2020. augusztus 12. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-22 01:36   
RENDORSEG!

Kaptunk hirt F.I.B.tol hogy megtalaltak Ubuge hajtasi engedeljet egy Taco Belbe, tudositassuk szerint mar Mexiforniaban megszalt.Ki latya az uj alcazas es uj neven azonal ertesitse a rendorseget vagy Csikieket vagy a Mexiforniait.Koszonyuk!

A hajtasija melet meg volt egy kartja is mire ra volt irva "Egy ferfi fanteziaja".Az F.I.B. ara gyanakszik ezert jott at az Oceanon az ubuge, talaja meg fanteziajat!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-22 01:27   
SPORT!

Pistikerol kaptunk hirt, ma bucsut vett a motorozasnak a heves esozesek miat be zarodik a kemeny trening sezon.Bucsuzasul kaptunk tole egy szep kepet mint be bizonyitja mar egyut a motorjaval tud repulni.Lattunk tavaszkor visza Pistike!!!
Adig MONozal alias Ria neven VARUNK a CHATbe!!!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 15:02   

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 13:16   
2003-10-20 13:14, ubuge:
-

*Nyöször* Így jár, aki nem frissít idejében.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 13:14   
2003-10-20 13:04, bobe:
-

Úgy látom, Elcky aludni szeretne, de zavarja az állandó dobogás. Ebben segítenek neki a képen látható kütyük.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 13:12   
Füldugók, azoknak, akiknek Judit hisztije túl hangos

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 13:04   
arra is, Elcky legyszives fuzz valami magyarazatot is azokhoz a herkentyukhöz mert en 87 eves vagyok es nem latom mik azok?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 12:32   
Pofám leszakad!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 12:23   
2003-10-20 12:18, bobe:
-

Viragra telen is szuksegunk van (...)

- Franc a gyorsolvavsásba! Nem viagrát olvastam???

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 12:18   
Viragra telen is szuksegunk van ez igy van itt egy kis télivirag

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 12:13   

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 10:20   
AKKORIS!!!!!! JUSZTIS!!!!!!!!! Vagyis inkább JUSZTSEM!!!!!!!!
Most dobbantottama nyomaték kedvéért, ha nem lenne hallható.

Télennyáron Virág, az Évszakok az Évszak Idején mozgalom képviselője

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-19 21:55   
Ennek a ket kepnek semmi köze a karacsonyhoz sajna nalunk itt eszakon ez van

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-19 21:47   
Levél a Szerkesztőségnek

Tisztelt Szerkesztőség!

Elég nagy baj a klimakatasztrófa szerte a világon. Mi, akik itt Csikiben tartjuk még a hagyományok terén frontot, ragaszkodunk a négy évszakhoz, ill. ezek szokott időben való megrendezéséhez.

Időjárási Hagyományőrző Egyesületünk kéri Önöket, hogy a Csiki Kurjantó is segítse munkánkat legalább azzal, hogy a karácsonyi üdvözleteket, ill. azok képes mellékletét az ádventi idő beköszönttével adják csak közre.

Köszönjük megértésüket és támogatásukat.

Tisztelettel

Időjárási Hagyományőrző Egyesület
Mindent a Maga Idejében Szakosztály (MMISz)

Télennyáron Virág
alapszervi titkár

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-19 21:29   
Meg Hälge nevu kedvenc javorszarvasom is telet mond

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-19 21:16   
Zuloka! Megtalaltam az autonkat nezd hol volt az ebadta. Hiaba na itt a tel alig vartam . Annal jobb nincs mint havat hanyni

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-18 15:23   
2003-10-18 07:54, bimbi:
-

Csikibe az oszi horgaszat javaban mukodik ! Mindenki halaszik ahol tud!

Nem mindenki valogatos, eleg, ha halszagu amit kifog.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-18 07:54   
TUDOSITAS!

Csikibe az oszi horgaszat javaban mukodik ! Mindenki halaszik ahol tud!A sport halaszat szabajai kotelezik visza dobni a halat ami a horogra kap!Remeljuk azert minden hal visza kerul ahonan ered!
Majd tudositsuk ki lett a nyertes!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 08:22   
ujmetodus a szemmutetben:

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 08:18   
Csak kerdezem ez nem Ubuge?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 05:41   
Gyönyörű motoros fotómat szivesen dedikálom neked, Bimbi. Ingyen. Sajnos, nekem nincs három szemem. De még lehet.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 05:19   

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 03:54   
KULTURA!

Csikibe volt multheten a Zs.F. irono konyv bemutatassa.A Kik es Mik konyveit hozta es eles tolat mivel autogramokat oztogatott.Bevonulassa elejettol a Csikiek szivessen fogattak, integetve neki visza mar a falu elejettol.Sokan reszt vettek a bemutatasson foleg azert is mert ingyen kavet adtak.
Az autogramok is ingyen voltak.
Let volna besztercei nedu is de a muveszno nem figyelt bal labara mikor kanyart vett az aztal fele igy jol bele vagodot .A besztercei palinkat a rendezok muszaj volt vodorbe oncset amibe a muveszno elzsibasztotta labat a fajdalmatol.
Igy a vendegek csak besztercei palinka inhalaciobol reszesultek.Az egyik rajongo is megszolalt e kapcsan mondva "Muveszno a laba palinka szagu!".Nem tudta bezeg honnan ered a szag es miert.

Zs.F. egy nagyon popularis irono hazankba, "Mik" is olvassuk ott es ki tudja meg "Kik".Igy termeszetessen Mik es Kikrol irt konyveben.
Konyvet minden polcokrol arujuk tessek sietni megvenni oket meg van par beloluk!
A konyv boritoja gyonyoru harom szemu Mik es Kik van rajzolva mind ez a muveszno otlette volt,aki nem csak ir hanem fest is.
Nem nem szobakat fest hanem vaszont fest.
A konyv elerheto bar honnan a vilagrol.Kuldunk postan mindenkinek varjuk a dollarjukat "kessbe" vagy "vizaba".Be lehet jonni foldunkre is szemeljessen megvasarolni, NEM KELL VIZUM PECSET!

Zs.F. Csikibe erkezve.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 02:50   
KEK FENY!

Papaprazziktol kaptunk egy fotot ami bizonyitja azt hogy Ubuge ujra a Csikibe jar.Megtalaltak a kedvenc motorjat a kerti sorozo elott.A brigad 3-as es 6-os azota is kutassak a bokrokat.

Rendorseg szovivoje:
Kaprar ezredes

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-17 02:43   
SPORT!

Pistike, a Csiki buszkesege amiota uj motorat vette , tovabra is keszul a Nemetorszagi versenyre .Ime a kepen lathato , trening napjan, repulni mar tud.A vezetest meg probalja.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-16 11:18   
Csíkszeredában jártamban megtudtam, hogy az ottani Hargita népe c. újság most készíti szokásos évvégi kalendáriumát. Amelynek szerkesztőjét, Sarány Istvánt, megkértem, olvasson már bele a Csíki kurjantóba, vajon nem tudnának-e belőle részleteket közölni a kalendáriumban. Sarány István elolvasta, azt mondta: "Bűbájos az egész, hanem hely szűkén sajnos csak részleteket közölhetünk."
Hurrá! Nevetnek majd a székelyek!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-14 20:57   
en nem tehetek rola ez a kis nyilas a hibas
a 87 eves bobe neni

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-14 01:52   

Kedves Olvasoink!

Rengeteg ketsegbeesett levelet kaptunk, amelyben helybeli lakosok aggodalmuknak adtak hangot Ubuge Tibor allitolagos szokeset illetoen.

Kovacs Bobe, 87 eves Csiki lakos az alabbiakat irta szerkesztosegunknek:

"Tisztelt Szerkeszto Elvtarsasszony!

A Csiki Kurjanto legutobbi mellekleteben olvastam, hogy ez az ebadta Ubuge, hogy a rosseb enne meg a fajtajat, kiszabadult a fogdabol! En egy 87 eves asszony vagyok, akinek meg van mit a tejbe apritania, ha erti mire gondolok. Ugyan a gravitacio hatalmaba keritette az erogen zonaimat, azert beszeli meg a szerelem nemzetkozi nyelvet, aki ramtekint, mikor a hatso kert keritesen altalam furt lyukon meglesi, ahogyan bikiniben hevereszek egy jol megerdemelt csirke-far-hat leves szurcsolgetese utan. Mikor hirt kaptam ennek az Ubugenek az elfogasarol es meglattam a markans fotojat, jelentkeztem a helyi csendorsegen, hogy allampolgari kotelessegemnek megfeleloen segitem a nyomozast. Fel is vettek az adataimat, sot en a derek- es mellboseget is megadtam a biztonsag kedveert. Most, hogy ez a csirkefogo ujra szabadlabon van, ludborzik a hatam annak gondolatatol, hogy esetleg ramtor egy nap, hogy bosszut alljon egy szegeny, vedtelen asszonyon! Nyitott ablaknal, lenge oltozekben alszom, az uram ejszakai muszakot vallalt, ugyhogy 9 es hajnali 2 kozott nincs itthon. A hazorzo kutyam suket, a puskam nincs megtoltve, igy teljesen kiszolgaltatottan vagyok a Paszuly utca 6/A szam alatt. Nagyon felek, hogy meglatogat ez az Ubuge engem!"

Kovacs Bobe es a hozza hasonlo aggodo levelirok megnyugtatasaul szeretnenk nyomatekositani, hogy Ubuge Tibor kiszabadulasa hirenek kacsasagat ezidaig nem sikerult sem megerositeni, sem pedig megcafolni. Kerjuk szives turelmuket!

A Szerkesztoseg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-12 01:11   
KEK FENY !

Ma regel October 11-iken, 7 es 8 korul a nem reg elfogot Ubuge Tibor,ki menekult a fogsaghazbol mikozbe az orok, regeli kavejuk utan elaludtak.

Az orok delbe keltek fel es akor vettek eszre a tettes celajanak kulso fala hianyzik.Lab nyomok nem voltak csak lo patkok nyoma.A nyomok viz partyahoz vezettek ahol meg is talaltuk a lovakat. Az egyik kozuluk eleg furcsan nezet ki; a specsia nem ismeretes tudosoknak meg, be vittek laboratoriumba elenorizni patkat.Az egyik patkora be volt vesve: "When zebras fall in love".Innen kiderul az hogy a lo szerelmes lehetett Ubuge delikvensbe es kiszabaditotta dutyibol.

Permetezo helikopterunkel korbe jartuk a viz feluletett es akor lattuk hogy masik partra leszalt egy civil repulo.

Azonal lekultuk az 5 es 13 brigad embereit elenorizek a teruletet nem e ott bujdogal a kiszabadult.Akcioba vettek minden kocsmat es kavezot es mindenkit akik bent talaltak, elenorzes ala voltak teve.

Meg edig nem talaltunk semit de megsem volt eredmeny nelkul napunk.Az 5 brigad megtalalta ez altal a mafiozos Csimp-et ki most 3 eve kiszabadult ugyan abol a celabol, ki holt reszegen morfondirozta magaban halkan de alandoan "ember vagyok, ember vagyok"

A nyomozast tovabb is folytatyuk , most uj taktikaval dolgozunk, ki kuldjuk a top rendorjeinket, alcazva, hatha be esik konyebben a csapdaba.

Ugyan akor kor kutatas lesz alcazot uj Porcheval alandoan 24 a 24 bol.

A tobbi detektivek meg terep szinbe fognak nyomozni.

Nyomozo kutyak is lesznek.

Kerjuk Csiki minden lakosat es kornyek beli falubelieket hogy jelezenek ha latjak a bunozot.Ertesiteseket varunk a kurjanto@csiki.ro emailen vagy rendorseg telefon szaman 1 - 900 - 543-0001 -Csiki fbi irodat kerjek Manci telefonos lanyt.Koszonuk elore is kozremukodesuket!

Pacsirta V.
ezredes

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-09 21:53   
Vegre ujra itt a csiki kurjanto! remelem gyakrabban olvashatjuk ezt a nivos nagyon ojekvtiv folyoiromanyt

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó