2018. május 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Személyes találkozások
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 következő lap )
 Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 23:54   
A Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikálta Ferecz Zsuzsanna a KIK és MIK c. könyvét. A könyv szerkesztője és előszavának írója - Bodor Pál - is jelen volt. Zsuzsanna nagyon kedves, nagy tudású, intelligens hölgy.
OMGI szintén, és egy tüneményes hölgy, ő elhozta a 10 éves, nagyon szép kislány unokáját is.
Valéria, korát meghazudtoló bájos, kedves, és okos hölgy.
Az intelligens beszédstílus, az egymásra figyelés,a szeretet, a találkozás őszinte öröme jellemezte ezt az egy órát.
Készült négyünkről fotó is.
Számomra felejthetetlen élménnyé vált ez a
kiscsoportos MON-találkozás. Biztos vagyok benne, hogy a többiek számára is.
Minden MON-tagnak azt kívánom, hogy legyen hasonló találkozásokban része.
Mária

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 22:40   
Hunor, ha úgy gondolod, tedd át ide.
Mária

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 23:08   
2004-04-09 07:54, etelka:
-
Képzeljétek el, hogy Böbével fogok találkozni májusban! Adjatok tippeket mit süssek a 87 éves a képein szinte fogatlan Böbének ? Vagy inkább csak tejbegrizzel kínáljam meg?
Etelka

-
Etelka!
Ismered a sonkás tekercsemet???
Valakinek szilveszterre megadtam. Nálunk itt most husvétkor "vendégjárás van" és bevallom, tisztességtelenül dupla adagot készítettem,
hogy mind a két "csoport"-nak jusson.
Ha kéred a recepicét, írj a normál cimemre. Már mûködik.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 21:31   
Köszi a tippeket, kiteszem a lelkemet is, hogy az öreg Böbi jól érezze magát itt Finnhonban.

Etelka

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 17:59   
Olyat is csinalhatsz Etelka, amit egeszben le lehet nyelni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 16:38   
Helsinkinben lesz a talalka miutan viking buffe vacsorank es seabreakfast reggelink volt:D
Samarin is lehet az ebed azt hiszem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 13:46   
2004-04-09 07:54, etelka:
-
Vagy inkább csak tejbegrizzel kínáljam meg?
Etelka

-

Bananturmix. Amugy hol lesz, Finnorszag, Svedorszag?

Hunor

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 07:54   
Képzeljétek el, hogy Böbével fogok találkozni májusban! Adjatok tippeket mit süssek a 87 éves a képein szinte fogatlan Böbének ? Vagy inkább csak tejbegrizzel kínáljam meg?
Etelka

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 14:37   
Keszitettunk fenykepeket is talan majd megmutatjuk meg nem biztos attol fugg hogyna all a frizuram mert ha totagast all a hajam marpedig azt gyakran szokott akkor ssajnos nem lathatjatok

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 14:17   
2004-01-03 17:28, bobe:
-
Fenykepet is csinaltal?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-03 17:28   
Nagyon kellemes napot töltöttunk ma el Babucival aki meglatogatott bennunket.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-26 17:30   
Igen, nagyon kellemesen elbeszelgettem Hunorral, orultem, hogy felhivott. Remelem, hogy lesz alkalmunk talalkozni mielott elutazom December hatodikan, de ha akkor nem, akkor tavaszal egeszen biztosan a nagy MON talalkozon Tokajban.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-24 21:22   
Most tettem le a telefont, majdnem fel orat beszelgettunk Valeriaval. Nagyon jo volt, kellemes, es orulok, hogy mar igy is alkalmunk nyilt eszmecserere. Ebbol talalkozo lesz.

Egyebkent Budapesten van, udvozol mindenkit, es azert jott ilyen ritkan az elmult hetekben, mert nyilvanos helyrol hasznalja az internetet.

De december hetediketol ismet otthon lesz, es rendszeresen lathatjuk, olvashatjuk majd itt.

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-28 04:10   
A tegnapi unnepsegen (szoborkoszoruzas, stb.) varakoztam turelmesen, hogy elkezdodjon az esemenyek folyasa, amikor ket, az alkalomhoz illoen oltozott idos ur odajott hozzam. Az egyik kezet nyujtott, mondvan: "Rigo Janoshoz van szerencsem?"

Nem akarta elarulni, hogy honnan tud az osszefuggesrol, de mondta azt is, hogy latta a "motorbiciklis" kepemet

P.S.: Azt is mondta, hogy nagyon szep Web site a MON

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-26 19:12   
Ezt komolyan mondod rigo? Akkor tessek lottozni!!!!!!!!!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-25 00:16   
Eszembe jutott, hogy egyszer talalkoztam csak forumtaggal egy masik forumrol (egy MON elotti idoszakban termeszetesen, nem parhuzamosan ). Veletlen talalkozas volt a Tescoban - en egy fenyekepet lattam egyszer az interneten, es arrol raismertem a kosarat tolo forumtagra. Csak egymas internetes nevet tudtuk, igy azzal mutatkoztam be. O meg az ovevel.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-25 00:12   
2003-10-12 20:29, Fredi:
-
Keszultek fenykepek ezekrol a talalkozokrol Fredi?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-12 20:29   
Pici felkeltette az érdeklődésemet és ma elmentünk feleségemmel Engenbe. Már maga az óváros kellemes benyomást tett ránk, egy rendezett, szép tiszta város, ahol az ember jól érzi magát. A múzeumben nem csak a pannonhalmi anyagot tekínthettük meg, aminek szubjektív megitélésen szerint a legértékesebb tárgya egy koronázási palást, de nagy örömünkre találkoztunk Picivel is. Pici nem véletlenül került a múzeumba. Nagyon lelkesen szervezett egy kisérőprogramot a múzeum egyik magyarosan díszített termében, ahol sok-sok videokazetta segítségével mutatta be a német nézőknek azt, hogy Magyarország, a magyarság több mint Piroska, paprika és Plattensee. Mikor a terembe beléptünk pont Latinovits szavalt a tőle megszokott zsenialitással versekt. Hamarosan német vendégek érkeztek, akik Pannonhalmát akarták megismerni. Rögtön egy ilyen kazetta került a videóba. Picit segítette áldásos munkájában Balla Noémi konstanzi diáklány. A kulturális élmény mellett magyar italokat, kávét és szendvicseket lehetette fogyasztani – a magyaros vendégszeretet szellemében. Hála Picinek és segítőjének szép nap vol t a mai, köszönjük Pici !

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 09:57   
Juj, tenyleg felreerthetoen irtam. Tehat Zsuzsa, Zsuzsa lanya, valamint Zsuzsa unokaja volt a talalkozon.

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-03 22:47   
2003-10-02 13:34, hunor:
-
amikor Zsuzsaval talalkoztam, ott volt Judit lanya is
-
Hunor, Félreérthető a fogalmazás. Itt feltételezhetőleg Ferencz Zsuzsa lányáról, Juditról van szó, nem az én lányomról, Ribizliről, aki szintén járt Zsuzsánál, de nem találkozott más MON-taggal nála.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-02 13:34   
A talalkozokhoz meg azt is hozzatennem, amikor Zsuzsaval talalkoztam, ott volt Judit lanya is (szinten forumtag ), es Zsuzsa gyonyoru, szoke, keteves unokaja is.

Hunor

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-30 21:00   
Remenykedtem, terveztem, de megsem sikerul talalkoznunk, pedig 5 eve ismerjuk "virtualissan" egymast.Valika itt fog "orbitalni" varosomon keresztul holnap de csak elhalad melettem.

Valika mikor ki jottok Seattle fotererol es iranyultok eszak fele az I-5 Freeway-en nez majd jobra, a magas hidrol fogod latni a University Of Washingtont - a mogul gondolok rad holnap mikor elhaladol majd.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-30 11:40   
Ha a frászt hoztad Frédire, már megérte szombaton a telefon

P.S.: Mindenki azt kapja, amit megérdemel Ami a Te vendéglátói qualitásaidat illeti, azokat leírni be kéne iratkozni egy ódaíró szeminárra. Ha egy elég lenne.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-30 00:11   
Ha váratlanul ráhozod valakire a frászt, az ezt kibírja, sőt, meginvitál, hogy másodmagaddal aludj nála, majd kitűnő vacsorát tálal nagy italválasztékkal és testvéri szívélyességgel, akkor: ... Nyertél, kedves olvasó, az illetőt Frédinek hívják. Még most is beszélgetnénk, ha nem kellett volna hazajönnünk. (A reggeli is finom volt, csak ajánlani tudom.) A Schwarzwald pedig eleve megér egy utat.

Ezúton is mégegyszer hálás köszönet - a készséges és kedves háziasszonynak szintén - Ribizli nevében is.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-29 07:17   
Nagy örömben volt részem a hétvégén. Hazautazóban rövid látogatást tett nálunk Pompéry Judit és lánya. Én azt gondoltam, hogy Juditot írásai és levélváltásunk alapján már elég jól ismerem. Tévedtem, mert hogy ennyire vonzó, bájos teremtés ehhez fantáziám bizony szegénynek bizonyult, ellenben most egy kellemes találkozással gazdagabb vagyok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-12 08:29   
Anri, csak telefonon beszeltunk, talalkozo kapcsan azt mondta, eleg elfoglalt estenkent, en meg nappal altalaban. De meg hivom.

Hunor

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-11 14:06   
Tudtok valamit a http://www.pbase.com/monkepek/talalkozasok -rol? Azt az uzenetet kaptam, megszunt.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-11 06:29   
Igen, Ribizli.
Remélem, folytatjuk, és édesanyádat is elhozod.
És Ubuge is jön, és másokat is szívesen látunk.

Ribizli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-10 23:24   
Ferenc Zsuzsának köszönöm a bókokat. Minden más olvasó embernek üzenem, hogy ilyen pofás házat még nem láttak! A házigazdi meg azon túl, hogy naaaagy adag finom miccset tud késziteni, sok jó szóval látja el vendégét.

Jókat dumáltunk, ugye Zsuzsa?

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-10 16:47   
Ha ujra talalkoztok legyszives add at üdvözletem Orsi-b nek
Jo hallani hogy szerencsesen haza erkezett
anri

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó