2022. augusztus 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-30 09:55   
Tisztelt Asszonyom, figyelmesen tanulmányoztam tanácsait. Lesz, amit megfogadok, lesz, amit nem.
Bérletem nincs, csak a könyvklubba, ami azért jó, mert nem fogok így kettőt keverni, hogy a végén elhigyjek mindent, amit a könyvekben is megírnak.

A rendcsinálást egyébként jelentem elkezdtem, a vadi új!!! bőröndök már el is kerültek helyükre a szoba közepéről, tehát egyből tágasabbnak látom a világot.
Egyébként a még úton levő társaknak javaslom repüléshez az Alitalia nevű Betéti társaságot. Azért betéti, mert beteszed a bőröndöd és (jobbik esetben) törve kapod vissza (rosszabikban sehogy). Ilyenkor a nagyvonalú társaságtól újat kapsz ajándékba (miután kireklamáltad a beledet <- ez nem a fogyókúra része!).

Kedves Asszonyom, köszönöm hát levelét, megyek is folytatni temérdek dolgom. Egy apró megjegyzést fogadjon el azonban kérem! Az idegen szavak (ez esetben baszk) használata az adott nyelv ismerete nélkül néha veszélyes is lehet. Csak egy példa: az udaletxea polgármesteri hivatalt jelent, hogy ne ragozzam tovább (a többit se), de higyje el kérem, értettem én mikor mire gondolt!.

Maradok tisztelettel:
Zuloaga

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-29 00:41   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Oporraldi* Zuloaga

Sorbanállás még nincs, és szerencsére a jósdában jegyrendszer sem. Bérlet az igen. Megvette már?

Problémáját magamévá tettem, tehát Önnek már nincs. Vagy ha mégis, az sem baj, ehol jövök a szokásosan többrétegű segítséggel. Ebben a hűvös, esős, ősziesre fordult időben biztosan hasznára válik.
Szóval, azt állítja, hogy a lakása a feje tetején áll.
Próbáljon kérem dialektikusan gondolkodni. Biztos, hogy a lakásban van a hiba? Talán inkább az Ön szemléletmódjában. Próbáljon meg lazítani, és nézőpontot változtatni. Buzdítsa erre családtagjait és ismerőseit is. Különös tekintettel a jövő-menő vendégekre.

Meglátja, ebben a felállásban minden másképp látszik.

Ha mégis visszasírná otthona régi megszokott állapotát, akkor nincs más hátra, mint előre, neki kell fogni az esedékes őszi nagytakarításnak. Ez azonban nem kell, hogy nyomassza. Ezkondu**!! Szervezés kérdése az egész. Először is üljön le egy pohárka vörösbor társaságában, és tanulmányozza a szakirodalmat. Módszeresen olvasson, készítsen jegyzeteket is. Mire végez a 131 oldalas tudományos munkával, beesteledik, és sötétben ugyebár mégse lehet takarítani. Ezt a napot is megúszta. Feküdjön le nyugodtan, hátha éjjel a kismanók elvégzik a nemszeretem munkát.

Fölébredt és a keze lelógott az ágyról? Ne törje a fejét hiába, van más megoldás is.
Bérelhet például (az ötletet magam is egy német bulvárlapból ollóztam, a LePu-tze címűből, szóval bérelhet magának egy meztelen takarítófiút is. Profi szolgáltatás, garantált minőség, látványos effektusok, kedvezményes ár. Udaletxea*** a tökéletes bejárófiú.
Nem tetszik? Hogy mit szólna ehhez a férje? Hát ha ennyire régimódi, akkor legalább vegye ki a részét a munkából. Meg kell osztani a feladatokat. A férfi, a teremtés koronája, a család feje vállalja a munka oroszlánrészét, Ön pedig a sok türelmet, de kevés testi erőt igénylő pepecselést.
Lassan dolgozzon, türelmesen. Ne aggassza az idő múlása. Kis szerencsével az őszi rendrakást elhúzhatja decemberig, és ezzel megússza a karácsonyi nagytakarítást.

Egy örömhírrel is szolgálhatok. Mivel a szerkesztőség menzáján panaszkodott, hogy hosszúra nyúlt vakációja némi fölös kilókat eredményezett, a legújabb kutatások szerint a takarítás a legjobb fogyókúra.

Tehát csak hasten****! De azért nem árt néha egy kis arte*****.

Mrs Wasorr Beltércsinosítási és csírátlanítási tanácsadó

*vakációzó
** a kutyafáját!
*** háztartási alkalmazott
**** csak rajta!
***** szünet, pihenő

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-28 11:35   
Üdvözletem Asszonyom, még mielőtt nagy lenne a sor, gyorsan beugrottam, ha már kinyitotta a boltot.
A következő ügyben kérném jóslatát: mikor óhajt visszafordulni a feje tetején álló lakásom?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-28 11:02   

ITT A DELFIN JÓSDA

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-31 20:48   

Tisztelettel jelentem a kedves ügyes és ügyetlen feleknek, hogy kivettem évi rendes fizetett szabadságomat, és felnyergelve lökhajtásos járgányomat, hónom alá kapva a bagázsiát elpályázok a szelek szárnyán kelet felé. Három hét múlva nyitok és állok a megrendelők rendelkezésére.

Mrs. Wasorr a Kelet-Nyugati boszorkánytalálkozó (KNBT) védnöke

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-22 14:50   
Tisztelt Mrs Wasorr,

juj, de jol làt Maga mindent a gombben! S az biztos, a tanàcsai megfizetethetlenek!
Kellemes nyarat és vakàciot Magànak is !
Tisztelettel huséges olvasoja,
Hajnalka

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-22 11:53   
Kedves Mrs. Wasorr termo-lógós és természetes termosztata

Mindenkinek szóló, megfizethetetlen tanácsait sorba vettem, megszivlelés végett, és kellöképpen magamévà is tettem azokat, itt-ott kisebb behelyettesitésekkel, miként a helyi viszonyok megövetelik.

- Ne berzenkedjen! A hőséget csak egyetlen betű választja el a bőségtől. Kis vonalka csupán. Ugye máris jobb?

Oh, sokkalta jobb! Milyen igaz, hogy a tudàs/tudat hatalom. Be kàr is, hogy ez nem nekem jutott eszembe, màrmint a hőség -- bőség àbra.

- Ha a napon kell tartózkodnia, viseljen védőruházatot.

Csuha helyett szalmakalapot is lehet??

- Igyon sokat. Akár sört is, de mindenképpen jéghidegen, hiszen a meleg sör olyan, mint a lábvíz.

Ennyi elég lesz egy napra?

- Egyen sok görögdinnyét. Időtöltésnek sem rossz.

Na, itt bajban vagyok.. Itt nàlunk nincsen olyan hollandus csupa-rózsa dinnye! Biza, mennyivel jobb idötöltés lenne olyat eszegetni. De ha nincs, nincs. szimplàval meg màr meg sem elégszem, miutàn azt a cicoma-csodàt làthattam. De sebaj, itt most amugyis éppen ropogós cseresznye szezon van, hàt azt eszem minden nap.

- Végezzen tornagyakorlatot, akár csoportosan is. Hajoljon 45 fokos szögben előre, karjait nyújtsa a feje fölé és emelje fel mindkét lábát visszintes helyzetbe. Vegyen mély lélekzetet....

Tornagyakorlatot futàssal helyettesitjük, màrmint a Bagiràm és én .. s jómagam csakugy veszem a lélekzeteket!! Ugyhogy ezzel sincs smmi hézag.

- Végül, de nem utoljára, mivel a klímaváltozás megváltoztatta a klimát, ezután is lesznek kánikulák, tehát jobb, ha elkezd edzeni. Szokás kérdése az egész.

Sosem gondoltam volna, Misziz, hogy ràbukkan egyedi fotómra, amelyet a piszkos paparazzik mindenfelé elterjesztettek, merthogy annyira tetszett nekijek. Mélyen meditàltam s ök szenvtelenül fotóztak... Meg kell köveztetnem öket!

Evoé! Jöhet a kànikula, én készen àllok. Ennyi megfizethetetlen tanàccsal ellàtva, melyekért mostan hódolattal teljes hàlàt rebegek. Hoppà, mit beszélek, hàt itt a kànikula!! Es holnap (MA) még kànikulàbb lesz.

som, aki nem is savanyú

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-21 23:14   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves megrendelőim, bérleteseim, hűséges olwasóim.

Itt a nyár, itt az uborkaszezon és itt a nyári szezonvégi kiárusítás. Mivel hetek óta nem koptatták a küszöbömet kéréseikkel és kérdéseikkel, elhatároztam, hogy egy generáljóslattal elégítem ki Önöket, melyben mindenki megtalálhatja a neki valót, akár vakáció előtti, közbeni vagy utáni állapotban van. Ez a közös tanácsadás 100%-os árleszállítással mindössze 10 garas lesz fejenként. Kifelé menet tegyék a malacomba, kérem.

Beletekintettem a gömbbe, lássam, miért oly kihalt a szerkesztőségi szobám és a magánrendelőm. Ezt láttam.

Szóval maguknak is melegük van? Lankadtak?
Mivel ráértem gondolkozni, eszembe jutott egy találmány, sietek is vele hétfőn a kitalált tárgyak hivatalába, meg ne előzzön walaki. Maguknak azért elmesélem, de psssszt! Szóval, mivel óránként ellenőrzöm a kinti és benti hőmérő pillanatnyi állapotát, észrevettem, hogy a higany hidegben-melegben egyformán kék marad. Nem jól van ez így kérem. Az embereknek fel kell hívni a figyelmüket a rendkívüli kánikulára, tehát jawaslom, hogy +30 fok feletti hőmérsékletnél a higanyszál piruljon el.

Önök mivel töltik a rekkenő napokat? Szénát gyűjtenek télire?

Baracklekvárt főznek?
Hajukat a fejük tetejére csomózva Lihegnek? Esetleg a ventillátor előtt hűtik magukat?

Persze olyan is akad, aki a nagy melegben teljesen kivetkőzött magából. Ez a másik azt se tudja, fiú-e avagy lány.
Van, aki egy vödör vízzel ússza meg a napszúrást.
Egyesek persze nem félnek az UV sugárzástól, napszúrástól, hőgutától, és meztelenre vetkezve pirítják a bőrüket abban a reményben, hogy így majd gusztusosabban néznek ki. A nátha viszont biztosan elkerüli őket.

És most lássuk a mindenkinek szóló, megfizethetetlen tanácsaimat.

- Ne berzenkedjen! A hőséget csak egyetlen betű választja el a bőségtől. Kis vonalka csupán. Ugye máris jobb?

- Ha a napon kell tartózkodnia, viseljen védőruházatot.

- Igyon sokat. Akár sört is, de mindenképpen jéghidegen, hiszen a meleg sör olyan, mint a lábvíz.

- Egyen sok görögdinnyét. Időtöltésnek sem rossz.

- Végezzen tornagyakorlatot, akár csoportosan is. Hajoljon 45 fokos szögben előre, karjait nyújtsa a feje fölé és emelje fel mindkét lábát visszintes helyzetbe. Vegyen mély lélegzetet....

- Végül, de nem utoljára, mivel a klímaváltozás megváltoztatta a klimát, ezután is lesznek kánikulák, tehát jobb, ha elkezd edzeni. Szokás kérdése az egész.

Meleg szeretettel, forró öleléssel kívánok mindenkinek kellemes vakációt.

Mrs. Wasorr termo-lógós és természetes termosztata

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-04 21:42   
2006-07-04 00:54, perec:
-
Persze, már ezt is kipróbáltam, de nagyon válogatós ám őkelme, pirítóst is kért hozzá

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-04 03:48   

ITT A DELFIN JÓSDA

Na de hölgyeim, mi ez a lárma itt? Nem kell tolakodni, lökdösődni, mindenki választ kap. Ma még, persze. Érkezési sorrendben. Látják itt ezt a kis szerkentyűt? Na. A megnövekedett forgalomra valló tekintetemet vetve beszereztem ezt a modern sorszámkiadó készletet. Aki betér a jósdába, szakít egy számot, leül a várószobában és olwasgatja a Csíki Kurjantó régi, digitalizált számait. Amikor a piros téglán feltűnik a sorszáma, egy birkahangot hall majd, az azt jelenti, hogy bemehet. Illetve bejöhet. Beeee.
No lássuk csak. Kovács Böbe fáradjon be. Böbeeeee. Mihelyt nem figyelnek rá, hát nem elszundikál?!
Na jöjjön. Mi is volt a kérdése? Igen, tudom már. Álmot látott. Na ez nem valami nagy csoda, ha mindig bóbiskol. Nézzük csak, mit mutat a gömb. Hát persze, ez egy kígyó.

Mindjárt, csak lekapom a polcról az álmos könyvet. Hé, ébresztő, kuncsaft van. Ne ásítozz itt nekem. Há i jé ká kí megvan. Aszongya hogy : a kígyó bölcsességet jelent, egészséget, megújulást. A sárkány tulajdonképpen szárnyas kígyó, tehát rokonok. Csak szerencsét hozhat magának.
Nézze csak ezt a szép párt itt. Asclepius, a gyógyítás istene és Hygeia a tisztaság istennője. Köztük ott lábatlankodik a kígyó.
A kígyó hasznos állat is. A mérge orvosság. A boát hűvös estéken a nyakában viselheti.
A kígyóbőrből csodaszép lábbelik készülnek, ez Önnek bizonyára jó hír.

Mielőtt még az állatvédők kígyót-békát kiabálnának rám, gondolják meg, hogy a kígyó évente egyszer önkéntes alapon vetkőzik. Ezért is lett a megújulás, a fiatalodás jelképe. Ez a mostani klimaktérikus (nem klimaxos!!) viszonyok között ránk emberekre is igaz, hiszen aki manapság a napon tartózkodik, szintén levedli a bőrét, és újat növeszt helyette.

Szóval kígyóbőrből van elég. Akár egy kabátravaló is. Mondja aranyoskám, abban az álomban nem ilyesmit látott véletlenül? Mert hát kétségtelen, a kígyónak van némi erotikus jellemvonása is. Épp annyi, mint egy banánnak, de van. Símulékony, hízelgő, mármint a kígyó, nem a banán. Éva anyánkat is lépre csalta, hogy elcserélje a paradicsomot egy almára. Pedig a paradicsom biohibrid volt, egyszeri és megismételhetetlen, eredeti amerikai licensz. Az almában ellenben nyüzsögtek a kukacok. Habár az is kígyó, csak picike. Juteszembe, a kígyó húsát eszik is. Ne tessék fintorogni, miért lenne fuj? A rántott békacomb az úri csemege? Na persze, a kígyónak combja nincs, de annál több a mellehúsa. És friss franciakenyérbe töltve, na nem lehet az rossz.....
A kígyó a mesék, mondák szerint a magyarok kedves kis háziállata volt, minden háznak a jó szelleme. Tejjel táplálták, szerencsét hozott a háznépre. Sokan kedvelik ma is, mert könnyen szelídíthető, és már rövid idő után foggal-körömmel ragaszkodik gazdijához.

Persze ha álombéli kígyója ilyen volt, akkor az álma titkolt, tudat alatti féltékenységről fecsegett. Ha éber állapotban meglátja, fújjon rá tüzet.

Készen is vagyunk. Remélem, megnyugtattam, kigyógyítottam?

Kérem a következőt. Jöjjön beeeeee.
No lámcsak, R , mi szél hozta eRRe?
Tessék? Hogy vakációra menne, de nem mer? Hát mi baj van már megint? Na nézzük csak azt a fránya gömböt.

Igen látom már az okot. A vakondokot. De helyes kis jószág. Magácskának nem tetszik? Ja persze, a kert. Ahol hajnalban kis-és nagy dolgát végezte. Lássuk csak, mit mondanak a tudós könyvek. Mint mindig, többféle megoldás létezik. A legegyszerűbb ugye a tüneti kezelés, a dombocskák eltüneteltetése. Nem is értem, hogy nem jöttek rá erre az olcsó és ügyes kis megoldásra, pedig szinte a háztól kitelik. Nézze csak: egy kis modellautó.

Távirányítóval működik, tehát a nyugágyból, teraszról kényelmesen kezelhető. Két ellentétesen forgó tárcsája elsímítja a túrásokat. Nagyszerű nem?
Ha nem tud ilyenhez hozzájutni, próbáljon meg együttélni a problémával és okosan kihasználni. Egy-egy vakondnak néha kétszáz méter hosszú alagútrendszere is van, sok kijárattal. Az egyik ajtót vadászatkor használja, a másikon a nőket engedi be. A harmadik a vészkijárat, negyedik az éléskamrába vezet, ötödik a szülőszoba ajtaja. Ennyi lik, szinte kínálja magát az ideális megoldás: nyithatna például egy golfpályát, nyugdíjasoknak. Egyik dombtól a másikig nem kell nagyot ütni se hosszan gyalogolni. Itt ül kint Böbe néni, kérje meg, hogy szervezze be a régi iskolatársakat. Mindjárt osztálytalálkozót is rendezhetnek a dombvidéken.

Ha ez nem válik be, beszélje rá állatkáit, hogy költözzenek át a focipályára. Ott jobban elférnének, és még versenyt is rendezhetnek, Tour’d a Föld néven. Ki dombja magasabb, adott idő alatt ki ás messzebbre? Ezzel kapcsolatban egy érdekes adat, egy németországi (Wiesbaden) vakond ásási sebességét megmérték, 10 métert haladt egyetlen perc alatt. Sajnos az eredményt nem lehetett hitelesíteni, mert a betörő árvíz, mint hátszél, meg nem engedett doppingszernek minősült.
Csóválja a fejét, nem tetszik ez sem? Sebaj, van még ötlet. Angliában van egy falu, Vakondtúrás a neve. Hát szedje össze a vakondjait, tegye föl őket egy fapados járatra. Lehet, a földhalmok szebben mutatnak majd az angolpázsiton.

Mondja csak, tudja miért szaporodtak meg a túrások? Megmagyarázom. Mert szegény a kertje. Egy szegény vakondnak naponta tíz dekányi gilisztát, tücsköt, bogarat kell fogyasztania. Az évnek ebben a szakában már a kisvakondok is áttérnek a szilárd táplálkozásra. Számoljon. Egy négyzetméteren hány giliszta van? És egy notórius horgász kertjében? Na látja. Hát mégsem várhatja el attól a szerencsétlen vakondmamától, hogy hagyja éhen pusztulni a csemetéit? Orcája verítékében fürödve, fáradhatatlanul ás, éjjel és nappal, hogy előteremtse gyermekeinek a napi betevőt. Segítsen neki, vásároljon a horgászboltban kukacot, fogjon legyeket, cserebogarat. Adogassa be a finomságokat a likon, majd meglátja nem ásnak tovább.

Végül egy radikális megoldás, amennyiben ön olyan kőszívű, hogy mindenképpen meg akar szabadulni a földalatti mozgalom tagjaitól. A vakondnak van természetes ellensége, telepítse ezeket a kertjébe. Tehát tartson baglyot, szürkegémet, menyétet, hermelint, rókát, büdösborzot, barnapatkányt és nyestet. Egy év múlva elfeledheti a vakondokat.
Egyébként megnéztem az egyik kis szomszédja tenyerét

Hosszú életvonalat látok, családi szaporulatot, egészséget, bőséget. A jobb hüvelykujj alatt az a görbe vonal viszont utazást jelez.
Hát sok szerencsét. Hogyhogy kinek? Magának természetesen, a vakondoknak még nincs bérlete nálam.

Mrs. Wasorr a faunok és faunák északközépeurópai kutatóintézetének tulipánföldre kihelyezett szakértője

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-04 00:54   
2006-07-03 22:39, Rzsike:
-
Igazán nem akarom elvenni Mrs W kenyerét (bár kap perecet helyette), de ezzel a gyógymóddal próbálkoztál már? Persze direkt felhasználásra.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 22:39   
Mély tiszteletem miszisz!

Annyira örülök hogy itthon találom, meg persze ezt a sok népet is itt
Kígyók, pettyesek, kutyák, s rigo is itthagyta a pecsétjét. A csemegéről a perecről meg nem is beszélve.

Hát igen, jól gondolja, én is segítségért jöttem már megint.

Hiszi nem hiszi, a múlt héten hegyek nőttek a kertembe, mintha a kurta farkú malac túrt volna. Nem, nem mese ez kedvesem ez a valóság, csak idáig só és hepi end nélkül.
Először azt hittem nem jól látok - aztán rájöttem hogy az, nem én vagyok.

Biztos az UFO -k – gondoltam – de mivel semmilyen erőszakot nem hajtottak végre a háztájiban, így hamar elhessegettem a gondolatot, és a lábom szárát csípkedő szúnyogokat. Hát mi lehet ez a sok kupac virágföld itt szerteszéjjel?

Nem láttam a dühtől, ezért bevallom, magamon kívül először nem magácskához fordultam, hanem a mellettem lakó, s már a dinosaurusok kihalása miatt is szemtanuként kihallgatott Aloe Vera néni szomszédomat hívtam át reggel. Harangoztak mire ideért, és már a kapuban hallottam az összes macskáját megszégyenítő nyivákolását:

- Vak kend!... ez vakond!

Állapította meg a 8 faiskolát kijárt és átültetés nélkül végzett, képzett szoszédom. Aztán ég felé tartotta matatóujját s szaporán jobbra, majd balra ingatva, verbálisan is kifejezésre juttatta mondanivalóját :

- Aztán nehogy bántsa, tudja hogy a vakond védett, a vakondok védettek, a vakondokok meg helytelenül vannak ejtve.

Le van ejtve gondoltam magamban, akkor is kifüstölöm….. illetve á..dehogy, miket mondok, patronálom inkább szegény párát.
Úgy is tettem:
Hajnalban, mielőtt a kakas lábujjhegyre emelkedett volna, kilopóztam a kertbe, s tettem dolgomat. Nem kis dolog, hogy én hajnalban kelek! Miután végeztem, nyugodtan nyugovóra tértem, s vártam a hatást. Nem maradt el: hat ásás díszelgett a kert közepén reggelre! A patron már nem, csak én füstölögtem magamban. Most mit csináljak, mit ne csináljak, be kell cs…..i ezen

Azóta az életem megváltozott. Az elmúlt napok szorgosan teltek: én az összes szakirodalmat, a vakond pedig a kertemet túrja fel. Nem tudom melyikőnk a szorgalmasabb, és kinek fogy el előbb a türelme. Jöjjön segítségemre, legalább betaposni a lyukakat.
Mindenesetre várom, de vigyázzon hogy hová lép, fő az elővigyázatosság! Remélem nem csalódom magában

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 21:45   
2006-07-03 21:44, bobe:

Ezeket Te mondtad

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 21:44   
Te Rigo! kigyoval, kuyaval, nahat?:o: Miket nem mondasz egy venasszonynak

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 21:38   
2006-07-03 21:31, bobe:

Kigyoval almodtam feketevel

Megfejtes az "erotikus novellak" topikban.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 21:31   
kedves mrs Wasorr!
Remelem kigyogyult a hexenmicsodajabol. Almot tud-e fejteni?
Kigyoval almodtam feketevel(pöttyök , foltok is voltak rajta)
elöre is köszönöm

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-01 14:29   
2006-06-30 20:57, poe:
-
Kedves Mrs W, nem is tudom, hogy tudtam elmulasztani ezt a jeles eseményt! Talán azért, mert egy másikon vettem részt, és ebből egy elég is egy évben. Nézze csak, még a média is beszámolt róla, ott rejtőzök az egyik képen.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-01 01:10   
Kedves R

Megfogadtam, amit mondott, vettem egy fél cipőt, de nem sokra mentem vele. A sarokig értem csak mikor feldobta a talpát. Igaz, hogy fél áron jutottam hozzá, de mindhiába, ha nincs pótsarok.

Most lettem igazán féloldalas.

Mrs.W. von Halbzeit

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-30 20:57   
Nagyrabecsült kollégám Peretz.

Kissé csípős javaslatát megköszönöm, egy hasonlóval viszonzom.
Időközben szakértőhöz fordultam, egy kiropraktikákkal is foglalkozó praktikus vajákossal tegnap leültem kártyázni. Neki volt három dámája, bár csak az egyik hites, a többi balkézről - mégis én nyertem az isi ásszal.
Pénze nem lévén nyeremény gyanánt mutatott egy tornagyakorlatot, ami jawamra lehet.
Ajánlom mindenkinek. Idősebbek a tizedik fordulatnál abbahagyhatják.

Mrs.W van Derek

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 18:45   
Kedves Mrs W, szeretném felhívni a figyelmét egy érdekesnek tűnő újdonságra. Biztos nem árt, és talán még használ is jelenlegi sajnálatos állapotában.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 02:52   
2006-06-29 00:35, poe:
A Pettyesék Katicája meg lám mit jawasol: igyekezzek és kapjam el az óperencián túli parkban ugrabugráló tettest. Én! Most! Most mondja kedwesem, volt magácskának már ülőidegzsábamacskája? Nem? No akkor nem csodálom, hogy ilyen tájékozatlan. Szóval sietségről, kapkodásról, ugrabugráról momentán szó sem lehet.
________
Tisztelt Mrs.W. !
Ne aggodjon , kerem , aterezve a jelenlegi allapotat , segitsegere siettem : Ertesitettem a NYPD-t es a tettest maris nyakoncsiptek . Akarom mondani elcsiptek . Mar az esti hiradoban lathato is volt . Megigertek , hogy "kiszedik" belole a varazsiget es igy megfordithato lesz , amit Onre raolvasott ( vagy beolvasott volna ? Mar nem emlekszem ! )
Photobucket - Video and Image Hosting
Maradok tovabbra is Joakaro Berletese:
Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 02:47   
...kimerítő káromkodás ellenére két láb került egy likba...

Persze hogy egy likba... hát már eleve rosszzul kezd hozzá látom. Majd segítek mindjárt várjon... így ni, szép lassan a két hátsó lábát legyen szíves berakni. Nem, nem baj hogy cipőben van, csak ne lenne ilyen régi divatú ez a kapcsos topán. Tudja mit? Menjen el a ... na nem oda, csak ide a szomszédos cipőboltba, és vegyen valami rendeset. Adjon magára, mert különben én hagyom magára.
Féláron adják a mesebeli lábbeliket és jár ajándék is hozzá!
Fél 10-kor nyit a butik. Félcipők nagy választékban! Nehogy félénk legyen, és félredobja ezt a félreérthetetlen ajánlatot, alig félóra járás ide, és Önt félszavakból is megértik, ettől nem félek. Féloldalasoknak további kedvezmények.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 00:35   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R, kedves Pettyes és kedves Country Valéria

Milyen szép, hogy ferde helyzetemben siettek mellém állni. Ez derék dolog. Hiába, látszik, hogy mi, középkorú hölgyek vagyunk a derékhad a léha fiatalság és a megérdemelt nyugalmát élvező 80+ között.
Azért nem igazán vagyok elégedett. R úgy tűnik, irigyli előkelő tartást igénylő bajomat. (nyakamat 30 fokos szögben jobbra, vállamat 17 fokban balra tartom, mintha drága porcelán köcsögöt egyensúlyoznék a búbomon). Királynői pozitúra, Zsába királynőjéhez méltó.
Kajánul meg is jegyzi, hogy nyilván a tévéközvetítések mértéktelen élvezete okozta nagy bajomat. Kéretik az n betűt is jól láthatóan kimondani!
Szóval meg kell wallanom, wan walami igaza. Valóban felkértek, hogy lépjek fel a tévében. A fellépés utáni lelépéskor léphettem félre.

A Pettyesék Katicája meg lám mit jawasol: igyekezzek és kapjam el az óperencián túli parkban ugrabugráló tettest. Én! Most! Most mondja kedwesem, volt magácskának már ülőidegzsábamacskája? Nem? No akkor nem csodálom, hogy ilyen tájékozatlan. Szóval sietségről, kapkodásról, ugrabugráról momentán szó sem lehet.
Egy countryban lakó jóakaróm meg egyenesen rodeóra bíztat, nem törődve törődött állapotommal, kovbojcsizmát és kalapot kínálgat, mikor még az intimnek nevezhető ruhadarabok felöltése is fél órába és a kocsisszótár a-tól zs-ig terjedő szókészletének kimerítésébe kerül, különösen, mikor kiderül, hogy a kimerítő káromkodás ellenére két láb került egy likba.
Szóval köszönet a sok jó tanácsért, de már csak megpróbálok a magam erejéből zöldágra vergődni.

Évek óta tartó rábeszélés után ma végre beadtam a derekamat, és meghajlottam az új divat előtt. Vagyis behódoltam a trendinek és elzarándokoltam egy tetoválószalonba. Darázsderekamra akartam egy darazsat rajzoltatni, ha már úgyis fáj meg szúr, aztán a mester kata lógusában szemelgetve találtam egy jobb képet. Ez kell nekem. Szemrevaló boszi leszek. A baklovagok majd meresztgethetik a szemüket.
Maguknak, mint régi kuncsaftoknak megmutatom a művet. Szeretném látni, ki mer ezután hátbatámadni! Biztos vagyok benne, hogy sikerült derékba törnöm a támadók karrierjét. Aki rossz szándékkal közelít, annak letöröm a derekát.

No de most már be is fejezem, nem akarok én a kerékből derékszöget gyártani, ezennel elsántikálok.

Mrs. Wasorr az ínszalagokkal díszített Lumbágó-keresztcsont kitüntetettje

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-28 04:37   
2006-06-24 10:44, poe
-
A csizma ott van a country-rádióállomás Chevvyjében. Kik majd keres egyet nekem.
Mrs.W.

-

A csizmat nem Kiktol kell kerni, hanem tolem, en elek a Country Music varosaban. Cowboy kalappal is szolgallhatok ha kell valakinek

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-28 02:22   
2006-06-27 15:12, poe:
Szeretném tudni, vajon melyik kedves kolléganő küldte rám ezt a rontást???
Sok szerencset !
Joakaroja: Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-27 22:43   
Egészségére

Micsoda előkelő külföldi betegségeket szed maga itt össze kedvesem?! Nemhogy nyaralásra spórolna! Vidéki létemre még kimondani is alig tudom olyan kacifántos nyavalyája van.
Jellemző, míg mi itthon csak egy kis szimpla gutaütést, jégesőt, megszorító intézkedéseket, néha egy-egy adócsomagot kapunk, magának rögtön ilyen komoly dologra tellik! De megszaladt hirtelen!
Ja? Hogy nem szaladt, hanem küldték... szóval kapta valamelyik kolleginától? Az más, akkor meg főként ne reklamáljon!
"Ajándék lónak túrós a háta...." tartja a közmondás is. Most amúgyis mindenütt csak piros és sárga lapokat osztogattak maga meg rögtön kapott egy ilyen hexenbexent
Na nem semmi, most aztán előveheti az "Ezeket rontottam meg" nyilvántartását, és válogathat kedvére, ki lehetett a gáláns és bőkezű adakozó. Schuss ill. slusszpoénként már csak azon röhögnék, ha ha a végén kiderülne, hogy a VB alatt görcsölt be a sok tv nézéstől.

Megjegyezném hogy az "azonnal vedd vissza" felszólítás ilyen esetben nem éri el a kellő hatást. Nem babaruha ez, hogy add vissza, vedd vissza! Van és kész, sussz passz. Mivel a baj nem jár egyedül látom kapott hozzá görbebotot, meg valami piros púpot is. Már csak ezek hiányoztak magácska budoárjából gondolom.

Javaslom az adott helyzetben is derekasan állja meg azért a helyét, hamár ülni nem tud. Fogja fel derűsen a helyzetet, elvégre nem Ön az első hajlottkorú vagy hátú ezen a fórumon. Ne nézzen ferdeszemmel emiatt, senkire meglátja hamar gyógyul majd.

Különben ennek a betegségnek sok előnye van. Sorolhatnám például: nem kell széket hozni, ha asztalhoz hívják, lehajlás nélkül megsímogathatja a macskáját, nekidőlhet kényelmesen a Ferdetoronynak vagy pl. sokkal közelebbről tudja szemlélni hogy nő a fű. Azonkívül mivel mindig a lába elé néz, ezért soha nem fog megbotlani, pedig négy lába sincsen mint a lónak. Annak viszont hexenschussa nincsen. Már mondani sem merem, de csalánszedéshez és rőzsehordásra is kiválóan alkalmas e pozíció.

A legnagyobb előnye azonban most következik: Kíváncsiságát a legkisebb erőfeszítés nélkül ki tudja ezek után elégíteni.

Felépüléséhez egy jótanácsot fogadjon el tőlem, mert azért nem szeretnék én ám magának rosszat. Amúgyis a közeljövőben szükségem lesz még mélyreható és messzemenő tanácsaira, ezért javaslom hogy mivel Ön a fórum egyik oszlopos tagja, használja ki! Oszlop adott, hajlott hát adott, hát egyesítsék a kettőt. Remélem a frigyből nem ez kerekedik.

Végül majdnem teljes szívemből kívánom hogy valakik vagy valamik gyógyítsát Önt meg. Addig is adja be generáloztatni a járművét a zaciba a bundáját és olvassa amit hoztam:

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-27 15:12   

Szeretném tudni, vajon melyik kedves kolléganő küldte rám ezt a rontást???

Hexenschuss, ennél eredetibb nem volt kéznél? Kétbalkezes kontár! Azonnal csináld vissza!

Mrs.W.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-24 10:44   
Kedves F.Zs

A csizma ott van a country-rádióállomás Chevvyjében. Kik majd keres egyet nekem.
Mrs.W.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-24 09:50   
Kedves Poe, a homoródszentpéteri kertemben leginkább alma és csalán terem, nem pedig csizma stb. Csizmát kérjél Bushtól, biztosan odaadja a legújabbat... )

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-24 02:09   
Kedves F.Zs

Igen,lehet fizetni természetben. Narancsszínű csizmát 38-as méretben kérek. A francia vitorlástúra is érdekelne. Sportöltözék nem kell, de egy fürdőruhának hasznát venném. Legutóbb a jakuzziban valaki a bikinimmel törölte föl a kifutott pezsgőt, azóta nem tudom kimosni belőle a buborékokat. Hogy Mik vannak!!!
A székelyföldi túra még bizonytalan, de a szomszédos Barbadost nem hagyom ki.
Várom a dupla fizetséget,vagy a 100 garasnak megfelelő természeti kincseket.

Mrs. W.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó