2019. július 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-27 21:24   
Európai idő szerint holnap, péntek este 22 óra környékén chat találkozót tartunk.

Szeretettel es folyamatosan várunk mindenkit

Hunor

Rigoberta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-27 17:57   
Kedves Miklós!

Teljesen egyetértek veled ebben. Néha be belátogatok a chat-ra és nevet is látok, söt írok is neki egy pár üdvözlö szót, és választ nem kapok. Én sem értem ezt, ezért aztán sokszor még a kedvem is elmegy a chat-tól. Elöször azt hittem, hogy VELEM nem akarnak beszélni, de ahogy olvastam hozzászólásodat, látom veled is elöfordult ez. Mi lehet ennek az oka?

Rigoberta

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-25 00:56   
Üdv Mindenkinek!

Szóval elkészült a chat, mi több, müködik szépen és jól.

Kérdés: mikor tartjuk az avató bulit? Lehetne szerdán, csütörtökön, pénteken, vagy akár szombaton is, európai idő szerint este 21 órától akár egész éjszakán keresztül.

Várom a javaslatokat!

Hunor

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 21:38   
Nostradamus888@yahoo.com üzenete a Család, szabadidő, érdekességek fórum Foci-VB 2002 topikjából:

Liz!

-NemTom, maa +pattanta..., meer nem ggyucc a MO-i chat-re. -Lassan huzznom kol, meer a gyerkocoknek lesz "pool party", de mindenkepp nyomj 1 e-mail-t! (itt 11 ora delelott).

~Istvan~

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 21:37   
Nostradamus888@yahoo.com üzenete a Család, szabadidő, érdekességek fórum Foci-VB 2002 topikjából:

liz!

-Gyere a chat-re...!, meer latom most "pityegtecc" te is! Varlak!

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 13:44   
Kedves Társalgók,

Érthetetlen számomra hogy egyre több chat-látogató belépés után nem "szólal" meg, illetve még az üdvözlésre sem reagál.

Szerintem ha valaki oda belép, és ha más valakire is vár vagy számított, azt nyugodtan meg lehet mondania, senki nem orrol meg rá, és megy a "beszélgetés" nélküle tovább. De 10-15 percig egy sor nélkül bent lenni és utána kilépni rontja a társalgási kultúrankat a chat-en.

Üdvözlettel,

Miklos_d

tasiordog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 04:08   
liz,

ez mindenkivel elofordul, velem is surun Gondolom senki nem haragszik meg rank, ha "kiesunk" a vonalbol!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-21 23:15   
Ha koszones nelkul "angolosan" tavozom a chat-rol, az azert van, mert a szolgaltatom minden oraban szetkapcsol, es ujra kell a gepnek tarcsaznia.

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-18 21:04   
Sziasztok!

Végre volt egy pici időm, aztán sehol senki! Ilyen még sose volt, hogy este 9-kor ne legyen senki a chaten! Na majd megpróbálom máskor. Csak gondoltam életjelt adok magamról, nehogy azt higgyétek, hogy eltüntem!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-15 12:43   
Kedves LISA,

mint korábban írtam, az a két sor eltünnik, és erről mindenkit értesítek - e-mailben.

csevegni egyébként igy is lehet, mi szoktunk, csak kényelmetlen

Hunor

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-15 12:01   
Nekem a chaton ez a szöveg jön fel:

"Unregistered copi, evaluation only
Please ask webmaster to register it."

Ezért csak akkor tudom használni, ha ez a szöveg nem jon fel.

Tisztelettel: LISA

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-14 18:02   
Kedves Bömbike,

eddig mindenki bejutott, legalabbis a régi chat tagjait mind viszontláttuk az újon is.

Azok a bizonyos angol sorok, amit idéztél, hamarosan eltünnek.

A B@ a nevednél azért van, mert jelenleg a névsorban az ékezetes betűket nem fogadja el. Ebben az esetben pedig ez látható Erre megoldás, ha egyelőre nem használsz ékezeteket a nevednél.

Amennyiben továbbra sem sikerül bejutnod, kérlek, e-mailben írd meg a címemre ( szerkesztoseg@magyaronline.net ), hogy pontosan mi is történik, mi jelenik meg nálad.

Üdv,

Hunor

Bömbike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-14 14:22   
Ismét én vagyok, mert ma megint megpróbáltam bejutni a chat-ra. Ez az a szöveg, ami állandóan kijön nekem:

Unregistered copy,evaluation only.
Please ask webmaster to register it.

Angol tudásom sajnos nem sok, fogalmam sincs mit kellene tennem, hogy tudjam használni a chatet, anélkül, hogy mindenféle érdekes kiírások jönnének ki. A másik dolog meg az, hogy legtöbbször, ilyen próbálkozáskor befagy ill. lefagy minden.

Köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel: Bömbike (Caracas)

Bömbike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-14 13:05   
Hát én nem tudom, hogy mi lehet az oka annak, hogy 4 napja próbálkozom bejutni a chat-ra és nem sikerül. Egyszer bejutottam, és furcsa angol nyelvü szöveg volt csak és a Bömbike helyett, csak egy B@, és megint fura szöveg és egyes egyedül voltam bent, ha egyáltalán bent voltam. Hát ennél még a régi is jobb volt, ha ez az új.

Nem tudom, hogy csak nekem vannak zürjeim ezzel, vagy másoknak is van hasonló tapasztalata?

Aki tud segítsen. Köszi: Bömbike

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-13 13:30   
Miklós, megvárunk!

Hogy is volt a szó, a chat megnyitóján itt leszünk mindnyájan

Hunor

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-12 14:57   
Június 14.-töl 18.-ig Budapesten leszek - osztálytalálkozó 30 év után. Ha elpasszolnám az új chat felavatását, jó szórakozást minden kedves résztvevönek!

Miklos_d

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-11 15:43   
Üzenethagyás barátainknak

Majom volt tegnap, hetfőn a chaten, üdvözöl mindenkit!

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-07 01:42   
Felkerült az új chat. Az a bizonyos, kétsornyi angol szöveg pedig napokon belül eltünik, és holnaptól pedig az új chat használatának leírása (pl. privát, emotikonok, hangjelzések) is olvasható lesz a Tisztelt Szerkesztőség fórum Információk a MagyarOnline.net használata kapcsán című topikjában.

Üdv

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-05 23:24   
Kedves Cili

ezt nagyon sok helyen használják, nem véletlen, hogy a chat szoftver is tartalmazta.

de megváltoztattam, jelezte Andrea is nekem, és a továbbiakban, az induló chaten nem fogja mutatni.

Hunor

Cili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-05 14:50   
Hunor, az uj chatben ahol meg nem volt szerencsem senkivel sem talalkozni, feltunt hogy ki van irva a bejelentkezo szemely internet szolgaltatojanak a neve. No en nem akarok titkolozni, de ezt sehol mashol nem lattam, szerintem ez maganugy, hogy ki honnan van, mennyit akar elmondani magarol.

En szemelyesen, mint Andrea is tapasztalta, parszor mar megbantam hogy teljes idegeneknek << akikkel azt hittem hogy osszebaratkoztunk >>> szemelyes adatokat elmondtam, es az hogy kin keresztul jutok a magyaronline << vagy mas >>> chatre , senkire nem tartozik! Udv. Cili

Oh.. olvastam a Tisztelt szerkesztosegnel hogy volt egy panasz a Forum oldalan a vakito piros szin ellen, amivel teljesen egyetertek, nem egy kellemes szin... lehetne valtoztatni?? Udv. Cili

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-02 10:23   
sziasztok

a chat kifejezetten jol mukodik. meg nehany apro modositas, es indul.

kerdes: mikor tartjuk a megnyitot? ti milyen idopontot javasoltok?

Hunor

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-31 12:34   
Máris megyek a csat-be, amit nagyon élvezek. Kell, hogy megjegyezzem: Nagyon örülök, hogy olyan kellemes, baráti, hangulatos, szinvonalas a társalgás, mégha apró-cseprö dolgokról fecsegünk is. És nincs trágárság, mint másutt sok helyen, ahonnan azonnal ki is lépek és soha többet be sem megyek!

Remélem, Ti is igy vagytok evvel, és további kellemes csevegést! Örülök Nektek!

Zsizel

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-31 00:23   
sziasztok

Elvileg müködik mindenkinek, voltunk bent, Joe39, Miklos_d, AndiCa, U.dit, Tibi, stb.

Hanem: amikor bejelentkeztek (név, belépés után) megjelenik egy ablak is, mely a szoftvert jelzi, és ott szükséges egy yes-t nyomni. A magyarázatát később leírom a Tisztelt Szerkesztőség! címszó, a használatról szóló topikban.

Szóval próbáljátok így, és ha mégsem, akkor jelezzétek e-mailben.

Egyébként ez egy tesztváltozat, várhatóan a napokban "váltja le" a jelenlegit, amit persze addig is használhatunk.

Hunor

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-31 00:01   
Hunor a chat nem mukodik, nekem,Valerianak sem.

A Lanchid megjelenik,beirom a nevem, bejelentkezem, aztan varok orakig ----- es nem tortenik semmi.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-30 21:31   
Hunor,ram szamithatsz ott leszek az tuti!!!!!!!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-30 14:09   
Sziasztok

Elkészült az új chat, csak tesztelnünk kellene, hogy jól müködik-e....

Ha van valakinek kedve ehhez, akkor este 22 órakor bent leszek a szokásos chaten, és áthívlak.

Szerintem egyébként jól müködik

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-29 04:23   
Kedves Miklós, azt hiszem, jó az ötleted, hogy írjuk be a chatbe az országnév rövidítését, mivel így elkerüljük az állandóan visszatérő kérdést:
- Honnan írsz?
Tehát: Zsu-Ro

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-28 12:05   
Ismét müködik a chat!

Az új chat nemsokára meglesz. Milyen időpontot javasoltok a megnyitóra? Amint megbeszéltük ezt, értesítek mindenkit - akinek ismerem az e-mail címét - a megnyitóról, hogy először minnél többen jöjjünk össze.

Az új chat indulásáról értesítést kaphattok a MagyarOnline.net Baráti Közösség hírlevelén is, amennyiben a feliratkozáshoz küldtök egy e-mailt a MagyarOnlineNet-subscribe@yahoogroups.com címre (a levél tartalma közömbös).

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-27 19:31   
Kedves Valeria, es Mindenki!

A chatnel ismet kenyszeru szunet van, rovidesen sikerul ujrainditani, es veglegesen megoldani a hibat.

Az idopontra vonatkozoan: ezzel persze en is egyetertek, en is mindennap tobbszor bemegyek, es szinte mindig van valaki, de altalaban nekem 22 ora az az idopont, amikor nagyon sokan vagyunk a chaten.

Es igy megszoktam, nappal lehet barki, de este tudom mindig, hogy ki lesz ott - altalaban

Udv,

Hunor

Bebyke344  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-27 17:02   
En ugy gondolom, Hunor, hogy mindenki akkor jojjon be amikor neki a legjobban megfelel.

Peldaul, ha magyarorszagi este 10 orakor akar bejonni valaki az amerikai nyugati partrol, ott csak 1 p.m.van. Nem biztos, hogy mindenki raer abban az idoben. Az HBN-ben is ugy volt, hogy tetszesunk es idonk szerint jelentunk meg.

Mindenkit udvozol,
Valeria

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó