2019. október 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Kis Kerti Pad
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-13 01:11   
Kérdezte tölem valaki hol készült a ballonos kép, a hátso kertünkben. Kiszaladtam késziteni még egy képet és Photo Stitch-el összeraktam öket. Persze az elsö kép délelött készült indulás elött lányom Olympusával, a második hétfön délután 16 orakkor a Canonommal.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-12 20:08   
2004-07-12 07:18, Balu:
-
Egy nagy lufit én is hagytam Neked a kávézóban egy szál rózsával:azt kívántam,Andrea,csak így tovább maradj soká még boldog!:)
-
Köszönöm!

Szeretettel, Andrea

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-12 19:46   
Andikám, majd, ha ráérsz egy picit, gyere át egy kávéra a Mayába...meg aztán van finom fonott kalács is....jut ám! Balu remekműve!
Puszillak.
Mária

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-12 07:18   
Andrea:)

A Csalás csak szeretben működik,Te ezt nagyon jól tudod és továbbadni is.A Lányod szerencsére fogékony erre és követ Téged.A férjedről nem is beszélve,aki szerncsére marad Férfinak,és tanuk "szerelni":))Így kerek és boldog az egyszerű hétköznap is.

Egy nagy lufit én is hagytam Neked a kávézóban egy szál rózsával:azt kívántam,Andrea,csak így tovább maradj soká még boldog!:)

Szeretettel:Balu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 16:42   
Balu

lányom is szeretetböl tette a tengerparti utat, a torlodáson a vezetést (amit ö is utál) ezért is volt nekem az az ut dupla öröm. Váratlan meglepetés volt akkor reggel a nagy csokor virág és a sok luftballon és a kis doboz speciális truffe. Nálunk ez családi szokás.

A letöltés sikerült csak nem akarta elfogadni a CD-m számát, de igy is müködött a DVD lejátszása. Kiprobáltam két programmot és sikerült az országos codot is változtatni, ami azt jelenti, szedhetem ma szét s helyezhetem el a DVD játszot a toronyban és rendelhetek europai DVD-t. Semmi baja a játszonak, nem tudom miért került thrift storeba..

Szeretettel:Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 13:03   

Nem féltelek ,főként nem aggódom mert leírtad szeretetből és Önmagadért is dolgozol.)Ez sok örömet ad mindenkinek.
Ezért is írtam:hogy aktívan pihensz-e?:)

Jó és kellemes munkát Neked a PC-hez és a letöltéshez..)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 09:53   
Balu

aranyos vagy, hogy annyira aggodsz értem.

Ma pihentem, kivéve mikor elmentünk ajándékaimat kiválasztani egy üzletbe és késöbb férjem nadrágait varrtam még fel kézzel. Uszni nem voltunk ma mert lányom ugy gondolta, jobb ha nem tesszük ki kissé leégett börünket ma a kloros uszoda viznek, igazat adtam neki, majd megyek holnap.

Seymore egy különlegesen okos, jopofa kandur, Zsa Zsa ujabban nagyon kezd nekem hizelegni és ö is jön simogattatni magát, nekem tul eleven, talán azért nem kedvelem ugy mint Seymoret.

Most végre a computeremmel foglalkozom, letöltöm magamnak az ATI DVD lejátszo ujabb verzioját, már hozzá kötöttem a DVD játszot a gépemhez kiprobálni amit szerdán vettem a thrift storeba (Liteon 163D), ha rendesen müködik kissé át kell pakolnom hogy legyen rendesen helye.

Szeretettel: Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 08:02   

Az öröm és a kreativitás megmarad hisz látható eredményei vannak és ez szemet és lelket gyönyörködtető!:)
Saymore egy tünemény:)
Remélem azért most már aktivan pihengetsz?

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-11 04:15   
Jaj most en is heverek az agyban mint az a cica lent a kepen

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-10 19:03   
Balu

ha fáraszto is, az izomláz elmulik, de az öröm megmarad. Nekem öröm látni, hogy anyámnál még mindig ott log a függöny Baselban, amit nagyon régen a Zürichi lakásunkba varrtam. Nekem a berendezés kreativ örömöt jelent.

Viszont itthon meg élvezem hogy ujra virágzanak a növények a kiskertemben amit lányom ültett és neki is jo megeröltetés volt.

Lányom már tudja mi a költözés hisz ez a harmadik volt neki, csak most sokkal több holmija van azota.

Seymore elöjött csütörtök este, simogassam a hasát miután felakasztottuk kettesben a függönyöket:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-10 18:40   
Mária,

nekem is tetszenek, a két bögre pedig pont passzol a teás kannájához amit szintén az Ebayn vett. Csütörtökön jött meg és vittem át a föggönyökkel. Még várom a fali orát, tegnap jött meg a füszertarto és a macska wc paraván.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-10 18:37   
Kaytee,

több helyen ment a társalgás a költözésröl, most a gratulácio topikban irtam az ujabb panaszokrol. De senkitöl nem kértek tanácsot és vakon belerohantak. Sajnos a digital kamerám eleme éppen legyengült és nem tudtam lefényképezni kint a nagy repülöt mikor csengettem az ajton csütörtök este a függönyökkel a karomon.

David anyja elsirta magát mikor elöször ment, mert ez az elso lakása fiának, s már 31 éves, eddig mindig másoknál lakott. Megértem hogy sajátot akart de lehetett volna jobbat választani ha már ilyen lakbérröl van szo, nem?

Nagyon örülök viszont hogy segithetek berendezni és olyan sok szép holmit találtam a thrift storeokban. David nem akarta elhinni hogy a stereo szekrényt $ 22.50-ért vettem. Jobboldalat kinyithato több CD-nek, a tetején a gyartya tarto szintén thrift storebol jött azt szerdán vette Alexandra szintén.

Párom szépen felakasztotta a polcokat, a fürdöszoba szekrényt is, söt a képeket is. Meghatott hogy a tölem kapott kép most a diszhelyre került az entertainment center fölé, s oldalfalra lett téve az eddigi kedvenc Van Gogh.

Még meg kell néznem az Interneten az anyagok égését mert elfelejtettem amit tanultunk régen az iskolában, de természetes anyag a szép függöny mert nem olvadt hanem hamu lett belöle. Vagy gyapot vagy lenvászon szerintem. A fekete amit a Targetben vettek igen silány, vékony, tul rövid is volt! Itt log az uj ($ 15.99 Quality thrift): A kép $ 8.99 Quality thrift:

Férjed okosabb volt a belátásával, David tanul a kárán.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-09 22:19   
Andi,
tényleg aranyosak ezek a katicabogarasak!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 18:34   

Még mindig a cica áll vesztésre!:(
Neked talán nem kellene ennyit beletenned ebbe az egész költözésbe,végül is nem Te mégy!Jó tudom a Lányod és nagyon jó izlésed van Neked.

Andrea,hagyd a Lányod és a Dávido-t egyedül kínlódni..mikor tanulják meg mit jelent egy költözés?
Ha nem vagy elég óvatos a pihenés helyett kihasználást fogsz tapasztalni.Egy idő után meg nagyon nehéz azt a NEMET kimondani!
Gondolj csak Magatokra,legalább próbáld meg.
Tudom messze áll a természetedtől de visszaüthet,hidd el.A Te erőd sem véges.
Próbáld meg kivárni amig Ők hívnak segíteni,legalább próbáld meg kivárni...

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 17:33   
Nem is tudtam, milyen érdekes társalgás folyik itt a kispadon! Remélem, Andi ideülsz pihenni végre, én már kifáradtam annak az olvasásától is, hogy mi mindent melózól ossze a hurcolkodással.
Úgy veszem ki, lányod nem nagyon akart elköltözni, de azt megértem, hogy a fiú igen.
Szerintem csak kifogásnak használta a szigetelést meg ilyesmiket. Valószinüleg az bántotta, hogy nem közös vagy az ő otthonában laknak. Annakidején a férjemet is bántotta, hogy az "én" házamban élünk. De akármilyen hatalmas volt a férfi egója, belátta, hogy butaság lenne a jót rosszabbra cserélni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 16:59   
Szuzikám,

Alexandra közben megtanulta az árakat amiota keres és sok mindent maga vesz meg, de még mindig maradt a thrift store vásárlásnál, söt ahogy mondta, a jövöben Liz is szeretne velünk jönni, David mamája.

Tegnap egy nagyon szép piros szarvasbör bebujos (gumis)Van cipöt talált lányom ott a Salvation Armyban ahol a fekete szekrényt leltem meg, a mi TV butorunk is onnan van. Emlékszem arra az idöre mikor ragaszkodott ahhoz hogy a Van üzletbe menjünk cipöért de aztán belátta hogy a Swap Meeten majdnem kettöt vettünk annyiért és a thrift storeban még olcsobban kaptuk és igy több lehetett neki. Most néztem meg a számlát onnan; butor $ 22.50, a cipö $ 1.75 volt, az ö freezer doboza 50 Cent és az én fehér plasztik fali orám a fürdöbe szintén 50 Cent. A cipö vadonatuj, hibát se láttam rajta. A régi faliorát kiteszem a lugasba. Müködik még csak kissé elszinezödött a kerete.

Tegnap a Qualityban is találtam neki passzolot, kapott David mamájátol 4 személyre fekete Corning (brrr) lapos- és levesestányérokat és csészéket csészealjal, találtam neki ugyanolyan üvegböl egy kis tartot amit cukornak lehet használni és 4 ötszegletes tálkát salátának. 79 Cent darabja. Mikor mondtam neki ovatosan, láttam az üres dobozt hogy van uj evökészletük, mondta hogy Liztöl kapta de nem lelkesedik a fekete tányérokért. Én sem!

Én katica bogaras dolgokat licitáltam neki az Ebayn, a faliora $ 13.99 volt , a két cappucino bögre $ 12.95 , tegnap nyertem még egyet ahol a bögre volt $ 1.99 s a küldés több mint $ 7.-. De különlegesen jopofa volt. A költözésben megsérült a katica bogár sotartoja (tölem kapta a so és bors set-et) de nem találtam ugyanolyat egyenlöre az Ebayn, addig valahogy meg kell ragasztani s javitani. Leesett az egyik szeme s a kis szimaltoloja egyik oldalon, sok mindent jol bepakolt, azt sajnos nem.

De tegnap elsirta magát mikor kipakolásnál eltört a zöld kerámia spaghetti canister, leesett a betonra a garázsban, és a Martini pohár is, mindkettöt a Veteran thrift storeba vette. Sajnáltam én is, mert nem rég találtam neki a szélesebbet aminek szintén fateteje volt. Ha tudtam volna, én viszem!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 16:33   
Balu

Seymoret akkor is sajnáltam mikor 2 éve felköltözött lányom, mert itt lent nött fel, picike volt mikor ide került. Akkor mindig lelogott és alig lehetett felvinni, de nem volt annyira nehéz neki mint most, mert ismerte az emeletet. Egy idöben mindenkit követett és valakivel ült, azelött ha mentem fel az emeletre csinálni valamit jött velem, ha nem volt más itthon. Ha külön ültünk, vagy férjemnél ült az ablakpárkányon, vagy velem a computeremnél. Az is hiányozni fg neki hogy az uj helyen nincs olyan széles ablakpárkány, itthon mindig kinyitottunk ablakot mert szeretett levegözni, nézni ki. Ha madarat látott, nyávogott egyet halkan.

Lányomnak is nehéz, külömben nem ragaszkodott volna elvinni olyanokat ami engem meglepett. Tegnap vittem át neki a 3 zöld kispárnát amiket én varrtam mikor megvettük a mi ülögarnituránkat. Láttam hogy fent is azokat vette elö és használta pedig volt elég másféle párna. Késöbb vettem másakat s ezek a háziak az emeletre kerültek.

Newport Beachnél a Balboa félszigetet mindig szerettem, az volt az elsö amit megismertem, mikor ide kerültem.

Eddig még nem volt abbol probléma kié mi, mert Davidnak talán 2 honapja van TV-je és az uj lakásban még mindig ugyanaz a helyzet, butora nincs. Mikor nálunk beköltözött se hozott mást mint ruháit. Akkor nem kapott semmit rokonaitol, most kiváncsian várom, mikor kap és mit. A régi kocsiját viszont itt hagyta kint az utcán.

Én se festeném be az aranykeretet mert szépen passzol a képhez amiben belül sötétzöld passpartout van és fehér virágok egy vázában. Férjem lekezelte mikor vettem, hogy csak papir, nem festmény.

Tegnap éjjel még beoverlockoztam férjem elkezdett nadrágjait, nem zavart senkit, ez is egy elöny most. Ma elöbb befejezem azokat, még kézzel fel kell varrnom, mielött a függönyt varrom meg. A függönynél a felfejtés volt a fáraszto.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 14:07   
En csak azt a felszeg cicat sajnalom.....szegenyke.....a fiataloknak nem is art ha a maguk boren tanulnak dolgokat.....emlekszem amikor eloszor vett a lanyom maganak futocipot, el volt ajulva hogy uristen ilyen sokba kerul/49.90/...mondtam neki hogy tudomasom szerint amikor en vettem akkor 69.9o volt meg ilyesmi. Neki akkor sosem szamitott az ar....csak rapillantott....most meg arrol nyavalyog hogy minden milyen draga......

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 11:22   

Lehet a Seymore-nak a legnehezebb,lelkileg!

A tengerpart miért ne lenne mesés különösen gondolázással egybekötve!Érezzétek nagyon kellemesen Magatokat!Ám addig is kíméld magad!

Óh...ez a Dávid?Látod az idő máris alakít,kidob dolgokat.Had tanuljanak csak,ilyen az élet..vagy milyen is az élet?:)

Vásárlás:Aranyos dolgokat vásároltatok ahogy írod,ám kinek a nevére kerűl?Lehet hogy ott ennek nincs jelentősége?

Az aranykeret_feketével lefestve..hmmm,én nem tenném meg_persze nem is az én keretem.Bízom benne meggondolják azért,kár lenne az arany nemes színéért.(
Persze ezt csak én mondom nics jelentősége. :)

Pihenjél is!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-08 10:28   
Haladunk, lásd "Szerel a párom" topikot.

Kép nincs fent felakasztva nálunk a házban, és a condoban csak a tussfej lett becsavarva.

Alig várom a pénteket amikor pihenni fogunk lányommal a tengerparton. Nem tudom, lessz-e majd kedvünk még biciklizni is ott ahogy terveztük, a gondolázás minden esetre kellemes lessz este.

Lányom ma megjegyezte nekem, nem ö akart elköltözni, hanem David..

Seymore még mindig duzzog elbujva a szofa mögött, sztraikol az uj otthona ellen..

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-07 23:12   
Balu

ez jobban illene most a vásárlási topikba, ma délelött 10-13 oráig jártuk lányommal a thrift storeokat, jo hogy két kocsival voltunk, (a legmesszebbiben találkoztunk) mert nem fért volna el a sok holmi amit vettünk neki! A pokjának egy nagy üvegtartot hogy a kis macska ne verje le a plasztikot amelett egy stereo CD tarto üveges magas gurulo szekrényt ($ 22.50) ami az ö doboz kocsijába lett haza szállitva, a hátso ülést ö le tudja tenni igy elfért, én hoztam az üvegtankot. Fel se tudom sorolni a sok apro többit (vettem többek között egy DVD játszot a computerbe $ 9.98-ért. Majd kiprobálom, ha jo meglátjuk kié lessz) de ide jöttünk elöbb mert itt voltak a többi dolgok amiket tegnap vettem és akartam töle tudni tetszik-e neki a kép amit vettem neki. A kép tetszik de az aranykeretet ö feketére festené. Mondtam majd meglátja ott a falon. A könyvespolc a szakácskönyveknek tetszik neki ugy ahogy van, azt nem változtatja, azt vitte apja magával. Lányom ment elsönek, aztán férjem vitte a többit a kocsijában, de a képet féltettem, azt viszem én késöbb, de elöbb a postára kell mennem Ebay és egy MON csomagot feladni.

A kis fekete kerek asztalomnak a sorsa még nem dölt el most hogy vette a fekete szekrényt is oda, mondtam az jobban passzol.

Férjem amig el voltam feltette az emeleti fürdöbe a tussfejet mert lányom elvitte az övét de nem kérdeztem mi van a szunyogháloval és a képekkel. Nekem nem sürgös.

Köszönöm, amugy jol vagyok, nem fáj se a kezem se a vállam, most csak a lábaim fáradtak el a sok menetelésben. Nagyok az ilyen üzletek és fáraszto mindent körbe járni.

Még meg vannak a lila foltjaim viszont, tegnap elfelejtettem bekenni.

Szeretettel: Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-07 19:17   
Andrea:)))

Haladtok,haladtok de mi lesz a képekkel,ki rakja fel a falra?A szunyoghálóról írni sem merek....Van munka!:)

Olvastam a vásárlási topikot igen,érdekes dogokat írsz és elgondolkodtatóak.

A csendet én mindennél többre értékelem,olyan helyen is élek.)Ha kivül nincs csend hogyan lehetne' belül' majd.Bízni lehet csak abban hogy a Lányodék bírják a morajokat!

Meglátjuk:az idő az megold és alakít mindent és mindenkit.Reméljük jó irányban!

Sok türelmet és mosolyt Neked,és írj!
Nemsoká péntek és mehettek pihenni.Hogy van a vállad,a kezeid?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-07 17:50   
Balu,

irtam a Vásárlás topikban, milyen volt az elsö alvásuk a fiataloknak a condoban, elmentek délután vastag függönyt venni. Itt fent volt rollo és vastag függöny.

Tegnap mikor mentem kint az utcán parkoltam le a kocsimat és hátra gyalogoltam, akkor megszámoltam, 6 garázs van egy háztömbön, 6 szemben, igy 12 garázsajto zörgését lehet élvezni! Itt a szomszédunkban a condok garázsai külön vannak hátul a zsákutca végén innen nem lehet hallani öket.

Fent egyetlenegy kép nincs még felakasztva nálunk, ha érdekelne. A szunyoghálo keret pedig ott áll a fal mellett odatámasztva amit felvittem és párom mondta azt neki kivülröl kell beakasztani magas létrával.

Mi történt a condoban? Mikor beléptem láttam hogy összerakta David a könyvespolcot amit vettem nekik és rakodta be lányom könyveit. Viszont a kis fürdöszoba szekrény nincs felakasztva, arra ma odarendeltem férjemet, amelett polcokat is felakasztani, volt nekem itthon egy fehér uj, még le van pakolva, az kerül a mosogép fölé és tegnap este találtam egy fehér akaszthatot a szakácskönyveknek a konyhába. Viszem a két plasztik fali kampo akasztot is amit régen vettem a fali szekrénybe fent és nekem nincs szükdégem rá, megkapja lányom ott, azok csavarhatok, férjem felteheti azokat is. Vettem lányomnak egy képet is mert nem adtam neki oda a napraforgo aquarellt amit szeretett s mindig a szobájában tartott mert az én kaptam Bécsben az egyik barátnömtöl, ö készitette. Ha tetszik neki a kép, fel lehet akasztani, tegnap azt mondta neki tetszik az én izlésem, nyugodtan vehetek neki berendezési aproságokat.

Ma ott férjem lessz megdolgoztatva, akaszthat képeket is.

Szeretettel, Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-07 10:48   

Értelek én Téged!Nagyon tetszik hogy több mindenre NEMET mondasz majd.Nevelődik a család kérem!Ennek nagyon itt az ideje.Ki-ki legyen felelős azért és ahogy teszi a dolgát és tegye.Így tanulunk a hibáinkból és mégegy..megtanuljuk megbecsülni amit eddig csak úgy a kezünk alá "tettek":)

Te pedig kezdjél el lazítani már!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 18:14   
Balu

ezek után csak egy fog engem sürgetni, nem kettö. Viszont megfogadtam hogy elkezdek nemet mondani és több mindent vele csináltatni. Tegnap nála is elkezdtem, mikor jöttem le egy zacskozott dobozban a macska hulladékkal, jo nehéz volt 2 tartálybol a sok homok, férjem kinyitotta nekem az ajtot mire kezébe adtam vigye ki ö a szemetes ládába! Láttam a csodálkozo arcát, majdnem elnevettem magamat! Külömben emlékszem jol mikor az állatorvos azt mondta kevesebb homokot használjon de többször cserélje, azt csak én tartottam be ugy látszik.

Tegnap este volt még egy nagy kiabálás apja és lánya között; férjem fent volt lezárni és belülröl beláncolta az ajtot, pedig tudta hogy jön még lánya a macskáiért. Mikor én is kérdeztem minek, az mondta gondolta belül jön be. Miért ha még le kell hordoznia sok mindent, kivül könnyebb! A kinti lépcsön kevesebb fok van. A kinti lépcsöt mindig férjem épitette, kevesebb munka a kevesebb lépcsöfok! Mondtam nem gondolta hogy lányunk fáradt hisz egész nap pakolt lépcsökön fel-le szaladgálva? Ö pedig ült itthon és olvasott! Persze hogy mérges volt mikor felment és nem tudott a lánc miatt bemenni kulcsával sem.

Ilyenek nem fognak nekem hiányozni vagy ha lányom elment hamar egy üzletbe, nyitva hagyta a kaput hátul s közbe apja becsukta, akkor is volt hangos szováltás emiatt. Nincs automata kapu, kézzel kell kinyitni.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 10:00   
Andrea!

Ti is jól aludtatok akkor..egyedül...biztosan kellemes érzés lehetett fiatalodni! :)

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 09:57   

Előfordulhat hogy nem véletlen lett a tengerparti kiruccanás péntekre tervezve!:)
Nálatok semmi sem lehetetlen és nincs tehetetlen...A Férjed?ja ő férfi! :)

Komolyan gondolod ezután senki nem fog sürgetni? :)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 09:37   
Balukám,

nem tudom, hirtelen ugy érzem magam mint fiatal házas koromban gyerek nélkül, a miénk a ház egyedül.

Nem hajszolom magam a többivel csak a durváját akartam elpucolni, a sok macskaszört mindenütt ami feketéllet! Párom akaszthatja vissza a képeit nyugodtan fent, ha neki az sürgös (eddig nem láttam semmit) de engem ezután nem fog SENKI sem sürgetni!

Apja és lánya ebben hasonloak ami a sürgetést, kapkodást illeti, föleg másokat vezényelni..férjem ma ült és olvasott, ö csak segitett elmenni a Mexikoi munkásokért mert beszél spanyolul és tudja hol állnak munkára várva, de neki ez volt az egész mai munkája, a többiek pakoltak, cipekedtek. Ö nem volt fáradt de lánya igen.

Tünödöm azon, vajjon azért lett megtervezve elöre a tengerparti pihenés velem pénteken, mert elöre tudta hogy kell a segitségem? Mi ketten nök megyünk csak.

Szeretettel, Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 09:23   
Andrea!

Olvasok,csak olvasok és nem találok szavakat!

Mire ez a nagy kapkodása a lányodnak,megkérdezhetnéd már Tőle igazán.Azt is megkérdezhetnéd:nem-e fáradt el kicsikét?
Vajon azt tudja-e hogy neked mid fáj és mit áldozol fel magadból?
Ej ,ej,nem hiszem tudja hogy ennek a költözésnek milyen következményei lesznek!:(

Andrea,kíméld magad a körülményekhez képest,amiből lehet maradj ki.Nem kell mindenáron megmutatni hogy Te birod,ezt Ők enélkül is tudják.
Vigyázz Magadra Andrea!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 08:49   
Este 9 felé jöttek meg, felpakolni a maradék holmikat és a macskákat is és megkaptuk a fenti kulcsaikat (de nem a lentit azt megtartotta lányunk ami nem zavar, az otthona mindig itt lessz).

Néztem hogy miért pakolta és vitte magával a ventillátorokat amiket az emeletre vettem, még az uj állványosat is, de nem szoltam. Majd veszek másikakat. Hisz állitolag olyan csodás központi légkondicionálo van abban a condoban nem ugy mint itt ebben a régi (ocska) házban, ami David szerint rosszul van inzulálva? Eddigi tapasztalataim szerint mindig itt volt a hüvösebb akárhányszor mentem oda.

Ma mikor ültem pihenni ott a condoban pakolás közben és elzugott 3 nagy gép 5 percenként a condo felett jo erösen dübörögve mert ott még alacsonyan szállnak, tünödtem, hogy fog David aludni (ha éjjel dolgozik és reggel 3-4 felé jár haza akkor késöig alszik) ha öt a reggeli locsolás zavarta nálunk?! Vagy ha jön haza valamelyik szomszéd és jo hangosak azok az automata nagy garázsajtok? Azt hiszem 5 van egy oldalon és szemben is annyi. Azokat is hallottam ott ma mert nem volt ott lányom aki mindig beinditotta a stereoját ha együtt voltunk a condoban.

Azon is csodálkoztam hogy lent minden lépést lehet hallani ott az emeleten. Itt nálunk az sincs mert 1 méteres légtér van a két szint között, régi százéves szolid épitkezés!

Az ember megszokja hogy ha magánházban él és nincs olyan közel szomszéd a nagy kert miatt, nagyobb a csend.

Holnap 1-re lettem meghiva a computerét összerakni, akkor meglátom mit mesél lányom hogy aludtak elöször a condojukban.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó