2019. május 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-01 12:05   
Kedves " bab" nagyon örültem, hogy a chaton eltudtunk beszélgetni. Aztán valahogy hirtelen szétkapcsoltak, és már nem próbálkoztam újra.
Szeretettel :

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-29 12:32   
Hat, sajnos en is lekestem errol a bulirol, mert en is MON East Coast idoben jelentem meg. Hiaba szimatoltam a kaja utan, meg egy morzsat sem talaltam, nemhogy pezsgos jaccuzit. Az is uresen tatongott. Onnan is kiittatok a pezsgot?????

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-28 08:29   
2003-04-28 04:16, cassiopea:

Hat orulok ennek cassio,en meg atol feltem mindenfele mutatkozom a kepeken

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-28 04:16   
Bimbi,

>> Sajnos a cassio paparrazinak dolgozik ahogy kessob kiderult mikor elkaptam csinalva kepeket a bokrok mogul. <<

Sajnos a kepek nem lettek jok mert nagyon reszketett a kezem az izgalomtol. Utana mar csak a kocsmaros tudott megnyugtatni, hogy ingyen kapom a tizedik froccsot ha nem verekszek.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 19:47   
Tisztelt Foszerkeszto Ur,

Nehezen masztam ki a 1000L hordobol ma reggel de igyekeztem a jegyzokonyvet oszealitanni, es at adni fonok urnak
Tegnapi bulin a 3 oran keresztul amig be rekedtem a MON pince hordojaban alazattal jelentem 27 ember forgot meg a MON Falu chat kultur terembe Nevuket felsorolom:

anri,aron,bimbi,bobi,bab,babuci,bicu,cunibaba,cseko, hunor,sasa, micimaci, candyda,kekibolya, iga,lisa,koborlo,rum,veronika,rigo,szilva,judit_D,joe,zuloaga, liz,michi,zozo .

Kesobiek ha erkeztek nevuket majd csatolyuk ha valaki figyelte.

A buli kitunoen zajlot le, elfogyot a bor, a sonkak, kalacsok is, nem beszelve a 4 kamion kremesrol.
Alazattal jelentem Tisztelt Foszerkeszto Ur hogy a vendegek mint mindig az asztal alat szerettek jobban lenni mint szeken ulni. A zsakuzi felfujassa mivel lassan tortent meg igy a vendegek sok ideig, mesztelenkedtek sorba alva.Sajnos a cassio paparrazinak dolgozik ahogy kessob kiderult mikor elkaptam csinalva kepeket a bokrok mogul.Meg lehet par kepunk majd szegyenunkbe megjelenik utcai lapokba, de en mindent meg tettem kivedjem a vendegeinket igy mindig ele altam , testemmel vedtem vendegeink szebik formait
kicsi gondunk lesz ki szorterozni azokat a sok ruhakat es alsokat amik a ruhatarba csomozva lettek tarolva mivel rigo elvtarsno inkab kritizacioval foglalkozot mint rendes ruha tarulast tegyen meg amivel meg volt bizva persze.
HAT TUDOOOOOOD RIGO
Ezert majd buntetes jarul fele, szankciot javasolok
Jegyzokonyvet alairom:
bimbi

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 19:19   
Kedves Rigó Főtisztelndő,

Hat kerem szepen magacska biztos a MON EAST COAST-on unnepelt mert mi a MON WEST Wingbe voltunk, ot volt minden: kaja , pia, teszta is, megam ingyenbe
Maskor jo lenne ne orosz sztilusba merje barack palinkajat poharaban akor nem tevedne el az igazi buli hejrol utana meg kritizal a szervezesrol
Kerem szepen mi nem fogadjuk a kritikajat, legfejeb majd veszunk magacskanak egy iranyito tut tudja merre van EAST meg WEST
Meltosagos kezfogast onnek

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 15:25   
Tisztelt Foszerkeszto Ur,

Ezuton szeretnek legbol kapott, es diplomatikus burkoltsaggal prezentalt vadaskodasanak megalapozatlansagaert valo felhaborodasomnak hangot adni.

Ugy erzem, nehez munkaval, es mely dekoltazsos interperszonalis kapcsolatteremto erofeszitesimmel kierdemelt reputaciom forog veszelyben, amikor nevemet lopott hutoszekrennyel, illetve Csabai (vagy mas) kolbasszal kell egy mondatban emlitve latnom.

Ezert nagy tisztelettel arra kernem Ont, hogy a mai, illetve holnapi nap folyaman jelentessen meg egy erre vonatkozo korrekciot a MON hasabjain.

Koszontettel,

Rigojanos

PS: Tejtermekeket a szavatossagi ido lejarta utan 3 honappal mar ki lehet dobni.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 15:23   
2003-04-27 13:16, bobe:
-
2003-04-27 12:38, Zuloaga:
-
A bokad az nalam van de hol az enyem?

Már intézkedtem Kedves Böbe, sajnos még a bokád sehol. Tarts ki kérlek! Addig ülj!

-

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 14:13   
2003-04-27 12:28, hunor:
-

PS: bocsanat a hasraesesert!
Kedves Hunor, te a saját hasadra estél?
-

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 13:16   
2003-04-27 12:38, Zuloaga:
-
A bokad az nalam van de hol az enyem? es Rigo fötiszteletu akarki nem buntetett meg elegge, vigasztalhatatlan vagyok. A csabait meg ne sirasd Hunor ugyis regi volt

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 12:38   
Azt hiszem túl sok pezsgőt öntöttem a jakuzziba mert ma reggel észrevettem, hogy nem az én bokám van a lábamon ... nyílván akkor történt a csere, amikor Rigó Főtisztelndő azt mondta, hajoljak le és fogjam meg a bokám ... én már akkor mondtam, hogy nem tudom melyik az enyém, túl sok boka volt ott.
Szóval, ha valakinek még feltünik, hogy nem a sajátja van a lábán, kérem szóljon ... az lesz valószínűleg az enyém.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 12:28   
Rigojanosnak!

Szavahiheto masnapos szomszedaim meglepo egyetertessel allitottak a mai napon, hogy valakit lattak a hatan a hutoszekrenyemmel, amint kiosont hajlekombol. Semmikepp nem mutogatnek ezen okbol kifolyolag rigojanos kartarsra, de mindenkeppen kerem a hutoszekrenyem es annak tartalmanak visszaszolgaltatasat, az esetleges elfogyasztott javak potlasaval egyetemben. Ebbe beleertendo a Csabai feliratu, egyebkent mar teljesen azonosithatatlan termek is, melyhez ragaszkodom.

Hunor

PS: bocsanat a hasraesesert!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 04:46   
Rigojanos:

""A foszerkeszto ur szendvicsekre tett igerettel""

Latod, ugyanez a foszerkeszto ur, holnapra is meghirdetett egy kulonleges osszejovetelt. Talan olyan lesz, hogy "ha jottok lesztek, ha hoztok esztek", mindenki kell, hogy vigye a sajat kaja es piajat??? Azt megertem, ha nincs kaja, hiszen a foszerkeszto ur ferfi es azok nem igen ertenek a partyk megrendezesehez, de Bimbike a pia felelos. Ne adja oda a pincekulcsot senkinek. Eddig o meg eleg jol ellatta a tarsasagot. Gondolom, hogy a jovoben is igy teszi.

Valeria

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 01:43   
BESZAMOLO - Az Uto-Husveti Osszeroffenesrol:

Szep szammal osszegyultunk megint. Sajnos a szervezok nem gondoskodtak megfelelo mennyisegu nassolni valorol. Az osszecsukhato kemping asztalon levo, Honved Korhaz feliratu, abroszkent hasznositott feher lepedon csak egy avas szalamis kenyerszeletekkel diszitett muanyag talca arvalkodott. Nehany forumtag (nem mondok neveket, tudjak kikrol van szo) azonban, a moszkvai McDonalds megnyitojahoz illo stilusban, a gyengebbeket felrelokve megrohamozta a talcat, es egy harapasnyomtol ektelenkedo, szaraz kenyerhejon, illetve egy megragott Donald ragon kivul semmit nem hagyott.

(Ezuton kerem, hogy aki Bimbi forumtag-tarsunk szemuvegere rataposott, az privatban jelentkezzen az okozott kar megteritese vegett!)

Sajnos italbol sem volt megfelelo mennyiseg, amitol meg nehezebb volt elviselni az ehseget, illetve jakkuzi-felelos Zuloaga forumtag-tarsunk kesedelmet.

A jakkuzi kollektiv felfujasat kovetoen, sokan ruhatlanul, kevesbe magabiztos forumozok pedig kezeslabasban csobbantak a pezsgo habok koze.

(Ezuton szeretnek felhaborodasomnak hangot adni az engem es mas anonym forumozokat ert, urinohoz meltatlan kozeledesek miatt. A ruhatlansag nem felhivas tangora!!! - tudjak, akiknek ez szol!)

Nemi foxtrott es swing utan a tobbseg -ehesen- hazaszallingozott. A foszerkeszto ur szendvicsekre tett igerettel probalta marasztalni azokat, akik megmacskasodott labuk miatt nem tudtak kimaszni a szinte befagyott vizu jakkuzibol. Sajnos, mint sok egyeduallo ferfie, konyhaja kivannivalokat hagy maga utan, igy azt az egyetlen (altala tegnapelotti kenyerbol keszitett) vajjal itt-ott megkent szendvicset 5-fele osztottuk.

Az estet gyontatassal zartuk, amelynek kereteben penitancia kiosztasara is sor kerult!

(Felreertesek elkerulese vegett meg annyit szeretnek hozzatenni, hogy a bokor-mogul-rangatott-damilra-kotott-penztarca trukk regi, es veletlen egybeeses, hogy pont akkor es ott estem hasra!)

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-26 04:40   
2003-04-25 03:35, husikamm:

Kedves Husikamm, kösz, jól vagyok, de rettentő sok a dolgom, még vagy tíz napig.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-25 04:42   
Sajnos el fogok kesni a szombati bulibol.
A kedves kuntschaftokat kell ultetnem a gep ele...
Sebaj, aki kesik, nem bujik.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-25 03:35   
Szia Zsuzsanna,

Eppen akartam neked irni, mert eszembe jutottal, hogy nem lattam sorokat tolled, az utobbi 10 napban...De itt vayg ujra, igy minden ok
Remelem hol vagy:)

Husi

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-25 03:26   
Kedves Böbe, ami ropogott, az a cserebogár volt.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-24 11:57   
2003-04-24 07:58, Zuloaga:
-
Hozzak a körtebefőttemből?
-
abbol nem kerunk azt mar kostoltuk de ha volna valami mas gyumolcs ami nem ropog ennyire a fogunk között azt meg kostolnam

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-24 07:58   
Hozzak a körtebefőttemből?

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-24 03:56   
>> Papua-Uj-Guineaban hanykor uljenek a gep ele? <<

Mifele gep!? Fenykepezo- vagy husdaralo?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-24 00:04   
Papua-Uj-Guineaban hanykor uljenek a gep ele?

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-23 23:47   
FIGYELEM , FIGYELEM !!! CHAT SZOBABA BULI LESZ!!!!

SZOMBATON , APRILIS 26-ikan, MON FALU UJRA UNNEPEL!!!

MIVEL HUSVETKOR MINDENKI CSALADJAVAL VOLT INKAB ,IGY MOST FOGJUK MEG UNNEPELNI A HUSVETOT KICSIT KESOB.
LESZ TOLTOT BARANY,TOLTOT DISZNO OLDALAS,TYUKOT IS TOLTUNK, KINEK MI SZAJ IZE
100 DISNONAK HATSO COMBJAT FUSTOLTUK ES MOST MEGFOZTUK!MAJD MEG IS ESZUK
ELOTTE BESZTERCEI SZILVABOL KESZULT JO EROS PALINKA AMIT UBUGE FOZOT KI, DE LESZ AM KECSKEMETI BARACK PALINKA IS AMIT RIGO DESZTILLALT ES MINDEN CSEPET A KIS HORDOBAN GYUJTOT !FALNI LEHET UTANUK SOS TANGLIT,MEG TEPERTOS POGACSAT!
MON FALU LANYAI SZEP TYUK TOLYASOKAT FESTETTEK!( ne legyen felre ertes )
LEGENYEK KESZITIK A VODORT A FALU KUTYA FELE, LOCSOLKODASRA
A MON PINCEBE 100 EVES EZER LITER HORDOT NYITUNK KI, HAD LEGYEN MIT INNI.NA MEG A ZULOAGA ZACUZIJABA IS LEHET BENNE FURODNI
FINOM MAZSOLAS KALACS IS LESZ AKORA LESZ MINT EGY CIRKUSZ POROND NAGYSAGA!JUSSON MINDENKINEK !
KEDVES BARATOK GYERTEK EL UNNEPELYUNK EGYUT KICSIT HAD MOZGASSUK MEG VIDAMSAGGAL, JO KEDVEL, E FOLD GOMBOT AHOL SZETSZORVAN ELUNK DE MEGIS EGYUT

VARUNK MINDENKIT

BULI KEZDESI IDOPONTYA:

MAGYARORSZAG - este 9
ROMANIA - este 10
ITALY - este 10
ISRAEL - este 10
AUSZTRIA - este 9
GERMANY - este 9
ANGLIA - este 8
AUSZTRALIA az VASARNAP lesz aprilis 27 regel 5 kor!!!
CANADA EAST COAST - delutan 3
CANADA WEST COAST - del 12
AMERIKA EAST COAST - delutan 3
AMERIKA MIDLE - delutan 2
AMERIKA WEST COAST - del 12

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 23:12   
2003-03-28 22:51, elckerlyck:
-
hajjaj, ha el tudnám magam adni annyiért, amennyire taksálom magam

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:51   
Drága vagy drusza

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:50   
2003-03-28 22:39, elckerlyck:
-
Már csak 10 perc nálam. Addig is, egy képeslap egy csetestárstól:

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:39   
Melóban vagyok éjfélig, utána
Itt valahogy olyan fifikás a necc, hogy cseti nyista.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:33   
2003-03-28 22:27, elckerlyck:
-
Elcky, te nem gyüssz?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:27   
Most nézz be Cuni, már állnia kell a haccárénak!

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-28 22:19   
2003-03-28 05:33, bimbi:
-
Hanyan leszunk holnap? Ki szavaz ra?

En azt mondom hogy....egesz nap folyaman leszunk 35-45 kozot
-
Nem tudom bimbi hogy hànyan lesztek én ott voltam az Ünnepség elején. (most Jôttem haza 22 ora 15 kor) Igaz a fele a bandànak màr az asztal alatt van. Hogy mi lesz még reggelig??? Ràadàsul a màsik fele a bandànak sincs màr olyan àllapotban hogy tudjon 35-ig szàmolni...
Mindenesetre a rekord eddig 22 volt!!!!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó