2020. március 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Bristol
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
 GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 00:56   
Kedves B Csaba,
megkaptam az üzenetedet, csak nem tudok neked válaszolni, mert nincs benne semmi elérhetőséged, így ezúton teszem meg.

Kérlek írj nekem privátot, és add meg az emiledet, Skype-odat és keresni foglak.

gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-08 21:27   
"Nagyon fura levelet irtal.Mindenesetre figyelni fogom a buszvezetoket. "

Én ilyeneket szoktam! De mire gondolsz konkrétan, mert a Tied sem kutya, mármint amit nem kaptam meg!

Tuttad, hogy hivatalos adat szerint kb. 600 magyar él Bristolban és közvetlen környékén?

A buszsofőrők fognak örülni, ha figyeled őket, csak tod kb 600-an dolgozunk itt csak Bri-ben a helyi közlekedésben, és ebből összesen 4 magyar van. Persze könnyű dolgod lesz, mert fekete magyar az egy sincs. ))

Várom a válaszodat az emilemre!
De akár fel is hívhatsz!
Csók

gtl

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-08 18:28   
GTL2

Nagyon fura levelet irtal.Mindenesetre figyelni fogom a buszvezetoket.

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-08 18:25   
Jo Adrienn, hivjal.

Geefunk  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 12:57   
Renee!

Felhívlak ma este, a számon amit megadtál, OK?

Adrienn

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-04 20:37   
Szia,

koszi az e-mailt en is kuldtem neked gtl.

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-28 23:16   
Ja bocs, I am back again...
most aktuálisan Redfield-i a lakcímem, BS5

Üdvözlet mindenkinek!
Lemaradtam a Magyar Estről sajna, milyen volt? voltatok?

gtl

ui: tele vagyok lendülettel, és segítőkészséggel, nem tom meddig tart, hajrá, most használjatok el!
Az e-mailom bristolian@freemail.hu! Mindenkinek válaszolok, mert most a meló mellett ez a legjobb dolgom!

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-28 23:12   
2006-08-26 18:07, renee:
-
"Sziasztok,
merre vagytok "

We are here in/around Bristol everywhere!
I have sent an e-mail to your address...

Csók

gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-28 23:09   
2006-07-28 00:53, mittinert:
-
"Sziasztok!

Irjatok! "

Dehát mi írunk!
olvassatok, és biztos találtok olyan embert, akit ha direktben megszólítotok, mert valamiért szimpatikusak a hozzádumái, akkor tudtok vele kapcsolatba kerülni.
Képzeld, ha most minden fórumlakó "írna"!

Bocs, de segítségnek szántam a hozzászösszenést!

Üdv

gtl

renee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-26 18:07   
Sziasztok,

en is Bristolban vagyok es magyarokat keresek. Irjatok, hogy merre vagytok az e-mail cimemre: rencike@yahoo.com

Reni

edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-14 15:43   
Sziasztok!

A Bristol Magyar Klub 2006. augusztus 25-en, penteken magyar estet tart Bristolban a szokasos helyen a lengyel klubban.
Cim
50 St Pauls road
Clifton
Kezdes 19:00 orakor.
MINDENKIT SZERETETTEL VARUNK!
Belepo:3 £.-

Udvozlettel,
B.Edit

mittinert  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-28 00:53   
Sziasztok!

3 honapja vagyunk a baratommal Angliaban, Bristoltol kb. felorara. Szeretnenk megismerkedni mas magyarokkal. Irjatok!

seci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 13:08   
http://www.cheapestinternationalcalls.com/CheapestCalls.asp?country=Hungary&calltype=landline

Egy ideje mar csak 0.5p per perc...

-seci

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-29 13:40   
2006-05-25 17:00, vpi:
-
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Én is csak ugyanazt tudnám megtenni, amit jómagad, körülnézni az interneten, érdeklődni az egyetemen, ahol tanulsz, vagy ha csereprogramon vagy, akkor az otthoni egyetemen is.
Üdv,
perec

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-29 13:37   
2006-05-26 18:54, vackor:
-
Vackor, ez a szám, amit beírtál, egy Telediscount szám. Amikor most (hétfő, 12.35 perc) felhívtam, szintén 3 p volt percenként.
Az országonkénti tarifáik és hívószámaik itt megtalálhatók:
http://www.telediscount.co.uk
Szia:
perec

vackor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-26 18:54   
Sziasztok!

Ha valaki tudna nekem abban segiteni, hogy a 08444390390-es szamnak mik a tarifai, megkoszonnem!
Annyit tudok, hogy vasarnap este 7 utan 3 penny-be kerul, ha Magyarorszagot hivom vonalas szamon. Vagy ezt sem jol tudom? Es a tobbi idoszakban? Koszi!!!

vpi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-25 17:00   

Kedves Angliaban elok,

epitesz vagyok, jelenleg nemetorszagban tanulok, de angliaban szeretnek gyakorlatra menni. Tudna valaki ebben segiteni? Hol/hogyan erdemes elindulni? Egyaltalan, van-e esely erre? Nagyon köszönöm, vpi@vpi.hu
Varga Peter

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-20 11:03   
2006-05-06 22:04, perec:

Köszi szépen, annyira jól alakulnak, hogy jelenleg itthon vagyok.
Hogy mikor vissza, azt nem tudom, most ez a feladat van, itt kell helytállni.
A szekrény az köszi, sikerült berendezni a lakást, és a két barátom jól van, beilleszkedtek, és jó kis magyar csapat alakult ki körülöttük.
Valahol sajnálom is, hogy nem lehetek ott, de majd látjuk még ezt.

üdv
gtl

napsugár  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-14 13:37   
2006-03-02 18:49, kasa:
-

Szioka, én is itt vagyok Bristolban egyedül, és itt élő magyarokat keresek!
Üdv.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-06 22:04   
2006-04-06 02:20, GTL2:
-
Remélem jól haladnak a dolgok mostanában Bristolban (új lakás, új ismerősök és a többi)? Itt is akad egy fölös szekrény, csak éppen kicsit odább lakunk .

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-06 02:20   
Hogy én mekkora ... vagyok, mert nem válaszoltam kedves soraitokra, de kérlek mentegetőzésemet fogadjátok el!
Azóta otthon is voltam, meg vissza is jöttem, meg azért kicsit alakulnak a dolgaim is, meg jön a családom legkedvesebb tagja, aztán meg megint megyek most két hétre a hónap végén, szval van kicsi elmozdulás.
Megjött közben a tavasz is, sok napsütéssel, ez is segít, meg költöztem egyet megejst, lehet most végre jó helyre is, meg jó csapattal is.

Kihasználva hogy én már tudok lakást bérelni, két kivándorolni szándékozó kedves internetes baráttal vettünk ki egy lakást, tehát elindult Bristolban a magyar getto építése is.

Ez tényleg internetes, Skype-os kapcsolat volt, de nem bántam meg, ha találnak munkát, akor semmiképpen sem volt rossz ötlet. Most keressük éppen, igaz csak hétfőn érkeztek.

Ez nagyon érdekes volt, mármint a megérkezésük, mertők engem még nem láttak, lévén nincs elem a webkamerámban, én viszont őket igen.
Persze hogy kimentem eléjük reptérre, de talpig buszosan öltözve, és közel mentem hozzájuk, mit sem sejtve beszélgettek. Szegények azt hitték, hogy nem mentem, és jól ott álltak nyakig Bristolban, és most hogyan tovább?!
Na nem kínoztam sokáig őket, de érdekes volt minden esetre. Ezek után tényleg örültek nekem miután felfedtem az inkognitómat. Rögtön mentünk a lefoglalt lakáshoz, a tulaj meg az ügynökség várt, láírtuk a szerződést, megkaptuk a kulcsot, és már ott is aludtak. Igaz takaró nélkül, de kibírták, azóta már az is van. A lakást ugyanis bútorozatlanul vettük ki eredetileg, de a tulj kérésemre telehordta ingyen bútorokkal, ágyakkal, meg miegyébbel. Újabb jópont az angoloknak!

Na hosszu lettem, csak azért írtam ennyit, mert bűntudatom van, hogy elhanyagoltam a választ!

Üdv mindenkinek, és megint bocsánat!
gtl

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-11 12:20   
Gtl-nek, hogy vidámodj!
http://www.bristolfiesta.co.uk/gallery/DSC_0081.jpg

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-09 21:47   
2006-03-05 02:30, GTL2:

No, helyreakadtunk, lelkecském, ha szabad ilyen pongyolán fogalmaznom? Tudod, az élettel az a baj, hogy valahogy sehogy sem könnyü, mindegy, hol vagyunk. De megpróbáljuk feltalálni magunkat. Ehhez neked is sok sikert kívánok! Meglátod, ahogy telik az idö, egyre könnyebb.

rencsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-05 10:18   
Szia GTL2!

Kedves az uzeneted, en uj vagyok. Egyedul erzed magad, vagy csak nem eleg sikeresnek, esetleg honvagyad van? En meg Barryben vagyok, pont most adtam fel hirdetest a neten tobb helyen, es mar kaptam is ajanlatokat. Lehet hogy megyek Skociaba...
Majd a tavasz csak helyrehoz teged... tervezel hazamenni? Meddig maradsz?
Udv. Rencsi

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-05 02:30   
2006-03-05 01:43, Mary:
-

Édes egyetlen Mary-m:
Ez nagyon jól esett, és azt mondom, hajrá, jöhet a kebelre szorítás, a baj csak az, hogy földrajzilag kicsit nehezen menne a dolog.

Bár mit is mondott a sündisz...?

Nem, nem lógatom, még az orromat sem!
Nincs bajom, igy hozzátok fordulok morálisan is...

Elveszett a papir amin számoltam, de az biztos, itt akkora a fizetés, hogy nem is értem hogyan is van ez...?

Hát ha át kell menni valakin, egye fene, én benne vagyok!

A régi gtl,

aki megtalálta ugyan a számítását, de nem felhőtlenül, és nem abszolute, viszont tud számolni, és tudja, menyit ér az 1200 GBP magyar forintban.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-05 01:43   
2006-03-05 01:26, GTL2:

Kedves régi GTL2!

Csak nem lógatod az orrodat? Ha bajod van, fordulj hozzánk, támogatni fogunk morálisan.

10 hónap sok is, meg kevés is. Akklimatizálódni nem könnyü. De azért megtaláltad a számításaidat, vagy nem?

Menjünk át, amin át kell menni.

Kebelreszorítás:
Mary

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-05 01:26   
2006-03-04 17:09, perec:

Hát ami azt ileti nem, a szó szoros értelmében.
Az a bajom, ami sok magyarnak, és mégsem megy valahogy a dolog.
És az a nagyobbik baj, hogy nem értem igazán.
Elnézem a lengyeleket és csodálkozom.

Mindegy, elvagyok, és el is leszek még egy keveset.

Azért jól esik a kérdésed.

Üdv
gtl

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-04 17:09   
2006-03-04 02:03, GTL2:
-
Senyvedsz ?

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-04 02:03   
2006-03-03 10:17, rencsi:

Szia Rencsi!
Üde szinfolt vagy a halványuló bristoli nappalban, kérlek írj többet, én pl. itt bristolban senyvedek.

gtl

GTL2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-04 02:01   
2006-03-02 18:49, kasa:

Ha én még vlaki vagyok, hát én nosztalgiából benézek néha.
Bristolban élek és dolgozom immár 10 hónapja.
Üdv
gtl

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó