2022. január 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Élet Nagy-Britanniában
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-12 23:28   
Maya,szia.Kedves vagy,de nekem megvan a konyv.Olvastam is annakidejen.
Sot van egy masik konyvem is a Zemlenyi Zolitol a "Kitiltottak".

De jo neked,hogy mesz haza! Vigyel el engem is az egyik borondodben!!!!!
Meddig maradsz?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-10 22:15   
FIGYELEM!

Olvassátok el a "kultura" fórumon a "Hoppárézimi" cimű topicot és az ahhoz kapcsolódot.
Mivel én most megyek haza, tudok könyvet hozni ha valaki kéri. De! ha valakinek kell, akkor jó lenne ha miután elcipeltem és kifizettem is kellene. Bocsánat, ez tapasztalat igy muszály volt megemlitenem.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-10 19:26   
2002-11-10 18:29, drbubo:

Szia, de örülök, hoyg te is megjelentél (ne is kérdezzétek mi a fenétől vagyok ilyen húdelelkes mostanában mert én sem tudom).

Éppen zöldborsó levest főzök és rántott hús lesz petrezselymes krumplival, remélem kivagytok most a magyar izek olvastán

Köszönnöd nincs mit, szivesen tettem. Örülök, hogy élvezed a munkát, a hely neve jól hangzik.
A koncertre én egyedül mentem, ami nem szokásom, de a barátom elutazott és én mindenképp hallani akartam. Mint a koncert után kiderült, nem egyedül voltam igy. Tényleg kár, hogy kihagytátok.

Az idei karácsonyra mi nem nagyon készülődünk, halálesettel telt a nyár, igy nem nagyon van okunk ünnepelni.
Haza meg most megyek 23.-án, és a barátaimmal okkal ok nélkül ajándékozgatjuk egymást állandóan, úgyhogy ehhez nem kell kari.

szia, Maya

drbubo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-10 18:29   
Szia Maya,

Köszönöm az információkat, a capuccinot mindenképpen ki fogom próbálni. Mostanában nem túl sok időm van internetezni, ami meg is látszik, mivel most sikerült csak átolvasnom az elmúlt pár hét leveleit.

A munka egész jó, a "Manchester College of Art and Technology" nevezetű iskolában található. Adminisztratív munka, egyenlőre még elég mozgalmasnak tűnik, remélem, hogy érdekes is marad.

Sajnálom, hogy elszalasztottam a Boccelli koncertet, nem is hallottam róla, pedig elmentem volna. Nagyon szeretem a hangját, úgyhogy biztosan élveztem volna. Talán még a férjemet is rá tudtam volna venni a dologra, mert eléggé szereti a klasszikus zenét.

Ti hogy álltok a karácsoni bevásárlásokkal? Mi már elkezdtük, sőt, remélem, hogy a hónap vége előtt be is fejezzük. Azért is, mivel otthonra időben fel kell majd adni a csomagokat. És tapasztalatom szerint jobb több kisebb csomagot készíteni, mint egy nagyot, mert kevesebbe kerül.

Na most ennyire futotta, üdv mindenkinek.

Ja, és a tapasztalatok csereberéjét jó ötletnek tartom, gondolkozni is fogok, hogy mivel tudnék hozzájárulni.

bubo

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-10 17:41   
Hallgatom a Sentimento cimű lemezt Bocellitől, s emlékezem a koncert pillanataira, igy aztán nem is haladok semmivel, amivel kellene .
Nagyon szép volt. Igényes és minden közreműködő nagyon tetszett. A szék egy kicsit fapados volt, de ez a megállapitás csak a koncert után jött, mikor felálltam.

Mit szóltok milyen szép idő van? Süt a nap hétágra, de a levegő csipős. Hiába: november van. Azt figyelem épp, hogy alig múlt fél 5 és hirtelen besötétedett.

Amire a legbüszkébb vagyok angliában, azok a könyvtárak. teljesen lenyűgöz a tudat, hogy ilyen jól felszereltek. Hogy a betsellerek is belátható időn belül kikölcsönözhetőek, hogy vannak cd-k és videokazetták. Ebben mondjuk az előző lakhelyem jobb volt, de még nem voltam mindegyikben (valszeg nem is leszek) ide járok a Town Hall mellettibe. A Deans Gate-n lévő gyönyörű épöletet nézegetem, hogy vajon működik is-e mint könyvtár. Igazán megnézhettem volna már, de mindig elfelejtem.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-10 04:57   
Andrea Bocelli elmondhatatlanul csodálatos volt, ha nem mentetek, akkor bizony most van mit bánnotok.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-09 02:55   
Szia Drbubo,

ha végig jössz a Booth streeten (párhuzamos a King streettel), akkor ott van egy nagy múzeum, tavaly újitották fel, a belépő ingyenes, nézz el egy vasárnap, érdemes.

Egy másik, de ez már mindenkinek szól, úgyhogy:

Mindenki!

A Town Hallban december valameddig ékszer kiállitás van, belépő ingyenes és ha megtetszik valami, akkor meg is vásárolhatod. Véleményt nem tudok mondani, én is kedden nézem csak meg. Menjetek!

MÁS:
Tudjátok bármily ritkán is irunk ide, fenn kéne tartani a topicot és nemcsak egymás közti fecsegésre, hanem kellene sok olyan dologról, információról irni, ami segitség lehet olyanoknak akik ide jönnek (nem feltétlenül csak Manchesterbe)nem tudnak még semmiről, hogy hogyan működik az angol rendszer (egy csomó mindent én sem értek) s esetleg még a nyelvet sem beszélik.
Magamból indulok ki, én nyelvtudás nélkül jöttem ide, pont a nyelvtanulási szándékért, s nagyon rossz volt, hogy sehol nem találtam senkit, akitől bármit megkérdezhettem volna legalább irásban. Úgyhogy gondolva másokra is, szerintem ezt (is) kellene tennünk. Nem tudom mi a véleményetek erről.

S Drbubo again , a multkor irtad, hogy nemigen ismered M-ert igy itt van 2 információ ami most eszembe jutott. A Picadilly Gardennél (1 sarokkal a kaszino után) van egy bolt, ahol minden 1 poundba kerül, érdemes olykor benézni, bár van néhány dolog, amit te például olcsóbban meg tudsz venni a helyi közértben, vagy ha van ott nagy piac, akkor ott.
Ha sétálsz vissza az Arndale center felé, akkor ott van a Primark hatalmas épülete, baromi olcsó, a minőség sokszor kétségbevonható, de divatos ruhák vannak, oda is érdemes olykor benézni ha hétköznapra akarsz valami szaladgálóst és épp nem ragaszkodsz a hatalmas minőséghez .
Ha bevásároltál, sétálj tovább az Arndale felé, kanyarodj le a Tesco melletti utcában és 2 sarokkal lejjebb van a "One bar one", ne hagyj ki egy capuccinot ott, eddigi tapasztalataim szerint ott a legjobb, a kiszolgálás jó és kedvesek. S általában jó zene szól, de nem zavaróan.
Ennyi ami most eszembe jutott, ha mindezt ismered már, akkor elnézést.

Maya

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-09 02:35   
2002-11-08 14:43, liz:

Húú de kedves vagy, köszönöm Épp szendviccsel tömöm a fejem (egg & mayonase, ez a gyengém itt ) és örülök a levelednek.
A tv-ben U2 koncert megy, közben mindjárt folytatom a scannerolást.
A Szlovák férfi is mondta, hogy drága. Köszönöm a felajánlott segitséget, karácsony elött én már nem hiszem, hogy eljutok oda, mert nemsokára megyek haza, a karácsonyt meg Stockholmban töltöm és mindenhonnan hozok finomságokat, a hűtőm befogadóképessége pedig véges. de nagyon örültem már a Szlovák férfitól is az információnak ( a te bővitésednek pedig még inkább) mert nem mindig megyek haza ilyen sűrűn.
Kedvességedért cserébe én magyar nyelvű könyveket tudok felajánlani kölcsönbe, mert itt van az összes...úgyhogy ha egyszer összehozunk valami találkozót, akkor turkálhatsz . Persze nem tudom mióta élsz itt és mennyire van szükséged ilyesmire...azt viszont feltételezem, hogy nem használod a nyelvet. (Ne érts félre nem érződik az irásodon csak logika).

Az elöbb leugrottam a tescoba vásárolni néhány haszontalan és egészségtelen dolgot, ott is nagy öröm ért, mert végre árulnak Kombucha italt, ami nagyon jó, és otthon már évek óta van. Demiért nem a Holland & Barretts-ben árulják ?! A lényeg, hogy aki otthonról ismeri, avval örömmel közlöm, hogy immár lehet kapni. Az ára olyan £1.10, asszem 2 pence-vel olcsóbb
Jajj Liz, olyan örömet szereztél nekem most, nemcsak mert ismered a Lengyel boltot + segitőkész voltál, hanem a hangvétel miatt is. Köszönöm neked.

szia, Maya

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-08 14:43   
szia Maya.
A lengyel uzlet cime:

BARBAKAN Continental Delicatessen

67-69 Manchester road.
Chorlton cum Hardy
Manchester
M21 9 pW

tel:o161 881 7053

www.barbakan-deli.co.uk

Ezt mind a zacskorol irtam le,mert tegnap voltunk ott pont.Mi altalaban minden honapban egyszer megyunk oda.Eleg komplikalt volt eloszor megtalalni.
van ott minden amit akarsz.En most peldaul tarhonyat vettem,szalami,kolbasz,disznosajt,kaposztaval toltott almapaprika,vegeta,szoval minden-de minden van de irto draga!!!!!!!!

Ami meg jo dolog az az,hogy az uzlet mellett van egy zoldseges,ott meg karalabet veszel mindig.(Itt egyebkent nem ismerik a karalabet)
Ha kell segitseg, csak szolj,mert en mar csukott szemmel is odatalalok!szivesen elmegyek veled,vagy elviszlek kocsival.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 15:49   
2002-11-02 12:51, liz:

Ja, szombaton lesz az Andrea Bocelli koncert, alig várom, hogy egyszer végre élőben hallhassam. Valamelyikötök megy még rá?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 15:46   
2002-11-02 12:51, liz:

Szia Liz,

akkor te nem laksz túl messze a city centertől.
Szélvihar...én épp Liverpolban voltam, hogy megnézzük a vitorlásokat, amik aznap indultak volna világkörüli útra. Persze elhalasztották végül, de találtunk ott a kikötőnél egy tipikus angol pubot, ami kivételesen tiszta is volt, valóban volt hangulata és az ennivaló is finom.
Engem annyira nem izgat az idő, bár Milton Keynes után Manchestert sokkal hidegebbnek találom és esősebbnek, a földrengés ijesztő volt számomra, mert eddig csak tv-n láttam ilyet.

Most van a Town Hall-ban ékszer kiállitás, és amelyik tetszik, azt meg is lehet venni. Asszem decemberig tart a kiállitás.

Hallottam egy Lengyel élelmiszerboltról, még nem kaptam meg a pontos cimet, de egy Szlovák pasas volt ott és azt mondta, normális kenyereik vannak (s legalább 15 féle) s vannak egyéb dolgaik is, amiknek talán a magyar izeknél hasznát vehetjük, meg kell nézni. Én nagyon kiváncsi vagyok rá, térképet ugyan rajzolt, de azt meg nem találom és berakni sem tudnám ide, meg most annyira nem izgat, hiszen megint megyek haza, 23.-án és bevásárolok még fűszereket,meg mindenfélét, s legfőképp könyveket.

Nem szégyen, hogy nem jársz ide, én is átlagban hetente egyszer ha jövök, na meg szerintem akik sokszor vannak, azok általában munkahelyről irnak, aki pedig nem...nos, azért ne egy fórum legyen az első a dolgok között, legyen az akármilyen jó is.
Miért vagy képtelen mosolyt rakni? Ha azért, mert nem tudod, hogy kell, akkor nyomd ezeket a billentyűket egymás után: kettőspont, szünetjel és zárójel attól függően, hogy mosolyt vagy bánatot akarsz jelezni. Ha tudtad ezt, akkor bocs amiért okoskodtam .

szió

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-02 12:51   
Szia Maya!

Ritkan jarok erre az oldalra.(Szegyenszemre)
Tudod,amikor kinyitom a FORUM-ot,kezdem ovasni az elejetol.Amikor a "Mi vagyunk" topikhoz erek,mar rengeteg ido elment.Egyre gyorsabban olvasok,raadasul atugrasokkal.
Az angliai topik meg olyan alul van,hogy legtobbszor nem jutok el idaig!
Bocsanat ezert,de rajottem,hogy alulrol kellene az olvasast kezdenem.(Most szeretnek idebiggyeszteni egy "rohogo"arcocskat,de keptelen vagyok ra)
A foldrengesek mintha elmaradtak volna.De itt volt a nagy szelvihar! Mi johet meg?
En Salfordban lakom a Marks&Spencer utcajatol kifele,tiz percre.
szioka

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-29 17:00   
2002-10-22 12:12, liz:

Rohannom kell, de azert gyorsan:-( Felni valoban nincs mit, angliaban a legnagyobb foldrenges 3.valamennyi volt, ami a beszelyestol igen tavol all, de erdekes elnezni ahogy a targyaim keszulnek leesni a helyukrol.

Majd meg jovok, irj tobbet elso irasaid nagyon elveztem, nemsokara lesz sajat netem, ugyhogy en is tudok bovebben irni Manchasterrol, ha ugy latom van ra igeny.

szio, Maya

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-22 12:12   
Ket napja remeg a 14 emeletes haz,amiben lakom!A poharaim tancolnak a kredencben.Az eloszobai tukor ide-oda jar.
Ma reggel is 4.40-kor megremegett az ágyam!
(Es ronda zajjal is jar egy-egy renges)
Nem kell megijedni,azt mondtak a szakertok.
Nem is felek,inkabb erdekes experience.

drbubo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-20 23:30   
Na, csak eljuttotam odáig, hogy megint idenézzek. Sajnos mostanában nekem sincs túl sok időm, de úgy látom, hogy másnak sem, mivel tényleg nem nagyon tolongunk ezen az oldalon. Nem nagyon néztem mostanában szét, máshol többen vannak?

Két hete van új munkahelyem, aminek nagyon örülök. Egyenlőre egész jónak néz ki, és mindenki nagyon kedves, úgyhogy majd meglátom.

Droylsden egyébként kocsival kb 10-15 perc Manchester belvárosától, attól függ, hogy mekkora a forgalom. Úgy igazán sétálgatni / vásárolni még nem nagyon voltam Manchesterben, az Aquatics Center-be szoktunk járni úszni vagy edzeni hetente párszor. Milyen az élet Manchesterben egyébként? Mennyire laksz a központban? Oda is menten egyébként egy-két munkainterjúra, de azt az állást nem kaptam meg.

yamin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-18 15:40   
Sziasztok!

Eredetileg debreceni lany vagyok, de most Colchesterben elek (Essex, szia smurf, te hol laksz?:)...
Szeretnek hozzatok kapcsolodni, neha (nem is olyan ritkan) iszonyat egyedul erzem magam...

yamin

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-08 15:02   
Sziasztok:-)

Oszinten megmondom, a legnagyobb orommel jottem erre a forumra, orultem, hogy talalkozom nehany olyannal, akik ugyanabban az orszagban elnek mint en, s gyokereink Magyarorszag reven hasonloak. Arrol, hogy lesznek olyanok, akik velem egy varosban elnek, nem is mertem gondolni.
Nem gondoltam milyen kozos temaink lehetnek, vagy mirol beszelgethetnenk, de mostanra ki is derult, hogy kb. semmi. Talan idohiany, talan erdeklodes hiany, talan szimpatia hiany..mindegy, a lenyeg az itt hever ebben a 2 Nagy Brittannia topicban.
Oszinten megmondom, nagyon sajnalom ezt, valoszinuleg egy csomo minden lett volna, amit itt az interneten megoszthattunk volna egymassal, mert ugyan a szemelyes talalkozastol talan nem zarkoztam volna el, de nem is eroltettem volna.
Igy aztan minden jot mindannyiotoknak, es boldog napokat itt Angliaban.

sziasztok, Maya

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 15:36   

Legy udvozolve )

smurf  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 15:10   
Szasztok!
Anliaban elo magyarokat keresek. En is itt mentem ferjhez. Van valaki aki essex megyeben lakik?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 18:51   
Istenem mennyire nem porog ez az angliai oldal...hmm.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-19 12:22   
Szia Drbubo

"Kicsit eltűntem mióta utoljára "beszéltünk", de kissé behavazott a munka "

nem tuntel el, mivelhogy meg nem beszeltunk:-)).

"Újabban egyébként új munkahelyet próbálok keresni, még nem tudom, hogy milyen sikerrel. Tegnap adtam fel egy adag önéletrajzot, majd meglátom, hogy mi lesz belőlük. Remélem, hamarosan kapok vissza pozitív választ. "

Milyen munkat keresel? En is probaltam valami part time job-ot, de nemigen jott ossze, aztan a sok utazas miatt nem volt idom evvel foglalkozni, meg nagyon otletem sincs, hogy ha mar elmegyek dolgozni, akkor hova.

Droyslden-t valoban nem tudom hol van, de nezd el nekem, majus vegen koltoztem ide Milton Keynesbol a baratommal, s eddig osszesen ha 3 hetveget toltottunk itt, ez pedig nem tul sok ido a felfedezesre. Amennyit tudok azt csak azert mert mar maskor is voltam itt mint turista. En Manchaster belvarosaban lakom, ott ahol a Town Hall van. En 27 eves vagyok, tanulason kivul semmit nem csinalok ez egy kicsit unalmas szamomra. Nincsenek magyar ismeroseim, csak egy au-pair baratnom Londonban, es egy baratnom otthonrol, aki ide ment ferjhez tavaly, de o is Londonban lakik. Emiatt annyira nem aggodalmaskodom, mert nem akartam magyar baratnoket , hogy minel jobban megtanuljak angolul, viszont mostanra mar nem tesz rosszat, ha olykor magyarul fecsegek. )
Roviden ennyi ami most eszembe jut.
Otthon nagyon jo volt vegre egyszer 3 hetig, de alaposan ki is vagyok faradva. )

drbubo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-30 14:03   
Szia Maya,

Kicsit eltűntem mióta utoljára "beszéltünk", de kissé behavazott a munka

Újabban egyébként új munkahelyet próbálok keresni, még nem tudom, hogy milyen sikerrel. Tegnap adtam fel egy adag önéletrajzot, majd meglátom, hogy mi lesz belőlük. Remélem, hamarosan kapok vissza pozitív választ.

Na, szóval magamról annyit, 29 éves vagyok, Manchesterben (igazából Droyslden, de a "welcome to Manchester" tábla kb 5 perc a háztól, és így egyszerűbb azt mondani, hogy Manchesterben vagyok, mert ha azt mondom hogy Droylsden, akkor jön a visszakérdés, hogy "hol", stb.) még csak pár hónapja vagyunk, eddig Preston mellett laktunk. Szóval úgy igazán még nem volt időm felfedezni a várost, de idővel az is meglesz.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-26 21:00   
The largest street carnival in Europe, the Notting Hill Carnival, has entered its second day. A total of one million vistitors are expected to visit the festivities in west London over the two days - with 10,000 police mobilised to ensure crowd safety.

After the first day 56 people had been arrested for minor crimes, such as carrying offensive weapons or drunk and disorderly behaviour. In the interests of safety, for the first time this year, the carnival will take a different route - taking a 'u' shape rather than the traditional circle - allowing festival-goers easier access to and from events.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-23 18:50   
Kifelejtettem az idojarast.

Ma zuhogott az eso, egyebkent eleg jo ido van mostanaban, ugy is fogalmazhatnek, hogy meglepoen jo ido. Mondjuk ram fert mar egy kis napsutes itt angliaban is.

Az elobb visszaolvastam az elozo uzenetem, s szomoruan fedeztem fel, hogy tele van figyelmetlensegbol eredo hibaval.

Na megyek a kulturaba megtekinteni uzeneteid.

szio, Maya

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-23 18:47   
Kedves vagy mint mindig. Koszonom neked.

Nincs Belgo restaurant, de van egy csomo mas. Most talaltam egy Belga ettermet (es en imadom a Bega, Francia dolgokat) a tulajdonosa Belga es minden ugy van megcsinalva mint a Belgiumi ettermeben. A neve: Lounch Ten, pont abban az utcaban ahol lakom, hihetetlen milyen kozel van minden ezen a kornyeken, s minden itt van, minden(!!) de nagyon elvezem.

Tegnap vettem fotoalbumot Andre Kertesztol es Moholy-Nagy Laszlotol. A Phaidon kiadasaban jelentek meg, Andre Kertesz munkassaga hozzam kozelebb all, mint Moholye, de azert abban is talaltam nehany fotot, meg fenyjatekot, ami megragadott. S vegre egy BROM kotet, amit 2 eve keresek Angliaban s csak most sikerult talalnom vegre.

Kiolvastam Goya eletrajzat, hozza vegig ugyanazt a zenet hallgattam, ami elem teritette az inkvizicio koranak baljos hangulatat, igy most Szepes cikkgyujtemenyet olvasgatom hebe-hoba. Ma megnezem a "Run Lola, Run"...te lattad?

szio Maya

To Everybody

Jovo heten szerdan lesz valami a "Night&Day" nevu helyen (ha jol emlekszem ez szorakozohely, de nem tudom hol van) valami magyar megmozdulas... legalabbis ezt olvastam a Printworknel egy plakaton:

Budapest: "Too blind to hear"
28th Augustus Night&Day
(Debut album 26 Augustus).

Szoval az egyertelmu, hogy zenerol van szo, s valszeg eljon a zenekar, ugyhogy akit erdekel lemehet megnezni.

udv, Maya

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-22 16:43   
Maya, irtam itt Neked a Kultura/ konyvek rovatban.

Meg Manchesterrel kapcsolatban itt most ment a "24 hour party people" film, arrol is irtam a filmekben itt a MON.

Manchester masodik legnagyobb varos UK-ban. Ahogy irtad a Thai ettermet, neztem hogy van-e feled Belgo Centraal, de nem talaltam. Idojaras milyen?, itt nagyon meleg a nyar es meg mindig nem hult le, es + a magas paratartalom, alig varom az öszt.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-22 16:25   
Manchaster..ujra s ujra felfedezem milyen hatalmas is ez a varos. Nagyon jo bolyongani benne, elni itt erdekesebb mint turistanak lenni. Mikor turistakent neztem, akarhanyszor voltam itt, nem voltam elajulva, nagyjabol lepattantnak es tul "gyariasnak" talaltam. Gyarakrol jut eszembe, nagyon tetszik, ahogy epitik at oket belul lakasokat kialakitva, melyek cseppet sem olcsok, de nagyon "hip" lakasok, a hazak belsejerol nem is szolva. Latta valaki a templomot meg eredeti allapotaban belul, amelyikbol szinten lakasok lesznek kialakitva (A Deansgate-tol kb. 10 percre)?
Azt nagyon sajnalom, hogy a jazz eletet mas jellegu utazasaim miatt nem tudtam kielvezni, nem is gondoltam volna, hogy valoban ekkora elet van itt ilyen teren. De orulok neki.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-20 19:05   
Voltam a Pacific Thai restaurantban, nagyon meg voltam elegedve mind a kiszolgalassal, mind a hellyel, az etelrol nem is beszelve. A leves pont ugyanolyan mint Thailandon, ami sajnos egyaltalan nem olyan egyertelmu altalaban, mint amilyennek lennie kene.
A legjobb capuccino/cafe latte pedig a "One Bar One"-ban talalhato eddigi tapasztalataim szerint, marpedig nem keveset jartam vegig ennyi ido alatt.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-16 12:42   
Szia drbubo.

En is felesegkent vagyok kinn mar tobb mint 12 eve. Ferjem mar nyugdijas.

Irjal magadrol bovebben.

drbubo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-16 10:45   
Milyen minőségben vagy itt? Én feleségként, úgyhogy valószínüleg huzamosabb ideig fogok itt kint tartózkodni

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó