2020. október 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-09 15:53   
2003-10-09 15:48, rigojanos:
-

Höhö. Csíkban nincsen mekdónácc. Kacsa az egész.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-09 15:48   

BREAKING NEWS

Ubuge Tibor Lakat Alatt

Ellentetben a kora tavaszi megujulasi kiserlet szerencsetlenul sikerult dauerjaval, szerkesztosegunk mukodese most nem szemelyes okokbol szunetelt. Az Ubuge Tibor nevu Csiki illetosegu lakos ellen folytatott nyomozast izgatottan koveto olvasoink orommel konstatalhatjak a hirt, hogy az elmult sajtocsendnek a Csendorseggel vallvetve folytatott kommando-akcio volt az oka.

A magat nemzetkozive kinott embervadaszat zsakmannyal zarult!

A honapok ota szokesben levo Ubuge Tibor labarol vegre lekerult a nyulcipo. Mostani regota vart kulonszamunk a nagyszabasu nyomozas korulmenyeirol es Ubuge lakat ala kerulesenek reszleteirol szamol be.

Kis Balamber Csendoralezredes lapunknak adott exclusive interjujaban a kovetkezoket nyilatkozta:

“A sikeres akcio egy, a lakossag reszerol erkezett tippel kezdodott, ami Ubuge Tibor lakhelyere, szuk barati korebe, illetve multjaba vezette a torveny szolgait. A tipp az alabbi fenykep volt, amelyet Dr. Ponty Elemer, Ubuge egykori gyermekorvosa es pszihiatere bocsajtott rendelkezesunkre leghirhedtebb pacienserol.”

Dr. Ponty az alabbiakat fuzte hozza, mikor lapunk munkatarsa megkereste ot a helyi kaposztasavanyito uzem pincejeben uzemeltetett privat praxisaban:
”Furcsa eset volt Ubuge. Azota sem talalkoztam hozza hasonlo fiatalkoruval. 6 evesen hozta be hozzam egy no, akit a fiu csak Muternek szolitott. Tulajdonkeppen nem is igen mondott mast neki. Az altalaban azzal az igerettel valaszolt, amely szerint Ubuge fejenek hatso fele, az o tenyere, illetve a rendelom fala osszetalalkoznak perceken belul. Na de hogy ne kalandozzak el nagyon, a paciens panasza nem a fulek merete volt. Sot! Mivel elmondasa szerint Irenke a szomszed iskola konyhajarol az allitja, hogy a ful nagysaga megelolegezi a ferfi labanak varhato meretet, amely pedig egyenesen aranyos mas, intim helyzetekben eloterbe helyezett testresz meretevel. Ubuge panasza tehat nem a halloszervek meretere vonatkozott, hanem arra a szerencsetlen tenyre, hogy kezi segitseg nelkul nem all fol neki. Igy viszont szinte egyfolytaban el van zsibbadva mindket bicepsze. Ami viszont meg ettol is jobban bantotta Ubuget, az a duzzadt es voros orra, amely a lab novekedeset megelolegezo tulmeretezett cipok, illetve a fuleket el nem engedo kezek miatti gyakori hasraesesek kovetkezmenye.

Pszihiater leven elsodleges feladatom a felelmek eloszlatasa, illetve az onbizalom fejlesztese. Igy mutattam egy fotot Ubugenek, amelyen egy nagymellu not atkarolo cirkuszi eloadomuvesz portreja szerepelt. Ubuge meg a fuleit is elengedte meglepodottsegeben, mikozben felragyogo arccal konstatalta, hogy a voros duzzadt orral anyagiakra es anyagias nokre is szert lehet tenni. Buszken es megelegedetten tavozott rendelombol, mikozben ezt kiabalta: ‘Muter! Hol a legkozelebbi vandorcirkusz?’ Ugyan a kijelentest a beigert fej/tenyer/fal talalkozo kovette, dolgavegezetten doltem hatra muborszekemben.”

Szerkesztosegunk a Csiki Csendorseggel karoltve indult el a tipp alapjan, hogy megkezdje az elfogatashoz vezeto nagyszabasu hajszat. Utunk elsokent Ubuge felszobas garzonlakasaba vezetett, ahol a cigarettaval ementali sajtot reprezentalo matraca melletti szintetizatoran megtalaltuk a kovetkezo lancszemet, szulei fenykepet, amelyet bizonyitekkent jeloltunk meg:

Igazan akkor kezdett azonban korvonalazodni az ugy, amikor az ejjeliszekreny fiokjaban megtalaltuk nehany ex-baratnokent ismeretes holgyismeros fenykepet:

A kerdeses izlesre vallo, ruhatlan szemelyeket abrazolo magazinokkal teli mellekhelyiseg falan levo kepek pedig egyertelmu utalast adtak Ubuge megszallotsaganak termeszetere, illetve a viselkedeset befolyasolo tenyezok mibenletere:

A hazkutatas soran kutyaugatasra lettunk figyelmesek. A spajz ajtajat kinyitva az alabbi latvany tarult elenk:

Ubuge haromlabu kutyajat bunreszesseg gyanujaval letartoztatva folytatta a Csendorsegi kommando a buvohely atvizsgalasat. Nehany ora mulva egy szamzaras sertesbor aktataskabol elokerultek azok a bizonyitekok, amelyek egyertelmuen megmutattak a szokevenyhez vezeto nyomozati iranyt:

Ekkor mar biztos volt benne a kommandos osztag, a Csiki Csendorfonok, illetve szerkesztosegunk, hogy a helyi gyorsetkezdeben megbuvo, gyermekek altal kedvelt alnevet hasznalo szemely csak Ubuge Tibor lehet. Az objektum hatulrol torteno megkozelitese utan testgaz-sprayvel tettek mozgaskeptelenne a magat csak Ronald neven bemutato fiatalembert, majd jogainak ismertetese utan a Csiki Fogda es Testepito Komplexum-ba szallitottak. Kihelyezett tudositoink az alabbi exclusive felvelt keszitettek az elfogatas pillanatarol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tisztelt Olvasoink!

Lezarult egy fejezet a Csiki polgarok eleteben, amint Ubuge Tibor matol vizsgalati fogsagban varja sorsanak beteljesuleset. A Csiki nyugdijasok is fellegezhetnek, es a fiatal lanyoknak sem kell mar eltakarni dekoltazsukat.

A Csiki Csendorseg neveben is szeretnenk megkoszonni turelmuket, illetve kifogyhatatlan tippjeiket, amelyek csak harmincnegy helyi polgart kevertek a uzerkedes es kozszemeremsertes gyanujaba megalapozatlanul.

Koszonettel es tisztelettel,

A Szerkesztoseg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-09 04:22   
PAPAPRAZIKTOL!

Ubuget ma le fotozta egy papaprazzis aki latta hogy probal elmenekulni az utolso lako cimerrol.Nem is csoda a zsaruk nem fogjak el.Nem a sajat talpjain jar!

Ezelot egy hetel meg foldalati zugoba volt lefotozva.Nem kell mondjuk mit viselt ugye?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 19:50   
mit kerestek mit nem talaltok?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 18:01   
2003-10-08 17:50, elckerlyck:
-

En meg azt hittem, bolond lyukbol bolond szel fuj, mikor kihangositottam a telefont egy uzleti targyalas kozepen.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 17:50   
2003-10-08 17:44, rigojanos:
"Ezuton szeretnem kozolni egy bizonyos anonim telefonaloval, hogy csak szavakat vagyok kepes felismerni, igy minden mas, tetstnyilason keresztul tavozo egyeb formatumu "kijelentest" semmisnek vagyok kenytelen minositeni."

Sorry, fönökasszony, ez én lehettem. Megjött Rómából a CD az eredeti "zajjal", amire annyira vártunk, azt akartam csak átjáttszani neked

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 17:44   
Kedves Olvasoink,

Koszonjuk a nyilvanos sajtoladankba, illetve a magan postaladamba, es mobil telefonomra a kora hajnali orakban erkezett panaszos (nehol hiszteriazo) megnyilvanulasokat.

(Ezuton szeretnem kozolni egy bizonyos anonim telefonaloval, hogy csak szavakat vagyok kepes felismerni, igy minden mas, tetstnyilason keresztul tavozo egyeb formatumu "kijelentest" semmisnek vagyok kenytelen minositeni. Tovabba a a bejarati ajtom ele kitett, Mikulast varo, felcombig ero csizmamba 3-napos hotdog virslit helyezett szemelynek uzenem, hogy felismertem a szandalja nyomat a kert vegeben es nem vagyok rest megtenni a megfelelo intezkedeseket)

Megnyugtatsul szeretnem kozolni, hogy a magat immaron nemzetkozive kinott, Ubuge Tibor elleni nyomozas vonja el munkatarsaink figyelmet. A kor azonban hamarosan bezarul, es az errol keszult reszletes beszamolonkat napokon (esetleg orakon) belul olvashatjak itt!

Turelmuket megkoszoni

A Szerkesztoseg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 01:36   
KEK FENY!

Szerkesztononk vad ala van tevve.Rendorseg keressi.Papaprazzik titkos fotozasukba eszre vettek hogy egyik regel a szerkesztononk oszegyujtotte a lepcsojen felmaszo csigakat,es rohant veluk a konyhajaba ahol mar elore felforalt vizbe bele lokte a csigakat , utana meg megtoltotte fokhagymasos spenottal.
Jeeeeeee, most vettuk eszre az egyik csiga meg maradt eletbe es probal menekulni!!!!FANTASZTIKUS!!!!, Drukolyunk nekiiiii!!!!!
Hajra csiga !!!!

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 01:16   
: D:D

Husi

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-08 00:30   
2003-10-07 03:05, bimbi:

Csikibe megnyilt az uj iszap furdo!

Mondtam, Rigó, hogy bimbit ne engedjük be a fürdöszobába! Most itt a kompromittáló fotó! Türültezsd ki!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-07 22:38   
Melyen tisztelt szerkesztö ur-asszony!
ezennel hivatalosan reklamalok mert a csiki kurjanto mar egy ideje nem jelenik meg .Elvetve külügyi munkartarsaik tudositasait olvashatjuk de azonkivul semmi. Miutan kifizettuk a nagy summakat hogy olvashassuk ezt a nivos folyoiratot szeretnenk valamit kapni a penzunkert. En mar telefonaltam irtam emailt ,levelet es odaig jutottam hogy felkerestem a szerkesztöseget is azaz kerestem volna de mit talaltam a szerkesztöseg helyen ime a fenykep.

Hat ezekutan mar abban sem remenykedem hogy penzemet viszontlatom .
maradok tisztelettel az önök szorgalmas es becsuletes olvasoja.

bobe

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-07 03:05   
TUDOSITAS!

Csikibe megnyilt az uj iszap furdo!Az uj hejseg a diszno farm mogot lesz.Mar jelentkeztek kliensek is a hatasos iszap furdobe.Kerjuk vendegeinket azert maskor hagyak othon hazi baratait.
Nyitva regel 9-tol delutan 6 ig.Hetfotol ,szombatig.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 14:36   
melyik is voltal?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 14:34   
Bimbi!
szoval te voltal a fenykepezögep mögött? Na még ilyent. Gondoltam lebarnulok kicsit erre vilagsztar lettem ebben a vilaghiru ujsagban

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 06:48   
hahahahahahahahahahhaahahahah
hahahahahahahahahahaahhahahah
hahahahahahahahahahahahahahah

Szegény Bözsi néninek nem is érhet semmit, ha ruhástól feküdt a gépbe

hahahahahah....de jot kacagtam ezen.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 05:37   
TUDOSITAS!

Bozsi neni ki probalta eloszor a benti napozast az uj termeszet gyogyaszat intezetunkbe.Vegso alitasa az volt:"Nem er ez semit"!
De azert Ti probajatok ki!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 05:23   
ERTESITES!

80% arleszalitasba aszonyoknak aruljuk a MAC FOR WOMENT!Ferfi Mac is most 50% kaphato!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 05:14   
Figyelmeztetes!
Kedves Csikiek, ne igyatok iljesmit mert ide jutt majd mindenki!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 05:12   
FIGYELMESZTETES!
Kedves Csikiek! Ne hagyatok sorotoket az asztalon tanc kozbe !Utolherhet beneteket meglepetesek!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 20:54   

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 18:37   
Kedves Anri,

szívesen, jutányosan vállalok ablakpucolást,
egyetlen feltételem, hogy Te mindig abban a helyiségben tartozkodol, ahol én az ablakot pucolom és maximum bikini az öltözéked.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 16:17   

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 14:56   
Tisztelt Megrendelőnk!
Az Ásott Halom Kft. minden Kedves Megrendelő ígényét kielégíti.
A Fekete Erdőben klinika van, na jó, a Dunának is némi köze, na de Ásotthalom kérem!
Erdőink lehullott, átlagban 25 cm-es átmérőjű sárgásbarnarőtnarancs falavelei, valamint az utak mellett fellelhető Hölgyek paraméterei ... mit nekünk EU! Ez egyenesen a kapitalizmus! (Hátulról!)

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 13:16   
Kedves Zulo,

nagyon érdekelt volna az avarszállítmány, sajnos azonban a hírdetésből nem derült ki a levelek átlagátmérője, valamint színe, így szükségleteimet kénytelen voltam a Fekete-erdei Erdők és fák GmbH & Co.KG-től fedezmi.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 12:56   
Akkor befásultam!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 12:51   
Gondolom, ezek egy székely fa sorai.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-05 12:35   
Apróhírdetés

3 zsák lehullott falevél eladó!
Érdeklődni a szerkesztőségben megadott címen!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-02 05:38   
ERTESITES!

A KIKE SZITO GYARBA ma uj WC-t fognak szalitanni.Mindent kenyelmet a munkasnepnek!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-02 05:14   
PIAC!

Ma engedtek szalag munkara Csikibe ,suketeknek valo CD lejatszot.Igy ujra munka lehetoseget szabadit a falu vezetosege masod alass utan nezoknek.Edig jelentkezet 5 tehenes es 10 juhasz es az oreg lanyok az oreg othonbol.Mindenki orommel dolgozik ma a:

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-02 04:04   
2003-10-01 18:54, rigojanos:
-
2003-10-01 13:44, elckerlyck:
-

...Utasa nem más, mint a hírhedt F.Zs...
-

Jol nezel ki a kepen Zsuzsa, de attol, hogy nincs fogad, meg mosolyoghatnal.

-
Kedves Rigó, nekem ilyen a mosolyom.
A zsebem külön mosolyog: a fogsort ott tartom.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó