2022. január 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Élet Nagy-Britanniában
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-04 01:35   
30.-án elsö dolgunk volt Camden Town -ott találtam magamnak egy echte Burberry dufflecoat-ot 30 ?-ért , a maradék zsebpénzt elintézte L. a Regent street-en és az Oxford street-en. Egy gyönyörü terrakotta kord nadrágkosztöm, egy rövid pauza egy sushi bárban, egy pár cipö, egy parfüm tényleg Burberry-töl: az esöben elég volt a szatyrokat cipelni

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-03 12:46   
2003-01-03 00:07, elckerlyck:

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, Big Ben éjfélkor szörnyű, mind a 12 millio ember kinn az utcán, én életemben először ott kaptam pánikrohamot (igy hivják?)a sok embertől.
Lapot köszi nagyon aranyosak vagytok rajta és kedves meglepetés volt
Powershopping...miket vettetek? )

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-03 00:07   
Hi Maya! BUÉK !!!!
Szép volt Londonban, noha éjfélkor a Big Ben-nél egy kicsit - mit tudom én... Egy teljes nap Londonban repülögépzaj nélkül, el nem tudtam volna képzelni. Kár hogy újra itthon vagyunk (a karácsonyi képen a feleségem és én vagyunk). A powershopping is klassz volt

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-02 23:36   
2003-01-02 16:30, liz:

Szija:-)) Holnap hivlak, ha ráérsz össze is futhatunk, irj, reggel megnézem.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-02 16:30   
Hi,Maya welcome to Manchester!
B.U.E.K.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-02 14:57   
2002-12-23 20:12, Calyx:

Köszi kedves, később megnézem mindenképp, most épp hulla vagyok és csak gyorsan körbenézek, hoyg mik történtek a fórumon.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-23 20:12   
Maya,

hatha erdekel:
http://www.umu.man.ac.uk/services/gig-details.shtml?gig=389

Fantasztikusan remek koncerten voltam Brooklynban (N.Y.) pentek este,es nalatok is
lesz Januar 25.-en.

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=447&forum=26&35
2002-12-23 19:57

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-18 17:43   
Szia Liz,
olyan régen nam hallottam rólad, töled, hogy már minden topikot összekeresgettem, és az nem kis idö! Na, most megtaláltalak (Benneteket!). Kellemes ünnepeket kivánok Neked, Nektek, akik a karácsonyt Angliában töltitek! Szeretettel gondolok rád, rátok!
Öleléssel
Zsizel

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-18 00:45   
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET és BUÉK!!!

Szeretettel, Maya

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-17 13:30   
2002-12-17 04:17, Calyx:

Neked is kellemes ünnepeket! )) S persze mindenki másnak.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-17 04:17   
Islands and Highlands of the British Isles lakói :-)

Sok ellopott puszit kivánok Nektek ! a
'kissing-bough' alatt ! :-)
Kellemes Ünnepeket !

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 13:47   
2002-12-14 13:46, Maya:
-
2002-12-11 09:30, Maya:

Eljutottam a héten odáig, hogy feltűnt az a telefonszám is alatta, de hiába hivom, sose veszi fel senki.
Igaz eddig csak délutánonként próbáltam.
-

Drbubo te hol kószálsz?!

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 13:46   
2002-12-11 09:30, Maya:

Eljutottam a héten odáig, hogy feltűnt az a telefonszám is alatta, de hiába hivom, sose veszi fel senki.
Igaz eddig csak délutánonként próbáltam.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 09:30   
2002-12-07 14:46, Maya:
-
Hungarian Social Club
76a Milnrow Road, Rochdale.
Tel : 01706-359009.
-

Üres pusztába szórt kérdés...tudja valaki van-e email ciműk?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-07 14:46   
Hungarian Social Club
76a Milnrow Road, Rochdale.
Tel : 01706-359009.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-06 22:05   
2002-12-06 21:04, Calyx:

Te kis anglomán Tudod az a benyomásom mióta nagliában élek, hoyg te onnan távolról nemcsak hogy jobban érdeklődsz a mi kis országunk iránt, de többet is tudsz róla az itt élőknél, ami alaposan elgondolkodtató, a többi szintén emilben ment ))

pussz

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-06 21:04   
2002-12-06 16:11, Maya:
-
holott ő Amerikában él. Éppen ezért még szebb amiket ideir

-
Jo :-) ! igy is az itteni ismeroseink/rokonaink is "Anglophile"-nak hivnak,,,na de vicc nelkul,tobbet voltam az UK-ban ,mint Magyarorszagon,miota nem elek Magyarorszagon.

a tobbi megy privatban.....

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-06 16:11   
2002-12-05 16:00, liz:
-
Maya en azota nem voltam itt,miota elutaztal!Hogy kerultel ide?
Gondoltam otthon nem vagy compi kozelben,masok meg men jonnek ide.Tehat ezert hanyagoltam ezt a reszt.Bocs!
Most hol vagy?????????
-

Félreértés tisztázva, otthon is lehetnék netközelben, de nem akarok. Nincs az az indok ami erre rábirna nyaralás alatt. Eszembe sem jut. Bocsánatot kérned viszont tényleg nincs miért, ez a fórum lassan valóban csak kettőnkké, illetve még ide számitanám Calyxot is bátran, holott ő Amerikában él. Éppen ezért még szebb amiket ideir

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-06 12:53   
Szia calyx.Koszi az informaciot.Felirtam az idopontot.
En sosem hallgatom a BBC 3-at.Nem is tudom,hogy miert?Talan mert az a suket TV allandoan be van kapcsolva.
Megegyszer koszi.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-06 01:50   
off:

Liz,

hatha erdekel ,lesz vasarnap a radioban:
"Drama On 3 Sun 8 Dec, 18:30 - 20:10
BBC Radio 3
Hilary Mantel's dramatisation of her novel The Giant, O'Brien, loosely based on two 18th-century characters, Irishman Charles O'Brien and Scottish scientist John Hunter.
http://www.bbc.co.uk/radio3/speech/sundayplay.shtml

Set mainly in the Ireland and London of the 1780s there are freaks galore (none more prominent than said giant O'Brien) and an anatomist who has bodies dug up so that he can autopsy and study them. In other words, characters we have seen about two dozen times too often in recent years. Vaguely based on historic personages Mantel does try hard to do more with her characters, but it is not a novel story. "

Na volt szo itt a "Royal College of Surgeons"-rol Londonban,ez azert erdekes,mert ez a tortenet is ott es kornyeken jatszodik,hogy mit ertek a kornyeken ? amirol szol a fenti dolog,ugy astak ki (lopkodtak ossze) a holttesteket,amit azutan boncoltak fel.Ezt akkor ott hallottam ,hires errol az ugyeirol az a kornyek.

(Egyebkent nagyon szeretem a BBC radiot,
es nagyon jo musorok vannak,parat ki is irtam jovohetre hatha erdekel,hozzafuztem informaciot (hatha mast is erdekel):

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=631&forum=54&7

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 16:58   
2002-12-05 16:00, liz:

Semmi baj, 3 hete van itthon gépem addig azért voltam olyan ritkán mert nem volt kedvem netkávézóban üldögélni a net miatt.

puszi, Maya

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 16:00   
Maya en azota nem voltam itt,miota elutaztal!Hogy kerultel ide?
Gondoltam otthon nem vagy compi kozelben,masok meg men jonnek ide.Tehat ezert hanyagoltam ezt a reszt.Bocs!
Most hol vagy?????????

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-03 18:10   
Nahát hol vagy?
S a többiek mióta is nem irtak már ide?! Nem elhanyagolni ezt a topicot kérem....tudom, hogy sok a dolog, de nem olyan rossz a beilleszkedés mellett néha szót váltani más magyarral is.

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-01 23:38   
Itt vagyok hullán, majd jövök, Liz remélem már jobban vagy, amit megbeszéltünk már izgatottan vár

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-23 01:56   
2002-11-22 22:10, liz:

Igy igaz, tényleg rohanás az ottlétem. Tudod egyáltalán nem vártam, hogy hazamenjek, egy csomó dolgom van/lenne, de ma reggel rádöbbentem, hogy hazamegyek és teljesen bezsongtam Tiszta dili vagyok egész nap.
Nagy puszi neked is, vigyázz magadra és jobbulást kivánok. Nem baj ha egy picit elhanyagolod a megszokott dolgokat, legalább kicsit valami mást csinálsz és a körülötted lévők is rádöbbennek, hogy amit eddig automatikusan te csináltál, azt ők is meg tudják csinálni és miből is áll az. De azért én úgy vagyok, hogy első a dolgaim, és aztán a net (a hátülütője az, hogy csak végigrohanok itt). Igaz én kineteztem magam az elmúlt 2 évben:-)

puszi, Maya

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-22 22:10   
Maya,mar ott tartok,hogy elhanyagolom a fozest,minden egyebet,amit eddig kotelessegemnek ereztem.meg szerencse,hogy olyan jambor a ferjem,mint amilyen.
Almomban nem hittem volna,hogy ideragadok.

Borond keszen all?
Kellemes kikapcsolodast kivanok!

Bar tapasztalatbol tudom,hogy akar hanyszor hazamegyunk mindig lotas-futas minden nap.Ide menni oda menni,aztan a vegen mar ugy kifaradunk,hogy alig varjuk a visszajovetelt.
Puszillak es vigyazz magadra.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-22 19:27   
Liz, az a szédülés csak az elvonási tünetek jelentkezése, ahogy elzárod a kompjutert:-)

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-22 18:31   
sziasztok!Meg elek! Csak igy folyik a konnyem
Calyx van minden fele gyogyszerem. Olyan dragak voltak,hogy itt a ideje,hogy beszedjem oket.Most egy teat ittam (rummal)Lehet,hogy tenyleg beszedulok az agyba?
Viccet felreteve,varok holnapig,aztan szedem a "komolytalan" gyogyszereket.
A baratnom ket eves fiara vigyaztam,aki nagyon kohogott,folyt az orra.
Computerezem,igy most nagyon jol erzem magam,de ha elzarom,rogton szedulok!Hat hallottatok mar ilyet?Olyan vagyok mint egy rossz gyerek.
Calyx a boncolassal kapcsolatban.Igen az anatomia mindig is nagyon-nagyon erdekelt.
Ha Londonban jarunk a ferjemmel,foltetlen meglatogatjuk az altalad leirt helyet.
Puszi nektek liz

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-22 16:37   
2002-11-22 16:22, Maya:
-
Hat nekem sem az erdeklodesikorom,rosszul nem lettem,annyibol talaltam erdekesnek,hogy tortenelmi gyujtemeny is.Meg olyan,mintha az idoben visszautaznal,az tetszett nagyon viszont.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-22 16:22   
2002-11-22 16:17, Calyx:

Szija Calyx:-))

Én szegeden voltam egy ilyen múzeumban (asszem ez az egy van otthon) és az első hely, ahol rosszul lettem a testrészek látványától.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó