2020. március 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Bristol
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
 peco  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-20 13:25   
Sziasztok!

Juhasz Laci vagyok. 3 honapja elek es dolgozok Bristolban. Fogorvost kell keresnem sajnos, es aki tud segiteni nekem ebben, tegye meg, pliiiiiiiiiiizzz!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-14 12:41   
2008-04-14 12:39, hunor:
-

További tipp: érdemes venni a fáradtságot a topik korábbi hozzászólásai átolvasására, és megtalálod, hogy hol vannak magyarul is lakáshirdetések (nekem ez egy percembe került).

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-14 12:39   
2008-04-14 11:56, gyuszikata:
-

Kedves Kata,

nem napokkal ezelőtt írtad, hanem még 24 óra sem telt el az üzeneted óta. A válasz késésének pedig nem a nem segíteni akarás az oka, hen például ezek:
- még nem olvasta senki az üzenetet,
- nem olvasta olyan, aki érdemben tudna segíteni.

Tipp: google.com, keresés ezzel foglalkozó oldalakon.

Hunor

gyuszikata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-14 11:56   
Napokkal ezelött irtunk, kiadó szobával kapcsolatban, de erre nem válaszolt senki. Mi ennek az oka? Nem tud, vagy nem akar senki segiteni ebben? Szerintem mindenki, aki kint van, annak is jól jött némi segitség az elsö lépések megtételéhez.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-14 11:27   
2008-04-14 11:19, gyuszikata:
-

Esténként nézz be, akkor főleg találhatsz társaságot.

Hunor

gyuszikata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-14 11:19   
Köszi Hunor a segitséget, most már megy.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-13 20:35   
2008-04-13 17:48, gyuszikata:
-

Szerintem mindenkinél, akinek a gépén van Java (www.java.com - ingyenesen letölthető segédprogram, ha a chat ablaka szürke, akkor ez a megoldás rá).

Jelezz, ha így sikerült belépned.

Hunor

gyuszikata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-13 17:48   
Müködik valakinek a chat?

gyuszikata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-13 15:40   
Sziasztok!

Segitségeteket szeretnénk kérni, mi egy fiatal házaspár vagyunk (30 évesek), és Bristolban keresünk olcsó kiadó szobát májusi költözéssel. Sürgös lenne, ha valaki tud, irjon.
Előre is köszönjük,
Gyuszi és Kata

bristoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-15 15:11   
BRISTOLI ES KORNYEKBELI MAGYAROK!
LESZ JO HANGTECHNIKA, LEHET BULIZNI, CSAK RAJTATOK MULIK. GYERTEK MA ESTE A KLUBBA!

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-03 22:43   
Kedves Magyar Baratok,

Koszonom mindazoknak akik reszt vettek a februari esten. Akik nem tudtak reszt venni, remelem a kovetkezon ott lesznek.
Koszonom Attilanak es Zitanak, hogy a belepo jegy es a tombola arulasaban segitettek a magyar klubot.

Koszonom Erikanak es Richinek, hogy fincsi szendvicseket csinaltak.
Koszonom Csabanak es a http://www.wheels2ride.com-nak a MTB felajanlasat.

Remelem a jovoben is ilyen sok jo emberrel kell egyuttmukodni.
113-an voltunk, ami a Magyar klub eleteben a legmasabb szam eddig, remelem a jovoben meg sokkal tobben leszunk.

A kovetkezo est MARCIUS 15-en lesz, a lengyel klubban. - 50 St.Pauls road, Clifton- Kezdes 20:00 orakor.
Belepo £ 3.-, Tombola : £ 1.-
Lesz SZENDVICS es TOMBOLA is.
A Tombola fonyeremenye ezuttal egy ferfi MTB lesz, a kepet megtalaljatok csatoltan.

En sajnos nem leszek itt, de gondolom nelkulem is meglesztek valahogy………..

Zitaek ujra elvallaltak a kasszat, Erikaek ujra keszitenek szendvicseket.

A zenei hatteret biztositani kellene valakinek, kerlek jelentkezzetek ha tudtok segiteni.

Illetve a terem berendezeset es elpakolasat kellene valakinek megoldani. (Ismetlem en nem leszek itt )

Akinek van otlete, ajanlata marcius 15-e alkalmabol barmifele programot,eloadast, verset, stb biztositani tud, kerem jelezze SOS.

Mindenkinek minden jot,

Tisztelettel es szeretettel.

Braun Edit

bristoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-24 18:43   
2008-01-22 17:10, hugi58:

-

Szia,

az a helyzet, hogy felreertettel! Nem en talaltam, hanem miriam, en is neki irtam, hogy ossza meg velem a cimet, de meg nem valaszolt.
Szoval en sem tudom. Miriam!!! Haho!!! Legyszi oszd meg velunk ezt a fogorvost!!!

Koszi!

hugi58  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-22 17:10   
2008-01-18 21:34, bristoli:

-

szia,

olvastam, hogy talaltal magyar fogorvost, nekem is szuksegem lenne ra. Kerlek, kuldd el a cimet, es elore is koszi!

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 18:21   
Sziasztok,

A februari magyar est tombolajara meg 1 felajanlas erkezett.

Mint emlitettem mar, a fodij 1 MTB kerekpar.!!!!!!!

2. dij 1 noi frizura kialakitasa, Rodek Zita altal.Tel: 079 359 366 32.!!!!!!!!!!!!!

es meg sok sok mindent lehet nyerni!

Remelem sokan leszunk.

Minden jot, Braun Edit

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 18:20   
2008-01-18 21:34, bristoli:
-

Kedves Erik a es Ricsi!

Nagyon jonak talalom az otleteket es koszonom szepen. A februari est elott felhivnalak benneteket pontos egyeztetes vegett. Kudjetek 1 szamot.
KOszonettel, Edit

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 18:18   
2008-01-18 10:58, bellaani:
-

Koszonom szepen. Februar elejen hivlak az est elott a pontos egyeztetes ugyeben.
Udv, Edit

bristoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 21:51   
2007-09-30 06:56, miriam:
-

Hello, legyszi oszd meg velunk, hogy hol talalhato ez a magyar fogorvos. Koszi

bristoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 21:34   
Kedves Edit!

Tamogatjuk, hogy tovabbra is legyen Magyar Klub! Remeljuk, hogy tamogatasban a tobbiek reszerol sem lesz hiany! MI is szivesen segitunk a szervezesben.

Egy-ket otlet:
1.jo lenne, ha az est folyaman pl. magyar zenek szolnanak( kozkedvelt slagarek, pl a 80-as 9o-es evekbol,de akar a napjaink zenejebol is, par cd-t mi is tudunk vinni...)
2.tovabba az asztalok elrendezesen is valtoztathatnank, hogy tobben ismerkedjenek ossze, es ne csak az ismerosok klikkesedjenek, hanem lehetoseg nyiljon uj baratok szerzesere is.
3. szerintunk a musorra felesleges energiat pazarolni, inkabb valami ossznepi "jatek" es "vidamsag" lenne jo!!!
4. magyaros szendvicseket is lehetne kesziteni,kolbasszal, tojassal, savanyu ubival ..... ebben is szivesen allunk rendelkezesedre!!!!!
Udv: Erika es Ricsi

bellaani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 13:18   
Sziasztok,

légiutaskísérőként dolgozom Bristolban, szállásra lenne szükségem - feltehetőleg hosszú távra - Bedminster környékén.
Ha tudtok valamit, légyszí jelezzetek, feb. 1.-től lenne rá szükségem!

Köszi,
üdv,
Anita

bellaani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 13:14   
2007-09-10 14:47, Katus1982:

-

Szió,

én jelentkezem

Üdv,
Anita

bellaani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 10:58   
2008-01-16 21:31, edga:

-

Szió,

én nagyon szívesen segítek bármiben (ha tudok) a munkaidőbeosztásomtól függően, ami 6 munka/ 2 szabad/ 6 munka/ 3 szabad.
Most fizetés nélküli szabin vagyok, de feb. 1.-től újra Bristolban:)
Telszámom: 07985713698
Üdv, Anita

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-16 21:31   
Sziasztok,

Magyar est lesz 2008. február 16-an, szombaton a lengyel klubban. ( 50 St.Pauls road, Clifton.)

Kezdés 19:00 orakor.

A zenét még nem tudom, hogy ki fogja biztositani. Ha van valaki aki tud segiteni, akkor please.

Belepö: 3.-GBP
A belepö nem tartalmazza a tombola dijat.

Lesz tombola is, 1.- GBP az ára 5 jegynek.

A tombola fönyereménye 1 db, a www.wheels2ride.com által felajánlott NEW MTB nöi kerekpár, csatoltan a képét megtaláljátok.(17" aluminium váz, 4 seb. ZOOM elso villa, shimano válto, elso tácsafék, 6"kerekek)

Felbecsült piaci ára :£150.-

Remélem sokan eljöttök!

Segitségetekre még mindig szükség van!

Üdv,

Braun Edit

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-13 21:50   
Kedves Magyarok,

A felreertesek elkerulese vegett irok ujra. Az idosebb generacio nem rossz indulatbol zarja be a klubot, hanem azert, mert mar Ok eleget dolgoztak a magyar klub erdekeben. Most rajtunk a sor, hogy bebizonyitsuk, hogy mi is kepesek vagyunk osszetartani es magyar esteket szervezni.
Termeszetesen a regi korosztalyt szeretettel varjuk minden rendezvenyre es bizunk abban, hogy jelenletukkel emelik minden egyes program fenyet.

A magyar estek ( feb. 16 es marc. 15 ) meg lesznek tartva es az osszes magyar rendezveny eletben van, csak most mar mi intezzuk a sajat programjainkat. Sok valtozast szeretnenk, sok uj es szep dolgot.

A februari es marciusi tombola fonyeremenye egy igen ertekes dolog lesz, kesobbiekben errol os beszamolok.

Amit kerek MINDENKITOL. Szuksegem van a tamogatasotokra ahhoz hogy eletben maradjunk es sikeresen tovabb mukodjunk.

Az alabbi poziciokra kell aktiv es lekiismeretes ember:

- zene biztositasa a magyar esteken ( hangfalak es alap zenei eszkozok vannak, csak egy vallalkozo lelku egyen kell, aki biztositani tudja, hogy jo hangulatu partyk legyenek)

- kassza felelos - nagyon lekiismeretes, kedves magyar, aki vallaja, hogy a programokon a penzt beszedi es elszamol azzal

- tombola felelos, aki vallalja, hogy a tombolara beszerzi az ajandekokat, beszedi a penzt es elszamol azzal

- terem feldiszitese es berendezese is par vallalkozo kedvu magyarra var.

Kerlek benneteket, hogy aki ugy erzi, hogy segiteni tud, jelentkezzen.

Nagyon szepen koszonom es mindenkinek sok szepet kivanok.

Tisztelettel,

Braun Edit

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-13 14:08   
Kedves Magyarok,

Sajnalattal kell kozolnom, hogy a Magyar Klub- Bristol es Nyugat Anglia Magyar Barati Kore- a regi magyarok elhatarozasa alapjan megszunik.
En, szemely szerint szeretnem tovabb folytatni es magyar programokat szervezni, ezert arra az elhatarozasra jutottam, hogy a magyar klub nevet megtartva egy uj magyar egyesuletet szeretnek alapitani, Bristol es Nyugat Anglia Magyar Barati Kore-New Generation neven.
Ahhoz, hogy a tovabbiakban mukodjon a klub,en, egyedul keves vagyok. Egyedul sajnos nem tudok minden estet megszervezni es lebonyolitani. Ezert kerem minden kedves magyar segitseget.
Felhivom mindenki figyelmet arra, hogy szukeg van egy par, elkotelezett es lekiismeretes emberre ahhoz. hogy a tovabbiakban is legyen magyar est.
Szeretnem, ha velemenyeteket es javaslataitokat elkuldenetek nekem es ha valaki ugy erzi, hogy kepes arra, hogy aktivan reszt vegyen a klub eletben tartasaban kerem jelezze.
Arra is szeretnek valaszt kapni, hogy szerintetek van e ertelme tovabbra is folytatni a magyar esteket, programokat.
Kerek mindenkit, hogy irjon, vagy hivjon.
Mindenkinek nagyon koszonom.
Tisztelettel,
Braun Edit

tomi1000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-05 12:04   
Sziasztok,

Elkezdtem készíteni egy saját oldalt a bristoli magyaroknak. Van ott saját fórum is. készül a magyar szaknévsor, stb... Nézzétek meg, írjatok!

http://www.bristol.extra.hu

Üdv, Tomi

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-20 09:59   
Kedves Bristoban élõ Magyar barátok, ismerösök,

A Magyar klub nevében áldott, békés Karácsonyi Ünnepet es sikeres, boldog Új Esztendöt kivánok Mindenkinek.
Köszönöm, hogy a magyar esteken megjelentetek és remélem jövöre még több magyar programon vesztek részt.
Ezennel megragadom az alkalmat és tudatom a jövõ évi magyar programok helyét és idejét:

- 2008. január 13. vasárnap 3 órakor. St. Mary-on-the-Quay templom, a Colston Ave-n /BS1 5AE/, Magyar Mise

- 2008. február 16. Magyar est a lengyel klubban, Cliftonban

- 2008. március 15. Magyar est a lengyel klubban, Cliftonban

Mindenkit szeretettel várunk.

Üdvözlettel,
Braun Edit

bjscs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-27 20:41   
Szia Edit!

Most jöttem Bristolba, Sípos Csörsz Csanád vagyok, a barátommal Pandur Csabával lakunk Sea Mills-ben. Szeretnénk csatlakozni a magyarok köréhez. Érdekelnek az ünnepségek, bulik, összejövetelek, úgyhogy kérlek küldj nekünk tájékoztatót ezekről és megyünk. E-mail: bjscscs@yahoo.com . Egyébként itt is regisztrálva vagyunk, bjscs néven. Köszi a segítségedet!
Üdvözlettel: Csörsz és Csaba

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-21 18:50   
Kedves Magyarok, Baratok, Ismerosok!

Mindenkinek koszonom, hogy jelenlétével emelte az októberi magyar est fenyet. Kb. 70-en voltunk, ez a létszám az elmúlt magyar estekhez képest kiemelkedoen magas. Sajnos nem volt a program minosege tokeletes, de a jovoben próbálunk minél színvonalasabb esteket szervezni.

A kovetkezo magyar est 2008. február 16-an lesz a lengyel klubban a szokásos helyen, Cliftonban. Remélem újra sokan leszunk.

Szeretnem mindenki figyelmet felhívni, hogy újra Mikulás unnepseg szervezésére adtam a fejem. Tavaly is próbáltam, de sajnos nem volt sikeres. Bízom benne, hogy idén, a segítségetekkel meg tudjuk rendezni.

Aki gyerekekkel el itt Bristolban és érdekli egy esetleges Mikulás unnepseg, kérem, hogy jelentkezzen mihamarabb.

Az elerhetosegek nem változtak, e mail bristolhu@yahoo.co.uk, tel.07840676131

Minden jót kívánok.
Udvozlettel, Braun Edit

tmarty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-21 09:33   
Sziasztok, nov. 8.-tol kiado egy double szoba sajat furdovel (Bristol-Horfield), ha valakit erdekel bovebben, e-mailben tajekoztatom.

Koszi: tmarty

Ginus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-17 08:27   
Szia Mindenki!
hogy sikerült a legutóbbi összeröffenés? talán még a lengyelek is megirigyelték és azt mondták, hogy ezek után csak magyar estet fognak tartani a klubbukban
csak egy picinke élménybeszámolót kérnék tisztelettel.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó