2020. március 30. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Bristol
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
 Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-31 12:03   
Gondoltál már arra is, hogy sok pasi a földön, nem muszáj egyik után sem elmenni a világ végére?
Úgy is jön a következö...

Ginus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-31 12:00   
Ajjajj... nincs lecsópaprika?! hát, akkor lehet, hogy mégse jönnék...

őszinte bocs, nem akartam lebecsülni a problémát.

Üdv!

Ginus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-31 11:56   
Üdv, Mindenki!

Friss hús a topikra, jelentkeznék. (remélem, a jóba
Bp-ről ugyan, de csak egyelőre.. fél szemmel vadul Bristol felé kacsingatok (pasiügy). Jövő valamikor áthelyezném a székhelyemet, szóval a kacsingatás tárgya az állás- és lakáslehetőségek lennének majd. Paramétereim: női nem, késő húszas életévek, izé jogi diploma vagy miaszösz, és kis helyet foglalok. Alkalmazna valaki lécci? szeretem az irodaszereket is, de mosogatni nem annyira. persze, végül is, akár.
hát oké, gondoltam, egy kérdést azért megér.

És ha már formálisan a Ryanair-es bejegyzésre válaszolok , elmondanám, hogy roppant bosszantóak a decemberi árak, igen. pont.
Köszi, hogy meghallgattatok.

A múlt héten egyébként a városban sétálgattam, és úgy találtam, hogy nem is olyan rossz hely. Egyetértetek vagy nagy ívben kerüljem el még a környékét is? )

Később benézek még kicsit puhatolózni.

Minden jót!
G.

miriam  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-31 10:25   
Sziasztok bristoliak!
Tudtok valami jó nagy zöldségpiacot Bristolban? Londonban még tudtam vásárolni a töröknél lecsónak való paprikát. Mióta a környéken lakom sehol sem találok. Ha valakinek van tippje segítsen. Köszi. M.

bristoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-12 17:31   
Sziasztok bristoli magyarok! A Ryanair ez ev novemberetol indit Bristol-Budapest jaratot, ez tuti mi mar vettunk jegyet.
Csa

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-30 00:06   
2007-07-14 23:35, GTL2:

Sziasztok, tárgytalan, kiadva!
Elköltöztem,

Pápá Bristol!
Sziasztok barátok!
Köszi nektek mindent, és szívesen látlak Titeket Oxfordban!

Üdv
gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-14 23:35   
Sziasztok!
Elköltözésem miatt kiadó az a single (rendes méretű) szoba, ahol laktam.
Kifejezetten alkalmas annak, aki rövid távra keres megoldást, július 29-30-án költözhető, és augusztus végéig szabad. Közel van az Eastgate centerhez, a Fishponds rd mellékutcájának csendes részén.
65Ł/hét, minden benne van, felszerelt konyha, mosógép. Internet szélessáv. Nincs TV, és nincs nappali, de van étkező.
Főbérlő magyar (female), lakótársak magyarok (male).
A környék csendes, parkolóhely mindig akad.

Merem ajánlani, jó a társaság, ésmég a szomszédok is magyarok.
Kezdő angliai kalandozáshoz ideális.

gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-11 20:16   
Szia perec!

Hát akkor ha megint arra járnál, nézz be hozzám.
A címet majd ha én is, akkor Te is.
Üdv
gtl

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-11 05:40   
Jótékonysági koncert Bristolban 2007 július 15-én!

A programot két londoni együttes adja:

A LONDONI MAGYAR NÉPITÁNCCSOPORT, mely Londonban dolgozó és tanuló fiatalokból áll, négy, a nem magyar nézők számára is érdekes és élvezetes párostáncokat mutat be, Liscsey Ferenc vezetésével:
- Észak-magyarországi toborzó és friss
- Sárközi üveges
- Kapuvári toborzó
- Cigándi csárdás

A zenei műsort a gitár, basszusgitár, zongora, fuvola, skót-duda és ének összeállítású együttes szolgáltatja, melyben Londonban és környékén dolgozó zenetanár, pénzügyes, anyagbeszerző, hivatalnok és főkonzul adnak elő magyarul hazai és nemzetközi popszerzeményeket (utóbbiakat saját szöveggel). Elhangzik a KFT, a Piramis együttes egy-egy száma mellett az Eagles együttes és Beth Nielsen Chapman egy-egy szerzeménye is, de musical-betétdal is lesz. Az „Ipanemai lány” örökzöld bossa-nova melódiára énekelt saját szövegük
az Egyesült Királyságba érkező magyar munkavállalók életéről szól, ahol pl. a Job Centre-ben teendő látogatás kapcsán megtudhatjuk: „Fontos, hogy nyitott legyél belül/A sorban állva tanulhatsz lengyelül…”, de elhangzik, az is, hogy „rabszolgának lenni szégyen…”.

Jó szórakozást igérő estére várunk mindenkit. A belépőjegyek ára a bajbajutott magyaroknak kiadandó szendvics/buszjegy/szállásköltség-alapítvány kasszáját tölti fel.
Lesz tombola is!
Bovebb info 07840676131

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-01 16:58   
2007-06-30 17:22, perec:

Szép hely, bár igencsak drága.
-

Igen, mondjuk mihez képest?
Olvastam valakitől, hogy a Tesco ugyanannyiért adja az akciós sört ott is, meg Londonban is.
A lakásokat, szobákat átfutottam, sajnos meg kellett állapítsam, Bristol sem az olcsó kategória, igen ott vannak azonos szinten.
No ez annyit tesz, hogy ha 3al többet keresek, és csak 1,5-el drágább, akkor már megérte.
Majd jelzem, mi lett a vége nekije...

Üdv
gtl

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-01 16:39   
Sziasztok!

Regen jelentkeztem, de most itt az ido. Remelem mindenki jol van es jol telik a napsuteses angol nyar!

Mindenki figyelmet szeretnem felhivni, hogy 2007. julius 15-en, vasarnap, delutan 4 orai kezdettel adomany estet rendezunk.
Abelovszki Gyorgy, konzul ur es zenekara latogat meg bennunket, illetve egy londoni tanc csoport eloadasat nezhetjuk meg.
A bevetelt egy magyarokat megsegito szervezet szamara adjuk. A penz azon magyarok megsegitesere kell, akik eljottek Angliaba, de nem jartak szerencsevel es vissza kell menniuk, de mar nincs penzuk szallasra, etelre es utazasra.
Nagyon kerek mindenki, hogy jojjon el vasarnap este. Ujra egyutt lehetunk, kellemes par orat egyutt tolthetunk es meg jot is cselekedhetunk masok megsegitesere.
Kerek mindenkit, hogy adjatok tovabb a hirt, hogy minel tobben legyunk!
A cim: Argyle Morley URC, Whitefield Road és a Duncombe Lane sarkán BS5 7UB, Fishponds.
Belepo:3.-£
Etel es ital vasarlasara itt nincs lehetoseg, igy mindenki hozzon magaval valamit, kis sutit, sosat, uditot. Alkohol fogyasztasa nem engedelyezett

Julius 8-an magyar mise lesz a szokott helyen ( ST.Mary-on-the-Quay templomban, Colston Ave BS1 5AE ) es idoben delutan 3 ora ! Mindenkit szeretettel varunk!

Hamarosan talalkozunk, sok sikert es minden jot kivanok.
Braun Edit

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-30 17:22   
2007-06-29 10:03, GTL2:
-
Sok sikert az oxfordi lépésekhez! Néhány éve sokat előfordultam arrafelé. Szép hely, bár igencsak drága.

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-29 10:03   
2007-06-28 11:16, perec:
-
Szia Perec,

Köszi, és jól emlékszel. Most csak Oxfordig futnék, de nem vetettem el teljesen a fővárost sem. Már tettem lépéseket, meglátjuk milyen eredménnyel. Ha nem, akkor jöhet London.
Szeretem én Bristolt is, csak nem annyira, és ha többet tudok keresni, akkor tulajdonképpen a város nem annyira lényeges, ha nincsenek gyökereid. Igaz, sok barátom él itt, de bízom benne, hogy ott is lesznek, illetve nincs az olyan messze.

Üdv

gtl

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-28 11:16   
2007-06-27 21:52, GTL2:
-
Üdv. GTL, a kicsit távolabbi környékről. Remélem jó volt otthon?

Úgy emlékszem, egy időben azon gondolkoztál, hogy átteszed székhelyed Londonba. Rosszul emlékszem?

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-27 21:52   
2007-06-21 20:32, GTL2:
-
Elindultam, megérkeztem, itt maradtam. Szia Mindenkinek a környékben!

gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-21 20:32   
2007-06-19 14:17, seci:

És Budapest - Bristol nem lesz??? ))
Mit csináljak? Várjak addig, vagy mégis elinduljak?

Üdv Neked!
gtl

seci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-19 14:17   
A Ryanairnek lesz (novembertol) Bristol-Budapest jarata!
-seci

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-16 14:41   
Sziasztok!
22.06.07. Budapestről Bristolba megyek autóval, üres helyekkel(max 2), ha valakit érdekel.
Stuttgartban megállok pihenni, utána Brüsszel és Calais Eurotunnel.
Üdv
gtl

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-28 16:41   
Sziasztok!

Tajekoztatni szeretnelek benneteket a kovetkezo magyar estrol.
Aprilis 28-an szombaton, 18:00 kezdettel lesz az est, uj helyen, uj kornyezetben.
A cim: Argyle Morley URC, Whitefield Road és a Duncombe Lane sarkán BS5 7UB, Fishponds.
Ez egy uj hely, mint irtam. Itt nincs bar resz, csak termet berelunk. Igy mindenki hozzon magaval amit enni-inni szeretne.
Parkolasi lehetoseg van es szep udvar is van ahol a jovoben kinti programokat is tudunk szervezni.
Mivel ez egy egyhazi epulet az alkohol fogyasztas nem engedelyezett ( sajnos ).
Szeretnenk viszont fozni, ha benne vagytok. Van konyha es fozesi lehetoseg. Arra gondoltunk, hogy fozhetnenk prkoltet vagy barmit. Ha ez nektek megfelel es barki barmiben segiteni tud kerlek jelentkezzetek.
Szuksegem van mindenki segitsegere ahhoz, hogy szep estenk legyen, vacsival. Onkentesek jelentkezeset varom akik vallaljak, hogy beszerzik az alapanyagot, elkeszitik az etelt majd az est vegen a helyseget rendbe rakjak.
Kerlek jelentkezzetek, ki miben tud segiteni.
Ha megfelel szamunkra ez a helyseg, akkor a jovoben havi szinten kulonbozo programokat tudunk itt szervezni.
Kerlek irjatok vagy hivjatok.

Aprilis 22-en vasarnap 15:00 tol MAGYAR MISE lesz a ST.Mary-on-the-Quay templomban, Colston Ave ( BS1 5AE )
Mindenkit szeretettel varunk!!!!!

Minden jot kivanok nektek.
Udv Braun Edit

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-13 23:09   
2007-03-12 13:15, edga:

-

2007-03-13 22:53, mesi:
-

Kedves Edga,

üdv. Ez nem lenne érdekes Számodra/ Számotokra:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=3786&forum=75&12
?

Hunor

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-12 13:15   
Sziasztok!

A Bristol es Nyugat Anglia Magyar Barati Kor neveben tajekoztatni szeretnelek benneteket a kovetkezo programokrol.

2007. marcius 16. 20:00 Magyar est a lengyel klubban, 50 St.Pauls road, Clifton.
Egyutt unnepelhetunk ujra, sok sok programmal es tombolaval, zenevel varunk benneteket!
Belepo 3£.

2007. aprilis 22. 15:00 Magyar Mise a St. Mary on the Quay plebania templomban, Colston Avenue-n.
Kerlek benneteket, hogy ne kessetek el!

Mindenkit szeretettel varunk! Amennyiben vannak olyan ismeroseitek, akik meg nem szerepelnek a listan, illetve nem jartak meg magyar programokon, kerlek adjatok at az informaciot nekik is.
Megszokott modon kerek mindenkit, aki a programokon reszt szeretne venni, hogy jelezze ezt e-mailben vagy telefonon.
E-mail: bristolhu@yahoo.co.uk
tel.; 07840676131

Segitsegeteket koszonom.
Minden jot kivanok Nektek

miriam  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-28 12:58   
2007-02-23 17:29, Ria2810:
-

Sehogy!
Sajnos megszüntették a járatot, mert nem érte meg, helyette a lengyeleknek csináltak Krakkóba. Hurrá!!!

Ria2810  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:29   
Sziasztok!
Hogyan lehet Budapestre utazni a legolcsobban Bristolbol vagy Cardiffbol?
Varom az otleteket, elore is koszi!

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-23 18:14   
2007-01-12 05:35, edga:
-
szia
a templom a belvarosban van,

Sziasztok,
Minden "CENTRE" feliratú busz odamegy! Nem lehet eltéveszteni, van egy magas toronyépület, az a Colston tower, ez a felirat is, és egy nagy óra van rajta, legalább 10 emelet magas.
Mögötte van az az utca.

üdv
gtl

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 05:35   
szia
a templom a belvarosban van, szerintem megtalalod konnyen es sok busz kozlekedik arra, de sajnos en nem tudom, hogy pontosan melyik a legjobb neked.
Remelem megtalalod es ott leszel
Udv Edit

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 21:01   
En szeretnek elmenni a misere de nem tudom hogy talalok oda. Milyen busz megy arra?

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 20:54   
ja az e-mail cimem rencike@yahoo.com

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 20:47   
Sziasztok!

Kerem irjon az, aki tud kiado hazat, lakast barmit februartol mert kiderult, hogy ki kell koltoznunk a hazbol, ahol most lakunk. Most Brislingtonban lakom Bristolban. Minden erdekel amit tudtok.
Kosziiiiii

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-08 15:42   
Kedves Magyar Honfitarsak, Baratok!

A Bristol es Nyugat Anglia Magyar Barati Kor neveben mindenkinek sikeres, boldog uj esztendot kivanok!
Ezennel tajekoztatni szeretnelek benneteket a 2007 elso negyed evi programokrol.

2007. januar 14. 15:00 Magyar Mise a St. Mary on the Quay plebania templomban, Colston Avenue-n.
Viragh Jozsef Atya tartja, aki csak miattunk utazik el Londonbol, ezert kerek mindenkit, hogy tiszteljuk meg az Atyat azzal, hogy jelen vagyunk a misen. A mise utan minden alkalommal lehetosegunk van egy kis beszelgetesre tea es kave mellett, amely jo alkalom arra, hogy uj baratokra, ismerosokre tegyunk szert.

2007. februar 2. 19:00 Magyar est a lengyel klubban, 50 St.Pauls road, Clifton
Ez rendhagyo est, zene, tanc es beszelgetes. Ujabb alkalom arra, hogy kicsit egyutt legyunk!
Belepo: 3£

2007. marcius 16. 19:00 Magyar est, a mar fent emlitett lengyel klubban. Ez az est a Magyar Klub allandoa rendezesre kerulo unnepsege, melyen zene, tanc es tombola mellett unnepelhetunk es egyutt lehetunk.
Belepo: 3 £

Mindenkit szeretettel varunk! Amennyiben vannak olyan ismeroseitek, akik meg nem szerepelnek a listan, illetve nem jartak meg magyar programokon, kerlek adjatok at az informaciot nekik is.
Megszokott modon kerek mindenkit, aki a programokon reszt szeretne venni, hogy jelezze ezt e-mailben vagy telefonon.
E-mail: bristolhu@yahoo.co.uk
tel.; 07840676131

Segitsegeteket koszonom.
Minden jot kivanok Nektek!
Tisztelettel, Mrs.Viktoria Harangozo es Braun Edit

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-24 11:19   
Bristol - London Luton 29-én, Luton - Bristol dec 02

Aki ezekben az időpontokban utazna bármelyik irányba jelentkezzen, autóval megyek - jövök a reptérre(ről).

A pontos időpontokat válasz emilben egyeztethetjük.

Üdv

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó