2022. december 02. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Champagne jakuzzi
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 15:28   
Vezercikk a Csiki Kurjanto elso oldalarol:

Az alkohol fogja a pennat a Jerevani Kurjantonal
Szoparbajra hivta lapunkat a kerdeses reputacioju, etikatlan szerkesztoseg

Immaron egy hete tart az a (nem kerdeses kimenetelu) szoparbaj, amelyet a Jerevani Kurjanto alkoholos befolyasoltsagarol hirhedt szerkesztosege provokalt ki az objektiv tudositasairol hires Csiki Kurjanto egyik pelda erteku cikken felbuzdulva.

Szerkesztosegunk ugy dontott, hogy buszken all a kihivas elebe. Mivel ugy tunik az ellenfelet semmi sem tartja vissza a piszkos eszkozok igenybeveteletol a nyeres erdekeben, ezert mi sem tantorodunk el a magandetektiv, paparazzi, szemeteskuka-atkutatas, kemenykalap es krumpliorr hasznalata, illetve a jol bevalt nyul-kihuzasa-cilinderbol modszerek hasznalatatol.

Ubuge Tibor es tarsai karakteret jellemezendo, elso lepeskent megszereztuk azt a szigoruan bizalmas titkos szolgalat altal keszitett jelentest, amelynek hitelesseget az alabbi pecset bizonyitja:

Szigoruan titkos es bizalmas jelentes
13-as szamu Csiki Csendorors
2003. julius 1.

Megfigyelt szemely: Ubuge Tibor, Marosvasarhelyi lakos.
Fedonev: “Lopici Gaspar” (tovabbiakban L.G.)
Megfigyeles helyszine: “Csiki Diszko”

20:05 – L.G. megerkezik az objektum ele egy zsemleszinu Trabant Kombi tipusu jarmuvel. Ruhazata a kovetkezokbol all: Neon zold szinu, lyukacsos atleta triko (koztudatban “izompolo”-kent meghonosodott felsoruhazati darab); egy polieszterbol keszult tarka mintazatu melegito also (az utca embere altal “susogos macko”-nak nevezett alsoruhazati darab); egy Terminator tipusu napszemuveg (homlokra tolva); levagott ujju motoros borkesztyu (bal kezen); feher tenisz zokni (mindket labon); Fila papucs. Ezenkivul meg megjegyzendo, hogy a megfigyelt szemelynek eros BAC tipusu (barna szinu) after shave illata volt. Jobb zsebebol pedig egy fegyvernek latszo targy dudorodott felcomb magassagig.

20:08 – L.G. belep az objektum teruletere. Azonnal a bar fele veszi az iranyt. Raul egy barszekre, kozvetlenul egy szoke (valoszinuleg festett) haju holgy melle. Elkezd dorgolozni. Nem a no. L.G. Kozben az alabbiakat mondja a holgynek:

“Bebi”
“Szivi”
“Van a zsebemben cukorka. Megkeresed?”

Ekkor a kulso szemlelo csak egy csattanast hallott, amit a foldre csapodo L.G. testenek tompa zaja kovetett. Ket jol megtermett (ruhasszekreny nagysagu) fiatelember felosegitette L.G.-t, majd ugyanazzal a mozdulattal kitessekeltek az objektum teruleterol. Kozben L.G. laba nem erintette a foldet.

20:20 – L.G. obszcen szavakat kiabalva felsegitette magat a foldrol, es jarmuvebe beszallva elrobogott.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 14:03   
2003-07-08 01:29, rigojanos:
-

No kérem, a valóság természetesen eltér a Csíki Kurjantó hamis adatokat felvonultató reflektációjától!
A bemutatott, férfiasságát bizonyító ember csak egy próbababa, a valódi csendőrök igenis lyukas cipőben és kékszínű terepmintás kosztümökben végzik feladatukat!
Valótlanság az is, hogy altábornagyi tisztben bárki is alkalmazva lenne a Csíki Csendőrségnél, tábornagy csak egy van, azt is vitrinben tatrják, s csak ünnepi események alkalmával engedik a nyilvánosság elé. Ennélfogva a nyilatkozata is hamisnak bizonyul, bár annyi igazság van benne, hogy a Jereváni Kurjantó tudósítója valóban járt a színpadon, de csak azért mert a főszereplők erre felkérték, s jelmezükre autogrammot kértek a namzetközi szinten elismert sajtóstól.
A Zwack-sátor mellett tartozkodó rendőr nem erősítést kért hangosbemondón keresztül, hanem egy pohár erőset, amit természetesen félreértett a Csíki Kurjantó nagyothalló munkatársa.
A reflektációban ismételten említett fiatalember valóban kapcsolatban áll tudósítónkkal, annál az egyszerű oknál fogva, hogy annak unokatestvére, s rokoni kapcsolatukat irigylésre méltó módon ápolják.
Mivel a Zwack-sátornál lezajlott feltételezett incidensről álláspontunkat már közöltük, felkérjük a Csíki akármi szerkesztőségét, hogy a jövőben tartózkodjon az ehhez hasonló ferdítésektől, mivel namcsak önmagukat járatják le, hanem a titkárnőnket is, aki kénytelen volt több ízben lejárni a sarki kocsmába, hogy e cikk létrejöttéhez szükséges sörmennyiséget biztosítsa.

Tisztelettel,
a Jereváni Kurjantó (önmagukért sem) felelős szerkesztőbizottsági tagjai

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 09:27   
Kerjuk a folytatast!
mert remelem ezzel meg nincs vege az ugynek!!!!!!!

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 08:16   
Bimbike:)

Szerencsére jo a kedved,csak nem uj kabátot vettél a jakuzziba?))Elég hűvos van most:)

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 01:46   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-08 01:29   
A Csiki Kurjanto az alabbi reflektacioval vagott vissza a Jerevani Hirmondo legbol kapott, a valosagot nem tukrozo, sot szemermetlenul eltorzito kontra-beszamolojara:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Visszavago

A tizenot csendor egyike (akiket a konkurrencia bogyos szekely hajadonnak probalt feltuntetni) lapunk keresere, ekszkluziv fotoval bizonyitotta ferfiassagat.

Id. Bodor Adorjan altabornagy, a Csiki Csendorseg szovivoje, az alabbiakat kozolte lapunkkal:
“A Jerevani Kurjanto helyszini tudositojat a szinpadrol kellett lerangatnia ugyanannak a 15 csendornek, amint az Istvan, a Kiraly eloadasat megszakitva probalta az eloadomuvesz kezebol kivenni a mikrofont. Kozben emelt hangszinnel allitotta, hogy o Koppany, es Vikidal Gyula egy imposztor. Ekkor felszolitottuk, hogy mutasson jogositvanytot, forgalmi engedelytet, tovabba adja meg anyja leanykori nevet. A gyanusitott erre a felszolito csendor anyjara akarta terelni a szot mindenaron, mikozben obszcen szavakkal, illetve kozepso ujjanak feltartasaval valaszolt. Eme fennforgas alatt zajlott az Ubuge Tibor nevu gyanusitottal kapcsolatos szituacio, a Zwack Unicum feliratu objektumnal. Az ott allomasozo csendor a hangosbeszelon keresztul kert erositest, amire a szinpadi fennforgassal foglalkozo embereink kenytelenek voltak valaszolni. Az igy kialakult zurzavaros helyzet kovetkezteben a Jerevani Kurjanto tudositoja elmenekult. Maga utan hagyott viszont egy fotografiat, amelyen Ubuge Tiborral lathatoak egy zenes tancos szorakozohely bejarata elott. Igy felvetodott bennunk kozpontilag az a gondolat, hogy a ket tettes szemelyes kapcsolatban is all egymassal. Annak a gyanuja is felmerult tovabba, hogy a szinpadi buntett mindossze elterelesi hadmuvelet volt a Zwack objektumnal zaljott fennforgas sikeres kivitelezese erdekeben.

Amint arrol a Csiki Kurjanto is tudositott, Ubuge eroszakoskodo hangnemben kovetelte P.K. nevu 48 eves, Baberlevel utca 5 szamu lakostol, hogy Zwack urral kivan szemelyesen talalkozni. Ott, a helyszinen. A kerest megtagado P.K. ezutan arra lett figyelmes, hogy egy elhibazott karate rugast kovetoen Ubuge ugynevezett ‘tigrisugrassal’ vetette magat az objektumba. Elfogasat kovetoen, egy meg tisztazando felrertes folytan ebbol a rendorsegi furgonbol menekult az erdo fele:”

Szeretnem ezuttal megcafolni azt a tudositast is, amely szerint a Csiki Csendorseg voros szonyeggel varna Ubuge Tibort. Van viszont szamara egy 3 x 3-as cellank, amelyet ket eroszakos bolti lopasert elitelt rabbal lesz kenytelen megosztani az elfogatasatol szamitott 5 honap alatt.”

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 20:59   
Hunor te reg voltal hat en? az mar idöszamitas elött volt

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 18:20   
Bobe ,

nagyon regen voltam en is eme kulturesemenyen, de az utobbi evekben mar sajnos nem.

Ubuge,

a kicsikutyatarka eposz az alabbi lenne??

Kicsi kutya tarka,
se fule, se farka,
megis olyan tarka,
mint a macska farka.

Igazold vissza, ha eltalaltam.

Hunor

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 16:40   
2003-07-07 16:10, rigojanos:
-
A jereváni kurjantó az alábbiakat fűzi a cikkhez: Nem tizenöt jó húsban levő erdélyi csendőr volt, hanem ugyanannyi bögyös székely hajadon. A fiatalember nem volt alkoholos állapotban, hanem az unikum jótékony hatását mutatta be az úri közönségnek, amelynek kifejezett kérésére követelte Zwack úr személyes jelenlétét, eléneklendő a kicsikutyatarka címezetű hőseposzt. A felszolgáló hölgyet utólag kiengesztelte egy jólirányzott pohár unikummal, a lakkcipő meg nem lakkcipő volt, hanem kínai gyártmányú tornacipő. A csendőrök természetesen meggyőződtek a fiatalember jóhiszeműségéről, így megengedték neki, hogy hóvirágot szedni eltávozzon a közeli erdőbe. Aki tud valamit a fiatalemberről, kérjük, értesítse, hogy a csíki csendőrség vörös szőnyeggel várja székhelyén, hogy megfelelő bocsánatkérések közepette átadhassa neki a "csíksomlyó szombat esti úriembere" díjat.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 16:10   
A Csiki Kurjanto kozolte le az alabbi cikket:

Csak 15 jo husban levo erdelyi csendor tudta megfekezni azt az alkoholos allapotban levo fiatalembert, aki tigrisugrassal vetotodott az Unikumos uvegektol roskadozo polcok koze. A magat Ubuge Tiborkent megnevezo, 30 ev koruli fiatalember azt kovetelte a satrat uzemelteto holgytol, hogy azonnal tegyen lehetove egy szemelyes talalkozot Zwack Peterrel. A megrettent, sokkos allapotban levo, P. K. nevu felszolgalo holgy az agressziv kuncsaft viselkedeset a kovetkezokeppen jellemezte: “Mondtam neki, hogy nincs itten a Zwack Ur. O nem errefele lakik. En nem tudom a telefonszamjat se. De o csak kovetelodzott, meg verte a makkos cipojevel a pultot. Nagyon meg voltam ijedve.”

A ferfi a csendorseg autojabol kiugorva, az erdo fele szaladt, ahol a hatosagok nyomat vesztettek. Jutalom elleneben ezuton kerjuk, hogy aki a szemelyleiras alapjan raismer Ubuge Tiborra, az jelentkezzen a Csiki Csendorsegen.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 15:26   
2003-07-07 15:17, rigojanos:
-
Hölgyem, kérem, dokumentálóggyon mielőtt képeket tesz a fórumba. Az igaz ugyan, hogy a Zwack (ja, ez a reklám helye) sátrát nem fotóztam le, de látogattam, tanúim is vannak rá, hogy ott volt. A májamat majd a megfelelő belgyógyásszal interjú(h)oltatom meg.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 15:17   
Allitolag csak ez a ket sator volt felallitva az esemenyen:

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 14:53   
Jelentem, túléltem a hétvégét, sört ittam unikummal, de főleg vilmoskörte-származékkal. Fényképek előhívódtak, nem nagy hányaduk használható, amint időm kerül rá, beszkennelem őket (erről sok jót nem tudok írni, nem tudom, mikor érem utol magam a munkával). Szép volt, gyönyörű volt, szép lovak voltak, még szebb lányok, oszt hajnal 4kor sátoroztunk is egyet Csíkszentdomokos határában. Amit így hirtelen fel tudok ajánlani, az egy rövid képes beszámoló, remélhetőleg belátható időn belül.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 14:30   
Hoztam ebedet, lehet harapdalni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 09:39   
Rigo, Hunor !
Volt ott leany eleg en lattam mert tele volt a hegyoldal veluk. Banhatjatok hogy nem lattatok mert elmeny volt, még nekem is aki tv-n lattam az elöadast es allitolag meg cirkusz sem volt utanna.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-07 00:00   
Ubuge,

A Hunor altal irottakhoz meg annyit tennek hozza, hogy alkoholos befolyasoltsag alatti dupla latast is vedd figyelembe szukseg eseten.

P.S.: Nem ugy kell lanyokat szamolni, hogy rateszed a tenyeredet, mikozben hangosan mondod a szamot.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-06 09:54   
Ubuge,

alairom az elottem szolok altal benyujtott kervenyt, es varom az elmenybeszamolot. Kerlek, szamold meg, volt-e 1000 szekely leany.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-05 22:15   
Ubuge !
Vegigneztem a csiksomlyoi elöadast es teged sehol sem lattalak.Te voltal azzal a smiley zaszloval?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-05 18:22   
Ubuge, sűrű könyörgést beinditottam.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 16:09   
Ubuge!
melyik napon:penteken szombaton vagy vasarnap?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 16:09   
Ubuge, en ezuton kerelmezem a fotok, illetve elmenybeszamolo megjeleneset!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 13:36   
Sejhaj. Munkám van még bőven, de a hétvégét Csíkszeredában töltöm majd, ahol az Ezer székely leány napja elnevezésű kultúreseményen fogok részt venni. Szombat este a Csíksomlyói nyeregben az István a király című rockopera lesz megtekinthető, ennek következtében hatalmas tömegre számítanak a rendezők. A helyszínen csak a szponzorok által készített italokat árulják majd, így kénytelen leszek Csíki sört inni Unikummal. Ha ehhez hozzáteszem, hogy az éjszaka folyamán sátrat is kell vernünk valahol a Hargita oldalában, elképzelhetitek, milyen élményekben lesz részem Alkalmasint fényképes beszámoló is készülhet ezekről, de ezt még előzetes tárgyalások fogják megelőzni (természetesen az olvasóközönség is kérheti sűrű könyörgések formájában a megjelenést).

ui.: Akik valamilyen úton-módon képesek vételezni az m2-es csatornát, élőben követhetik az előadást, amely közép-európai idő szerint este fél nyolc körül kezdődik.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 08:14   
Bimbi)

Összevarni nem lehet a kabátot?.Ha nem ajándékba veszünk Neked egy másikat!))Fürödnöd nem lehet kabát nélkül!))

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 04:12   
2003-07-04 01:00, bimbi:
-
Jesszus, miert kellett levagni a kabatot?

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 01:00   
Az utobbi dokik latogatasomnal, kepzelyetek el, le vagtak rolam a kabatot, most anyira meztelennek erzem magam hogy fogok en furodni mar kabat nelkul?

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 00:54   
2003-07-03 13:43, rigojanos:

-

Nezve ezt a kepet mar arra gondolok mekorra marka lehet ennek a pincernek valyon hol dolgozik ?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-03 20:59   
ez romantikusabb

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-03 15:53   

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-03 14:19   
Konyhaszagú lett a ruhám a szakácsnő miatt. Nos vagy a főzést hagyjuk és menjünk megtömni magunkat Elcky krimójába, vagy a piáros rendezze át a ruhatárat és telepitsen tetszetős szekrénykéket a ruháinknak!
Hmm.. a sörhöz itt hideg és esős idő van, egyébként se vagyok nagy sörös, de egy pohár vörös bort - mondjuk vmi jó Rijoka- elfogadok. ja, hoyg fizetni is kellérte?! Uppsz.
.
.
.
Gondoltam fejest ugrok a medencébe, de nincs normálisan feltöltve. Ezt panaszolom. Még jó, hogy be nem ütöttem a fejem...:-(
Megyek is vigasztalódni a kávézómba.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-03 14:18   
Juj ubuge, most en is megkivantam ezt a kombinaciot. Laptop mar van.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó