2022. július 06. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Champagne jakuzzi
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 18:52   
2004-08-04 08:10, Balu:
-
Balu,

nekem az egyik Republican forum kollégám, aki computer tehnikus irta tegnap azt hogy elöfordul az USB portokkal hogy szeszélyeskednek, melyik dugaszban hajlandok müködni. Eddig ezt nem tapasztaltam, de ha ö mondja..

Külömben csak most olvastam el az uj Rák t-shirtömön a szöveget: "Modern technology could pave the way for you to greatly increase your income, possibly through new skills acquired, or through investments. This is likely to be a very positive development setting the stage for future financial success. Some unusual and interesting dreams could come your way, bringing unexpected revelations about yourself and your past and possibly about your future, write your dreams down! They could hold important messages for you from your Higher self!"

Hunor kiprobálhatná ezzel az angol szöveggel a Morphologic fordito programm tudását.

A modern tehnologiával (computer) keresem 9 éve a pénzemet, lakáskiadás, computer programm árulás, saját forum, most Ebay eladás. Talán kellene Microssoft kötvényt is vennem?

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 15:50   
Zuloka:))

Mogyoróscsokoládé,nyertem? )))

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 11:01   
Bimbi,

hol voltál, Hawaiiban? Én Cappucino szinü vagyok.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 10:54   
2004-08-04 05:22, bimbi:
-
Heeeeej en csokolade szinu vagyok es ti?
-
én mogyorós ...

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 08:12   
Bimbi,merre jártál?Csokoládé-honban voltál?)))

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 08:10   
Andrea:)

Az csudajó ha a Canon nem tud magyarázatot adni!Te meg megcsinálod..ez jó!)Vannak fura cégek,most én is tapasztaltam!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 05:22   
Heeeeej en csokolade szinu vagyok es ti?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 19:57   
Balu

a Canon ujra válaszolt miután megirtam, hogy tudtam müködtetni de nem adtak magyarázatot rá. Majd megkeresem, mert érdekel.

Mindig érdekelt a "miért", mindenben!

Szeretettel:Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 13:24   
Andika:))

Te írod hogy átdugtad egy másik USB portba és hírtelen működni kezdett.És nem?

Te úgyis megoldod,idő kérdése csak..)

Szeretettel:Balu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 10:55   
Balukám,

igen, zöldség párolora gondoltam. Hiába, közben még a scanner foglalkoztatott amikor azt irtam.

Hogy találtad ki, hogy megoldottam a scanner problémát ugy, hogy máshova dugtam be? Leirtam a Computer topikban, hogy a Canon cég segitö szolgálat javaslata se segitett..

Szeretettel:Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 09:59   

Már meg azt nem tudom mi az a zöldség..akármi.))Nem zöldségpárolóra gondolsz?

Mindegy mi nem működik a gépeden vagy tartozékként a kezedben ugyis életre kell!)
Ide dugod-oda dugod és kész.Na ezt kellene még megtanulnom valahogy. )

Szeretettel:Balu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 08:19   
Balu:)

ma lusta napom volt, voltam kint a tutajomon, átöntöttem a drinkemet (mango juice volt vodkával) egy keskenyebb plasztik pohárba és kiprobáltam a pohártarto mélyedést.

Késö délután volt s a viz lehült 25 Celsiusra mert tengap öntenem kellett hozzá a sziváshoz nem volt elég magasan a szint. Ahogy néztem még mindig szivárog a pumpánál, de nem vészes.

Föleg a scanneremmel fogolalkoztam ma, még a Canon-nak is irtam, hamar jött a válasz de nem volt megoldás, végül vacsora után gondoltam egyet és átdugtam egy másik USB portba ahol hirtelen müködött. Még nem probáltam a nyomtatot amit most oda dugtam, vajjon most az nem fog müködni?

Lányomnak majd keresek egy erös kis porszivot a lépcsöre. Ma zöldség gözölö gép miatt hivott, mondtam nekem sose volt de majd nézek neki egyet a thrift storeban ott láttam ilyeneket. Van aki ajándékba kapja, nem kell, s oda adja.

Kellemes fözést és föleg kellemes idöt vendégeiddel!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-03 07:25   

A Lányodnak valóban kellene egy kis porszívó mert a lépcsőket nem lehet vagy csak nehezen nagy géppel porszívózni...

Ma vendégeket várok,csobbanok egyet a 'csakuciba' és irány a konyha!)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-02 20:23   
Balu

nálam is ugy van, ha lendületbe jövök, akkor több mindent csinálok, és utána örülök az eredménynek.

Amig annyi mindent takaritok, van elég mozgásom, tegnap mindig lejött a csö a poolkeféröl, és lábujjaimmal fogtam s ugy probàltam szivni az alját nyujtozkodva.

Lányomnak is meg volt a mozgása, kiporszivozta az egész condot. Megkapta Liztöl a régi porszivot, az is Hoover de nincs kézi csöve. Mondtam 3 kellene oda, egy kisebb, könnyebb amivel külön a lépcsöket tudja szivni! Panaszkodott hogy azon az uj gépen amit vettem mindig szétesnek a merev darabok mert nincs mi beakassza egymásba, mondtam igy lessz minden olcsobb az ujaknál. Nekem itt van egy régi elektromos surlo kefém, talán az 50-es 60-as évekböl, cirokkefék vannak alul és még mindig jol müködik, erösen surol vagy kefél is bekent parkettát. Emiatt is szeretem sokszor a régebbi dolgokat mert még szolidan lettek készitve!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-02 15:17   

Nem vagy egyedül,én is dolgoztam ma sokat!

Nemsoká megint szakad az eső,előtte kipróbálom a 'labdát'.)Jól megnyújtja a hátgerincet a vízben pedig nem is olyan fájdalmas!)Visszamegyek még úszni egyet.)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-02 11:20   
Balu,

ma sikáltam és porszivoztam a pool alját nem is jutottam a pihenéshez, utána a szüröket is ki kellett mosnom a pumpában. Elötte a konyha és mosokonyha szönyegeket pucoltam meg ujra vizesen, mostam is, szorgalmas napom volt.

Varrni nem volt eröm ma, de este bejött lányunk és neki is az az anyag tetszik amit én vettem, a másikat tul keménynek tartja és örül, ha varrok neki abbol székpárnát.

Evett egy kicsit a nokedliböl amit csináltam a marha pörköltel, azt még mindig szereti.

Ime itt a felfujt párna, probáljátok ki a jacuzziban.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-01 07:49   
Andrea)

Köszönöm a képeket!)
Szerintem is egy ülőkét vettél de nem a vízben kell ezen űlnöd!)

Hozd ide a jakuccihoz,leteszteljük!))

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-31 23:15   
Balu

egyik oka a thrift store vásárlásaimnak az, hogy néha olyan dolgokat találok, amiröl csak találgatom, mi lehet. Nem rég láttam a Marshalsban olyan Pilates tornaszereket, és mikor lányommal a fitness clubban voltunk, a recepcionista lány probálgatott egy olyan nagy tornászo labdát abbol a sorozatobol, de az más szinü és más anyagu volt. Szerintem ez egyszerü ülöke amit vettem, $ 1.49 volt. Ma kiprobálom, tegnap este terveztem, de aztán bejött lányom csevegni s nem mentem az uszodába ülökét tesztelni. Férjem szerint felborulok vele. 40cm magas, 45cm széles. Made in China az egyetlen ami nyomtatva van bele.

A thrift storeokban sosem tudja az ember mit talál, sokszor nem azt amit keres, emiatt is érdekes élmény a felfedezö bevásárlás ott. Lányom emlitette akart venni egy olyan magas talpas poharat Cabo San Lucassal rajta de $ 20.-ért árulták darabját. Mondtam sebaj, majd megtalálom neki thrift storeban. Nekünk is van sokféle abbol, adtam neki egyenlöre két Hard Rock Café poharat amig találok Cabo San Lucast. Cabo San Lucasban is van Hard Rock Café, talán olyat találok majd neki. A legszebb Maui souvenirjeimet is itt helyben vettem, olcson!

Nincs eröm lenyomni a viz alá! igy marad ülöke a gazeboban, lehet vizesen ráülni. Maradok a légmatracomnál a nap viszont olyan erösen sütött hogy mindig árnyékba menekültem vagy viza alá!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-31 21:35   
Balu

egyik oka a thrift store vásárlásaimnak az, hogy néha olyan dolgokat találok, amiröl csak találgatom, mi lehet. Nem rég láttam a Marshalsban olyan Pilates tornaszereket, és mikor lányommal a fitness clubban voltunk, a recepcionista lány probálgatott egy olyan nagy tornászo labdát abbol a sorozatobol, de az más szinü és más anyagu volt. Szerintem ez egyszerü ülöke amit vettem, $ 1.49 volt. Ma kiprobálom, tegnap este terveztem, de aztán bejött lányom csevegni s nem mentem az uaszodába ülökét tesztelni. Férjem szerint felborulok vele. 40cm magas, 45cm széles. Made in China az egyetlen ami nyomtatva van bele.

A thrift storeokban sosem tudja az ember mit talál, sokszor nem azt amit keres, emiatt is érdekes élmény a felfedezö bevásárlás ott. Lányom emlitette akart venni egy olyan magas talpas poharat Cabo San Lucassal rajta de $ 20.-ért árulták darabját. Mondtam sebaj, majd megtalálom neki thrift storeban. Nekünk is van sokféle abbol, adtam neki egyenlöre két Hard Rock Café poharat amig találok Cabo San Lucast. Cabo San Lucasban is van Hard Rock Café, talán olyat találok majd neki. A legszebb Maui souvenirjeimet is itt helyben vettem, olcson!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-31 20:39   

Ámulok és bámulok,legközelebb elkísérlek vásárolni...))
Jó hogy ilyen praktikus dolgokat találtál,valóban foghatsz neki a varrásnak megint:)
Ide is varjál már egy párnát a jaccucihoz!)

Az a labdaféle roppant gyanus ez alól csak akkor kivétel ha 'gyárilag' laposították el!

Arra gondolok hogy nem egy hátgerinc-torna labda.Van olyan,rendkivűl praktikus!Nem azt vettél?
Vízben is használhatod hogy a célbadobáson kívül mire,azt nem tudom...)

Ügyes vagy Te Andi!)

Csobbanok egyet ,gyere utánam!))

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-31 20:00   
Balu

jo nagy "zsákmánnyal" jöttem tegnap vissza a kedvenc thrift storeombol, többféle anyaggal, még a függöágyra is találtam 98 Centért egy sötétkék erös anyagot, ez lessz a harmadik huzat 26 éve alatt amit varrok rá. Ez vastarton log, farudakon, láncokon. A multkori tussfüggönyt már elvitték de találtam helyette egy más vizhatlan anyagot és egy zacsko tölteléket is igy kezdhetem a székpárna varrást.

A legszebb amit találtam egy slingelt nagy kingsize paplanhuzat, ami itt igen ritka, még rendes üzletekben is, eddig mindig magam varrtam a hasonlot ami nem csak sima hanem himzett betéttel volt.

Találtam egy felfujt pool széket is, olyan mint egy labda de alul felül lelapositva. lehet hogy pool mellé gondolták, én a vizben akarok ráülni.

Lányomnak találtam egy kis hordozhato italhütö dobozt sötétkékben, passzoloan a kocsijához, makeup ecsetet, két fekete hatszögletes üvegtálat amiböl a multkor már 4-et találtam, igy van 6 darabja. Találtam egy jopofa mexikoi mázos cserepet is, egy hal nyitott szájjal, hamutartonak a balkonára, nem volt ráirva semmi de Alexandra is felismerte a mexikoi mintát rajta, az is 97 Cent volt. Férjem mondta, ha akarja ráfesti a Cabo San Lucas-t.

Sikerült megkapni egy telefonszámot is emailben ahol meg lehet rendelni a Toyota overlockgéphez a gumirozo lábat, aminek nagyon örülök, remélem azt is majd hamar megtanulom, hogy kell fürdöruhába uj gumit varrni vele.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-31 08:46   
Kaytee:))Én már ugrottam,most te jössz!)
Pezsgősüvegre vigyázzál amit Zuló hozott!

Andrea)

Nos arra gondoltam hogy valóban vízhatlan legyen,de megnyugtattál!Biztosan szép lesz,fogjál hozzá.Téged nem féltelek,az anyagot meg különösen nem,megbírkózol te a 'csapdáival '!)

Jó munkát:Balu

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 18:41   

Ugorgyunk!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 17:18   
Balu

köszönöm a biztatást.

A tussfüggöny anyag amiröl beszélek, a külsö szép szött anyag, olyan müanyag szálbol van ami vizhatlan, mint a skiruha is. Varrni nem nehéz, azt hiszem csak arra kell ügyelni hogy le van több helyen steppelve hogy elosztva maradjon a töltése. Lányom székénél arra emlékszem, hogy van egy bujtato rész felül amit a székre huznak, hogy helyben maradjon a magas háttámlán.

Sima székpárna huzatokat már varrtam, passzoloan az abroszhoz, egy másik alkalommal pedig a hammock-hoz, de abban a szivacsgumi lap volt, nem az a puha párna töltelék amit most akarok alkalmazni.

Talán beszaladok a Home Depotba is megnézni a kerti butorokat és hogy vannak a párnázott székek megvarrva.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 16:33   
Hoztam egy kis pezsgőt, hogy ne száradjon ki a beszélgetésben a ... a bikinitek!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 13:26   
Andrea)

Milyen anyagból van az a tussfüggöny amiből kopírozni akarsz?)
Miért ne sikerülne az is Neked hisz Te akarod!)Az is szép lesz..hozzál egyet ide a jakuccihoz is...!))

Jó munkát:Balu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 11:10   
Balu

köszönöm, nekem is tetszettek és megérte a veszödést. Nem tudom, igaz régen volt mikor paillettezett anyagbol varrtam magam báli ruhához kiskabátkát, de nem emlékszem hogy ilyen kinszenvedés lett volna mint ez volt. Apám akkor föleg azért morgott hogy szanaszét repültek a paillette darabok és nehéz volt felporszivozni

Azt hiszem holnap leszaladok a Qualityba megnézni ott van-e még az tussfüggöny, ha ott van és tetszik (a multkor nem néztem meg annyira a mintát) akkor azt hiszem neki állok a kertiszék párnának. Remélem, nem bánom meg azt az ötletemet, hogy le akarom kopirozni azt a kedvencét lányomnak.

De közben élvezem én is egy kicsit itt a jacuzzit.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 06:47   
Andrea)

Nagyon aranyosak a párnák,ügyes vagy és türelmes!!

Anyukám is mindig a vastag anyagok nehéz varrására panaszkodik:tépi,cibálja a cérnát!
Erre megolajozza a gépet..naaa:))Nem lett könyebb varni!
Az unokája takarította meg a varrógépet!)

Kaytee!)

Hatalmas műanyagpárnát dobtam a jaccuziba:legyen mibe kapaszkodjak!

Gyerünk egyet csobbani!)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 20:59   
Ezek nem Jacuzzi párnák, de vannak olyanok is, müanyagbol.

Készen vannak a párnák: Az egyik kispárnán hátul ott a nadrágszoknya zsebe is , abban tarthatják a cable remote-ot is.

A cable müsorokat nagyon szeretem nézni ahol ötletes berendezési tárgyakat készitenek, inspirál sokszor másra. Lányomnak volt gyerekkorában olyan keményebb müanyagbol kinyithato ülöpárnája szivacsgumi darabbal töltve, az ötletet egy imserösnél láttam, ö is maga varrta fiának. Összecsukva magasabb ülöke volt, kinyitva fekhetett is rajta. Hasonlo a yoga mat amit nem rég vettem neki, de ott 4 darab van igy összevarrva és persze felnött méretü hosszuság, akár vendégágynak is jo. Az ötlet felkapott lett, mert mikor Nináéknál aludtam Bécsben pár éve, nekik egy loveseatjük volt olyan, hogy ki lehetett hajtogatni az ülökét és ágy hosszuságu lett belöle.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 20:37   
itt a jakuzzi kernem a parnat beledobni

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó