2022. július 04. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Érettségi találkozó és plasztikai sebészet
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:37   
Barmilyen iskolai talalkozo, dijkioszto unnepely, randi, stb szobajohet akkor olyanok szamara, akik nem erettsegiztek.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:28   
Általános iskolai találkozó nem jöhet számitásba? Vagy gólyabál az ifjaknak? Mi van, ha walaki nem érettségizett?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:12   
Ha valaki keszulne meg erettsegi talalkozora, az ne habozzon tanacsot kerni ebben a topikban.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-07 15:05   
2005-06-05 02:28, Mary:
-
De veregetheti a vállát is, ha úgy van kedve. Meg minden más testrészt, a szado-hajlamosságtól függöen.

Szado-hajlamossag megfelelo kielesehez kell ez mazo partner is.

"1. A kepen kinek van be- es kiveheto melle?"
Azt nem árulom el, a diszkréció miatt.

Nahat, csak igy szuk korben igazan elarulhatnad

Igen, habár a kép csalóka, mert a szín orgonaszín volt, a képen égszínkék. Mindegy, késöbb kicsit lecsöpögtettem káposztával

Szekely-, kel-, toltott-, savanyu-, vagy rakottkaposztaval?

Asszem, hátam mögött jobbra, de a fiúk nagyon alább hagytak, az biztos.,

Melyik testreszen latszik meg leginkabb az alabbhagyas?

Úgy nézd, hogy sok rendör van közöttük, majd ha a csiki kiadódban mászkálsz és rácsok mögé kerülsz, akkor hívjál hangosan, beszélek az érdekedben ( acsíki és megyei rendörfönök is rajta van )

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-06 14:34   
Igy is lehet "kacarászni"...
http://images.ientrymail.com/webpronews/050504.google.clickfraud.jpg
A volt fönöknöm mosolya...
Image hosted by Photobucket.com

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-06 13:45   
2005-06-05 13:16, bobe:

Böbe, te inkább ne veregessed magad, mert így sose gyógyulsz meg! Ami a masochizmust illeti, igazad van - én alább elírtam magam.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-05 13:16   
Megprobaltam vallon veregetni magamat de fajt , en nem vagyok mazochista inkabb mast utögetek hatba, peldaul a holland kiralynöt hiszen azon mar Bush ur(az elnök) is gyakorolt

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-05 02:28   
2005-06-05 02:08, rigojanos:

"Mindenki hatba veregetheti magat."

De veregetheti a vállát is, ha úgy van kedve. Meg minden más testrészt, a szado-hajlamosságtól függöen.

"1. A kepen kinek van be- es kiveheto melle?"

Azt nem árulom el, a diszkréció miatt. Tipp: a mümell estére, a bulira volt, (nem az oszinak, középen, elöl). Este én is rokolyában vagyok jelen, arról még nincs kép. Mellesleg feltüztük két biztosítótüvel, mert tül bö volt, de az ötödik fogás után kiszedtem az Sicherheits-tüket és nagyon jól érezetem magam.

"2. A nok miert fognak viragot mig a ferfiak semmit?"

Nekik nem jár ilyesmi; akarsz te egy férfit csokrétával a karján? Én nem.

"3. A vilagos szinu kosztum vilagos szinu maradt-e az este vegere?"

Igen, habár a kép csalóka, mert a szín orgonaszín volt, a képen égszínkék. Mindegy, késöbb kicsit lecsöpögtettem káposztával, de úgysem abban maradtam.

"4. A kepen lathato nok es ferfiak kozul kin mutatkozott meg leginkabb az ido vasfoga?"

Asszem, hátam mögött jobbra, de a fiúk nagyon alább hagytak, az biztos. Úgy nézd, hogy sok rendör van közöttük, majd ha a csiki kiadódban mászkálsz és rácsok mögé kerülsz, akkor hívjál hangosan, beszélek az érdekedben ( acsíki és megyei rendörfönök is rajta van )

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-05 02:08   

Szoval megtekintettem a fenykepes dokumentumot az erettsegi talalkozorol, es eloljaroban annyit jegyeznek meg, hogy gratulalok az itt egybegyult ruhatanacsadoknak megfeszitett munkajaert, mert Mary elvtarsno kulseje nem sok kivannivalot hagyott maga utan. Mindenki hatba veregetheti magat.

Volna azonban par kerdesem:

1. A kepen kinek van be- es kiveheto melle?

2. A nok miert fognak viragot mig a ferfiak semmit?

3. A vilagos szinu kosztum vilagos szinu maradt-e az este vegere?

4. A kepen lathato nok es ferfiak kozul kin mutatkozott meg leginkabb az ido vasfoga?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-04 20:55   
Türhetö divat, ilyen bokamelegítöm nekem is volt a nyolcvanas években. A cipö hátulról jó, vajon milyen elölröl?

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-04 09:33   
http://www.origo.hu/i/0501/20050126poponaci2.jpg
micsoda világ...micsoda cipö...Kicsit szellös az új divat

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 15:24   
nekem a szakall meg ez jut eszembe :

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 15:18   
2005-05-31 13:22, bobe:
-
Hiszen mindegyik hirdeti a lezeres szakall irtast bikini környeken

Nekem a szakallrol mindig ez jut eszembe, ugyhogy akinek ilyen van az arcan kivul mashol is, annak a lezer nem is eleg.

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 13:24   
2005-05-31 13:22, bobe:
Igaz lehet .

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 13:22   
Miert nem a plasztikai sebeszethez tartozik ? Hiszen mindegyik hirdeti a lezeres szakall irtast bikini környeken

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 13:07   
2005-05-31 02:39, rigojanos:
-
Hol kellene, hogy legyen "szakalla" barmilyen koru nonek?

Hááát, manapság már ugye sehol. Merthogy nem divat ott sem . Persze a szervezet is rájön erre, igaz elég későn, és magától eldobálja Huhhh... hogy elment ez a topic is (félreértések elkerülése végett: eltért a témájától) .

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 12:57   
2005-05-31 09:29, ubuge:
-
Ez nagyobb, mint a Polski?

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 09:29   
2005-05-30 22:45, Mary:
-
Bevágódunk a Ticóba (gyengébbek kedvéért: ez egy autó, még ha sose hallottatok is róla, olyan, mint a csersznyemag, kicsike és köpnivaló, de gurul):

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 02:39   
2005-05-30 19:30, bobe:
-
Mit "ugye Bobe"?
egy 87 eves nönek mar szakalla is van, es ott nincs szakalla ahol kellene legyen

Hol kellene, hogy legyen "szakalla" barmilyen koru nonek?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 22:45   
2005-05-30 19:30, bobe:

"zavar a labam? varj lecsavarom"

Ne csavard le Böbe! Mire is húzná az ember lánya a szép cipöt?

Hogy folytassam a sort: egy találkozóra ugye, egy cipö is kell. A régiekböl egy sem jó. Tehát irány a cipöüzlet, a barátnövel együtt, akit szintén hasonló gondok gyötörnek. Bevágódunk a Ticóba (gyengébbek kedvéért: ez egy autó, még ha sose hallottatok is róla, olyan, mint a csersznyemag, kicsike és köpnivaló, de gurul), párom vezet, mi minden üzlet elött kiugrunk és berobogunk. Két perc múlva kirohanunk, be a Ticóba és tovább. Ez így ment egy darabig, mivel semmit nem találtunk, ami tetszett volna. Egyszer megkérdezi a jámbor férfi (aki belenyugodott keserü sorsába), hogyhogy itt sem találtatok semmit? Mikor annyi cipö van! Ö a kirakatban is látott hármat, amit megvenne, ha kellene. Így dohogott minden üzlet elött és egyre inkább elszörnyedt, amikor látta, hogy üres kézzel jövünk ki. Egyszerüen nem értette, hogyan lehetséges megnézni egy délután háromezer cipöt és egy jót sem találni.
Késö délutánra került cipö mindkettönknek (gondolom, valaki elrebegett titokban egy hálaimát) és olyan jól eltaláltam, hogy reggel négyig táncoltam benne, minden nehézség nélkül.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 22:33   
2005-05-30 18:45, rigojanos:

"(itt peldaul hasznos lenne egy elmenybeszamolo olyan fiatalembertol, akit mar ert hasonlo meglepetes)"

Hát erre én is irtó kíváncsi lennék...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 19:30   
Mit "ugye Bobe"?
egy 87 eves nönek mar szakalla is van, es ott nincs szakalla ahol kellene legyen
A lecsavarhato meg leszedhetö testreszekröl meg erdekes lehetne hallani elmenybeszamolot nemcsak vicckent
zavar a labam? varj lecsavarom

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 18:45   
2005-05-30 17:17, Mary:
-
Hat igen, a bajusz latvanya kellemetlen tud lenni, de a bajusz megletenek a felismerese is ezek szerint. Remelem a baratnod nem kiszokittette, hanem legyantaztatta. Mert annal erdekesebb latvany egy non nem sok van, mint mikor oldalra fordul a napsutesben, es a sargara szokitett bajusz igen prominensen mutatja meg magat profilbol. (ugye bobe?)

Ami a berakhato/kiveheto mellet illeti, az addig nem is gaz, amig nem viszel haza valakit, aki szeretne a ruhadat eltavolitani (itt peldaul hasznos lenne egy elmenybeszamolo olyan fiatalembertol, akit mar ert hasonlo meglepetes)

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 17:17   
2005-05-30 15:23, rigojanos:

Sajnos nem, állandóan el kellett dugdosni a pótalkatrészeket, nehogy férfiszem elé kerüljenek.

Érdekes, én azt hittem, hogy mi itt már mindenféle kozmetikai és esztétikai trükköt kiagyaltunk, meghánytuk-vetettük és már nincs semmi, amiröl nem tudnánk. De mindig akad új a nap alatt.

Egy másik barátnöm pl. borzasztóan felháborodott, amikor a kozmetikusnö diszkréten megkérdezte, mi legyen a bajuszkával? Milyen bajuszkával, félrebeszél? - kérdezte igencsak felböszülve. Aztán egy alaposabb pillantást vetett a tükörbe és tényleg - ot nött valami az orra alatt, ami a fejen jobban mutat. Mostanában csak rezignáltan mondja a kozmetikusnál: tessék eltüntetni a bajuszomat.

P. S. Engem itt miért nem világosított fel senki, hogy ilyesmikre is kell gondolni, csak most szemlélem magam, hogy nö-e már valami, de hát mostmár esö után köpönyeg.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 15:23   
2005-05-30 15:02, Mary:
-

Fenykepezovel dokumentaltad ezeket?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 15:02   
Ez még mindig nem olyan trágár, mint az olyan kérdések, hogy "nem tudod, hová tettem a melleimet?" vagy "El kellene hozzuk a melleimet (valakitöl)" - ezekre mindig nagyot néztem, amíg aztán leesett a tantusz.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 14:56   
Ah, vagom mar Majdnem tragarkodas lett a vege

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 14:54   
Madar nezz körul olvass

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 14:38   
2005-05-30 14:19, bobe:
-
Körkörös izmocskakat eösitö gyakorlatok

A szajra gondolsz?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-30 14:19   
Körkörös izmocskakat eösitö gyakorlatok lanyom ! nem tragakodunk itt

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó