2019. október 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-23 18:08   
Szeretne ö is egy ilyen gyonyoru batikolt gatyat. Az este tanultam meg ezt a szep kifejezest "Batikolas" Na ezt meg megtanulom

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-23 17:52   
Ki a gyanusitott? En sejtem... Hol es mennyit fizetnek?

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-23 09:29   
2003-08-22 18:04, bobe:
-
Hol lehet ilyen gyönyöru ferfi alsonemut vasarolni ? A ferjem meglatta a kepet es azota nyaggat.
-
A kép miatt?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-22 19:18   
A sörnyitóval hetvenkedett itt már a pernahajder! Már akkor tudta, be fog törni a szerkesztöségbe!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-22 18:04   
Hol lehet ilyen gyönyöru ferfi alsonemut vasarolni ? A ferjem meglatta a kepet es azota nyaggat.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-22 16:33   
Ujabb Bizonyitekok az Ismeretlen Betoro Ellen

A Csiki Csendorseg keri a lakossag segitseget

A Csiki Csendorseg egy sajtotajekoztato kereteben hozta nyilvanossagra a Csiki Kurjanto Szerkesztosegebol augusztus 21-re virrado ejjel eltulajdonitott targyak listajat. Amennyiben barki felismerni veli az alabbi kepeken lathato potolhatatlan ereklyeket, az kerjuk jelentkezzen helyi csendororson.

1. Foszerkesztonk szamara felbecsulhetetlen erteku az alabbi targy. Anti-tengeri-eleseg erzesei miatt kenytelen a retikuljeben hordani, hogy a barmit a forro olajba hajito Csiki ettermekben demonstralhassa a nemkivant husfeleseget.

2. Az alabbi kepeken szerkesztoseg kihelyezett tudositoinak szamara tarolt 1 darab ferfi, illetve 1 darab noi alsonemu. Tekintve, hogy kenyelmetlen, olykor veszelyes szituaciok kozepebe csoppenve kenytelenek kotelesseguknek eleget tenni es a Csiki olvasotabort objektivan tudositani, olykor elofordul, hogy a kameran lathato arc az egyetlen testresz, ahol meg nem uralkodott el a felelem. Ilyen esetkre felkeszulve kivantatik meg tudositoinktol, hogy legyen keznel tartalek.

3. Az alabbi kep a Csiki Kurjanto tulajdonaban levo egyetlen es potolhatatlan sornyitot abrazolja, amelynek hianyaban munkatarsaink kenytelenek mas, hirtelen es meggondolatlan modszerekkel hozzaferni az uvegek tartalmahoz. Ennek eredmenyet a masodik kep illusztralja.

4. Az utolso kepen az a felbecsulhetetlen erteku, egyik tudositonk Tanganyikai nyaralasakor lott, es kitomott bikafej lathato, amelyet kutya-mentes szerkesztosegunk allatbarat dolgozoi megnyugtatasara, ugymond kompromisszumkent fogadtunk be, hogy munka kozben rapillanthassanak mosolyogva.

A Szerkesztoseg

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-21 22:57   
Megy, kérem, Naccsasszony, vatikáni valutában:
Isten fizesse meg

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-21 22:51   
Nekem is van ám bármilyen információm, ahogy a szürkesztyüség előirta a jutalékért cserébe.
Kérem a nekem járó nagyobb összeget titkos licstensájni bankszámlámra haladéktalanul átutalni.
Bankszámlaszámom: 123456 per II.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-21 19:03   

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-21 15:20   

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 23:12   
a következö e-mailt kaptam imént:
" Nem vagyok egy mószeroló típus, eztet mekkel nézzed ottan ahol le lett irva e:

ubuge   email   üzenet |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 15:11    Bejelentkezem. Egyelőre csak röviden, mert újra meg kell tanulnom a billentyűzetet használni, vissza kell emlékeznem az elfelejtett jelszavakra, nameg valahogyan föl kell mérnem az összegyűlt teendőimet is. Élménybeszámolók, replikák, satöbbik a közeljövőben érkeznek, ha minden jól megy.

Neduddgi"

Kedves névtelen levélíró! Azonkívül, hogy un. IP-je (nem IQ-ja, félreértés ne essék!) mint egy ujjlenyomat, üzenetén kinyomozható, ne tessék félni: a CS.K., mint minden korrekt media, nem adja ki informátorait! Totális lojális!!!! Egy a jelszónk!

P.S.; Agyasferi! a "neduddgi"-t y-nal írják! Menj vissza a pulthoz és rendelj két málnásfröccsöt!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 22:58   
BREAKING NEWS

Betortek a Csiki Kurjanto Szerkesztosegebe!

Mara virradora ismeretlen tettesek behatoltak a Csiki Kurjanto szerkesztoi hivatalaba, es azt alaposan felforgatva, mitobb, meggyalazva hagytak maguk utan.

Ozvegy Kelemen Laszlone reggel 4:30 perckor tamasztotta biciklijet a Kurjanto epuletenek falahoz, hogy a szokasos (imitalt – a szerk.) portorleshez es porszivozashoz hozza kezdjen. A kapu kulcsat dekoltazsabol elohuzva nyitotta volna a hatso kaput, amikor valami gyanus dologra lett figyelmes:

“A kakassal keltem aznap, hogy egy oraval korabban tudjak hozzafogni a munkahoz. Be voltam jelentkezve a Kovacsne Icukanal egy ondolalasra fel nyolcra. Meg is erkeztem a munkaba annak rendje modja szerint. Nyitnam a kaput a kulccsal, ahogy szoktam, de latom am, hogy valami furcsa, ugy is mondhatnam szokatlan. Az ajto nehezen nyilt, eltorlaszolta valami. Neki veselkedtem teljes erombol, hogy benyomom. Toltam en mar lerobbant targoncat is, gondoltam egy rozsdas ajto sem fogja feladni nekem a lecket! Ugy is volt, benyomtam felkezzel. Akkor latom am, hogy a fiokok kihuzva, papirok hevertek mindenhol a nagy szejjelsegbe. Azt se tudtam merre szaladjak. Rogton arra gondoltam, hogy talan meg ott bujnak a betorok, es a magamfajta asszonyt latvan esetleg parazna gondolatokra gerjednek. Foldbe is gyokerezett a labam ennek a gondolatatol. Vartam meg egy darabig, hatha tortenik valami, aztan ugy gondoltam, ma csak nem takarithatok a nagy ijedtsegre valo tekintettel. Hogy Szent Istvan neve napjan ilyen botrany tortenjen a faluban! Feltarcsaztam a csendorfonokot, oszt eltekertem a biciklimmel a fodraszatba, hogy ott elmeseljem a tortenteket.” – nyilatkozta Kelemenne.

A Csendorseg nyomozoi meg is erkeztek a helyszinre perceken belul, kiveve a csendorfonokot, akinek a Daciaja elakadt a dulonel. A vizsgalat a kovetkezo jelentest produkalta:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Helyszini Jelentes

Helyszin: Csiki Kurjanto Szerkesztosege
Datum: augusztus 20, 2003

Helyszin leirasa: A helyiseg felforgatva. Idegenkezu behatolasra utalo nyomok a hatso bejaratnal. Az alabbi fenykepek a helyszinen keszultek, es ezeket megszamozva, bizonyitekkent elraktaroztuk az ide vonatkozo csendorsegi fajlokban.

1. szamu bizonyitek – ismeretlen tettes altal megrongalt magantulajdon

2. szamu bizonyitek – ismeretlen tettes altal a helyszinen hagyott ruhazati darab

3. szamu bizonyitek – ismeretlen tettes altal a helyszinen hagyott, megfejtendo uzenet-jellegu graffiti

Csendorseg

S.K.
P.H.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kedves Olvasoink,

Szerkesztosegunk neveben ezuton kerjuk, hogy akinek barmilyen informacioja van a buntennyel kapcsolatban, az jutalom elleneben azonnal jelezze!

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 20:29   
2003-08-20 19:49, liz:
-
A ciciket eszre sem vettem,mert inkabb mentem derektol fefele.De nem lattam semmit!
Na jo.Csak viccelek.Nem vagyok ra kivancsi,gyorsan leirom,nehogy betegyel ide egy "olyan" kepet is!
-
Hát igen, ki-ezt, ki-azt figyeli.
Egyébként van fent képen a képtárban, megnézheted. (nem sexkép)

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 19:49   
A ciciket eszre sem vettem,mert inkabb mentem derektol fefele.De nem lattam semmit!
Na jo.Csak viccelek.Nem vagyok ra kivancsi,gyorsan leirom,nehogy betegyel ide egy "olyan" kepet is!

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 18:20   
2003-08-20 17:55, liz:
-
Oszi! Ez csak nem te vagy?
Mini golf & maxi poo-poo
-
Van egy kis hasonlatosság, de nekem kisseb a mellem.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 17:55   
Oszi! Ez csak nem te vagy?
Mini golf & maxi poo-poo

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 14:59   
praktikus járat

http://kep.tar.hu/fercsi/images/pic3114179.jpg

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 14:37   
Mini golf.
http://kep.tar.hu/fercsi/images/pic3069869.jpg

Oszi

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 13:09   
2003-08-20 01:53, Ferencz Zsuzsanna:
-
Más: Ne hasonlítsátok a kisbírót a dinoszauruszhoz, mivel még létezik. Pl. a Székelyföldön.
-

Es miert nem tud errol a nagyvilag??? Szekelyfoldtol nem szep, hogy rejteget elo dinoszauruszokat - mar mindenki azt hiszi, kihaltak. Aztgan me kiderul a Kurjatobol, hogy Szekelyfold egy Jurassic Park!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 11:16   
Rj. Akko jovan.Man kezdtem magamat professzionalis kritikusnak erezni ami nem tett jot a szerenyseggel megaldott termeszetemnek.

Zsuzsa akkor en egy pici dinoszaurusz vagyok.Mert megboldogult gyermekkent meg fultanuja voltam a "kidobolas"-nak.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 02:48   
Kedves Olvasoink,

Ezuton szeretnem mindenki tudomasara hozni, hogy attol, hogy velemenye van valakinek, meg nem lesz szakerto kritikus.

Kerem, hogy a negativ hosszaszolasokat tenyekkel tamasszak ala. Lapunk szinvonalat fenntartando is kepviseli es megkivanja az intellektualis eszmecsereket.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-20 01:53   
2003-08-19 15:36, elckerlyck:
-
javaslom kedves lányának: egy bokor közelében megbújni, U.T. a ribizlit csak borként fogyassza.

Kiegészítés:
De megbújhat egy csirke tövében is, mert U.T. a paprikást is csak bor alakjában fogyasztja.
Más: Ne hasonlítsátok a kisbírót a dinoszauruszhoz, mivel még létezik. Pl. a Székelyföldön.
-

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 22:45   
Koszi menon.Hogy erre en miert nem jottem ra eddig!!(mert nem jutott eszembe)
Kisbiro.Az az.Koszi.

menon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 21:09   
2003-08-19 20:53, liz:

-

kisbíró

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 20:53   
Ha mar a kurjantoknal tartunk,mondja mar meg valaki,hogy hogy hivtak regen azt az embert aki a faluban "kidobolta" a hireket?

Faradozasaikat elore is koszoni:Kritikus Kristofne

menon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 20:30   
2003-08-19 20:26, menon:
-

Megvan:

RIKKANCS

menon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 20:26   
2003-08-19 19:41, Pompéry Berlin:
-
KIQRJANTÓkat nem alkalmaztok?

Volt valami békebeli nevük is, de kivesztek, mint a villanyoskalaúzok népe...

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 20:19   
Kiegészítés a Közérdekű, avagy sajtótájékoztatóhoz

Természetesen kritikusokat is szívesen fogadunk. (Témáért foduljon a szerkesztőségbe.) A flekkenkénti tiszteletdíj kifizetése részletletagadással történik, de ez minden bizonnyal nem okoz fennakadást.

A Szerkesztőség

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 20:11   
Most mar csak azt szeretnem tudni,hogy kik a szerkesztok es kik az olvasok?De lehet,hogy ez egy olyan kolonleges lap amit csak a szerkesztok olvasnak?
Jol van na!Mar majdnem itt vagyok veletek.
(egyelore mint kritikus)Az is kell egy valamire-valo ujsagnak.Nem igaz Mr/Mrs Rigo?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 19:41   
Közérdekű, avagy sajtótájékoztató

Egyes olvasói levelekből arra következtetünk, hogy nem mindenki - főleg később bekacsolódott olvasóink - számára világos lapunk mibenléte, célja. Természetesen a legjobb betekintést akkor kaphat a kedves érdeklődő, ha akár többletköltség árán is, de beszerzi összes számunkat és a legelső kiadvány megjelenésétől végigolvassa őket.

Aki ezt valamilyen oknál fogva nem teszi, annak kedvéért ezennel közöljük, hogy a Csiki Kurjantó az EMNID friss közvéleménykutatásának tanubizonysága szerint a legizgalmasabb, a legnagyobb közérdeklődésre számottartó és legszínvonalasabb háttérmagazin a MON hasábjain.

A titok, a siker nyitja, hogy a szerkesztőbizottság önkéntes publicistákból, helyi tudósítókból és fényképészekből áll a legfelkészültebb és feladatát szintén társadalmi munkában vállaló Főszerkesztő Asszony irányátása alatt. Maga az ötlet is a Főszerkesztő Asszonyé, amelyre a kopirájtot rögtön bejelentette a MON teljes működési területén (v.ö. országok listája a Fórum címoldalán).

Bár már most is látható, hogy magazinunk kellő gyakorisággal, ötletgazdagon és számos munkatárs által írt cikkekkel jelenik meg, mégis szívesen fogadunk további önkéntes jelentkezőket, akik az élet eddig nem érintett területeiről tudósítanak. Szabad még a Csíki Tőzsde sajtóreferensének posztja, valamint szívesen fogadunk bármilyen külföldi tudósítást - akár túszdrámáról vagy csak kellemes nyaralásról szóljon is az.

Szívesen veszünk továbbá hirdetéseket, ill. fizető reklámot szervező marketing szakértőt.

A szerkesztőség
Sajtóosztály

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó