2022. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-05 17:06   
Ebay eladások: tegnap este tettem fel, s ma reggelre el volt adva, Buy it Now-val $ 20.-ért: "Beautiful silky cover with protective plastic, 272 pages, full of graphics and illustrations, large book, 14"x10,5". Title: The Master's Book of Ikebana, Background and Principles of Japanese Flower Arrangement. Edited by Donald Richie & Meredith Weatherby with lessons by the masters of Japan's three foremost schools: SEN'EI IKENOBO, XLVth Headmaster, Ikenobo School, Kyoto, HOUN OHARA, IIIrd Headmaster, Ohara School, Osaka, SOFU TESHINGAHARA, Founder, Sogetsu School, Tokyo. Published by Bijutsuu Shuppan-Sha, Tokyo, Japan 1966."

Tegnap ezt adtam el $ 29.99-ért: "SUNPAK AUTO CV-300 AUTO SENSOR VIDEO LIGHT- COMPACT, CORDLESS, CONVENIENT; INCLUDED ARE -HALOGEN DICHROIC BULB 12V 30W; SLIP-IN CL-5 NICAD BATTERY PACK; BATTERY CHARGER; WIDE DIFFUSER LIGHT PROTECTOR. IT FEATURES AUTO SENSOR ( ADJUSTS LIGHT OUTPUT FOR BEST RESULTS) POWER SWITCH ( MANUAL OR AUTO) AND A CAMERA SHOE MOUNT, WITH SHOE LOCK. Like new with box and manuals, all sales final."

Elötte valo nap pedig $ 8.95-ért ment el:
"Cuisinart DLC-X 2MM Slicing Disc DLC-342. DLC-X are the 20 cup capacity food processors by Cuisinart. New condition. Made in Japan. All sales final."

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-02 19:07   
Kedves Calyx,

nem olyan régen láttam a megfilmesitett cipö bombás terrorista történetét a TV-ben, s nem volt vicc, az sem hogy életfogytiglant kapott habár "csak" a stewardesst harapta meg. Akkor viszont itt mindenkit meglepett, hogy a németek a másikat akinek szerepe volt a szeptember 11-es dolgokban, csak 15 évre itélték el. Na de ezt a témát hagyjuk inkább..

Az hogy az emberek fekete humorral reagálnak az ilyenekre amit leirtál, teljesen érthetö! A szomoru csak az, hogy elkoboznak körömreszelöt de nem cipöbombát, mert akkor nem gondoltak arra, utána tudtommal jo ideig le vetették a beszàllokkal a cipöket mikor a kontrollon mentek át.

Neked is kellemes hétvégét!

Andrea

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-01 21:34   
2003-03-01 19:54, andi_usa:
-
Kedves Andrea :-)

nincs mit koszonni,en csak gondoltam,hogy erdekes cikk..egyebkent most a Heathrown lattam egy ferfit megallitottak mert a fenykepezoallvanyt akarta felvinni,es bizony igen hegyes annak az alapzata,habar a granat ugy sem volt semmi elotte par nappal...
Vicc (fekete vicc) volt akkor a helyilapokban,hogy a tankok kint voltak a Heathrown erre Gatwick-en Venezualabol leszallt a gep a granattal.
Tudom,hogy nem nevetseges de valahol az is...

En vigyazok nagyon,meg a fesumet is a kofferba pakolom,mert hegyes a vege.
(szep hetveget !)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-01 19:54   
2003-03-01 10:42, Calyx:
en a kofferban szoktam vinni,semmi problemam nincs vele, mas ? esetleg elfelejti
-

Köszönöm az informáciot, gondoltam, hogy ugy megy!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-01 10:42   
2003-03-01 10:34, andi_usa:
-
en a kofferban szoktam vinni,semmi problemam nincs vele,
mas ? esetleg elfelejti

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-01 10:34   
Szerintem ha nincs megengedve se kést se ollot kézicsomagban vinni be a repülöbe, miért teszik az emberek mégis?

Nem hinném hogy a kofferben ne lehetne s ha az ember antik kést hordoz magàval az mehet nyugodtan a böröndben is az uton, nem? Vagy ha annyira értékesnek tartják, még jobb otthon hagyni!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-28 20:45   
Items for Sale by californiagold2000

???

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-28 20:36   
Bureaucrats get EBay fever
State sells penknives confiscated at airports at online auction

San Francisco Chronicle
mai szama:

Page A - 25

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-25 22:05   
Kaytee, köszönöm, de szerencse kérdése is, hogy nem jártam ugy, mint Te. Viszont olvastam arrol, hogy ki lehet töröltetni negativot, ha kisül hogy az illetö hibásan irt be olyat. Egy hete sokat olvastam az Ebay boardokon, s ott láttam.

Öszintén szolva nem igen szoktam nézni az eladok vagy vevök feedbackjét, csak a magamét, ha nö a szám a nevem mögött. Mindig örülök, ha valaki lelkesen ir a vett holmirol, vagy meg van elégedve. Vannak eladok, akik emailben kérnek arra, hogy irjak feedbacket ha megkaptam az árut, én nem szoktam ezt a vevöimnél kérni, igy mindegyik magátol irja be, ha kedve van.

Kedves volt az a nö, aki emailben s levélben is megköszönte (money ordert küldött, ugy fizetett), hogy hirdettem a Cuisinart korong tartot. Azt ma adom fel, Oklahoma-ba megy.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-25 17:24   
2003-02-25 17:06, andi_usa:
-
Az Ebay feedback-em ma:

Feedback rating: 135 with 100% positive feedback reviews (Read all reviews)

Ehhez a bizonyitványodhoz csak gratulálni lehet!
Az én kis soványka - és csak vásárlói- visszajelzéseim között egy negativ is van, attól a hülyétől, aki elkeverte a pénzem. Aztán megtalálta, elküldte a Corgi naptárt is, de nem javitott azon, amit irt rólam.
Szóval nem kis teljesitmény a csupa +

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-25 17:06   
Az Ebay feedback-em ma:

Feedback rating: 135 with 100% positive feedback reviews (Read all reviews)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-16 20:44   
A legjobb ékszer tanácsado könyv amit vettem, nem csak Ebayre jo, "How to be a Jewelery Detective" by C. Jeanenne Bell, G.G. A Barnes & Noble-nál vettem.

A másikat ami direkt aukciokra ad tanácsot, még nem olvastam.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-14 11:10   
Miket adtam el ma?

Cuisinart DLC-7 Amber Work Bowl 14 cups Feb-13 -- $37.00

Cuisinart DLC-7 Amber Lid DLC017 Feb-13 -- $22.51

Cuisinart DLC-7 Stem DLC-039 Feb-13 -- $14.00

Cuisinart DLC-7 Plastic Dough Blade Feb-13 -- $7.95

Cuisinart DLC-7 Metal Blade Feb-13 -- $18.50

Cuisinart DLC-7 Pro Manual & Paperwork Feb-13 -- $3.95

Cuisinart DLC-7 4MM Slicing Disc DLC-044 Feb-13 -- $9.95

Cuisinart DLC-7 Medium Shredding Disc DLC-037 Feb-13 -- $17.01

Cuisinart DLC-7 Amber Pusher Assembly 14 cups Feb-13 -- $8.95

Page Total: (Sold items) $139.82

Ez egy Cuisinart DLC-7 food processor szétszedve, a motorháza nem is lett hirdetve, mert az nagyon nehéz és drága postázni. Férjem nem akarta elhinni, hogy az alkatrészek egyenként többet hoznak. Ma láttam egy másik hirdetést, ahol az illetö 3 discet hirdetett, vágokést metal és plasztik s egy korongnyelet s ö $ 26.-ot szedett be ezekért! Az is érdekes, hogy 2 nappal ezelött egy vadonatuj szürke Cuisinart work bowl dobozzal együtt $ 21.50-ért ment el. Miért? Mert az emberek jobban biznak a japán régebbi de jobb minöségben mint az uj kinaiban, s azért keresik ezeket a használt, régebbi darabokat!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-14 10:50   
Hogy lehet 3 Ebay fülbevalobol két használhatot késziteni? Ma este csináltam, de kell az ékszerész segitsége is, kell még hozzá két karika. Szétszedtem a harmadikat s a csukoját felhasználtam arra hogy a gyöngyös karikát befüzzem, mert annak a csukoja olyan hajszálvékony aranydrot, hogy ember legyen aki azzal megbirkozik! Az áldozat fülbevalonak viszont jo rugos csukoja van. A szétszedett fülbevalo filigré gömbét ráakasztottam egy logos gyöngyfülbevalora ami hosszabb lett s jobban is néz ki, de ehhez kell még az összekötö karika. Nagyon ovatosan én szedtem szét mert az is vékony aranydrotbol készült. Nem tudom, miért hittem, hogy minden logo earring charm akkora amik nekem vannak?
Ime itt vannak, az egyik készen, a másik csak félig: Még adok méreteket is: a gyöngykarika keresztben 2,2cm, a logo fülbevalo középsö gyöngye 3mm, a fülbevalo teljes hossza most 5cm.
Ma voltam a Barnes & Noble-ben s vettem két érdekes könyvet, az egyik tanácsado aukciok és webvásárlásra ékszereknél, a másik a "Jewelery detective". Legjobban azon nevettem hogy láttam "Ebay for Dummies" könyvet, de olyat is aminek a cime "Found on Ebay" volt! A jewelery detective könyv azért is kell, mert sokszor az elado sem tudja, mit ad el, pl. "some blue stone" egyik esetben, vagy "Tanzanite or Aquamarine?" a másiknál, hirdetéssel.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 17:00   
Tegnap jött meg UPS-el a nagy csomag Nevadábol, amiben a Henderson, Nevadai Pawn Shop pakolta nekem a tölük nyert ékszereket. Szerintem eddig a legjobb vételeim voltak az Ebayn, akkor is, ha mindhárom darabon lessz ékszerész munka.

A fancy Figaro (sárga arany fehérarany betéttel) karkötö kicsit nagy, abbol kiszedetek egy hosszu szemet, 14KT és $ 43.- volt, 6mm széles. Ugyanezt nem rég $ 110.-ért láttam egy közeli Pawn Shopban, egy másik Ebay elado pedig $ 174.-ért hirdette hiába.. A fehérarany brilliánsos gyürü 3 gyöngyel benne s kis levélmintával körben a legszebb gyöngyös gyürü amit eddig láttam, $ 45.- volt, pici nagyság, (3 3/4-es!) igy abba bele is kell tetetni a karikába. A harmadik egy sárga arany egy 5mm gyöngyös 8 1/2-es gyürü két pici brilliánsal kétoldalt, ami $ 15.50 volt, az is 14 karátos.

Passzol a másik Ebayn vett gyürümhez, $ 218.-: , és az uj jegygyürümhez ami $ 89.- volt s 8 kis brilliáns van körben:

Örültem annak is, hogy használni tudom a nagy dobozt saját eladásaimra, s annak is hogy a csomag tele volt pakolva olyan bubbly material-al amiböl kifogytam s rollniba lehet kapni, annyit tettek bele hogy kitelik belöle egy rollni!

Ahogy férjem ma mondta, hogy lehet plasztikbol aranyat csinálni. A legtöbb amit eladok, plasztik.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 14:56   
Tegnap este volt egy jopofa élményem, megszolitott az egyik vevö IM-en! Megismertem a különös nevéröl, de amiatt is megjegyeztem, mert önbeszélgetést végzett. Nálam egyszerre jött a két emailje amiben kérdezi ad egy passzol-e a hirdetett alkatrész a ö modelljához, a másikban pedig jelentette, hogy megvette. Chatben aztán kérdezte passzol-e. Mondtam megismeri arrol, hogy az original Salad Shooteren piros az irás, a Professional modellen pedig zöld, s csak ez a kétféle nagyságu alkatrész van. Megköszönte, megkérdezte még egyszer a posta dijat s már fizette is be. Sokan szeretik a "Buy it Now" opciot. Ma küldöm neki a csomagot.
Ugy néz ki, hogy Cuisinart s Salad Shooter alkatrész "szakértö" lettem az Ebayn.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 09:58   
Kaytee, az enyém is a Costcobol jött, s nem az Ebayn vettem! Nem vagyunk ott tagok, de online meglehetett rendelni kis rácsapással, de még mindig olcsobb volt mint a környéki üzletekben vagy az Ebayn. Azt hiszem, én is vissza vihettem volna ha nem tetszik, a közeli üzletükbe habár ott akkor nem is tartották. Még mindig nagyon szeretem a gözölöt mindenféle háztartási pucoláshoz de az Ebayn eladott áruimat is azzal szoktam alaposan lemosni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-06 20:39   
Andi!
Vettem egy Eureka 37oA Steamer-t. Az Általad leirtak alapján választottam. Igaz, nem EBay, hanem Costco, 94 vagy 96 dollár volt - de vissza lehet vinni akkor is, ha nem tetszik.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-31 11:23   
2003-01-30 18:35, kaytee:
-
Meg se mertem nézni újabban az Ebayt, nehogy megkivánjak valamit.
-
LOL! Igen, olyan sok szép holmi van, hogy az embernek fékeznie kell magát! Ma megjöttek az aranyozott logo fülbevaloim, s tetszettek férjemnek is, persze ö mondta, hogy nekem az jobban áll, mint a karika, s erre találtam egy triot, de nem igazit. A postás csak cetlit hagyott a citrin gyürüm miatt, igy holnap reggel mehetek érte a postára, de nem baj, ugy is fel kell adnom egy Hamilton Beach cookie press-t amit ma eladtam. Ma is ment el egy csomag, régi Cuisinarthoz egy korong.

A gyürüfoglalat miatt küldött ajánlott money ordert vissza küldte nekem a posta, mert nem ment érte a cimzett 2 héten belül. A nö állitolag 27-én jött vissza az "assistent" szerint, azota is vártam, hogy jelentkezik, de nem tette. Még várok 1-2 napig aztán megyek a postára s visszaváltom a pénzt magamnak. Furcsa eset.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-30 18:35   
Meg se mertem nézni újabban az Ebayt, nehogy megkivánjak valamit.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-28 19:01   
Uj rekord: tegnap éjjel feltettem egy Salad Shooter hirdetést s ma reggel megvette valaki "Buy it Now" opcioval. 6 orát volt fent a hirdetés! A trükköm az volt hogy megnéztem a többi hirdetést s én olcsobban adtam. A vevö már fizetett is, s igy ma délután mehetek a postára a két gyorsvételt feladni, mert a másik vevö is fizetett Arizonábol.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-28 03:24   
Az elmult 2 napban ez lett eladva:

Cuisinart DLC-10 Processor Work Bowl Jan-25 -- $25.00

Cuisinart DLC-10 Processor Lid, DLC-117B Jan-25 -- $19.00

Cuisinart DLC-10 Metal Blade Jan-25 -- $24.25

KRUPS Permanent Gold Filter for 10 + 12 cups Jan-25 -- $9.01

Cuisinart CFP-9 French Fry Disc with stem Jan-25 -- $7.95

Cuisinart Pasta Attachment DLC-057 for DLC-7 Jan-26 -- $20.50

Hand Blender/Mixer attachments, NEW in box Jan-27 -- $21.99

Az utolso hirdetés 9 1/2 orát volt csak fent, amikor valaki Arizonábol megvette "Buy it Now" opcioval! Még féltem, hogy nem tudom eladni mert spanyol manuallal jött és a dobozon is spanyolul van minden, de ugy látszik az Ebayn is vannak olyanok akik jobban tudnak spanyolul, mint angolul! Logikus hogy California és Arizona azok, ahol a legtöbb mexikoi is él!

Ma megjött a Firenzei fülbevalom Oregonbol, csodásak, férjem nem akarta elhinni, hogy csak $ 41.95-öt fizettem értük! Nem pici, van suja is, 2 1/2 inch hosszu!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 05:32   
LOL! ROFL! Ma feltettem férjem kérésére egy Ikebana könyvet az Amazon aukciora eladásra.

Most este eszembe jutott, megnézem az Ebayn is, van-e ott hasonlo, hát igen, ugyanaz,

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2503200964&category=20084

de ez kezdö árnak $ 45.-öt irt be, s Buy it Now $ 125.- no bids yet. Frank $ 26.-ot adott meg az Amazonnál azonnali vételnél. Vajjon ki adja el hamarabb?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 15:40   
Kedves Kaytee,

nincs semmi baj a PayPalal kivéve, ha az ember az ottlevö pénzt akarja a kontojára transferáltatni, az 3-4 nap, most néztem meg, habár ingyenes! Most éppen azon tünödöm, hogy csinálom az uj vétel fizetését; a férjem által hozott dolgok részét nagyjábol eladtam, ami arra a célra szolt, hogy abbol a 25-ik házassági évfodulora akart ékszert venni nekem. Tegnap megtalálta s meg lett véve Buy it Now opcioval, DE.. az elado nem fogad el PayPalt hanem c2it-et vagy Money Ordert vagy személyes csekket. Belenéztem a c2it-be s ott kérik a SS számot s születési adatokat is amelett szintén egy bankszámlát! Nem szeretem az olyan adatokat sokfelé megadni, lásd a másik kis cikket amit 2 napja tettem ide az identity theftröl! Ha csekket küldök azt ismét certified kell küldenem ami plussz $ 2.67. S persze a PayPal pénzt transferáltatni is kell akkor az uj kontora, ha annak a csekkjével fizetek.

Viszont néha elönyös az olyan eljárás, most történt velem egy olyan zürzavar; január 6-án adtam fel egy postal Money Ordert certified egy gyürü foglalatra amit licitálással nyertem, az elado elötte megirta nekem a cimét. Amikor kb. 10 napig nem hallottam felöle semmit, se csomag, se email, ismét irtam. Azt hiszem 2 héttel a küldés után kaptam választ a nö "asszisztensnöjétöl", hogy a fönöknönek hirtelen el kellett utaznia, én hivjam vissza azt az ajánlott levelet s küldjek neki egy csekket az ö nevére, s ö elküldi a gyürüt! Nekem fura volt hogy nem kapott meghatalmazást erre, mert akkor felvehette volna az ajánlott levelet is s nekem nem kellett volna semmi mást tennem. A fönöknö állitolag 27-én jön haza. Tegnap néztem meg az USPS-en online s ott a tracking azt mutatta, hogy 22-én vissza küldték az ajánlott levelet a feladonak, mert nem lett felvéve! Gondolom ma vagy holnap megkapom. Viszont szerintem ezek után adtak nekem elég okot arra, hogy visszalépjek a vételtöl amivel eddig csak hiába valo költségem s mérgem volt! Nem fogok ismét $ 2.67-et költeni hogy ujra küldjem! A postal Money Order 90 Cent, az ajánlott levél $ 2.67 ami total $ 3.57, s eddig csak kidobott pénzt volt. Ilyen szempontbol jobb volt a money order, mert azt visszakapom a postán, ha PayPal-al utaltam volna át akkor várhatnám gondolom, amig az elado hajlando lenne visszatériteni! A mai napig nem hallottam semmit az eladotol!

A börbutorrol éppen emiatt akartam lányomat is lebeszélni, habár Seymore declawed de csak az elsö két mancsa, pont a napokban láttam fent a fotelvédökön melyeket akkor vettem neki amikor felköltözött, hogy hogy meg van rongálva az egyik ahol a macska szokott feküdni! Nem nagy kár, a Pic n'Savebe vettem (aminek a neve azota változott). Furcsa viszont az, hogy amig lent élt, a nappaliban a szofára én mindig egy kis általa használt takarot tettem le s csak arra fekhetett s annak semmi baja, se annak a másik huzatnak ami a másik szobában a másik szofán volt, ahol mindig odafeküdt a nagy ablakba! Akkor lett declawd mikor észrevettük hogy a fotelon kezdte a karmait élesiteni, s igen, kissé megrongálodott sajnos az a butor!

Mindenre kell gondolni, ha a kereteztetés Neked többe kerülne, akkor érdemes, ha olyan szépek azok a képek. Emlékszem mikor nekem voltak olyan költségeim még Svájcban, mikor az indonéz szalmamüveket kaptam, jo sokba került a 3 kereteztetés, de szeretem a képeket, melyek most itt az ebédlönkben lognak.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 01:24   
Andi, megy ez a PayPal, látod...
A bútoron még jó soká fogok gondolkodni, de ha nem csalnak róluk a fotók, akkor biztos fognak tetszeni. Közben persze azon is el kell tünődnöm, hogy a macsekokat hogy lehetne majd távoltartani bőr bútoroktól. A cicuskáink nem tépik a mostani bútorainkat, vagy nem látszik rajtuk... de a bőrön elég egy pici karomnyom, és good bye szép kanapé.
A képek viszont olcsók, mert vizfestmények, és szerintem jól néznek ki nagyon. Azokon csak azért vacillálok, mert a keretezések ötször drágábbak lesznek, mint a képek. Még akkor is, ha kismenyem csinálja. /Ő volt az egyik itteni Total Craft (a.k.a. Total Crap) képkeretezőmestere, miközben ügyvédi állásra várt./

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 00:58   
Kaytee,

a PayPal dolog hamarabb ment: az elöbb felhivtam az automata bank tudakozot s közölték, hogy van két uj deposit az uj konton de az összes összeget mondták be s nekem külön kellett igy vártam egy keveset mig egy élölénnyel beszélhettem. Utána be a PayPal-ba beirni a két kis összeget s kész, most költhetek megin!!!

Jo ötlet más vevövel beszélgetni, mert egy butor leszállitás nem olcso dolog, s mi van, ha nem tetszik? Mi annak idején Claremontban a butor üzletben néztük meg a kiállitott modellt, s azt is ugy kellett megrendelni s várni, de tudtuk, milyet kapunk.

Tünödtem a festményeken is, hogy nehéz képernyön keresztül megállapitani milyen életben a mü. Az ékszereknél is volt ugy, hogy van ami jobban nézett ki életben, van ami kevésbé, de föleg a nagyság zavart sokszor meg!

Sok szerencsét Neked a butorhoz, talán lenne valaki aki személyesen meg tudna egy példányt mutatni?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 22:14   
2003-01-23 13:29, andi_usa:

ha egyszer egy biznisz beindul...

Bútoron még mindig csak gondolkodom, és mielőtt bármi mást is tennék, kapcsolatbalépek majd egy pár kuncsafttal. Nehogy a cucc mégse legyen "Roche Bobois" minőség, WalMart áron. Mert én igy szeretném.
A pasas már egy egész konténerrevaló bútort is ajánlgat, van benne tucatnyi garnitúra. Még a kamion is ott a képen, hogy lássuk, mivel szállitják majd.

De más szépet is láttam az EBayn, és százszor olcsóbban. Az EBay Singapúr-on rizspapirra festett képeket árulnak. Főként virágok vannak a képeken. Nagyon tetszenek. Azt állitják, fiatal kinai müvészek alkotásai - úgy értem, Kinából. A festőkről is irnak részleteket.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 13:29   
Az elmult 7 nap alatt ezeket adtam el:

COOKS TOOLS Tullen Kitchen Cutter/Shears NEW Jan-16 -- $4.99

Pasta Drying Rack by Cooks Club, NEW Jan-18 -- $8.99

Handy Grater/Slicer with 3 drums, NEW Jan-18 -- $6.95

Cuisinart DLC-055 Whisk Attachment for DLC-7 Jan-19 -- $44.00

Cuisinart Disc Holder Jan-20 -- $20.50

Cuisinart 9-piece Disc Set for DLC-7 series Jan-21 -- $140.00

Pampered Chef Apple Peeler/Corer/Slicer NEW Jan-21 -- $19.95

Mr.Coffee 10 cup carafe, NEW in box Jan-22 -- $7.99

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 13:22   
Kiváncsi leszek, hány nap amig a PayPal depozitálja a két kontroll összeget s azzal hitelesiteni tudom az uj PayPal bank kontomat náluk. Azok után a PayPalon gyülö összeget is át tudom oda utaltatni ingyen, szépen összegyült most hogy nem engedtek onnan költeni! Ma fizetett a 9 korongos vevö is, (a PayPal arra több mint $ 4.-et vont le kezelésre) érdekes, hogy nem az olcsobb FedEx Ground küldést választotta a vevö amiben benne van a biztositás is, hanem a drágább Parcel Post-ot insurance nélkül. Marylandbe megy a csomag. Nekem mindegy s nekem az közelebb lessz holnap feladni.

Tünödtem a másikon is, aki megvette a Mr.Coffee kávéskannát $ 7.99-ért s a postára majdnem annyit fizetett be, amibe a kancso került neki, nem tudta volna helyben megkapni annyiért? Californiábol Floridába megy az az üvegkancso. Kis falukban talán nem kaphato? A Cuisinart habverö rátétet Los Angelesbe adtam el, de az illetö nem jött érte s a legolcsobb küldést választotta, ami szintén 2 nap alatt ér oda, legkésöbb ma megkapja.

Azon mosolyogtam, hogy a nö aki megvette a Tullen ollot, s küldte a tizest boritékban, felkerekitve az árat, nagyon hálás és igérte hogy nagyon jo feebacket fog irni rolam. Ma viszont jött egy másik email, nincs-e nekem több abbol a Tullen ollobol! LOL! Sajnos egyenlöre nincs. Férjem nem is emlékszik, hol vette s mikor.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 11:26   
Kaytee, méretben a legnagyobb amit az Ebayn rendeltem valaha, a Hoover Windtunnel canister porszivo volt. Gondolom butort teherautoval szállitanak ki, nem hiszem hogy ne lenne rosszul pakolva hisz az a cég kárára menne! A mi mintás bársony L-alaku garnituránk két fotellal $ 2450.- volt annak idején az RB furniturenél, s jo régen volt, talán 15 éve, de több mint egy évig kerestük, mert nem akartam felemásat hanem egy szinben és stilusban mindent. Nekem sose volt bör, de tetszik, itteni sogoromnak is az van, szép krémszinü.

Tavaly láttunk a Quality Thriftben egy szép börszofát $ 49.95 volt s nagyon szép állapotban, lehet hogy kiállitott darab volt, de akkor még nem volt költözésröl szo s lányom akinek annyira tetszett az a teal szin, nem lett volna helye a lenti szobábájába. Most hogy felköltözött, keres olyat a nappaliba, s eddig nem talált.

Voltam a bankban s nyitottam uj kontot, van nekik egy fajta ami ideális, a hölgy aki segitett ismerte az Ebayt s PayPalt, s ö ajánlotta, ha az ember havonta betesz pénzt, ingyenes, külömben $ 5.95 kezelési dij. MyAccess a neve s különösen computer használoknak valo, mert ebben csak havonta 3 bank teller kiszolgálás van benne. Mondtam a nönek, amiugy se szoktam igen bemenni hanem többet depositálok ATM-en keresztül, nem szeretek sorba állni!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó