2020. október 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 18:51   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 18:40   
Melyen tisztelt szerkesztoasszony-ur!
Nagyon sajnalom a felreertest ami a leirt szavakat illeti en csak a Liz olvasotarsnö szojatekara valaszoltam . Megint igaz az hogy nem mindig igaz amit irok maradok tisztelettel nagybögyu Erzsike

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 18:14   
Meg mindig sotetben tapogatozom.(Pedig mar ket oldalt is visszaolvastam.Jo lenne ratok hangolodni de egyelore nem megy.)
Kedves Zsuzsa,hat ezert nem dobom felre a SUN-t.(meg)

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 16:51   
Sziasztok!
A hadsereg a tiétek!
Irány: Zetelaka.
Majd két napra Homoródszentpéter. Egy hét múlva találkozunk, de akkor én már szörnyen okos leszek.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 16:33   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 15:48   
Kedves Olvasoink, Lanyok, Asszonyok,

Ezuton szeretnenk felhivni minden, a "fehernep" kategoriaba sorolando csiki lakos figyelmet, hogy a homorodi rem ellen legjobban erenyovvel lehet vedekezni.

Hasonloan hatasos kiveteles esetekben a gaz-spray, illetve a hegyesorru kovboj csizma is.

A Szerkesztoseg

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 15:36   
Kedves aggódó édesanya!

Ne aggódjék lánya miatt, a homoródi rém ezidöszerint a csiki önkéntes rendör fogságában van, fogvatartását alkoholos készítmények önkéntes magáhozvételével oldjuk meg, csak nyomozásteknikai okokból nem hozható a hír még nyilvánosságra. A "CS-K" faxja momentán egy defekt miatt csak rovásírással müködik jobbról balra.
A "hírtelenség" egyébként rövid i-vel és külön írva korrekt: a faluban valóban nincs jelenleg juhász ( egy, magát rendörnek álcázó medve ette meg), egy kondást tanítunk be.
Kedves lánya jelentkezni fog, miháncs az USA felesleges áramát a csiki RZ rendelkezésére tudja bocsátani. Szélsöséges esetben javaslom kedves lányának: egy bokor közelében megbújni, U.T. a ribizlit csak borként fogyassza.

A rendörségi riporter.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 15:26   
Olvasói levél

Tisztelt Szerkesztőség!

Mély aggodalommal olvastam aug. 13-ikai számukban a Homoródi Rémről szóló híreket. Aggodalommal, mert leányom, aki Erdélyben éppen szociológiai kutatásokat végez, tegnap Homoród felé vette útját és éppen a cikkben F.Zs. rövidítés alatt említett telektulajdonos ingatlanjához tartott. Azóta lányomról semmi hír.

Tudtommal Internet-kapcsolat nem áll fenn a telken, így önmagában még nem aggasztó a "hírtelenség", de az olvasottak alapján komoly kétségeim támadtak lányom élete, ill. az azt fenyegető veszélyek felől.

Önöknek, úgy tűnik, direkt kapcsolatuk van a községgel. Kérem, nyugtassanak meg, hogy lányom életben van! Persze megvárhatom még, míg ismét felbukkan a civilizációban (Internet-kávézó a következő nagyobb községben), de ha ... mégsem ...? Belegondolni is rossz!

Jelige: "Egy aggódó anya"

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 15:05   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-19 14:29   
Kedves Bobe nevu olvasonk,

Megdobbenve olvastam az On altal irott legbol kapott ragalmakat, melyek szerint a Csiki Kurjanto ugymond nem szol erdemben semmirol.

Amennyiben panasza van, azt a Csiki Postahivatal ele kirakott Sajto Ladaban helyezheti el.

P.S.: Ezuton kernenk, hogy aki a Sajto feliratbol az "o" betut napi rendszeresseggel lekaparja, es a ladaba Feta, illetve mas tipusu sajtokat helyez, hogy talaljon megfelelobb elfoglaltsagot unalmas oraiban.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 19:09   
Liz kedves hat epp ez az hogy itt nincs semmiröl sem nagyba szo

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 17:41   
Sziasztok kisjanyok!(legalabb is itt alattam csak kisjanyokat latok)
Most kukkantok be eloszor.Kurjantottam is egy nagyot de megsem ertem ezr a sok "suletlenseget"
Adjon mar valaki nekem nemi (nem nemi,ekezettel)tampontot(nem tampont,hanem ekezet az a-n)mirol is van nagyban szo??????????

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 14:50   
2003-08-18 03:13, Ferencz Zsuzsanna:
-
Elkepzelheto, hogy errol cikk keszul.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 12:31   
Balu, neked nincs valami katonai rangod?

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 11:23   
Zsuzsanna,ki?,mert a hadsereget értem...

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-18 03:13   
Mit gondoltok, nem vehetné át kis hadseregemet, míg én az írókat keresem a zetelaki bokrokban?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-17 22:10   
2003-08-16 14:17, Ferencz Zsuzsanna:
-
Igen, megkaptam a helyzetjelentest tole penteken. Vizualisan is.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-16 14:39   
Zsu,hogy került oda,ragasztonak gondolták?)Felkenték a falra.)

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-16 14:17   
Kihűltek. Mármint a nyomok.
De én tudom, hol van Ubuge Tibor: a saját szobájában, az új tapéta alá ragadt.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-16 10:19   
kihultek a nyomok?

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-15 09:48   
Mi forro? a nyom amit ütnek vagy az amin Ubuge-t látták ülni?Egyik se jo,de ha ottvan akkor ott van.Csapjunk a lovak közé aztán gyerünk,nézzünk csak pontosan utána az esetnek!))

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-14 21:24   
BREAKING NEWS

Forro Nyomot Utnek a Csendorsegi Botok

Ujabb vadirat kerult a Csiki Fougyesz asztalara Ubuge Tibor ellen. A torvennyel tobbszorosen osszeutkozesbe kerult, de egyelore szabadlabon bujkalo Ubuge utan kutato csendorok, egy Csiki illetosegu lakos anonym bejelentese alapjan forro nyomra bukkantak.

A legutoljara F. Zs. homorodszentpeteri irono kert vegi mellekhelyisegeben bujtatott Ubuge a legjobban alcazott csendorsegi nyomozo eszen is tuljarva, tovabbra is szokesben van. Az ide vonatkozo, pecsetettel igazolt hivatalos jelentes a kovetkezokrol szamol be:

~~~~~~~~~~~~
HIVATALOS ES SZIGORUAN BIZALMAS JELENTES

Augusztus 9 – 10:00 – Helyszin: Csiki Tisztiklub Pinceje
Csiki Csendorseg kulonleges okbol osszehivott ertekezlete. Targy: Ubuge Tibor nevu lakos elfogasara kialakitando, I. Vilaghaborus katonai elemeken nyugvo strategia.

Jegyzetek: A Bodor Adorjan ezredes eloterjesztett “Medvetalp” fedonevu strategia 11-10 aranyban elfogadtatott.

Augusztus 10 - 08:15 – Helyszin: F.Zs. homorodszentpeteri kertjenek toalettje mogotti bokros resz
A strategia szerint Ubuget az alabbi kepen levo, 24 oras szolgalatra kihelyezett csendor elkezdi figyelni inkogniktoban. Kozben CB radion jelenti, ha gyanusat tapasztal.

Augusztus 13 – 11:45 – Helyszin: F.Zs. homorodszentpeteri kertjenek toalettje mogotti bokros resz
Miutan tobb, mint ket munkanapja nem erkezett hir az Ubuge Tibor megfigyelesere kihelyezett tizedestol (sem irasban, sem CB-n, sem pedig a vegszukseg esetere tartogatott morze jeleket hasznalva), igy az orosz testver-csendorseget hivtuk segitsegul. A “Zajcsik” nevu szatellit az alabbi borzalmat tarta Csendorsegunk gyakorlott szeme ele:

Augusztus 14 – 10:25 – Helyszin: Csiki Tisztiklub Pinceje
Az Ubuge Tibor ellen kiadott elfogatoparancs kiegeszitesre kerult egy szolgalatban levo Csiki csendortiszt ellen elkovetett gyilkossag gyanujaval.

Csiki Csendorseg
S.K.
P.H.

~~~~~~~~~~
Kedves Olvasoink,

Ha barkinek barmi informacio rendelkezesere all, amelynek segitsegevel Ubuge Tibort racs mogott lathatjuk, kerjuk jelezze!

A Szerkesztoseg

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-14 18:13   
Mar azt hittem, hogy a szerkestoseg sztrajkol amig a nagy esozesek miatt elszaborodott csigakrol nem gondoskodik a szakszervezet. . .

Udv neked Szerkeszto!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-14 15:33   

Kedves Olvasoink,

Lapzartakor erkezett a hir, hogy megbizhato forras szerint Ubuge Tibor hamarosan visszater az emigraciobol. Ennek az uj tenynek ismereteben dolgozunk a kovetkezo kiadason.

A Szerkesztoseg

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-13 14:30   
Kedves Olvasoink

Mar a nyomdaban a legujabb szam!

A Szerkesztoseg

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-13 11:39   
Koborlonak gratulálok!)Valakit már elvitt egy körre Magával ugy láttam.de hogy hova és mikor és meddig?-arról nem szol tudosítás!:)

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-13 01:02   
2003-08-12 23:07, Valeria:
-
2003-08-12 22:09, bimbi:

Kedves Koborlo:

Mellekelve mint "accesories" egy darab kukoricacsutka es egy lapulevel.
-
Mint NYERTES joszivvel fogadtam a nagy nyereményt.
http://pic.lol.hu/67bcdffe/image/lolhu_67bcdffe.jpg
Ezután a kép utánnyomoztam hogy vajon mit is nyertem?
Az elsökép megörvendeztetett.
http://www.antoninoc.it/Top_model/Victoria_Silvstedt72.jpg
de kibetüztem hogy ezt nem nekem szánták.
akkor nézzük tovább..........
http://pic.lol.hu/67bcdffe/image/lolhu_67bcdffe.jpg
O IGEN....Ez Az .....Egy Álom KLOTYO TRICIGLI
http://www.gumicsizma.hu/picture_big/200301121852.jpg
Örömömben elnotáztam azt a szép magyar notát HOGY
nincs kultura,nincs Árnyékszék
szerte széjjel sz.... a nép
S kukorica csutekával törli ki a fenekét.
DE NEKEM már van...He He He
Köszönöm a szerkesztőségnek (és jo szerencsémnek)
Koborlo (aKi Nem Egy KOBOR LÓ)

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-12 23:07   
2003-08-12 22:09, bimbi:

Kedves Koborlo:

Mellekelve mint "accesories" egy darab kukoricacsutka es egy lapulevel.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-12 22:44   
GAZDASÁGI ROVAT
Európa elrablása szekció

Ezennel informáljuk kedves olvasóinkat a váratlan, egyben szenzációs pénzügyi reformról: Románia belépett az eurós övezetbe.

Ki hitte volna, hogy megelőzve a 10 belépni készülő országot, akiknél a belépés után a pénzügyi únió még sokáig fog váratni magára, Románia válságos gazdasági eredményei ellenére máris bevezette az Eurót - rövidítve lásd még mint € - mint hivatalos fizetési eszközt.

Hihetetlen ez az eredmény! Annál is inkább, mert csak indirekt értesült róla a lakosság. De hogy igaz, azt láthatjuk munkatásnőnk anri alábbi beszámolójából. Már a rendőrség is €-ban veti ki a büntetést.

Makroökonómiai szakértőink egyelőre még vizsgálják, hogy ez a titokban bevezetett valuta- és devizaváltás milyen kihatással lesz az ár- és főleg a bérszinvonalra. Ugyanis a büntetés nagysága €-ban máris komoly gazdasági krízisbe taszította munkatársnőnket. Az is vizsgálandó, hogy ez egy általános áremelési trend-e vagy csak a rendőrség újabb drasztikus, mégis hatástalan módszereinek egyik példája.

Mihelyest rendelkezésre állnak a tanulmány eredményei, azonnal tájékoztatni fogjuk csiki olvasóinkat.

Dollarea Fontescu
gazd. tudósító

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-12 22:30   
Itt a masszöröd Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó