2022. július 04. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Érettségi találkozó és plasztikai sebészet
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
 sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-28 13:45   
Vegre egy ev kereses,kutatas("osztalytarsam.hu" osztalytarsak.hu" osztalytali.hu") utan ratalaltam egy, azaz EGY osztalytarsamra,aki szinten ugy van mint en.Senkirol semmit nem tud.Nagy nehezen azert valakinek megtalalta a 40 evvel ezelotti videki telefonszamat.Az illeto osztalytars mar hat eve meghalt.
No most jelenleg itt tartunk.Egyet fedeztunk fel,az sem el mar.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-23 22:35   
2006-05-23 21:53, Rzsike:
Hurrááá!
Akkor megérte!

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-23 21:53   
Köszi ama, regisztráltam is magam, és képzeld megtaláltam egy osztálytársamat, akivel még a múlt században jártam gimibe.
Azóta levelezünk is
Köszi.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 22:10   
Nem tudom mondok-e valami újat, de az osztálytársak kereséséhez itt egy hasznos link, 86549 regisztrált tagjuk van.:

http://osztalytarsak.hu/

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 14:04   
Erazs ahogy elkezdtem olvasni irasod,mar-mar azt hittem,hogy na itt van, elokerult az elso osztalytars.Kar,hogy nem 40 eve erettsegiztel,mert minden mas adat stimmel.En meg azt csinaltam,hogy elovettem a tablokepet az albumombol,mert annak hatuljan mindenki rairta az akkori cimeket.Persze 40 ev sok ido,raadasul en nem is vagyok abban a helyzetben,hogy mindenkit hivogassak innen kulfoldrol.Igy azt hiszem feladom!
Ennel nagyobb bajom sose legyen.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-08 21:10   
2006-05-08 21:07, Erazs:

És valahol mindenki ismer valakit, elkértük rigojani ötletétől vezérelve az osztálynaplót,

Itt megjegyzem, hogy nem az en otletem volt, es csak azert nem turom szotlanul a dicseretet, mert ha ez a nagy gondolat bevonulna a tortenelembe egyszer, akkor a valodi otletgazda esetleg perre vihetne az ugyet

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-08 21:07   
Jujj, ez tényleg rosszul hangzik. Mi is csupa lányok voltunk, szintén 28-an és az osztályunk szintén IV.C
Nálunk így a 10 évesre van érdeklődés, csak ugye mindenki a saját érdekeit nézi, hát jó kérdés összejön-e. Egymást szerintem el tudjuk érni, hiszen a 28-ból csak nekem 9 embernek van meg az emailcíme, sokat közülük a wiw-en keresztül találtam meg. És valahol mindenki ismer valakit, elkértük rigojani ötletétől vezérelve az osztálynaplót, így legalább néhány szülőnek megvan a címe, akik nem költöztek el az elmúlt 10 év alatt.

Sajnos most így hirtelen nem is tudom mivel vigasztaljalak. Remélhetőleg hamarosan felbukkanak itt a többiek is, és ellátnak jó tanácsokkal. Sokszor a tréfálkozó hangnem mögött valóban jó tanács bújik meg..

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-07 22:31   
Erazs nem vagy egyedul a gondoddal.
En mar tavaly megprobaltam a lehetetlent.Elerni valamelyik agilis osztalytarsamat,hogy iden 2006-ban megunnepelhessuk a 40-ik erettsegi talalkozonkat.Tehat 1966-ban erettsegiztunk,28-an voltunk lanyok.(Real leanygimnazium volt Budapesten a IX.keruletben.Azota valami egeszsegugyi suli lett.)
Hiaba kinlodok,probalkozom fellelni osztalytarsaimat,egyszeruen nem jutok elobbre.Mar beregisztraltam az "Osztalytarsam hu"-ra az "osztalytarsak hu"-ra sot valaki nemregen megadta az "osztalytalalkozo.hu"-t is,semmi eredmeny.
Negyven eve nem lattuk egymast.Persze visszaemlekezve sosem volt a mi dragalatos IV.C osztalyunk egy osszetarto tarsasag.Miutan csak lanyok voltunk ugy huzott szet az osztaly amennyire csak lehetett.
Elkepzelesem szerint szerettem volna valamikor a nyar folyaman megszervezni(innen Angliabol) egy talalkozot az internet segitsegevel,es persze es egy-ket otthon elo lannyal osszefogva.Mindjart junius,senki sem jelentkezik,senkit sem erdekel kivel mi lett.Egy kicsit el vagyok keseredve,mert ilyen erdektelensegre azert nem szamitottam.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-07 22:06   
Emberek!

Új irányt vett az érettségi találkozó szervezése. Mivel eddig a dologból semmi nem lett, senki nem szervezett semmit (holott én ugye akartam), ezért újra a kezembe/kezünkbe vesszük a dolgokat.

Írtam egy ultimátum-mailt a "szervezőnek", hogy mivel az április és a május első két hete időpontok elmúltak (egy hét alatt senki nem kapja össze magát, és tudja átszervezni esetleg a péntek esti programját), bátorkodom megkérdezni, hogy akkor mégis mikor lesz a találkozó.

Mivel a barátnőm már többször is rákérdezett emailben az illetőtől és semmi választ nem kapott (jó az emailcím, és kettő is van, még mielőtt mindenki másra gondolna), ezért ultimátumot adtam: amennyiben ma éjfélig nem érkezik akármlyen válasz, akkor még másik három osztálytárssal együtt elkezdjük a buli szervezését.

Most per pill. nálam 22.04 és semmi válasz eddig már 4 napja....

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-19 14:25   
Örülök, hogy aggódtok Nem tűntem el, csak elfelejtettem kijelentkezni, mielőtt elmentük locsolkodni Mo-ra

Az osztálytalálkozóról még mindig semmi, az ötlet vsz. rögtön el lett vetve, hogy jelöljünk ki 3 idöpontot, aztán amire a többség szavaz, azon a napon tartsuk meg a találkozót. Na mindegy. Mindenesetre én most a húsvéti otthonlét alatt ugrasztottam a csajokat egy júli 28-29-i bulira, abból biztos lesz valami. Ha más nem egy 4 személyes osztálytalálkozó, a többiek meg "kivülállók" vagy "kísérők"-ként lesznek jelen

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-14 20:01   
Erazs, hol vagy? Nagyon eltüntél! Már lassan azt hiszem, találkozóra mentél és eltettek láb alól. Nyugtassál meg.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-23 10:55   
Egyébként azért bátorkodtam, hogy 800 km-es távolságból vetelkedjek neki a tali szervezésének, mert pl. a férjem osztálytalálkozóját egy Kanadába keveredett osztálytársuk szervezte meg onnan! Ès egész jól sikeredett (azt hiszem)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-21 21:13   
2006-03-15 21:22, Erazs:

Szóval köszönöm az ötleteket, lehet, hogy ha majd egy általános iskolai találkozóról lesz szó, hasznukat veszem

Oltozkodesi tanacsot azert osztalytalalkozotol fuggetlenul is lehet itt kerni.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-21 15:47   
Erazs, sajnalom, hogy ezek a fejlemények.
Én innen kintről meg sem próbálkozom osztálytali szervezésével...pedig anno én szerveztem. Nade ki tudja mi lesz még jövőre. Addig még van egy évem-évünk.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-15 22:04   
2006-03-15 21:22, Erazs:

Kedves Erazs, nálam ez mindig úgy megy, hogy az otthon maradottak (sokan élnek külföldön), összegyülnek egy kocsmában. Minél lerobbantabb, füstösebb, annál jobb. Ez volt régebb. Most van osztálytársunk saját kocsmával. Ill. nem kocsma, mert az István, a király énekesei is megfordultak benne.

Szóval összegyül a banda és isznak egyet a régi szép idökre. Aztán isznak egyet a külföldre távozottakra is. Aztán isznak egyet a saját és minden családtagjuk egészségére. Ezen a ponton már annyira el vannak érzékenyülve, hogy képesek lennének saját gyerekeiket az IKEA gyerekmegörzöjében is leadni, csak a terminus passzoljon mindenkinek.

Mikor helyrejönnek a tervezés fárdságaiból, akkor rájönnek, hogy a terminust az iskola szokta megszabni. De azért néhány lábujjra ök is rálépnek, hogy mindenkinek passzoljon.

Különben már nekem is gratuláltak, hogy 1.500 km-t utaztam a találkozóért, amikor egy-két helybeli nem is jött el.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-15 22:02   
2006-03-15 21:55, rigojanos:
Mit mondott az ismerösöd?
Talán ha körülirnád a kifejezést!

Kezdjük a szinnél! Setét? Barnába játszó?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-15 21:55   
Sajnalom, hogy nem alakulnak jobban a dolgok. Azert Te ne add fel az idoponttal kapcsolatos egyezkedest, mit veszitesz? Ami az Old Walnut Tree-t illeti, en is megkerdeztem kozben valakit, akinek ott volt az erettsegi talalkozoja, hogy mit gombol, es a valaszt egy szoban foglalta ossze, viszont egy ilyen kulturalt forumon es urilanyok kozott nem lehet megismetelni

De olyat is ismerek, aki a lakodalmat tartotta ott, mert ismerte a ruhatarost, aki pozitivan nyilatkozott a rantott hus minoseget illetoen.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-15 21:22   
Igen, vannak új fejlemények, és hát lassan úgy érzem elborjan az agyam már az egésztől.

Össze-vissza huzavona az egész, próbáltam és igen csak én, mivel a másik lány erősen köti az ebet a karóhoz, időpontot egyeztetni, de nem jó, mert nemsokára ő szül, aztán meg egy másik, utána mindenki nyaral... Igy aki helyben van és max. 5 km-t utazik a "helyszinig" annak csakis kizárólag egy időpont jó.
Nem jó az étterem se, mert az egy "lepukkant" hely, valami hangulatosabb kéne stb.

Mielőtt elkezdtük emilben a levelezgetést, mondta, hogy csak 4 embert tud elérni, amikor meg már az időpontra terelődött a dolog, akkor már hirtelen 10 ember volt megkérdezve akiknek szintén és csakis az az időpont a megfelelő, ami nekem nem. (Ez ugyanis május eleje, de nekem utána jó lenne, sőt én is beszéltem 4 emberrel, akinek szintén jó lett volna mondjuk júniusban, vagy júliusban)

Tökre úgy érzem magam, hogy mivel anno a suliban úgymond "szürke kisegér" voltam, ezért mit akarok beleszólni.

Rigojani ötletétől vezérelve (ha rosszul emlékeznék és másé volt, akkor elnézést) felbuzdítottam a másik lányt, hogy hozza el a naplót a suliból, amit meg is tett, és le merem fogadni, hogy ezért a talin majd őt fogják körberajongani, hogy de jó ötlet volt ez tőle... (pedig ha tudnák milyen messziről származik az ötlet)

Érdekes módon az 5 éves találkozón senkit nem érdekelt, hogy akkor én voltam terhes, kijelöltek egy időpontot, ami nekik megfelelt, aztán annyi.

A szülésekről még annyit, hogy tökre blamálva éreztem magam, amiért feltételezni mertem, hogy valaki egy kb. 1 hónapos gyereket rábízhat a párjára vagy a nagyszülőkre 3-4 óra hosszára. Komolyan úgy éreztem magam, mintha azt ajánlottam volna fel, hogy fojtsa vízbe a gyereket...

Szóval eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel az egész. Ha tudok elmegyek, ha nem hát nem.

Pedig még a meghívókat is meg tudtam volna szépre csináltatni, olyan értelemben, hogy a férjem nyomdász, az unokatestvéremnek meg van otthon nyomdagépe is, szóval igencsak "pöpec" minőség lett volna, de mindegy.

Szóval köszönöm az ötleteket, lehet, hogy ha majd egy általános iskolai találkozóról lesz szó, hasznukat veszem

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-15 17:32   
Vannak uj fejlemenyek?

domos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-13 21:06   
2006-03-13 18:32, Erazs:
-
"valaki mindig szül"!!!)
-
Őszül ? (én nem -sajna.....de

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-13 18:32   
az biztos más is, nálunk az a különbség, hogy nem igazán volt egy közkedvelt személyiség, legalábbis úgy tudom.

Egyébként eddig van két időpont, és egy csomó kalamajka (miért éppen lányosztály!! "valaki mindig szül"!!!)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-13 16:42   
2006-03-12 20:42, Erazs:

A gimi utolso evet en is mashol jartam, de ez nem befolyasolta az osztalytalalkozo iranti lelkesedest senki reszerol. Mondjuk sokkal mar altalanosba is egyutt jartam.

De a lenyeg az, hogy hatarozottan kell velemenyt nyilvanitani, es meg az elejen, mielott nagy egyetertes alakul ki idopontot meg helyet illetoen

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-12 20:42   
2006-03-12 20:25, domos:

Persze, én örülök is a véleményeknek, azért is "vigyorogtam" egy jót, csak valahogy nem igazán érzem odaillőnek egy olyan személy jelenlétét, pláne szervezőként, aki az utolsó évben nem is a mi osztályunkba járt, és ha már 10 éves érettségi találkozóról van szó, akkor mit keres ott.

domos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-12 20:25   
2006-03-12 17:39, Erazs:
-
2006-03-12 15:42, domos:

-
Erázs!-azért bátorkodtam véleményt nyilvánítani, mert anno én szerveztem a mi 10 éves találkozonkat-van tapasztalatom

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-12 17:39   
2006-03-12 15:42, domos:

domos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-12 15:42   
2006-03-12 14:48, Erazs:
-
Jó nem?
-

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-12 14:48   
Az ügy ott áll, hogy sikeresen felvettem a kapcsolatot a "szervezővel", kiderült, hogy nem is ő szervezi, hanem aki az 5 évest. Na ez mit ne mondjak, nagyon jó, tudvalevő, hogy az jó sz@rul sült el.

Ezért is akarok a szervezésbe "belekavarni". Ismervén volt osztályunkat, nem igazán tudok jó szevezőt közülük, pontosabban ez így nem igaz, hanem aki jó szervező, az nem akarja, nem tudja csinálni, a maradék meg....

Na várjuk ki a végét.
Azonkívül nem tom mit kavar a 10 éves ÉRETTSÉGI TALÁLKOZÓ szervezésébe egy olyan csaj bele, aki nem is velünk érettségizett, mert harmadikban megbukott. Jó nem?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-11 23:35   
Én felvenném a (drót)kesztyüt és kiütném a nagy szervezönöt, aki nem a legkompetensebb. Helyette rögtön lenne más ajánlatom, ki csinálja az egészet (mindenesetre én nem).

A "magad uram, ha szolgád nincs" -el ellentétben elöhúznék az ingujjból valakit, aki ért hozzá. Semi esetre sem ugrálnék én, káoszt okozva.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-10 15:01   
Jol beszel Perec, ilyeneket kell mondani, es mindenki talalkozni akar majd veled.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-09 22:41   
2006-03-09 21:54, Erazs:
-
Azért annyira nem drasztikus ám a helyzet.

Azaz még csak a baltánál tart . Ha esetleg drasztikussá válik, akkor mi kerül sorra? Az alabárd?

Különben szerintem legjobb az egyenes beszéd. Megmondod kerek-perec, hogy nem Monte Carlóból jössz magánrepülővel, gyémántjaidat megmutatni, azaz semmi ok féltékenykedni, nyugodtan meg lehet szervezni a találkozót úgy, hogy te is el tudj menni.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó