2022. június 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-28 17:16   
Tegnap figyeltem ezt az antik ezüstgyürüt is: a kö benne kicsit nagyobb mint 1/2 inch átméröjü volt, elment $ 61.09-ért.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-26 22:19   
Ma jött meg lányom gyürüje, lefényképeztem az enyémmel együtt ami neki annyira tetszett,

az enyém tavaly $ 73.- volt, az övé $ 78.- de az enyémben csak egy pici brill van.

Viszont nem szeretem az ilyen eladokat, akik $ 9.-et számolnak küldés és biztositásért, lejjebb a listingben ott van hogy First Class Mail..de hogy jött? Simán sárga boritékben $ 1.15 bélyeggel semmi biztositás csak Delivery Confirmation ami 55 Cent. Ez becsapás! Küldhette volna Priority Boxban ahogy a többi becsületesebb ékszerárus teszi ha ilyen áron ad el ékszert és ennyi shippinget számol! De ez még $ 7.30-et zsebretett a postaköltségböl is amit számolt!! Ez tulzás! Persze gondolom nagyot csalodott hogy nem ment a licit magasabbra, azért tette még ezt is zsebre. Ezt megkérdezem az Ebayt, mert ez hirdetési becsapás, a biztositás hiánya ami igérve volt, ami $ 2.60 lett volna ($ 1.30 ba kerül $ 50.- értékig).

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-25 18:48   
Ma kaptam egy köszönö emailt egy Ebay vevötöl mert tegnap másodszor is elszaladtam a postára mikor Buy it Now-val megvette a kis espresso üvegkancsot, tudtam hogy sürgös neki. Csak Priority Mail küldési lehetöséget adok arra mert tudom hogy mindenkinek sürgös. Ez a texasi hölgy azt irta ö most egyéb hijján Tupperware-t használ helyette. Tünödtem azon hogy a multban még voltak a kis Pyrex kancsok vastag tüzállo üvegböl ami szintén passzolna, de mostanában azt sem láttam, nekem is most plasztikbol van. A drug store-ok árulják a nagyobb kávéfözökhez a külön kancsot, miért nem az espressosat? Persze nekem ez jo üzlet az Ebayn mert mindig el tudom adni öket.

Tegnap elött késö este pár emailt váltottam egy másik közeli vevövel, aki kérte szedjem le a licitjét az espresso kancsorol ami csak pár nap mulva jár le, mert csak utána vette észre hogy árulok másikat amit Buy it Now-val lehet megkapni. Szivesen megtettem, megvette a másikat és másnap délelött fel is adtam neki. Mikor meséltem férjemnek azt mondta hiszen van még 3 az elado asztalon, mondom dehogy, már csak kettö van, hozhat ujakat, ha talál.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-24 19:05   
Szerencsém volt a lányom gyürüjével, kedden este nem igen licitáltak! A masni gyürü ma reggel $103.51-ért ment el, küldés $ 5.95.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 22:47   
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=7303111453&fromMakeTrack=true

32x31 inch nagy, $ 15.99 jelenleg.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 22:29   
Még egy Ebay hirdetés magyar szöveggel:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=617&item=6369618165&rd=1

KOLTAI RÓBERT
Szabados Mihály - Kati Gáti
Szép film a Sose halunk meg, nevetni is lehet rajta meg könnyezni is. Nem azért szép, mert nincsenek benne durva viccek: vannak. Azért szép, mert hangulata van, varázsa, széppé nevetteti a csúnyát. Kitûnõ korrajz is, anélkül, hogy erõlködve akarná megrajzolni a hatvanas évek elejének mindennapjait."

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 22:04   
2005-02-23 20:12, fellegvar:
-
Magánszemély. Nem kérdeztem de az elado cime és neve magyar a PayPal értesitésnél, viszont aki nekem emailt irt amerikaias nöi keresztneve volt. Lehet hogy kanadai feleség aki megszabadul a magyar tárgyaktol amit férje gyüjtött?

Most figyelek egy himzett magyar bluzt amit Angliábol árulnak, de meg kell kérdeznem centiben a méretet mert néha az angoloknak más méreteik vannak és nem tudom milyen bö a 44-es.

Jo pofa volt a magyar DVD hirdetése amit vettem (Washington állambol) volt benne magyar szöveg is:

A NAPFENY IZE DVD, English title: Sunshine starring Ralph Fiennes
Robert Lantos produkcioja, Szabo Istvan filmje

Extrak:

Interaktiv menurendszer

Jelenetek kozvetlen elerese

Igy keszult a film"

Igy is lehet keresni, Linens-el:

http://search.ebay.com/hungarian_Linens-Fabric-Textiles_W0QQcatrefZC12QQfsooZ1QQfsopZ1QQsacatZ940QQsojsZ0

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 20:12   
2005-02-22 02:24, andi_usa:
Ma ezt nyertem meg az Ebayn egy huszasért, Kanadábol jön

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 19:34   
Mikor itt volt 2 napja lányom megcsodálta a zafir gyürümet, mondtam neki $ 73.-ért vettem tavaly az Ebayn, errö ö, hogy ö is szeretne ilyet, de fehér aranybol! Ráment itt az Ebayre és kapkodva keresett, aztán tett egy licitet erre . Mikor elment nyugodtan neki álltam gyürüt keresni persze én az antikokhoz mentem és más keresö szavakkal kerestem.

Találtam kettöt, erre licitáltam mivel hasonlo fazon mint az enyém, de fehér arany amelett pont lányom nagysága és nem kell külön egy tizesért nagyitatni, ez 7.25-ös az amit ö választott ki 7-es. Kinábol árulják. A másik ami tetszett késöbb jár le (23 ora mulva, most $ 42.09-en van, még figyelem) . Mikor küldtem text üzenetet neki, felhivott, de nem ment el megnézni mondta megy aludni habár sokáig elbeszélgetett velem másrol. A munkábol aztán küldött ujabb üzeneteket nekem a mobilon hogy habár nem is látta de ha apjának is az tetszik legjobban amire én licitáltam, akkor hagyjuk a kinait, talán valaki tullicitálja, neki az antik kell! Nem volt szerencséje, megnyerte a kinait délután $ 37.50-ért, de küldéssel együtt onnan $ 52.40. Az antiknál azt irta menjek $ 75.-ig, de este mégis többet tettem rá, megnyertem $ 78.-ért ott a küldés $ 9.-. Igy lett látatlanban egy gyürüje lányomnak. Persze ha nem tetszene neki, megtartom én!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-22 02:24   
Ma ezt nyertem meg az Ebayn egy huszasért, Kanadábol jön:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-20 01:47   
Szorakozom az Ebayn: eladtam azt a kis Pivoine 0.25 fl.oz. Eau de Toilette-t $ 9.-ért, amit az Yves Rocher ajándéknak küld ha az ember rendelt náluk és vettem azon az áron ezt a karkötöt amit az elado rosszul is hirdetett 12K GF-nek (gondolom a csukoja miatt amit a fényképen még nem is tett rá csak a küldéshez. Hiányzik a csuko karika is, a karkötö nagysága 7 inchnek volt hirdetve, kissé görbe volt több helyen amit szépen kiegyenesitettem és most jo nekem, karikát is tettem rá. Igen, ahogy gondoltam, ezt a mintát csak igaziban készitik, nem aranyozottnak, a teszterem aranyat mutatott.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-09 18:30   
2005-02-09 16:22, hlaci:
-
Sajnos nincs tippem, emlékszem mikor egyszer egy fényképezögép lencsét vettem férjemnek egy ukrán eladotol, annak is valami mással kellett fizetnem, neki sem volt PayPal-je. Money Gram volt azt hiszem, ami valami $ 6.- extra küldö dijba került.

De azt ajánlanám, hogy keress az Ebayn egy olyan magyarországi eladot aki rendszeresen ad el és kérdezd meg töle hogy intézte el a fizetést.

hlaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-09 16:22   
Kedves gyakorlott ebay vásárlók? Meglepve tapasztalom, hogy a Paypal számára nem vagyunk a kultúrnemzetek között, pedig szinte minden vásárláshoz Paypal kell. Van tippetek, hogy lehet itthonról paypal számlát nyitni és azt biztonságosan üzemeltetni, hogy ne legyen gond a területen kívüliségből??? Köszönettel, László

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 17:14   
Mire jo még az Ebay: tegnap lányom egy régebbi Yves Rocher katalogusomat böngészte át és megjelölte mit rendeljek meg neki. Mikor az egyik nem volt mert nem gyártják többet, elmentem az Ebayre keresni, megtaláltam és meg is vettem. Több mindent találtam amire licitálok most s majd meglátom, melyik helyen olcsobb, az Yves Rocher USA websiten-e vagy az Ebayn. Az Yves Rocher most mindent féláron ad, illetve buy one get one free, ingyen küldés $ 25.- fölött. Viszont sokan az Ebayn olyat is árulnak amit ingyen ajándéknak kaptak az Yves Rochertol!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-06 05:39   
A végár a 20 Elna camra $ 157.50 volt! Szerencsés Ebay elado volt!

Ma találtam egy hirdetést az én Elna Carina gépemröl, ott az elado azt irta ujonnan $ 1395.- volt. Ö $ 125.-el kezdi a liciteket, az övével jön 18 öltés csomag. Majd figyelem, mennyiért adja el ö.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-05 22:06   
Ezt a new zealandi Ebay eladot is irigylem! 20 Elna camot (öltés betétek) ad el, még van 5 ora s a licitek már $ 107.50-nél vannak, a küldés még $ 15.- ehhez az árhoz! Ilyeneket kellene nekünk eladásra találni!

Nekem csak Kenmore van itthon, megvettem annak idején komplett dobozzal és más alkatrészekkel olcson thrift storeban mert kellett belöle az öltés fejtö, varrogép olaj és a kis csavarhuzok. A camokat most meg fogom hirdetni eladásra de a Kenmore nem igen kell senkinek, ahogy láttam a multban $ 5.-10.- között adtak el ilyen szeteket.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 19:20   
2005-02-02 11:45, angyalfoldi szallito:
-
Kinek mire van szüksége. Szerintem nézd meg helybeli üzletekben az árat és hasonlitsd össze az Interneten mibe kerül szállitással együtt. A helybeli üzletekben sales tax is jön hozzá, az elönye pedig az, ha nem tetszik, ki lehet cserélni, amit az Ebayn nem igen lehet.

Az ethernet kártya amit vettem, $ 2.-al olcsobb volt web kereséssel egy kis cégtöl online, $ 10.-ért (Xiertekusa.com), nekem fontos volt hogy gyorsan jöjjön. A Compusa-ban $ 79.- lett volna plusz sales tax, de nekem nem volt szükséges hogy uj legyen. A meghajtokat meg letöltöttem a 3Com-tol és CD-re égettem. A digital camera amit karácsonyra kaptam szintén olcsobb volt egy New Yorki cégtöl megrendelve, mint az Ebayn. Google kereséssel szoktam összehasonlitani az árakat.

Lányom orája az Ebayn $ 130.- volt küldéssel, most néztem meg, a weben $ 175.- lenne plussz küldés, ö is ujonnan vette, Swiss Army Valiant watch.

Néha kérdezték itt a topikban hogy lehet Magyarországrol vásárolni az Ebayn mert a PayPal nem fogad el ottani vevöket, a legtöbb Ebay elado pedig azzal dolgozik.

angyalfoldi szallito  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 11:45   
szasztok szrintetek mit erdemes hazavinni vagy otthonrol rendelni az ebay rol .. varom az ertelmes hozzaszolasokat ....szasztok

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 10:48   
Végre eljutottam az ékszerészhez, mert lányom vett egy orát aminek a metall pátja tul bö volt s azt kellett lekicsinyittetni, kiszedettem egy szemet belöle. Igy elvittem a tavalyi projektomat is megcsináltatni, két Ebay fülbevalobol lett egy ami végre passzol a régi slidenyakláncomhoz ami még az Azusai swap meetröl származik 15 éve. Elötte: Utána:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 04:42   
2005-01-31 11:00, Perec:
-
Így teljesen más, hogy van hozzá két doboz betűtészta leves is. Amúgy egy centtel se érne többet $6, 699.00-nél.

LOL! Tavaly volt egy elátkozott baba amiért szintén több mint 1000.-et fizetett valaki. Gondolom az Ebayn lehet a leghihetetlenebb dolgokat venni.

iskingh  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 11:51   
2005-01-31 11:00, Perec:
-
Perec nem ismerjük mi egymást?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 11:00   
2005-01-31 03:33, andi_usa:
-
Strange Mystical OUIJA "Spirit" Bowl
With 2 Cans of Alphabet Soup

Winning bid: US $6,700.00

Így teljesen más, hogy van hozzá két doboz betűtészta leves is. Amúgy egy centtel se érne többet $6, 699.00-nél.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-31 03:33   
Mit szoltok ehhez?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=3774640005&ssPageName=STRK:MEWA:IT

Strange Mystical OUIJA "Spirit" Bowl
With 2 Cans of Alphabet Soup

Winning bid: US $6,700.00

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-27 20:31   
Mit tegyek ezzel a Cajun-nal? Eladtam lányom egy cipöjét az Ebayn, de csodálkoztam, miért fizetett ez a Louisianai kétszer? Irtam a PayPalnak adják neki vissza inklusive a $ 1.02-öt amit levontak tölem szokás szerint ilyen összegért. Irtam a vevönek is. Tegnap válaszolt a PayPal hogy csináljam csak magam a Refund alatt s a PayPal majd visszatériti nekem amit levontak s az nem kerül semmibe. Megtettem erre látom hogy ujabb $ 1.02 fee volt odairva miután megcsináltam a refundot! Ez tegnap éjjel volt. Igy eddig nekem $ 2.04-be került a vevö hibája.

Ma reggel email vár hogy a vevö nekem ujra fizetett! Pedig a refundnál beirtam még egyszer (elötte külön emailt irtam neki mikor történt) hogy duplàn fizetett! Hát ha rámeröszakloja, akkor megtartom!

2 1/2 éve adok el az Ebayn de ilyet még nem tapasztaltam. A cipöt tegap már feladtam postán.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 20:17   
2004-12-12 20:27, fellegvar:
-
Kedves Katica !

Szakembertöl különösen jol esik az elismerö szo. Most várom a korállokat a karkötöhöz amiket ugyanattol a svájcitol vettem az Ebayn mint az elözöket. A gyöngykarkötön majd még tünödöm renoválás közben.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-12 20:27   
2004-12-12 19:10, andi_usa:
-Ezt is az Ebayn vettem most, küldéssel együtt $ 8.85:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-12 19:10   
Ezt is az Ebayn vettem most, küldéssel együtt $ 8.85: , tegnap ezt csináltam belöle: Lányomnak is, férjemnek is nagyon tetszett. Minden hozzávalo megvolt itthon mert készitettem már a multban is magam fülbevalot és nyakláncot, koráll gyöngyökböl. A többiböl karkötö lessz majd de még várom az ihletet hogyan, mivel.

Ebböl lessz a coral bracelet, szintén Ebay, $ 6.99

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-12 00:02   
2004-12-07 15:13, houstontx:
-
en soha tobbe nem vasarolok az ebay-rol
-
Én vettem porszivot, Cuisinart blendert, computer alkatrészeket (memory, laptop monitor, laptop modem)digital memory és reader, férjemnek voltméröt, fényképezö lencsét, antik kamerát és nem is tudom mi minden mást az 5 év alatt amiota ott vásárolok és minden müködött!

Néha nem stimmel a kép szinben amit felraktak, a két tapéta vételemnél volt ez, de mindkettö jobban nézett ki életben igy szerencsém volt, annyiért pedig helyben nem kapok tapétát.

Kérdezni kell, ha az elado garantálja a müködést és nem müködik akkor köteles vissza venni.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 18:45   
2004-12-07 15:13, houstontx:
-

Hat ilyen sajnos elofordul, de altalaban jo elmenyekrol hall az ember az ebay vasarloktol/eladoktol. Sajnos az benne van a pakliban, hogy ha barhonnan latatlanban vesz az ember, akkor erhetik ilyen meglepetesek.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 15:13   

felujitasokat vegzek a hazon es kellet egy kompresszor meg egy szogpisztoly, a homedepot-ban 100 dollar korul kezdodnek a dolgok es annyit meg nem akartam rakolteni mert csak egyszeri munkarol volt szo a parketta szegolecet kellett lerakni....ugyhogy az ebay-re mentem nezelodni es talaltam egy kompresszort 24 dolcsert +17 dolcsi a postai kezbesitesert, szogpuska ugyanennyiret, tehat a kettot megvettem kozel 100 dollarert...a szogpuska nem mukodott a kompresszor meg nem ment 50 PSI fele pedig a leirason meg az oran max 150 PSI volt....a legjobban az idegesitett fel hogy ugyanazt a puskat megvehettem volna a Harbor Freight Tools-nal 19 dolcsiert + 2 eves garancia.....de hat ahogy mondani szoktak "Live and Learn"

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó