2022. június 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Eszperente nyelv net tere-fere
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 22:40   
Kedves pettyes,

kenyeret keresel e melegben?
nem tengeren rengsz evezve,
szelekkel versenyezve?

menned kellene messze,
messze hetkre,
menned tengerre, hegyekbe.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 14:58   
Kedves Netfelek !
E percben kenyeremet keresem , de belestem e helyre . Lelkendezem e rengeteg bejegyzett texten . De eltelt negyven percem , melyben ennem lehetett . Keveset jegyezhetek , felettesem megleshet s ez nekem kellemes nem lenne . Ehelyett este lesek be , mert este lehetek veletek eleget .
Kellemes estet nektek .
Szeretettel ,
Pettyes

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 01:18   
2005-08-02 00:57, poe:
-
Kedvesem,

szeretem kérdésed. szerelmetes gyermekem még egy hetet vesztegel Péterhelységben és szenved. Eltéphetetlen érzelmek, egyetemes szépségek, de egyben szemlélné errefelé eleit. Nehéz helyzet, de mér és ketyeg egy szerkezet, mely - remélem - eredményt lel erre.

P.J.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 01:05   
Veres Retek

Reggel-este belesek e helyre, ez esetben kellemesen lettem meglepve szerkesztett jegyzeteddel. Terved helyes, terelgesd egy helyre e netes embereket, egyetek, jeges leveket lefetyeljetek, fecsegjetek, nevessetek eleget. Helytelen de e hetes meg egy nekem nem felel meg, szerfelett restellem, de nem lehetek veletek Pesten. Testem nem, de lelkem mellettetek lesz e helyen, eszeveszetten keresem jegyzetedet, melyben elfecseged ez esetet.

Hegy leve nyelvetekre!
P*e

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 00:57   
Kedves netfelem P. J

(nevedet e-vel nehezen lelem meg, de eleje lehet R=J esetben egy hely melyet ezer esztendeje egy hegy heves rettenetes leve felperzselt. Emberek benne elszenesedtek, de meszes szerkezeteket, melyeket mesterek emeltek, e pernye lefedett s jelenleg keresett hely.)

Kedves gyermeked veres szemecske messze keleten vesztegel merengve? Szemesztere nem lett befejezve? Esetleg lelke szenvedett s e szenvedelem kergette szemetek elejbe?

Kellemesen kezdted e fecsejt, tedd hetente egyszer, s lehet, megszereted
P*e

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 00:30   
2005-08-01 23:16, boots:
-
<-- ez tele e-kkel. Természetesen Neked . Én ebben gyenge lévén ferde tekintettel lesem egyesek teljes tehetségét. Szemem rebben, s fekszem kellemes érzéssel.

Kellemes estét!

Pempere Jedet

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 23:39   
... deleteltem ...

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 23:36   
> ezt mért teszed kettedszer e helyre?

Egeremmel tenyereltem e "Rendben" keretre, s levelem elment -kelletlen- szerkesztetlen.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 23:32   
Kedves E-k

emlegettem: kellene szerveznem egy rendes csevelyt, melyen emberek jelennek meg elevenen. Kedves emberekkel egyeztettem, lesz esetleg egy vecsernye. Erre vezetnek egy kerekes szekeret, s bemennek velem egy helyre. Esznek, vedelnek, csevegnek velem.

Merre, s mely helyen? Ezeket s egyebeket egy rendes nyelven vezetett csenelen lejegyzetelem. Gyertek el, megleshettek elevenen, s megleshetlek benneteket.

Cselekdjetek, ne vesztegessetek perceket, mert ez este nem lesz rettenetesen messze, hetet kell fekelyeteken lennetek!

Retek

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 23:16   
P*e, kedves

Erre tekeregsz estelente? Nem leled helyedet fekelyeden? Esetleg embered nem kellemes melletted?

Estelente rendszeresen cseten csevegek, kellemesen telnek hetven meg hetven percek, s nem lesz erejem e helyre beverekednem testem s lelkem, eszem nem remekel e-vel e hetekben. De e csethelyen nevedet nem fedezem fel estelente, csetet nem szereted? Egy kedves emberrel elegyedtem csevelybe, mely ember e helyen szerzett nevet, jelentett helyzetet rendszeresen. Vele csevegtem s fejemben rendet teremtett, s e rend egy textet nemzett fejemben.

Helyemen, melyen kenyerem keresem keveset netezek, nem tehetem, mesterem mellettem telepedett le, s szemmel fegyelmez.

Mellesleg hetek telnek kellemesen, gyerekek velem hevernek, nem kell menjenek gyerek-egyetemre e melegben. Helyette kertben rendetlenkednek, csevegnek, fecsegnek, terelgetnek s vernek lehelettel telt kerek szereket. Meleget nem kedvelem rettenetesen, testem nedves cseppekkel fedett, rendszeresen levetkezem, s e levetett lepleket teregetem. Egyszer-egyszer eshetne egy keveset!

ezennel befejezem,
leszek tesztelettel

retek

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 23:14   
2005-08-01 22:50, boots:
-
ezt mért teszed kettedszer e helyre?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 02:19   
2005-08-01 01:26, poe:
-
Kellemeseket! Nem szenvedek, meleg e percben csekély. Esne, de mégsem. Kellemeset csevegtem cseten ez este, de rengeteget!

Ember tervez, de nem kedvezett nekem e szerencse, ezért leheveredem még ez éjen.

Nektek rengeteg kellemet!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 01:26   
Gyerekek

Erre tekeregtem, belestem e mekterembe, de nem leltem benn egy lelket se. Merre tekeregtek e meleg hetekben? Szenvedtek? Esetleg nedves helyeket kerestetek fel? Lehet, testetek egy rekeszes kereveten ernyedez - melyet feltekercselve veszel kezedbe, leteregeted egy neked kedves helyre, meleg lehelleteddel degeszre felleheled, de reggelre leereszt, s te gyepen fekszel megmeredve, berzenkedve

E helyeken netet nem leltek persze, s nem jelentkezhettek. De kellene jeleznetek: "emberek, elmegyek, heteket nem leszek neten, ne keseregjetek. Szeptemberben levelek leesnek, kellemes lesz e-vel jegyzeteket szerkesztenem nektek"
De nem, bezzeg egy se jelentkezett, elmentetek messze, fecseghetek ketten egy testben, egy fecske meg egy kecske

Veres Retek, Lencsemester, Pettyes, RMenyecske esetleg erre menve megleled jegyzetemet, gyere be, tedd le feneked e helyen egy cseppet, e kellemes teremben enyhet lelsz, lehet, kedved lesz egy jegyzetre.

Kellemes reggelt, estet nektek:
P*e

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-18 19:17   
Kellemes estet!
Esetleg lelek erre egy lelket?

Elkeveredtem messze, de meglettem. Kedvetek ne szegje, de testemet lepellel fedem, mert rettenetesen veres, bekentem. De megesmertek nemde? E helyzetben kellene egy szer nekem, mely testem heve ellen lenne, s sebet kezelne. Egy helyen mely kedves nekem - s errefele leledz - segedelmemre lett egy ex-kerekes embernek neje, melynek neve egy meg egy V jelet rejt keresztben. De nem lettem teljesen rendben, e szer keveset jelentett nekem, esetleg megmelegedett, s nem kevertem eleget, de nem kezelte testemet le rendesen.
Errefele lelek egy lelket melynek zengzete enyhet jelentene nekem, s testemnek? Jelentkezzetek meleg helyzetemben, mert kellene...

Nem?....Ezennel e percben elmekegem, kezemet mellemre teszem s megeskeszem, szeptemberben elmegyek egyetemre, s fejembe rengeteg szemesztert teszek, legyen e helyen beteg embereknek segedelem, nem betegeknek welness, meg terem melyben tekereghetnek, emelgethetnek.

Kedves netfelek merjem ezt? Kell ez? Nektek szervezetetek, kezetek, eszetek, s nemesebb szervetek rendben? R menyecske egyszem beteg erre? Kell egy felcser esetleg? Lehet nem lesz kereslet erre, de belekezdek. Esetleg egyest tesznek tesztemre, ez esetben nem lehetek sebetek segedelme, nem ecsetelem nektek...

Este lett, elmegyek. Legyen veletek egy szent, mely fent les benneteket.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-08 22:43   
Kedves Emberek

Nekem estelente nem lehet melegem. Errefele egy hete esett meg esett, kedves kerek test mennyekben nem melenget. Jeges sert veletek nem vedelek, de hegy leve, egy serleggel, persze veres, ez bezzeg kedvemre lenne. Egy szelet kenyeret kenjetek meg nekem, pecsenye leve remek lenne vele. Erre egy kerek eledelt szeleteljetek, mely reggelre szerfelett kellemetlen leheletet eredeztet, de jelenleg kellemes, rengeteget lehet vedelned mellette. Esztek velem?
P*e

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-08 22:05   
Megyek Retek!
Szervezd meg, s legyenek egyben e helyen rekedtek

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-08 21:14   
Sert vedelek e rettenetes, nedves melegben. Gyertek, vedeljetek velem.

Egyszer megeshetne: gyertek Pestre, velem egyszerre egy helyre melyben emberek esznek s nedveket vedelnek, cseveghetne keveset eme eszperente sereglet.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-07 20:53   
Gyerekek,

Elmentem keletre, hegyekben tekeregtem kerekes szekeremmel, nejemmel s gyermekekkel egy hetet. Kellemesen telt e hetem. Vettem cserepeket, ettem flekkeneket, pengettem ezreket lejben. De elegem lett, ezennel jelentem helyemen leszek, keressetek cseten, esetleg eszperente helyen.

Netem nem remekelt ezen eltelt hetekben.

beets

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-02 03:41   
Lelkem R-menyecske !
Ne keseregj ! Emberek kenyeret kell keressenek , termelnek nehezen , keveset lehetnek erre . E rettenetes meleg megszenvedtet , kedvet szeg . Este lestem fekete fellegeket . Lehet e fellegek nedvet eresztenek , nem kell kertemben csepegtetnem .
Kellemes week-endet .
Pettyes

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-02 02:34   
Nem kedvesem, e hely eszperente mekmesterek helye lesz ezer meg ezer hetekre.
Leveledre nem feleltem mert rengeteget termeltem e helyen mely nekem telephelyem. Kezem repdesett egy ecsettel, kentem , festettem szerkezeteket, melyeken termekbe bemegyek. Termetesebb ecsettel meg bemeszeltem egy termet. Nem fekete lett se nem veres, telente esnek le pelyhek, ezt szeretem, kellemes szememnek, ezt kevertem egy vederben, ezzel festegettem.
Testem reszket, elmerevedtem, belegebedtem, de lelkem repes, szebb lett telephelyem, remekeltem.
Megyek, lefekszem, mert egyszerre reggel lesz, s nekem rendezkednem kell, kenyeret vennem, s levest kevernem.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-02 01:45   
Rendszeresen nem lelek erre egy lelket sem. Merre tekeregtek?
Menyecske - melynek neve ember mely verseket teremt - megsebeztelek?
Veres Retek tekeregsz… de merre? Pettyes sem repked! Lencsemester meg belefeledkezett new telephelybe? Egyszer zengedezett zenemester erre, lemezeket emlegetve, de elment. Semerre nem lelem, s egy menyecske, melynek gyermeke messze keleten leledz sem remekel erre. Megkeseredek, e hely be lesz rekesztve?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 21:42   
Kedvesem, 1+1+1 hely

Nem kellenek nekem ezen nevek, emlegetem ezeket, ezzel menedzselem, terjesztem neveket, ne legyenek elfelejtve.
Sejtem eseted: sebez, mert Te neved nem vettem bele? Nem tehettem, esetleg lehetne egy keszeg neve P*e de ez nem helyes...mert keszegek csendben lestek vederben, nem feleseltek..

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 21:16   
Kedves Mekmenyecske

Leveled terjedelmes lett, de egyenesen keserves. Ez neked kellemes week end? Egy eszme termett fejemben egyszerre. Te nem szereted e helyen teremtett nevedet (R menyecske) s szemedet vetetted kedvesebb, zengzetesebb nevekre erre lejjebb. Retek fele neve kellene, nevezetesen Veres? S mellette megszerzed Pettyest? Nem lesz ez neked rengeteg egyszerre? Te telhetetlen egyed. Jelenleg neved Veres Pettyes R Menyecske.

De ez lehetetlen, e webhely tele lenne neveddel egyszerre. Szedtevette. Ezen nevek lehetnek kellemesek meg bejegyzettek messze, Pettyes netfelem telephelye mellett, merre veres emberek keresnek gyerekeknek terjedelmes neveket (egyet lejegyzek nektek "Rettegett Fekete Medve nyelve sebesen pereg"). De e helyen, vedd eszedbe, ez lehetetlen. Ez kedved ne szegje, ez esetben rengeteg nevedet egybevetve, megszerkesztve lehetsz esetleg Re-me-ve-pe.
Nevetsz? Fejedet tekergeted, szemedet mereszted? Legyen Pe-re-me-ve? Ez tetszene?
Felelj nekem te Verespettyesermenyecske.

P*e (ezt meglesheted, nevem 1+1+1 helyet vesz el )

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 20:35   
Kedves Netfelek!

Nem kertelek nektek, texteteket nem leshettem meg, nem felelhettem, mert e percben estem be e helyre.
P*e, Retek lelkendezem nektek, (nevetek lehetne: „Kert Elek”) Pettyes, Lencsemester s egyebek e helyen megnevettetnek engem, jegyezzetek le rengeteg esetet.

Engem megszenvedtet e meleg, meggebedek bele. Nektek kellemes ez? Szervezetetek nem levert?

Letelepszem e kedves csendes helyen, s csevegek keveset.

Reggel (kerek test mely fent meleget ereget nem kelt fel) emberemmel elmentem week endre. Persze merre? Egy mederhez, melyben retkes nedv leledz, ebben keszegek s brekkencsek hemperegnek. Repesztettem kerekes szerkezettel lefele, negyven percet vezettem, de egyszerre megleltem. Emberem letelepedett, csendet teremtett s egy hegyes merev szerkezetre – melyet nedves helybe eresztve kell rezzenetlen lesned – egy negyed egyedet tett, mely elszelve nem rest, tekereg. Engem elfelejtett, belefeledkezett e cselekedetbe teljesen.

Nekem melegem lett, leheveredtem cserje mellett, leplem levettem s elszenderedtem. Meder mellett felfedeztek rengeteg szerfelett szemtelen csepp egyedek melyeknek emberek testnedve kell, s nekem estek. Egy perc sem telt bele, tele lett testem veres pettyekkel. Emellett fedetlen testem perzselt, s cserzett lett, egyre hevesebben melegedett, veresedett. Szenvedtem. Nehezen beesteledett, egyetlen kerekesem repesett: „R ezt lesd meg, rengeteget tettem vederbe, lesz leves rendesen!”
Nevetnem kellett de nem tettem (nem mertem?): vederben nem egy termetes cet tekergett, keszegek keseregtek benne heten.

Jelenleg jegelem szemtelen egyedhelyeket, cserzett testem tejfellel, kenegetem. Peckesen, mereven megyek (testem feszes)… elmegyek lefekszem…….de nem merek!

Legyen kellemes hetetek!

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 03:15   
Kedves egerek rettegett ellenfele!

kertes jegyzetedre felelek. Kertem nekem sem termetes, sem keresztben, sem befele nem kell mennem messze, nem kell negyven negyed perc telecsepegtetnem gyepemet nedvvel. Gyepem mellett nem nevelek eledeleket, egyetlen cserje nevelkedett benne (e cserje cseresznye, egy esztendeje vettem s termett negyven negyed szemet).

Kertemben nem terem eper, ezt szedhetek messzebb, egy helyen melyet erre teremtettek: emberek szednek epret benne, s bemenet mellett vedreket csekkelve pengetnek ezreket.

Meggyem lesz egyszer, mert telet feledve vettem s kertem elejbe tettem egyet, de gyerek cserje ez, s nem termett egyetlen szemet sem.

De cseresznye mellett kertem belseje rejt egyebet: mered benne csemete cserje, mely nem ejt levelet, nem terem eledelt, de levele nem hegyes, s termedbe sem teheted telente, mert ez nem erre teremtetett.

Estelente gyepemet rendezgetem, csepegtetem, hetente nyesegetem, s szedegetem benne termett egyebeket, melyek nem kellenek bele (gyermekem szervezete nem szerette levelek teremnek meg benne. Meg egyebek: melyeket gyerek-kezek keresztezve, tekergetve keretbe rendezgetnek s fejekre tesznek, de lehet emez zeneszer (lehelletedre zeng), esetleg fegyver (egyenes teste kezedben, feje peckelve elmegy), de feje megkerekedve leheleteddel kergetve messze eregetheted lengedezve)

E fent emlegetett mellett cserepes egyedeket lelhetsz kertemben, esetleg hetet. Veres fejeket eresztettek, szemnek kellemesek. Ezeket nejem rendezgette, tette cserepekbe.

Ezzel jegyzetem, megyek szendergek egyet.

VeresRetek

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-19 09:18   
Kedves Veres Retek

Ez egy kellemes reggel nekem, mert megleltelek e helyen.
Cseresznye, meggy, szeder megterem kertedben?
Kertem tenyerembe rejthetem, ebben ehetetlen elevenek teremnek. Decemberben vettem egyet vederben, ez heteket feszengett benn e meleg helyen telepettyegetve csecsebecse cserepekkel. Ezer meg ezer hegyes levele nem pergett le, szerencse, mehetett kertbe. Negyedszer temettem el egyet-egyet, evvel kertem tele lett. Gyepet nyesegetek, esetleg leesett leveleket szedegetek. Bemenet mellett felszegezett cserepekben nevelgetek szebb szerzeteket, melyeken levelek mellett egyebek teremnek, kellemes lehelletet eregetnek, szememnek kellemesek (ezeket egy jeles , nevezetes helyen vettem, lejegyeztem nektek egyszer). Estelente e melegben ezeket be kell nedveznem, permeteznem, mert nem esett egy hete..
Befejezem jegyzetemet, mert remek helyre megyek. Este erre leszek, meglesem, felelnek-e mekmesterek e kertjegyzetre. Kertelek.....te kertelsz-e?
P*e

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-19 02:45   
hejhej, terve!

(messze fenn, nem-keleten, merre egy veres s gyerekeknek kedves embert lelsz, s ez ember telente gyerekekhez repked tehenes, kerekes szerkezettel, ezen helyen emberek hejhej-t rebesnek s "terve"-t embereknek melyekkel szembe mennek s csevegnek, s eme szerkezetek szerepelnek rendesen leveleket bevezetve)

Eltelt hetekben nem lelkendeztem, lelkem nem repesett, kedvetlen tekeregtem s e webhelyet nem kerestem fel rengeteg hete. Felettesem s nejem leterhelt, s netem sem remekelt estelente. De kedvemre hevertem fekhelyemen, szenderedtem eleget, s nem keltem veres szemekkel reggelente.

Nektek rendben teltek-e hetek? Megestek veletek kellemes esetek? Szedtetek szedret eleget? Tettetek el meggyet? Lett-e testetek szeder-veres e rettenetes melegben?

Meggyem (mely rendesen nem meggy, cseresznye) melyet egy esztenedje tettem kertembe - jelentem - letermett, leszedtem hetet meg egyet meg egyet meg egy szemet, s gyermekem, nejem megette. E cseresznye cserje megeredt, eresztett hetvenszer hetven leveleket, cseperedett rendesen, kedvemre.

Emberek, ne feledjetek, veletek leszek egyszer-egyszer.

Veres szemes retek.

hejhej = hell..., szev...sz
terve = mennyek embere vezetett erre

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-13 00:07   
Kedves R-menyecske !
Eseteden fergetegesen nevetettem , szemem cseppeket eresztett . Leveled kellemes perceket szerzett nekem . Sejtem emberednek meg neked kerek lehetett szemetek .
Kellemes hetet !
Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-12 19:08   
P*e kedves!
Lelkendezem mert textem kellemes perceket szerzett neked.
Besenye nethelyet megleled erre (egereddel csettens e helyre melyet lentebb lelsz):
http://www.besenyeipeter.hu/
Legyen kellemes heted.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-12 10:00   
Kedves R-menyecske

Rengeteget nevettem, e mese szerfelett tetszett. Egyebekben ne keseredj el, egy teve rengeteget jelent, nem kevesebb egy beteg kecske, esetleg egy kerek zsemle megkenve dzsemmel???
Ezen fekete ember nem keveset tett fel egy telt menyecske ellen, mert esetleg e menyecske nem kel szerelemre vele, de teve elmegy, ezen esetben e csere nem kedvez fekete embernek. Ellenben kerekesed heteket tevegelhet lelkesen.
Kellemes lehetett neked kelet fele menned, felettesed egy cseppet elfeledned, stresszes reggeleket szemetesbe vetned.
Rengeteget mentem kerekesemmel szerte de ennek ezer esztendeje. Tedd, mert lehet, egyszer befejezed ezt, s lesz rengeteg kellemes eszme fejedben, melyeket eltehetsz, s egyszer-egyszer elmerenghetsz benne(felette?).
Mennem kell, mert kedvesem este elrebegte, elmenne velem egy helyre tenger mellett. E helyen nevezetes emberek repkednek, egy ember neve Besenye, ez embernek nemzete egy velem! E Besenye szervezett erre egy versenyt. Megyek s meglesem kedvesemmel.
Legyen neked kellemes heted.
P*e

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó