2018. május 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Személyes találkozások
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 következő lap )
 Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-04 10:31   
2006-06-03 15:19, sycamore:

Szia Liz, és ne haragudj, de szerintem egy ilyen beírás végtelenül kellemetlen mindenkinek.
A helyedben magánüzenetet használtam volna...

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-03 23:52   
2006-06-03 15:19, sycamore:

Kedves Liz, megdöbbentö, amit írsz. Hiszen a MON-talákozók semmi okot nem adnak családi problémákra. Legalábbis tapasztalataim szerint. Annyira ártalmatlanok, mint a mozibamenés. Mi lenne, ha vinnéd a párodat is? Hátha neki is tetszene a társaság?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-03 22:33   
Hogy mik vannak

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-03 15:19   

tucipatch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-04 09:53   
Draga R-zsike,
halasan megkoszonom neked es ferjednek a fiam, Berti vendeglatasat a budapesti tartozkodasi ideje alatt.
Barati halaado szerettel,
Iren-Tucipatch

pukkie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 03:06   
draga Geza!
tudom reg beszeltunk mar es reg irtam de elhagytam a szamodat es reg is voltam a magyaronlinon is remelem jol vagy es hianyzik a beszelgetes veled
mely udvozlettel: krisztina hollandiabol

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-28 04:24   
Kedves Zsizel, alig várom, hogy rólad is új képet láthassunk. S többet olvassunk tőled.

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-27 19:34   
Örülök, hogy láttalak benneteket, és kinyomtattam a fotót magamnak.
Nagyon csinosak vagytok!
Zsizel

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-19 10:22   
Ujabb MONTalalkozo volt - ezuttal Dusseldorfban, reszletek:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1492&forum=4&547

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 09:43   
KOBORLO UZENETE:

Barátaim mint már jeleztem, az idén ujra megyek meglátogatni szép szülőhazám és egy 4 honapos europai látogatásra.
Mint tudjátok, én szeretek utazni (lásd becenevem).
Az idén márciusban van előkészületben egy floridai ut. Remélem akad pár barát és ismerös, kivel ott is találkozunk egy kávé mellett vagy akár teritett asztalnál.
Csak rajtunk mulik, hogy a régi terv egy nagylétszámu MON baráti találkozót az idén végre összehozzunk.
A szervezésben szivessen segitek. Hol és hányan ez még nem fontos. Mikor az elsö kérdés? Julius vége augusztus eleje?
Hiszen a pesti szorakozóhelyek nem olyan foglaltak, mert nyaralni mennek sokan. Viszont mi, külföldön élők legtöbben ilyenkor látogatunk haza.
És aki közel lesz a kiválasztott időpontban, biztos kiváncsi találkozni régi (4 éves) chatelő, fórumozó, vagy még régebbi, esetleg újabb barátaival, ismerösével.
Ki érzi ugy, hogy segit öszehozni ezt a több éve esedékes (nagy betűvel) MON találkozót? Magánüzenetben várok minden jelentkezőt, kik időpontot adnak, hogy mikor lesznek otthon és akik segitenek szervezni.
Viszont helyet ajánlani, vagy e találkozóval kapcsolatos tanácsokat, hozzászólásokat itt a legjobb szabadon megvitatni.
Négy év és közel 7 ezer MON-tag között már sok egyéni barátság kapcsolat alakult ki, talán az idő is eljön, mikor többen esetleg több találkozot öszehozhatunk.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 15:05   
Tegnap volt itt Nürnberben egy remek jó hangulatú találkozó!! A "törzsasztalunk" testületi ´ülését, (vagy züllését ) tartotta egy vendéglátó egységben, tekézéssel (próbálkoztunk rendesen ) egybekötve.

A legszenzációsabb számomra az az érzés, mintha már ezer éve ismerném a többieket!
Örülök, hogy idesodort a szél!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 20:54   
Nem értem, miért siránkoznak itt alább a hölgyek. Én nem látok semmi siránkoznivalót. Tessenek a bölcs 87 évesre hallgatni, mert ö legalább tudja, mit beszél. Söt, a Valéria mottóját követni sem rossz! Nagyon egészséges beállítottság.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 11:36   
A kep nem mutatja, hogy milyen kedvesek vagytok, es milyen jol ereztuk magunkat. Csuda vigye a kort, mindenki olyan oreg amilyennek erzi magat. En peldaul most elem teenager koromat

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 07:04   
Igen, Espa, és azt is megtudjátok, milyenek lesztek tíz-húsz év múlva...

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 06:44   
2005-11-14 19:12, Valeria:

Toroljem ki?

- .............

Isten ments! (Már ami engem illet)
Te csak hozott anyagból tudsz dolgozni Valika
Ilyenek vagyunk és nem 20 évesek és kész
Csak elviccelődtük azon, hogy kicsit öregecskék vagyunk.... hátha ettől nem olyan sulyos a helyzet.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 19:12   
2005-11-14 07:51, espa:
-
Szepek es fiatalok vagytok, semmi ketseg. Rossz a megvilagitas es a fenykepesz Toroljem ki?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 17:43   
Biztosan erre gondolt., mi minden belefer egy nö fejebe es rigokam neked is van egy keves.....

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 15:36   
2005-11-14 15:32, poe:

Felreerthetetlen modon, testbeszeddel fejezte ki, azaz a ket kezet kb. felmeter tavolsagra tartotta egymastol, igy erzekeltetve a vart fejszélességet.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 15:32   
2005-11-14 14:58, rigojanos:

kédéseim vagynak, mire gondolt a szerkesztő úr

-széles fejű ? ilyen?

-szeles fejű, azaz szélfútta? ilyen?

-avagy szelesfejű, azaz huzatos, vagyis ilyen üres?

-esetleg egy negyedik változat?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 14:58   
2005-11-14 01:05, hunor:

Hozzateszem, hogy Hunor is azt mondta, hogy az albumos kepem alapjan egy igen szeles feju nore szamitott

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 07:51   
2005-11-14 04:29, Ferencz Zsuzsanna:

Én megfejtettem.
Egyszerűen rosszul vagyunk megvilágitva.
Nem is értem, hogy Valéria miért nem hozott magával komplett stábot, világositóval, fehérszürővel (vagy hogyishivják) hogyha képet akar rólunk késziteni.

A másik megoldás, ha szürkületben, vaku nélkül készült volna a kép.
Akkor "sejteni" lehetett volna, hogy tulajdonképpen milyen szépek és fiatalok vagyunk.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 04:29   
Kedves Judit,
én sem értem, mi van azzal a fotóval, mert rád nemigen hasonlít.
Lehet, hogy mást küldtél el a randevúra?
Aki nálad sokkal idősebb?
Vagy sajátmagadat küldted el, húsz év múlva?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 01:05   
2005-11-13 22:21, gvirag:
-

Allitolag rolam sem a legsikerultebb a MONon lathato kep, RJ emlitette, hogy kizarasos alapon ismert volna fel.

De onbecsulesemet helyrehozta, hogy szerinte a kep a kevesbe sikerul.

Hunor

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 22:21   
Senki nem tetszik magának. Nincs olyan fotó amely erre képes, vagy legalábbis nagyon kevés.

Még politizáló koromban egy választási küzdelemhez a jelöltjeinkről plakátot kellett készíteni. Volt egy nagyon szép nő jelöltünk, de nem szerettük. Hát csináltunk róla egy plakátot. A stúdióban nagyon bevágódtam a hölgyeknél így sok mindent elmondtam nekik.

Amikor a hölgy fotóján dolgoztunk emlékszem az egyikük azt mondta: Ide teszünk egy kis zöld pamacsot. Így ni! Na tetszik?

Tetszett.

A szépségemből öt perc alatt egy visszataszító némber lett. Saját pénzén készített végül is plakátot.

Hiú is volt szegénykém, meg sok pénze is volt. Így aztán befutott, de mi lett volna, ha az eredeti kerül az utcára?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 20:10   
Kedves ifju hölgyeim önökhöz most egy 87 eves matrona szol.
Ne panaszkodjatok, szepek vagytok, kedvesek vagytok, nem vagytok anorexiasok hala a Jo Istennek. Jol neztek ki na. Ne csinaljatok mar ezt hogy panaszkodtok a külcsinetekre.
Judit tudod-e hogy a fenykepezögep sajnos többet mutat az emberböl mint amekorra?
Tehat fel a fejjel lanyok.
Szerencsetek van hogy nincs rolam friss foto mert megmutatnam en nektek Milyen a plusz kilo meg a sancok (amig csak voltak ráncok).

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 19:12   
Igen, valahol már írtam, hogy rendkívül kellemesen töltöttünk együtt 4 órát. Úgy gondolom, három, alapvetőn szófukarnak nem mondható hölgynek nem nehéz kitölteni témával ezt a kevés kis időt.

Ellenben eddig azt hittem, hogy vasaltabb ábrázatú és karcsúbb valék, mint a képen látható. (Ezek szerint már majdnem megközelítem Angela Merkelt, akinek ráncai a korosztályunk negatív reklámja.) Nyilván csak felületesen nézek tükörbe és azt is kizárólag szűrt fénynél, fátyolban és suhallatnyi ideig.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 06:49   
De bizony milyen kellemeset! És órákig! Azt hiszem mi sosem fogynánk ki a témábókból...
Ez a szerencsénk nekünk nőknek, mi NAGYON tudunk beszélgetni! és milyen fontos!
Szóval nagyon nagyon jó volt (a fénykép kicsit nagyra sikerült kedves Valéria, minden látszik az arcomon ami a koromat (csak az enyémet! ) illeti )
De hát ez van....
Ki a következő aki fecseg velem egy jót?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-11 16:19   
Kedves mindannyian:

Ha erre a linkre kattinttok, meglatjatok kedves baratainkat Juditot es Espat.

http://img.photobucket.com/albums/v157/bebyke344/PomperiJuditesEspaBudapesten.jpg

Nagyon kellemes idot toltottunk egyutt, megsugom Nektek, meg pezsgot is ittunk a talalkozas oromere.

Valeria

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 11:54   
Es egy ujabb MON-talalkozo, ezuttal Düsseldorfban:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1492&forum=4&176

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-18 15:21   
A beszámolót elkezdtem a Ki merre járt... témában.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó