2022. július 01. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Üzenőfal
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
 Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-26 06:43   
A közszolgálati román tévé magyar adása vagy két héttel ezelőtt bukaresti riportot közvetített,az itteni magyarokról, Bukarest arcai címmel.
Készítette lányom őnagysága, szintén MON-tag.
A riport most felkerült a You tube-ra, két részben.
http://www.youtube.com/watch?v=WyuWxEtMOYw
http://www.youtube.com/watch?v=S2bAkHfUVmc

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-23 18:59   
2007-05-23 06:27, Ferencz Zsuzsanna:
Tehát Ubi sem úgy jött a világra, hogy sütött-főzött...

Dehogynem!!! Csak még nem tudott kézzel írni, így kénytelen volt kinyomtatni a receptjeit! )))

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-23 09:37   
2007-05-23 06:27, Ferencz Zsuzsanna:

Ubi sem úgy jött a világra, hogy sütött-főzött...

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-23 06:27   
Jó, Mary
Este jöttem meg Homoródszentpéterről. Üzenem Ubugénak: lelepleződtél, pajtás!
Talán emlékeztek rá, hogy Ubiék nálam szilvesztereztek, pár napot, ott falun. Azóta most jártam először arra. S hát mit találtam a konyhában? Számítógépen kinyomtatott konyharecepteket. Marhapörkölt stb.
Tehát Ubi sem úgy jött a világra, hogy sütött-főzött...

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-22 14:35   
Üzenet Zsuzsának: tartozom neked valamivel, nem felejtettem el, csak egy kis idö kellene. De ami késik, nem múlik.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-15 16:48   
2007-05-15 15:52, Zinajda:

Nagyon szivesen fogadjuk az újakat, de légy szives egy kicsit többet irni magadrol, hogy tudjunk miröl irni.

Van itt lentebb egy "Mi vagyunk" rovat, ahol megtalálod a Bemutatkozás topikot.

Zinajda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-15 15:52   
Kedves Mindenki,

en nem reg csatlakoztam ehhez az oldalhoz. Tehat irhattok nekem barmiröl barmit batran
Üdv, es mindenkinek szep napot!
Zina

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-15 15:43   
Kedves mindenki, Pompéry ismét megjött... Szia

Emilia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 13:16   
Kedves mindenki.

Amint látjátok, cseréltem jelszot, és a nevem is másképpen irtam. Remélem, igy megmaradnak az üzeneteim.

Üdv mindnyájatoknak,

Emilia

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 10:17   
2007-05-10 21:04, Fredi:
-

Ez elvileg két esetben fordulhatott elő, ha a bejelentkezés utáni inaktív idő (ami idő alatt nem kattintottál sehová a fórumon belől) túllépte a 20-30 percet, vagy ha a sütiket (cookie) blokkoltad a gépeden. Ezek közül egyik lehetett az ok?

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 10:14   
Ne, ne, az elfelejtettem a jelszavam funkció nem jó ebben az esetben, egyrészt az nem változtatásra szolgál, és össze is keverné a dolgokat, hanem Bejelentkezés után a Profil szerkesztése menüpontban változtathatsz új jelszót.

Itt:
Jelszó: * - ide még a régit (jelenlegit) írd be
új Jelszó: - ide a választott új jelszót
Jelszó:
(Csak akkor szükséges, ha változtatni akar.) - ide mégegyszer a választott új jelszót

Technikai útmutató a MON Fórum használata kapcsán:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=70&7

Más: Em, a tegnapi üzeneteidnél minden esetben megismételted a korábbi hozzászólások szövegét (már javítottam), nem lehet, hogy itt keresendő a hiba oka - vagyis itt nyomtál mellé korábban a saját üzeneteid esetén?

TIPP: mindig Bejelentkezés a központi menüsorban, és mindig az adott neve alatti Üzenet küldése feliratot használd írásnál, így nem lehet gond.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 07:50   
Kedves Em, amikor bejelentkezel, látsz egy mondatot: Elfelejtettem a jelszavamat
Klikkelj rá.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 06:19   
2007-05-11 05:07, Ferencz Zsuzsanna:
-

Kedves Zsuzsanna.

Megváltoztatnám én az egészet, csak nem tudom, hogy hol. Ujbol regisztráljak, vagy mit csináljak?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 05:22   
Hehehe, a DUNA tv pár éves késéssel követi a MON-t!
Fischer István MON-tagot (akiről a MON-on portré is olvasható) mostanában filmezték le.

Bátorkodom felhívni szíves figyelmeteket, hogy hétfőn, május 14-én 22,15 órakor a Duna Televízió sugározza a Fischer István színhelyei című egyórás portréfilmet.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-11 05:07   
Kedves Em, legalább a jeligét változtad meg...

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 23:42   
2007-05-10 16:00, hunor:
-

Hunor

Én ugyanugy irom az üzeneteket, mint régen. Semmit nem változtattam meg.
Csak mikor kinyitottam a gépet, bejelentkeztem, akartam irni, hát láttam, itt is, ott is. Üres a nevem alatt, eltüntek az üzenetek. A születésnapi köszöntönél viszont minden megvolt.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 23:39   
2007-05-10 18:42, Ferencz Zsuzsanna:
-

Kedves Zsuzsanna!

Én már arra gondoltam, hogy megváltoztatom a jelszavam, a nicknevet is. Mit szolsz hozzá?

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 21:06   
Ha valamikor akarok válaszolni valamire, vagy valamit beírni a MONra, akkor elöször bejelentkezem. Tapasztaltam, ha írni akarok valahova, és nem vagyok bejelentkezve, és jön a felszólítás, hogy bejelentkezni, akkor néha ez az adatbázis furcsán viselkedik.

Tehát ha van valami mondanivalóm, és nem vagyok beiratkozva, vissza a Fórum kezdoldalára, beiratkozni és utána tovább irogatni. Akkor minden rendben megy.

Eddigi tapasztalaim után néha egy-egy üzenetem eltünt, viszont nem tudom pontosan, hogy miért, saját emlékezeteim hibásak, vagy a MON rendszere. Inkább óvatos vagyok a véleményemmel.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 21:04   
Ige, akkor is, ha a kékbetűs, aláhúzott Bejelentkezésnél jelentkeztem be, akkor is több alkalommal előfordult, hogy megírtam a szövegemet, rákattintottam a rendbenre és akkor jött a felszólitás, hogy adjam meg a felhasználói nevem és a jelszavam, ami azelőtt még automatikusan ott volt.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 20:10   
Kedves Fredi,

ez akkor is igaz, ha a központi (fenti) menüsorban található Bejelentkezésre kattintva lépsz be, és úgy írsz, válaszolsz?

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 19:18   
Hunor!

Látod most mi történt, amikor irtam a választ, akkor csak bejelentkezve irhatok ugye? És mikor reá kattintottam a rendbenre és meg kellett volna jelenjen a válaszom, kiirja nekem, irjam be a nevem és a jelszavam. Ahol kiirta, ott úgy volt, mintha nem lettem volna bejelentkezve. Most már nem értek semmit. Be kellet jelentkezzem ujra, visszamentem a megirt válaszhoz, és akkor elment.

Az Em által leírt jelenség sokszor előfordul velem is. Eleinte fel ment a cukrom, de aztán beláttam, hogy ha világon semmi nem működik igazán jól, akkor miért pont ez működne kifogástalanul? - és beírtam újból a nick-nevem és a jelszót!
Még egy jó tanács: bármit írsz előbb a wordban mentsd és akkor baleset esetén nem kell újból írjad, hanem csak bemásolod.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 18:42   
Kedves Hunor, én láttam Em üzenetét, amikor még
nem volt üres...
Em, mi lenne, ha megváltoztatnád a jelszavadat?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 16:00   
Kedves Em,

a Maya kávézója alatt újabb két üres üzeneted van, most vettem észre. Amikor MONra írsz, hozzászólsz, hogyan teszed? Kattintasz egy üzeneted után a felette lévő sárga csíkon látható valamelyik funkcióra? Fordult elő hasonló eset?

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 20:27   
Hunor!

Látod most mi történt, amikor irtam a választ, akkor csak bejelentkezve irhatok ugye? És mikor reá kattintottam a rendbenre és meg kellett volna jelenjen a válaszom, kiirja nekem, irjam be a nevem és a jelszavam. Ahol kiirta, ott úgy volt, mintha nem lettem volna bejelentkezve. Most már nem értek semmit. Be kellet jelentkezzem ujra, visszamentem a megirt válaszhoz, és akkor elment.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 20:22   
2007-05-09 15:39, hunor:

Köszönöm a válaszodat arra én is gondoltam, hogy nem tud bemenni a MON-ra. De ki tudja, mert ö most jött ki 6 honapra Magyarorszagrol, es igy csinál egy kis pénzt. Otthon neki is van compjutere.A gépemet használja, mert tölem e-mailozik a családjának. Ö otthon egy irodába dolgozik, lagalábis igy mondta. A nagy füzetem az peddig itt van állandoan az iroasztalom tetején, az e-mail cimekkel meg a titkos jelszavakkal, hogy ha elfelejteném, legyen kéznél minden. Na de nem akarom gyanusitani, mert egy aranyos hölgy máskülönben. Vajon hogy régen nem ültem a gép elött, én üthettem valamit félre? Na mindegy, már igy van és figyelni fogom.

Üdv
Em

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 15:39   
2007-05-09 11:59, Em:
-

Azt nem gondolom, hogy saját írásod tudatosan kitörölöd, de megvan a technikai lehetőség, mellényomni viszonylag könnyű (pl. Németország esetén van más moderátor is, és előfordul, hogy átírodik egy üzenet, mondjuk félévente egyszer maximum), tehát kizárni sem tudom a tévedést. Ha én törlök, akkor nem maradna meg az helye sem. Takarítónő - hm, nem hiszem, hiszen ahhoz csomó dolgot kellene tegyen, használnia a számítógéped, pont a MONt megnyitnia, tudnia a neved/ jelszavad, tudnia a módosítás funkció használatát, szóval én kizárnám.

Konkrétan: nem tudom megválaszolni, hogy miért csak az üres helye maradt meg a két üzenetednek, lehetőségeket fel tudok sorolni, azok közül valamelyik, vagy elméletileg lehetne olyan magyarázat is, ami nem jut eszembe, mert öt év alatt nem fordult elő, ha lesz még ilyen, akkor tudunk majd azon is töprengeni.

És ha bármi gondot tapasztalsz, jelezz máskor is, ezen a címen (ezt gyakrabban olvasom): szerkesztoseg_KUKAC_magyaronline_PONT_net

Üdv,

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 12:02   
Hunor

Elfelejtettem irni nézd meg a Köszöntö rovatot ott megvan az irásom

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 11:59   
Szia Hunor.

Hát talán nem gondolod, hogy a saját üzeneteimet kitörölöm? Ha csak az a hölgy, aki szokott járni hozzám segiteni, és néha megkér, hogy irhasson a rokonainak a Yahoorol, és használja a gépemet, az nem csinált valamit. Majd megkérdem, de én biztos amit beirok, azt ott is hagyom. Nézd meg a Mi vagyunk topicba, ott egy pár meg is van.

Üdv
Em

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 11:36   
2007-05-09 10:41, Em:
-

szia,

hm, email még nem jött, de én most igen, megnéztem, a Kijelentkezés topikban van két "üres" üzeneted. Nem lehet, hogy módosítottál, vagy bármit megnyomhattál? Én is olvastam azokat az üzeneteket, tehát rendesen megjelentek, ezzel nem lehet gond, viszont minden szerző tudja módosítani a saját üzenetét, sőt, a tartalmat törölheti is, de akkor is megmarad az üres hozzászólás.

Jelezz!

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-09 10:41   
2007-05-09 10:17, Ferencz Zsuzsanna:
-
-
Kedves Zsuzsanna!

Nem látjátok? Az irásaim ki vannak törölve csak a nickem van ott. Már irtam hunornak, hogy hogy lehet ez. Még nincs válasz.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó