing uj felturesehez.

-20 idos szakacsnot ki ert kemeny tojas es nudlikhoz.

-fiatal legenyeket es lanyokat ki hordja fel a szolozsbe a hatikosarakat.

-2 hordo szakit elenorize meg az 1000 literes hordokat nem e lukassok, na meg ha bekel gyantazni.

-varjuk jelentkezeset a szekereseknek is be hordjak a kis hordokat a nagy pincehez.Ha nincs szekerre jo lesz a Merci meg az Audi is.Daciat nem valalunk aval csak zabot cipelunk.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-04 03:32   
Szombatra a cyber szuretre keressunk:

-legalabb 40 par talpot szolo osze tapicskazasra

- izmos fiukat akar csak Svarzi mikor fiatal volt ahoz hogy korbe nyomjak erovel a pres rudat.Ha nincs izmos fiu jo lesz a pocakos ferfiak is majd hasijuk csak el nyomjak azt a rudat.

-15 fiatal aszonyt ki ert lab obliteshez, es ing uj felturesehez.

-20 idos szakacsnot ki ert kemeny tojas es nudlikhoz.

-fiatal legenyeket es lanyokat ki hordja fel a szolozsbe a hati kosarakat.

-2 hordo szakit elenorize meg az 1000 literes hordokat nem e lukassok, na meg ha bekel gyantazni.

-varjuk jelentkezeset a szekereseknek is be hordjak a kis hordokat a nagy pincehez.Ha nincs szekerre jo lesz a Merci meg az Audi is.Daciat nem valalunk aval csak zabot cipelunk.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-02 22:35   
Cassio,

Hogy azt a mindenit neki

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-02 18:31   
Na, tessek! Miert nincs MOST a chat buli?!
Esik az eso, itthon ulok es raerek.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-31 23:59   
Cuni kereslek a maganba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-31 14:51   
2003-10-30 14:18, vicky:
-

szia Vicky,

emlekszem! Orulok, hogy ismet beneztel. Neked es Cunibabanak: a szakik biztos tudnak segiteni a chatelesben, Bimbi, ubuge, vagy barki mas.

Udv,

Hunor

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-31 10:06   
Hé chattes tàrsak! Segitség! Ugyanis miota volt egy kedves kis virusom és ujra telepitettem az XP (no és magassabra àllitottam a biztonsàgot is) a Chat nekem se nyillik meg! Mi kellene ahoz hogy ujra müködjék??????????
Nem akarok lemaradni a bulirol

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-30 15:10   
2003-10-28 11:03, anri:
-
Anri, ez egy nagyon szep vers volt. Kar, hogy nem tanultam meg az 56-os megemlekezesre, mert ott elszavalhattam volna a szobor toveben.

vicky  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-30 14:18   
valamikor regen en is irtam par topicba, de a koltozes es a nyari szabik miatt nem nagyon volt idom netezni. Oszinten bevallom, hogy az indexen tobbszor megfordultam, mert ott a forum mellett a hireket es idojarast is lecsekkelem - azert nem haragszotok ram?!
Mikor legutoljara itt jartam nekem sem nyilt meg soha a chat, csak a forum egy ket topicjat olvasgattam
Ismetleskent - Firenzeben lakom Olaszorszagban, olasz a ferjem, es meg nincs 3 eve hogy kint vagyok. Most lesz par szabadnapom, de jovo heten surubben benezek.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-30 06:03   
Bimbi,

Koszi a meghivot.
Sajnos nem tudok a buliba menni mert dolgoznom kell.

Na, persze azert estefele benezek a pincebe, elszivok nehany csikket es kiuritem a feligivott poharakat.

Mindenkinek jo szorakozast kivanok.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-29 22:09   
Liz + zulo ,
na ne gondoljatok nem lesz valami be osztasotok oda fent a szolosbe, na csak varjatok majd ki osztom ti szerepetetepetteket is

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó