2022. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-26 08:01   
Mr Spock, hat en sajnalom rigot nagyon, habar tobb csizmaja van mar mint zoknija

Mr Spock  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-26 01:38   
Kedves rigojanos,

Keresek UGG markaju teli csizmat, de sehol nem lehet kapni, illetve csak majusban tudnanak szallitani belole, annyira ki vannak fogyva.

Nincs UGG csizma? Felhaborito. En helyedben azonnal visszakoltoznek (:-).

Gabor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 18:04   
Ja igen, nem olcsoak, de volt közte olyan ami $ 60 körül ment..Lowest price search: http://search.ebay.com/ws/search/SaleSearch?sosortorder=1&ht=1&sosortproperty=3&satitle=boots+ugg

Itt van egy $ 10.-ért: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2878280201&category=45328

Persze hozzájárul az hogy divatcikk lett ahogy olvastam keresés közben..

Ezért szeretek itt élni, nem kell csizma! Mikor régen kb. 10-15 éve Baselban a Bally Outletben vettem két rövid börcsizmát az egyik Fr. 9.99 volt a másik Fr. 29.99 s csak esöben hordtam öket.

Mikor Belgiumba mentünk házakat nézni, kellett viszont meleg s akkor ott helyben Brüsszelben vettünk egy olaszt ami belül bundás, bélelt volt. Azt vittem magammal most 2 1/2 éve Baselba s kellett husvétkor is mikor esett a ho! Azt egyszer hordtam bécsi és heidelbergi látogatásaim alatt is, de itt soha mert azota se voltam fent a Mt. Baldyn a ho miatt.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 14:08   
2003-12-23 09:20, andi_usa:
-

Az ara

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 09:24   
Kaytee,

szerintem körbe kell nézni s ahol a legjobb ár mindent össze számolni ott megvenni, ha nagyon sürgös, akkor néha többet fizetek s helyben veszem meg.

A hamis emailek nekem is jönnek itt-ott olyankor jelentem tovább hadd kapják el ezeket a csalokat.

Most megyek reklamálni viszont a kredit kártyámhoz online irok nekik, mert hirtelen valami photo magazin számla lett ot rátéve anélkül, hogy rendeltem volna! Azt hiszik hogy az ember a karácsonyi stress miatt nem ellenörzi mit vett vagy rendelt!?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 09:20   
Rigo,

az Ebayn "boots ugg" szavakkal nekem 17 oldal jött ki.. mi a probléma?

http://search.ebay.com/search/search.dll?MfcISAPICommand=GetResult&SortProperty=MetaEndSort&ht=1&query=boots+ugg

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-22 22:54   
Rigojanos,

Keresek UGG markaju teli csizmat, de sehol nem lehet kapni, illetve csak majusban tudnanak szallitani belole, annyira ki vannak fogyva. Nem lattal veletlenul ilyemit az eBayen?

Nem ismerem azt a márkát, igaz itt nem is vettem soha csizmát magamnak mert nem kellett.

De probáld meg más jelszavakkal keresni, sokszor tapasztaltam hogy nem talál valamit a search mert vagy rosszul irta a hirdetö vagy más alatt van eldugva! Mög akkor is más eredmény jön ki a egyes- vagy többesszámmal keresed! Boot vagy boots.

Most hogy lányomnak kerestem szakmai könyveket (special effect make-up) elöbb az Amazonhoz mentem cimeket s irokat keresni s kommentárokat is a azokkal mentem vissza az Ebayre ahol az iro nevével találtam egyet ami olcsobb volt mint az Amazonnál! Az egyiket viszont se nem az Amazonnál se nem az Ebaynél vettem hanem a http://www.aboyd.com websiten amit kersövel találtam. Hogy ök miért tudjá az uj könyvet $ 58.99-ért adni nem tudom, a Target és az Amazon ugyanazt $ 111.-ért árulják! Az Ebayn licitáltam elöbb egy 1982-es kiadásura, de $ 26.-ért ment, ezért határoztam el magam, inkább megveszem az ujat mivel ez szakmai "biblia".

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-22 22:41   
Andi,

Mint tapasztalt es sokat latott eBay-est kerdezlek

Keresek UGG markaju teli csizmat, de sehol nem lehet kapni, illetve csak majusban tudnanak szallitani belole, annyira ki vannak fogyva. Nem lattal veletlenul ilyemit az eBayen?

Koszi,

Rigojanos

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-22 22:34   
Remélem, jó évet zársz az EBayn.
Újabban semmit se vettem ott, de hamarosan keresni kezdek egy TV turntable-t. A Best Buy majdnem 5o dollárért árulja, hátha szerencsés leszek és sokkal olcsóbban megkapom.
Ez nem EBay- de a napokban voltam a Staples-ben, kellett valami onnan, és mondták, hogy most, 27.ig mindent ingyen szállitanak házhoz. Mindent, akár egy db. ceruzát is. Jó biznisz, mi?
Ja, a napokban jött 2 fake levél is a "PayPaltől", hogy adjam meg az adataimat no meg a hitelkártya számom. Küldtem választ, miszerint amint szabadulok a börtönből, megkapják.
Aztán megirtam a PayPalnek, hogy mizújs.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-21 12:07   
Tegnap volt a legnagyobb meglepetés, egy elado, akitöl 3 ruzst rendeltem (La Prairie, Orlane, Lancome) elöször is visszafizetett nekem $ 3.75-öt shippingre, mert elnéztem hogy 3 darabnál ingyenes a küldés. Mikor megjött a kis csomag, meglepett hogy minden karácsonyi csillogo papirban volt pakolva s amelett még egy külön csomagocska, benne egy lipliner és egy kis szép szinü körömlakk ajándéknak! Benne volt a névjegye is miszerint $ 1.- off coupon a következö megrendelésnél..mire mentem is, ujbb hármat rendelni.

Igen, a napokban tettem rendet a nagy fürdöszoba szekrényemben s dobtam ki régieket s olyanokat amiket a szin miatt tartogattam, de rájöttem hogy reménytelen passzintani! Nincs nagyobb mérgem mint mikor találok egy jo szint s ha ujra keresem, már nincs többé!

Van mérgem is, az Arizonai ékszerárus küldött egy tracking számot hétfön hogy fel lett adva a csomag amit mult héten vettem, de egész héten nem jött semmi! Már reklamáltam. Egy másik Ebay árusnak aki rossz méretet adott meg a hirdetésben a karkötönél, visszaküldtem kérve vissza a pénzt, de nem reagált az emailemre. Egy harmadik árus pedig csak akkor reagált mikor a PayPal-nál jelentettem hogy 6-án vettem s fizettem a kis hamutartot s semmit sem kaptam eddig.

Tegnap csuktam be az "Ebay boltomat", elpakoltam az áruimat s a dobozgyüjteményt s január közepéig nem fogok eladni, mert a fürdöszobát fogom renoválni, csak most rendelem meg a tapétákat.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-19 01:08   
Ma két Ebay csomag jött, ez egyik hozta a Hawaii aranykarkötöt s benne a kis Tahiti gyöngykarkötöt is mert egy árustol vettem mindkettöt, amit lányom kap s a képen nem is látszott milyen szép, mert kétféle szinü Tahiti gyönygyök! Karkötö

Sajnos a másik csomag csalodás volt s reklamáltam is az eladonál, hogy visszaküldöm s kérem a pénzt is vissza. Rosszul volt hirdetve a karkötö karika mérete s nem megy fel a nagy kezemre! Elöször történt meg, pedig vettem több karkötöt már az Ebayn..

Egy másik mérgem egy Ebay eladoval pedig hogy nem küldte a mai napig a kis hamutartot amit vettem nála pedig $ 4.55 S&H-t számolt fel nekem! December 6-án vettem. Reklamáltam, de eddig nem reagált!

Én viszont kapom szépen a dicsérö feedback-eket, az Alaskai vevöm is megkapta 6 nap alatt a lotion melegitö gépét parcel post-al s meg van elégedve. Az Arizonai vevöm pedig 3 nap alatt a Salad Shootert s irta máskor is jön venni mert minden olyan ahogy leirtam a hirdetésben.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 03:24   
Ma jo napom volt, a postásnönk tele karral jött mikor megnézni mentem ki az utcára a postánkat s mindjárt a kezembe is adta! Megjött a papucsom, szép, olyan mint a másik Nine West volt csak ez fekete olivazöld helyett.

Megjött a Bare Essentuals eye shadow is ami nagyon szép szin (Socialite) csak nem eröltették meg magukat a mennyiséggel amit a tégelybe tettek! Igaz csak $ 3.49 volt s jo arra hogy elöbb megnézzem a szint.

A harmadik csomag a boombox remote control volt ami elkallodott a házunkban valahol s megtaláltam az Ebayn $ 2.- volt a postázása North Carolina-bol $ 4.- legalább is annyit számolt az elado mert ö persze First Class adta fel sárga kis zacskoban s fizetett érte 49 Centet, ez is azon keresett!

Ritka olyan mint én hogy csak a postadijat számolom a vevöknek!

Ma én elszaladtam egy csomaggal mert offline vette meg tölem egy érdeklödö $ 3.-ért az ismeretlen food processor bowl-t tetövel mondván hátha passzol az ö processorára, a csomag $ 4.49 volt, New York államba ment. A PayPal levont ebböl 52 Centet igy nem kerestem rajta semmit.. De legalább üresedik az asztalunk!

Ez jopofa dolog ahogy coast to coast mennek az üzletek.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-12 22:09   
Ebay árusok: ma 7 nap után megkérdeztem az eladot mikor adta fel a papucsot amit akkor vettem s rögtön fizettem PayPal-al. Jött a válasz, ma viszi a postára, elnézést kér a késésért! Szerintem ha nincs ideje, ne adjon el az Ebay-n!

A mai hirdetéseimet emiatt ugy adtam fel az Ebaynál, hogy oda irtam "fast shipping", a Feedback-ben is sokan emlegetik nekem "lightning fast shipping".

Nem tudom mire várjak, ha valaki megveszi és kifizeti, ha lehet aznap, ha nem másnap fel is adom neki.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-11 17:26   
2003-12-11 15:58, vegaska:
-
Sziasztok!
andi_usa elarulnad mi az e-bay-es neved, szivesen megneznem miket arulsz.thx
vegaska:roll:
-
vegaska, persze de magán üzenetként hisz nem szabad itt a reklám.

De annyit, hogy ezeket áulom jelenleg:

Royal Norfolk 10 inch plate, new no tag
Christmas Rolling Cookie Cutter in box
10 cup Coffee replacement glass carafe in box
Avery Tags for Laser Printers 12-294
ADIDAS Torsion womens size 9
Black Suede Leather Jacket size M like new
Black Leather Watchband Ladies new Croco patt (5 darab lehet egyenként venni)

A tányérra most kaptam egy licitet igy az el lessz adva.

Ezt adtam el tegnap este $ 11.99-ért: Conair Lotion Warmer Azt szoktam hogy megnézem ha más is árulja $ 1.-el kevesebbet kérek s azért is ment el olyan gyorsan, alig hogy feltettem a hirdetést tegnap, meg talán hogy a Feedback-ben is sokan megemlitik milyen gyorsan szállitok és csak posta dijat kérek, nem kezelést.

Külömben most volt egy fura dolog, tegnap irt nekem egy másik vevö, hogy látta hogy vettem egy Lanz of Lanzburg háloinget s kérdezte igazi cimkével jött-e mert van hamisitott is. Ma regeel az elado irt hogy vissza adja nekem a fele pénzt, nem tudta hogy nem igazit árul! Irtam neki az amit én vettem, még az anyaga is Lanz of Salzburg-ot hirdet s nekem köszönöm nem kell a fele pénz vissza. Nem tudom de szerintem a másik vevö csalni akar!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-11 17:25   
Vettem most magamnak is valamit Hawaii bracelet. Megnéztem Hawaiiban az árusoknál, ugyanez most sale price-al $ 629.99 lenne, én fizettem érte $ 260.-ot egy Dallasi árusnál. Persze használt de kit érdekel?

Lányomnak is vettem valamit, de elteszem neki születésnapi ajándéknak: Tahiti pearls pendant az $ 92.- volt egy estate liquidatornál Arizona-bol, akinél már vettem a multban.

vegaska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-11 15:58   
Sziasztok!
andi_usa elarulnad mi az e-bay-es neved, szivesen megneznem miket arulsz.thx
vegaska:roll:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-11 10:27   
Ma este kuncogtam, alig hogy feltettem a Conair lotion melegitö hirdetést az Ebay-re, ad egy kérdezte emailben valaki érte jöhet-e hogy ne legyen posta költsége, irtam igen, aztán kicsit késöbb valaki hirtelen megvette Buy it Now-val! Hova kell küldeni? Anchorage, Alaska! Nem csoda, ott még a kézkrémet is melegiteni kell..

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 20:11   
ManuAlex,

teljes elismerésem, 200 emberre még sose készitettem csigatésztát!

A Cuisinart is erös motor azért már van több motor rész amiket nem tudtam eladni mindig a többi alkatrész megy el. Persze nehéz is, s drága küldeni. Eleinte lifetime warranty volt, most az ujakra csak 5 év azt hiszem, talán azért is mert azok a puha nyomos electronic gombok nem tartanak annyit mint a régi billenytüs nyomoja. Probálom majd ismét hirdetni személyes eljövésre érte.

Vannak furcsa vevök, most adtam el a hirdetett Hamilton Beach work bowl-t két disc-el, Buy it Now-val vette meg az illetö $ 8.99-ért. A Parcel Post rá $ 3.53 (ide Bakersfieldbe megy el Kaliforniába) s a vevö még fizetett biztositást is $ 1.30-at! Nekem sose jutna eszembe biztositást fizetni olcsobb holmira! Vettünk lányunknak egy pear shaped cubic zirconia gyürüt ezüst foglalatban, $ 15.97 volt, nem fizettem biztositást csak a rendes postai küldést kértem.

Férjem ma délután felszerelte az uj tussfejet neki, primán müködik!

ManuAlex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 18:58   
2003-12-04 15:46, andi_usa:
-
Nem tudom megérteni,miért olyan drága egy KitchenAid pasta attachment! -

Szoval $90-ba kerult szalitassal egybe.. eleg draga, de harom kulombozo attachment es megeri hogy ne kezzel tekerje valaki, kulonosen ha ket keze van es az egyikkel kell tekerje mikozben a masikkal kell beleengedje felulrol es kihuzza alulrol.. vagyis tobb kez kellene hozza.. es ha valaki olyan sokat csinal egyszerre mint anyam, akkor aztan tenyleg kell egy ilyen.. kepzeld, csigatesztat csinalt egyedul a lakodalmamra, 200 embernek..

Nem tudom KitchenAid miert dragabb mint a tobbi... annyit tudok hogy a KitchenAid-ben durva eros motor van..

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 15:46   
Nem tudom megérteni,miért olyan drága egy KitchenAid pasta attachment! Nekem van a multbol egy olasz nudli nyujto s vágo amire lehet egy forgato gépet is tenni, az mindenestül kevesebbe került mint ezek a KitchenAid darabok, amiket a KitchenAid motor hajt. A rátétek hasonloan néznek ki. Olyat is adtam el az Ebayn motor nélkül, so nehéz volt küldeni. Stainless steel, made in Italy. Persze a suja is tartja az asztalon nem csak a rögzitö abroncs.

Mikor késöbb megvettem a Cuisinartot s discount üzletben féláron vettem $ 55.-ért a Cuisinart pasta attachmentemet soknak találtam habár praktikus mert sok korong van rajta, 8, s még Lasagne-t is tud.

Mikor idejöttem, férjemnek volt egy régi Hamilton Beach vasbol mely KitchenAid kopia s nem szerettem hogy porzott ki a nyitott tálbol a liszt, ha kevertem. Késöbb meghirdettem és eladtam privátnak.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 03:38   
ManuAlex,

Sajnos sose árultam KitchenAid alkatrészeket s emiatt nem is ismerem öket, én Cuisinart "szakértö" lettem. A Cuisinarthoz van pasta attachment, adtam is el egyszer egy olyat. De majd utána nézek a keresövel, talán van az Ebayn aki olyat árul.
Milyen modellre kell? Itt a lista amit találtam:

http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&krd=1&from=R8&MfcISAPICommand=GetResult&ht=1&SortProperty=MetaEndSort&query=kitchenaid+pasta+attachment

ManuAlex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 01:58   
Andi, azt hiszem teged kellene kerdezzelek.. Kitchen Aid konyha-gepre van egy olyan attachment hogy nyujtja meg vagja a tesztat... olyat keresek.. van neked elado?

carolinai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-29 20:14   
Hello Vegaska!

Orulok hogy te is benne vagy a buliban.
Neked milyen tapasztalataid vannak?
Hogyan csinalsz trafficot a siteodhoz?

vegaska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-29 18:09   
Azt a modszert, amit Carolina ajanlott en mar jo ideje hasznalom es nekem mukodik.
http://www.store.y99.net/
Ez az en sajat oldalam. Mindenkit szeretettel varok.
vegaska

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-26 21:36   
carolinai uzenete:

Ha barkinek van ebay vagy mas online ertekesitesi gyakorlata,ezt a lehetoseget ne hagyja ki.
Log on:
http://www.designerclothingforless.y99.net/wow

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-26 02:59   
Ebay vételek: férjem itt volt dirigálni milyen facsavarok kellenek neki a keritéshez lépcsöhöz amiket ujra készit, s én nem figyelmet annyira oda az apro dolgokhoz mint a küldési ár! Igy történt hogy a 400 darab 8-as számu 3 inches csavarok küldése $ 11.59, a bid maga pedig $ 6.51 volt!

Várom hogy jöjjön a tussfej amit Atlantabol vettem az Ebayn, az nem volt olyan drága küldeni, s olyan 6 inches nagy kerek tányér amit akart. Megkaptam már az egyik Lanz of Salzburg háloinget amit az elado Priority-val küldött, várom a másikat még.

A legjopofább vételem volt a 3 Dr. Atkins e-book, $ 2.- volt Buy it Now-val, s fél nappal késöbb jöbb emailhez csatolva Zipfile, PDF file-ek, az elsö a szakácsköny 243 oldal lenne, szerintem jo ötlet mert azt nyomtatok ki amit akarok!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-22 08:41   
2003-11-22 05:12, csibeszke:
-
andi_usa,

megneztem, hgy valoban mukodik-e ez a trukk.. tudom egy par dologrol, hogy csak ezusttel futtatott, no meg nemelyikrol le is van kopva az ezust, es lehet latni, hogy az valamifele mas anyag, nem ezust.. szoval ahhoz sem ragadt oda a magnes....
-
Igazad van, van olyan fém amire nem reagál a mágnes amit be ezüstöztek. De ugyanugy lehet ezüst tesztelöt is kapni.

Ma jopofa élményem volt a postán, vittem megin 3 csomagot a postára eladni az Ebay vevöimnek. A cimpkéket copy + paste-el készitem igy nem igen realizálom hova megy. Csodálkoztam, mikor a postás nö megkérdezte, hogy habár Parcel Post csak $ 4.49 lenne, de 3-4 hét amig oda ér! Hová? Alaksa, nondta erre..mondem nem a szerencsétlen ne várjon annyit, fizetem a Priority Mail-t ami $ 5.75 volt, kapja meg a Cuisinart tartályát szegény hamarabb! Ezek után el is határoztam hogy tanulgatni fogom ezeket a rövidéseket.

A pénzt ami bejött eladással költögettem is, ma vettem egy 6 inch széles tussfejet lányomnak mert arra vágyott s férjemnek licitálok hosszu facsavarokra az uj keritéshez amihez megvette már a redwood-ot itt helyben de a csavar még nincs..

csibeszke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-22 05:12   
andi_usa,

megneztem, hgy valoban mukodik-e ez a trukk.. tudom egy par dologrol, hogy csak ezusttel futtatott, no meg nemelyikrol le is van kopva az ezust, es lehet latni, hogy az valamifele mas anyag, nem ezust.. szoval ahhoz sem ragadt oda a magnes....

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-09 04:33   
2003-11-09 04:26, altoids:
-
Vettetek mar arany gyurut az ebay-rol kilehet fogni olcson eleg szepeket (kep alapjan).
Honnan lehet tudni ,hogy valoban arany es nem bovli? Varom a tapasztalataitokat!
-
Ha vissza lapozgatsz az üzenetekben, találsz több képet amit belinkeltem gyürükröl melyeket vettem. Az egyik üzenet, 2003-02-08-án lett irva ahol több kép láthato. Eddig nem csapott be senki, arra kell ügyelni hogy sok fénykép nagyon meg van nagyitva, igy mindig kell méreteket kérni ad kettö lehetöleg olyan árustol venni, aki ismert s megbizhato, pl. ha üzlete van s az üzlet cime is megadva. Mikor elkezdtem az Ebayn árulni férjem azt mondta, vegyek rajta ékszert.

Most hamarosan ismét kezdek árulni mihelyt lefényképezem az árukat, de nem hinném hogy veszek több ékszert.

Külömben nagyon jo tanácsado a Jewelry Board az Ebayn ahol én is sokszor kértem tanácsot, ott emlitik azokat is ahol nem ajánlatos venni. Vannak olyan árusok ahol olcso bovli áru van, lehelet arany tartalommal, szoval kell a suj és a méretek. Jo kredit kártyával venni, mert akkor ha baj van, meg lehet reklamálni s vissza kérni a pénzt. Azt hiszem, a legjobb vételem a nagy Mabe gyöngy gyürü volt, melyet a lány hirdetett s mother-of-pearl-nek nézte s adta el anyja gyürüjét! Borzalmas nehéz, sok arany is van benne, tul nagy volt elvittem kicsinyittetni emiatt. Nekem van arany tesztelö masinám az Ebayröl szintén, de minden ékszerész megmondja ingyen hogy igazi-e. De ajánlom olvasgasd elöbb talán a Jewelry Boardokat ott sokat tanul az ember, mire kell ügyelni a gyürü vételnél.

altoids  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-09 04:26   
Sziasztok!
Most fedeztem fel ezt az oldalt es azon belul ezt a topikot.Jo volt olvasni a hozzaszolasaitokat ,elmenyeiteket az ebay-el kapcsolatban.A baratom is szokott arulni az ebay-en en csak neha nezelodok hatha valamire raakadok.
Vettetek mar arany gyurut az ebay-rol kilehet fogni olcson eleg szepeket (kep alapjan).
Honnan lehet tudni ,hogy valoban arany es nem bovli?
Varom a tapasztalataitokat!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó