2020. június 06. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-27 18:52   

TISZTELT OLVASOINK ES ELOFIZETOINK!

A karacsony iden is nagy jelentoseggel birt Csikszereda eleteben. Ugyan a helyi lakosok tobbsege iden is az alkalomhoz megfeleloen viselkedett, az elmult evek statisztikajat nem meghazudtolando, akadt dolga a Csiki Csendorseg unnepi ugyeletenek. Alabbi beszamolonk ennek az emlekezetes, nehany szent napnak az esemenyeit foglalja csokorba.

December 23, 06:30 – Idosebb Kolompar Miklos a kakasszoval koszontotte a pirkadatot, majd miutan a kerti mellekhelyisegben megmacskassodott labat megmorogva megitta az egy deci vilmoskortet, automatikusan kitekintett a foutcara nezo ablakon. Azonban mas reggelekkel ellentetben, homlokat kiverte a hideg verejtek, mikor a labtorlon szellozni hagyott csizmajat kereste a szeme. “Hogy az a szorosfaru angyom tergye kalaccsa torne bele, aki elvitte a birkabor csizmamat!” kialtotta olyan energiaval, hogy a lumbagoja iden harmadszor kelt eletre. Id. Kolompar ekkor felvette alighasznalt jegeralsojat, es feltarcsazta a Csiki Csendorseg karacsonyi ugyeletet, panasztetel vegett.

December 23, 07:45 – Manko Peter Pal csendorormester eppen Kiss Karolyne Icuka irodai asszisztens feketekave specialitasat kostolgatta, mikor az arcahoz kozelito dekoltazsra ragadt tekintetet hirtelen a telefon csorgese valtotta hivatalosra. “Kolompar ur, koszonjuk bejelenteset, a jegyzokonyvet felvettuk, es az eljarast meginditjuk” jelentette ki az ormester, mikozben a gepeles hangjanak iranyaba forditotta fejet, ahol tekintete rogton meg is talalta Icuka immaron hullamzo dekoltazsat. Koszones nelkul tette le a telefonkagylot, amibol meg halvanyan hallatszott Idosebb Kolompar Miklos hangja, amint az angyat emlegeti.

December 23, 08:56 – 87 eves Kovacs Bobet egy, a nyitott ablakan keresztul beszurodo kialtas keltette fel abbol az ismetlodo alombol, amelyben Ubuge Tiborral lovagol el a naplementebe, szalmakalapban. “Hogy az a szorosfaru angyom tergye kalaccsa torne bele, aki elvitte a birkabor csizmamaaaaat!” Kovacs neni egy 78 eves furgesegevel ugrott ki az agybol, hogy megnezze mi a gond a szomszedban. Amint kihajolt a mar honapok ota nyitva tartott ablakon, eszrevette, hogy a muskatlis cserepe osszetorve hever a foldon, mellette egy szokatlan meretu mezitlabas labnyommal. A telefonjahoz szaladt, hogy feltarcsazza Csendorseg szamat.

December 23, 09:50 – Kiss Karolyne Icuka neccharisnyajat probalta Manko Peter Pal csendorormester ovcsatjabol kiszabaditani, amikor megcsorrent a telefon. 87 eves Kovacs Bobe mezitelen labnyommal kapcsolatos buntenyre utalo bejelentesere reagalva elokeszitette a szolgalati szemelygepkocsijat, valamint a biznyitekok vizualis rogzitesere hasznalt fenykepezogepet, hogy kiszalljon a helyszinre.

December 23, 10:34 – A Tolgyfa utca lakosai ekkora mar egytol egyig Idosebb Kolompar Miklos es 87 eves Kovacs Bobe elokertjet elvalaszto feher szinu fakeritesnel gyulekeztek – kozottuk Kolompar bacsi tovabbra is jegeralsoban, valamint Kovacs neni kezi himzesu haloingeben – turelmetlenul varva a csendorsegi helyszinelest. Manko Peter Pal csendorormester gumibotjaval eloszlatta az izgatott tomeget, majd szolgalati fegyverevel 3 figyelmezteto loves leadasa utan elovette fenykepezogepet, es elkeszitette az inkriminalo felvetelt, mikozben arcara erosen gondolkodo kifejezes ult.

Majd a kovetkezo bejelentest tette hangosbemondojan keresztul: “Figyelem Csiki polgarok! Hivatalosan bejelentem, hogy a 87 eves Kovacs Bobe ablaka alatt talalt bizonyitek, osszhasonlitva a mar rendelkezesre allo korabbi csendorsegi nyomozasi eredmenyekkel, egyertelmuen bizonyithatoan nem mas, mint a korozes alatt allo hirhedt bunozo, Ubuge Tibor mezitele laba nyoma!” A felhordulo tomegbol kiszurodo noi sikolyoknal csak Ifjabb Patko Lajos kuvasz-csivava keverek kutyajanak ugatasa volt hangosabb. Idosebb Kolompar Miklos ekkor kiszabaditotta magat az izzadt tomegbol es a feszerhez sietett, ahonnan kisvartatva elojott, kezeben tartva egy rozsdas baltat, amelyet meg onkentes favago korabol tett felre ilyen jellegu alkalmakra tartogatva. “Ezzel a baltaval szedem le a csizmamat az elvetemult Ubugerol, hogy az a szorosfaru angyom tergye kalaccsa torne bele, amiert elvitte a birkabor csizmamaaaaat!”

87 eves Kovacs Bobe arcara azonban furcsan izgatott pir ult, es eddig ugyesen titkolt hianyzo fogai hirtelen kivehetoek lettek az onkentelenul eletre kelo szeles mosoly mogott. Beparasodott szemuvege mogul ismet szemugyre vette a labnyom meretet, mikozben elhatarozta, hogy ezentul nemcsak nyitva tartja haloszobaja ablakat, de Asztalos Karollyal – aki neve miatt kotelessegenek erezte, hogy ezt a hivatast valassza – keszittet egy massziv lepcsozetet is alaja.

Idosebb Kolompar Miklos harckialtasat Halmos Sandor – a falusiak koreben csak “Serlok Halmos” neven ismert – magannyomozo-, ufologus es szemelyszallito kisiparos torok koszorulese szakitotta felbe. Halmos hatratolta kiskarimaju teli kalapjat, mikozben aktataskajat a kozelben allo, Kis Magdolna talicskajara helyezte, es osszevont, osszenott szemoldokkel igy szolt: “Polgarok, figyeljenek jol, mert amit most mondani fogok, az igen nagy jelentoseggel bir!” Tatott szaju nok es ferfiak tekintetetol kiserve igy folytatta mondandojat: “A latszat egyertelmuen arra vall, hogy Idosebb Kolompar Miklos meglovasitott bal, illetve jobblabas teli csizmajaert ugyanaz a tettes a felelos, aki mezitelen bal labanak nyoma 87 eves Kovacs Bobe ablaka alatt hagyta. Azonban! Ugyan jogos a feltetelezes, hogy aki karacsony kornyeken pore labbal kenytelen roni a csiki utcakat, az olyannyira szukseget erezheti egy par, meggondolatlanul labtorlon hagyott labbelinek, hogy arra nemcsak szemet vet, de el is emeli az ej leple alatt, nem szabad, hogy olyan tenyek, mint a labnyom, illetve a csizma meretenek osszevetese, a feledes homalyaba meruljenek!”

Ezeknek a szavaknak hallatan, a felgyullado villanykortehez hasonlatos ertelem valt lathatova Manko Peter Pal csendorormester borostas arcan. Megragadva az alkalmat, igy kialtott fel, Halmos Sandor – a falusiak koreben csak “Serlok Halmos” neven ismert – magannyomozo-, ufologus es szemelyszallito kisiparos torkara fagyasztva a szot: “Polgarok! Felszolitom Idosebb Kolompar Miklos csiki lakost, hogy tanuk jelenleteben hozza tudomasunkra csizmaja meretet!” Kismeretu labarol ismert, es emiatt legenykoraban a holgyek koreben igen nepszerutlen Kolompar zavartan, bajusza alatt morgott valamit, mire Csikszereda egyik idos asszonya, Ozvegy Tinodi Elemerne igy kialtott fel: “Egy-tized arasz!” A tomegen athullamzo, nevetesbe fulo dobbenetet a csendorormester hivatalos hangja szakitotta felbe, amint a hangosbemondon keresztul bejelentette, hogy a 87 eves Kovacs Bobe ablaka alatt felfedezett nyom egyertelmuen egy szokatlanul nagymeretu labfej, illetve egyeb testresz tulajdonosae, tehat “…a csizmatolvaj, illetve a Kovacs Bobe ablakan bemaszni keszulo egyen nem egy es ugyanaz!”

A tomeg elismero morajat konstatalva igy folytatta hivatalos mondandojat: ”Bejelentem, hogy Ubuge Tibort az Idosebb Kolompar Miklos ellen elkovetett elkovetett buncselekmeny vadja alol ezennel felmentem, es ismeretlen tettes ellen elrendeltetem a nyomozast. Hivatalosan minosegemben megkerdezem azonban 87 eves Kovacs Bobe csiki lakost, hogy kivan-e feljelentest tenni a haloszobajaba behatolni probalo, es szokatlanul nagymeretu labnyomat ablaka alatt bizonyitekkent hagyo Ubuge Tibor ellen?”

A 98 eves Makos Ferenc algeriai polgarhaboruban kilott, hianyzo bal szeme miatti paratlan szamu szemek mind Kovacs Bobere szegezodtek, turelmetlenul varva a valaszt. Az idos asszony ekkor igy szolt: ”Nem kivanok feljelentest tenni Ubuge Tibor ellen, mert en ugy gondolom, hogy ezek utan aligha lesz mersze visszaterni a tett szinhelyere. Igy megkerem a Csiki Csendorseget, hogy privat maganeletemet tiszteletben tartva, ne tegye megfigyeles ala a hazam kornyeket!” Majd a csendorsegi hangosbemondot atveve igy folytatta: ”Mivel ugy erzem, hogy nem vagyok veszelyben, azt is szeretnem bejelenteni nyilvanosan, hogy ablakom tovabbra is nyitva all minden ejszaka, es hogy megerositsem, hogy nincs mitol tartani, Asztalos Karollyal keszitettek egy massziv, Ubuge Tibor sulyu ferfiembert elbiro lepcsozetet, amelyet a haloszobam nyitott ablaka ala helyezek!”

87 eves Kovacs Bobe ekkor vissza adta a mikrofont Manko Peter Pal csendorormesternek, aki hivatalos hangnemben felszolitotta a tomeget, hogy oszoljon szet, es bekessegben keszulodjon a karacsonyra. Id. Kolompar Miklost kulon utasitotta, hogy tegye le a rozsdas fejszet, es vonuljon be lakhelyere, hogy a Csendorseg megfelelo modon folytathassa eltunt csizmaja ugyeben a nyomozast.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink!

Ezuton szeretnenk tudatni Onokkel, hogy a Csendorsegtol kapott hivatalos hirek szerint a nyomozas tovabbra is folytatodik ennek az eltunt par csizmanak az ugyeben, igy szerkesztosegunk is arra ker mindenkit, aki barmilyen informacioval tud szolgalni, hogy jutalom elleneben jelentkezzen irodankban, vagy a helyi csendororson.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-27 02:52   
Kedves fősz asszony, kissé csodálkozom: annyira belesüllyedt a beiglik és töltött pulykák közé,
hogy elfeledte a szegény népet arról túdósítani, hova tűnt el megint nevezett T.Ubuge. Vagy már nem is körözik?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-24 03:26   
Kedves Anri, szerintem maradt még világoskék, a székely zászló színe. És Csaba királyfi is megvan.Tehát nincs semmi veszve.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 22:12   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 20:39   
En azt hittem hogy holnap ma van .itt ultem a gep elött es vartam a cikket, nem törödve azzal hogy kifut a tej odaeg a töltöttkaposzta itt ultem es vartam a cikket ( ismetlem magam mert 87 eves leven feledekeny lettem) DE mint latom cikk helyett csak buborekokat kaptunk ugye jol lattam ugyanis vaksi is vagyok. Kedves szerkesztöur-kisasszony az igeret szepszo ha.... a többire mar nem emlekszem maradok tisztelettel a kurjanto huseges olvasoja
87 eves Kovacs Bobe akiböl nem lesz olasz szalami

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 14:17   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-22 19:21   

Kedves Olvasoink!

Amint azt igertuk, holnap kerul piacra a Csiki Kurjanto karacsonyi szama. Ha a nyomdafestek birja.

Koszonjuk turelmuket!

Udvozlettel,

A Szerkesztoseg

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-18 09:32   
2003-12-15 23:25, bobe:
-
A jó apáca is holtig tanul.

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 09:47   
2003-12-15 23:25, bobe:
-
Mi van Bobe? Beàlltàl apàcànak? Hàt igen, ami késik nem mulik!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-15 23:25   
ilyen boldog vagyok en is mikor a csiki kurjantot olvashatom

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-15 23:06   
Ihaj-tyuhaj, sosem halunk meg.

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-15 20:26   
2003-12-15 18:43, anri:
-
Nahàt Anri, ilyet hallani!

Erdekes modon, ma délutàn férjem ilyennel àllt elö: "Hallottam e rolla hogy az üzletek nagytöbbsége panaszkodik, hogy az idén nem megy az ünnepi ruha-cipö-stb àru?"

Mire én: "épp mondani akartam hogy nincs mit felvegyek!"
De az egészet elengette a füle mögött.... nem akarja a statisztikàt megrontani.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-15 18:43   

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-15 12:24   
2003-12-14 20:35, bobe:
-

azért nem kellett volna elütni

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-14 20:35   
Vagy azokkal nemtörtenhet meg hogy gondoljak „ o csillagom a lanyom lehetnel“

Maradok tisztelettel egy kivancsi olvaso

-
Dehogynem itt a jo pelda mr Marshall 92 eves uriember ezt gondolta elöször mikor megpillantotta : Ann-Nicole Smitht de aztan gondolt megegyet es megkerte a kezet allitolag nagy szerelem volt ott es boldog hazassag aki nem hiszi jarjon utanna

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-14 15:04   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-13 21:08   

BREAKING NEWS

Megjelent a Csiki Kurjanto kovetkezo szama!

Tisztelt Olvasoink,

Amint azt fennallasunk elmult nehany honapja alatt sikeresen bizonyitottuk olvasotaborunknak, keves parja akad objektivitasunknak es a tenyszeruseghez ragaszkodo alapossagunknak. Most sem tetlenkedtek oknyomozo riportereink. “Anri” fedonevu helybeli lakos, uniformisban szolgalatot teljesito csiki csendorrel tortent, artatlannak tuno incidenserol idokozben kiderult nehany emlitesre melto dolog.

Ifjabb Kelemen Janos Jozsef tizedes szolgalatat teljesitette azon a nyirkos, decemberi reggelen, amikor “Anri” megjelent a keresztezodesben. Ifjabb Kelemen tizedes szerkesztosegunknek a kovetkezoket mondta el:

“Szolgalatos voltam aznap, bar azt sem tudtam ebredeskor, hogy fiu vagyok-e vagy lany, ahogy mondani szoktak azt. A kakast is tulszarnyalo horkolasra ocsudva, szememet kinyitvan halistennek meglattam a felhuzott cirkusz satrat, oldalra pillantva pedig a Bozsi hajcsavaros fejet. Ferfiassagomrol meggyozodve automatikusan hatba bokdostem Bozsit, aki a keze ugyeben levo legycsapoval automatikusan “leintett.” Meg mormolt valamit, amibol csak annyit ertettem, hogy “…..letorom…”

CS.K.: “Tizedes ur, megkerhetnem, hogy terjen ra az ominozus incidensre?

“Hogyne. Tehat ballabbal keltem aznap. Kevesebbet kaptam a legycsapoval, mig a legenylakasomban eltem, hogy a fene ha megeszi a fehernepet meg a hisztit. A Sanyira kellett volna hallgatnom, amikor belemondta az eskuvomon a mikrofonba, hogy “az emancipacio a huszonegyedik szazad erenyove!” A Sanyi olvasott ember. Na de terjunk ra akkor a kerdeses fennforgasra.

Tehat a szolgalatomat teljesitettem az Tinodi Lantos Sebestyen es a Tolgy utca keresztezodesenel, amikor eszrevettem a kozeledo zsemleszinu szemelygepkocsit. Gyanus volt tobb okbol kifolyolag. Eloszor is ezt a fajta Zaporozsec-et mar vagy 10 eve nem lattam errefele, de meg a ‘Csiki Mobil’ autosmagazin novemberi szamaban is az antik oldalon szerepelt. Tavaly elott valaki behozott egyet javitasra a Szabo Miki bacsi muhelyebe, de ez is csak mendemonda. Szoval felkeltette az erdeklodesemet. Ahogy kozelebb jott, lattam, hogy a lokharitoja egy regi Ladarol valo, a bal hatso ajto meg Kerek Jani Daciajarol, amit a tavasszal lovasitottak meg a Csiki Diszko elol. Elso gondolatom az volt, hogy ez talan a korozes alatt allo Ubuge Tibor lehet. Az eloleptes gondolata jart mindjart a fejemben, meg hogy a Bozsi csak eltenne a legycsapot, ha egy szazados bokdosne pirkadatkor. Elovettem a gumibotomat es intettem neki, hogy lassitson le. Mivel ugy tunt, hogy nem reagal a hivatalos felszolitasra, igy leadtam egy figyelmezteto lovest a szolgalati fegyveremmel. Ekkor ralepett a fekre a vezeto, es felrehuzodott az arokba. Erositest kertem a hangosbemondo tolcserel, es megkozelitettem a jarmuvet. Ekkor lattam, hogy egy igen idos asszony fogja egyik kezevel a kormanyt, masikkal pedig egy setabotot. Egy mustarszinu dzsorzekabat volt rajta (Bozsinek is van egy hasonlo, onnan ismertem meg).

CS.K.: ”Es ekkor mit tett?

“Ekkor felszolitottam, hogy mutassa fel a szemelyi igazolvanytot, jogositvanytot, es a forgalmi engedelytet. Nagyon be volt rozsadasodva minden vegtagja, mert igen lassan nyult a szatyra utan, amiben az iratait es az olvasoszemuveget tartotta. Az igy rendelkezesre allo felora alatt kihallgattam az idos asszonyt, akit ekkor meg gyanusitottkent tartottam nyilvan. Kerdeseimre valaszolva elmondta, hogy eppen a Csiki Nyugdijas Otthonba sietett a szokasos horgolo- es pokerpartira, valamint elmeselte az elete tortenetet 1912-tol napjainkig, kulon kiterve a szerelmi kalandjai reszleteire. Mondtam is neki, hogy kar, hogy nem eltem 50 evvel ezelott, mert akkor volt libidujuk a noknek, ma mar csak a legycsapo van. Kerdeztem, szep fehernep volt-e fiatal lany koraban. Azt mondta, kevesen alltak meg szo nelkul, mikor a pataknal mosdott reggelenkent. Mondta, hogy a jogositvanyaban egy fiatalkori kepe van, ugyhogy eppen aktualis ez a fennforgas ebbol a szempontbol. Ezt en is megerositettem. Hanem mikor meglattam a kepet, eltatottam a szam, pedig amiota 5 fogamat elvesztettem egy nezetelteres soran, nemigen mutogatom a maradekot.

CS.K.: ”Mitol rokonyodott meg annyira a kep lattan?

“Tulajdonkeppen csak azon, hogy mennyire maskeppen sminkeltek a holgyek akkoriban. Mert egyebkent valoban szep fehernep volt, ahogy azt o megmondta. Nem csoda, hogy nem volt nyugta a legenyektol. Neki aztan elkelt volna a legycsapo. Es meg a Bozsi panaszkodik.Megmondom oszinten, nem is bantam, hogy nem Ubuge Tibor akadt horogra aznap reggel.”

CS.K.:”Sikerult masolatot keszitenie a jogositvanyrol?

“Termeszetesen. A csendorsegi eloirasnak megfeleloen muszaj volt. No meg a Bozsinek is hazavittem egy peldanyt, hogy lassa mar meg, hogy kell sminkelnie egy fiatalasszonynak.”

Kedves Olvasoink!

Amint azt latjak, minden lehetseges forrast kihasznalunk, ha az igazsag kideritese forog kockan. Mindezt az Onok, az objektivitas, illetve a professzionali ujsagiras iranyaban erzett elkotelezettsegunk motivalja.

Mint mindig, amennyiben kerdesuk, velemenyuk van, azt irasban nyujtsak be a sajtoladankba helyezve.

Es ne feledjek, karacsonyi kulonkiadasunk mar a nyomdagepek alatt van!

Udvozlettel

A Szerkesztoseg

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-13 08:13   

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-13 03:04   
Kedves szerkesztőség, az a pucér angyal miért nem szőrtelenítette, vagyis tolltalanította a szárnyát a fotózás előtt?

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-13 01:48   
TUDOSITAS!

A karacsony hoza haza szulofalukba a fiatalokat unnepelni a teli unnepeket a csaladal.De ugyan a nosztalgia is hozza oket visza.

Alaszkaba rengeteg jeges medve panaszt tett nem hagyak oket aludni.A multkor tetten kaptak a bunozot aki fotoba volt veve gonosz tevekenysegebe.

Ugyan Csikibe mas a hejzet, jeges medvek ,bocs , bacsik,elvezik a napfenyeket ,iljenkor parolog jobban a buborekok fejukbol.

Be hoztak a piacra az uj noknek valo kocsi muszerfalatt.

Csikibe egyre jobban novekszik a pocok emancipacio.

A Mikulas az iden lassu Dec 6 ika ota meg mindig osza az ajandekokat, jovohetre mar csak be fejezi a masodik emeletett is.

Vegulis, meg hogy nem leteznek angyalok? De hogy neeeeem.....

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 19:37   
Kedves Anri,

Leallitottuk a karacsonyi kulonkiadason dolgozo nyomdagepeinket, hogy erre az ugyre tudjunk koncentralni. Mar analizalja is szerkesztosegunk, a Csiki Csendorseg es mas szakertok bevonasaval. Ennek eredmenyet hamarosan kozoljuk.

Turelmet megkoszonjuk,

A Szerkesztoseg

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 19:14   

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-03 16:57   
Valasz arra aq MAS allapotra
A tizenkettedikben Hat Case(24 canna van egy case-ben)betaplalasa utan amit szegeny feje naponta hajt fel.
Meg mindig tiszteletteljesen Koborlo (aki nem egykobor LO)

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-03 08:38   
2003-11-30 00:19, bimbi:
-
ERTESITES!

hányadik hónappban van?

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 20:09   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 18:41   

Kedves Olvasoink es Elofizetoink,

Ugyan legutobbi szamunkban erthetoen a nyilvanossag tudomasara juttattuk, hogy hamarosan megjelenik a karacsonyi kulonkiadas, a sajtolada tartalmabol itelve falra hanyt borso volt a kozlemeny.

Ezuton szeretnenk tudatni mindazokkal a Csiki lakosokkal, akik hianyos oltozekben keszult Polaroid felveteleiket rajtunk keresztul kivanjak eljuttatni a naptaron szereplo urakhoz, hogy ilyen szolgaltatassal nem foglalkozunk. Csak es kizarolag diszkreten feloltozott egyenek osszeparositasat kisereljuk meg.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-01 15:12   
Tessék mondani, ezek álcázott házassági apróhirdetések?
S azt a naptárt hol lehet megrendelni?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-01 12:19   
Ezt mind megittad Koborlo?

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-30 21:27   
SzOrt kergeto Kisaszonygya
Mar latom Mert NEKEM nincsen iljen Csikos gatyam!!!!
ugy hogy bocsalnatot esedezk.
Nag y sagoteknal es visszajara vonom az ossza es vad -jajaimat.
Ha erthetetlen a szovegem azert hetoen van meg mindig mamorral telitve a tenapi szor---- soros kancsutol
Bekes -en Koborlo(aki nem 1 kobor LO0ooo!!!!)

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-30 03:06   
Kedves Koborlo,

Szeretnenk ha sziveskedne a foszerkeszto nonk irodajaba csak gatyaba es sajat ugyvedevel.Mi is hozuk a mi ugyvedunket.Azonba keressunk egy neutralis konyvelot aki majd meg szamolja mind kett partinak a szort a hasarol.Ezt azert teszuk meg , be bizonyitsuk nem On hasija, Koborlo,lathato a kepbe.

Szerkesztoseg

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó