2022. október 07. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-20 15:48   

Kedves Miszisz www.Orr!

Na, itten vagyok! Elnézését hogy bejelentkezés nélkül csak igy Önre töröm az ajtót, de épp most érkeztem, és amit hozok az halasztást nem tűr. A mikolci kocsonyabálon jártam, mint sok hazánkfia ezen a hétvégén hogy megkóstoljam a hírös kocsonyát. Betértem a „Furmányos” nevű össznépi etetőhelyre, ahol Potyka Mari, a város közkézen fekvő pincérnője szolgált ki személyesen és elibém is tett rögtön két tányér kocsonyát. Na ebből elhoztam Önnek az egyiket. Még friss nagyon – pislog is – fogyassza egészséggel. Remélem ajándékomnak örülni fog, mert a jelenlegi béka nemcsak szép, de többfunkciós is.

Elsősorban nyersanyag termelőként ajánlom Önnek a békulát. Mesterségénél fogva valószínűleg szüksége lehet (a hangyaháj és a halszőr mellett) folyamatos békanyál ellátottságra. Na ebben segít ez a jószág, csak a megfelelő intuíciót kell megadni . Mondjon neki minnél ingerlőbb, idegesítőbb dolgokat rögtön köpködni kezd meglátja. Ha például, megemlíti hogy jövő héttől felemelik a legyek árát, vagy a kétéltűsége miatt duplán fog az idén adózni, biztos lesz az eredmény.
Másodsorban, egy két kuncsaftján is tud segíteni majd, akik olyan kéréssel fordulnak Önhöz, hogy az életszínvonaluk helyzetét határozza meg.
Még egy lehetőséget kihagytam. Társtalan, álmodozó högyvendégeivel anyagi juttatás ellenében csókoltassa meg… hátha…. ki tudja. De a következményekért felelősséget nem vállalok.
Jó étvágyat hozzá, és használja egészséggel. Kérem ha a kocsonyából marad valami maradék, azt ossza meg legidősebb tagunkkal, mert neki már nagyon remeg a keze, igy kanállal kínálja.

Maradok továbbra is tisztelettel: R-zsike

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-16 02:49   
Kedves Mrs.Wassor !
Koszonom a gyors es szakszeru kiszolgalast . Nagyon halas vagyok , hogy egyeb ajandekokra is otleteket is adott . Bar berletes vagyok , azert megis fogadja el halam jeleul ezt a kis osszeget .
Remelem tovabbra is fenntartjuk majd az uzleti kapcsolatot .
Udv: fellegvar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-16 02:25   

ITT A DELFIN JÓSDA

Ajándék jóslat Fellegvár asszonyság Gézengúzának aki a Halak jegyében született

Ez a jegy egyértelműen vizes jegy. Közszájon forog a közmondás: "él, mint hal a vízben" a halak tehát jól élnek. De mivel lassú víz partot mos, a lassú vízben lassan mos a hal is. Mondhatjuk tehát, hogy nem sok vizet zavar. Zavarosban halászni sokan szeretnek, de a halakra ez nem jellemző.

A halak kedvelt színe a kék, az ibolya és a barna, a kék a sekély víz színe , az ibolyaszín a mélységé, a barna pedig a meder földje. Tehát a hal a természet vizes gyermeke. Halpénzeinek számából megállapítható a hal kora. Bankszámláinak száma az évtizedeket mutatja.

Fentebb látható, hogy e zodiákus jelképében két hal egymással szemben úszik, ez mutatja a jegy kettős jellegét. Váltakozva lehet csendes és lobbanékony, pazarló és spóroló, félénk és erőszakos. Aki együtt akar úszni vele, kénytelen szinkronúszást tanulni.

Chícky Schellők Vízisportiskola! Ússzon nálunk az árral! Vízállóknak kedvezmény. Nyitva. Télen - nyáron csak feláron. Hínárfalva Hullámverés utca 7.

A halak szerencsenapja a csütörtök, szerencseszáma a 4 és a 9 valamint ezek kombinációi, azonban nagyobb nyeremény nem várható, mert a pénz amúgy sem boldogít, és a könnyen jött pénz könnyen elúszik.

Aki a halat meg akarja fogni, óvatosan tegye, mert síkos, könnyen elillan. De akit csak a halpénze érdekel, melléfogott vele.

Előrejelzések az elkövetkező hetekre:
HALlanlanul tavaszváró hangulatba kerül, de a kikelet még várat magára, ezért a kerti munkát HALogassa.
Művészi igényeit zeneHALlgatásban élje ki.
Vizes sportot válasszon, az ejtőernyős ugrást nem ajánlom.
Egészségére ügyeljen, HALántékát ne érje bántalom.
Étkezési tanács: egyen halat, a legjobb falat.
Öltözködési tanács: egy HALszálkás öltöny mindig jó megjelenést biztosít, de a békaszemüveget és a kacsatalpakat ilyenkor hagyja otthon.

Mit lehet ajándékozni egy születésnapját ünneplő halnak?
Például aranyhalat, amelyik teljesíti legalább három kívánságát. Hímnemű halaknak sellőt, nőneműeknek szigonyt amivel a hímnemű halat elejtik. Nyugdíjas halaknak szociális hálót, ifjú házasnak háló-szobát. Agglegénynek háló-zsákot, magányosnak háló-társat, kopasz halnak háló-sipkát, halász halnak halász-hálót, horgász halnak horgászbotot, kishalnak kukacot, nagyhalnak kishalat, gömbhalnak négyzethálót, csikóhalnak patkót, aranyhalnak ezüsthorgot, ördöghalnak ártást, lepényhalnak mártást, rántott halnak rántást, tintahalnak tollat, nyelvhalnak szótárt, tőkehalnak bankbetétet, sülthalnak tepsit.

Ekkora választékból keresse ki kiki a magánakvalót.

Kedves Katicabogár, remélem , közös megelégedésre és még időben oldottam meg a feladott feladatot. Az ünnepeltnek minden jót, Önnek sikeres HAL-ászatot kíván

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és HALügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-13 21:41   
2005-02-12 11:20, poesje:
Munkatársaimat titoktartási bűbájjal kezeltem.....
-
Látszik is szegényen.. Épp hogy elmúlt a karneváli megrázkódtatás, most még ez is..

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-12 11:20   
Kedves Katica-bogár

Megrendelését úgy értelmeztem, hogy annak március elsejéig kell elkészülnie. Addig még rengeteg idő van, tehát kérem, ne aggodalmaskodjék. Jó munkához jó idő kell. Jelenleg viszont fúj és zuhog.

Munkatársaimat titoktartási bűbájjal kezeltem, vagyis csak kérdeznek de nem felelnek. Pontosan úgy működnek tehát, mint bárki bármelyik tanácsadó szolgálatnál. Mert mi lenne, ha minden arra járónak kifecsegnék a műhely- és konyhatitkokat? Belegondolni is rémes....

Tisztelettel Mrs. W.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-12 04:24   
Kedves Mrs. Wasorr !
Be kell vallanom , egyre jobban aggodom , hogy nem lesz meg idoben a Gezenguznak szant ajandekom . Talalkoztam a munkatarsaval es nagyon kitero valaszokat kaptam a kerdeseimre . Ez a zoldszemu egy ep-kez-lab mondatot sem tudott nyavogni nekem , amikor ez igazan eletbevagoan fontos . Kerem , hogy a beosztottjait figyelmeztesse arra , hogy az On tavolleteben kotelesek felvilagositassal szolgalni a kuncsaftoknak.
Udvozlettel,
Katica-bogar

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-08 02:51   
2005-02-07 23:40, poesje:
-------
Kedves Mrs.Wasorr !
A berletemet koszonettel atveszem . Kerem nyugtazza , hogy a 300 garast maradektalanul megkapta a kuldoncomtol .

Remelem , hogy dolgozni fog a megrendelesemen es idoben megkapom majd az ajandeknak szant informaciokat .
Udv:Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 23:40   
fellegvar 2005-02-07 00:15

Kedves Fellegvár úgyis mint Katicabogár

kérdéseire sorban válaszolok

1) emberbaráti és üzleti látogatását egyaránt megköszönöm

2) a mellékelt kép valóban engem ábrázol hétföi és pénteki valómban

3) az éves bérletét elkészítettem, használja egészséggel

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és jövőügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 23:20   
Kedves Rzsike

ne tessék aggódni, a cicus nem kilapult, hanem a macskajaj nevezetű betegségben szenved, ami az előző napi mulatozás következménye

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 22:26   
2005-02-07 01:20, poesje:
---------
...az ember annyi mindent lát, tanul, ha semmi mást nem nézek is, legalább a legújabb süveg-, orr- és púpdivatot.

Ajajj... a sok nézelődés közepette meg valaki meg rálépett a cicusra és kilapult szegény Vagy ez is egy jelmez? Nem irigylem aki benne van

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 01:20   
Kedves Olvasóim

A hét végén igazoltan távol voltam irodámtól, mint az alant mellékelt képen láthatják, a környékbeli boszorkányok, varázslók, javas-
és javatlan személyek nagy nemzetközi konferenciát és továbbképző tanfolyamot tartottak Maastrichtban. Természetesen én is részt vettem rajta, hiszen az ilyen rendezvényeken az ember annyi mindent lát, tanul, ha semmi mást nem nézek is, legalább a legújabb süveg-, orr- és púpdivatot.

Élményekkel megrakodva tértem haza, de azért nem felejtem el a kötelezettségeimet, hamarosan válaszolok minden kérdésre, kérésre.
Addig türelmüket kérem szépen.

Mrs Wasorr a karneváli boszorkányszövetség évi nagy gyűlésének tiszteletbelileg kinevezett tudós tudósítója

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 00:15   
2005-01-22 12:22, poesje:
Amennyiben Ön is szeretne bérletet váltani, láthatja alant, hogy 25 alkalomra szól, mindössze 300 garasért, potom ár.
+ 5 garas a nyomdai és admin. költség, de ez már igazán semmi ahhoz képest, hogy Ön be van biztosítva év végéig.

Eddig kizarolag "online" bonyolitottam onnel a "businessemet" , de most illendonek tartottam szemelyesen belatogatni a Rezeda ut 66 szam es annak is a fel-emeletere , nemcsak uzleti ugyben , hanem ember-barati szeretetbol is , leven , hogy meg mindig szenved korabbi balesete miatt . Nagy meglepetesemre az ajton a neve mellett ezt a kepet talaltam , amely kisse zavarba hozott ... Talan megmagyarazhatna nekem , hogy kit is abrazol ez a kep ... ki az aki hatbol es fel profilbol lathato ? Es profilbol ? Vagy ha on lenne mind a ketto ... elarulhatna a titkat ??

A jovetelem oka az volt , hogy elofizetek en is egy evre , az utalvany mar megy is postagalamb fordultaval . Rohamosan kozeledik marcius 1. es szeretnek ama bizonyos "hal"-nak , akirol mar on is tud , meglepetest szerezni szuletes napjara . Emlekeztetoul mellekelem a fenykepet :

Remelem , hogy a farsang utan idot talal ra es melyebben analizalni fogja a kerdeses uriemberre varo ez evi joslatokat .
Udvozlettel; Katica-bogarka

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-05 21:55   
2005-02-04 09:42, poesje:

A dolog teljesen veszélytelen, mert a boszorkányság nem fertőz, tehát tessék bátran a virtuális mérlegre állni. Ellenben feltesznek olyan - a személyiségi jogokat mélyen sértő - kérdéseket, mint cipőméret és testmagasság.

Látom a hölgyek tolonganak a mérlegeléshez, de azért megcáfolnám a Miszisz állítását, mert ha nem is fertőz a boszorkányság de azért veszélyes dolog.
Mint bérletes törzsvendégnek, kötelességem figyelmeztetni a meglévő, illetve leendő boszorkány kolleginákat a veszélyekre, ezért szükségesnek tartottam kihelyezni az új KRESZ előírásainak megfelelő táblát. Ennek figyelembevételével kérem közlekedni a jövőben.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-04 14:21   
Kedves Bovi

Egyetlen ötletem van, mivel Ön a napokban hosszabb vakációra készül, ejtse útba Ouderwatert és személyesen folyamodjon a becses iratért. A helybeli mázsamester évszázadok óta ezzel foglalkozik, biztosan tud valami megoldást a problémára.
Üdvözletem: Mrs. W.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-04 13:35   
2005-02-04 09:42, poesje:

A szolgáltatás ingyenes és hét nyelven beszél.

Sajnálattal ujra zavarom Önt, de pont csak a nyolcadik nyelvet értem, most mitévö legyek

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-04 10:52   
Mrs Wasorr köszi a linket, szoval kollegak lettunk

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-04 09:42   
2005-02-04 08:55, bovi:
Távigazolás is lehetséges

Kedves Bovi, igen, lehetséges. A legalsó sorban talál egy webcímet, ott lehet online, vagyis távolról megmérettetni. A dolog teljesen veszélytelen, mert a boszorkányság nem fertőz, tehát tessék bátran a virtuális mérlegre állni. Ellenben feltesznek olyan - a személyiségi jogokat mélyen sértő - kérdéseket, mint cipőméret és testmagasság.
A szolgáltatás ingyenes és hét nyelven beszél.
Sok sikert a boszorkánytagadó okirat beszerzéséhez.
Mrs. W.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-04 08:55   
2005-02-03 20:15, poesje:

A mérleget ma is használják, sorban állnak a nők, hogy megkaphassák a boszorkányság vádja alól felmentő, névreszóló pecsétes igazolást.

Megnyugtató érzés, hogy nekem nem kell a mérlegre állni, rég meghaladtam a 45kg-t!
Távigazolás is lehetséges

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-03 20:15   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Olvasóim, törzsvendégeim és leendő megrendelőim

A karneváli forgatagban szünetel a Jósdában az ügyfélfogadás, de hogy addig se unatkozzanak, egy kis történelmi utazásra hívom Önöket.

Utrechttől vagy tíz kilométernyire található egy kedves kis holland városka, Ouderwater a neve. Első látásra semmiben sem különbözik száz másik társától, de ha elsétálunk a Korte Havenstraatra, az 1.szám alatt egy mázsaházat találunk. No ez sem valami rendkívüli dolog, a legtöbb kisvárosban van hasonló. Ami egyedülállóvá teszi, és a női turisták kedvelt célpontjává, hogy ezen a mázsán nem gabonát, sajtot, krumplit mértek ám. Itt található a világhírű boszorkánymérleg ( heksenwaag).
A XV-XVI században európaszerte százezernyi asszonyt ítéltek halálra boszorkányság vádjával. A bizonyítási eljárások fontos része volt a nők súlyának pontos megállapítása, ugyanis egy boszorkány nem lehetett nehezebb 45 kilónál, ennyit bír el ugyanis egy jó minőségű seprűnyél.
A bírák és mázsamesterek azonban néha csaltak a mérésnél, ezért V. Károly Ouderwater mázsálóit kérte fel egy perben a hitelesítésre. Személyesen is jelen volt a mérésnél, és megelégedettségét tanusítandó örökös boszorkánymérési joggal ruházta fel a várost. Ettől kezdve özönlöttek ide a lányok - asszonyok minden országból, és vitték a hivatalos igazolást arról, hogy nem boszorkányok. Sokuk életét mentette meg a fáradságos utazás során megszerzett okirat.
A hölgyeket rangos testület vizsgálgatta , melynek tagjai a főpolgármester, a főbíró, a mázsamester és a városi bába voltak.

A mérleget ma is használják, sorban állnak a nők, hogy megkaphassák a boszorkányság vádja alól felmentő, névreszóló pecsétes igazolást.

Az épület egyébként boszorkánymúzeum is, földszintjét boszorkánykonyha foglalja el, emeletén a boszorkányüldözés 300 évéről tudhatnak meg sokat az ide látogatók.

Itt láthatják kedves olvasók az én igazolványaimat. Az egyik, amelyik azt igazolja, hogy (még) nem vagyok boszorkány

a másik dokumentum azonban hivatalosan - és online - boszorkánynak nyilvánít.

Itt Ön is ráállhat a virtuális mérlegre.

http://www.heksenwaag.nl/index.htm

Kellemes kirándulást kíván Mrs. Wasorr okleveles és hitelesített boszorkány

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 09:11   
2005-01-30 01:35, poesje:

Ugye szép darab?

Széééép

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 01:35   
Kedves Olvasóim

Örömmel jelentem, hogy a szezonvégi kiárusításon szert tettem egy elemlámpára, nehogy megint pórul járjak a téli sötét estéken. Ugye szép darab? Megérte...

Mrs. W

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-27 23:51   
Kedves Olvasóm, Katicabogár

Elöljáróban köszönöm a gondoskodását.
Nem a kis seb miatt maradt el a szeánsz, hanem azért mert láthatatlanná váltam egy napra. A gyógyerejű étkeket köszönöm, elteszem máskorra, biztosan jól jön majd a szűkösebb napokon, hiszen havazik.

Üdvözletem
Mrs W

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-27 16:40   
Beszaladtam egy percre beteglatogatoba ... Mutassa , kedves Mrs. Wasorr a fajos labat ...Latom , lassan gyogyul ... Hoztam a szomszed boszorkanykonyharol egy kis pacsirtanyelvpastetomot , varjuhuslevest es egy par bekacombot a sebesultnek ... Gyors gyogyulast kivanok , ne tartsa sokaig zarva az uzletet !

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-26 02:04   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Bérletes úgy is mint R-zsike 25-1

Az átutalt összeget köszönettel fölvettem , el is költöttem. A rezsi ugyebár. A hiányzó ötvenest majd Darvinkával lekvittelem , ha erre jár.

Kérdésére közölhetem, hogy a rontáselhárító nedűből még nem kortyoltam, valószínűleg ez lehetett az éjszakai baleset egyik oka. Mint bizonyára hallotta, a Kurjantó lépcsője a zordon időjárási viszonyok miatt roppant veszélyessé vált, és pont én voltam az a pechvogel, aki félrelépett a nagy igyekezetben.

Az ebterápiákkal kapcsolatban annyit mondhatok, hogy mindössze két lehetőség van, vagy gyógyul vagy nem. Felelősségteljesen kijelenthetem, hogy harmadik eset nincs. Ezt azonban legjobb lenne személyesen tőle megtudakolni. Mármint az ebtől.

Maradtam a továbbiakban láthatóan:
Mrs W.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 19:32   
Itt a bérletes....jelentkezik

Kedves Mrs Vasorr!
Nagyon kedves Öntől, hogy elkészítette bérletemet, és válaszolt magánjellegű kérdéseimre tett válaszával.

Fent látható gyorsfutárom az összeget már el is helyezte Csiki Kurjanto filiálájálában, (majdnem kitörtek az ujjaim mire leirtam) amint azt Ön is láthatja a saját szemével. Reméljük ezzel támogatom újraindulásukat is.

Megjegyezni kívánom azonban, hogy a 375 garas helyett csak 325 garast küldtem. Ennek az az oka, hogy az 50 garast Darwin szomszédomnak már egyszer odaadtam, azt tőle követelje, vagy tudja be a banántartó ellenértékének.

Még egy kérdés Önhöz:

Ön is megkóstolta már újonnan készített penészzöld főzetét, amit annyira ajánlgat, vagy csak kínálgatja "aki mer az nyel" alapon?

Erre a kérdésre feltétlenül szeretnék választ kapni, illetve még arra, hogy Houstontx nevű kuncsafja kutyájának használtak e a javasolt kezelések, mert akkor én is kipróbálom az én kutyusomon.

Nagybecsű válaszát megköszönve maradok tisztelettel az Ön első bérletese: R-zsike

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-24 05:23   
Olyan aranyos kutyus. Szeretném ha nekem is lehetne egy ilyen. De eben a házban tilos állatot tartani

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-24 00:36   
http://www.kutya.hu/9903/fort.htm

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-23 20:50   
2005-01-23 19:52, rigojanos:
na most miert cikizitek szegeny ebet, ugyis eleg erzekeny lelku

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-23 19:59   
Persze hogy medve. Meg van der medve, mögötte egy középkori kínzóeszköz, az állatvédők telefonszáma meg sehol.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-23 19:52   
2005-01-23 19:49, houstontx:
-
A fulebol itelve medve is lehetne.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó