2022. augusztus 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Eszperente nyelv net tere-fere
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-01 02:45   
Kedves Lencsemester!
Lett fedeled, esetleg keresed? Merre tekeregsz, ne feledd e termet!
Jelentem este megeszesedtem! Lett nekem szerkezetemben - mellyel netezek – egy elme teremtette rendszer - melyet eszetlen emberek megvesznek - kezemmel szerkesztett jeleket kell bepetyegtetnem s nyelvem szerkezete megered ezen jelekben. Fennen eresztett eszmecsere helyett megfelel, nem rekedek be, s rengeteg emberrel cseveghetek evvel textben. Jelenleg szenvedek, lesem, rengeteget keresem benne: „Help” de fejem nem vesz be egyes jeleket ebben sem, mert gyereknevelde nem edzette eszemet e nemzethelyre jellegzetes nyelvre rendesen.(Teneked bezzeg megy). Ejjj nem berzenkedek, megyek tente-tente.
Te meg jelentkezz!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 22:55   
Kedves menyecske

Lent e fekete beste szerzet szerez lelket eleget, hetente ezret, ezek lelketlenek, becstelenek, mennybe nem mehetnek.
Lelkem, neked egy kedvesebb helyet keresek, jelen esetben ez egy webhely, esetleg cset-terem. Remek, nem betegeskedsz, kedved leled velem, s estelente negyven netfeleddel fecsegve. Enned lehet-e? Egy veres szeszes nedv, melyet hegyek vesszeje termett, elveszett kedvedet megkeresve segedelmedre lehet.
Ezen esetben emelem kelyhem, csengjen kelyheddel kelyhem egyszerre, s nyeljem , s nyeljed e nedvet nyelvvel elemezve.
Estelente lehet egy keveset nyelned, e szer betegeknek rendeltetett.
P*esje

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 22:00   
Jelentem rendbe lettem.! Testem keserve elszelelt, megmelengetett zene, s szeretetteljes leveled.
....meg nem kellettem fekete beste szerzetnek sem mely feje teteje kettes hegyes szervvel lett felszerelve.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-26 22:40   
Kedves Beteg Netfelem, Mekmester

e leveled kellemetlen perceket szerzett nekem. Szenvedsz este-reggel? Nem szerkezetet kell fejedre tenned, ellenben egy jeges nedves leplet. Kehedet lehet nem Pesten szerezted, de mert emlegetted felettesednek: esetleg beteg leszel egy hetet, ez megesett veled. Fekete eszme egy beste szerzet nem fekete, de emeletesre szerkesztett helyre felfestve.
Kettes eset ez lehet: felettesed rebegett ellened fekete keserveket, melyek megtelepedtek testeden-lelkeden. Ezen esetben nem kellenek szerek, ellenben kellemes levek, zene, kedves mese segedelmedre lehetnek. Megleslek csetbe bekeveredsz-e? Legyen heted egyre rendesebb, kellemesebb, ne betegesebb!
P*esje

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-26 19:15   
Kedves Nem Beteg Netfelek!
Reggel felkeltem, de testem teljesen elernyedt. Fejem meleg s rettenetesen keservesen nyeldeklek, beteg lettem. Kellene mennem befele felettesemhez de nem tehetem, testem nyele nem enged, remeg.
Eszem edzettem mely helyen szedhettem fel a kehet? Esetleg fedetlen fejjel tekeregtem Pesten? Meglehet – mert errefele esett – s nem emeltem fejem felett mennycseppek ellen nyeles fekete szerkezetet mely fekete lepellel fedett.
Nesze neked R! Kellett ez neked? Nem tehetek egyebet, fekszem s szenvedek ezerrel. Leheveredtem kerevetre, kecsketejet nem vedelek mert nem szeretem, helyette meleg fekete leveket nyelek, szedek vele kegyetlen kesere szereket, merengve eget lesem, egyszer-egyszer elszenderedek.
E lelketlen helyzetben egyetlen kellemes helyzetet teremthetek: Fejemre teszek egy szerkezetet melyben zene terjed. Lehet (P*e) sejted mely ember zengedez benne... evvel elleszek. Este lehet erejem meglesz, s veletek lehetek.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-25 16:11   
Hmmmm.... Eme szert (kefe) nem kell lenyelnetek, de ne nyeljetek keresztbe gereblyenyelet se mert mehettek egyenesen felcserhez.
Egyszer megbetegedtek, ne menjetek semerre se. Testetek felmelegedhet, kezetek remeghet, szemetek cseppekben nedvet ereszthet, levertek lehettek, s kedvetek se lesz kellemes. Ezesetben heveredjetek le kedvenc fekhelyetekre s tegyetek fejetekre egy jegelt leplet. Egyetek egy meleg lebbencs-levest, szemezgessetek epret, szedret, esetleg meggyet, s estefele nyeljetek meleg kecsketejet. Reggelre felserken testetek.

W

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-25 14:27   
Meglettem, kedves Retek, nem vesztem el, jelentkezem. Egyetlen kerekesemmel telt negyvenszer hetven percem, vele leledzettem kettesben, rengeteget csevegve s egyebek…. ezt eme helyen nem jegyezhetem le, s nem lehettem veletek, de nem felejtettelek el benneteket. Felcsert keresek neten, de neked esetleg lehet szerem: rengetegszer keresd fel nedves helyet, melyben testedet nedvesen kezeled - retek ellen. E szer neve: KEFE, mellyel fejedben leledzett szemeket edzheted, s nem lesznek betegek.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-25 02:06   
Keves R-zsebet!

Kegyed merre tekereg? Nem jelentkezett e helyen, sem tereferehelyen kerek hetvenszer negyven perce. Remeelem nem beteg, s nem felcserrel kezeltet? Jelentkezzen, rebegem, keresem.

B

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-24 00:44   
Felcsert nekem! Este csevegek e helyen s nem fekszek eleget szenderedve, reggelre leszek beteg, fejem rettenetesen szenved. Felcser szerezhetne nekem szereket s fejem nem szenvedne betegen.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 23:50   
Eszperente-menyecske

Egy felcser e helyre? Ez remek eszme. Estelente rengeteget fecsegek, reggelre rendszeresen berekedek, s nem felelek sem e-tlen sem e-vel. Vettem szereket ellene, de nem lettem elevenebb reggelente. Egy felcser tehetne esetleg egyebet?
P*esje

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 23:24   
Kedves Lencsemester (1001 mester, mert e MEN-helyet teremtette)

Leveledre kedvem kellemesen felderengett. Lehet velem egyezkedned: hetente egyszer gyere be, fecsegj egy keveset eszperente netfelekkel, meg velem, mert kedvelem e nyelvezetet.

Egy eleven ember nem lehet ezer hetet egy helyen, elmegy egy emelettel lejjebb, esetleg kevesebb terem kell, mert gyerekek elmentek, egyes esetekben szebb termek kellenek, kert, rengeteg hely. Ezt keresed? Lelj kedvedre egy remek helyet, s eme levetett helyre egy embert, melynek ez kell, vegye meg, pengessen le neked ezerszer ezret. Ezen hetekben lesz kezedben ecset, enyv, szekered tele lesz szerekkel, szerkezetekkel, lemezekkel, ezeket rendezgeted. Egyszer megleszel ezzel, s leszel erre nem hetente egyszer, de este-reggel.

Bye: egerek rettegett fekete fejedelme

Ezt meg elfeledtem: receptedben lehetne esetleg vesepecsenye szesszel erjesztve?

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 16:08   
Kedves P*esje,

Nem felejtettelek el Benneteket, de rengeteget teszek-veszek, megyek ezerfele, s e MEN-helyen keveset lehetek.
Jelenleg keresek egy helyet melyet megvehetek, s melyben letelepedhetek nejemmel, s gyerekekkel. Rengeteg web helyet lesek melyekben emberek telephelyeket terjesztenek, eme embereknek leveleket menesztek, s megyek eme helyekre. Mellette el kell rendeznem e helyet melyben jelenleg telepszek (festek, szegelek, seprek) mert embereknek ezt terjesztem.
De ne keseredjetek el. Leveleteket rendszeresen lesem e web helyen, s csetelek Veletek hetente.
Rendben?
Mellesleg, egeres-kel receptemet egyszer se szerkesztettem meg, s nem ettem. Lehet, e recept nem kell egyetlen embernek sem mert nem egeret kellene beletennem. Se verebet, se legyeket. Esetleg egy tehenet felszeletelve?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 10:04   
Remek, nem szenvedsz? Tejet, levest lefetyelhetsz, kenyeret nem ehetsz? Reggelre rendben leszel, s ehetsz, nevethetsz kedvedre.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 09:53   
Megesett, nem lett kellemetlen. B

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-23 01:19   
Egeret nyeltek, fejrejtek szemetek fekete, beteg... ejj... kellene egy felcser eme helyre, nemde?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-22 23:29   
Kedves B ts

Legyen kellemes ested, s reggelre kelve nem fekete meszes szerved, mellyel eledeled eszegeted vetesd el, ne szenvedj vele heteket.
Veled leszek lelkemben.
Este gyere rebegd el eseted e helyen.
P*esje

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-22 23:09   
Kedves emberek e helyen!

Netes terefere helyre nem lehet bemennem ez este, nem enged be. Helyette veres textet jelent: szerkezetem melyen jelen levelem szerkesztem nem szerezhet jegyet (Tennesse-ben: csenelt) e helyre, mert e szerver jelenleg betelt.

Megleszek, nem kell rettegnetek. Nem leszek messze ez este: eszperente helyen leveleket szerzek. Negyven perc teljen el, eseteg negyvenegy, s megyek terefere helyre, meglesem beenged-e. Keresek kedves embereket, melyeket tegezek, s kezemmel fecsegek, de ez este keveset,

mert:

Szenderednem kell ez este eleget. Reggelre vekkerem feltekerem, kelnem kell verebekkel, s megyek egy helyre melyen betegek lesznek. Fejem rejteke, melyen eledelem beveszem, rejt szemeket, nem negyvenet, (hetessel meg eggyel) kevesebbet. Egyetlen szemtelen szem ezen helyen beteg, el kell vetetnem. Reggelre szereztem egy jegyet, negyven percre bent leszek, s melyden e negyven perc eltelt, lesz fejemben egyel kevesebb szemecske, s mehetek helyemre nem-betegen.

Ne ejtsetek cseppeket szemetekkel, mert e rettenetes beteg hely fejemben, mellyel szenvedtem eleget, rendben lesz este.

B t s

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-22 21:50   
Kedves Lencsemester merre tekeregsz?

Megteremtetted e web-termet melyben emberek serege fecseghet e-vel megszerkesztett jegyzetekkel, de te nem jelensz meg? Kedden tetted be receptedet. Befellegzett kedvednek, mert kelleveles egeredet nem szeretem? Restellem, de testem-lelkem berzenkedett ellene. Ezen ne keseregj, ellenben keress nekem receptet, meggyeset, egrest, retket, lencselevest, leveles eledeleket, kenyeret kedvelek. Egeret nem nyelek.
Gyere erre fecsegj velem kedvedre.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-22 01:11   
Kedves Eszperente Sereglet!
Ezen este nem lehettem veletek, mert megnyekkent LEHEL eledeljegenc szerkezetem. E felmelegedett jegekkel, telecsepegett hely melyben eledelt kevergetek estelente. Teljes este mesterkedtem, mert benne rengeteg csemege, s eledelek elegye levet eresztett. Rettenetesen begerjedtem ezen, rendbetettem, de kezem ledermedt teljesen. Elernyedt meggyeket, epreket megettem, de szemetesvederbe kellett tennem rengeteg egyebet (esetleg ebeledel lesz) megent megdermesztenem nem lehet, mert felelevenedhetnek benne szervezetre terhes egyedek, esetleg beteg lehetek. Reggel kerekesem (nem Veres Retek ) elmegy, s beszerez nekem egy szerkezetet, mely jegeket termel, mert lehetetlen e helyzet.
Elmentem, kellemes estet nektek.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 16:42   
Kedves Veres Retek

Vettem helyesen s eszesen szerkesztett jegyzetedet, elmerengtem felette keveset. E Shell-helyet, melyet emlegetsz, nem lehetetlen felfedezned, mert felette egy jelet leshet szemed. E jel egy meszes szerzet, mely tengerfeneken termett elevenen, de jelenleg jelent egy kellemetlen lehelletet terjesztett helyet, melyre bemenve szekeredet nedvekkel teleteheted, "megetetheted", esetleg felesleges centeken rendbeteheted.

Sms-edre nem gerjedtem be, petrezselymes levest nyeldekeltem helyette, kenyeremet szeltem kerekre, egy szerkezetben megmelengettem, megkentem, erre retket szeleteltem, megettem. Megyek, menetelek egyet, mert ellenes esetben testem kerekebb lesz.

Egerek Fekete Veszedelme

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 13:52   
Kedves Egerek Ellenfele!

Leveled tetszett, megteszem melyet zengessz, mert kezemet este nem szennyezem, helyette elmegyek egy helyre melynek neve Shell, s mely helyen e hetekben kevesebbet kell pengetnem egy embernek mely egy leveledben emlegetett szerkezetet kezel, s lesz szekerem rendes, pettytelen reggelre.

Ezt lesd (nem tehetek ellene, eszem jelenleg eszperente nyelvre tekert *text*eket szerkesztget). Ez egy SMS, melyet kedvesednek ereszthetsz mely esetben tested eleje zengedez meleg eledelen epekedve:

Kedvesem, merre tekeregsz? Merre veszed eledeled? Gyere edd velem ezen helyen melyen kenyerem keresem, esetleg mellette egy erre rendeltetett helyen. Esetleg nem kell? Sms-ben jelezd! Embered (ellentett esetben: Nejed)

---
Veres retek, e-k helyett kerekekkel

(E 'kerekes' jellem nekem nem kedves, mert eszembe emberek jelennek meg kerekes, fedetlen, kezekkel tekert szekerekben. E szerkezet nekem jelen esetben nem kell, helyette testem nyele -lent- remekel)

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 09:48   
Kedves Kerekes Veres Retek

Ne neheztelj, eme zengzetes nevet kerestem textemnek, mert eleje kell legyen nem?

E helyen, mely hely nekem egyebekben kedves de nem mert nedves, hetente nem egyszer kergetnek szelek fekete fellegeket erre. Cseppek esnek reggel-este. Egy szerkezetet vettem ellene, melyet kezembe veszek, felemelem, s fejem felett feszesen meresztve menetelek vele. Emeletem nem lesz nedves, de lent bezzeg nem keveset szenvedek.

Kerekes szekeredben eme szerkezet nem kell, de menj egy cseppet testnyeledet edzve, lesheted emlegetett fekete pettyeket testeden s lepleden.

Kellemesen termelj, legyen rendes eledeled, este szekereddel menj el egy helyre, melyben eszes szerkezetek helyetted nedvekkel, vegyszerekkel, kefe-kerekekkel szekereket rendbetesznek, meleg lehellettel pettyek ellen tesznek. Ezen helyen kezedet nem szennyezed be, s kellemes perceket szerezhetsz zene mellett.

bye: egy fekete szerzet, egerek rettegett fejedelme

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 09:20   
Elfelejtettem: este fellegek estek le termetes cseppekben, de ez esetben nem zengett menny.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 09:17   
Kedves e-emberek!

Este csevegtem eme webhelyen, s nem fetrengtem helyemen eleget szenderedve. Reggel szemem veres lett meg keretes, fejem menten megreped, tenyerem remeg. Veletek ez egyszer megesett? Esetleg ellenszeretek lenne ellene melyet ehetek, testembe vehetek?

Mellesleg nehezen keltem, vekkerem nem egyszer berregett, de egyszer elegem lett s felemeltem testem. Fekete leves ettem, cselekedtem ezt meg emezt, felvetkeztem, s helyemre melyen kenyerem keresem meneteltem.

Kerekes szekeremmel nedves helyekenn kellett vezetnem. Szekerem eleje, teteje rendesen tele lett fekete pettyekkel. Este meglesz tettem: kerekes szekeremet kell rendbe tennem, pettyeket nedvvel s szerrel elkergetnem.

Csevegjetek nekem eseteket melyek veletek megestek.

---
veres retek, e-k helyett kerekekkel

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-19 13:16   
Kedves Lencsemester

Lentebb rendelt recepted nem tetszett. Nem eszem szeletelt kelleveleket, brrr, egeret sem nyersen sem jegelve, reszelve, desszertnek tejjel, fejtett meggyel esetleg. De nem, ezt se veszem be.
E mese melyet lejegyeztem, nem esett meg velem, de mert eszem megszerkesztette, nem tehettem egyebet, nektek beterjesztettem. Szeretettel kezeljetek le velem, s ne berzenkedjetek ellene. Nem kerestem vele egy centet se, nem epekedem veresre vert tenyerekre se, csendesen mekegek veletek e helyen. Egyeztek-e vele?

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-19 06:28   
P*esje,

Hmmmm....
Lehet, embered egeres kelt evett. Egyszer lejegyeztem e receptet eme web helyre, s lehet, embered ezt ette.

Recept:

1. Reszeljetek le egy fej kelt s kezetekkel kevergessetek bele petrezselymet. Nem kell sebesen kevergetnetek, s kezetek ne legyen retkes!

1+1. Vegyetek egy egyhetes egeret (de ne legyen eleven).
Belseje nem kell mert ehetetlen, s mehet egyenesen szemetesetekbe.

1+1+1. Petrezselymes kel egyvelegetekbe reszeljetek bele egy lejegelt egeret. Ezt befejezve, egyvelegeteket el kell tennetek egy deres-jeges helyre melyben nem melegedhet fel.

1+1+1+1. Hetente egyszer (lehet ez kedden este, esetleg reggelente) lessetek bele, mert levet ereszthet. Ez nyers lehet, nyelvetekkel ne lefetyeljetek bele!

1+1+1+1+1. Menjetek el, s szedjetek bele epret, szedret (negyven-negyven szemet). Cseresznye meg meggy nem kell mert ezek belseje recseg, lenyelhetetlen s kesere lehet!

40. Ezeket belekeverve s erjesztett tejjel (tejfel) lelettyentve egyvelegetek mehet bele egy meleg rekeszes szerkezetbe melyet fel kell tekernetek kellemes melegre.
Nem kell eledeleteket lefednetek, s szerkezeteteket sem kell feltekernetek rettenetesen 1000-re! 70-71 teljesen megfelel kellemes melegnek.

41. NE FELEDD BENN E MELEGBEN! Elszenesedhet, teljesen ehetetlen lesz, s mehet szemetes vederbe. Legyen benne negyven percre. Legfeljebb negyvenegy.

70. E megmelegedett eledelre tegyetek fekete peppert (nem egybe), de keveset, mert ezt lenyelve begyetekben felpezseghet s beletek megrekedhet.

71. Ez esetben csepegtessetek nyelvetekre feketekenderlevet (esetleg kellemesebb lesz egy percre, ezt sejtem).

Embered bendeje rendesen megkeveredett. Nem ezt evett?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-19 01:04   
Persze, persze, ne menj el, gyere be! Kevesen nem kellemes e helyen. Kellessz Te errefele!
Kedvedet ne szegje, mert lejjebb jegyzett „egerek fejedelme gyermeke” egy elveszett Benedek Elek
Nem megy nekem se, de nyelvemet eszementen edzem egyszer-egyszer e helyen. Bele kell szeress e nyelvezetbe e helyen letelepedve. Lesd meg: egyszer belemelegedel, s elfeledve rendes nyelved, kedves gyermekedet e-vel szeretgeted, s levelezel vele e neten.

Kellemes reggelt neked

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-18 23:56   
Kedves felem ne tedd. Ne menj el. Eszperente nyelven fecsegned kezdetben nehezebb, de tedd hetven percben, s nem lehetetlen, egyszerre megszereted. Mestere lehetsz e zengzetes nyelvnek. Gyere estelente e helyre. Mekmesterek erre lentebb veled lesznek, mert kedvelnek.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-18 23:25   
Ezennel bejelentem: leeresztek. Ezzel versengenem lehetetlen. Léteznek emberek, melyek szebbre, terjedelmesebbre, eszesebbre képesek. Veszem fejfedelemet és elmegyek messzebbre.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-18 21:50   
Kedves Mekmesterek
( Netfelek serege fecseg velem eszperente nyelven e webhelyen, ezeket fejemben mekmesternek nevezem. Megtehetem, nemde?)
Reggel egy keveset hevertem fekhelyemen, szememet kerekre meresztve. Testem nem berzenkedett ellene, de szellemem nem egyezett e henye helyzettel. Fejemben ezer eszme kergetett egyet, ez egy egyre terjedt, egyszerre beteljesedett s egy eszperente, de esetlen mese kerekedett. Felkelve lejegyeztem nektek. E mese nem gyerekmese, negyvenesek-hetvenesek esze kell megverekedjen vele.

Egeres mese
Kedden este csengettek. Egy ember, nem rettenetesen kedves nekem, keresett e helyt enyhet egy lehetetlen keservre.
-Help! Help! Elevenen lenyeltem egy egeret! –nyekeregte.
-Gyere be e terembe– feleltem cseppet sem lelkesen – tedd le feneked e helyre, s kezdj bele sebesen.
-Megettem egy egeret, keservesen szenvedek s rettegek.
-Ne eszetlenkedj! Ezt nem veszem be. Emberek egeret nem esznek. Lehetetlen.Te sem lehetsz egyetlen kerge ember, melynek eledele egerek teste nyersen nyelve.
-Ne nevess ezen. Kegyelem, ne tedd ezt velem. E beste megette kenyerem, cseberke tejet belefetyelte, tejfelben meghempergett, ezzel ez ehetetlen lett. Rettenetesen felgerjedtem, veres lett szemem, s e beste szerzetet elevenen lenyeltem. De megszenvedek vele, ezt lesd: kezem reszket, fejem veres, testem nedves , belek tekeregnek bennem, beteg leszek, elveszek bele. Tedd kezedet e helyre, megsejtheted vele, egerem e meleg helyre betelepedett. Rettenetes.
- Kedves, nem lehet, ez egy gyerekes eszme. Menj el egy helyre, melyen betegeket kezelnek, emberek segedelmedre lesznek
- Nem megyek. Elmebeteg nem leszek, ezek bereteszelnek egy ketrecbe.
-Nem, nem , rendes betegeknek rendelt helyre engedlek. Megyek veled. Egy szerkezetet tesznek testedre, ezzel egeredet bent meglesheted, lemezre teheted. Etetnek veled szereket, melyek egerednek betesznek. Gyere.
- Rendben, de kezemet el ne engedd. Rettegek e helyeken.

Elmentem vele, keze kezemben, tenyere nedves lett, reszketett, de bement e beteges eseteknek rendelt terembe. Nem mehettem be vele, letelepedtem, s egy fekete jelekkel telemetszett leplet leveleztem. Nem nevettem, ez esztelen eset lelkemen hevert. Egyeseket kezeltek e helyen, kettesek szepegtek feszengve, ketten elmentek, egy sebesen kevergetett egy fekete levet, s belelefetyelt.
-Erre- egy velem egy nemet felvett egyed lebegtetett nekem egy levelet.
-Kedves embered nem mehet veled.
- Rettenetesen beteg?
-Nem, rendesen meg lett kezelve , de egere ezzel nem lett meglelve. Egy hetet benn lesz. Te mehetsz..
-Rendben. Kedves emberemmel fecsegek egy keveset egy fekete szerkezeten reggel.
Legyen veletek szeretet .

The end. E jegyzet szerfelett esetlen, esztelen, de lelkesen teremtettem, egy keveset nevethettek velem.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó