2020. szeptember 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Magyarok Manchester és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
 LuySan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 22:19   
francisc0!

Magánüzenetet írtam

Lilla

francisc0  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 21:14   
Hello!

Szoktam fotozni, de egy ideje leginkabb akkor, ha fizetnek erte, vagy ha vmelyik ismerosnek eskuvoje van. Ellustultam itt kulfondon.

Te miben utazol?

LuySan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 21:04   
Szia francisc0!

Nem ér viccelni a viccemmel, amit szegény hunor nem tudott teljesen értelmezni

Fotózol? Hobbi?

francisc0  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 20:43   
Hi, en jo 10 honapja vagyok Manchesterbe, es borzaszto komoly vagyok )

Udv,
Feri

LuySan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 16:15   
Kedves Hunor!!

Komolytalanok

Üdv: Lilla

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 11:23   
2009-08-30 11:16, LuySan:
-

Ui: komolytalan emberek kíméljenek!
-

Szia!

Azok milyenek?

Hunor

LuySan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-30 11:16   
Sziasztok!

Én mári itt vagyok kemény 4 napja, de voltam már erre arra.
Ha van olyan itt élő, aki unatkozik, vagy olyan, aki most jön ki, és egyedül van, írjon bátran
lilla.kovacs0901@gmail.com

Ui: komolytalan emberek kíméljenek!

SzasszaG  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-28 16:10   
Sziasztok!

Én szeptember 4-én költözöm Manchesterbe, kinn élőkkel ismerkednék.

e-mail: sndr.gonczi@gmail.com
Valamint iwiw-en van egy manchesteri magyarok klubja, javaslom mindenkinek, bár eddig még nem volt élet.

Sanyi

Flowi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-02 14:53   
Sziasztok!

Bár egy éve itt vagyok Angliában, még csak most regisztráltam magam. Jelenleg Manchestertől nem messze, Northwichban lakok. Szeretnék kapcsolatot felvenni akár az előbbi, akár az utóbb említett helyen élőkkel.
Előre is köszi!

Széééééép napot mindenkinek

XXX

bozoriniki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-20 14:24   
Sziasztok!

Augusztus végén utazom Manchesterbe. Ezért szeretnék kapcsolatot felvenni kint élő magyarokkal. Szeretnék ismerkedni, és barátságokat kötni, hogy szabadidőmben tudjak kikkel találkozni, és elmenni esetleg szórakozni, vagy egy jó foci meccsre.Barátokat szeretnék, hogy ne legyek olyan egyedül.

Az email címem: bozoriniki@freemail.hu

Köszi!

tothz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-13 01:58   
2009-06-30 15:18, GalaxRRider:
-

Sajnos szállást nem tudok, de én is az egyetemen tanulok.

GalaxRRider  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-30 15:18   
Sziasztok!

12.-én érkezem Manchesterbe és szállást keresnék. Ha esetleg van valakinek kiadó szobája, vagy esetleg ismer valakit, akkor írjon e-mailt a galaxrider@gmail.com-ra.
Hosszabb táv is érdekelne, mert a manchesteri egyetem hallgatója vagyok, de gyűjtenem kell még kicsit a tandíjra a következő évre.
Segítségeteket előre is köszi!

Angol korrepetálást vállalok...

Mpetrosz79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-21 09:14   
Sziasztok!

Peti vagyok, holnap reggel indulok Manchesterbe, remélem többetekkel is sikerül majd kapcsolatot teremtenem...

Üdv.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-03-13 17:04   
SZABOKATALIN ÜZENETE:

sziasztok!

Kb 1 hónapja vagyunk Manchesterben. Most éppen nannyt keresek a gyerekeink mellé. Hétfőn kezdek dolgozni a Trafford kórházban, és kellene valaki, aki vinné, és hozná őket az iskolába/ ból. Ha valaki tud valakiről, aki ilyen jellegű munkát keres, a számom: 07749912349, és Szabó Katalin vagyok.

Köszi

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-27 13:25   
A ti ágyatokat is "megringatta" a földrengés? Mert az enyémet igen, és a zaj sem volt semmi. Ilyet még nem tapasztaltam!

GReddy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-01 13:30   
Sziasztok!

A Manchesteri Magyarok Közösségének weboldala www.portalkiraly.hu Jelenleg 110 taggal és rengeteg infóval. Nagyon jó hangulatú kis csapat, aug 11-én lesz nagytalálkozó! Mindenkit szeretettel várunk!

Szép napot!

laszlo53  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-06 19:40   
Szervusztok!

Igazából nem Manchesterbe járok, hanem attól kicsit délnyugatra, Shropshirebe, de Svédországból ahol lakom, legkönnyebb M'chesterbe repülni. Bár néha Birmingham olcsóbb.
Kérdéseim lennének olyanokhoz, akik már ott élnek egy darab ideje. Mert hiába tudom a nyelvet viszonylag elfogadhatóan, az ottani társadalmi, hétköznapi dolgokban eléggé elveszettnek érzem magam. A jelenlegi helyzethez amiben sok kérdést tennék fel olyasvalakivel beszélnék szívesen, aki vagy általános jogi kérdésekben, vagy építési dolgokban járatos, vagy tud olyanhoz igazítani. Semmi komplikált dolog, de szeretem hallani többek véleményét, hogy jobban megértsem azt amit hallok, olvasok.

Ettôl függetlenül természetesen másokkal is szívesen beszélgetek!

MViktor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-27 19:43   
szia,

es ott hol lesz a talalkozo?
en kb 6ig dolgozok.

viktor

pathus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-26 00:51   
2007-05-24 15:08, GReddy:
-

Manchester kornyeki Magyarok!
2007. junius 30.-an este 7-kor talalkozo lesz a Piccadilly Gardensnel. Mindenkit szeretettel varunk. Tobb info az iwiw-en.

GReddy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-24 15:08   
Kedves Hunor!

Rendben én nyitott vagyok a találkozóra.
A 17. kerület környékén vagyok általában, de a városban nekem bárhol jó. Msnen elérsz, a címet 3-4 posttal lejebb megtalálod, vagy a 20-5760038 telefonszámon bármikor elérhető vagyok. Biztosan találunk közös pontot.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-24 13:06   
Kedves Dávid,

áttettem ide az üzeneted.

Jó ötlet, ha elkészül, szívesen hirdetem, viszont van pár ötletem már most, ami alapján készül az új MON, így - ha Budapesten vagy - nem lenne talán értelmetlen összefutnunk, hátha lenne közös pont.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-24 13:02   
GREDDY ÜZENETE:

Sziasztok!

Dávid vagyok és 3 hét múlva megyek szerencsétpróbálni Manchesterbe. Nagyon sokat keresgéltem a neten, de nem találtam azon a területen magyar klubot vagy közösséget Bár az számomra kiderült, hogy elég sok honfitárs van arra. A szakmám webtervező, így arra gondoltam, készítek egy közösségi oldalt, kifejezetten a Manchester környékén élő magyaroknak. Lehetőség lenne chatelni, ismerkedni, találkozókat szervezni. Nem a MagyarOnline-t szeretném lemásolni, mert ez nélkülem is egy nagyszerű oldal A cél csupán egy baráti társaság kialakítása. Mi a véleményetek erről manchesteriek? Lenne olyan közületek, aki csatlakozna a kezdeményezéshez?

GReddy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-23 19:59   
Sziasztok!

Dávid vagyok és 1 hónap múlva megyek Manchesterbe. Szivesen megismerkednék már ott lakó magyarokkal akár MSNben: g.david (kukac) citypresent.hu

További szép estét!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-10 12:18   
Sajnos a mi kocsink is az utcan all az ablak alatt, es minden nap kozelharcot kell vivni az ures parkolohelyekert. Sorry.

seci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-04 10:12   
Ugyan en nem machesteri vagyok, de mi mindig az APH-val parkolunk, off-airport. Azaz kb 15-20 percre a reptertol, nagyon olcson.
http://www.aph.com
Megneztem neked, van sok quote, 49 font (30 perc transzfer) es 54 font (12 perc transzfer) a 15 napra. Ennyiert megeri, nem?
-seci

Rheus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-03 14:07   
Hello!

En Newcastleben lakom, de szuksegem lenne egy kis segitsegre!
Majus 12 (szombat)- Majus 26 (szombat)(2 het) kozott hazarepulok, es nincsen vonatcsatlakozas, szoval le kell vezetnem Manchesterbe. A repteri parkolas horror, draga, az automnak parkolohely kene, meg valaki, aki neha ranez. hogy nem tortek-e fel
Szoval ha van a lakasod/ munkahelyed elott egy parkolohely, ami ingyenes, vagy akar egy hatso kert, nagyon nagyon halas lennek!
Koszonok minden segitseget!

Rhea
07756 147890

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-29 14:13   
nem sikerült.

( a képberakás)

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-27 22:51   
Magyar kozosseg Manchesterben? Errol en nem tudok. Csak Rochdale varosban van magyar club, de az is olyan, hogy jobb lenne, ha nem lenne.

almacska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-26 16:01   
Szia!

Sikerült megtalálni a magyar közösséget Manchesterben? Mi ugyan Liverpoolba készülünk, de az egy köpésre van Tőletek (55 km). Ha kicsit rendeztük kint sorainkat, szívesen találkoznánk Veletek. Szép, hogy az ember meg akar tanulni angolul, de 'asszem' meghülyülök kint, ha senki nem szól hozzám magyarul. Meddig maradtok kint?
Mi a tapasztalat, mennyire sikerült barátkozni angolokkal?

Üdv

Lara

sympak  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-08 15:17   
Sziasztok!

Gabor vagyok, Manchesterben vagyok egy kis partival, oten vagyunk it, masfel hete. A telefonszamom: 07935772124.
Ha valakit erdekel, hivjon, szivesen megismernenk itt tobb magyart.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó