2022. június 30. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Ebay élmények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-26 14:22   
Ma éjjel eladtam ezt a cipöt is egy tizesért amit férjem vett nekem thrift storeban de nekem tul keskeny, 10 N: http://i5.ebayimg.com/02/i/02/aa/52/ba_1.JPG

Viszont érdekes hogy amit lányom adott ide eladásra, $ 50.-ért vette s hirdettem egy huszasért, nem hordta csak felvette otthon és rájött hogy kényelmetlen, nem tudtam eladni 3 hirdetés után sem! http://i24.ebayimg.com/03/i/02/7c/dc/b5_1.JPG

Örültem annak, hogy sikerült Buy it Now-val $ 13.99-ért eladni tegnap az elektromos hajcsavarokat amit lányom thrift storenak akart adakozni, multkor mikor itt volt sok olyat szedett össze hogy apja vigye el. Kiválogattam s mondtam meghirdetem, amit nem tudok eladni még mindig oda lehet adni! Meglepett hogy honap vége felé hirtelen ilyen sok mindent el tudtam adni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-20 21:15   
2004-10-20 18:00, kaytee:
-
Köszönöm, nem tudtam erröl, majd este elolvasom figyelmesen!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-20 18:00   
Andi, tudsz erről?

http://www.settlement4onlinepayments.com/question6.php3

Ha volt a fentiekben felsorolt problémád a PayPal-lel, e hó huszonharmadikáig kérhetsz a kártéritést.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-17 18:56   
2004-09-17 18:31, vagilaci:
-
Szia Laci,

Hamilton Beach mixer alkatrészeim nem voltak, csak food processor alkatrészek, de talán tudnék szerezni, mi kellene, milyen modellra?

vagilaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-17 18:31   
Szia,

Laci vagyok. Foglalkozol meg konyha alkatreszekkel? En nekem Hamilton Beach mixer alkatresz kellene.

Koszi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 21:08   
2004-09-16 19:48, kaytee:
-
Lányunk is kb. $ 2000.-et költött Seymore operáciojára és hosszadalmas kezelésére miután elütötte az auto az utcán és valaki elöl a lépcsöre tette, akkor mi is adakoztunk több százat férjemmel. Nem tudtunk semmi macska betegbiztositorol pedig akkor még fiatalabb volt, de késöbb lányom más állatorvoshoz ment, aki olcsobb, pláne hogy most két macskája van.

A PayPal praktikus fizetö eszköz, rájöttem, hogy nem csak az Ebayn használják, hanem sok más Internet cég is.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 19:48   
Már jó régen nem EBayztem, de a PayPal jól jött a napokban.

http://home.att.net/%7Eascaris1/ccpage.html

Erre használtam. Küldtem a cica gyógyitására 5 dollárt. Lehet, hogy mesebeszéd az egész szomorú történet, de gondoltam, az "effort"ért akkor is megérdemli a fiatalember a pénzt.
Férjem nem tudta, sirjon, vagy röhögjön, mikor bevallottam neki.
Mondta, jobb, ha megtanulom, hogy kell interneten gyüjteni, mert ő még a kezdeti hónapokban se fog majd havi 55o dollárt költeni egy macska gyógykezelésére, mint a srác tette.
Nem vagyok biztos benne, ha odakerülnénk, akkor is kőszivü lenne-e. Viszont 3 macseknál konzerválni kell az erőforrásokat. Létezik macskabetegbiztositás, de mire megtudtam, a mieink kiöregedtek belőle.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 17:15   
Tegnap megjött egy szandál amit lányom az Ebayn vett, itt felprobálta, s le is esett az egyik gumi flekk a sarokrol, a másik elferdült, igy férjem ragaszthatta is! De az elado gyors volt, tegnapelött fizettem, másnap itt volt UPS-el San Diegobol.

Viszont a rávarrhato katica bogarak még mindig nem jöttek meg, még jo hogy elmentem anyagért helyben és varrtam helyette a köténysetet!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-08 01:12   
http://member.compuserve.com/news/oddmain.jsp?feature=hurricanewind&floc=news

Wind From Hurricane for Sale on eBay

For anyone who didn't get enough of Frances as it blew through Florida, remnants of the hurricane are for sale. More than 170 items were listed on eBay just one day after the eye of the storm came ashore. The starting bid for Tupperware filled with wind was a penny."

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-06 16:36   
Lányom ma reggel megnyerte a 31 Ben Nye szinházi make-upot az Ebayn, azt mondta, ha azt megkapja, az elsö kitüntetését nekem dedikálja. Engem kért meg hogy licitáljak, mielött lefekszem. Ö $ 300.- ig volt hajlando licitálni, megkapta $ 142.50-ért.

Tegnap kaptam az uj Canon s300 nyomatojához cartridget az Ebayn, 1 elkezdett fekete, 1 uj fekete és egy szines $ 11.50 Buy it Now ár plusz 4.75 a küldés. Megnéztem online a Sam's Clubban, a fekete $ 5.68, a szines $ 15.77-be kerül ott.

Most megyek megnézni, meg tudok-e végre kaparintani magamnak egy uj scannert mert elromlott a régi Canon N1220U. Férjem tegnap probálta tesztelni de nem tudta megállapitani jo-e a kábel vagy sem, amiben beépitett kis power supply van.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-05 00:50   
Ma megjött az anklet de nem csak az volt benne, hanem egy passzolo kis gumirozott karkötö is, kicsit vastagabb linkekkel de ugyanolyan katica bogarakkal! nagy meglepetés volt, irtam is Marienek akit virtuálisan ismerek, és megköszöntem a váratlan ajándékot! Nagyon fog nekik Alexandra örülni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 20:04   
Tegnap ezt az ankletet nyertem lányomnak 74 Centért, de a küldés $ 4.35 volt!

A könyveimre igen háklis vagyok, nem engedek beleirni sem! Mi a Hawaii/Maui albumokat készitettük ugy hogy mindenféle emlék cetli és térkép részek is vannak benne.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 18:50   
2004-07-29 18:01, andi_usa:
Vettem jobbat, újabbat Amazonon. Moon Handbook B.A-ról és egy új Rick Steves a bajor úthoz.
Agyon szoktam olvasni/tanulni az ilyesmiket az utazás előtt. Utána pedig rendszerint eléggé szétszabdalom az utikönyveket. Mi nem fotóalbumokat, hanem emlékkönyveket gyártunk az utazásainkról, és oda mindig jól passzolnak érdekes részletek. Mindenki nagyon élvezi, hogy szinte velünk utazik, amikor megnézi az albumjainkat.
Amire vadászom az egy Streetwise laminált térkép B.A-ról és Münchenről - bár az utóbbit 7 dollár alatt odaadja az Amazon is. És 25 dollár fölötti rendelésnél most ingyen szállit.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 18:01   
2004-07-29 17:37, kaytee:
-
Viszont a Fodor Buenos Aires-t megkapod használtan $ 6.20-ért http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0676901921/ref=qid=1091116607/sr=36-pd_sr_ec_ir_b/ref=sr_36_pd_sr_ec_ir_b_b/002-6230665-8317600?v=glance&s=books&st=*

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 17:43   
http://www.shopping.com/xMDS-At-Home-in-Buenos-Aires~PD-662358299521

Már meg is találtam a könyvet, de még mindig drágállom.
A linket azért tettem be, hogy mások is lássák, hogyan lehet pl. egy könyvnél megkeresni, hol kapható legolcsóbban. Nincs rajta minden eladó, de elég sok van. Mindjárt megnézem a külföldi Ebayket is.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 17:37   
2004-07-28 22:06, andi_usa:
Ezt a könyvet biztos nem akarnád elcsenni a férjedtől!
Cime: At Home in Buenos Aires - by Edward Shaw and Reto Guntli
Fotók. Jó ötlet, majd kiguglizom, hátha előkerül valahonnét, mint Adamo annakidején.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-28 22:06   
Kaytee,

könyveknél mindig megnézem mindkettöt, vettem már olcsobban special make-up könyvet lányomnak az Amazonon, az Ebayn igen fellicitálták az ilyesmit, de egyet ami a legfontosabb volt az Interneten találtam meg olcson cimkereséssel. Probáltad ugy is?

A San Diegoi Goodwill föleg könyveket árul. Mi a könyv cime, hátha megvan itthon, ha eladom, férjem észre se venné a rengeteg könyvei között!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-28 20:56   
Az EBay akartam megvenni egy könyvet, aminek az ára 5o dollár, az Amazon 34-ért adja, én meg igen sokallom az utóbbit is. Fujják meg, nincs belőle.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-28 18:09   
Az Ebayn árul a San Diego Goodwill store is! Lányom vett tölük egy Bobby Brown Guide for Make-up könyvet.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-13 08:42   
Az Ebayn is beköszöntött a nyár, hirtelen eladtam olyan fürdöruhákat is amiket eddig hiába hirdettem. Ma amit feladtam, akár érte is jöhetett volna a vevö, de most nem ajánlottam fel, hisz ugyis kellett mennem a többi csomaggal a postára. Eszembe jutott hogy van még kettö amit le fogok fényképezni és meghirdetni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 01:28   
A napokban szerencsém volt, David amit vett 3 Ninja Turtle DVD kopirozott volt, nem lehett lejátszani csak speciális lejátszoval amit nem emlitett az elado, jelentettem a PayPalnak mivel az elado pimaszkodott is velem, mikor reklamáltam, vissza kaptuk a napokba a teljes összeget! $ 56.- volt.

Ma reklamáltam egy fürdöruha miatt, s az elado irta ne küldjem vissza, vissza adja a teljes összeget, meg is tette rögtön. Kissé sokkirozott mert olyan állapotban lévö fürdöruhát nem tettem volna fel eladásra hanem kidobom! A gumi teljesen kiment a tetejéböl és igen hordott állapotban volt az egész!

A másik fürdöruha viszont amit az Ebayn vettem, szép és jo, lányomnak is tetszett mikor tegnap rajtam volt, egy Jantzen.

Várok még egyet amit vettem, mert elhatároztam, én is külömbözö fürdöruhában járok tovább a vizi tornára, flancolok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 22:01   
Udv!

Beleneztem a paypal-ra, es ha jol lattam, Magyarorszag nem szerepel a felsorolt orszagok kozott.

Udv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 18:37   
2004-07-06 10:51, xfactor:
-
Hello Mindenki én Magyarországon lakom és az lenne a kérdésem, hogy ebay-en, ha eladok vmit és a vevő paypal-lal fizet a pénzt áttutalják a bankkártyámra?
most akarom kipróbálni
-
Sajnos nem tudom mi a helyzet Magyaroszággal a PayPalal, de gondolom ugyanaz mint a többivel. Ha valaki fizet, a Paypal kontora megy a pénz, ha bankal van összekötve át lehet oda utaltatni a pénzt ami 3 nap. Ha nem teszel semmit, ott marad a PayPal konton a pénz és használhatod, vehetsz rajta vagy fizetheted vele az Ebay elado számláidat is.

Német barátnöm is elad és vesz az Ebayn és sok USA elado nem hajlando külföldre küldeni de ha emliti hogy PayPallal fizet, mégis megteszik. Az pedig aki nem, azzal ide küldeti nekem és én fogom majd neki innen feladni. Ö föleg gyerekruhákat vesz, szerinte szebb és olcsobb mint náluk a német Ebayn, még küldéssel is!

xfactor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 10:51   
Hello Mindenki én Magyarországon lakom és az lenne a kérdésem, hogy ebay-en, ha eladok vmit és a vevő paypal-lal fizet a pénzt áttutalják a bankkártyámra?
most akarom kipróbálni

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-27 21:29   
Ma kellemes emailek vártak, az éjjel megnyertem 1 Centért a licitemet egy mesefilm lányomnak Farie Tale Theater, a shipping $ 4.50. A másik egy fürdöruha aminek a szinei még férjemnek is tetszettek, (unja a fekete-fehéreket rajtam) ide jött mikor nézegettem öket és mondta arra licitáljak. $ 5.75-ért nyertem meg.

Tegnap eladtam egyet Buy it Now-val $ 9.99-ért, fel is adtam még postán Washington államba ment. Lányom papucsát eladtam Buy it Now-val egy ötösért ö $ 4.99-ért vette az Ebayn de mondta borzalmas kényelmetlen volt. Az Kaliforniába ment.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-19 18:01   
Közben megkaptam a lila csillagot Ebay nevem mögé és a feedback száma 506 lett, de azért is mert lányomék olyan sokat vásárolnak nevemen.

Tegnap kapott egy nagy csomagot, az elado kedves volt, bocsánatot kért hogy betegsége miatt megkésve küldte a videokat és engesztelésül beletett még egyet ingyen, igy a 7 mese video helyett 8 jött!

Sikeresen eladtam a laser disc-et amit férjem véletlenül vett mert azt hitte nagy lemez, klasszikus zene. Mikor megnéztem az eladott laser disceket nem láttam semmi klasszikus zenét, nem gondoltam hogy el tudom adni! Az egyik érdeklödö megkért mivel nem müködött nála a Buy it Now gomb és csak rendes kezdö licitet sikerült megnyomnia, hogy adjam el neki rögtön, hagyjam abba a hirdetést, $ 6.-ot akart érte adni, de az Ebay menüben nem volt az, volt az hogy abbahagyom azért amit licitált, vagy hogy abbahagyom és minden licitet megszüntetek vele. Igy megkapta az elsö licitért, $ 4.99. Rögtön fizetett s beirta hogy kér biztositást is rá. A postásom mosolygott ezen hogy valaki $ 5.- értékre biztositást akar. $ 1.30-ba kerül az.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-15 20:01   
Lányom figyelmetlenül vásárol az Ebayn! Tegnap jött egy oriási doboz a nevemre mivel az én kontommal vásárol, kinyitom, hát egy nagy lapos Fairy Tale Theatre mese film de abban a forumátumba amihez nekünk sose volt lejátszonk, CED, de emlékeztem rá abbol az idöböl mikor a svájci turistámmal voltam több zeneárusito üzletben mert keresett egy olyan filmet.

Összetelefonáltak az üzletek a környéken minden más üzletet, de sehol sem volt meg a Star Wars amit kerestek, késöbb Honoluluban lelték meg, ahova innen mentek tovább nyaralni.

Lányomnál kitört a gyüjtöszenvedély és már rengeteg mesefilm videot (Fairy Tale Theatre) vett az Ebayn, emlékezve mennyire szerette azokat gyerekkorában! Viszont már rászoltam kétszer, hogy két mesét duplán vett meg, most meg rossz formátban..

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-22 20:45   
Lányom nagyon örül a Guess napszemüvegnek amit az Ebayn kapott meg, $ 22.- plussz $ 3.- küldés (a csomagon volt egy 83 Centes bélyeg) azt mondta nekem, üzletben joval drágább. Egy floridai napszemüveg boltos árul az Ebayn, a csomagban benne volt az üzlete cime is. Az én napszemüvegem thrift storebol jött $ 4.98 volt, Christian Dior.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-22 06:46   
Ma este eladtam egy Radio Shack Travel convertet, délután tettem fel a hirdetést, Buy it Now-val vette az illetö, aztán ki is fizette és irt egy emailt, tudom-e hamar küldeni mert viszi egy orosz árvaházba! Persze hogy tudom, éppen nyomtattam ki a cimkét a csomagra, én mindig rögtön pakolom ha valaki fizetett s ha a posta már zárva van, akkor másnap küldöm el.

Vajjon mire kell nekik az ott, amerikai elektromos holmikra amiket kapnak innen?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-08 00:43   
2004-05-07 23:44, 11554466:
-
Sziasztok, Na mi van andi_usa? Ott ragadtal a Bidz.com-on? LOL:)
-
Nem is voltam azota, ha elolvasod a "Szerel a párom" topik-ot, rájössz miért nem.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó