2020. június 01. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Magyarok Manchester és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 )
 Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-04 20:42   
2003-01-04 13:50, liz:

ok, majd elsétálok arra, már gondoltam rá.

Más: Az Oxford streeten, a könyvtárral szembeni sarkon van a "The Dutch Pancake House", ma vásárlás elött benéztünk oda egy gyors ebédre. Belülről jóval bizalomgerjesztőbb mint kivűlről, hatalmas palacsinták és meglepően finomak. Én mexicoi palacsintát ettem, a szám szénné égett, annyira csipős volt, úgyhogy lelkesen söröztem rá. A felénél már sóhajtoztam a jóllakottságtól. Az árak nem vészesek, a környezet felejthető, tele napraforgókkal és Van Gogh reprodukcióival, az asztalok már sokat láttak, egy gyors ebédre okés, de nem az a hely, ahol van kedved sokáig üldögélni. Café Latte okés.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-04 13:50   
Maya,ha van kedved a kinai sutode fele koborolni,nezd mar meg legyszi,a nyitvatartast,mert tudod,akar hanyszor mentunk oda mostanaban mindig zarva talaltuk.Elore is koszi.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-04 12:25   
Clarence streeten és a Kennedy Street sarkán található a "Croma" nevű olasz étterem, ahol az egész országban a legjobb pizza van. Egyszerűen csodálatosan főznek. Az adagok nem túl nagyok, az ára nem vészes, érdemes egy hétvégi napon itt ebédelni vagy vacsizni, s elötte vagy utána sétát tenni a környéken.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-03 14:43   
Ide várok minden olyan irást, ötletet, ami Manchesterrel van kapcsolatban.

Kezdeném a Booth Street-en levő "Lounge Ten" nevű Belga étteremmel. Hangulatos, remek konyhával, jó borokkal, kiszolgálás is elsőosztályú, az ár nem olcsó persze, de nem is MacDonald's.
Vasárnap lehet meghatározott összegért enni (talán 10 pound) az adagok kisebbek, mint egyébként, de a konyhát már ezen is remekül le lehet tesztelni. Mi először igy mentünk el egy vasárnapi napon, mikor nem volt kedvünk főzni, de pár nap múlva vissza is mentünk rendesen megkajálni s azóta az egyik kedvenc helyünkké nőtte ki magát.

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó