2020. október 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 18:43   
Tisztelt "baszk pásztor"

Tudom, hogy itt áttértünk a sertésről a marhára, de ez van. Nekem speciál birkám. Nem is egy.

Kerem errol se a Csiki Kurjanto szerkesztosegebe, se az "Erotikus Novellak" cimu rovatba ne irjon!

A Szerkessztoseg

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 18:38   
Kedves houstoni elofizetonk,

ez az idioma mit jelent kerem?

Fenti kerdesere a valaszunk a kovetkezo:

Kukoricasban kabelt fektetni.

A Szerkesztoseg

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 18:36   
Kedves Rigojanos Kisasszony:

Orommel latom, hogy ismet visszaallt a posztjara mint Csiki Kurjanto Fuszerkeszto asszonya. Meg kell mondanom, hogy az ujonan emlitett hirek nagyon felemeloek voltak es teljesen kielegitettek a hianyerzetemet.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 18:33   
2005-01-30 22:33, Perec:
-
De miert festettek rozsaszinure a talpait? Jol megy a szurke festekhez?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 22:53   
Drága fészer kesztyűségi Rigójános Kisasszony

Végtelen megnyugvással látom, hogy a Kurjantó hosszú betegeskedés után főnixmadár módjára poraiból feltámadott, és mindjárt egy csomó ilyen izgalmas, az egész világot foglalkoztató kérdéskörben járt körben.

Perec kolléganő aggodalmát magamévá téve tüzetesen szemem ügyére vettem az ominózus fotografiát ott lentebb és megállapításomat nyerte , hogy a zúr nem támadás áldozata lett, ellenkezőleg, ráncok elleni támadásul iszappakolást kent fontosabb testrészeire. A zöld gyógynövénymaradékokból a deszkára sőt a talpára is jutott. Amennyiben lemosás után felismerhető a zúr, úgy kérném a receptet.

Tisztelettel: Mrs W.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 22:33   
Tisztelt Fűszerkesztő Kisasszony!

Ugyan még csak ebben a percben értem haza hétvégi havas nyomozókörutamról, de máris sietek aggodalmamnak hangot adni, miszerint a Kurjantó legutóbbi számában közölt fényképen sajnos olyan jelek észlelhetők, melyek akár bűncselekményre is utalhatnak. A képet szemügyre véve úgy tűnik, az azon szereplő fiatalembert ruháitól megfosztották, csupasz deszkákon fekvésre késztették, és még le is fújták szürke festékkel.

Kérem szíveskedjék a kép készítőjével a kapcsolatot mielőbb felvenni, hogy a felvétel körülményeit az olvasóközönséget megnyugtató módon tisztázni lehessen.

Üdvözlettel:
P.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 22:19   
Olvasói levél "egy baszk pásztor" jeligével:

Tisztelt Szerkesztőség, ez a mangalica dolog, nem hagy nyugtot nékem, mert közismerten a spanyol sonka nagyon finom, de azt javarészt a magyar mangalica fajtának köszönheti, bár elismerem, hogy az érlelés a spanyolok tudománya. Szerintük. Szeretjük. Akár a baszk sajtot.
Tehát Kolompár és nem emlékszem milyen nevű személyek inkább fektessék a hangsúlyt az exportra és hagyjanak fel a bugylibicskázással, mert azzal nehezen szúrkálnak még a torreádorok segédei is (nevezetesen picador és banderillero). Tudom, hogy itt áttértünk a sertésről a marhára, de ez van. Nekem speciál birkám. Nem is egy.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 20:52   
2005-01-30 20:36, rigojanos:
"maleban kakalnak mai napig is "

ez az idioma mit jelent kerem?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 20:36   

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink!

Szerkesztosegunk neveben szeretnem megragadni az alkalmat es az 1952-es Korona irogepet, hogy hosszantarto uborkaszezonunk okairol tajekoztassam Onoket.

Tobb level, valamint elektronikus postan tovabbitott uzenet erkezett szerkesztosegunkbe az elmult honapokban, amelyekben nem-tetszesuknek probaltak betukon keresztul hangot adni azok a Csiki lakosok, akik naprakesz, kozerdeku informaciok hianyaban elveszetten bolyonganak a csiki kozeletben.

Errol a jelensegrol kivanva tanubizonysagot adni, beidezzuk a beerkezett levelek egyiket. Pontosabban csak az ide vonatkozo tartalmat, a tobbit ugyanis a Ptk, Btk, valamint a Cstk (Csiki Torvenykonyv) szemmel veresre, 8 napon belul gyogyulo testi sertesre, es kozszemeremsertesre utalo szabalyzatai szerint cenzura ala voltunk kenytelenek vetni. Az erthetoseg kedveert a nyomdafesteket nem turo reszeket #$@*& szimbolummal jelezzuk.

“Huje szerkesztoseg!”

valamint

”Hol a %^##%#$&(*$@$%$% - ba van Ubuge Tibor?

A csiki kozeleti informacioaramlasban bekovetkezett szunet nehany esetben tragediaba is torkollott. A csiki csendorseg jelentese szerint januar masodikara virrado ejjel Ifj. Kolompar Janos egy bugylisbicskanak kinezo targgyal tamadt a disznaja szamara godrot aso Kis Gezara, es azt sulyosan megsebesitve a disznoval elszaladt. Amint azt az ot letartoztato csendornek Ifj. Kolompar elmondta, Kis Geza mangalica disznaja ot illeti, mint a Mars bolygo EU tagsagara vonatkozo fogadasuk nyerteset.

“Hallottam, hogy kuldtek valamifele hivatalos delegaciot arra a bolygora. En ismerem a tortenelmet, es tudtam mar akkor, hogy ez csak azert lehet, mert valamifele import-export ugylet miatt akarnak egyezkedni, vagy pedig csatlakozas varhato. Fogadast is kotottem a Kis Gezaval, aki azt mondta, hogy exportalasrol van itten szo. De aztan sokaig nem jelent meg semmi a sajtoban, hanem egyszer beszeltek a falugyules utani osszejovetelen, hogy egy M-el kezdodo hely csatlakozott az EU-hoz. En akkor tudtam, hogy megnyertem a fogadast, es fel is tarcsaztam a Gezat a postahivatal telefonjarol, hogy megmondjam neki, hogy megyek a disznajaert, amit tetnek tuztunk ki, mikor kezet raztunk a fogadas idopontjaban. A Geza viszont azt mondta, hogy o inkabb agyonuti a disznot a mangorloval, minthogy en kolbaszt csinaljak belole.” – meselte lapunknak a bunteteset a csiki fogdaban tolto Ifj. Kolompar Janos, mikozben a felesege altal fozott babgulyasbol kanalazott.

Az uborkaszezon alatt tortent sajnalatos termeszeti katasztrofa hatasara sokakbol valt szakerto a temat illetoen. "Messzendzser" nevu tavkozlesi gepunkkel meginterjuvoltuk a magat kulfoldiul “top-expert”-nek hivo Bimbi (alias gabicacs) asszonyt, aki mar hosszu evtizedek ota foglalkozik a foldonkivuli csiki diszpora felkutatasaval, illetve idojaras teren szolgaltat joslast a csiki lakossagnak. Mivel az utobbiert penzt nem ker, igy felelossegre vonni meg nem volt alkalma ot azoknak, akiket hipotermiaval szallitottak a csiki ugyeletre, mert Bimbi asszony meteorologiaja alapjan rovidnadragban es izomtrikoban indultak el krumplit kapalni december 3-an.

Kosarfonas kozben ertuk Bimbi asszonyt, amikor a Cunami katasztrofarol kerdeztuk. A vele keszult interjut itt olvashatjak:

gabicacs (6:22:58 PM): rigoka kicsit komoljra fordulni evel kapcsolatossan azt akarom mondanni amit nem igen tevebe beszelnek csak conferenciakban vilag szerte hogy az Artic reszen glacierek azok nem felszinen es oldalt olvadnak mar hanem az a nagy oriasi jegek meg tortek sok felen es a felmelegedesuk oriasi ritmusban halad
gabicacs (6:23:44 PM): tudtad te azt hogy az utolso evben tobb mint 16.000km tunt el a jeg es mint bejeb es bejeb megy?
gabicacs (6:23:53 PM): sajnos ez van
rigojanos (6:24:23 PM): es mit tegyunk bimbi?
rigojanos (6:24:31 PM): mint responsible csiki allampolgarok?
gabicacs (6:24:35 PM): semit nem lehet tenni ez oljan dolog ami meg volt
gabicacs (6:25:00 PM): foleg a csikiek a hibasok mert maleban kakalnak mai napig is
rigojanos (6:25:11 PM): ????

Felelossegteljes, es a csiki allampolgarokat alapos es objektiv szinten tajekoztatni kivano szerkesztoseg leven, a Csiki Kurjanto megkereste 87 eves Kovacs Bobet is, hogy a legidosebb csiki lakos velemenyet kerje a fenti interju tartalmaval kapcsolatban:

rigojanos (6:26:56 PM): ezt a parbeszedet beteszem a Kurjantoba
elisabetkovacs (6:27:09 PM): nehogy
elisabetkovacs (6:27:13 PM): engem aztan ne
elisabetkovacs (6:28:03 PM): inkabb nezne utanna hogy miert nincs voice-om?
elisabetkovacs (6:28:11 PM): hagya a fene azt a jeget

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink,

A fentiek alapjan szomoruan kell beismernunk, es nyilvanosan elnezesuket kernunk a kozeleti magazinunk objektiv tudositasai hianyaban Onok altal mostanaig elszenvedett konzekvenciak miatt. Ezuton igerjuk, hogy mostantol rendszeresen jelentkezik Onoknek szerkesztosegunk, tovabba arra is megkerjuk Onoket, hogy eme igeretunk ismereteben ne kuldjenek tobb tragar temaju levelet, valamint az olyan obszcen tartalmu kepek postazasatol is tartozkodjanak, mint az alabbi:

Turelmuket es megertesuket megkoszoni,

A Szerkesztoseg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-28 09:56   
2005-01-26 01:26, Valeria:
-

En tudom mi ez ! Egy Alien szerszam

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-26 15:58   
2005-01-26 01:26, Valeria:
-

Hmmmmmmmmmmmmmm!!!

Valika

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-26 01:31   
Tiszteletem a hölgyeknek, mi ez a csoportosulás a szerkesztőség előtt? Maguk is a friss újságot várják? És közben pletykálnak, persze. Az én fülembe is eljutottak ám a hírek, a macskanevű szomszédasszonyom , hogy is hívják, mindig elfelejtem, szóval ő mesélte, hogy mindenféle híresztelések kaptak lábra, de szerencsére az okos nyomozó épp erre járt.

Nos , annyi igaz, hogy bizony megcsúsztam a havas lépcsőn. De nem történt nagy baj, katonadolog. Vérehulló fecskefű, békalencse, varjúháj rendbehozta, már nem fáj.
Igaz, a láthatatlansági szirupom közben kiömlött, igy a mai szeánszot le kellett mondanom, de mint látják, újra a régi vagyok. Sajnos.

Na mennem kell hölgyeim, köszönöm a segítőkészséget és további kellemes csevegést kívánok. Ha találkoznak a főszerkesztőségi kisasszonnyal, mondják meg neki, hogy nem kérek kártérítést az esés miatt. Majd legközelebb.
Hol a seprűm?? Határozottan emlékszem, hogy ide állítottam éjszaka az ajtó mellé. Fogadjunk, hogy átvitték ezt is a pezsgőfürdőbe. Ezeknek a mai fiataloknak már semmi se szent. Most mehetek keresni, ha nem akarok gyalogolni a fájós lábammal.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-26 01:29   
Kedves Mrs. Wasorr:

On aztan tenyleg kitolt a labaval. Remelem, hogy a kutyaszor meg a lotragya keverek mar sikeresen meggyogyitottak.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-26 01:26   
2005-01-25 21:46, rigojanos:
-

Hmmmmmmmmmmmmmm!!!

detti29  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 23:29   
hmm...a lentire szavaznek es tölem akar huzhat ö is piros sapkat.. banom is en!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:35   
ez igy jobb?
vagy inkabb ö?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:28   
2005-01-25 22:24, bobe:
-
És a masször? Azt nem látom ...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:24   
ja itt van peldaul :

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:09   
2005-01-25 22:07, bobe:
-
Vallmasszirozasra?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:07   
A furdökadba ilyent nem szabad arra van mas muszer

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:03   
2005-01-25 22:00, Pompéry Berlin:
-
Az ilyan tusolófejjel kombinált villanymasszázstól meg egyenesen félek.

Nem kell minden kezi keszuleket bevinni a furdokadba magaddal

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 22:00   
2005-01-25 21:56, rigojanos:
-
Az ilyan tusolófejjel kombinált villanymasszázstól meg egyenesen félek. Úgy tudom még ált. isk. tanulmányaim alapján, hogy nem jó dolog a elektromos hajszárítót a fürdövízbe tartani. De lehet, hogy a mai teknika már ezt az ellentmondást is feloldotta.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:56   
2005-01-25 21:53, Pompéry Berlin:
-
Huha, latom elektromos kezi-keszulekek teren nem vagy otthon

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:53   
2005-01-25 21:42, Pompéry Berlin:
-
2005-01-25 21:34, bobe:
-
Azt nem mondom meg! Nem csak vélemény, de gondolati szabadság is van! Vagy Csíkiban mégsem?
-
Legalabb megsughatnad

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:53   
2005-01-25 21:46, rigojanos:
-
Elektromos szemmaszírozó

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:46   
2005-01-25 15:45, Pompéry Berlin:
-
Ez egy elektronikus hóvakaró vagy netán kulcslyuk-jégtelenítő lenne?

Errol mi jut eszedbe?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:42   
2005-01-25 21:34, bobe:
-
Azt nem mondom meg! Nem csak vélemény, de gondolati szabadság is van! Vagy Csíkiban mégsem?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 21:34   
Kedves Judit ez egy szörtelenitö keszulek, nem lattad azt a szörös labat ott lennebb? Miert te mire gondoltal?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 15:45   
2005-01-25 14:46, bobe:
-
Ez egy elektronikus hóvakaró vagy netán kulcslyuk-jégtelenítő lenne? És hol a hozzávaló használati utasítás? Instruc. manual nélkül ma még honlapot se lehet szerkeszteni. !

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-25 14:46   
2005-01-25 03:03, fellegvar:
-
Ha MRs W hasznalta volna ezt a szerkenyut akkor nem lett volna ilyen torzonborz es latja hova lép :

mellesleg ö is hasznalhatna :

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó