2020. július 08. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 18:18   
Neha a feledekenyseg nem atkos de alldott JO.
Kobor Lo
bocs hogy szoktam irni?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 15:07   
azt mar elfelejtettem

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 15:05   
2004-01-05 23:41, bobe:
-
erröl en is szeretnek hallani reszletesen

-
Marmint pontosan mirol? Jegyzetelek.

A Szerkesztoseg

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 02:54   
Igen Erjuk mi a csiziot.
ha nehezen is jut el erelmeszesedett agyunkba
Barati szeretettel Koborlo(aki Nem Egy Kobor Lo)

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-05 23:41   
erröl en is szeretnek hallani reszletesen

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 19:41   
Kedves Liz nevu olvasonk,

Nagyon koszonjuk, hogy felfedte az igazsagot a foszerkeszto urral egyutt valo kilepessel kapcsolatban. Izzottak a telefonvonalak ezugyben.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 19:03   
CSIKI KURJANTO olvasoinak.(megelozve a paparazzi-t))
Jobb,ha tolem tudjak meg a kedves olvasok,hogy tegnap harmat szamolva egyszerre leptunk ki Hunorral a chatrol.(en egy masodpercet kestem,de csak azert mert szoltak hozzam.Nem az en hibam)
Paparazzi is ott volt es mar varom az elferditett igazsagot toluk.Barmit is mondanak nem igaz!!!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 17:27   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 15:23   
Tisztelt szerkesztöur-asszony!
Ön teved en igenis nem feljtettem el kikuldetesemet hanem egyszeruen delegaltam allandoan mondtam az Anrinak hogy ö lesz a szilveszteresti kulöntudosito mivel a szerkesztökisasszony valahol vodkaval fertötlenitette az influenzara hajlamos vendegsereget. A pincer feneke tenyleg jol nezett ki mar ahogy az en öreg szemeimmel lattam a malnaszörp mamoraban

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 15:03   
Tisztelt Olvasoink, Elofizetoink, es Kihelyezett Tudositoink!

Ezuton szeretnenk koszonetet mondani Anri nevu lelkes olvasonknak, amiert kijelolte magat az oev-bucsuztato zenes tancos osszejovetel/meztelen szamhaboru esemenyeirol valo tudositasra. Szeretnem tovabba elmarasztalni 87 eves Kovacs Bobet, amiert hivatalos megbizatasaval nem torodve, a Csiki Kurjanto szerkesztoseget szegyenletes modon cserbenhagyva, es nem utolso sorban meglett korahoz meltatlanul, jobban erdekelte a pezsgos uveg, illetve az azt kibonto pincer feneke, mint a hivatalos memoban foglalt kuldetese.

Remelem tovabba, hogy szerkesztoi, illetbve foszerkesztoi felugyelet hianyaban nem volt az oszegyult tomeg olyannyira kapatos allapotban, hogy megalapozatlan hiresztelesekbe bocsajtkozzon ugy bizonyos kivetelesen jo kulseju illetok csizma-allomanyanak parametereirol, mint az azt boviteni kivano szandekrol.

Meg egyszer koszonjuk Anrinak a tudositast, es szeretnem elismeresemet nyilvanitani a csiki polgaroknak, amiert csendorsegi es szerkesztosegi iranyitas hianyaban is kepesek voltan anarchiamentesen koszonteni az uj esztendot!

A Szerkesztoseg

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-02 14:52   
Tisztelt Micimaci,

Nagylelku ajanlatat elore is koszonjuk.

A Szerkesztoseg

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 21:43   

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 16:39   
Tisztel Szerkesztöség!

Most az újév kezdetén szokás igéreteket tenni. Alulírott Micimaci elhatározta, hogy életének folyásáról idönként értesíteni fogja a Kurjantót. Az öszinteség kedvéért meg kell mondani, hogy inkább a
Mézes Brummogó nevü ujságba körmölgetnék, de sajnos annak a szerkesztösége csak postafiókként létezik és a postafiókokba nem hiszek. A Kurjantóval úgy ismerkedtem meg, hogy Malacka felolvassa nekem a napi sajtó legszinvonalasabb cikkeit és örömmel jelentem, hogy ezek nagy része a Kurjantóban jelent meg az elmult évben.
Hát sajnos az év nem jól kezdödött. Alulírott az év ezen szakaszában általában aludni szokott mézescsuprokról látva szép álmokat, de az idén az alvásból semmi sem lett. Igaz, hogy idöben lefeküdtem jó meleg kuckóm sarkába és magamra húztam a kockás párnahuzatot is, de képzeljék el, mi történt velem? Hát szóval az történt, hogy alig aludtam el, amikor a kuckóm elkezdett vacogni. Már-már azt hittem, hogy földrengés van, de nem az volt. Óvatosan kikukkantottam a kuckómból és mit látnak álomtól csipás szemeim? Nagy csizmás tappancsnyomokkal volt tele a kuckóm körülötti erdö és egy fenyöfa alatt négy csizmás tappancs is volt. Sajnos ezek a tappancsok nem egy másik Macimicihez tartoztak, hanem két darab emberformájú kétlábashoz, akik egy üvegböl nagy kortyokkal ittak valami fehéret, ami nem lehetett viz, mert a rendes vizek ilyen idöben már régen befagytak. Az egyik azt brummogta a másiknak, hogy most közeledik a Szilvorium , ami az év végét jelenti. Erre a másik azt brummogta vissza, hogy ennek az üvegnek a végére kell járni,mert ma éjjel kezdödik egy csattogó amin formában kell lenni. Hogy milyen formában azt nem tárgyalták meg , csak egyre másra huzogattak abból a bizonyos üvegböl amiröl fentebb már tettem említést.
Nemsokára meggyözödhettem arról, hogy csuklós formába vannak, mert mind a kettö nagyokat csuklott. Gondoltam arra, hogy elijesztem öket egy eröteljes brummogással, de pont akkor amikor megköszörültem a torkomat a kétlábas csizmatappancsok elindultak és egymást támogatva hála Istennek eltüntek az erdöben. Én visszamásztam a kuckómba és arra gondoltam, hogy valakik biztos találkoztak ezekkel a Szilvorium éjszakáján rendezett csattogón.
Hát ugye Önök is elismerik, hogy az év jobban is kezdödhetett volna.
Most zárom soraimat, amiket Malacka fog feladni a postán. Visszamegyek az ágyamba. Majd ha felébredek remélem megtudom, hogy hányan találkoztak a csuklós formában levö kétlábasokkal a Szilvoriumnapi csattogón?
Maradok tisztelettel:
Micimaci

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 15:13   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 15:01   
Kedves Anri tudosito asszony!
Ne haborgassal kezd az evet inkabb arrol irjal hogy s mint teltek az ev utolso orai a chaten ahol a szerkesztö ur asszony tavolletevel tisztelt meg bennunket igy pletykalhattunk rola eleget sot meselhettunk egymasnak a yogagyakorlatokrol meg Ugg csizmakrol amiket a karacsonyi nagy arleszallitasokon lattunk de nem vettunk meg mert nem talaltuk korunkhoz es szepsegunkhöz meltonak

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 14:45   

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-31 14:05   

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-31 03:53   
Tisztelt fősz asszony, ezután előre köszönök neked. Nem agg korod, hanem a Csíki akármi miatt.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 22:35   
Tenyleg nagy öröm olvasgatni a csiki kurjantot remelem jövöre is latni fogom a kepernyöt a 87 eves K.B.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 22:14   
MON - az ev utolso napjan kicsit maskepp:

Tisztelt Olvasoink,

Tul vagyunk 363 napon. Meg egyet kell aludni, es lehet melegiteni a hajcsavarokat es a toltottkaposztat. Kettot is lehet aludni, de ki akarja horgolassal tolteni azt az ejszakat, ami alatt -- ha nem nezte meg tul sok uveg feneket ahhoz, hogy kivehetoek legyenek az ora mutatok -- szemtanuja lehet egy uj esztendo kezdetenek. Arrol nem beszelve, hogy akarhany labat lat az ember a kvarcorajan szilveszter ejjel, valaki meg fogja csokolni. Ha akarja, ha nem.

De hat mit nem akar az ember egy uj ev kuszoben? Ugyanugy kinezni oldal- es hatulnezetbol. Sokan szeretnenek ketszer annyit futni estenkent. Persze egy matematikus ilyet soha nem mondana, mert tudja, hogy a nullat hiaba szorozza az ember kettovel. Most azon is lehet tanakodni, hogy akkor minel okosabb az ember, annal oszintebb? Vagy annal kevesebbet mozog?

Ilyen es hasonloan melyreszanto jelentoseggel biro kerdeseket feszeget a MagyarOnline.net-en uzemelo Csiki Kurjanto cimu kozerdeku magazin. Az immaron masfel eve mukodo, kulfoldon elo magyarokat osszefogni -- nem osszefogdosni -- kivano online portal nemcsak tobbezer, Afrikatol Amerikaig, a vilag szamos pontjan elo magyar napi talalkozohelye, de egyben kincsestara a roluk, illetve az altaluk mukodtetett szervezetekrol szolo cikkeknek, informacioknak. “A Csiki Kurjanto a MagyarOnline.net beszelgetoforuman szuletett, es mar fel eve egyike azoknak a nepszeru szinfoltoknak, amelyek a komolyabb temak mellett derekat meghuzo onfeledt hahotazasra kesztetik a hu olvasokozonseget,” mondta Simon Hunor, a MagyarOnline.net tulajdonosa es foszerkesztoje.

“Nagy megtiszteltetes szamunkra, hogy a MagyarOnline.net bennunket kert fel arra a felelossegteljes feladatra, hogy a diaszporat koszontsuk a 2004-es ev kuszoben. Szerkesztosegunk petroleumlampa mellett szedte a betuket, hogy az objektiv, tenyfeltaro ujsagirasrol hires meltosagaval tegyen eleget Simon Hunor felkeresenek,” nyilatkozta a Csiki Kurjanto magat megnevezni nem kivano szerkesztoje.

A “Best of Csiki Kurjanto” a virtualis magazin fennallasanak legemlekezetesebb pillanait rogzitette, hogy az altala kepviselt, az elet es tudomany minden teruleten nagy szakertelemmel biro zsurnalisztika tanulsagul szolgaljon az utokor szamara.

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1210&forum=23&53

Kellemes olvasgatast, es sikerekben, egeszsegben gazdag, kisebb nadragmeretu uj evet kivan Onoknek a Csiki Kurjanto Szerkesztosege es a MagyarOnline.net!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 20:15   
Kedves Anri nevu elofizetonk!

A gratulaciot mely meghajlassal (az en koromban meg nem kell felni, hogy nem tud az ember kiegyenesedni) fogadjuk es mondunk koszontetet erte. Tovabba biztosithatom, hogy szem nem maradt szaraon, mikozben sorait olvastuk.

Termeszetesen lesz kihelyezett tudositoja a Csiki Kurjantonak a szilveszteri osszeroffenesen, bar kezd ugy kinezni, hogy az agybol tudosit majd.

Udvozlettel,

A Szerkesztoseg

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 15:44   

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-30 14:36   
MEGHIVO

2 x 25 PLUSZ TRACS PARTI

Üdvözöljük együtt az Uj Esztebdöt

Holnap 2003. 12. 31 Magyar idö szerint kb. 22.00 orakor

Mindenkit szeretettel varunk aki meg nemtöltötte be az elsö 25 eletevet
vagy a masadik 25 eletev egyikeben jartas tracsoljon velünk akik mar PUSZ eletevvel rendelkezünk

A Csiki Kurjanto a MON Hivatalos sajtoja a helyszinröl közvetit

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 14:00   
hat akkor nagyon meggondolja az ember mit vegyen

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 12:44   
Kedves Böbe, ha nagyon érdekel: a fél liter elég jó vodka háromszor olcsóbb, mint egy kiló hús.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 09:25   
meg aztan egy fellitres talan olcsobb is mint egy kilo hus vagy nem igy van Zsuzsa?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 03:01   
Kedves Judit, valahol már leírtam a pompás szólásmondást: "Kicsi vodka nem létezik." A helyzet az, hogy sokan pálinkával akarják áthídalni a nehéz gazdasági helyzetet. S mivel az egyre romlik, egyre több ital fogy.
Pálinkaalapon az ember elfelejti, hogy éhes.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 17:15   
2003-12-28 03:08, Ferencz Zsuzsanna:
-
...az egy deci, az végképp ismeretlen fogalom. ...
-
Hogyhogy? Félliter alatt már nem is adják? Akkor az erdélyiek túltennének még az oroszokon is, ahol köztudottan sztogram (gyengébbek kedvéért: 100 gr) a legkisebb rendelhető mennyiség a kocsmában.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 03:08   
Kedves fősz asszony, az igazság kedvéért meg kell jegyeznem: Székelyföldön nem isszák a vilmoskörtét. Nálunk a köményes és a szilvapálinka járja. Elég sűrűn.
Ja, még valami: az egy deci, az végképp ismeretlen fogalom.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-27 21:24   
Kenyszermegoldas amig kesz lesz a lepcsö

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó