2022. január 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 11554466  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 23:44   
Sziasztok
Na mi van andi_usa? Ott ragadtal a Bidz.com-on? LOL:)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 03:01   
2004-04-27 02:56, 11554466:
-
Az igazsag az, hogy en a 3 perces aukciokra gondoltam.
-
Köszönöm a tippet, azt nem láttam, igy megyek vissza megnézni. Ha az embernek szerencséje van, akkor mindenütt kaphat igazit ha az elado nem veszi észre.

11554466  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 02:56   
Az igazsag az, hogy en a 3 perces aukciokra gondoltam. Szerintem nagyon jok. Nekem sikerult egy gyurut vennem par hete $8-ert worldwide free shippingel es utana eladtam az ebayen $130-ert(ennyi volt a buy it now ara a bidz-en. Ja es annyi penzert amennyiert te vetted a gyurudet tudsz venni igazi smaragdot is ha szerencses vagy.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 07:43   
2004-04-25 01:57, 11554466:
-
andi_usa!
Latom erdekelnek az ekszerek. Ajanlom figyelmedbe a kovetkezo aukcios oldalt: http://www.bidz.com Erdemes megnezni.
-
Köszönöm szépen, megnéztem és tul drágának találtam. Nem láttam azt sem, mennyiért adták el egyeseket, amit az Ebayn meg lehet nézni. Az Ebayn az a jo hogy meg van a Reserve Price, ha azt nem érik el a licitálok, akkor nincs sok reményük megkapni. Néha az elado emailben jelentkezik mint a multkor egy fülbevalonál de mondtam neki szo sincs rola hogy én $ 365.-öt fizetnék egy garnet fülbevaloért! Probált alkudni hogy beletesz synthetic emerald-ot. Az sem kellett annyiért. Elötte pár héttel viszont volt egy zafiros amit kivártam szépen amig az elado engedte le az árát s megvettem. Egyike a kedvenc gyürüimnek a kis $ 19.-ért vett synthetic emerald, most is rajtam van. A müsmaragd gyürüt meg kellett nagyobbittatni mert gyerekméret volt, igy $ 10.-el több volt az ára, de a másikat amit szintén az Ebayn vettem, sose kicsinyittettem le mert igy kényelmes akkor is ha meleg van vagy a megeröltetéstöl megdagad a kezem s ujjaim is. Az $ 54.- volt s 10 kis brilliáns van benne.

11554466  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 01:57   
andi_usa!
Latom erdekelnek az ekszerek. Ajanlom figyelmedbe a kovetkezo aukcios oldalt: www.bidz.com Erdemes megnezni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-14 20:37   
2004-04-14 19:49, nyanyabandi:
Hogyne olvastam volna, meg is van.!
De a 22-es csapdájával egy héten se lehet emliteni!
Valahogy a God Knows-t elmulasztottam...
Állitólag ez is szenzációs, az Amazonon olvastam a kritikákat.
Én az EBayn mindig csak vevő vagyok.
Mikor költöztünk, több, mint 5oo könyvet ajándékoztam a kerületi könyvtárnak. Egyszerübb volt, mint árulni őket, és az adóból épp most irtam le ezt az adományt.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-14 19:49   
Joseph Hellertol nekem a Valami Tortent cimu konyve van meg csak sajnos, de ez iszonyuan jo,- olvastad Keytee? En meg csak most kezdtem meg a konyvvadaszatot az ebay-en, nekem is van szamos konyvem ami nem kell, illetve tobb peldanyban van meg, en is fel fogom dobni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-14 19:09   
Legújabb szerzeményem: Joseph Hellertől a God Knows c. könyv.
Keménykötésü, ára: 1 dollár, plusz 2.34 szállitás.
Pár könyvre vadászom, de szépen sorban bejönnek.
Ez már a harmadik a kivánságlistámról.
Britanniában megtaláltam másik 3-at, de ott drágábbak a nem-ponyvaregények, mint itt és a szállitás is, plusz nehéz fizetni, mert sokan nem tudnak PayPallel hitelkártyát elfogadni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-10 20:47   
Alexandra nyert azota még több katica bogaras holmit, ma egy mouse pad-et fizettem ki, de nyert egy teás kancsot is.

Viszont tegnap benéztem a Big Lot-ba és ott is találtam, 4-es pakolásban katica bogár gyertyát, katica bogár légycsapot és vettem neki konyha kesztyüt és négyszögletes fogo-t is két szetet. Davidnak aki mondta elmegy a Sam's Clubba venni egy nagy üveg BBQ sauce-t mert a normális üvegekböl 1 1/2-et használ el, vettem egy 5 lbs-os üveg Bull's Eye Original BBQ sauce-t $ 3.99 volt, utána néztem a Stater Brothersnál ugyanaz $ 6.99! Vettem a Big Lotnál egy uj összecsukhato esernyöt is $ 2.99 mert lányom emlitette hogy tönkre ment az övé amit a kocsijában tartott. Férjem is kapott egy praktikus holmit szerelésre (ha kicsapja a villanyt valami), a nyakba akaszthato 2 irányithato lámpa $ 5.99. Nem kell többé lámpát tartanom neki!

Keresi a teszterét, minden polcot átkerestem a szekrényben és nincs! Azt mentem a Big Lotban nézni de ott nem volt. A multkorit az Ebayn vettem neki. Mondta anélkül nem tudja az emeleti dryer problémát megoldani. Majd megnézem a Home Depot-ban.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-08 18:08   
Mikor megtudta hogy az Ebayn vettem még egy katica bogaras ajàndékot neki, rögtön kérdezte mehet-e a gépemre Ebay-ozni! Külömben azt mondta most annyira megszokta az én gyors gépemet hogy türelmetlen az övével ami fele olyan gyors mint az enyém és csak 128mb memoryja van, nekem most 512 van amiota vettem még egy 256-os memory-t az Ebayn. Emlékeztettem hogy egy idöben meg szerette a laptopjàt amit csak Pentium 133-as!

Na mindegy, amig ö Ebayezett, én férjem ingeit vasaltam.

Ezeket már meg is kapta:

LADYBUG lady bug bugs & swirls Teapot Tea pot pitcher $12.50
LADY BUG BUGS ANKLET FASHION JEWELRY $1.99
Silver Enamel Lady Bug * LADYBUG CHARM ITALY $5.50
Red Lady Bug Ladybug Kitchen Sink Strainer Stopper NEW $10.99
LADY BUG BUTANE LIGHTER LIGHTERS REFILLABLE FLASHING $3.25
Ladybug Lady Bug Red Black NWT Purse NEW $24.97

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-08 00:40   
Na az egyik meglepetés elsült!

Lányom hozta be a postát és a Priority boritékot kinyitotta, én sem tudtam kié, mert ö is néha vesz az én nevemmel Ebay holmit. Hát a katica bogaras anyag volt amiböl majd varrom az abroszt és a szalvétákat neki.. "how cute!" mondta és vigasztalt hogy nem látta.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 18:16   
Kaytee,

jopofa holmit lehet az Ebayn kapni, lányom vett egy Harry Flint for governor orát $ 9.99-ért az Ebayn.

Apjátol kérte hozzon neki valami katica bogaras mintás souvenirt Budapeströl, szegény férjem loholt de azt irta, utálják azt talán Budapesten, semmit sem talált, mondom sebaj megnézem az Ebayn, találtam egy falra akaszthato kulcstartot és egy anyagot amiböl abroszt és szalvétákat varrok neki, sárga-fehér kocskás alap, rajta piros katica bogarak. A 99 Cent üzletben pedig leltem egy konyha törülközöt katica bogárral. A papa igy hoz nekünk Budapest t-shirötöt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 18:10   
picassojr:

Igaz nem nekem szólt, de belekotyogok. A fotel gyönyörű.

Mindenkinek szol, akit érdekel. Lányom meglátta és megszerette. Nekem s tetszik és nagyon kényelmesek. Még az alkalmazottak is mondták, jaj de hamar elment, nekik is tetszett. Emlékszem egy türkizkék rövidebb szofára amit lányom látott mielött felköltözött az csak $ 49.99 volt de nem volt hely a szobájában, ezzel jobban járt mert van elég darab belöle, még ha a második fotel nem is fért el egy szobában a többi butorai miatt.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 17:42   
A fotel nekem is nagyon tetszik!
Legújabb EBay vásárlásom: jó drágán felszámolt szállitással együtt 17.8o-ért vettem egy olyan új karórát, aminek a számlapján az a felirat van: A világ legjobb ügyvédje. A cég, amelyik ilyesmi, a világ legjobb akármilye feliratos órákat árul, azt irja a reklámban: a börtönben lévők ezzel ajándékozhatják meg jogi képviselőjüket! Én (heccből) a fiamnak vettem aki májusban lesz Juris Doctor, kész ügyvéd.

picassojr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 11:59   
2004-03-26 22:05, andi_usa:

Igaz nem nekem szólt, de belekotyogok.
A fotel gyönyörű. Hasonlót vett 4 éve egy ügyfelem csak zöldet 3-2-1 -eset. 1,5 millióba került neki.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-05 21:44   
Internacionális Ebay: vettem a multkor egy havasi gyopár pendentet Hollandiábol az Ebayn, $ 8.99 plus $ 2.50 shipping. A napokban jött meg, nevettem mikor láttam hogy egy müszörme zsebét használta a nö pakolásra hogy ne sérüljön meg a párnázott sárga zacskoban. Nagyon szép filigree foglalatban van, de nem tudom igazi ezüst-e, nem kopott. A másik amit USA-bol vettem és nagyon élvezem, egy Conair Body Benefits massage ülö háttámlás párna ami zenél is ha az ember beállitja, melegit is, nem csak massziroz, és az irányiton van még egy kézi masszirozo amit szintén lehet használni. $ 14.99 plussz $ 10.- shipping volt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-26 22:05   
Kaytee,

nem néztem meg a cimkét rajta mert ahhoz fel kellene forditani, (még nincs elég eröm a tegnapi cipekedés után) de csináltam egy képet az egyik fotelrol mikor most fent voltam Nem az Ebayn hanem egy thrift storeban vettük s férjem még 20% senior discountot is kapott a $ 300.-arral, 2 fotel és a 3 személyes sofa. A támla olyan magas hogy a fejet oda lehet hajtani, szoval jo nagyméretü darabok emiatt nem is fért el mindkét fotel mert ott van lányomnak az a nagy kerek bambusz ülö/fekvö butora amit elötte a Coast Plusnál vett s lábtarto is van hozzá ami a képen látszik.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-26 18:30   
2004-03-25 22:15, andi_usa:
Sok olyan áru van amit más országban készitenek akkor is ha olasz modell vagy design.

Például a gyönyörü olasz bőrgarnitúrák, amik kinai gyárakban készülnek. Először EBayn láttam egy importőrnél: szebbnél szebb, modern kanapék, stb. de most már bútorüzletekben is vannak.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-25 22:15   
Kaytee,

nagyon jo ötlet az árakat összehasonlitani, amit én is szoktam, s volt már nálam is hogy nyilt Internet árusnál olcsobban megkaptam mint az Ebayn. A könyvekkel is ugy voltam, habár néha az Amazon volt olcsobb mint az Ebay, egyszer meg egy Internet árus!

A kocsi hamutartot olcsobban kaptam az Ebayn, mert az utolso Ford dealer ahol férjem kérdezte $ 128.-ért akarta megrendelni nekünk, én $ 28.-ért vettem. De nevetek magamon, hogy nehéz megszokni az uj hamutartot, hisz 3 honapja megszoktam hogy a cup holderba tett kis soufflé disht használtam s most mindig oda akarok hamuzni!

Sok olyan áru van amit más országban készitenek akkor is ha olasz modell vagy design.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-25 22:00   
2004-03-25 20:30, rigojanos:
No kidding...
Mit kérnek érte, hogy ennyire válogatsz? Ha a dobozt akarod nézni, az más.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-25 20:30   
En mar regota keresem a Hugo a Vizilo c. rajzfilmnek az amerikai valtozatat. (Ko-produkcioban keszult, es itt is kiadtak az angolul beszelo verziot). Neha arulja is valaki videokazattan, de meg nem mertem megvenni soha, mert a kepen mindig olyan nagyon hasznaltnak tunik. A doboza legalabbis

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-25 20:12   
Képet szokás szerint nem tudok betenni, de egyszer vettem az EBayn vadonatúj "spa" cuccot, közte egy szandált.
Egy másik alkalommal szintén új (használt ruha-cipő nekem nem kell) "Made in Hungary"-vel hirdetett antilop szandált. Tökéletesen passzolt rám, és felébe se került a bolti árnak. Mert utánanéztem, és meglepve vettem észre, hogy ugyanazt, más szinekben is olaszként árulják az üzletekben és az interneten.
Ekkor eszembejutott, hogy talán az olaszok is outsourcingolnak munkát, igy a szandál tényleg magyar lehet, csak az anyag és a tervezés olasz.
Amikor az EBay akarok valamit venni, mindig utánanézek a nagy internetvilágban, hogy ugyanaz vagy majdnem ugyanaz, mibe kerülne, ha csak "simán" venném meg.
Igy történt, hogy amikor a fridzsiderhez kellett a viztisztitó patron (vagy micsoda) nem az EBay vettem, mert olcsóbb volt egy internetes szaküzletben.
Viszont tegnap megérkezett egy CD, amit szállitással együtt 4.81-ért kaptam, és már úton vagy egy könyvem, ami negyedébe se került az Amazonon kért árnak.
(Giles Milton: Nathaniel's Nutmeg - ez az 16oo-as évek elején, a Füszer Szigetekért folytatott angol-holland harcról szól. 162o-körül az angolok vesztettek, és kénytelenek voltak a szigeteket elcserélni a hollandokkal egy értéktelen földdarabra - Manhattan-re.)
Közben elmulasztottam licitálni egy másikra, aminek cime: A Nervous Splendor- e viszontz 1880/1900ig terjedő bécsi időkről, eseményekről szól. 99 centért a kutyának se kellett! Irtam az eladónak, remélem, eladja nekem.
Van egy pár jó könyv, amit szivesen elolvasnék, azokra szoktam vadászni EBayn (is.)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-24 18:35   
bobe,

ruhakrol es cipökröl nincsenek kepeid?
ugy szertnem latni öket

Ruhát egy éve nem vettem az Ebayn, annak idején vettem egy frottée köpenyt a clubba uszás után, ha a levegö hüvös, és egy kétrészes nyulos bársony nadrág szet-et otthonra. Cipöt még sose vettem az Ebayn. Viszont párom már vettem nekem thrift storeban cipöt proba nélkül és nagyon szeretem az egyiket. A napokban tünödtem hogy el kellene adnom az Ebayn a nagy cipö gyüjteményemböl, azokat amiket sose hordtam, pl. a gyöngyökkel kirakott magassarkut amire Nina vett még rá. Napközben lapos szalado cipöket hordok. Két kedvencem van az olasz piros álompuha börböl valo és a drapp gumitalpu anyagcipö amit férjem vett és bebujos, nem szeretek cipöfüzövel se bajlodni, habár a tornacipömön az van, s azt huztam tegnap mikor mentünk este joggolni a clubba.

Most végre megkaptam a hiányzo hamutartot a kocsimba elöl, a komplett darab jön csak sajnos amibe az öngyujto is van és a két pohártarto, pedig nekem csak a hamutarto betét hiányzott, de mindegy, végre megvan s olcsobb mint a Fordnál megrendelni. Az egyik Ford dealer $ 128.-at akart azért amit megkaptam $ 28.-ért az Ebayn. Alig várom, akkor végre kiszedhetem a fehér porcellán miniatür soufflé edényt amit a pohártartoban használok egyéb hiján hamutartonak. Drága hamutarto lett, mert az elado nem hajlando hogy érte menjek személyesen pedig itt van a közelben, igy ki kellett fizetnem a $ 8.95-öt UPS küldésre. Persze várhatok is amig megkapom..

Jopofa élményem volt egy holland eladoval, töle kaptam meg az Edelweiss (havasi gyopár) pendentet amit leánykorom ota szerettem volna de drága volt Ausztriában. Mikor a szokott elado emailt küldte, a holland verziot küldte el. Irtam neki hogy sajnos nem beszélek hollandusul de már befiztettem a $ 8.99-et plusz a $ 2.50-et küldésre. Bocsánatot kért hogy már késö este volt nála és álmos volt.

A napokban láttam egy San Marinoi karkötöt az Ebayn amit gyerekkoromban kaptam mikor ott nyaraltunk, nem tudom, hova kallodott el.

Más érdekesség az Ebayn, kerestem magyar csészéket kijött 3 de az egyiket nem tudtam megnézni, kijött egy tiltott tábla hogy USA-ban nem megengedett tárgy, a második világháborubol valo csésze volt! A másik kettö se éerdekelt, reggelire nem veszek $ 56.-ért Herendi csészét amit férjem pillanatok alatt eltörne! Villeroy & Boch-t is hamar eltörte a fülénél, ragasztva van, azota is keresek másikat helyette, mindegy milyen márka csak nagy legyen a tejes kávémhoz. A bögréket nem kedvelem.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-24 15:04   
Andi !
ruhakrol es cipökröl nincsenek kepeid?
ugy szertnem latni öket

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-24 08:03   
Ujabb Ebay kreácio és az ékszerészemnek is adtam munkát. Pár honapja vettem egy kis filigree foglalatos Tsavorite pendentet, de férjem lekritizálta, tul kicsi nyakba! Várt hát a fiokban jobb idökre.

A napokba jött az ötletem, hogy valami brilliánsos foglalatba kellene tenni a követ. Találtam egy kis brilliánsos szivet, de mikor megjött, párom megin lekicsinylöen mondta, ez is tul kicsi mikor mondtam annak a közepébe rakatom a Tsavoritot. Erre kerestem egy nagyobb szivet, meg is kaptam, s jo szemmértékem volt, bele passzolt a kis sziv mert már eleve az az ötletem volt, a kicsibe a követ, s a kis szivet bele rakatni a nagyobb szivbe. Igy lett 3 pendentböl egy.

Nagyon jol sikerült, az ékszerészemnek is tetszett, lányomnak meg különösen!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-18 22:08   
Kedves Kaytee,

ismerem az ilyet, én is vettem lányoméknak kést 10 Centért s a küldés (UPS-el) valami $ 10.- volt de nekik megérte igy is.

Ismerem azt a PayPal elszámolást, ha vissza akarod a pénzt tölük, egyszer küldettem pénzt checkel magamnak amiért számoltak ha jol emlékszem $ 2.-öt, igy ha van valami bejövö pénz az eladásaimbol, inkább elköltöm.

Ami a bankszámlát illeti, nyitottam külön egyet az Ebayre mikor PayPal seller account kellett, igy nincs keveredés s nem nyulhatnak a többi pénzemhez se. Persze ez amiatt is volt mert egy bizonyos összeg után nem használhattam többet a kredit kártyámat gondolom az övéket akarták rámsozni, amit meg én nem akartam, mert van nekünk elég, minek még több? Azt hiszem a bank számlára utalás ingyenes.

Nekem sose adtak olyan restrikciot hogy mire költhetem a bennlevö pénzemet, vettem már Ebayn kivüli cégektöl is és PayPallel fizettem.

Tegnap sikerült megkaparintani egy jo vételt $ 36.01 volt, karkötö, logo fülbevalo és gyürü, 14K aranybol és zöld jadeval. Szokás szerint az utolso 5 percig $ 9.99 volt, akkor én $ 19.01-ig licitáltam, de aztán megnéztem s 59-nézö volt a counterem, elhatároztam, teszek fel még egy licitet $ 36.01-re. 42 másodpercel a vége elött már $ 33.01-en volt, de gondolom a másik lekésett a továbbirol és én kaptam meg. Majd meglátom ha megjön, milyen, lehet hogy kicserélem a jade-t korállra.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-18 18:05   
Ha valakit érdekelnének a festmények, amiket az alább emlitett cégtől lehet vásárolni:

http://stores.ebay.com/NAMASART-WHOLESALE-GALLERY

Jól meglepődtem, hogy abból az őszi erdő képből, amit vettem, nincs több!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-18 17:52   
Kicsit pipás lettem, a PayPal miatt.
Mindig azt használom EBayn fizetésre, és egy olyan hitelkártya számát adtam meg, amelyiket semmi másra nem használok.
Minden rendben ment idáig.
Nemrég vettem egy igen szép elég nagyméretü olajfestményt 1 centért !!! egy montreáli cégtől. A képet, ami egy általam ismeretlen festő munkájának a kézi másolata, nyilván Kinában festették, futószalag mellett, amivel semmi bajom. A fontos, hogy nekem tetszik. Az eladó a küldésen keresi a pénzt, az 45 dollár volt. Ezzel sincs semmi bajom, ez legyen EBay problémája. De túl gyorsan fizettem, és mivel jelezte az eladó, hogy 25 dollárért a vásznat keretre fesziti, ezt az összeget is hozzáadtam a számlához.
Igenám, de irt a muki, hogy a szállitás ez esetben még 3o dollár extra. Visszairtam, akkor küldje csak felgöngyölve a vásznat és adja vissza a 25 dollárom.
Azonnal visszautalta.
De a PayPal nem a hitelkártyámra tette vissza a pénzt, hanem különböző lehetőségeket ajánl arra, hogy visszadja a saját 25 dolláromat, s némelyik nincs ingyen. Másnál bankszámlám számát akarják, és azt nem adom ki.
Egyik lehetőség elvásárolni. Na, gondoltam, veszek pár CD-t, könyvet rajta. De rendes EBay vásárlásra nem lehet használni a pénzem, csak egyes EBay boltokban.
Ahhoz képest, hogy a PayPal az EBay saját tulajdona, igazán flexibilisebb lehetne.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-14 12:07   
Kedves Picasso,

mi a probléma? Ha megvan az Ebay neved, akkor kell egy Seller Account-ot nyitnod ahhoz hogy engedjenek eladni. Ahhoz kell vagy kredit kártya vagy bank számla adat mivel a hirdetés pénzbe kerül ad egy s ha eladod, levonják a nyereségüket.

http://cgi3.ebay.com/aw-cgi/eBayISAPI.dll?SellerSignIn
Enter your User ID and Password to create a seller's account.Learn more

Megirom Neked magán üzenetben az email cimemet, talán jobb lessz ugy a további segitséget, esetleg forditást megadni.

Ami az Ebayt illeti mindig örülök a vételeimnek. Ma voltunk férjemmel az ékszerészünknél leadtam pár holmit (egy antik gyürüfoglalatba követ rakatni és megnagyitani mert valami gyerekméret lehetett 3 1/2-es, $ 20.- volt) és a kész Ebay gyürümet is nagyittatni ami 7-es számban jött. Kiváncsiságbol kérdeztünk 2 gyürüt ami hasonlo volt mint az enyém, habár az enyém szebb fazon, az olcsobbat adta volna "nekünk" $ 300.-ért! Én $ 70.-ért vettem. Igy én csak csináltatok nála, de nem veszek kész ékszert ott.

picassojr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-14 10:51   
regisztráció már megvolt, én vagyok a tsigabiga, mert a picassojr már foglalt, de utána elakadtam.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó