2019. július 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-19 19:51   
Ime az ajandek, amit S.H. foszerkeszto ur a Csiki Kurjanto eddigi munkassaga, valamint a sikeres jovojebe vetett hit szimbolumakent adott at a tortenelmi MON-csucstalalkozo kezdeten (meghatottsagomat sikerult palastolnom ) Fel teszem a szerkesztoseg falara, amint hazaertem. Koszonom!

Image hosted by Photobucket.com

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-23 23:12   
Megtaláltam mi kell ennek a pasinak, hogy ne legyen hátsó haja
http://www.razorba.com/

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-23 00:48   
Jól bele lehet csíkni a hátszőrzetébe a fazonnak, tán még fészket is lehet bele rakni.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 18:10   
Nehéz kuncsaft vagy, de azt hiszem, megvan a neked való. A pasas egyszerűen szívdöglesztő. Puszilkodás közben is kényelmesen simogathatod a haját

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:41   
Copfos semmikeppen ne legyen. Foleg, ha elol kopasz es hatul copfos.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:35   
rendben madárka, akkor keresek neked egy copfost, hogy legyen mibe kapaszkodnod

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-20 17:29   
2005-06-16 16:38, poe:
-
En szeretem kozben a hajat is fogdosni a velem csokolozo illetonek, ugyhogy erre az uriemberre nem neveznek be.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 16:38   
Lehet, hogy valamilyen speciális ébresztő csókra lenne szüksége?

Máris küldöm modern korunk hős hercegét. Milyen hercig ugye?
De a csók az csók.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 15:22   
Dehogynem. Csak először le kellene szorítani a korodat valahogy 82-re, utána már egy szimpla szaltó az egész, és tessék: 28.

Egy másik, bár kicsit kockázatosabb módszer, hogy ismét egyszerűen a média tudatformáló-átalakító erejére bízod magad.

Feltéve, hogy a média képviselője valaha is felbukkan Csipkejánoska álmából. Lehet, hogy valamilyen speciális ébresztő csókra lenne szüksége?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 13:35   
Kedves Draga Perec nezz mar körul mert mar en is unom hogy 87 legyek nem lehetnek inkabb 28 ?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 13:20   
2005-06-16 11:09, bobe:
-
Hogy-hogy még mindig 87 éves?
Én is ilyen születésnapokat szeretnék ezután. Hogy csinálja Böbe néni? Vagy nyomozzam ki magamnak?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 11:09   
Kedves föszerkesztö kisasszony!
Ugy erzem ön nem erdemli meg, hogy itt jelentkezzunk, irjunk, rugyeket kuldozgessunk önnek, még böröndöt sem . Mi törtent kifogyott a ténta a tollabol? Nincs tema? keremszepen en mar teljesen eltunyultam az agytekervenyeim alusznak söt horkolnak a semmittevesben . Semmi hir semmi csiki ujdonsag?

az ön huseges olvasoja a meg mindig 87 eves K:B:

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-15 08:40   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 16:18   
Nem is kell cipelni mert kerekei vannak es azokon gurul ideoda csak huzogatni kell a porazatol fogva

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 15:58   
2005-06-09 15:44, bobe:
-

Egy uriholgy nem cipekedik.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 15:44   
kedves föszerkesztökisasszony :
itt az ajanlatom az idei retikül divat:

gyogytorna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 21:56   
2005-05-25 21:10, bobe:
-

a doktorok kisutottek hogy sinbe teszik a balkaromat mivelhogy nem szabad behajlitani.
---------
Szegeny Böbe veled erzek, de kitartas

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-26 22:43   
Rendkívüli tudósítás

Kedves Olvasók

Bensőséges ünnepség színhelye volt ma a Kurjant-ő szerkesztősége előtti Főtt tér. A csíki polgárok nagy számban jelentek meg, hogy jelen lehessenek a régóta használaton kívül hányódó, ámde most közadakozásból restaurált és felújított, a köznek ma délelőtt átadott középkori kínzószerszám, a kaloda átadásán.
A hervadt liliomokkal díszített alkalmatosságot a csíki polgárok rögtön szívükbe zárták, és birtokba is vették a nosztalgikus szerkezetet. A legelső bűnhődő a 87 éves K. B. aki szóban és írásban, képben és hangban sűrűn és gyakran megfeledkezve a jó modor és illem követelte követelményekről rendszeresen trágárkodik. Kovács Böbe néni, akit a személyiségjogok védelmében és élemedett korára valló tekintetet vetve csak Kábé-ként emlegetünk, kissé pirulva fogadta el a magas tisztességet, hogy elsőként próbálhatja ki a város legújabb turistacsalogató nevezetességét.
Kezeit önként dugta a lyukakba, ám a nyelve lecövekelése ellen hevesen tiltakozott. Csak úgy tudták meggyőzni, hogy a jó ügy érdekében a régóta keresett U.T. - Böbe néni titkos imádottja (a szerző megj.) - ötvennégyes lábait is odacsukták alája.

K.B. mentségére felhozható, hogy gyakran elfeledkezik a hallókészülékről, így a hozzá intézett kérdést is félreértelmezi. Így születnek a két-sőt háromértelmű megjegyzések.

Remélhetőleg holnaptól a lakosság többi része is követi K.B követendő példáját, és sorbaállnak majd a vezeklési lehetőségért. Ja, el ne felejtsem mondani, a kaloda használatának díja óránként 10 garas, a vezeklésről bűnbocsánatos cédulát ad ki a Csíki Csendőrség.
A közleményt kiadta a Csíki Muzeális, Muzikális és Manuális Eszközök Újrafelhasználási Bizottsága

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-25 21:10   
Kedves melyen es laposan tisztelt föszerkesztökisasszony !

Önhöz fordulok nagy banatomban ugyanis a doktorok kisutottek hogy sinbe teszik a balkaromat mivelhogy nem szabad behajlitani. Igenam de akkor hogy fogok en fontos dolgokat csinalni vele?( orrpiszkalas, vakarozas,fenyegetözes, papucsdobalas, stb) ) Nekem ez a szep kezem. Nem eleg hogy a korom miatt mar rosszul latok most mar a karomat sem tudom rendesen hasznalni . Gondoltam a kedves segitokesz csiki lakosok tudnak nehany jo ötletet a fentebb irt gyakorlatok elvegzesere .

tisztelettel a 87 eves K.B.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-12 19:53   
Kedves Főszerk Evő kisasszony! Két harapás közben tessék már megmondani, csak a csíki polgároknak jár ez a lap? Húzzam innen a csíkot, vagy előfizethetnék én is a lapra? Csak nem kihullatta az összes tollát ezért nem tud írni, de legalább sírni ... valamiről…..
Esetleg logopédushoz jár? Szegény perec már leizzadta az összes sót magáról annyit mentegetődzött a fő-nők miatt. Már arra is gondoltam, hogy tollazatára jellemző szín helyett megtévesztésül fehér betűkkel formázza meg a szöveget, ezért vagyok képtelen olvasni a sorok között. Amennyiben tollforgató továbbképzésen vesz részt és nem szédült még nagyon el, kérem értesítsen megéri-e nekem erre a lapra előfizetnem.
Pozitív válasza esetén természetesen utólag, leütésszám alapján kérem a számlát benyújtani szíveskedjék. Amennyiben nem tart igényt olvasótáborának bővítésére, kérem értesítse ®-t, lehetőleg még folyó évben de mindenesetre én bíztatom, viselkedjen, azaz veselkedjen neki: Let’s Ri go

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-11 15:04   
2005-05-11 04:01, poesje:
-
Nahát, kedves Poesje, nem tudom, hogy juthat ilyen az eszébe egyáltalán, hogy rosszindulatú mendemondáknak (mendenótáknak) és mondvacsinált bizonyítékoknak akár egy pillanatra is hitelt adjon?

Vajon mennyire valószerű tényeket állíthat egy dal, amelyben olyan szavak szerepelnek, mint "hagyanode"? Nem beszélve arról, hogy a képen az a bizonyos "kamerafrau" szerintem egyértelműen kameramann. Zaporozsecem pedig tisztes szolgálatban megrozsdásodott békebeli nyomozójármű, nem pedig ilyen monstrum, mint ami a képen terpeszkedik.

Nincs itt semmilyen rejtély, ködbe burkolt igazság, csupán prózai, egyszerű, szürke pangás. Ha nincs mit megénekelni, hallgat a bárd (nem a hentesbárd, a másik).

Remélem sikerült a magam részéről megnyugtatnom. A főszerk. kisasszony nevében nem tudok nyilatkozni. Amikor próbáltam telefonon hívni, hogy megvitassuk a kérdést, rögzített üzenet tudatta velem, hogy a kisasszony elfoglalt, éppen pizzát rendel a mobilján.

Üdvözlettel,
Perec

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-11 04:01   
Tisztelt Szerkesztőség

Ismét hosszantartó csend és hallgatás költözött a Kurjantó nevezetű magazinújság lapjainak zizegése helyébe. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, de valamelyik nap a nyitott ablakon át meghallottam a cserkészcsapat danolását, és azt hiszem, hogy a tiszteletreméltó főszerkesztőségi kisasszonyról esett szó a rágalmazás határát súroló nótában. Avagy Önök ismernek másik "Csíki Jankó"-t??

nóta

Talán Perec bedolgozó, a száguldó riporter megtalálja az eredetét ennek a talánynak. Ugyanis a következő bizonyítékként beterjesztett fényképen mintha a szolgálati Zaporjozsecet látnám. A kamerafrau pedig akár Perec félállású oknyomozó is lehetne. Mi folyik itt kérem? Talán fél-ti a félállását? esetleg a főszerk. R.J. jobban fizeti a hallgatást mint a nyomozati tevékenységet?

bizonyíték

Valóban mindannyiunk közösen tisztelt Rigó Jánosa szerepel a dalban? És mi lett a malacból? Kocsonya vagy pörkölt? Lehet hogy ez az a pörkölt, aminek sehogysem akart szaftja lenni? Talán "megruccsant"? Avagy váltságdíj reményében tartják túszként röfit, hogy abból fedezzék a szerkesztőség de fitt citjét?

Most itt állok talpig bizonytalanságban. Kérem a csíki polgárokat, aki tud valamit erről a sötét ügyről, tekintse MONarchaikus kötelezettségének, hogy fülünkbe kurjantsa az eddig gondosan ködbe burkolt igazságot.
Csak ennyit akartam MONdani.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-07 14:12   
Tisztelt Szerkesztőség

Ma két kellemetes meglepetés is ért. Örömmel konstatálom, hogy két rémhír is a saját dugájába - vagy dugójába?? - dőlt.
Nevezetesen azt csicseregték a csíki pletykázó asszonyok a piacon, hogy csődeljárás indult a Kurjantó ellen, holmi ki nem fizetett számlák (a szolgálati zaporozsec biztosítása, a legutóbbi csetbuli hideg tálai és meleg hangulata, skype-telefonálgatás és egyebek) miatt. Mint látom, ha sokára is, de megjelent és már kapható az újságárusoknál a legfrissebb lapszám, tehát a pletyka kacsa volt. Aki terjesztette, az meg egy liba. Meg is mondom neki, ha szombaton találkozunk a piacon. Meg én, még ha megharagszik is.
A másik pletykát tegnap hallottam a fórumon. Na nem azon a bizonyos ókorin, hanem a mostkorin. Azt suttogták, hogy a mindannyiunk által szeretve tisztelt 87 éves K. Böbe nem tudja a billentyűket kalapálni. Mint alantabb látom, ez is a hióbposta rémhíre volt.
Egészen megkönnyebbültem, és bár odakint beborult, idebenn minden kiderült.
Megyek is vissza a szobámba, nehogy elszalasszak valamit a szomszédolásban.
Maradok az Önök hűséges olWasója N.N

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-07 12:00   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-07 03:42   

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink!

Ezuton szeretnenk kozzetenni egy csokorra valot azokbol a szerkesztosegunkbe erkezett, parizeres csomagolopapirra, illetve ujrafelhasznalt kepeslapra irt levelekbol, amelyekben egyik szeretett helybeli asszony egeszsegugyi allapotara utalo gondolataikat osztottak meg a csiki polgarok.

A piaci kaposztaarust, valamint a ruhatisztitot kiveve (akik egy egy evtizedekkel ezelott tortent, testisegbe torkollo atrocitas miatt orok ellensegukke fogadtak az idos asszonyt), a 87 eves hajadont Kovacs Bobekent ismeri a helybeli lakossag.

A nyugdijas asszonyt egy, az Ubuge Tibor fank-klubnak cimzett, nagyszamu level megirasa kovetkezmenyekent megmacskasodott kezevel vette kes ala a Csiki Ortopedia es Pedikuros szolgalatot uzemelteto Dr. Patko Elemer. A mutetnek gyorsabban hire ment a faluban, mint Ozvegy Kolompar Ivanne liliomtiprasanak, amelynek soran a 17 eves kulcsmasolo segedet sajat lakasan megrontotta egy esos delutanon.

A nehany esetben aggodo, de tobbnyire kivancsi lakosok szerkesztosegunkhoz fordultak informacioert. Leveleikbol alabb olvashatnak osszeallitast. magazinunk kulturaltsanak fenntartasa erdekeben csak a tragarkodastol mentes leveleket kozolhetjuk.

"Kedves Szerkesztoseg! Igaz-e, hogy a Bobenek levettek azt a benott kormet a nagylabaujjarol, amelyiktol miatt mar lyanykora ota biceg?"

"Azt hallottam a fodrasznal, hogy a kovacs Bobe szilikonnal fujatta fel valamelyik testreszet. Remelem nem a csipojet, mert abbol levenni kellett volna, nem hozzaadni, de ezt ne nyomtassak ki, mert csak a kaposztaarust ideztem egyebkent is!"

"Ha tudtam volna, hogy a Bobe felvarratja az arcat, lebeszeltem volna, mert amiota engem megplasztikaztak, mar 3-an mondtak, hogy tul szoros a copfom."

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink!

Mint olyan sokszor mar, most is kotelessegunknek ereztuk, hogy beszamoljunk egy polgartarsunk egeszsegugyi allapotarol a nagy nyilvanossag elott. Termeszetesen diszkrecionkra tovabbra is szamithatnak, hiszen annak az Csiki lakosnak az eredeti nevet sem hoztuk nyilvanossagra, aki nemregiben nemet valtoztatott, es azota Kis Sarolta neven vasarol borotvahabot a helyi drogeriaban.

A Szerkesztoseg

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 03:22   
Kedves fősz hölgy!
Ne a szaunáról irjon, az nem székely népi szokás, hanem arról, hogy tegnap kis fővárosunkban, Csikszeredában, minusz 31 fokot mértek. Mert ez székely népi szokás, igaz, leginkább Gyergyóalfaluban művelik.
Ha esetleg nem tudná, hol van emlitett helység, a térképen keresse Gyergyószentmiklós mellett.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 00:59   
2005-02-02 11:54, bobe:
-
Szaunazik az ipse es forro a padlo !

Mit panaszkodtok, jobb lenne, ha borkemenyedeses, repedt sarku ipse lenne?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 11:54   
Szaunazik az ipse es forro a padlo ! Vagy hideg, vagy sok volt a szappan .

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-02 10:50   
2005-02-01 18:33, Valeria:
-
De miert festettek rozsaszinure a talpait? Jol megy a szurke festekhez?

Hát ez az! A talpai is szinte természetellenesen rózsaszínűek, már-már lilák. Gondolod, hogy festve vannak?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 20:17   
Rigojanos foszerkezto!

Maganlevelet megkaptam.
Igen,megrendelem az on ujsagjat.
Ezen hatarozatom visszavonasig ervenyes.

Tisztelettel:Dizzy-Lizzy
Kelt mint fent.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó