2019. július 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-12 21:05   
Kedves etelka,

a fölapon rákattintassz a Chat gombra s ott beirod az etelka nevet, benyomod a gombot mellette s bekerülsz a chatbe, vagy a direkt url http://www.magyaronline.net/chat.php

Andrea

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 20:50   
Nagyon örülnék, ha megtudnám, hogyan kell a chat-ot használni? Hogy tudok üzenetet küldeni? Köszönettel!

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 15:41   
Sajnos nem tudtam részt vennei az ünnepi chat-en, épp otthon voltam Magarországon, igy most órákon, napokon át fogom olvasni, mi mindenröl tudósitotok! Szeretettel Mindenkinek
Zsizel

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 17:21   
Nagyon jol ereztem magamat a tegnapi unnepi chaten, s amint latom mindenki hasonlokeppen. Sajnos 3 ora korul el kellett mennem, mert az itteni magyar hazban taggyules kezdodott. Remelem sok ilyen buli var meg rank...
bab

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 16:06   
Kedves Hunor,

elfelejtetettem valamit: kérem szépen a cimedet velem emailben közölni, hogy küldhessem Neked a csokit postán.

Üdvözlettel, Andrea

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 14:26   

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 05:55   
Aki ide be nez az tudja hogy amiota en bementem a chatre es vegig ultem meg mindenki elment...olyan 7 oran keresztul ...46 szemely volt ma az unnepsegen Koszonom ezuton is mind azoknak akiknek en szoltam es klub tagjaimnak is akik ide ma bejottek unnepelni velunk.
Hunor akor most kinek jar a Milky?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 05:18   
Kedves csetizők!
Elnézésetek kérem, hogy csak a 43. lehettem a bulin!

Nem működött ugyanis az Internet, sőt a csetből is kidobott egy óra múlva.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 01:12   
Kedves Hunor,

szeretettel gratulálok, Te nyerted meg a fogadást, a mai maximum Chat létszám egyszerre 20 volt, de egész nap sokan jöttek mentek, igy nagyon sikeres Chat ünnep volt.

Köszönjük mindenkinek, hogy ellátogattak a Chatra, s kedves uj résztvevöket ismerhettünk meg, remélem, látunk Benneteket máskor is!

Én jol kifáradtam a sok gépelésben, mert sokáig kitartottam, de örültem, hogy rég nem látott kedves Chattelök is bejöttek mint Mammuth és Szilasz

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 16:13   
Chat ünnepi fogadások mára: hányan lesznek egyszerre a chaten?

Anri 35
Anna 28
Andi_usa 50
Hunor 20-30

Csokiba lett fogadva, a nyertes kapja az összeset a többiektöl.

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 18:21   
Talán ezt a választ ide kopirozom:
========================
Kedves Andi!
Megkaptam a szeptember 28-i nagy bulira szóló meghívódat, de sajnos nem tartózkodom Maroavásárhelyen, s nem lesz számítógép hozzáférhetoségem sem.
Nagyon jó lett volna veletek együtt lenni, de majd bepótoljuk máskor.
Ez úton megkérlek tolmácsold te minden kedves ismerosnek jókívánságaim, üdvözletem, s egyben sajnálatom, hogy nem lehetek veletek.
Jó együttéltet és bulit kívánok nektek.
Üdvözlettel,
Attila
===========================
Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 10:56   
Ubuge,

most a chaten vagyunk, ugorj be te is... remelem, idejeben olvasod. nezzuk a kiirast, webes belepes eseten kellene latszania.

Hunor

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 10:51   
Nem hiszem, hogy jelen leszek, elég volt az elmúlt hétvégét teljes egészében végigdoldozni. Otthon meg nincs netem. De azért jó szórakozást

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 10:19   
sziasztok,

a vasárnapi találkozóról már szerepel az értesítés a chat köszöntő szövegében is.

remélem, aki olvassa, mind eljön. a szokásos időpontban, gondolom, európai idő szerint nyolc, kilenc körül találkozunk, és aztén reggelig... ... ahogyan volt a múltkor.

Üdv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-26 23:48   
Kedves Ubuge,

sajnos... lásd a Kultúra alatt.

Hanem amit javasolni akartam, szombaton féléves a MagyarOnline.net, itt az alkalom az újabb bulinak a chaten. Andival, Bimbivel egyeztettem, megtudjuk szervezni, értesitünk mindenkit, aki a fórumban van, illetve jár a chatre, hogy europai idő szerint VASÁRNAP ESTE, ÉJSZAKA találkozó.

Mit szóltok?

Hunor

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-26 17:29   
Hunor, folytathatjuk itt is, habár a csevegőben is benn vagyok éppen. Egyébként Bogdán úr könyveit olvastam, tetszenek az írásai.

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 02:58   
Nagyon jol esett hetvegen a chat-en ket alkalommal is beszelgetni. Sajnos azota ketszer is bementem, nincs senki. Ahogy olvastam, a fo ido a magyarorszagi 22 ora es hajnal 4 kozott van, ami nekem delutan 1 es 7 kozotti idore esik, igy ugy tunik, hogy sajnos nem tudok gyakran talalkozni a kedves chat-elokkel. Szomoru vagyok ez miatt

Nem lehetne valamit kitalalni, hogy hetkozben is osszefuthassunk?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 12:25   
Kedves Zsuzsa:

Tegnap beszeltem Yahoon a Gyertyafennyel, meg mindeg Magyarorszagon van - Bajan, (ma kapja a finom halaszlet), nem jut gephez, ezert nem hiszi, hogy egy ideig be tud jonni. Tehat, kell, hogy turelmes legy, majd jonnek a kepek. Mi is nagyon varjuk, hogy vegre megismerunk Teged is.

Udvozlet,

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 05:00   
Kedves Calyx,

volt egy megnyito chat mikor véglegesitve lett az uj chat software, a régi más volt, elönye pl. az volt, hogy ott maradt az elözö szövegekböl, azt hiszem 100 sor, igy lehetett "üzenetet" is hagyni, voltam itt ekkor s ekkor, s jövök vissza ekkor és ekkor.

A fö chat idö az europai 22 orátol hajnali 4-ig (nem rég történt hogy árulkodjak ), viszont van sok tag, aki akkor nem tud s szivesen venné, ha neki megfelelö idöben lehetne szintén chatelni. Szilasz pl. Chicagoi idö szerint 7pm körül probál találni valakit itt, mert a munkahelyéröl nem sikerül neki ide bejönni. Vannak chatelök az én éjfélem idejében, s késöbb föleg Ausztrálok, az Nálad hajnali 2-3 lenne. Szerintem jo lenne javasolni több chat idöt, hogy mindenkinek legyen lehetösége erre. Ma sikeresen elértél minket.

A Chat Albumon már kijavitottam a régi Chat nevedet, Oona-t, a ma használt forum üzenet névre.

Andrea

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 04:27   
Kedves csetizők!
Mit tudtok Gyertyafényről? Megkerült? Ha igen, mondjátok meg neki,kérlek, küldje már el a fotókat a szerkesztőségbe, plusz azt a néhány sor írást, amit ígért, hogy végre összeálljon a riport a Nagy Utazásról.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-03 20:18   
<< újabb bulinak a chaten?>>

regebbirol sem tudunk
apropos ! mikor van ott valaki ?,egyszer volt sikeres,azota barmikor arra jarok nincs senki

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-19 01:07   
Kedves Hunor

Nagyon jo lenne, de kerlek hogy legyen mielott elutazom Szept. 16-an.

Udvozol,
Valeria

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-19 01:00   
Kedves Mindnyájan!

Lassan ideje lenne egy újabb bulinak a chaten? Mit szóltok?

Üdv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-12 08:19   
Kedves Zsu,

nem érzem magam chat szakértönek, de itt egy pár gondolat: a chat illemtana szerintem nem nagyon külömbözik a reális élet beszélgetés formáitol, fontos a kedvesség, udvariasság, öszinte érdeklödés a másik felé, megértés s alkalmazkodás. Az irott forma talán kissé kényesebb, mivel nem látja az ember a másik a mimikáját, igy igyekszünk emoticonnal alátámasztani, ha viccesen gondoltunk valamit.

Mi nem tanácsos? Nem szép eröszakoskodni ha valaki nem mondd el valamit, váltsunk témát. Uj chatelöknek szivesen segit mindenki s senki se higyje azt, hogy valaki is emiatt kinevetné, mindannyian egyszer tanultuk!

Ha az összegyült társaság kedveli és ismeri egymást, több megengedhetö, viccelödés. Sokan nem szeretik (Miki_d irta a multban), ha valaki uj bejön, s nem szol a köszönésen kivül semmit, csak hallgat. Hangulatronto lehet az is, ha a társaság vicces, bohockodo hangulatban van egy ideje s jön egy uj személy, beront egy komoly témával. Jobb ha az ember megvárja, mi a téma, ha többen gyültek már össze. A téma változik minden chaten, hullámzik, nem javasolt, adodik.

Többen ajánlották, de kevesen használják az országröviditést a név után, igy marad a kérdés ilyen chat résztvevöknél "honnan irsz?"

Elnézést a furcsa á-betük miatt, most a szofán kinyujtozva irok pihenve a régi kis Toshiba laptopon (Pentium 100), amerikai billentyüzete van, de Swiss-German-ra állitva, s eddig nem vettem idöt magamnak megtanulni hogy illesszem be vele az Fn-en keresztül a magyaros á-betüt.

Andrea

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-12 04:22   
Kedves Andi,

ennyi év gyakorlat (cseti) után össze tudnád foglalni a chat illemtanát? És meg tudnád fogalmazni, mi az, amit mindenki szeret illetve utál a csetin?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-10 18:39   
Kedves Chat-tagok,

sajnos még mindig nem sikerült több biztos Chat idöt megfigyelnem, kivéve az europai késö estét, mikor ottani 20-21 ora után kezdenek bejönni s középeuropai idö szerint 22 orakkor mindig többen vannak a Chat szobában. Vasárnap viszont, ahogy láttam, az én kaliforniai idöm szerint, majdnem egész nap volt bent valaki.

Egy idöben az itteni PST idöben reggel is sokszor találkoztam csevegökkel, de azt hiszem, az föleg az elmult foci VB miatt volt.

Jo segitség, ha az ember Yahoon, vagy AOL IM-en tudja a másiknak jelezni, hogy megy a MO Chatre, s ott találkoznak, de jo lenne, ha lehetne még 1-2 Chat idöt megbeszélni.

Kialakult már egy rendszeresen csevegö hangulatos, családias, baráti társaság, de minden uj résztvevöt szivesen látnak s segitséget nyujtanak az emoticon s a hangok kezelésében is, ha valaki még nem ismerné.

Mindenkit szerettel várunk a Chaten!

Andrea

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-30 02:23   
Gratulalok a szerkesztöknek a tegnapi chat-megnyitóhoz. Külön elismerés Neked Hunor, a többi szerkesztö munkáját nem kicsinyitve!Örültem hogy sok új emberrel talákozhattam szerte a nagyvilagból, a "régi" új barátok mellett..

Kivánom midannyiunkanak hogy megmaradjon ez a chat továbbra is ilyennek mint ahogyan van, színvonalas és humoros, gazdagítsa napjainkat, ápolva szép magyar nyelvünket szerte a világban. Az ide látogatók érzzék jól magukat mindig, találjanak továbbra is barátokra, egy kedves szóra, szeretö kézfogásra.

Hogy mindez így maradjon csak rajtunk, a látogatókon múlik.

Üdvözlettel,

Miklos_d

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-29 06:51   

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-28 23:59   
Érdekes volt a chaton, de mikor az ember nem sokat ismer nem olyan érdekes. Nem nagyon tudtam lépést tartani. Majd inkább ha kevesebben lesznek belátogatok.

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-28 17:15   
Nostradamus Hi,

A 22-en irt leveleidet most olvastam el 28-an. Bocs, de nem nyitottam ki ezt a topicot ahova irtal. De jobb kesobb mint soha. Ma gyere este a chat-ra 22.00 ora korul az europai ido szerint. Meg1szer ezR bocs.

Szioka, Liz

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó