2022. május 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-18 17:55   
A karika gyöngyös fülbevalo $ 227.50-ért ment el, amit tulzott árnak találtam! Ma felfedeztem egy másikat pár percel a vége elött de azt $ 143.-ért vitte el elölem más!

Na, nem baj, majd lessz másik.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-18 15:31   
A FedEx ismét pozitiv, most néztem meg a trackingot a csomagra amit tegnap délután adtam fel s szerintük 24-én lessz kézbesitve New Yorkban, a vevöm éppen emailben köszönte meg elöre. A 14.8 lbs nehéz csomag $ 11.94-be került. Bill aki nem tudott eljutni a FedExhez munkája miatt, $ 28.- at fizetett a Cuisinartért amit ide Kaliforniába küldött. Viszont mivel a $ 12.- volt a hirdetésben megadva, a vevöje annyit fizetett a küldésért a többit Bill a saját zsebéböl fedezte. De szerepet játszott az is, hogy az ö doboza nagyobb volt s akkor már a 30 poundos kategoriába kerül s sokkal drágább!

Tegnap végre sikeresen megkaptam a Cuisinart digital mérleget, $ 11.50, ez volt a harmadik probálkozás, a többi mint 30 fölé ment.

Eladtam a Little Mermaid paplant is, arra is kell keresnem egy megfelelö dobozt amibe bele tudom gyömöszölni hogy a küldés árban legyen. Tegnap egy érdeklödö kért még több fényképet egy ünnepi teenager ruhárol, meglátjuk, licitál-e rá. Ruhanemüt eddig nem adtam el egyet sem, lehet, hogy máshogy kell hirdetnem.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-17 19:06   
Jopofák az emberek hogy egész USA területén vesznek: Bill Cuisinartja ide Kaliforniába jön most UPS-el Virginábol, a mi antik Cuisinartunk viszont most majd FedEx Groundal megy New York citybe! Egy görögös nevü valaki vette meg. Azt hittem egy nap pihenésem lessz, s nem kell csomagolni s feladni, de ez ma reggel már fizetett igy nincs pihenés ma.

Viszont volt egy másik, aki a kézi pasta machine-ra licitál s Pasadena-ban él, megkérdezte emailben tölem, ha megnyeri, eljöhet-e érte személyesen hogy megsporolja szállitási költségeket? Persze hogy teheti! Az massziv s nehéz az alkatrészekkel együtt s örülök is, ha nem kell bepakolni! Én is azt tettem mikor a merevlemezt vettem, de az csak 25 perc autout volt, ez egy ora.

A kedves élményeim eladás közben, hogy a Louisianai férfi aki megvette a gyerekvarrogépet, nem csak positive feedbackot irt, de emailben is megköszönte milyen gondosan pakoltam be s szerencsésen megérkezett s boldog ünnepeket s Isten áldását küldte!

Viszont engem az is meghatott, hogy a második fülbevalo ami tegnap jött meg Priority Maillel 3 nap alatt Floridábol, egy nagyon szép kis dobozkában volt s még diszmasni is a tetején! Nem tudom, melyik tetszik jobban, talán ez a második inkább az én stilusom. Ez volt az olcsobb.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 22:19   
Kaytee:

probáltam a Froogle-t s nem vagyok érte oda.

Amit én tegnap éjjel $ 22.95-ért rendeltem egy arizonai cégnél, a Froogle kihozta a www.totalvac.com-on $ 25.-ért. Ugyanott a Cuisinart whisk attachment a DLC-7-re $ 83.- amit pl. meg lehet kapni egy másik helyen $ 41.50-ért. http://www.cuisineparts.com/accessories.html

Nem tudom hirtelen, az arizonai cég azt mennyiért adja el. Amiota árulom a Cuisinart alkatrészeket, nézegettem az árakat jobban.

Örülök, hogy neked jol müködött. Nekem a Copernic Agent Basic keresö programmom van meg, az uj ami oktoberben jött ki, lett igy átnevezve s még mindig ingyenes.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 21:01   
Ez nem EBay, de a Google most bétatesztel egy comparison szolgáltatást, Froogle néven. Ez kiirja, hol és mennyiért árulnak valamit. Más hasonló oldalak csak bizonyos eladókat vesznek fel a sorba, de a Froogle mindenkit, a honlapjuk látogatottsági sorrendjében.
Még csak a kezdetnél tartanak, de az Eureka 37oA gőzőlőt már megtaláltam kevesebbért, mint az EBayn. Majd karácsony után újból megnézem, rájöttem, nem sürgős. Kivárom a leértékeléseket.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 19:38   
Van egy uj fülbevalo ami tetszik, de gondolom ennek is fel fog menni az ára, igy nem is reménykedek!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 19:34   
Tegnap külömben sikeresen eladtam Bill haveromnak a mamája DLC-10 Pro Cuisinart processorát, $ 89.50-ért ment el. Corona del Mar-be kerül el, ide Californiába. Hosszu utja lessz Virginiábol, de az uj tulajdonos mégis reméli, hogy megkapja még karácsonyig! Szegény annyira izgatott volt, hogy kétszer fizetett érte s mindjárt meg is tanultam a pénz vissza adását a PayPal-en, de az átutalást is, mert az összeg ment tovább Bill kontojára. Bill kezdetben el volt keresedve hogy senki se alkudott rá, de az Ebay vevök megvárják sokszor a végét.

Ma a legnagyobb meglepetésem az volt, mikor a férjem által vett régi Cuisinart hirtelen felugrott $ 30.-ra!! Még 10 ora licitálás van. Sose lehet tudni, mi kell az embereknek! Miért nem vette meg senki a szép kis cordless Krups darálot két betéttel, viszont nem értem..A kézi tekerös nudli készitöre is vannak már érdeklödök, még a küldési árat is akarták többen tudni, talán érdekes nekik mert benne van egy Lasagne rátét is, amiért máshol külön kell fizetni?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 18:49   
A kékes tonusu gyöngy fülbevalokat senki sem kapta meg mert senki sem licitált olyan magasra, én sem. Nekem irt a kereskedö utána emailt, hogy az ára $ 350.- lett volna, s ha érdekel, alkudhatunk tovább! Annyiért nem érdekelt, s ahelyett megrendeltem egy lapos Cuisinart processor tetöt a weben!
Ez $ 22.95 s a küldéssel Arizonábol $ 30.18.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-15 18:57   
Jo reggelt, Calyx

tudod, ha havonta annyiért adnék el "Gold Powersellers sell over $25,000/month" magam is tudnék betegbiztositást fizetni!

De mivel eddig az elmult honapban csak 500-600-ért adtam el árut, nem vagyok Power Seller csak egy pici porszem elado.

Nekem mégis öröm, mert sok minden kimegy a házbol ami csak porosodott, még az is jo volt, ha nem kerestem rajta semmit mint a Juiceren. Sose gondoltam volna, hogy a tejszinhabkészitö iSi eléri a $ 22.-öt, s a mai napig nem értem miért mennyiért megy el valami s a másik nem! Miért nem kellett senkinek a kis ügyes rechargeable Krups darálo, azt sem értettem.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-15 18:49   
2002-12-13 17:33, rigojanos:
-
Ki tudja kiknek a fuleben voltak ezek.

-
Ja, ocska, nem kell! Most US $96.00 (reserve not yet met) az ára...Nekem van Bécsböl hasonlo de hamis, azokat fogom elövenni s hordani. Külümben volt egy másik eset ahol hamis volt elöbb s utána Jolánnál az Azusai Swap Meeten megkaptam aranybol, kicsit kissebb de a minta ugyanaz, lukas, rácsos, félkör az is.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-15 17:22   
2002-12-15 05:11, andi_usa:
-
Jo reggelt Andi,

Melyik az arany tag az Ebayn aki kap betegbiztositást?

http://www.auctionbytes.com/pages/abn/y02/m06/i24/s01

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-15 05:11   
Kedves Calyx,

köszönöm, azt megnézem.

Melyik az arany tag az Ebayn aki kap betegbiztositást?

Szerintem is mindig mindenki az Internettöl fél, de elfelejtik ha a pincér elviszi a kredit kártyádat a számla miatt, nem tudod, mi történik addig vele! Ugyanez áll üzletekben is, néha magas kassza mögött kezeli a kártyádat az alkalmazott. Férjemnek egyszer egy csekkét hamisitották, elment egy használt füvágot venni priváthoz, csekkel fizetett mert elfelejtett kézpénzt vinni, s késöbb a bank értesitette mert feltünt nekik a furcsa csekk. Kisült hogy hamasitva lett az összeg. A férfi aztán könyörgött hogy a fia tette s ne jelentse fel!

Egyik barátnömnek vettünk menyasszonyi ruhát és az árcédulán $ 950.- volt s ö $ 89.98-at fizetett a thrift storeban. Kicsit poros volt elöl s kimosta a kádban a Las Vegasi esküvöjük elött. Mivel tele volt gyönygyözéssel nem volt szabad tisztitoba adni csak kézzel mosni. Az Ebayn gondolom szintén vannak olyanok is, sok designer ruhát is láttam. Néha igazán mindegy, mikor volt divat, ha klasszikus a szabás s az embernek tetszik a szine, nem?

Persze ha valaki a divat elöirások rabja, akkor megfizetheti a magas árakat!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-15 02:24   
Andi,

hatha erdekel,reggel hallgattam 630 AM radio adon a :Stratford University Tech Talk musort.

http://www.techtalkradio.com/
"Dr. Richard Shurtz, President of Stratford University, talk about the Internet, computers, hacking, home electronics, cell phones, politics, IT trends, and much more. Driven by current events, this is the one show you need to stay up-to-date on the technology that matters."

Szoval Ebay !
  • 1./arany tagoknak adnak beteg biztositast !
  • 2./Bimbi emlitette penteken a chat szobaban,hogy nem biztonsagos az Interneten vasarolni,szoval arrol is volt szo,hogy semmivel nem biztonsagtalanabb,mint etteremben odaadni a pincernek a kartyat stb...
  • 3./Dr. Shurtz meselt 2 norol,akik olcson vesznek ideje lejart divatruhakat es eladjak Ebay-en,100K dollart kerestek fejenkent/ev,
    mondtam most este a lanyomnak,es mondja hogy volt a Barneys New York outlet aruhazaban es vett maganak 1600 dollaros ruhat 9 dollarert :),marmint az 1600 dollar az arcedulan rajta van.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 10:43   
Ravioli attachment. Az egyik kézi pasta maker gépet vagy magyarul tészta készitöt, feltettem az Ebayre eladásra, a másikat azért is megtartom, mert olyan jol lehet vele lapitani, kinyujtani tésztát a hengerek között s nekem van hozzá egy rákapcsolhato motorom is, nem kell kézzel tekernem. Minden a thrift storebol! Ma mikor kerestem ezt a Ravioli rátétet a weben, mely egy harmadik márkához passzol, s emiatt szintén el akarom adni, sokkirozott, hogy $ 79.- et kérnek egy ilyen oldalmotorért! A Ravioli rátét pedig $ 29.95 a legolcsobb amit egy más cég gyárt, az original Imperia ami nekem kellene $ 39.95! Semmi esetre sem fizetnék érte annyit!

Nem csodálkozom ezek után, hogy az Ebayre kirakott Atlas Mercato masinára jött rögtön egy licit! Abban van egy Lasagne rátét is amit ezek szerint szintén külön árulnak! Az elsö bid $ 9.99.

Már csak azért is alacsonyan kezdem, mert megnéztem az Ebay számlámat: Dec. 5-én $ 54.39 vontak le, dec, 14-én az uj account balance $ 56.48. Ezek a hirdetések s a levont részesedésük az eladott áruk után.

Férjem rábeszélt, hogy megy az a Ravioli rátét ugy is az Imperian, ö le tudja nekem rögziteni. Tiszta elkeseredés volt! Ad egy a tészta aminek a receptjét a Bontempi szakácskönyvböl vettem ki, nem stimmelhetett, talán az én tojásaim, melyeket használtam bele, nagyobbak voltak, a szegény Ravioli rátét srégen logott a gépen, az egyik oldalon rendesebben huzta be az elötte hengerrel kinyujtott tésztát, de a másik oldalon rángatta, lukadt s a töltelék amit szintén ota kanalaztam közé kezdett lecsepegni a counterra! LOL! A Raviolik ahelyett hogy egyenként essenek le, csak egymásra tekeredtek a hengeren! Nem kell elkeseredni biztattam magam, van nekem kézi Ravioli szaggatom is! Eszembe jutott a szintén thrift storebol szerzett kétrészes, aminek az also része plasztik kis félkör mélyedésekkel a tölteléknek, a teteje fém. Azzal csak két sor Raviolit lehet egyszerre késziteni, de sebaj. Elkezdtem hát azzal s szépen be is lett felyezve, kifözve s tálalva! A plasztikbol az ember átboritja a fémre, a fémnek zakknis teteje van, s arra kell nyujtofával rámenni s ugy lesznek a zakknis Raviolik.

Mikor férjem hallotta a Ravioli rátéttel valo viszontagságaimat, kijelentette, el kell adni!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 09:19   
Találtam még egy antik fülbevalot ami tetszik:

"Jewelry Ladies Drop Earrings - 14 karat gold with blue grey Mabe natural sea pearls. Early 20th century. Each is 1 3/8inches long. For pierced ears. Very fine filigree gold dome sits on ear. Natural pearls at the end of twisted gold sticks attached by loops, enable earrings to swing as head moves. Totally elegant. Fantastic soft blue grey colour with rich lustre compliments any face. Great condition - no damage of any sort." US $46.00 (reserve not yet met)

A másik még 3 1/2 napig szalad s most $ 68.-on van.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 23:58   
Kaytee,

nekem ez van meg:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2081508587

Sanitizes and cleans bare floors with the power of steam
Ideal for cleaning shower doors
Steams wrinkles away instantly
Cleans grease with use of heavy duty scrubbing brush (included)
Kills E.Coli and salmonella when used per manufacturer's instructions
Convenient self-contained unit, replaces mops, buckets and cleaners
No chemicals, buckets or mops. Uses ordinary water
Onboard Tools: squeegee, upholstery nozzle, floor tool, brush, wands, and hose
1.7 Liter cleaning solution tank
25 ft power cord
This item is brand new in factory original box

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 23:14   
Kaytee,

köszönöm, de tudom hogy a gyöngyöket nem szabad durván kezelni, van gyöngypucolo szerem is. Az a gyöngyös (még)nem az enyém, én még nem is licitáltam rá! Csak kinéztem, hogy tetszene!

Külömben most csengetett az elöbb az UPS s megjött kis kocka dobozban a görög mintás fülbevalom! Jopofán volt csomagolva, kitömve telefonkönyv yellow page oldalakkal, abba bele csavarva egy kis arany papir ékszerdoboz, gummiszallaggal lezárva. Ez nagyobb mint amit férjem rajzolt le papirra s szerinte mekkora lenne, én a leirásrol nagyobbnak gondoltam s az is. Szépen passzol a karkötömmel. Az is érdekes, hogy mindkét fülbevalo Floridábol jön.

A gözölömet nagyon szeretem! Régebben én sem hittem hasznosnak, de egy szép nap rászántam magam s hoztam egyet a Targetbol kiprobálni. Azt a modellt vissza is vittem mert nem volt kézi kapcsoloja s mindig ki kellett huzni s akkor még mindig szanaszét fujta a gözt s emiatt hamarabb is kifogyott belöle a viz. Sokat böngésztem az Internetet amig elhatároztam, hogy nekem a sárga Eureka kell amihez mindenféle rátét van, padlora is, kézi is, és hol kapom a legjobb áron, a weben megrendelve a Costconál, itt nálunk nem is volt meg, amelett nem vagyunk tagok s nem engedtek vásárolni csak körülnézni. A weboldal rácsapott egy nemtag dijat de igy vehettem s még mindig olcsobb volt, mint másutt. Mi a Sam's Clubban vagyunk tagok s ott akkor nem volt. Ennek a Eurekának kicsit nagyobb is a viztankja mint a Target modellé volt. Engem meglepett mi mindent lehet gözzel pucolni kémiai szerek nélkül s élvezem.

Na most szaladok mert férjem jött be még két csomaggal nekem..LOL

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 20:06   
Jónapot minden ibézőnek! (Magyarositottam, mert úgy könnyebb leirni.)
Andi, a gyöngyös fülbevalót ne gőzöld, és ne tedd tisztitólébe se! Gyöngyöket langyos Palmolive-os vizzel lehet lemosni. Könnyen sérülnek.
A gőzölőről nem hittem volna, hogy túl hasznos. De most látom, hogy mégis. Lehet, hogy a Santa odacsempészik egyet a karácsonyfa alá.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 19:54   
2002-12-13 17:33, rigojanos:
-
-

Mivel állitolag antik, gondolom, hogy elég sok nö hordta.

"These gold and seed pearl earrings are true Victorian. I guess that they were made in the 1890's or before. They are solid 14k gold, and have a string of seed pearls going around the open circle. I tried to take a close up of the beautiful engraving detail around the front of the circle, but it didn't come out great. These are wonderful earrings, and would make any Victorian lover proud to wear. The wires, and all the pearls are original to the earrings. They are about as good as it gets for this type of earring."

De mindig is szerettem az antik ékszert s van itthon rubbing alcohol amiben mindent beàztatok, de van egy Eureka steamer gépem is (nem Ebayrol hanem online a Costco-nál rendeltem meg). Viszont egész komolyan, ha egy normális ékszerüzletben probálgatnak a nök ékszert, gondolod azt mindig lepucolják utána? Csak a Jolánnál láttam azt eddig, hogy mielött fülbevalot ad probálni, alkoholos papirral ledörzsöli, a magyar ékszerkereskedö aki az Azusai Swap Meeten árul.

Most lett még jobb hangulatom, a régi Cuisinart processorra van az elsö bid ($ 19.95), sose gondoltam, hogy ez a régi monster is kell valakinek, amit férjem haza hozott nem rég! Külömben a holmit amiket eladok, mind lepucolom steamerrel.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 17:33   

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 14:44   
Kaytee,

ez is tetszik de meg kell nézni mennyire megy fel s gyülik-e addig elég költeni valo a PayPal konton.
Most $ 49.- de "reserve not yet met".

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-13 09:57   
Kaytee,

itt a második fülbevalo amit megrendeltem, mihelyt volt annyi pénz a PayPal számlán (ma lett végre elismerve az eCheck a gyerekvarrogépre). Ma adtam fel Priority Mail Louisianaba a csomagot. Ezzel megin egy nagyobb tárgy eltünt a házbol. Egy kis fülbevalo nem foglal sok helyet. Gyerekvarrogép ($ 40.-)+Cuisinart processor vágokés ($ 22.38)+ Cuisinart vágo korong ($ 15.-)=fülbevalo. Ha ug nézzük ez csere-bere mert eladok az Ebayn de vásárolok is. Vajjon hányan teszik ezt ugy mint én?

Ez Buy it Now $ 75.- volt.

Viszont megtaláltam komplett egy második Salad Shooter-t s hirdetem ( a cordless modell $ 15.- ért ment el) amellett eladom a kézi Atlas féle pasta machinet is ami porosodott a pincében.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-12 19:16   
Kedves Andi,
thank you Neked is.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-12 16:40   
Kaytee,

nem tudom, de a PayPal a mai napig nem kapta meg tölem a bankszámlám számát azért "unverified"-nek klasszifikálnak, ami engem nem zavar. Eddig minden pénzt el is költöttem, ami bejött. Ök szépen levonnak minden befizetésböl, néztem a kis varrogép eChecknél (még mindig log!)

Gross Amount (postai küldéssel együtt): 51.40 Fee Amount: -1.79

Azota vonnak le amiota Premier accountra vàltottam, mert akkor volt egy kredit kártya befizetés amit amugy nem tudtak volna elszámolni, irták. Az Ebay még nem küldött ujabb elszámolást igy nem tudom, ök mennyit fognak még az eladott nyereségböl levonni.

Az Ebaynek sajnos meg kellett adni egy bankszámlát, csak ugy lehet tudtommal hirdetést feladni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-12 02:53   
Kaytee,

nagyon szivesen, habár én nem foglalkozom diákkal, csak a párom tette régen, s én sem imádtam soha!

Régen szkennelek viszont, az elsö egy olyan borzalmas fekete-fehér Logitech volt, melyet kézzel kellett vezetni csiga lassusággal! 486-os computerrel. A következö szines Logitech volt s az maga huzta be a holmit. Még mindig fáj hogy $ 479.-et fizettünk érte, akkor jött ki ujonnan, de akkor a HP egy ezres volt! Meg van még a házban az is, a harmadik az USB Logitech volt amit akkor vettem, mikor a Logitech már eladta a Stormnak a scannerjait s a Storm fejre állt! Kb. $ 90.- volt emiatt. Azota is van egy ajánlatom a honlapomon miszerint egy ötösért kopirozok Logitech CD-t a népnek, eddig ketten rendeltek s hálásak voltak, hogy igy tudják még használni. Prima kis scanner volt de utána vettem egy jobbat, a Canon N1220U-t.
Van a honlapomon scanner összehasonlitás is, mert probáltam párat (s vissza is vittem). Mikor pl. a Logitech USB-t vettem meg, probáltam egy HP scannert is, s mindenki azt mondta, nem éri meg, annyival (4-szer)többet fizetni amelett egy böszme nagy gép volt, a Logitech kicsi s nem volt utba itt a power supply, a Canon is olyan.

Szerintem a diához legjobb lenne speciális dia és filmscanner de a jok elég drágák!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 22:10   
2002-12-11 21:39, Calyx:
-
2002-12-11 20:57, kaytee:
-
mert igazság szerint nem nagyon érdekel a szkennelés.

2002-12-10 21:26, kaytee:

mit gondoltok, egy komputerszoftverhez milyen szkennert kéne vennie, hogy diafelvételeket diszkre rakhassa?

))) lol

maskor szolj,hogy nem gondolod komolyan

Hát irtam én, hogy komolyan gondolom? : )Bár tegnap sokkal komolyabban, mint ma, mert- mint alább utaltam rá- kezd túlkomplikáltnak kinézni a dolog.
Nem akartam senkit délibábkergetésre ösztökélni, sorry.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 21:39   
2002-12-11 20:57, kaytee:
-
mert igazság szerint nem nagyon érdekel a szkennelés.

mit gondoltok, egy komputerszoftverhez milyen szkennert kéne vennie, hogy diafelvételeket diszkre rakhassa?

:-)))) lol

maskor szolj,hogy nem gondolod komolyan :-)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 21:11   
Andi, a pénz visszaszámlázása ellen többen ajánlották a PayPal kontó bezárását.
Nem tudom, ha üres a számla, akkor mit csinál az EBay? Én nem nagyon tartanék benne pénzt. Sokan ezért nem fogadnak el már csak (BidPay) pénzesutalványt, ami azonban a vevőnek kerül pénzébe.
Biztonság kedvéért csekkszámlászámot se adj meg az EBaynek, a sajátjukon kivül. Ezért vagyok én "unverified"... nehogy belenyúlkáljanak a bankszámlámba.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 20:57   
2002-12-11 20:35, Calyx:
-

Kaytee,

a "Nikon CoolScan III (LS-30) Film & Slide Scanner"-t nezted mar ?

Calyx, nem néztem én semmi mást, csak a Microteket, mert igazság szerint nem nagyon érdekel a szkennelés. Ha a M. jó lett volna, megvettem volna, hadd örüljön a párom. Semmi kedvem vacakolni a diákkal most, ő meg nem is ér rá, hogy segitsen válogatni, mi kell, és mi nem.
Megvárom, amig a technológia odáig fejlődik, hogy a diák automatikusan átugranak egy CDRomra, vagy ön-destruálnak.

Más:
Megérkezett a második Sarah Brightman La Luna DVD, amit ajándéknak szánok, s egy másik S.B. koncertvideo: One Night in Eden.
Ugyanattól vettem az EBay, mint a múltkor. Lehet, hogy bootleg kópiák, nem tudom. Valaki ezzel vádolta az eladót, de ő állitja, hogy ázsiai kiadású originál újak.

Az udvariatlan naptárárusom irt, hogy ma elküldte a corgis kalendáriumomat. Kibirtam volna, ha elnézést kér, amiért hüje volt.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 20:35   
-
Kaytee,

a "Nikon CoolScan III (LS-30) Film & Slide Scanner"-t nezted mar ?
itt van az ebay-en

NikonScan 3 and Windows 2000 or Windows XP

The following sections describes tips when you use NikonScan 3 and Nikon Scanners with a Windows 2000 system or Windows XP.:

Installing/Uninstalling NikonScan 3

When attempting to install/uninstall NikonScan 3 on a Windows 2000 or Windows XP system the user must log-in to the computer with a User Identity that has Administrator privileges. If in doubt, please consult your Windows 2000 or Windows XP documentation or System Administrator.

Testing Scanners and Cameras function

Windows 2000 or Windows XP has a generic peripheral test function in the “scanners and cameras” located on its Properties page. However none of the Nikon Scanners respond to this hardware self test when this Microsoft function is activated.

About the Windows Color Profile display on the “Scanners and Cameras” control panel.

On a Windows 2000 or Windows XP system, the Color Profile listed under the Properties of any Nikon scanner is shown as "sRGB color space profile". However this display information is intended for devices that do not incorporate native color management within their controlling programs. It does not affect either the Nikon Scanner hardware not the NikonScan 3 Color Management software. The color output and monitor display of your Nikon Scanner hardware and software will not be affected by this Windows 2000 or Windows XP system information.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó