2022. július 06. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-24 23:28   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Megrendelőm Zuloaga

Egun on! Azaz jó napot kívánok. Mint látja a beköszöntésből, egészen elbaszkultam a sok munkában.
Már órák óta tanulmányozom az Ön sokszínű személyiségét az őszi csillagok hunyorgó fényében. Ezennel megosztom Önnel, mit sütöttünk ki, én és a csillagok.

Ön kedvesem fiúneve ellenére egy nőnemű oroszlán, amelyik a boszorkányok városából egyetlen ugrással a bikák, illetve a bikaviadalok földjére jutott. Új lakóhelye megválasztásánál sokat nyomott a latban, hogy a zászló színe nem változott, csak néhány csík került bele, így a kokárda is otthon érzi magát az éjjeliszekrényen. Szülőhazájában azóta is mindig tárt karokkal várják, megbëcsülik az embërëk. Nevét is megörökítették egy nemes itókán.

Manapság Euskaldunja oldalán éli energiaigényes, pörgős napjait a kies B-ban. Legnagyobb kincse és büszkesége egy kicsi oroszlánkölyök, aki persze szűz. A szüzinapi bulit már mindannyian kipihenték, nyakukon a dolgos hétköznapok, amelyek sajnos csak 24 órából állnak. Ez nagy kár a tevékeny, mozgékony és heves oroszlán számára. Hogy fér ebbe bele az írás, olvasás, fényképezés, a játék, a kulináris és egyéb élvek, a sport, ahol akkorákat üt, hogy a fal adja a másikat, a kedélyes családi esték, a kirándulások, a.., a..,
Ezért arra gondoltam, kap tőlem ajándékba egy különleges órát

igen, jól látja kérem, nincs rajta mutató. Ez benne a pláne, ezen mindig annyi az idő, amennyi Önnek épp megfelel. Na megfelel?

Kérdése, mit várhat az ősztől? Hát kérem, először is hosszú, napsugaras vénasszonyok nyarát. Használja ki, míg lehet. De azért kihasználás közben gondoljon a közelgő télre is, előrelátó háziasszonyként gondoskodjon a hideg napokra elegendő tüzifáról. Csak nehogy rossz fát tegyen a tűzre!
Persze nem csak hideg várható, a késő őszi és téli napok rövidek, néha nappal is alkonyi sötétség uralkodik. Ez ellen jó szolgálatot tehet egy állólámpa barátságos fénye. Legyen világosság! Ön eddig is jó barátságban volt a tűzzel-lánggal, mondhatnám, tüzes menyecske, őrizze hát a lángot továbbra is, a családi tűzhely az asszonyok büszkesége. De óvatosan, ne játsszon a tűzzel, mert könnyen odakozmál az ebéd!
A természet hibernációjával természetesen együttjáró komor gondolatokat sikeresen elűzheti némi flaskába zárt szőlőlével.
Mint tudja, a jó bor kismértékben gyógyszer, nagymértékben orvosság. A mellékhatásokról kérdezze meg háziorvosát vagy gyógyszerészét!
Ha kimegy a házból, ne feledkezzen meg a sapkáról, nehogy értékes gondolatai kihüljenek. Ebből a halomból minden öltözékéhez választhat színben hozzáillőt.
Mire véget ér a hosszú ősz, kedves vendég érkezik, Olentxero nevű, fogadják szeretettel.

Kellemes szüretelést és mustkóstolást kívánok Önnek és minden kedves olwasónak: Mrs. Wasorr őszölő közszolgálati boszorka

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-24 18:32   
Mondja Kedves FEE- vagy FFEorr! Mit üzennek nekem a csillagok az őszre?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-23 16:46   
2005-09-22 00:50, poe:
-
A megfejtés tehát NO * CAUSES BAD EYES.
Angolországban tartózkodó oknyomozó kollégám Perec, ha erre jár, majd lefordítja Önnek e tanulságos mondást.

Szerintem ez azt jelenti, hogy gyakrabban kellene követnie Petőfi Sándor példáját, s választania kellene (hölgy neve ide beírandó)-vel maguknak csillagot. Addig sem lenne alkalma a számítógép képernyőjére meredve rongálnia a szemét.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-22 10:47   
Drága Wasorr asszonyság!

Mérhetetlen köszönetet MONdok súlyos problémám megoldására irányuló jawaslataira. Sovány nem szeretnék lenni, de koratív igen.
Belefogok, bár lehet hogy melléfogok, és akkor kövéren, de legalább jókedvűen beszámolok az eRedményről.Amennyiben érdeklődést tanusít irányomban, akkor kis idő múlva kopog a szemem kegyednél.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-22 01:40   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Bérletesem Rzsike

Szomorúan olvastam elkeseRedett sorait szabadság alatt történt alakváltozásáról. Vígasztalhatnám azzal, hogy új-Mexikóban a molett hölgy a férfiak ideálja, vagy azzal, hogy duci-szépségversenyt nyert egy 189 kilós olasz donna. Ajánlhatnék új ülőalkalmatosságot. Mondhatnám, hogy a töltöttgalambok finomak, barátságosak és jó humoruk van, meg azt is, hogy jön a tél, kevesebbet kell fűteni, hiszen a háj melegít. De nem mondom. Ön segítséget kért, hát segítséget kap. Szokás szerint többféle tanáccsal is szolgálok, a kedves ügyfél maga választhatja ki a neki megfelelőt, így aztán nem engem szid, ha melléfog(y).

1. Tudomásom szerint Önnek ebe van. Néhány hónapig ossza meg vele legkedvesebb falatjait. Az eb hízni, Ön fogyni fog. Tehát eben gubát cserél.

2. Mostantól csak maga termesztette, gyűjtögette, vadászgatta ételt fogyasszon. Ahogy a mondóka mondja: elment vadászni, meglőtte, hazavitte, megsütötte, iciripiciri mindmegette. Mire belejön a nomád életbe, árnyéka felére csökken.

3. Remek módszer a narancsbőr eltüntetésére a citromkúra. Kicsi is, sárga is, savanyú is, de a miénk! Agyő narancsbőr!

4. Testmozgásnak a fitnesst ajánlanám. Ha szorgalmasan, napi 4-5 órát gyakorol, minden reménye megvan rá, hogy szép, dúsan izmolt kockás hasa legyen.

5. Sikeresebb a kúra, ha az egész család fogyizik ( nem fAgyizik!!). Beszélje rá lakótársait a testtömegindexkontrollra. Nem bánják meg. Ossza meg velük önzetlenül napi sárgarépaadagját, hadd rágódjanak rajta.

6. És végül egy 5 perces kúra. A nyaraláson készült fényképeit dolgozza meg a Photoshoppal. Csak 1 centit kell nyújtania a képeken, meglátja, rögtön visszanyeri lánykori karcsúságát.

A fenti kisérletekhez sok sikert kívánok Önnek és a többi szépülni vágyónak. Csak vigyázzanak, tudni kell abbahagyni

Tisztelettel Mrs Wasorr dietetikus táplálkozástudományi antropológus és fogyasztóvédelmi tanácsadó

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-22 00:50   

2005-08-25 14:13, boots

Kollegaim megtrefaltak az alabbi szem-teszttel. Legyen szives segitsen rajtam!

Kedves Bérletesem Boots!

A kérdéses feladvány megfejtéséhez feltettem a görbén látó pápaszememet, ámde hiába, mert az ómi-nózis szöveg idegen nyelven nyelvelt velem. Az 5 szóból a másodikat le se merem írni, mert mindjárt kisöprűzne a cenzor, és átakolbólítana az erotikus vitalikba. Ahelyett tehát egy csillagot teszek, így SEX=*.
A megfejtés tehát NO * CAUSES BAD EYES.
Angolországban tartózkodó oknyomozó kollégám Perec, ha erre jár, majd lefordítja Önnek e tanulságos mondást.

Mrs W. hieroglifa-szakértő
Használati utasítás: az utolsó szó olvasása közben a kötőjelnél kéretik kis szünetet tartani!

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-21 01:28   
Nagyrabecsült Miszisz!

Remélem jut rám egy kis ideje, mert itt állok az ajtó előtt és már kezd fázni a lábam, az eső meg esik. Nem férek be az ajtaján, ezért kiabálok a kulcslyukon keresztül.

HAHÓ !! Rajtam csak Ön segíthet. SOS!!
No nem rizsát reklámozom, hanem Sürgős Wasorrvosi Segítséget kérek. Mint tudja nyaralni voltam elég hosszú ideig és azt hiszem sikerült jó néhány kilót felszednem ez idő alatt. Már gyanítottam ezt én a szabadságom alatt is, mikor a tóparti pecázás alkalmával néhány arra járó horgásztárs eképpen dalolt : „digi-dagi daganat, kergeti a halakat….” ugye ismeri ezt a nótát? Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, azonban mikor hazaértem ráálltam a mérlegre és rögtön láttam baj van. Elromlott, legalább 5 kilóval többet mér, mint amikor elmentem. De más sem stimmelt otthon...a ruháim összementek...az árnyékom meg megnőtt. Még a kutyám is inkább átugrott mikor hazaérkeztem, ahelyt hogy körbeszaladt volna. Már egy egyszerű háztartási munka is nagy nehézséget okoz számomra. Nem is beszélve arról a roppant kínos dologról hogy nyaralási képeinkről sorozatot kellett készíteni, mert egy képre nem fértem rá a magam teljes valójában.
Szíveskedjék ellátni valami jó kis koleszterinmentes tanáccsal, hogyan fogyjak vissza szenvedés nélkül. Csak azt ne mondja hogy ne egyek, mert ne egyen az, aki nem dolgozik. Azt hiszem a nyúlhájas receptje nem fog most beválni.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 04:17   
Image hosted by Photobucket.com Isten hozta , kedves Mrs. Wasorr ! Orulunk , hogy tanacstalansagunkban ezutan ellat tanaccsal .

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 03:32   

Kedves olwasóim, ügyfeleim

Szabadságom leteltével frissen és fürgén állok a tisztelt megrendelők szolgálatára.

Mrs.W

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 01:15   
2005-09-17 22:38, fellegvar:

Kicsit hosszura vette a szabadsagat a Mrs. Wasorr, ideje mar, hogy hazajojjon.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 22:38   
2005-09-17 21:23, Rzsike:

Az este , amikor kineztem , lattam , hogy utban van ... jon vissza ... szolitja a kotelesseg ... a berletesek turelmetlenul varjak ... ( en is )
Image hosted by Photobucket.com

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 21:23   

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-26 14:56   
2005-08-26 14:13, boots:
-
Andu, hunyorits...

én ismerem!! Olyan a szemem már mint egy kínai-japán vegyespárosé!!:-D
De, hiányzik a fekete háttér, ezért valahogy nem igazán ugranak ki a bötük!

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-26 14:13   
Andu, hunyorits...

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-25 14:49   
2005-08-25 14:13, boots:
Kedves Boots, igy nem lesz jó, túl nagy!

ui: magán üzit megkaptad?

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-25 14:13   
Kedves Wasorr!

Kollegaim megtrefaltak az alabbi szem-teszttel. Legyen szives segitsen rajtam!

Boots

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-25 13:01   
Kedves kétkedő Bérletesem. Ime a Boszorkányszövetség honlapja. Itt tájékozódhat bővebben a boszorkák jogairól, kötelességeiről, tanfolyamairól stb., sőt akár adakozhat is az átányi boszorkánykegyhely kialakítására.

http://www.boszorkanyszovetseg.hu

Míg odajárok, szünetel a jövő, de addigis kifundálhatja konkrét kérdéseit.
Többi bérletesemnek és hűséges olvasómnak is ezúton köszönöm a jó utat, szükség lesz rá, remélem, felszárad, mire odaérünk.
Mrs.W.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-25 02:24   
Nem is tudom, nemtom. .... Jósnők is szaxervezeti tagok? Jár egyáltalán 3 hét szabadság? Fizetett? Eddig azt hittem, hogy a jelenlegi válságteli gazdasági helyzetben a magánszféra, pláne kisipari méretekben szünet nélkül szolgáltat. Vagy csökkenne az igény? Nem, ezt nem hiszem. De jól megy egyeseknek?!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-25 01:39   

Kedves olwasóim, ügyfeleim

Ezennel bejelentem, hogy évi rendes szabadságomra távozván az elkövetkezendő három hétben nem áll módomban az Önök kérdéseire válaszolni. A Delfin Jósda zárva tart, mert a főnökasszony eddig nem gondoskodott megfelelő helyettesről. Ha walaki erre jár, kérem, hogy a cicáimnak a levélbedobó nyíláson keresztül vessen pár barátságos szót. Enni-inni kapnak eleget.
A távollétem alatt felhalmozódó kéréseknek a beérkezés sorrendjében fogok eleget tenni, mihelyt kinyaraltam (kiőszöltem) magam.

Maradok továbbra is az Önök nagyrabecsült jawasasszonya, a wakációzó Mrs. Wasorr

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-22 00:47   
2005-08-20 22:36, poe:
-
Perec kolléganő kétszer is felkért némi nyomozásra a mindannyiunkat szerfelett érdeklő titokzatos telefonálás ügyében. Mint azt bizonyára Önök is tudják, a csíki lakosokat napok óta élénken foglalkoztatja a Találkozó.

Koszonom a Csiki Kurjanto szerkesztosege neveben, hogy ilyen hatterinformaciokkal kiegeszitette a publikussa valt tenyeket.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 23:23   
2005-08-21 22:29, Zuloaga:
-

Az atmoszférával lehet valami ...

Hát persze, az atmoszférával... Felültél számítógépestül egy buborékra?

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 22:29   
2005-08-21 22:02, poe:

Köszönöm Hölgyem! Ez annyira bio, hogy nem is látom. Az atmoszférával lehet valami ... mindenesetre az eső elállt.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 22:02   
Kedves Zulo

Minden eshetőségre itt küldök egy bioesernyőt

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 21:35   
2005-08-21 19:58, poe:
Ugyanennek a járműnek az orosz belföldi járata.

- Értem. Szóval a ruszki --> ez egy rébusz, ha a betűket összerakjuk, kijön az ikarusz.

Kérem tüntesse el holnap nekem az esőt!
Hasta la vista!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 19:58   
2005-08-21 19:42, Zuloaga:
És mi az Ikarus?

Ugyanennek a járműnek az orosz belföldi járata.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 19:42   
2005-08-21 13:48, poe:

Na és ha bus? Airbus na.

- Jóvanna! Nem tudtam, hogy a Nimbus az Airbus.
És mi az Ikarus?

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 19:41   
2005-08-21 18:35, Tessényi Györgyi:
Ismersz-e a MON-on bölcsebb közlekedést a rébuszoknàl?

- nem ismerek, csak ro(o)mbust

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 18:35   
2005-08-21 13:16, Zuloaga:
Ismersz-e a MON-on bölcsebb közlekedést a rébuszoknàl?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 13:48   
2005-08-21 11:35, Zuloaga:
De hisz ez egy bus !

-
Na és ha bus? Airbus na. Ennyi pénzért inkább örülhetne egy kicsit....
W

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 13:16   
2005-08-21 13:01, Tessényi Györgyi:

Kérdésed egy rébus?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó