2020. június 04. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Mit álmodtál ?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
 nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 13:40   
Azt almodtam hogy fekete himlot kaptam, ott altam az utcan es feltem bejonni mert nem akartam a csaladra ragasztani....meg a macskakat etettem es feltem a konzervdoboztol hogy ki fogta meg azelott....ezek miatt a rohadt teroristak miatt neha vannak remalmaim.....a szeptember 11 utan kulonben azonnal elmentem az uzletbe es vettem egy csomo tartos elelmiszert mert nem tudtam mi kovetkezik......a csaladomat nem hagyom ehezni.....minden ismeros rajtam mulatott a 40 font rizsen meg a babkonzerveken.En is nevettem de csokonyosen ultem a konzervjeimen.....ki tudja...Viz van a patakban/majd forralom/,-fa is akad az erdoben, -nem olyan konnyu engem zavarba hozni ha csak ennyirol lenne szo......mama ha megyek vasarolni fogok venni nehany dolgot mert az elozoket lassan mar megettuk......ha itt az arabok elkezdenek a dolgot a himlovel senki nem merne kilepni az ajton es nem mernenek hozza se erni dolgokhoz......

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-31 22:14   
Azt almodtam, hogy talalkoztam Bimbivel es meg egy puszit sem akart adni.

Na, ezt nem bocsajtom meg egy darabig, Bimbi.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-29 17:40   
Ha o a kigyo akkor kell egyaltalan a mentoov?.............

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-29 17:20   
Nyanyabandi,
-
>>>>> Egy eleg vastag sarga-feher szinu kigyot akartam lepiszkalni a bejarati ajtomrol....nehezen sikerult es beleesett az uszomedence kozepebe....mit jelenthet? <<<<<

Azt, hogy tokeletesen sikerult az epitkezes mert a bejarati ajto PONTOSAN az uszomedence kozepe felett van!

>>>>> Lehet a kigyo egy ismeros aki befele igyekszik az ajton... most ne nyissak ajtot senkinek mama vagy szerezzek be szerumot...........? <<<<<

Nyugodtan nyiss ajtot. Az ismerosod meg majd szepen belepottyan uszomedencebe.
Szerum nem kell neki, legfeljebb egy mentoov ha fuldoklik.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-29 16:49   
Egy eleg vastag sarga-feher szinu kigyot akartam lepiszkalni a bejarati ajtomrol....nehezen sikerult es beleesett az uszomedence kozepebe....mit jelenthet? Lehet a kigyo egy ismeros aki befele igyekszik az ajton... most ne nyissak ajtot senkinek mama vagy szerezzek be szerumot...........?

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-22 03:11   
Es kiapadt penztarca........alomban a pok penzkiszivo/ nem verszopo/....... a viccet felreteve a pok szerencset jelent alomban,-de hogy a szinek meg a tobbi azt nem tudom. Mindenesetre ha valami maradt a penztarcaban akkor vegyel lottot is.......

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-22 02:39   
Ennek az alomnak egyszeru a megfejtese:

Fodraszat, ruha es cipovasarlas lesz a kovetkezmenye.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 16:03   
Ritkan emlekszem reggel arra, amit almodtam, de ez valamiert filmkent pereg elottem ma reggel. Alomfejtest a Csiki Kurjanto szerkesztosegebe varok

Szoval azt almodtam tegnap, hogy sok emberrel laktam egyutt egy nagy hazban, es valaki kitett egy figyelmezteto plakatot a falra, amin merges pokok kepei voltak. En kozben meglattam a plakaton szereplo egyik peldanyt a plafonon. Narancssarga volt, egyfolytaban mosolygott, es mind a nyolc laban vilagoskek zokni volt.

Remulten hivtam a hatosagokat (nem a Csiki Csendorseget), hogy fogjak el a pokot, mert en nem merem, es megiscsak ok az illetekesek. Ki is jott egy overallos ferfi, akinek elmondtam, hogy hogy nezett ki a gyanus pok, ami idokozben elbujt. Mikozben kerestuk, meglattunk egy, a plakaton szereplo masik peldanyt. Ez fekete volt, neonzold csikokkal, es ket nagy hegyes szarv volt a fejen. Mikozben ezt probalta elfogni, meglattam egy harmadikat a plafonon. Mivel ez nagyobb volt es gyorsabban probalt eliszkolni, az illetekes poko-elfogo ember felallt egy letrara, es megfogta. Kozelebb lepve lattam, hogy ezen a pokon egy vilagoskek kotott melleny volt, feher ing, es egy zold kordbarsony nadrag.

A narancssarga zoknis pok tovabbra is bujkalt, es amig en a szarvas pokon probaltam rajtatartani a szemem, lattam a radiator csoven egy nagyon kicsi egeret, aminek filcbol volt a fule.

Felebredten es egy par pecig tanacstalanul ultem az agyon, hogy mit is jelenthet mindez.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 11:01   
2004-05-03 10:55, ubuge:
-
Ez igaz! De lagalabb tudod, hogy hogyan kell.

Udv,

Hunor

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 10:55   
2004-05-01 14:40, hunor:
-
Engem is le lehet szedni a szakértők listájáról, mivel nem használom a mirc-et.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-02 13:37   
Cassio:))nemcsak álmodni?:))Bár ébren is lehet:)

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-02 04:00   
Na, tessek lefekudni kerem. Ebben a topikban aludni kell.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-01 21:47   
Kedves Hunor,

sajnálom, hogy Neked nem sikerült, tudom elöször nekem is nehéz volt a külömbözö lépés, ablak kitöltése, mire sikerrel bejutottam elöször!

Sokkal egyszerübb a direkt ut és a Chat irásra valo kattintás ami jol müködik az Internet Explorer 6.0-al. Azt hiszem a nehézségek egy régebbi verzioval voltak, Windows98-al, nem?

Üdv.:Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-01 18:14   
Kedves Andi,

itt kicsit ellentmondok - mindenki szaki nekem, aki tudja hasznalni a MIRCet. Nekem sajnos nem jott ossze, nem sikerult megfelelo modon beuzemelnem tobbetek segitsege mellett sem, de hamarosan ismet megprobalom. Ezert is ajanlottam minden erdeklodonek, forduljon feletek, ha azon szeretnek a MON chatet hasznalni.

Udv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-01 17:41   
Kedves Hunor,

köszönöm a váratlan megtiszteltetést, de nem tartom magam MirC szakértönek. Igaz, hogy használtam egy idöben a multban és odatettem a linket a magyar leirároshoz melyet Mammoth készitett nekem, amit feltettem és letölthetö.

Néha segit az ha az a programm mutatja a szolgáltato nevét, de ha valaki titkolozni akar, akkor az sem segit nagyon, hogy tudjuk néha hogy honnan csatlakozik be.

Amugy a közelebbi emberi kapcsolatok alakulthatnak emaileken vagy magán üzeneteken is, van amelyik csalodást okoz, van amelyiknél az ember szerencsésebb és tartos mert öszinteségen, bizalmon alakult.

Üdv.: Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-01 14:40   
Kedves Cassi!

Orulnek, ha megkerdezned, koszonom elore is.

Egyebkent a MON fejlesztesenek az egyik legalapvetobb resze az anyagi oldal is. Ennek biztositasan dolgozom ------ hirdetok keresese, evkonyv kiadas. Miutan ezekbol realizalodik bevetel, sokkal tobb lehetoseg lesz mindenfele valtoztatasra.

Bovi,

remelem, nem tortent semmi baj. Egyebkent egy trukk - aki MIRCen keresztul megy a MON chatre, megnezheti a tobbi chatelo hostjat is (host - az az internet elofizetojenek a neve, abbol pl. lathato, ki milyen orszagbol ir, stb.) Ugyanakkor tovabbi MIRC funkciok is vannak.

MIRCes program hasznalata a MON chaten - ebben szakertok Bimbi, Andi_usa, Bobe, Ria_ch, Ubuge, es most mar george is, hiszen neki igy oldodott meg a belepes. Leiras olvashato a tobbi chates topikban, valamint reszletes leiras is olvashato az Altalanos Beszelgeto Forum Bucsuzas az elo chattol topikjaban.

Es ugyanakkor udvozlom a 2239-es szamu tagunkat is, aki a regisztralasnal megadott adatok szerint nem mas, mint Lacoka kedves felesege. Kicsi a vilag, nemreg messengeren beszeltunk vele, es kiderult - negy even gimnaziumi osztalytarsa volt annak a lanynak, akiert anno en elegge odavoltam.

Udv,

Hunor

PS: majd megyek en is almodni, es beirom ide.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-01 14:25   
Nyanyabandi,

>>>> .....egesz mas lenne a chat ha csak valoban sajat nevunkon lephetnenk be. Nem lehetne ezt megoldani technikailag? <<<<

Igen, errol mar volt szo. Hunor akkoriban azt mondta, hogy tervezi egy ujfajta chat letrehozasat. En egyebkent a teljes nev jasznalata mellett szavazok. Talan megoldhato lenne a bejelentett tagok teljes nevet lathatova tenni egymas szamara, de akik csak vendegek azok nem lathatnak a neveket hanem csak azok kezdobetuit. (Ilyen modon mukodik az a fotos chat ahova mar ot eve jarok: www.phototalk.com , ha ezzel a honlappal kapcsolatos kerdesek vannak, szivesen megkerdezem a hazigazdat akivel egyebkent rendszeresen beszelek.)
Miccoltok hozza?

( Bocsanat az offulaser, mingyan megyek alunni. )

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-29 13:59   
Igazad van van benne valami, -igy sokszor van az hogy van aki kilep es szinte azonnal vissza mas neven, hujiti az embereket, hazudozik stb......egesz mas lenne a chat ha csak valoban sajat nevunkon lephetnenk be. Nem lehetne ezt megoldani technikailag?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-29 13:59   
En haloingben voltam ott Es a sajat nevemen
En nem veszem magamra
Mit is kellene felvenni Bovikam ?
hiaba na a 87 eves agy nem muködik
Love Sick

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-29 13:35   
A chat után nagyon rosszul aludtam. Ha elaludtam ujra a chaton voltam és soha nem tudtam meg ki kicsoda Minek ez a titkolódzás, mért nem lehet a forum nevet ott is hsználni .-? Azzal múlik az este, hogy megbeszéljük ki kicsoda, honnan jön.
A téma nem tud kialakulni, pedig jót bulizhattunk volna még Bimbi szülinapján
Akinek nem inge, az ne vegye magára!

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 15:21   
2004-04-17 10:21, hunor:
-
"En is adok szamlaszamot, ha szukseges. "

Kedves Hunor!

Szívesen mondanám, hogy küldd a számot, de sajnos az átutalási költségre sem lenne elég. Pont 1.400,- azaz Egyezernégyszáz Forintot fizetett a két kettes találat. Azt mind!
De nem baj, lesz jobb is! Tudod, én hiszek a csodákban!!

Megfogadom a tanácsokat, és jön a telitalálat!!! - amilyen szerencsém van biztos akkor csak pár millkát fizet, de sebaj, az is talált pénz!

üdv.: Ideals
-

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 13:16   
A hangomat, nyelvemet le sem lehet loni Cassiu............

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 05:23   
Szuzi,

...es visszajott a hangod is?

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 04:37   
DE jo neked Anita hogy ilyen kellemeset almodtal,- a multkor olyan almon volt hogy vacakoltam hatul a kertben es megallt egy nyitott ajtaju nagy kocsi a haz elott, kiszallt belole egy arabfele ferfi egy no es egy kisfiu es jottek befele a kertbe.Almmomban is megijedtem toluk es elkezdtem futni a masik bejarat fele es amikor elertem volna onnan is belepett valaki, egy feher ferfi,- megallt felemelte a kezet es lott..........uvolteni akartam a szomszednak es nem jott hang a torkomon ,-felebredtem es keptelen voltam vissza aludni, azon tunodtem hogy tobbe nem merek kimenni az udvarra......de reggel kimentem, korulneztem es nem ertettem hogy mitol ijedtem meg........ragyogott a nap es az csak alom volt........

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 02:02   
Alom s esos-ido! Talancsak almodoztam par percnyit Ómassa es Miskolc kornyekerol..

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-17 10:21   
En is adok szamlaszamot, ha szukseges.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-17 02:49   
Szörnyű fárasztó álmom volt: egész éjszaka könyvet irtam, Elkyvel kettesben. Valamin vitatkoztunk is.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 18:32   
ideals,
gyakorolj csak, legközelebb tán egy szelvényen 4 nyerőszámot is tudsz álmodni.
De ha a könyv olcsóbb volt 2ezer Ftnál, akkor már igy is megérte.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 15:59   
Ideals,

>>>>> 2 db 2-es találatom van a hazai 5-ös lottón, ami azt jelenti, hogy már majdnem 2, azaz már mindjárt KETTŐ EZER Ft-ot kapok is érte... <<<<<

Na, ez egesz jol kezdodik.
Tovabbi lepesek:

1. Vekkert kidobni
2. Sokat aludni
3. Nyeroszamokat megalmodni
4. Lottot bedobni
5. Nyeremeny felet atutalni NEKEM

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 21:05   
Nem fogjátok elhinni! - van egy Álomlottó c. könyvem, amiben a különböző álmokhoz különböző számok vannak rendelve, és ezekkel - ha nagyon akarja az ember - lehet variálni. Véletlenül megjegyeztem az álmaimat...
(Azért mondom, hogy véletlenül, mert az óra átállítással nem tudom végigálmodni az álmokat, belecsipog a vekker, ezért ritkán sikerül emlékezni az álmokra!)
Szóval, megjátszottam a számokat, és lássatok csodát! 2 db 2-es találatom van a hazai 5-ös lottón, ami azt jelenti, hogy már majdnem 2, azaz már mindjárt KETTŐ EZER Ft-ot kapok is érte... - nagy az öröm, bár a közértben egy hétvégi menüre nem elég, azért én mégis örülök...
Jó hétvégét Mindenkinek!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó