2018. május 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Kedves halottaink. A MON Fórum virtuális emlékkertje
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 Csuty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-27 00:46   
Kedves barátaim !

Van egy nagyon jó barátom (Laci Canadából) aki felkért arra, hogy irjak pár szot a nevében. Sajnos a netem nem igazán müködik, ezért most csak röviden pár szót a Marika és a Laci kapcsolatáról.
A canadai chates Laci igen erös ember, de amikor értesült drága barátunk haláláról, nem tudott bejönni a chatre.
Laci és Marika között kialakult egy valoban öszinte megbonthatatlan barátság. Sokat beszélgettek együtt, amikor csak ezt a Marika egészséges lehetövé tette.
Nincs lehetöségem arra, hogy Marika szeretetét kiközösitsem magam számára. De egy biztos, hogy amikor mi 3-an ott voltunk a chaten mindenki felvidult, együtt mulattunk a Marika kiváló humorán.
A sors szomorú végzete barátunk elvesztése.
Kedves Rigo család ezennel szeretnék a Canadai Laci nevében is öszinte részvétet nyujtani nektek.

Isten nyugosztoljon drága Marika barátnönk.

Nem csak a Laci sir, hanem én is hiszen ez az egész dolog olyan érthetetlen, és felfoghatatlan számunkra. Holnap a temetésed pillanatában megállunk és méltón, szeretettel gondolunk rád. De szivünkböl soha senki sem fog tudni kitörölni téged! Sirodon mindig lesz egy szál virág a MONosoktol. Hiányzol nagyon! Ég áldjon téged.

profil  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-26 21:51   
Most ertesultem csak a szomoru hirrol. Rovid ideje ismertem Marikat, de mindig oly jo humoru, vidam volt a chaten, felviditott es energiat adott.

Oszinte reszvetem,
Marina

Rigó család  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-25 08:19   
Értesítjük mindazokat, akik ismerték és szerették, hogy Rigóné Karácsonyi Mária (Rkm) temetése október 27-én 11:45-kor a kecskeméti Köztemetőben lesz. Köszönjük a részvétnyilvánításokat, és hogy a barátai voltatok.
Rigó család

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-24 20:53   
Köszönöm mindenkinek, hogy bánatom viselésében velem vagytok. Még mindig felfoghatatlan számomra, hogy édesapámat már nem fogom magamhoz szoritani, megcsokolni.

Marika, rkn hozzátartozóinak, mindazoknak akik ismerték és szerették, öszinte részvétem. Nyugodjon békében.

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-24 05:40   
Elnezest kerek,Marika csaladjatol,kesoi reszvetem nyilvanitasaval,de mint ferfi,soha nem tudom elfogadni...(,hogy valaki egy kedves barat,mint o volt,mindig batoritott,mindig kedves volt meg ..15438 km tavolba is,sajnalom,hogy szemelyesen nem ismertem,de itt a chatten tobbszor sikerult kapcsolni vele....,hogy elment,itt hagyott minket.........)melyseges megrokonyodessel vettem a hirt,s most hogy olvasgattam az itt leirtakat konnybe labadt a szemem.....nyugodj bekeben...

Irma  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-22 21:22   
Amikor Kanadából, Szakács László közölte velem a váratlan gyászhírt: rkm- Marika meghalt, egyszerűen nem tudtam elfogadni, mint valóságot. Hisz nem is oylan régen, még épp Marika éles meglátásával, humorával derített bennünket jókedvre a MON-on. Mindenkire oda tudott figyelni, mindekihez volt kedves szava. Kérdezte, hogy vagyunk, de panasz nem hagyta el a száját. Tudtuk, hogy beteg, hogy szenved, de nem tudtuk, hogy az Úr ily gyorsan magához szólítja. A családját pótolhatatlan veszteség érte, fogadják mély részvétemet. Mi szegényebbek lettünk egy drága, őszinte baráttal, de tudjuk Marika beteljesedett. Emlékét szerettel őrizzük szívünkben. "... vannak ösvények, amelyekre többé nem lép a lelkünk, bár utunk örök, vannak csodafák, nyílnak örökké, de nekünk egy virágunk letörött..." (Juhász Gyula)

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-22 02:51   
Megdöbbenve értesültem a Marika halálárol. Habár inkább a chaten járt, a fórumon is írt néha. Azt hiszem, hogy az egész MON-közösség nevében mondhatom, hogy emlékét megörizzük és gondolatban családjánál vagyunk. Kedves Ila, ha lehetöséged van, közvetítsed a családnak öszinte részvétünket.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-22 00:28   
DEGUR UZENETE:

Őszinte részvétem, /RKN/ Marika személyében igazi és őszinte barátot vesztettem el. Isten nyugtassa békében.

Hianyozni fogsz!

Örökre megörzünk a szivünkban.

clarissssz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 23:22   
Drága Rkm.... Bár nekem csak pár hónapja adatott meg, hogy itt a MON-on kapcsolatban kerüljek veled. Személyedben egy igaz, lelkedben tiszta igaz barátot fedeztem fel. Az életem is gazdagabb lett veled. Ígérem erre a gazdagságra méltón fogok vígyázni, hogy így maradj meg nekünk az emlékeinkben. Távozásoddal nagy ürt hagytál magad után. Elvitted a fényt, a derűt, a meleget, csak egy sugárt hagytál az emlékeidet. Nyugodj békében drága Marika
CLARISSZ

Csuty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 19:57   
Kedves Barátaim!

Drága barátnöm Rkm elvesztése számomra érthetetlen, és felfoghatatlan. Barátságunk erösségét az egymáshoz valo kötödöttségünket egy levél részlettel osztom meg veletek. Melyet ez év szeptember 26-án irt nekem.

Jutka ezt az érzést ami ma engem ért kívánom /öröm, boldogság, ámulat, csodálat/
mindig mint árnyék lépteid nyomába osonjon!
Én sajnos már nem tudlak meglepni pedig örömöm határtalan lenne, ha sikerülne.
De tudod "Azért vannak a jó barátok".........
Nagyon köszönöm a kedvességedet !
Millió puszi Marika

Marika nyugodj békében, hiányzol nagyon!

Emma  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 19:14   
Koszonjuk Ila, hogy tudattad velunk a szomorú hírt. Szinte hihetetlen, hogy Marika távozott tolunk. Nagyon fog hiányozni. Sok szép emlék fuzodik hozzá. Sosem felejtem el.
A családnak oszinte részvétem.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 15:43   
Ibolya kedves!
Öszinte részvétem, a veszteség pótolhatatlan, tapasztalatbol tudom.
Gyászodban veled vagyunk!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 15:31   
Drága Ibolya,

fogadd őszinte részvétemet!

Ha valaki hirtelen megy el, az nagy sokk, ha sokáig szenved, akkor tartós a fájdalom. Ami a legrémesebb, az az űr, ami marad. Igen, valahogy elárvul az ember.

Anyám halála után értettem meg, hogy mit jelent a "Trauerarbeit". Igen, időt igényel, hogy megemésszük a megváltoztathatatlan. Ehhez kivánok Neked türelmet és békességet.

Szeretettel és együttérzéssel

Judit

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 14:56   
Szomoruan tudatom mindazokkal, akik ismertek es szerettek, Rigone Karacsonyi Mariat (rkm), hogy a betegseg legyözte hatalmas elni akarasat. Marika ma ejjel 1 orakor elhunyt. Sulyos betegsege ellenere mindig vidam es segitökesz volt. Bar szemelyesen nem volt szerencsem megismerni, megis ugy erzem, mintha csaladtagot veszitettem volna el.
A szomoru hirt a fia közölte velem, s megkert, hogy tajekoztassalak benneteket.
Öszinte reszvettel osztozom a csalad gyaszaban.
Marika! Nyugodj bekeben! Szivünkben örökke elni fogsz.

ila

domos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-21 14:33   
2006-10-17 18:53, Ibolya:

-

Kedves Ibolya, őszinte részvétem.

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-20 20:31   
Köszönöm.

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-20 19:20   
Csak a lélek a fontos
A lakat már leesve
A test kitárta ajtaját
Hogy az új sikra léphessen
A felszabadult lélek
És újabb feladatára vár
Mégis köztetek is van
Hogy örökké szerethessen

Megújul
A Fény közelében
Távol van Töled
És mégis sokkal közelebb
Végzi a feladatát
Csak szólitsd, hogy érezhesd a közelségét
Bárhol rátalálhatsz
Hiszen köztünk van
Szeretete erejével

.........
Aranyos Ibolya, fogadd öszinte együttérzésemet fájdalmadban, de tudod, csak mi, ittmaradottak szenvedünk. - Ugye érted a fenti sorokat? Sok szeretettel ölellek
Zsizel

Csuty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-19 22:48   
Kedves Ibolya!

Engedd meg, hogy mély gyászodban lélekben veled legyek. Kivánom, hogy mielöbb megnyugodjon a lelked. Tudom nem könnyü de legalább az segit, hogy együtt lehettél édesapáddal az utolsó napjaiban.
Isten nyugtassa Öt!

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-19 18:20   
Nagyon kedvesek vagytok, hogy igy együttéreztek velem.
Köszönöm mindnyájatoknak, aktiv és már nem aktiv tagoknak, hogy gyászomban velem vagytok, azoknak akik személyesen, privátban vagy mailban támogattok, köszönöm vigasztaló szavaitokat.

Különös köszönetem Zsizelnek, ki konkrét segitségével, édesapám szenvedését, fájdalmát megkönnyebitettem.

Betegsége nem akadályozta, hogy a közös terveinket két nappal távozása elött megbeszéljük. Sejtettem, hogy mindez nem fog megvalosulni, mégis óriási fájdalmat okozott elhalálozása. Kettönket nagyon szoros kapcsolat füzött össze. Megéreztem pontosan halála pillanatát, mert eljött hozzám és elbucsuzott, azota is velem van és beszélgetünk. Lehet, hogy soknak ez hihetetlen, de ez igy igaz.
Nagyon szomorú, céltalan s erötlen vagyok, a lelkem gyászol.

A jó Isten magához szólitotta az élök soraiból, és mégis itt maradtál velem.
Drága jó Édesapám, nyugodj békében!

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-19 16:28   
Részvétem Ibolya.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 10:55   

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 10:46   
Részvétem.

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 10:31   
Kedves Ibolya, nagyon sajnalom. e.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 10:03   
Kedves Ibolya, fogadd öszinte részvétemet.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 04:27   
Ibolya, még egyszer: őszinte részvétem.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 03:32   
Reszvetem Ibolya.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 02:55   
Kedves Ibolya !
Fogadd ôszinte részvétem!
Üdv:fellegvar
Photobucket - Video and Image Hosting

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-18 00:07   
Kedves Ibolya, fogadd legoszintebb reszvetemet, egyutterzesemet fajdalmadban.

Valeria

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-17 22:57   
Ibolya
-

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-17 20:09   
Reszvetem.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó