2022. július 06. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-14 16:04   
Mrs Wasorr !
Tudom hogy Balintnapkor roppant foglalt de remelhetöleg hetvegeig belepillanthat a jövendömondo gömbjebe?
Lesz-e tavasz nalunk?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 21:26   
Sok szeretettel a miszisznek Süsse meg, de drága volt!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-10 14:34   
2006-02-09 21:09, poe:

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 21:09   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Boots

Kétségbeesett segélykiáltása a szelek szárnyán megérkezett. Sietek is válaszolni, mert, úgy vettem észre, sürgős a dolog. Hát ne aggódjon, kérem, nem lesz semmi baj. Monos bootsokat nem látok, de annál több MOONBOOTS tapossa a havat arrafelé. Látok ám a gömbben fehéret, feketét, tarkát. Az első vendég máris itt kopog magassarkú olasz Patani csizmájában. Divatos, és színben harmonizál az asztalon álldogáló szerény kis magyar zászlóval.
Kedves ismerős érkezik majd kerékpáron Skóciából, csinos kockás szoknyában, utána mindjárt a kanadai zöldboszipárt képviselője, virággal a gomblikában. Az ajtónyitással friss szellő furakszik a cigarettafüst és csizmaillat közé. Az angolok eredeti ötlettel rukkolnak ki, díszes márványtáblát csináltattak a bootsok találkozójának megörökítésére.. Ezzel nem árt vigyázni, mert nehéz és törékeny, egy rossz mozdulat, vagy erősebb ellenszél földre döntheti, s akkor kő kövön nem marad.
Finnországból érkezett ez az eszkimó régen nem borotválkozott, de joviális fickó. Szánhúzó kutyái is elférnek az asztal alatt.
Ez a két csinos leányzó mindenképpen ott lesz, csak aztán óvatosan azzal a nagyi-féle legyezővel, amilyen darázsderekúak, könnyen felkapja őket a szél. Mondd csak, óvszer van nálad?

Ez a messziről jött világvándor sokat mesél majd, látszik kilógó nyelvén. Csak legyen, aki hallgassa és adjanak neki hitelt. Mármint a szavának.
Üvegesék – férj, feleség – egy vaskos sárga album társaságában érkeznek, mire mindenki végignézi a családi fotókat, addigra tavaszi szél vizet áraszt. Az áradással nem árt a mellékes helyiséget felkeresni.
Kissé megkésve trappol be két kék cowboy lóháton. Akarom mondani lólábon. Kilóg a lóláb, zebrab legyek, ha ez nem a mi legkedvesebb főnökasszonyunk, a Csíki Kurjantó Rigójánosa inkognitóban. Gyengébbek kedvéért így hívják azt a kanárisárga malaclopót, amit álcázásul maga köré kanyarintott. Tessék csak belegondolni, a rigónak fekete ruhája, sárga csizmája van. A kanárinak meg épp fordítva. Tökéletes. Még a híres oknyomozó bedolgozót is képes lenne megtéveszteni. Hamarosan megint léptek kopognak, az új vendég kemény fickó, de a szíve aranyból van. Kissé széllelbélelt, mégis hamar a társaság lelke lesz.
Ezzel együtt is lesz a baráti társaság

Itt szeretném felhívni figyelmét néhány technikai apróságra. E jó tanácsokat megszívlelve feledhetetlen estévé teheti e feledhetetlen estet.
- mivel a helyszínt Ön is nehezen találta meg, jawaslom, az épület homlokzatára már holnap reggel akassza ki a lógóját. Szintén hasznos lehet, ha ma éjjel még csinál ugyanebből 20-30 darab kitűzőt, amivel a társaság tagjai megkülönböztetik magukat és egymást a többi vendéglői vendégtől.
- Vigyázzon a politikával, két balost vagy két jobbost ne ültessen egymás mellé, pláne, ha valamelyik bal lábbal kelt fel. Legjobb, ha váltogatva helyezi el őket. Ha netán egy kétballábas széltolóra akad, azt passzolja át a másik helyiségben zajló esküvői vacsorára, ott lőjön bakot.
- Ha akad a társaságban egy nagyszájú, erőszakos, magáról megfeledkező egyén radikális nézetekkel, légy résen. Oppardon, csak semmi bizalmaskodás. Tehát legyen résen és kedves szóval szerelje le. Miután csúzliját, tomahawkját, esernyőjét és cipőpertlijét elkobozta, nyugodtan beültetheti a legtávolabbi sarokba.
- Csoportkép készítéséről meg ne feledkezzenek valahogy, ki tudja, kinek mikor kell igazolnia, merre járt. Jó lesz az est kezdetén elkészíteni, mert később esetleg nem mindenki áll majd hivatása magaslatán, és felcseréli a függőlegest a visszintessel.

- Persze nem csak fénykép lehet dokumentum értékű, ilyen történelmi találkozásról, sorsfordulóról, nevezetes eseményről érdemes jegyzőkönyvet is felvenni.
-
Ennyi tanács elég is lesz, azt hiszem, jobb, ha nem szeleskedek itt tovább, inkább felrántom a nyúlcipőt és odébbállok.
Ja, ha sikerül visszaszereznem az ellopott járgányomat, lehet, hogy én is benézek.

Barátiasan üdvözli a tisztelt egybegyűlteket Mrs. Wasorr Rendezőpályaudvari Menetszél Irányító

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 23:45   
Draga Mrs,

Walami babonara, vagy joslatra lenne szuksegem a penteki talalkozo elott, alatt esetleg utan. Lesz jo szelunk penteken, ami besodor nehany arrafele MONozot a budai varba? Esetleg erdemes oreganyam bali legyezojevel csapni a szelet? Kerem ossza meg a jovendot e kis tarsasaggal.

Udwozlettel
a weresretek

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-07 01:36   
Hát már itt sincs nyugta az embernek?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-07 01:08   
Halló miszisz….. halló!

Hmm...hiába ágaskodom itt a küszöbön, nem látom hogy mozdulna valami is házban.
Ki, vagy mi vonzotta ennyire magához kedves miszisz hogy Dorottya napján sem dugja ki a wasorrát? Enyhüljön meg kedwesem! Ragaszkodunk magához….. halló!!

Úgy, szóval nincs itthon. Csak nem magánál van?
Esetleg maradt még almahéja a balázsolásból s avval füstölög az atyafiaknál, vagy már a farsangi fánkot tömi magába?
Igy is jó... ha nem jelentkezik, a devlára esküszöm a keresésére indulok. Most megyek, de a házat figyelem, egyik lábam itt, a másik ott.

aRRivederci

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-02 03:40   
Kedves Wasorr, gratula, nagyon szeretem. Hihetetlen vagy... hétszer.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-02 02:56   
Naugyehogy, a megrendelést tartalmazó anonim levél irója tudta kinél kell kopogni.

Minek az izgalom, Mrs. Wassorr? Ezen az oldalon semmit sem lehet elszabni.. Ön aztán jól kiszabta, és én, mint régi olvasója, el akarom mondani, hogy irása 7Mosolyra ingerelte arcizmaimat. Ugye tudja, hogy attól egyből 7Napot fiatalodtam. Ezért pedig köszönet dukál. Meg akarnám hát hálni.. izé na.. meghálálni, naa. Csak a hogyanját nem tudom még. Hogyan is, hogyanis? Megvan: Hűséges olvasója maradok még legalább 3x7 évig.

A hetedhétországon át száguldozó Böszi is, remélhetőleg kiművészkedi valahogyan a módját, és hálát rebeg az Ön Delfines-jóslatáért; helyesbitek: a Nyuszisért. Ejsze tán neki is ment egy nemannyiraanonim hivogató.. itt bármi megeshet, ebben a Csikikurjantósdiban. Vár-juk-a-bö-szit.. vár-juk-a-bö-szit..

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-01 23:18   

ITT A DELFIN JÓSDA

Képzeljék, ma reggel a postaládámban – tudják még, az a lilazöld, 1 köbméteres - egy anonim levelet találtam egy névtelen olwasómtól. Ez még semmi, de alá se volt írva! A kedves levélíró egy jóslatot rendelt tőlem egy ismeretlen úr számára, akinek portréja csak a minap került be a Csíki Kurjantó faliújságjának arcképcsarnokába. A levélhez a guruló garasok is garantálva voltak, így mit tehettem egyebet, elvállaltam a hallatlanul nehéz feladatot. Ismeretlen személynek jövendőt mondani körülbelül olyan, mint egy igazolványkép alapján öltönyt varrni az illetőre.
Azért én mégis belevágok, a tudatlanok bátorságával. Legfeljebb elszabom. S akkor ki ad majd két lyukas garast az életemért?*

Az illető úr a Böszörményi Zoltán névre hallgat, ilyen hosszú nevet azonban ebben a lapban nem lehet leírni, hiszen rámenne a fehérneműnk is a nyomdafestékre. A továbbiakban tehát Böszi néven fogom emlegetni. Megtisztelő becenév, hiszen ez már majdnem Boszi. Vagy van más jawaslat? Esetleg egy új címre?
Címjavaslatok
* egy rímre?

Böszi a nyúl jegyében született, ehhez mérten megbízható, jóindulatú, picit konzervatív. Hat alma mindössze hét dekányi*, de hát kell-e több egy nyúlnak? Jókedélyű, hétféle mosolya van, a hetes számú a bájmosoly*. Ezt a szomszédok számára tartogatja.

Szerény ember, nem hivalkodik luxusautóval, általában beéri a tömegközlekedési eszközökkel. De az legyen nemesfémből. Az Aranyvillamossal* Kolozsvártól Torontóig utazott. E jármű második kocsijában ült szomszédasszonyom Poe is Isaac Lee mellett*. Nem valami barátságosan váltak el, a veszedelmes valóság* az, hogy veszekedtek.

belém harapsz
visszaharapok
*
hallották a velük utazók, de aztán jött az ellenőr s a jegyeket kérte. Hét lyukat lyukasztott beléjük.

Böszi a hetek hetes bűvöletében él. Tökéletes számot választott imádata tárgyának. Csodálatos szám ez, pro primo prímszám, pro szekáló meseszám, pro tercelő mágikus szám.
Gondoljanak csak a hétfejű sárkányra, a hétmérföldes csizmára, a hetedhét határra és a hetedik mennyországra. Na és a 7 törpe? A világ 7 csodája? A 7 mesterlövész?
Naugyehogy.

Apropó mesterlövész. Azt hallottam, kedves Böszi, hogy Ön művész, s mint olyan, gyengéd lelkű és módfelett érzékeny. Vagyis sebezhető. Ezt megakadályozandó viseljen mindig védőöltözéket. A legjobb védekezés mégis a támadás, legalábbis akkor, ha magánál van a labda.

A világunkat négy cethal tartja, minden hetedik évben egyikük megfordul.
Vele fordulunk mi is. Csak nem mindegy, hogy merre.
Ön uram eddig is forgott eleget. Forgószélként örvényszárnyon*, mint a szélkakas. Forgott spiccen, forgott a lányok után, jó társaságban is, néha Önnel, máskor Ön körül forgott a világ. Forgatott tőkét és nyársat, könyvek susogó lapjait, tollat is persze, és néha csak a fejét, hogy megtudja végre, ki az aki minduntalan visszakérdez?*

Örök körforgásban van országok és városok között. Hogy a nagy forgásban nehogy egyszer összefusson önmagával, itt egy kompakt kompasz, használja a tájékozódásban. Erről nem csak azt tudja leolvasni, hová igyekszik, de azt is, hol volt és épp most hol van. Most éppen Vandát várja, az örök* Vandát, aki visszahozza majd a szerelem illatát*. Aztán kiderül, ki mit rejteget, és hogy van-e visszatérés. Mert A hal neve Wanda.

Belenéztem a gömbbe és láttam a jövőjét. Láttam, hogy lottószelvényt vásárol. Láttam, hogy kitölti. Láttam, hogy nyerhetne 35 milliót, de hát minek egy milliomosnak még 7x5 millió? Láttam Önt a gömbben. Láttam, hogy bement egy üzletbe. Láttam, hogy megvette kedvenc italát. Láttam, hogy kitölti. Azt is láttam, hogy koccint Ferencz Zsuzsával**. (Azt az üveg viszkit, amivel adósa, el ne feledje!). Proszit.
Az italtól jókedve kerekedik, remény költözik szívébe. Mert gondolt rétet végre és most már átballaghat rajta a tavasz*. Félúton a földszinti egyszoba összkomfortos örökkévalóság felé....*

Mrs. Wasorr a hetvenhetedik össznépi mesemondótalálkozó anonim jegyzője

*piros

** **

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-31 03:12   
Kedves Mrs.Wasorr !
A tanacsait megszivlelem es maris kezelesbe veszem sajatmagamat , hogy idoben mutatkozzon a hatas . Mar a gondolatatol is fiatalabb lettem . Nem akarnam tulzasba vinni sem , mert a vegen nem fognak felismerni az osztalytarsak .
Rzsikenek uzenem , hogy az en szemem is valami hasonlo ruhakoltemenyen akadt meg , mint neki es ez biztosan utalni fog a kiletemre , ha valaki is talalgatasba kezdene . Mit szolnanak egy ilyesmihez , peldaul :
Image hosting by Photobucket
De addig meg beterek nehany kiegeszito tanacsra .
Oszinte hive: Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-30 19:41   
Na látod Pettyes! Legyél nőies és légies

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-30 02:25   

ITT A DELFIN JÓSDA

Mint látom, a szemrevaló hölgyek egészen jól elbeszélgettek, míg én hétvégi szemináriumon jártam. Megmondom nyíltan a szemükbe, jobban kellene ám magukra vigyázni. Hol leégnek, hol elfogynak, nem múlik el szemeszter, hogy ne érné utol Önöket valami veszedelem. Remélem, eztán körültekintőbbek lesznek! Szemlét fogok tartani.

Kedves Pettyes.

Ön jól választott, mikor szépülni és fiatalodni vágyásával hozzám fordult. Sajnos, az erre való bájital még csak félkész állapotban van, s ha félmunkát végeznék, Ön könnyen így járhatna. Még csak az hiányzik, hogy bepereljen wasorrvosi műhibáért. Mint látja, a szer tökéletes, csak az adagolást kell még kikisérleteznem.
Nemrég beszéltem az ifjú Balthazar professzorral is, ő szintén az örök ifjúság elixirjén dolgozik. Már ki is próbálta magán a szert pezsgőbe csepegtetve. Hát mit mondjak, sokat nem fiatalodott

Azért ne keseredjen el, ha magam nem segíthetek is, nem hagyom ám a pácban. Egy ismerősöm itt a szomszédban üzemeltet egy plasztikai sebészettel bővített kozmetikai divattanácsadó szépségszalont. Ha kívánja, beprotezsálom. Mielőtt azonban ilyen döntően fontos lépésre szánja el magát, vessen még egy pillantást a tükrére. Lehet, hogy a hiba az Ön készülékében van?

Na de térjünk vissza a szalonra, mert mégsem ülhetünk örökké a gangon. Szóval az átváltoztatás nem éppen olcsó mulatság, de biztosíthatom, hogy megéri. Rengeteg elégedett ügyfelük jár vissza hetente fiatalodni. Találtam is a fiókomban egy reklámkatalógust, tele az átváltoztatottak fotóival, ennek segítségével meg is tudom Önnek mutatni a kiváló eredményeket.
Első lépésként egy wel-Ness élményfürdőt ajánlanék. Ezt mindenképpen facelift kövesse. Ez a kezelés gondoskodik arról, hogy a reggel felöltött kedves mosoly estig ne kenődjön el. A napi fiatalító arcpakolás szintén elengedhetetlen. A maszk összetétele szigorúan titkos, csak annyit árulhatok el, hogy kétharmad része kényes gyógyiszap, egyharmada szódabikarbóna, fele pedig kalóriaszegény keserűcsokoládé. Ehhez vegyítenek még némi tengeri moszatot és egy strucctojás sáfrányos sárgáját. Házilag is érdemes vele kisérletezni, csodákat tud művelni.

A fiatalok körében manapság rendkívül divatos a tetoválás. A szalonban is végeznek ilyesmit. Ha Ön nem idegenkedik ettől az eljárástól, egy helyesen megválasztott szolíd képecske segítségével hónapokat tagadhat le a korából.
Ez volt eddig a bőrápolás, most lássuk, ami a bőr alatt van. A napi programhoz tartozik egy könnyű erőnléti edzés, ami hivatott az izmokat feszessé tenni, és a megfáradt lábakat táncos léptűvé változtatni.
Néhány hét alatt látványos javulást érhetünk el, testünk hihetetlenül rugalmassá válik.

A testépítést követi a csomagolás, azaz az öltöztetés, vagyis a dizájn.
Mennyit tud fiatalítani egy jól megválasztott öltözék, a természettel harmonizáló színek. Az olajzöld és az agyagbarna melegségét kontrasztosan egészítik ki az egérszürke kiegészítők.
Nézze csak ezt a modellt, milyen sokat javít az összképen egy jól megválasztott kalap.
Az apróságokról sem szabad megfeledkezni, ha Önnek olwasószemüvegre van szüksége, válasszon fiatalos modellt.
Mit ér azonban a drága és ízléses ruhatár, ha a lélek kedvetlen és morcos. Nincs jobb fiatalítószer az egészséges kacagásnál
A legfontosabb mégis a fellépés. Nem mindegy, hogy hogyan áll, jár, ül és fekszik. Legyen mindig nőiesen lezser, az ma a menő.
Cool!
Remélem, felkeltettem a kíváncsiságát a műintézmény iránt. (Jó lenne, mert minden kuncsaft után százalékot kapok!) Önnek megsúghatom, de el ne árulja senkinek, múltkori választási zöldkampányomhoz én is az ő segítségükkel alakítottam ki a kellő imázsomat. Nem panaszkodhatok, sikerem volt.

Mrs. Wasorr dermatográfiai szépítészmérnök

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-28 23:36   
Kedves berletes- es szenvedotarsam R-zsike !
Tanacsat megfogadtam es welemenyem szerint Mrs.Wasorr fel kellene fogadja Ont asszisztensnek ! Tanacsa csodat muvelt ! Amikor remenytelenul bongesztem a net-et a szemem igy nezett ki:Image hosting by Photobucket Tanacsat olvasva es betartva nemcsak a szemem bogaranak a szine hanem az alakja is megvaltozott :
Image hosting by Photobucket mint a melleklet is mutatja . Nagyon halas vagyok , most mar csak egy fiatalodasi receptre van szuksegem es mehetek az idei erettsegi talalkozomra .
Kedves Mrs.Wasorr erre lenne walami jawaslata ?
Ra is fizetek , ha kell ...
Minden remenyem Onben van ...
Oszinte hive es tiszteloje:
Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-28 20:24   
Kedves szemes, füles, wasorras asszonyság!

Köszönöm a szemléletes leírást, egyik szemem sem maradt szárazon mikor olvastam
Asszem minden szemszögből expresszíven körbejárta a témát.

Szemernyi kétségem sem volt affelől hogy nem tud nekem szemléletes leírást adni. Szemezgettem a szemléltetett eszközökben, szerintem maradok a befőttesüvegnél, választok az üvegből egy műszemet, arra jöhet a műszempilla

Pettyes bérletes társamnak pedig csak annyit üzennék, hogy vigyázzon a szembogarára, ha beteg ne szemérmeskedjen, vegyen orvosságot!

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-28 04:17   
Ez Chloé "barátom" lenne?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-28 04:08   
Jo estet adjon Isten !
Erre jartamban Darwinkara lettem figyelmes , es most veszem eszre milyen jol tettem , hogy beneztem a Josdaba .Image hosting by Photobucket
Most mar nem is megyek a szemeszetre (az en balszemem is bepirosodott ) hanem ugy dontottem , kedves Misziz , hogy az on tanacsat megfogadva gyogyitom a szememet . Halam jeleul a garasokat ide Image hosting by Photobucket helyeztem , amint azt a webcameraja is tanusitja .
Maradok tiszteloje: Pettyes

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-28 02:39   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves ügyes felem R

Köszönöm, hogy nagy bajával felkereste a jósdát, és hogy nem jött üres kézzel, mutatja, mennyire rá van szorulva értékes tanácsaimra. Kár, hogy nem mindjárt ide jött, sose pazarolja idejét szemforgató laikusokra, hiszen látja, illetve belátja, szemernyit sem segítettek magán.
Nálam az első dolog a kórtörténet felállítása, a kórokozók keresése, vagyis az okok korának megállapítása. Mióta szenved?
Az első nyomot megtaláltam rögtön, és nem győzök magamnak szemre hányni, amiért Önnek nemrégiben a kötést tanácsoltam. Persze mentegetőzhetnék, hogy valami egyszerű, szolíd pávaszemmintás pulóverre, vagy ötujjas kesztyűre gondoltam, de késő. Ön mint mindig, a legnehezebb feladatot tűzte a kötőtűjére, és rögtön egy sálba fogott. Hát csoda, hogy rózsaszín lett a wilág? Hát valami meleg szürke vagy fiatalos barna szín nem lett volna jobb? Ugyeugye. És ráadásul félszemmel még a televíziót is leste, láttam a gömbben. Persze nem csodálkozom, és meg se róhatom érte, hiszen születésnapja volt, és e jeles nap alkalmából a „Szemenszedett Szenzáció” című kívánságműsorban legkedvesebb szomszédja énekelt Önnek egy szívhez szóló dalt. Egészen elérzékenyült tőle, könnyes szemeit a készülő sállal törölgette.
Hiába, a jó szomszéd megfizethetetlen, és Önök mindketten a Szomszédok Egymásért Mozgalom, rövid nevén SZEM tagjai.

Az odafigyelés hiánya persze azonnal megmutatkozott, a kötésben szaporítás helyett leejtegette a szemeket. Emiatt a sálban folytonossági hiány keletkezett, (latin neve salusz kilukandusz) ahol befúj a sarkvidék felől érkező januári szél. Hát persze, hogy huzatot kapott. Húzza rá a párnára. Aztán öltözzön fel jó melegen, a bevásárlóközponttal szemben ott a segítség

Ha mégsem a leejtett és elszalasztott szemek okozták az Ön szemeinek színeváltozását, akkor másodikként a mértéktelen sárgarépafogyasztásra gyanakszom. Igaz ugyan, hogy diétaügyi tanácsaimban szerepelt e növény nőstényeinek fogyasztása, de a főzőcske rovatban okos emberek naponta mondják, hogy mindent csak mértékkel. Ez a répára is vonatkozik. Aki a képernyő előtt ülve egész nap répát nassol, az piros szemet vessen magára. A keserű igazság cseppjeit ez esetben a répára csöpögtesse.
Jut eszembe, nem a tükre fénytörési együtthatója a ludas az Ön nyusziságában? Talán lehetne állítani a falfekvési szögén. Mármint a tükörén.
Apropó huzat. Azt sokfelé lehet kapni, egyik legelterjedtebb fertőzési forrás és kiváló kiváltó ok a leselkedés Bon voy(ag)eur. Upsz, a francialeckéről jut eszembe, míg a ház ura távol volt, talán csak nem látogatott obscenicus oldalakat a wilágpókhálón? Lehet, hogy a szokatlan élménytől pirult el a látása?!
Legközelebb tartsa be a munkavédelmi előírásokat, viseljen maszkot.
Ha Justizia istennő létére játszhat szembekötősdit, Önnek sem kell szégyenkeznie.

Arra is gondoltam, hogy esetleg a munkahelyén szemezett valakivel, és a tüzes pillantások hoztak veszedelmet a szivárványszínű hártyájára? Ebben az esetben ilyen védőöltözéket jawasolnék.
Utoljára hagytam egy kissé merész feltételezést. Ön, mint a titkárnők gyöngye, mindenféle aktákat nyitogat, titkosakat is, lehetett köztük X akta ? Ez pedig egy harmadik típusú találkozáshoz vezethetett. Magyarán szólva, Önt elrabolta egy pufók ufó, szemmel verte, majd szemérmetlen sietséggel távozott. Ön pedig most itt áll szemlesütve.
Ne essen kétségbe kedvesem szemesnek áll a világ, tessék válogasson kedvére. Önnek olcsón megszámítom. Darabja egy húszas, párját ötvenért. Azért én az Ön helyében az ilyen gikszerek megelőzésére gondoskodnék pótszemről

Mit kívánhatnék Önnek mást, minél előbb nyíljon ki a szeme, s ezután úgy vigyázzon rá, mint a szeme fényére. Mert igaz ugyan, hogy wak tyúk is talál tyúkszemet, de ha lehet, ne a miénket.

Mrs. Wasorr a Csíki Szemet Szemért Optikai Csalódások boltjának szemfüles üzletkötödése

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-27 21:34   
Böbike ez nem rövidnadrág, tundrabugyi !

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-27 21:13   
Te rövidnadragban ulsz a gep elött ?
Akkor nalatok nincs is hideg

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-27 21:07   
Jó estét kedves szemfénywesztő Wasorrné asszonyság

Néhány napja - sálkötögetés közben - történt velem olyasmi, ami még idáig sohasem: elkezdtem rózsaszínűben látni a világot!
Na ez gyanús ezen a környéken – gondoltam. R-ben valami nincs rendben! Összeszedtem hát minden maradék erőmet s belenéztem alig használt fürdőszoba tükrömbe, és lásson csodát: Gyönyörű szép királykisasszony helyett egy kerekképű, öregedő nőt láttam, akinek ráadásul csúnyán be van vérezve a fél szeme. A maradék másik fél pedig rémülten pislogott vissza a tükörből!
Ennek a fele sem tréfa, gondoltam, s nyomban bejelentkeztem az illetékes egészségügyi intézménybe. Na nem a plasztikai sebészetre, csak a szemészetre….

Alig fél napi várakozás után bejutottam az orvoshoz, ahol a doktornőtől gyógyírt, a betegektől influenzát, a pápaszemes asszisztensnőtől pedig a frászt kaptam, olyan randa volt. Lehet hogy azért tették a szemészetre... hisz ott úgy sem hisz az ember a szemének...

Tanácsot betartani, kenőcsöt, cseppeket használni – szólt az utasítás. Bár megjegyzem ez utóbbi igen keserű, pedig esténként lefekvés előtt kell csak 1 cseppet alkalmazni, azt írja az utasítás.
Na de most jön a lényeg: a drága gyógyszerektől a pénztárcám rendesen lelappadt, a gyulladás viszont kitartóbbnak bizonyul.

Kedves miszisz! Látatlanban bízom látnoki képességeiben, ezért is látogattam ide Önhöz. SzeRetnék látványos eredményt elérni, hogy helyzetem ne legyen ilyen kilátástalan.
Kérem, vegyen most tőlem látleletet s cserébe mintegy bartellként, adjon helyette tanácsot hogyan javulhatok meg végre.

Ja... és veri plíz, ne áruljon be a családnak, ugyanis a computertől távol kellene magam tartani egy darabig. Napi 5 perc van engedélyezve. Most is 2 méterről gebeszkedve írok, s közben álcázom magam, hogy szeretteim nehogy felismerjenek.

Diszkreciójáért cserében itt hagyom Önnek az éves bérleti díj felét, (ugye jelenlegi helyzetemben ez most így dukál) ha nem beszél ki. Remélem a fél fogára elég lesz a honorárium. Kérem válszoljon nekem, ne vegyen félvállról ha lehetséges.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 22:36   
Kedves Rzsike

Nem lesz ám ez így jó. Végre nagy nehezen találtam walakit, aki egy kis mellékes jövedelem reményében -
pssssszt, ez titok - hajlandó szerény műintézményemet néhány dicsérő szóval illetni, erre ön jön és beleköt. Hát nincs önnek sálja, pulóvere? Abba kössön kérem, és ne riassza el a potenciálisan leendő ügyfeleket holmi anyagias célzásokkal.

Tisztelettel az egyáltalán nem anyagias, ámbár materiálisan is gondolkodó Mrs. W.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 21:59   
2006-01-17 19:13, Rzsike:
-

továbbá aki a kicsit nem becsüli, az símogassa

-

es, aki a kicsit nem becsuli, nem kap nagyot soha

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 21:43   
Mrs Wasorr,

Bocsánat, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyivel
tartozom az imádásért ???

Hajnalka

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-17 20:24   
Én még nem tértem magamhoz ... hogy mi mindent tud maga ... na majd összeszedem magam ...

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-17 19:13   
Kedves miszisszé vált Frénia!

Az imádásért mennyit számol fel az ide tévedőknek?

Az éves bérleti díj helyett az alattam szólóra utalnék evvel, különös tekintettel arra, hogy a mondatban a dacos "csak" és az erőszakos "akartam" kifejezés - ráadásul passatoban - szerepel.

A nagy népszerűség mellett nehogy elfelejtse hogy minden garast meg kell fogni, továbbá aki a kicsit nem becsüli, az símogassa

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 21:28   
Mrs Wasorr,

Csak meg akartam mondani, hogy imádom a Delfin Jósdá-t !!!

Hajnalka

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 20:16   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Magára-nemtaláló Monfitárs Zuloaga

Megtisztelve érzem magam, hogy alulírott pszichoszomatikus tüneteivel szerény intézményem ajtaján befordult. Kissé megkéstem a válaszadással, de mint láthatja, a népszerűségnek ára van, és ezt az árat én az utolsó garasig bewasalom. Tudja, hogy távol áll tőlem a sarlatánság, ezért nem mondhatom, hogy baját a stresszes fertőzés idegi alapja okozza. Ehelyett leástam a dolgok gyökeréig, pontosabban a hajszálgyökeréig, és ott egy parókára való okot, és ezeknek megfelelő lehetséges helyszínt találtam. Kezdődjék hát a keresés. Igyekszem lelki szemei számára időrendileg megvilágítani az eseményeket.

Feltételezem, hogy Ön mint intelligensen okos személy, a két legkézenfekvőbb lehetőséget már leellenőrizte. Vagyis esetleg
1. Magába zárkózott és elvesztette a kulcsot.
2. Magába roskadt és melléesett.
Amennyiben ezt a két alternatívát kizárhatjuk (a kulcsot akassza a nyakába!) akkor továbbléphetünk.
3. Ön nemrégiben nosztalgiatúrán járt. Feltehetőleg felkereste boldog gyermekkora színhelyét, az óvodát. Nem lehetséges, hogy annyira belefeledkezett a rollerezésbe, hogy nem vette észre a szabadság elmúlását?

4. Amennyiben ott nincs, talán a középiskolai barátnőjével sutyorog egy üres osztályteremben
A régi szép emlékek felidézése közben nem figyelnek az idő múlására.

Ha a hazafelé vezető úton még találkozott jobbik önmagával, akkor azt hiszem, csak a repülőtéri forgatagban kallódhatott el.
Ott sincs? Hm.
5. Hazafelé menet nem tértek be véletlenül a Zuloaga étterembe?
Talán még mindig a pincérre vár?
Nem? Hm.
6. Nézze meg, nem ment-e ki a helyi ifjúsági futballcsapat évadnyitó edzésére. Esetleg, mint tudós tudósító Fabiola Zuloaga teniszmérkőzéséről tudósít éppen? Ez sem? Hmhm.
7. Azt hiszem, ezekhez a programokhoz most hideg van, talán mégis inkább múzeumba ment?

8. Ne keseredjen el kedvesem, el nem veszhetett. Egy perc, s megfejtem. Tudom már, a nőszervezet gyűlésére ment. Neeeeem?? Hm
9. Lássuk csak. Biztosan titokban akarta tartani, de egy Ignazio nevű neves festő épp most festi a MON számára az Ön arcképét. Műterme a 10. szám alatt van. Pssszt. Ezt Perec oknyomozó nyomozó nyomozta ki egy nyomozókutya segítségével, amelyikkel megszagoltatták az Ön baszk sapkáját. De ne aggódjon, én tudok titkot tartani.
10. Amennyiben a lábnyomok mégis az Ön ajtajáig vezetnek, más lehetőség nem marad, nézzen körül a bélyeggyűjteményében.

Kedves Zuloaga. Rengeteg munkám fexik ebben a keresésben, remélhetem, hogy nem lesz hálátlan? Kutatásaim közben szembesültem a ténnyel, hogy Ön egy 1954-es kiadású 500 pesetás bankjegyen szerepel. Ezenkivül az Ön nevén van még kastély, porcelángyár, szálloda és strandfürdő is – ennek kihelyezett leánykavállalata a jakuzzi? - tehát igazán méltányosnak tartanám, ha szolgáltatásomat kissé bőkezűbben honorálná. Háláját hálásan köszönöm.

Mrs. Wasorr született Schiso Frénia a talált személyiségek osztályának önkéntesen kinevezett segédraktárnoka

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 19:16   
Mrs Wasorr,

Latom itt mar a fonokasszony is zoldsegeket beszel... Belezoldulok
ebbe a sok szamarsagba.

Boots

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 19:01   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves frissen zöldellő szimpartizánsaim. Örülök, hogy ilyen szép számmal képviseltetik magukat a képviselőségi hadjáratomban.
Ma délután minden zöldségüket csinos csokorba kötöttem, vízbe is tettem, el ne hervadjanak a választásig. Bár azt hiszem, az itt megjelentek csak a zöld jéghegy csúcsa, és a realitás ennél tömegesebb részvétet fog mutatni.
Büszke vagyok rá nagyon, hogy már a földön kívüliek körében is nagy az érdeklődés irántunk, egy zöld csapat éppen tegnap töltötte ki a jelentkezési lapot.

Addig is, míg zöld utat kapunk, hoztam egy kis édességet, meg egy üveg Zöldszilvánit.
R menyecske tanácsát is megfogadtam, remekül sikerült a hajfestésem.
Kiválasztottam legközelebbi összejövetelünk helyszínét, remélem, mindenki elégedett lesz. Van még egy kis munka vele, de mire kell, azzal is megleszek.
Köszönet az eddigi kitartásért.
Mrs. Wasorr a „Vergődjünk együtt zöldágra” elnevezésű szociális hálóing kifejlesztője.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó