2022. május 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Florida
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
 fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-05 02:39   
Frances meg nem erte el Coral Springs-et ...Eso es szel van , de hala Istennek nagyobb baj nincs . Hollywood-on nincs aram .

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 16:04   
2004-08-31 00:10, debonair:
Ezer köszönet a német henteshez vezető útért! Épp meg akartam nézni Mapquest-tel, megtakaritottad a munkát.
Most már csak biznom kell benne, hogy eljutunk oda.
Francesról még nem tudni, hová igyekszik. A férjem látni akarja először a jet streameket meg mindenfélét, hogy tudományosan megállapithassa, indulhatunk-e pénteken, vagy nem.
Most olvastam, hogy a Gaston Virginiában dühöngött! Már sehol se vagyunk biztonságban

debonair  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 00:10   
2004-08-18 18:25, kaytee:
-

How're things in Md.?
-
Szóval szerencsésen, nagy károk nélkül megúsztátok. Minket tavaly az Izabel kapott el, és nagy károkat okozott a környéken. Ma este meg Gaston fenyeget, de ez már nem hurrikán erejû vihar.
Ha kell útbaigazítás a Geierhez, itt adom. 75-ösrôl kiszállás Clark Roadnál a part felé (Utolsó Sarasota kijárat) majd a 41-esen délnek, és a baloldalon kb 1-2 km-re van a Geier. Délután 5-kor zár, és készülj fel egy óriási hûtôdobozzal.

dogisacat  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 18:21   
Szia Feri!

De jo ott eltem ket evig Tampan es nem hallottam a magyar klubrol, mukodik meg? Most koltoztunk Daytonara, de eleg gyakran visszajarok Tampara, tudsz nekem tobb imformaciot adni a klubrol?

Koszi!

Timea

dogisacat  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 18:14   
Szia Gabi!

En most koltoztem Daytona Beachre a ferjemmel es a harom eves kisfiunkkal, es szeretnek magyar csaladot talalni kis gyerekekkel. En minden nap megyek a gyerekkel a parkba a beachre meg ha csak egy ket orara is. Nem szeretek otthon ulni!:)) Ha ismersz valakit gyerekkel kerlek tovabitsd nekik. koszonom szepen!

Timea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-20 19:25   
2004-08-19 17:51, kaytee:
-
Ha a telek árak emelkednek ott, még ülnék rajta!

Ma azon tünödtem, mi az oka annak, hogy olyan sok hires, sikeres uszo származik innen Kaliforniábol? Floridában is meleg van, ott is lehet a szabadban uszni, sportolni, nem?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-19 17:51   
Andi, köszi.
Úgy látom, mehetünk, Marcot alig legyintette meg Charley. Még telefonálok a resort-ba, hogy minden O.K.-e.
A közelben van egy telkem, azt biztos nem fujta el a szél.
Sose próbáltam eladni, de mostanában sürün kapok vételi ajánlatokat rá. Meg kell néznem, mi újság arrafelé. Valami oka van, hogy hirtelen "divatbajött". Az árajánlatok egy év alatt több, mint 4 ezer százalékkal emelkedtek. Kár, hogy ez még mindig csak 5o%kal magasabb az eredeti, elég olcsó vételárnál
Mondtam is a fiaimnak, ha normális profitot lehet csinálni, eladom a "birtokot". Fele pénzt az ex-nek igértem, mert még vele vettük, habár ő nekem adta a válásnál.
De azért szerintem nem volna fair, ha nem osztanám meg vele a nyereséget.
Különben a gyerekekre hagyjuk, mert lehet, hogy ők meggazdagodnak majd belőle!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 19:48   
Itt jol néz ki: http://www.vacationmarcoisland.com/SSbeach1.jpg

Itt egy webcam: http://www.marconews.com/webcam/mmpool/

Hurricane report: http://web.naplesnews.com/hurricane/04/

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 18:25   
2004-08-18 04:10, debonair:
Megúsztuk némi károkkal, nem katasztrofélisak, csak zavaróak.
Most azon töprenegk, hogy Marco Island-et mennyire vágta agyon a hurrikán. Szept. 3-tól oda van timeshare beutalónk egy hétre... Útközben a Geiert is beütemeztem volna.
How're things in Md.?

debonair  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 04:10   
Kedves Kaytee,
Remélem Charlie-t szerencsésen megúsztátok.

barabera  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-15 02:49   
Koszonom ,ismerem a hentest:)

debonair  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 13:53   
2004-02-12 01:52, barabera:
-
Mire hívhatom még fel a figyelmed?
Van egy isteni német hentes (Geier’s) a 41-esen, ha szereted az európai stílusú felvágottakat, csemegéket, stb.

debonair  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-14 20:58   
2004-02-12 01:52, barabera:
-
Egyelőre nem lakunk Sarasotában, de gyakran leruccanunk Pelican Cove-ba.
Ha magyarokkal akarnád tartani a kapcsolatot, van egy magyar klub Sarasotában, egy másik, nagyobb, pedig Venice-ben.

barabera  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-12 01:52   
Szia Barabera!
Mondd, az autód rendszáma véletlenül nem ELE 662? T.i. kevés autó szaladgál Sarasotában alaszkai rendszámtáblával.

-
Szerbusz debonair:)
Az autonk rendszama floridai:)De ismerek par embert aki alaszkabolautoval jon le par hetre nyaralni:)
Ezekszerint te is itt laksz?:))
udv:barabera

debonair  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-04 15:37   
2003-12-28 03:54, barabera:
-
Sziasztok!En meg uj vagyok a palyan(legalabbis itt)Csak erdeklodnek hogy van e itt meg valaki sarasotabol?:)
-
Szia Barabera!
Mondd, az autód rendszáma véletlenül nem ELE 662? T.i. kevés autó szaladgál Sarasotában alaszkai rendszámtáblával.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 23:46   
Kaytee,

én még olyan tengerbe nem mártottam a lábamat ami tul meleg lenne! Nekem kellemes volt a tenger Bahamán is és Mauiban vagy akárhol a Földközi tenger és az Adria.

Irigylem azokat, akik szülei vagy nagyszülei vettek korán partvidéken telket vagy házat. Irigykedve néztem azt a férfit aki ott Mauin az egyik parti villábol jött ki mindig uszni! Az egyik kedvenc beachemen volt!

U.i: Megnéztem, gondolom nincs honvágyad: Washington D.C. 33/23 F.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 20:59   
Meg is lepődtem alaposan első kaliforniai utunkon, amikor belemártottam a lábam a Csendes Óceánba! Fel sem merült bennem addig, hogy hideg lesz a viz júliusban!
Viszont gyönyörü partvidékeket láttunk.
Idén itt a világhirü Daytona Beachen valami természeti különlegesség miatt (nem értek hozzá) szintén nem volt meleg a tenger. Panaszkodtak is sokan. Mielőtt a gyerekek kirepültek, sokat jártunk oda, de mindig szerencsénk volt.
A Mexikói Öböl vize finom langyos. Egyesek szerint túl meleg.
Többek közt ezért is akartam Floridába költözni. Naiv fejjel nem is gondoltam rá, hogy milyen magas házárak vannak mindenütt, partközelben.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 17:40   
Kaytee,

az ember hamar megszokja a meleget! Tegnap este is meleg volt itt de jobban szeretek nappal menni a clubba, este 10-ig nyitva vannak hétközben.

Floridábol irigylem a meleg tengert ami itt sajnos nincs.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 01:41   
2004-01-11 01:35, andi_usa:

Mikor a gyerekek itt voltak, fütöttünk mindent, de akkor meleg is volt a levegő.
Most este felé, amikor jó lenne egy kis uszikálás, meg pezsgeni a forróvizben, kimondottan hüvös van.
Azt hiszem, nagyon elkényeztetődtem 6 hónap alatt.
Ha belegondolok, kevesebb, mint 2o évvel ezelőtt még kanadai voltam. Örültem, ha januárban nem fagyott be a sejhajunk.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 01:35   
Kaytee,

itt is ugyanaz a helyzet "télen". Egyszer meleg, egyszer hüvösebb (ha esik az esö). Késö este télen hidegebb van de nappal ha süt a nap mindig kellemes "tavaszi" vagy europai nyári hömérsékletek vannak.

Multkor mikor mentem a clubba taposni és saunázni, láttam hogy páran usztak kint az uszodában, nekem aznap tul hüvös lett volna ahhoz, de sose kedveltem a hideget. Mi ilyenkor letakarjuk az above ground poolt mert nincs melegitönk, de a clubba tudok menni uszni ha jön olyan nap ami nekem elég meleg arra, ott fütik az uszodát is ha kell.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 00:54   
2004-01-10 19:51, andi_usa:
-
Kaytee,

ugye jobb Jacuzziban ülni, mint havat lapátolni?

Most éppen hidegebb van, mint amikor a jacuzziból kifelé is van kedvem menni.
Azt mondják errefelé, hogyha nem tetszik a floridai időjárás, csak várni kell tiz percet. Most várok. -

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 19:51   
Kaytee,

ugye jobb Jacuzziban ülni, mint havat lapátolni?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-05 18:45   
BÚÉK neked is, kedves asterisk és a Florida fórum látogatóinak.
Jacuzziban, pezsgővel ünnepeltük első floridai szilveszterünket.
Újév első napját főleg a medencében való lubickolással töltöttük, a másodikon pedig EPCOTba mentünk.
Fiam és menyem kipróbálták az új Mars Misszió cimü nemtudomminek nevezzemet, ami nem a klasszikus értelemben vett hullámvasút. Igencsak nagy élmény volt pár pillanatig a súlytalanság állapotában lenni és asztronautának lenni, mondták,de többször nem akarták végigélvezni.

asx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 14:21   
B.Ú.É.K !

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 16:37   
barabera uzenete:

masod allast keresek sarasotaban,valami olyan munka erdekelne,amit a gyerekem melett is eltudnek vegezni.sajnos a koltozes es egyebb felmerulo koltsegek miatt szuksegem van meg egy allasra,amit hetkozben az esti orakban tudnek vegezni,hetvegen pedig barmikor.szoba johet:kutyasetaltatas,funyiras,bevaraslas,gyerekvigyezas,vagy barmely munka ahol a gyerek jelenlete nem jelent problemat.
ajanlatokat ide,vagy az alaska@gportal.hu cimre kerek.Elore is koszonom:barabera

barabera  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 03:54   
Sziasztok!En meg uj vagyok a palyan(legalabbis itt)Csak erdeklodnek hogy van e itt meg valaki sarasotabol?:)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 22:37   
Kaytee,

Rigo összetéveszti a nyugati partot a keletivel.. Nálam se igen van Tequila itthon se Lime hozzá, de Cinzano, Campari mindig. Van érett citrom is a fán, igy Gin Fizz-t vagy Gin Tonic-ot tudnék szervirozni.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 22:04   
2003-12-08 19:04, kaytee:
-
Mit képzelsz, hol lakunk? Cancunban?
Csak Cinzanot tartok.
-

Megiszom azt is, ha muszaj.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 19:04   
2003-12-08 01:54, rigojanos:
Es kozben lehet Margaritat inni?

Mit képzelsz, hol lakunk? Cancunban?
Csak Cinzanot tartok.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 01:54   
2003-12-07 02:15, kaytee:
-

Nem nagyon, de ha meglátogatsz, felfütöm a jacuzzit, abban lubickolhatsz. Tényleg!
-

Es kozben lehet Margaritat inni?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó