2019. július 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 15:28   
2002-12-13 15:04, Calyx:
-
Koszonom a meghivot,nem tudok reszt venni.

Jaj de kar!!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 15:04   
Koszonom a meghivot,nem tudok reszt venni.
Szombatonkent terepen kint dolgozok es most szombaton du. 5 utan jon ertem a lanyom,mert hetfon van a szuletesnapja es megyunk ketten megunnepelni.

Mindenkinek kivanok jo beszelgetest ! es kellemes unnepeket !

mesi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-12 08:47   
A meghivót a chatre meg is kaptam és majd igyekszem ott lenni. Habár az útóbbi idöben nem nagyon jutott rá idö!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 00:32   
Kedves Mindnyájan

Felhivom ismet a figyelmet, szombat este, europai ido szerint 22.00 ora korul talalkozo a chaten.

Szeretettel varunk mindenkit.

Hunor

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-01 20:38   
Köszi a meghivást Hunor, majd igyekszem ott lenni

Mikli_d

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-01 09:38   
Tegnap en is jot chateltem.

Es a chaten megbeszeltuk (akikkel ott voltunk), hogy a karacsonyi chat december 14-en, vagyis ket het mulva, szombaton lesz, este, a megszokott idoben. Meghivok mennek.

Varunk mindenkit szeretettel (es kotelezoen )!

Hunor

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-29 11:52   
Jaj, tegnap olyan jót chatteltünk!!! Tele voltunk vidámsággal! Ugy örültem, hogy találkozhattam Babikával, anrival, eZ-tel, Keroval, calyx-szal, rigókával, ubuge-vel, tus-sal, margoval, hecsedlivel ...
sziasztok drágák! ... Kellemes hétvégét!
Zsizel

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 21:03   
Hunor,az nem tesz jot az egeszsegednek,ha csak par orat alszol.Tessek kevesebbet foglalkozni a lanyokkal!

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 19:22   

b

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 18:41   
A karácsinyi chat jó ötlet, engem se felejtsetek ki belöle!

miklos_d

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 17:38   
Bocsanat Liz, igyekszem, fogok jarni. De igy is naponta alig par orat alszom, szemem alatt karikak, stb. De a talalkozon termeszetesen ott leszek, es amugy is igyekszem tobbet jarni (amugy mostanaban is bejartam neha-neha, lehet hogy elkerultuk egymast).

En is ugy gondolom, hogy karacsony elotti heten mar ne legyen, hiszen sokan mar elfoglaltak leszunk, ide-oda utazgatas, keszulodes, stb. De megvarom a javaslatokat, megbeszelunk egy kozos idopontot, es utana ezt kikuldom a hirlevelre, es persze forumunk osszes tagjanak, stb.

Bab, a karacsony alatti chat jo otlet, szerintem erdemes lenne megszervezni, meghirdetni, ha vannak olyan maganyosan elo magyarok, akiknek jol esne egy beszelgetes, egy jokivansag - meg virtualisan is.

Udv,

Hunor

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 17:31   
Mar itt az ideje,hogy csinaljunk egy ujabb chat bulit.Barmikor benezek a chatra csak ezt latom: @liz
Hunor mostanaban nem vagy a chat-on.Jaj de haragszom rad!

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 16:47   
Nekem minden nap jo lesz, nem megyek sehova... Szerintem december elso ket heteben kellene megszervezni, mert utana mindenki (kulonbozo idokben) elmennek ide oda...
Aki otthon marad karacsonykor, jelentkezzen, csinalunk bulit, hogy senki ne erezze magat egyedul...
bab

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 16:18   
Csak ne december 20-an legyen, mert en akkor eppen a zsibbadt fenekemre, meg a mellettem ulo szagara fogok koncentralni egy repulon.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 10:57   
Kedves Anri

Megbeszeltuk. (koszonom, hogy ilyen gyorsan olvastal, es valaszoltal.) Tajekoztato mindenkinek: abban fogadtunk a multkor, hogy hanyan lesznek a chat talalkozon, es en voltam szerencses, hogy jot tipeljek, es ezzel nehany csoki jovendo gazdaja lettem.

Mas: szoval mikor legyen a kovetkezo, unnepi chat talalkozo? Karacsony elott egy hettel, ilyesmi?

Udv,

Hunor

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-28 07:45   
Kedves Hunor!
benne vagyok mehet a dupla vagy semi
Ket 300 gr. LILA MILKA

Ki tart meg velünk?

Szia anri

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 23:34   
Kedves Mindnyajan

Azt hiszem, mindenkepp jo lenne egy karacsony elotti osszejovetel a chaten. Mit szoltok? Idoben eldontenenk az idopontot, hogy tudjunk mindenkit ertesiteni, megszervezni.

Udv,

Hunor

PS: Kedves Anri. Emlekszem a fogadasra. Mit szolsz, dupla vagy semmi az ujabb chat talalkozo kapcsan?

Udv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-20 03:19   
Szeretnék minden Chat tagok megkérni arra, hogy ha valami más kommunikálo lehetöség lelkesiti, ajánlja azt udvariasan másoknak, s ne leocsárolva a Magyaronline Chat-et s föleg ne letolva a másik személyt, aki nem hajlando rögtön átmenni arra! Engem személyesen minden ujdonság érdekel, már tavaly probáltam s nem kedveltem!

Itt mindenki szabad akaratu, s nem kell semmit ráeröszakolni másokra. Van aki jobban szereti az irott Chatet, van aki lelkesedik a hangszoron vagy webcamon folytatott kommunikácioért.

Azon is tünödtem, hogy egyesek milyen célt akarnak azzal elérni, ha innen "elcsábitják" a tagokat? Én nagyon hálás vagyok Hunornak s munkatársainak azért a szorgalmas munkáért, amivel ilyen kellemes, niveaus társaságot hoztak össze itt, s mérges leszek, ha ezt a közösséget egyesek szét akarják robbantani ilyen kisérletekkel!

Andrea

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-16 04:32   
2002-10-15 06:08, george:
George neked igazad van teljesen, s meglehet, hogy erre leszünk utalva egy darabig
bab

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-15 06:08   
igazam lenne,ha belepek s a nevem egyedul all,mindenki tudja olvasni azt az egy sort,mivel nem leptem ki,"Kattints a nevemre,a forumban vagyok"
jelligevel.a sor ott kell legyen amig ki nem lepek,teljesen
George

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-15 04:07   
Hát pontosan ez miatt kellene a villogó kijelzô, s az azonnal lehetôvé tenné, hogy észrevegyük egymást. Akárhogy csürjük meg csavarjuk, ez az egyetlen épkézláb megoldás.
bab

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 21:12   
Kedves George,

a régi chaten az müködött hogy mutatta, amit elötte irtak az ottlevö tagok, az uj chaten csak azt látja az illetö, amit akkor irsz, miután belépett. Szoval ha egyedül vagy s beirsz oda valamit, csak Te látod. Viszont ha valaki bemegy s ir Neked amig Te közben máshol vagy, azt Te látod, de ha el is köszönt közben, akkor peched volt.

Andrea

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 15:10   
szeretnek csak annyit hozzatenni, ha belepek a chat-oldalra s nincs ott senki, akkor beirom, hogy: "Katints a nevemre, akkor jovok, a Forumban vagyok" Talan ez a legegyszerubb megoldas, ha nincs valasz par masodpercen belul, elfelejtettem a kilepest.

George, bocsx

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 13:25   
Zsizel, köszi a választ, kipróbálom. Szia!

Etelka

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 12:57   
Másnak is vannak nehézségei ide jönni, vagy csak Kuka-nak? Talán a magyar Internet szolgáltatok miatt van ez? Sogorom is panaszkodott email küldés miatt, pedig én mindent megkaptam itt. Lehet hogy a massziv virusjárat miatt jobban kontrollálnak mindent?

Andrea

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 09:32   
Etelka, ha beirtad az alsó sorba amit mondani akasz, a "return" billentyüre kell nyomni, hogy betegye a szöveget a kockába. return = a nálam nagy nyil van a billentyün.
Próbáld meg, kiváncsi vagyok, sikerül-e. Szeretettel köszöntelek
Zsizel

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 20:59   
Kedves Andi, az elso gondolatoddal egyetertek, legyen egy 'P' betu azok neve mellett, akik privat beszelgetesre jonnek be. Ez termeszetes, lehet 'megkedvelt' beszelgetotars, akivel örömet jelent a beszelgetes minden perce,s szomjazunk rá. Ha ilyen alakul ki, annak én nagyon örülök, hiszen ez a fô célunk, hogy lehetôség legyen egymás mind jobb megismerésére, aminek természetes velejárója a privat beszélgetés. Ha ott a 'P" betü akkor legalabb tudjuk, hogy nem zaklatjuk egymast tiszta formalitas vagy emberbaratsag égisze alatt .

A masodik paragrafusban amit irsz, ott ket kulonbozo programrol van szo, benne vagy a Forumban, s kozben jelzel a Yahoo Messengeren valakinek. Az mindig az illetotol fugg, hogy valaszol e vagy sem. Én kizárólag a mi Fórumunk programján belül maradva azt javasoltam, hogy ugyanezt a hang vagy villogás jelzést ha lehetseges rakjuk be a mi Forumunkba, ha valaki a Chat-ra bejelentkezett, de kozben olvassa az irasokat, s kesobb valaki feljon a chatba s szol hozzá, legyen lehetoseg a kapcsolatra a villogassal vagy hanggal, jelezni, észrevenni hogy szolnak hozzánk.Ha valaki ennek ellenére nem szol vissza, az már az illetôtôl függ, ebbe nem tudok beleszólni s nem is akarok, mert ez egyéni megitélés s akarat függvénye.

Kozben hogy ki hány emberrel tud egyidejü kapcsolatot tartani, hány ablakba tud egyszerre irni, az megint az illetôtôl függ, mennyire tudja magát szétosztani, koncentrálni az adott témákra, személyiségekre. Én mindig kizárólag egyetlen emberrel beszélgetek, mert teljes figyelmet akarok szánni mindenkire. Ha egyszerre több emberrel kommunikálok, az csak a felszinen mozoghat, nem tudom adni magamat senkinek... S ez fontos, ez nagyon fontos, hogy az illetô akivel beszélgetünk, maximálisan érezze, hogy fontos számunka, hogy ezer százalékig odafigyelünk rá. Egyébként az ilyenfajta megosztott kommunikácio nem ér semmit... (Ez csak az én véleményem, nyilván mindenki másképp van ezzel)

Az utolso dolog amit felvetettél meg is lep, nem tudtam hogy ilyesmi elôfordulhatna. Én még személyes életemben sem haragoskodom, s töltöm ki a mérgem senkin, nem hogy ezeken a lapokon. Hiszen itt nem is ismerjük jóformán egymást, akármennyit beszélgetünk is, hogyan lehet egyáltalán jogunk megharagudni egymásra igaz ismeretek nélkül...? De ha ilyen elôfordul, az sem lehet gond, hiszen ez teljesen gyerekes. Ilyen irásokat csak kiforratlan, bizonytalanságban vergôdô, félelemmel teli emberek irhatnak... S ugy is kell olvasni ôket .
Babi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 19:10   
Kedves Babi,

én is szeretnék valamit javasolni: vannak, akik a MO Chatra jönnek kettesben találkozni s kizárolag privát beszélgetést folytatnak ott. Semmi baj azzal, ha az ember tudja. Mi lenne, ha az ilyen párok a nevük mögé egy _p-t (p mint privát)tennének? Akkor az ember nem érzi magát frustrálva ha köszön nekik, de nem válaszolnak.

A másik tünemény viszont belépni a Chat szobába s mivel akkor nincs ott senki, otthagyni a nevet, s közben a forum üzeneteket olvasni. Az uj jövevény hiába szol, semmi reakcio. Guruval pl. megbeszéltem hogy hangjellel figyelmeztetem ottlétemre pl. /s yahoo elég feltünö s hangos Kevésbé zavar engem, ha bemegyek s üres, sokkal jobban zavar ha szolok az ottlevönek s nem kapok választ. 5-10 percig várok mielött távozom.

Hogy lehetne jelezni, ha az ember chaten van, s közben megszolitják Yahoon (velem fordul elö, huhu Hunor ) s közben jön 1-2 privát ablak is: "Andi, ismered az xy-t itt a chaten?" Nehezen tudok 4 ablakban irni egyszerre..

Nem valami igazságos tünemény az sem, ha valakinek a forumban vitája volt másokkal, s bemegy a Chatra s ott a jelenlevökön adja ki mérgét, akik nem is tudtak a történtekröl.

Andrea

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 17:30   
Kedves Hunor, ha volna rá mód, kis változtatást kellene bevinni az egész megjelenésbe, mégpedig ugy, hogy amikor rámegyünk a Forumra, láthassuk, hogy kik vannak bent a Chat-ben, egyáltalán valaki bent van e abban az idôben amikor mi is belépünk; illetve bizonyos idôt eltöltve a cikkek olvasgatása közben is figyelemmel tudjuk kisérni amint valaki belép a chat-szobaba...
Ez azért volna fontos, mert bár mindenki beugrik megnézni, hogy van e ott valaki, de ha nem talál senkit, azon nyomban ki is jön... Az idô alatt, ameddig a Forumban olvasgatunk, egymás utáni percekben bejelentkezhet a Chat-be ötven ember is, amirôl nem tudunk, mert semmi kijelzô nincs, s mire visszamegyünk, ujra nincs ott senki. Fontos volna figyelemmel tudni követni ezt, mert igy nagyobb volna a lehetôség a találkozásokra.
A jelenlegi helyzet az, hogy mivel nem láthatjuk egymást igy elkerüljük egész nap egymást.
Nem csak hogy latnunk kellene a Forumon a Chat-be belépô embereket. Tegyük fel, valaki bejelentkezett a Chat-szobaba, s annak ellenére, hogy egyedül van, nem lepett ki onnan, de átmegy olvasgatni a Forumba. Közben valaki belép a Chat-be, de lefoglal az irás, nem megyünk vissza huzamosabb ideig. Ez esetben nem ér semmit az sem, ha a Forum jelzi a masik fél belépését, a másik fél is ott ácsoroghat válasz nélkül, amig el nem unja. Mindenképpen egy villogó kijelzô kellene a lap alján, arra az esetre, ha valaki szól hozzánk.
Tehát egyszer egy kijelzô, ami mutatná a bent lévôket/uj belépôket, másodszor egy villogó jelzô a lap alján, ami azt mutatná, hogy valaki megszólitott bennünket...
Mindez, ha lehetséges, s ha mód van rá technikailag...
köszönettel: bab

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 17:15   
2002-10-12 21:05, andi_usa:
-
Kedves etelka,

a fölapon rákattintassz a Chat gombra s ott beirod az etelka nevet, benyomod a gombot mellette s bekerülsz a chatbe, vagy a direkt url http://www.magyaronline.net/chat.php
Köszi a választ, eddig megy is, de ha a legalsó sorba beirom amit akarok, akkor , hogyan küldöm azt el? Etelka
Andrea
-

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó